ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10807);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1109049 Ranking CA (Klasyczne):2198 (123)
ID CR: 4700 Ranking CA (Szybkie)2338 (461)
Nazwisko Imię:Kempinski, Tomasz Ranking CA (Błyskawiczne)2225 (77)
Rok urodzenia:1981
Klub:KS KORONA Zakrzewo
Tytuł:FM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Wielkopolska III Liga Szachowa 2016/20172017-04-0921992060232.0715-1
2Wielkopolska III Liga Seniorów 2015/20162016-05-10218420546.585.4415+15
3Wielkopolska III Liga Seniorow2015-04-1222142122385.0415-30
4XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa A2015-01-04222522492.573.2915-11
5Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa A2014-05-0422412110364.0815-16
6IV Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice - grupa A2013-08-2422292014786.1615+12
7XXI Festiwal Szachowy w Poznaniu. PULA NAGRÓD: 10 000 PLN / I msc - 2 500 PLN2013-08-14218122816.593.2415+48
855 Ogólnopolski Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Centralny2013-06-11220021263.584.815-19
9MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN2013-02-23218919987.596.7515+11
10III MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - OPEN max 23502012-08-15221220094.586.0815-23
11XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska - A2012-07-2921892193573.4315+23
12IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2012 - Open2012-07-08220220415.596.3915-13
13XXII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O "PUCHAR GÓR OPAWSKICH"2012-02-0522322014597.0215-30
14I Festiwal Szachowy w ZS nr 26 - Turniej A (Fide i od 1600)2012-01-07223720223.553.8515-5
15IV MTSz U Styku 3 Granic 27 - 30.12.20112011-12-30221821144.553.215+19
16Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Szachach Klasycznych2011-09-1122211941454.215-3
17XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska2011-07-2422002109795.5815+21

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Gwiazdkowy Turniej Szachowy KS Korona Zakrzewo2017-12-16233721797.596.3915+16
2XXVI Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Szemud - I miejsce 400zł2017-12-0323432118575.4615-6
3XVII Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2017-12-0223302127786.0815+13
4XXV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Szemud2017-10-1523202074897.2915+10
5VI Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej. Grupa OPEN2017-10-14231121346.585.8415+9
6XX Turniej o Puchar Zamku Malborskiego.2017-09-1723122109686.0815-1
7Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich2017-07-01232520646.597.3815-13
8XVIII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ O "PUCHAR STOLEMA" TA2017-06-03231820425.564.9815+7
9SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2017-05-27231621105.575.3215+2
10 VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - OPEN2017-02-1923432082797.3815-5
11Gwiazdkowy Turniej Szachowy w KS Korona Zakrzewo'20162016-12-1723282214795.9415+15
12XVI Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2016-12-03232420807.597.215+4
13Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA Gdynia2016-11-13233121116.597.0215-7
14Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich2016-11-06231120848.597.1115+20
15XXII Turniej o Puchar Wójta Gminy Szemud2016-10-23230920766.586.3215+2
16V Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej OPEN2016-10-1523162177585.5215-7
17 V TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- OPEN2016-10-0223072150796.3915+9
18Turniej o Puchar Galerii Neptun.2016-09-0423052103796.8415+2
19SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2016-05-2123112087575.4615-6
20OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH SZYBKICH2016-03-20231821026.597.0215-7
21(FIDE) Gwiazdkowy Turniej Szachowy w KS Korona Zakrzewo2015-12-19230921047.596.8415+9
22XV Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2015-12-0523082098796.9315+1
23XXIII Memoriał Remigiusza Bobołowicza2015-11-28234421643.585.9215-36
24Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w szachach szybkich2015-11-0723342099797.1115-1
25Puchar "VICTORIA KOMPLEXBUD" w szachach szybkich2015-10-2523242070897.2915+10
26IV OTWARTE MISTRZOSTWA UKS KORONA GDAŃSK2015-10-1123252091797.1115-1
27IV TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa OPEN (FIDE)2015-06-1423432100697.215-18
28II sezon Piątkowych Szachów Szybkich w KORONIE Zakrzewo 7 rund P11 start 17.452015-01-302358211935415-15
29V Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - OPEN2014-10-26236021766.596.6615-2
30V Spotkanie Szachowe na Myślenickim Rynku - Open2014-06-22235622814.574.215+4
31 Wiosenny Turniej Szachowy - OPEN (zgłoszony do FIDE)2014-05-1123522068786.7215+4
