ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11830);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1137387 Ranking CA (Klasyczne):2070 (184)
ID CR: 6184 Ranking CA (Szybkie)2104 (180)
Nazwisko Imię:Waruga, Wojciech Ranking CA (Błyskawiczne)2007 (603)
Rok urodzenia:1962
Klub:KS HETMAN Marklowice
Tytuł:I+

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach 20172017-10-21204020396.594.515+30
2XVIII DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO - 20172017-05-1720351955110.6115+5
3XVI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2017-04-23206019184.596.2115-25
4DMP - III liga Seniorów (SL)2017-03-2620442004573.9215+16
5Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach 20162016-05-14205419095.596.2115-10
6XV MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2016-04-2420661955595.8515-12
7Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach2015-05-1620841946596.2115-18
8XIV MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2015-04-19207119856.595.5815+13
9Mistrzostwa Wojska Polskiego2014-05-1720741932696.2115-3
10Drużynowe Mistrzostwa Śląsk Południe2014-04-3020601934564.0215+14
11III Liga Śląska Seniorów2014-04-27205020224.573.7815+10
12XIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2014-04-1320391984695.2215+11
13CIDERSZACH 20132013-12-2920441837575.3915-5
14MINUS 20002013-06-0220601884475.1115-16
15DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW NA ROK 20132013-05-19203618617.585.8415+24
16Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego2013-05-18201719616.595.2215+19
17XII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2013-04-14200919715.594.9515+8
18III Liga Śląska Seniorów sezonu 2012_20132013-02-0920022000594.515+7
19Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów 20122012-06-2420032046373.0815-1
20Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach2012-05-26196919896.594.2315+34
21III Liga Śląska Seniorów2012-05-20199520631.583.2815-26
22XI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2012-04-2919931884695.8515+2
23DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA '2011 - LIGA WOJEWÓDZKA SENIORÓW - LWS 20112011-05-15200021262.592.9715-7

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich2017-12-0920782021795.2215+26
2Turniej Szachowy o okazji 10 Lat SKOCZKA - OPEN zgłoszony do FIDE2017-10-01203820157.594.7715+40
3V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open - turniej otwarty - FIDE2017-05-2120312030594.515+7
4Turniej szachowy 5 rund P-20' od godz. 17.002016-12-2120131819553.7515+18
5Czwartkowy turniej szachowy 5 rund P-20 2016-04-1420161780343.215-3
6 IV Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim - Open A ogólnodostępny2016-02-06200019514.563.4215+16
7Poniedziałkowy turniej szachowy2015-03-3020031758343.215-3
8III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa OPEN - turniej otwarty2015-03-2220041951595.1315-1
9GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T16 K.Klimczoka2015-02-1520201841475.1115-16
10GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T15 I.Szczygła2015-02-0820201788453.95150
11GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T11 H.Jarusa2015-01-2320231920353.215-3
12GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T7 W.Witkowskiego2014-12-2020151870453.4515+8
13Turniej szachowy 6 rund P-20' od godz 16.302014-12-1520281865242.8815-13
14GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T4 O.Rappaporta 2014-12-1220501899253.515-22
155 rund P-20 o Puchar Prezesa Stowarzyszenia MGNP2014-10-2720531769454.215-3
16Otwarte Mistrzostwa Czerwionki-Leszczyn OPEN2014-10-0520431960574.2715+10
17V Noworoczny Turniej Szachowy2014-01-1920521808575.615-9
18Komstal Cup 2013 o puchar Prezesa firmy Komstal - 6 rund P-20'2013-12-2020441901453.4515+8
19BARBÓRKOWY TURNIEJ SZACHOWY w Czerwionce-Leszczynach - OPEN2013-12-0820292085472.9415+15
201 MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SŁUŻB MUNDUROWYCH2013-11-2420191856564.3215+10
21Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej OPEN SPODEK KATOWICE2013-03-24200720344.583.6815+12
22I Memoriał im. Roberta Kaczmarczyka2013-02-23201718735.596.2115-10
23Turniej szachowy 6 rund P20'+3''/ruch2012-12-0120141916463.7815+3
24Grand Prix Gierałtowic 2012 - ostatni turniej2012-11-2720171907353.2515-3
25Grand Prix Gierałtowic - szósty turniej2012-10-1620161866574.915+1
26Grand Prix Gierałtowic - drugi turniej2012-04-1020021834675.0415+14
276 rund P-20 o 15.30 o Puchar Prezesa LWSM2011-12-0320031796343.0815-1
28III NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA STRUMIENIA2011-06-04200019506.5116.2715+3

