ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26064);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36220)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (7157);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13265);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1172930 Ranking CA (Klasyczne):1660 (475)
ID CR: 23217 Ranking CA (Szybkie)1693 (127)
Nazwisko Imię:Tkaczyk, Weronika Ranking CA (Błyskawiczne)1581 (90)
Rok urodzenia:2000
Klub:UKS Czternastka Warszawa
Tytuł:I++

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - D172017-11-17169116733.594.7725-31
2Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 - II Liga2017-07-30171015954.585.2825-19
3MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B2017-07-17171318851.561.6225-3
4184th YMCA Spring 2017-B2017-06-22164117985.592.6125+72
5Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 182017-06-18164817242.572.825-7
6Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-182017-05-28170717240.562.8825-59
7181st YMCA Winter 2017-C2017-03-22168516396.5105.625+22
8Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta2017-03-1917221725394.525-37
9XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa A2017-02-25175517692.583.8425-33
10XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa B2016-12-31170418144.572.4525+51
11176th YMCA Autumn 2016-C2016-12-14166717305.5104.125+34
12PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - D172016-11-1217041660384.4825-37
13Jesienny Turniej Fide na Bemowie2016-10-2317051771252.0525-1
14II Mareckie Mini-Elo 2016-10-09168516044.563.6625+20
15OFSz Kopernik 2016-Open A (PZSzach od 1700 i Fide od 1500)2016-08-28168218591.551.3525+3
16Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2016-07-31166917932.561.9825+13
17MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2016-07-16165816145.595.0425+11
18XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (FIDE do 1600)2016-07-05166215665.595.6725-4
19170th YMCA Spring 2016-D2016-06-21164116347126.1225+21
20Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 152016-06-1216101690472.7325+31
21Przedwakacyjny turniej w Zielonce (Fide)2016-05-2215981600352.525+12
22Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-182016-04-2415951613241.8825+3
23Zimowy Turniej Fide na Bemowie2016-03-1316151573252.825-20
24Ferie z szachami w Zielonce (Fide)2016-02-1416021611352.4525+13
25XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2015 Grupa C2016-01-0415761668482.9625+26
26V Memoriał Reginy Gerleckiej - Lublin 20152015-08-29158717092.592.9725-11
27Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga2015-08-0216221645031.4125-35
28XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA C2015-07-07163915015.596.2125-17
29IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A2015-06-28162918081.541.0825+10
30Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach2015-06-0716421414575.5325-13
31Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - D182015-05-02164418060.520.5825-2
32148th YMCA Winter 2015-D2015-03-31160416466104.425+40
33Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat2015-03-22160816703.593.6925-4
34Zimowy turniej Fide na Bemowie2015-02-2216121656252.225-4
35VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open B2015-01-25162616534104.625-14
36XXV Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2015-01-0416231897150.8525+3
37"Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" Open A (FIDE)2014-12-3016121788120.5425+11
38144th YMCA Autumn 2014-D2014-12-09157616036.5115.0625+36
39Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D152014-11-15155616204.593.6925+20
40Jesienny turniej Fide na Bemowie2014-10-26154516092.552.0525+11
41Powakacyjny turniej Fide na Bemowie2014-09-2815471605252.125-2
42Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 182014-09-2115341643372.4525+13
43X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C2014-07-08152115614.593.9625+13
44Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży D-142014-04-12155815552.58425-37
45III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa A2014-02-1615611518121.1225-3
46"Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" Open B2013-12-2815741461474.5525-13
47II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa A2013-11-2415881580494.5925-14
48Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2014 - D132013-10-18155715254.563.2425+31
49Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa gr. B2013-08-1315541774140.8825+3
50Turniej Pierwszej Szansy D132013-07-06156615653.58425-12
51IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 - Grupa A2013-06-23152616584.592.8825+40
52Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2012/20132013-05-19153314393.563.7825-7
53Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych - D142013-04-1715151683382.2425+18
54Warszawska Olimpiada Młodzieży - dziewczęta do lat 14 (szachy klasyczne)2013-02-24150113944.563.925+14
55III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 - Grupa A2013-02-1715381538394.525-37
56Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (3)2013-01-0615541682151.6525-16
57I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 - Grupa A2012-11-04153915904.593.8725+15
58Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - dziewczęta do 13 lat (MA- WM)2012-10-06156015172.563.3625-21
59Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 132012-09-1615291639351.7525+31
6048. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa E2012-08-26151414835.594.8625+15
61Mistrzostwa Ursusa Kobiet2012-05-1315071382342.6825+7
62Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych w Szachach D122012-04-2115481537394.6825-41
63FIDE granie w Hetmanie2012-03-1115561732151.3525-8
64III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 - Grupa A2012-02-1215091657472.125+47
65II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 - Grupa A2011-12-0415351568394.0525-26
66Liga Mazowiecka Juniorów 20112011-11-2015221461463.4825+13
67D11 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - dziewczęta 10-11 lat2011-10-2114991440574.0625+23
68I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - Grupa A2011-10-0914421589592.725+57
69MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. B2011-07-2214231520362.2225+19
70Puchar Polski Juniorek do 10 lat2010-03-28140014955114.0725+23

