ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9438);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14203)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1112309 Ranking CA (Klasyczne):1858 (189)
ID CR: 2985 Ranking CA (Szybkie)2036 (430)
Nazwisko Imię:Szewczak, Andrzej Ranking CA (Błyskawiczne)2065 (63)
Rok urodzenia:1972
Klub:LKS Wrzos Miedzyborów
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2017-07-17190317931.574.5515-45
2I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open B2017-07-0319291823495.7615-26
3183rd YMCA Spring 2017-A2017-06-2319331945494.3215-4
4Weekendowe Turniej o Puchar Prezesa MZSzach 36-412017-06-0419231772796.315+10
5Nieoficjalne II Mistrzostwa Polski w Bullet 1+1"2017-03-2021002289192.2515-18
6XXXIX Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2017-03-19193316942.543.215-10
7XXXVIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2017-02-26191518054.553.2515+18
8XV Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 29.12.20162016-12-29191216124.554.2515+3
9MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2016-07-16193118583.584.815-19
10XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A (FIDE min. 1900)2016-07-05193121180.520.52150
11MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2015-07-1819561864495.6715-25
12XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA A2015-07-0719802049293.615-24
13MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. B2014-07-2020111837375.1115-31
14X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA A2014-07-0820362100293.6915-25
15Wiosenny Turniej Szachowy o puchar MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat)2014-03-16202717416.575.8815+9
16Noworoczny turniej szachowy na Bemowie dla zawodników od IV kat. szachowej wzwyż2014-01-1920231768675.6715+4
17125th YMCA Summer 2013-A2013-09-05202420993.593.615-1
18Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa gr. A2013-08-1320252105383.1215-1
19Otwarte Mistrzostwa MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat)2013-06-2320241739675.8815+1
20DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - QUATRA EKSTRALIGA2012-09-3020262326010.1515-2
21Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego2012-09-2320311945474.3415-5
22Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. M. Najdorfa gr. A2012-08-14201721483.582.5615+14
23Turniej Świąteczny - grupa A2011-12-31203318702.553.615-16
24Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego2011-09-1820551828475.5315-22
2593rd YMCA Summer 2011-A2011-08-3020661967595.7615-11
26VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ OPEN2011-08-1120671965585.1215-1
27MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. A2011-07-22208221381.562.5215-15
28Pałacowa Samochwała2011-06-1721001875586.2415-18

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich2017-12-0920551906596.315-19
2Turniej Niepodległości - Warszawa 2017 - gr. A2017-11-1120752004495.415-20
3Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-10-15206119054.553.5515+14
4XXIV Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A2017-10-1420681965474.4815-7
5Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-09-1720781890353.715-10
6Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-06-182093184935415-15
7Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-05-2821001949353.515-7
8Turniej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji - OPEN2017-04-2321141960474.9715-14
9Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-04-0920981881553.915+16
10Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-03-12208818834.553.815+10
11Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-02-1220851893453.7515+3
12XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A2017-02-1120971952474.8315-12
13Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20172017-01-1520971854454150
14Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20162016-12-1121001800454.2515-3
15II Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich2016-12-1020932091473.515+7
16Turniej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekereacji - OPEN2016-12-04207420015.574.215+19
17Turniej Niepodległości "W hołdzie założycielom II RP" gr. A2016-11-1120802089494.4115-6
18Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20162016-09-1820791856453.915+1
19Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Łomianek2016-06-19210619053.575.3215-27
20Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20162016-06-12210518053.543.415+1
21XIX Królewski Gambit Radomia gr. A2016-05-29212221053.594.6815-17
22Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20162016-05-2221111811554.2515+11
23Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20162016-04-1721001800554.2515+11
24Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20162016-03-1320791910553.615+21
25Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20162016-02-2120791825454.05150
26XXI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A2016-02-2020741954574.6215+5
27Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20162016-01-17206618803.542.9615+8
28Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-12-1320691780454.215-3
29XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 4A2015-12-0520821803575.8815-13
30Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-11-1520611905553.5515+21
31XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3A2015-11-1420811867475.3915-20
32Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A - Open2015-11-11209520154.595.4915-14
33Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-09-2020941874453.915+1
34XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2015-09-0520931947574.915+1
35XI Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Perla Baltyku - Turniej szachow szybkich (do FIDE)2015-07-0421021824686.6415-9
36Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-06-1420931798443.415+9
37Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-05-2420931863453.95150
38Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-04-1220781848553.9515+15
39Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20152015-01-1120671767554.2515+11
40Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20142014-12-14206819053.553.615-1
41XVIII Grand Prix Gminy Jablonna turniej 4A 2014-12-06204518617.585.9215+23
42Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20142014-11-162030179455415+15
43XVIII Grand Prix Gminy Jablonna turniej 3A 2014-11-08201718716.585.615+13
44Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20142014-10-1920131832453.715+4
45XVIII Grand Prix Gminy Jablonna turniej 2A 2014-10-0420421884374.9715-29
46Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w Szachach2014-09-2720581991374.1315-16
47Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20142014-09-14205417664.554.215+4
48XVIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A Open2014-09-0620461821675.4615+8
49X MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU Turniej szachów szybkich (do FIDE)2014-07-0520252021573.5715+21
50Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza - A - o Jubileuszowy Puchar Kolei Mazowieckich2014-06-2120281952474.215-3
51Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20142014-06-1520261813453.8515+2
52Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20142014-05-2520261796453.95150
53Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20142014-03-2320271760454.115-1
54XVII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A Open2014-01-25202817895.575.615-1
55Otwarte Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Zrzeszenia LZS w Szachach2013-11-1620401771575.8115-12
56Turniej Niepodległości 2013 - Warszawa2013-11-1120581918596.2115-18
57XVI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3A Open2013-11-09205018686.585.9215+8
58Królewski Gambit Radomia - gr. A.2013-05-1920412098483.3615+9
59XV Grand Prix Gminy Jabłonna Finał Open2013-04-20206318694.58615-22
60X Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek- (open 1993 i starsi)2013-04-1320442022573.7115+19
61XV Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3 Open2013-03-2320861817375.8115-42
62XV Grand Prix Gminy Jabłonna turniej2 Open2013-02-23206018927.585.7615+26
63Klub PZSzach - 52 Turniej Czwartkowy2012-07-1220601870343150
64XV Królewski Gambit Radomia 2012 gr. A2012-05-2020972017395.4915-37
65IX Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek (open 1992 i starsi)2012-04-14210819164.575.2515-11
66Otwarte Mistrzostwa Powiatu Mińskiego Zrzeszenia LZS w Szachach2011-11-05211618523.554.115-8
67IV GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE2011-08-15210018896.575.3915+16
68Królewski Gambit Radomia gr.A2011-05-2221002187383.04150

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach błyskawicznych2017-12-08208319666117.2615-18
2II Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach błyskawicznych2016-12-0920682030694.9515+15
3X MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU Turniej blyskawiczny (do FIDE)2014-07-04209919385107.115-31
4Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SISO2013-09-07209720074.574.3415+2
5III Błyskawiczne Mistrzostwa Polski Sędziów2011-11-12209621055.5115.3915+1
6Szachowa Noc Muzeów 2011_nr 22011-05-14210020754.584.2415+3
7Szachowa Noc Muzeów 20112011-05-1421002100373.515-7
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)