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach błyskawicznych2017-12-08199919706.5115.9415+8
2XXX MOKATE o Puchar Prezesa Zarządu Mokate dra Adama Mokrysza2017-11-1919692039610415+30
3Otwarte Mistrzostwa Wojska Polskiego Blitz 20172017-10-1819601890695.415+9
4XII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2017-04-20192619708135.7215+34
5XXV MOKATE OPEN o Puchar Prezesa Zarządu Mokate dra Adama Mokrysza2016-11-27192818207117.1515-2
6XVII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2016-11-0619282005193513.6515+80
7Mistrzostwa Wojska Polskiego Blitz 20162016-05-1119241913594.6815+4
8XI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2016-04-21193518637137.815-11
9XX MOKATE OPEN O PUCHAR ADAMA MOKRYSZA W RAMACH GP GMINY GOLESZÓW2015-11-29190719038126.1215+28
10Cykliczny turniej szachowy w Tychach2015-11-2518971831695.3115+10
11XVI Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2015-11-081986185218.53624.4815-89
12Turniej Błyskawiczny Wojska Polskiego 20152015-05-1319451969794.2315+41
13X MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ (do FIDE)2015-04-16191519707.5135.4615+30
14GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T17 P.Więcka2015-03-0119311881495.1315-16
15GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T14 A.Szczepaniaka2015-02-0819261806574.6215+5
16GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T13 A.Kucharskiego2015-02-0619411937263.0615-15
17GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T12 M.Gnieciaka2015-01-3019711927395.0415-30
18VI Noworoczny Turniej Szachowy2015-01-18194019487.5115.3915+31
19GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T10 J.Mroza2015-01-16194220671.551.6515-2
20GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T9 A.Płonki2015-01-10196020080.541.7215-18
21GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T8 R.Bąka2015-01-09192619457104.715+34
22GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T6 J.Potyki2014-12-2019222001372.7315+4
23GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T5 J.Stocerza2014-12-1919162012372.5915+6
24GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 17 Prezesów - T3 J. Dziuby2014-12-0519281820595.8515-12
25GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 16 Prezesów - T2 M.Wawrzyczka2014-11-28190318856.594.7715+25
26GRAND PRIX 90-lecia ŚlZSzach o Puchar 16 Prezesów - T1 K.Radźwickiego 2014-11-2119101831595.4915-7
27XV Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2014-11-091991191316.53621.9615-81
28OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX Dowódcy 6.bpd" - OPEN2014-10-26200319374.595.3115-12
29Turniej Błyskawiczny Wojska Polskiego w Szachach2014-05-1419811980694.515+22
30IX MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ (do FIDE)2014-04-10193620278134.9415+45
31XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2013-11-0319581931193820.5215-22
32I Nocny Turniej Szachowy 2013-10-1919481812152114.2815+10
33Turniej Szachów Błyskawicznych2013-05-15194819515.5115.5150
34Turniej "Szachowa Majówka"2013-05-1119181799895.9415+30
35VIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ (liczony do FIDE)2013-04-11186919748134.6815+49
36Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Szachach Błyskawicznych2013-03-02182519697134.0315+44
37XVIII Memoriał Szachowy im. Stanisława Godźka2013-02-1017951868815615+30
38Grand Prix Gierałtowic - siódmy turniej2012-11-0617881848362.5215+7
39XIII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2012-11-041948178314.53525.215-160
40Grand PriX Gierałtowic - piąty turniej2012-09-04194818655.595.49150
41VII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2012-04-26194218838137.5415+6
42XII Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2011-11-062005182316.52820.7215-63
43Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych2011-05-29199720477156.4515+8
44Turniej błyskawiczny dla młodzieży i dorosłych2011-05-02199219476105.615+5
45WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY - BLITZ2011-03-19197319587115.7215+19
46XI Międzynarodowy Nocny Maraton Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy2010-11-072000199014.53216.3215-27
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)