Tabela przeciwników
 
Zimowy Turniej Fide na Bemowie
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b16799IIISidorczuk, Paweł 1356UKS Czternastka Warszawa2005
2w02149IMilczarek, Robert 1859KSz Skoczek Trojański1975
3b13180IIIMantaev, Ruslan 1454UKS Tsz Zieloni Zielonka1953
4w032720IIBiałczak, Piotr18001993
5b021407IIHaliniak, Wojciech1398Szachowy Uniwersytet Warszawa 2004
 

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Iwonicz Open 2016 - Rapid - Turniej z okazji 90-lecia PZSzach2016-07-2316981622474.225-5
2Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjanych w szachach szybkich2015-11-2116981543574.97250
3Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. A - Open2015-11-1116871745362.5225+11
4Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - grupa A2015-10-18169018132.582.6425-3
5Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego2015-09-19164217754.582.5625+48
6Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D162015-08-08164017174103.925+2
7Iwonicz Open - turniej szachów szybkich2015-07-3115801675572.5925+60
8Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy szybkie - D182015-05-0315521695361.8625+28
9VI Otwarte Mistrzostwa SP2 w Mińsku Mazowieckim - grupa B (klasy IV-VI)2013-03-0915111524573.3625+41
10Warszawska Olimpiada Młodzieży - dziewczęta do lat 14 (szachy szybkie)2013-02-22149616392.561.8625+15
11Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 12 lat2012-08-04153014745116.3825-34
12Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy szybkie - D122012-03-2515431432474.5525-13
13V Otwarte Mistrzostwa w Szachach Szkoły Podstawowej 2 - grupa A (klasy 4-6)2012-02-1814991520694.2325+44
14Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Juniorki do 12 lat 2011-07-31147416163.582.4825+25
15Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach szybkich - dziewczęta do 12 lat2011-04-17143813554.553.0525+36
16XC TURNIEJ NIEDZIELNY2011-04-0313981518472.3825+40
17Puchar Polski Juniorek do 10 lat w szachach szybkich - P'302010-07-2714001394484.0825-2

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1SZCZYRK FIDE Blitz OPEN - Turniej Otwarty Towarzyszący DMPJ 20172017-07-25156816704.5113.9625+13
2Iwonicz OPEN Blittz2016-07-28154815716115.1725+20
3XII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Perla Baltyku - Turniej blyskawiczny2016-07-01148716995112.5325+61
4Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D162015-08-09142816325112.6425+59
5VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - BLITZ2015-01-24143016662.5132.625-2
6X MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU Turniej blyskawiczny (do FIDE)2014-07-04139016233.591.8925+40
7Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Dziewczęta do 12 lat2012-08-05134414725.5113.6325+46
8Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Juniorki do 12 lat 2011-08-0113381589140.7625+6
9Puchar Polski Juniorek do 10 lat w szachach błyskawicznych - P'52010-07-2814001400294.525-62
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)