ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10139);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1172522 Ranking CA (Klasyczne):1995 (388)
ID CR: 20872 Ranking CA (Szybkie)2032 (472)
Nazwisko Imię:Popławski, Maciej Ranking CA (Błyskawiczne)2004 (157)
Rok urodzenia:2001
Klub:KSz. Hańcza Suwałki
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open B2017-07-03197918686.595.8525+16
2XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa B2016-12-3119911907242.4825-12
3PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - C152016-11-1219911820596.5725-39
4XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA B (FIDE 1400-1999)2016-07-0519611934573.7825+30
5XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 15 - C152016-06-1919281769785.6825+33
6Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat2016-03-20197119942.594.2325-43
7FERIE Z SZACHAMI 2016 Open A2016-02-0619591961594.525+12
8OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK2015-11-09192818204.553.2525+31
9XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2015 - Open B2015-08-2919401899484.4825-12
10Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga2015-08-0219431896595.1325-3
11XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA B2015-07-07196218165.596.325-19
12XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 15 - C152015-06-14196417195.575.625-2
13Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do 14 lat OOM Podlaskie 2015 2015-04-1419021984693.5125+62
14III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN2015-02-0719041899484.0825-2
15III TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - B2014-09-28184918685.573.2925+55
16Eliminacje Międzywojewódzkie (LU-PL) do MPJ Mł. grupa C13 (2002-2001)2014-09-19184417674.574.2725+5
17XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2014 - Open C TURNIEJ Z CYKLU MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW2014-08-29186817874.595.4925-24
18DMP Extraligia juniorów2014-08-0219192036193.0625-51
19X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C2014-07-08187817667.595.8525+41
20XVI MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 13 W SZACHACH (C13)2014-06-22186016657.596.7525+18
21Mistrzostwa Suwałk Juniorów Młodszych w szachach2014-06-1518191654664.3225+41
22II TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - B2014-06-0118131777352.7525+6
23Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży C-142014-04-1218041876493.625+9
24II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN2014-02-01178718444.593.7825+17
25Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III Turniej Szachowy "Zakopane 2013"2013-11-1718311811394.7725-44
26Eliminacje Strefowe PL-LU do OOM w SU'2014 - C132013-09-28181317106.595.7625+18
27KONIK MORSKI REWALA 2013 - OPEN C - Międzynarodowy Turniej Caissa Open2013-08-3018411741485.1225-28
28DMP - Extraliga juniorów'20132013-07-3017951906593.1525+46
29MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR REKTORA P.W.S.Z. W SUWAŁKACH2013-07-18181017624.595.1325-15
30IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C2013-07-08178317116.595.425+27
31MISTRZOSTWA WOJ. PODLSKIEGO JUNIORÓW DO LAT 13 -C132013-06-0217921635696.3925-9
32Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych - C122013-04-17181217484.595.3125-20
33VI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - Open B2013-02-03178718265.5104.525+25
34MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR PREZESA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W SUWAŁKACH - A.2012-12-3017671811352.225+20
35Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OSU (LU-PL) grupa C11 (2001-2002)2012-09-26179116235.596.4825-24
36OPEN C - CAISSA OPEN - XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Konik Morski Rewala 20122012-08-3118051719595.5825-14
37Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorzy do 11 lat2012-07-0717971705695.6725+8
38MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 11 - C112012-06-17180316146.596.7525-6
39Otwarty Turniej Szachowy2012-06-10179717724.584.2425+6
40Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych w Szachach C122012-04-2118021744595.2225-5
41Otwarty Turniej Szachowy Święta Niepodległości 2011-11-13176718134.573.0825+35
42Eliminacje międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do OSU-chłopcy C112011-09-24173316826.595.1325+34
43Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy podlasko-lubelskiej - chłopcy2011-09-19174615794.575.0425-13
44XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - Konik Morski Rewala 2011 - Open C - Międzynarodowy Turniej Amatorów2011-08-2917361730594.5925+10
45MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 11 - C112011-06-1217011695694.5925+35
46Puchar Polski Juniorów Grupa C102011-03-26165917135.593.7825+42
47Suwalska Liga Szkolna 2010/2011 - VI turniej 2011-03-1315891659683.225+70
48Puchar Polski Juniorów do 10 lat2010-03-28160017063.5113.9625-11

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VI Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Szachowy 2017-12-12201218307.596.6625+20
2LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO CHŁOPCÓW 20172017-12-02199318114.553.725+19
3FINAŁ - LICEALIADA Grupy Północnej SZS w Szachach - Chłopcy2017-11-2519761704443.3225+17
4VIII Puchar Marszałka Woj. Podl. - Grupa A - Open -ze szkołami ponadpodstawowymi2017-10-28196918565.585.225+7
5Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C162017-08-08204718625118.1425-78
6Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szkół Gimnazjalnych w ramach IMS2017-05-27208018827118.3625-33
7"Złota Wieża" - Finał Drużynowy Województwa Podlaskiego LZS w szachach2017-04-0820921903464.525-12
8OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH SZYBKICH - OPEN RAPID FIDE2017-02-12208118597.597.0225+11
9SZACHOWE MIKOŁAJKI Z CENTRUM TRÓJKI - GRUPA "A" + "B"2016-12-10208018565.575.4625+1
10GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO CHŁOPCÓW 20162016-12-04208118824.564.5625-1
11Gimnazjada Grupy Północnej - chłopcy2016-11-27207118074.554.125+10
12Gimnazjada Miasta Suwałki 2016 - chłopcy2016-11-19205817875.564.9825+13
13VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO Grupa B. 2016-10-22211118354.586.6425-53
14MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 16 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06215619996117.8125-45
15Ogólnopolska Gimnazjada Szkół Gimnazjalnych2016-05-21215819338.5118.5825-2
16SZACHOWE MIKOŁAJKI Z CENTRUM TRÓJKI - GRUPY - A+B2015-12-0521791928464.8625-21
17GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO CHŁOPCÓW 20152015-11-2921792025574.97250
18Finał grupy północnej Szkolnego Związku Sportowego - Gimnazjada Chłopcy2015-11-2121921892232.5525-13
19Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C142015-08-08217020987.5116.625+22
20TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 292015-05-27216218904.554.1525+8
21TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 282015-05-2021561964453.7525+6
22OGÓLNOPOLSKA GIMNAZJADA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SZACHACH2015-05-172122184710.5119.1325+34
23TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 272015-05-1321141937453.6525+8
24TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 262015-05-0621141875454250
25TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 252015-04-29211519593.553.5525-1
26TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 222015-04-01210318674.55425+12
27TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 192015-03-1120961911453.725+7
28TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 182015-02-2520891903453.725+7
29TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 172015-02-1820791913453.625+10
30TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 162015-02-1120721885453.725+7
31TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 132015-01-07205418634.553.7525+18
32TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 122014-12-1720411900453.4525+13
33RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR LOKALNEJ GRUPY RYBACKIEJ2014-12-1320191719665.125+22
34TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 112014-12-10200018184.553.725+19
35SZACHOWE MIKOŁAJKI Z CENTRUM TRÓJKI - GRUPA A-B-C 2014-12-0620111790575.4625-11
36GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO CHŁOPCÓW 20142014-11-30198417736.575.3925+27
37IV TURNIEJ "GRAND PRIX SUWAŁK- 2014"2014-10-26193619295.573.5725+48
38TURNIEJE ŚRODOWE NA KAMEDULSKIEJ - turniej 4.2014-10-2219011737553.625+35
39GIMNAZJADA WOJEWÓDZKA - SZCZEBEL MIEJSKI - chłopcy2014-10-19188217513.542.7225+19
40Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C142014-08-07187818566115.8325+4
41I TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - B2014-04-2718741674796.8425+4
42FINAŁ TURNIEJÓW "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"2014-02-15182318874.562.4625+51
43TURNIEJ ŚWIĄTECZNY Z CENTRUM TRÓJKI2013-12-29183918233.584.1625-16
44VII TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"2013-12-22180718764.583.225+32
45V TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"2013-11-03181417823.573.7825-7
46KONIK MORSKI REWALA 2013 - OPEN E - Międzynarodowy Turniej Szachów Szybkich2013-08-2517831893351.7525+31
47Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C122013-08-03182517465116.7125-42
48FINAŁ TURNIEJÓW SZACHOWYCH "GRAND PRIX-2012"2013-03-02183117932.552.7525-6
49SZACHOWE MIKOŁAJKI Z "SIÓDEMKĄ"2012-12-0218201711574.5525+11
50Rodzinny Turniej Mikołajkowy - SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII2012-12-0118001777463.1825+20
51TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2012" - 7 TURNIEJ2012-11-1817271846693.0625+73
52VI TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2012" 2012-10-28173917392.56325-12
53Suwalska Liga Szkolna 2012/2013 - I Turniej2012-09-16176415753.564.525-25
54I TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2012"2012-04-01175016414.563.925+14
55Suwalska Liga Szkolna 2011/2012 - V Turniej2012-02-12175216675.595.5825-2
56Suwalska Liga Szkolna 2011/2012 - IV Turniej2012-01-08171717095.584.0825+35
57V TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2011"2011-12-11175916581.553.225-42
58TURNIEJ MIKOŁAJKOWY - SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII2011-12-041734173546325+25
59IV TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2011"2011-10-1617601803273.0825-26
60I TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR DYREKTORA BANKU ZACHODNIEGO WBK W SUWAŁKACH2011-10-0817461696463.4225+14
61III TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2011"2011-09-0417771697374.2725-31
62Puchar Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Juniorzy do 10 lat 2011-07-3117801646696.1225-3
63OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH SZYBKICH2011-07-24174917285.584.2425+31
64WAKACYJNE "GRAND PRIX" JUNIORÓW 2011 - Turniej 52011-07-1317331748473.3625+16
65WAKACYJNE "GRAND PRIX" JUNIORÓW 2011 - 32011-07-0817331684473.99250
66II TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2011"2011-06-1917281705594.7725+5
67I TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2011"2011-05-2917421789262.5825-14
68Puchar Polski Juniorów do 10 lat w szachach szybkich - P'302010-07-27180016004.596.8425-58

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C162017-08-09201319556116.3825-9
2II Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - turniej szachów błyskawicz2018-06-3019901854564.0825+23
3TURNIEJ O PUCHAR UKS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI2016-11-1119781899695.4925+12
4MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 16 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07190220067113.9625+76
5Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C142015-08-09189118576.5116.0525+11
6Turniej Towarzyszący - USTROŃ BLITZ2015-07-28184719944.592.725+44
7Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C142014-08-08179119116113.7425+56
8Turniej szachów błyskawicznych przy openie "Zakopane 2013"2013-11-12177618763.582.8825+15
9KONIK MORSKI REWALA 2013 - OPEN F - Międzynarodowy Turniej Szachów Błyskawicznych2013-08-25179117865115.6125-15
10Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C122013-08-04175417527115.525+37
11Szachiści grają dla Polonii - Finał2013-04-05176915904.575.1125-15
12Turniej Szachów Błyskawicznych2012-07-0717301814593.4225+39
13European Blitz Chess Championship 20112011-12-1617781735273.9225-48
14Puchar Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Juniorzy do 10 lat 2011-08-01179116244.575.0425-13
15WAKACYJNE "GRAND PRIX" JUNIORÓW-2011 - Turniej 6B2011-07-14177816195.574.9725+13
16WAKACYJNE "GRAND PRIX" JUNIORÓW 2011 - Turniej 4B2011-07-1117811642464.1425-3
17WAKACYJNE "GRAND PRIX" JUNIORÓW 2011 - 2B2011-07-06177116404.564.0825+10
18Puchar Polski Juniorów do 10 lat w szachach błyskawicznych - P'52010-07-28180016306107.225-29
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)