ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20751)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25929);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36075)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (753);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14192)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13204);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1172875 Ranking CA (Klasyczne):1460 (40)
ID CR: 22432 Ranking CA (Szybkie)1481 (106)
Nazwisko Imię:Rudnik, Małgorzata Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:2000
Klub:PG 1 Białystok
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 13 - D132012-06-1714491400584.5625+11
2Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych w Szachach D122012-04-21148115382.593.7825-32
3Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 14 lat na rok 2012 - klasyczne2012-01-27145615993.582.4825+25
4Eliminacje międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do OSU-dziewczęta D112011-09-2414171421573.4325+39
5MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 11 - D112011-06-1214001286685.2825+17

Tabela przeciwników
 
MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 11 - D11
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b02320IIZiziuk, Martyna 1590LUKSz Orient Sokółka2000
3w1510IIISzymaniuk, Daria1385LUKSz Orient Sokółka2000
4b15002Jóźwicka, Anna1098UKS Olimpik Mońki2000
5w15003Wojtach, Klaudia1000UKS Olimpik Mońki2000
6b12111IVKopiczko, Natalia 1205UMKSz. Jaćwież Suwałki 2000
7w15000VUściłko, Aleksandra 1100LUKSz Orient Sokółka2001
8b0502IIPopiel, Natalia 1556KSz. Javena Hańcza Suwałki2000
9w15001IVBorowska, Julia 1250LUKSz Orient Sokółka2001
 

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DZIEWCZĄT 20132013-12-01151113272.553.725-30
2GIMNAZJADA MIASTA BIAŁEGOSTOKU DZIEWCZĄT 20132013-10-2714911257443.1625+20
3TURNIEJ MISTRZÓW XVII edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do 13 lat2012-05-2715261473263.4225-35
4TURNIEJ MISTRZÓW XVII edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do 13 lat - eliminacje2012-05-26151214704.573.9225+14
58. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2012-04-28148414964.573.3625+28
67. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2012-03-3115191425374.4125-35
76. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2012-02-18152614323.563.7825-7
85. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2012-01-1415401467363.625-14
9Memoriał imienia Ludwika Zamenhofa 2011 turniej C2011-12-3015401417696.03250
104. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2011-12-0315641407474.9725-24
113. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2011-11-1915321513573.7125+32
122. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2011-10-1515041515462.8825+28
13III Międzynarodowy Memoriał imienia Braci Bieluczyków grupa C2011-06-27144315615.593.0625+61
14Turniej Mistrzów XVI edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do 13 lat - finał2011-05-22143915642.572.3125+4
15Turniej Mistrzów XVI edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Dziewczęta do 13 lat - eliminacje2011-05-2114041500472.5925+35
167. runda XVI edycji Ligi Szkolnej - dziewczęta i chłopcy ur. w 1998 roku i młodsi2011-03-1214001418362.8225+4

 
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)