ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12436);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1140221 Ranking CA (Klasyczne):2001 (143)
ID CR: 4937 Ranking CA (Szybkie)2004 (9)
Nazwisko Imię:Sarnowski, Witold Ranking CA (Błyskawiczne)2003 (124)
Rok urodzenia:1965
Klub:Dęblin
Tytuł:I+

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach 20172017-10-2120121907595.7615-11
2XVI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2017-04-2319762047693.615+36
3Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach 20162016-05-1419811906595.415-5
4XV MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2016-04-2419521988694.0515+29
5Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach2015-05-1619721818596.3915-20
6XIV MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2015-04-19198218445.596.2115-10
7Mistrzostwa Wojska Polskiego2014-05-1719751894695.4915+7
8XIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2014-04-13197818725.595.7615-3
9IV Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice - grupa A2013-08-24199917925.596.9315-21
10Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego2013-05-18201018625.596.315-11
11XII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2013-04-1419931962694.8615+17
12Jesienne ABC w Hetmanie - turniej A2012-12-0319791938695.0415+14
13Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach2012-05-2619761907584.815+3
14XI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH2012-04-2919731953594.7715+3
15II Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice 2011 grupa A2011-08-20199018974.595.6715-17
16Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach2011-05-2920001903595.6715-10

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Szachowy z okazji 65-lecia powołania Wojskowej Akademii Technicznej2016-12-0320001987594.6815+4

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Otwarte Mistrzostwa Wojska Polskiego Blitz 20172017-10-1820421857496.6615-39
2XII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2017-04-20202420108136.7615+18
3Mistrzostwa Wojska Polskiego Blitz 20162016-05-1120311948595.4915-7
4XI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2016-04-21205919786137.9315-28
5Turniej Błyskawiczny Wojska Polskiego 20152015-05-1320501978695.415+9
6X MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ (do FIDE)2015-04-16203219898.5137.2815+18
7Turniej Błyskawiczny Wojska Polskiego w Szachach2014-05-1419902019794.1415+42
8IX MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ (do FIDE)2014-04-10199619157.5137.9315-6
9Turniej Szachów Błyskawicznych2013-05-15200819835.5126.3615-12
10VIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ (liczony do FIDE)2013-04-11198219938136.2415+26
11VII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ2012-04-26200019205.5116.7115-18
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)