32III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FIRMY ACCERUS - Grupa OPEN (FIDE)2014-02-1623452073897.4715+7
33XIX SOLIDARNOŚCIOWY TURNIEJ SZACHOWY - SENIORZY2013-08-25233623045.594.8615+9
34Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów w Szachach Szybkich2013-07-2723522123697.1115-16
35ELBLĄG OPEN - turniej nr 32013-06-2223512139796.9315+1
36OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH SZYBKICH - Turniej zgłoszony do FIDE2013-06-1623542111797.215-3
37SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN2013-05-2623492177453.6515+5
38ELBLĄG OPEN - turniej nr 22013-05-25234221247.597.0215+7
39Turniej Szachowy CAISSA P-152013-05-1323102124675.1815+12
40Elbląg w Europie2013-04-27229421367.596.3915+16
41XXIII MEMORIAŁJ i S LEOKAJTIS w SZACHACH2013-04-21228522035.584.8815+9
42Elbląg OPEN - turniej nr 12013-04-2022792106796.5715+6
43XV Turniej Szachowy Rokosowo 2013 - open2013-04-0722882108696.6615-9
44Caissa P-15 XII 20122012-12-0323132066475.6715-25
45Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej2012-10-27231221566.596.3915+1
46TURNIEJ SZACHOWY w strefie wolnej od dymu tytoniowego2012-09-30231422353.563.6615-2
47II MISTRZOSTWA GMINY STAWIGUDA w SZACHACH o PUCHAR WÓJTA2012-09-2923152185696.1215-1
48Caissa P-152012-09-0323002002775.9515+15
49XIII Memoriał Szachowy im. Sotero Wismonta2012-08-26230122145.595.5815-1
50VI TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD2012-02-1123012007675.95150
51 Otwarty turniej szachowy Bomis CUP Gwiazdka 2011 Grupa OPEN2011-12-1722882240695.1315+13
52OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA SENIORÓW W SZACHACH2011-12-04228621194.564.3215+2
53XI Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego2011-12-03227321017.596.5715+13
54V TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD2011-10-0822712035564.815+2
55Memoriał Szachowy im. Alfreda Obszańskiego2011-10-02228520983.564.4415-14
56V Ogólnopolski Turniej Szachowy o puchar Pana Cogito2011-09-1822742030897.215+11
57Turnieju o Puchar Sołtysa wsi Chwaszczyno 2011-09-04225720905.564.3215+17
58IV TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD2011-08-28224220196.575.4615+15
59O PUCHAR STAROSTY pow. GIŻYCKIEGO2011-06-1922572039697.0215-15
60II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury...PULA NAGRÓD TO PONAD 2000 PLN! I MIEJSCE: 300 PLN II MIEJSCE: 250 III MIEJSCE: 200 IV MIEJSCE :150 V MIEJSCE: 1002011-06-12225620996.596.3915+1
61Szachowy weekend w Galerii Alfa Centrum - turniej OPEN2011-05-22225320954.564.2615+3
6241 MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA GNIEZNA2011-05-08223420947.596.2115+19
63TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD2011-05-01222220484.553.6515+12
64TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD2011-03-27220020436.574.9715+22

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych2017-11-04223720157118.5815-23
2II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna2017-06-1022092073896.1215+28
3I Memoriał Szachowy im. Grzegorza Albina2017-03-25219319288.597.3815+16
4 OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2017-03-12220120577117.5915-8
5V Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE2017-01-24222120217118.3615-20
6Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kartuz - Maraton Szachowy2016-11-112259207828.54231.0815-38
7Turniej błyskawiczny w ramach MP Domów Kultury2016-10-2922392056896.6615+20
8Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych2016-10-22221421268.5116.8215+25
9Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" Turniej Blitza2016-08-2522082035796.5715+6
10SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - BLITZ2016-05-2022102027575.1815-2
11SZACHOWA MAJÓWKA - OPEN2016-05-15220019017.586.815+10
12Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna2016-03-1922302005597.0215-30
13 Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Błyskawicznych2016-01-24222721137.5117.2615+3
14V Memoriał Klaudiusza Miętusa - II mistrzostwa COMARCH S.A. w szachach2016-01-102256208291510.9515-29
15X lat klubu "VICTORIA KOMPLEXBUD"2015-10-17224020749117.9215+16
16Turniej Błyskawiczny "Pożegnanie lata z Koroną" 2015-09-182222193410.5119.2415+18
17XXIII Turniej SOLIDARNOŚCI2015-08-30223020927117.5915-8
18Blitz w Łańcucie2015-08-0922191981897.215+11
19SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - BLITZ2015-05-15224620184.586.3215-27
20Turniej Błyskawiczny w Koronie Zakrzewo start godz.15.002015-01-3122461992454.05150
21Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20142014-10-19222722438.5157.215+19
22Druzynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Blyskawicznych 20142014-10-18223422704104.515-7
23II LIGA JUNIORÓW - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY2014-07-27223920408118.3615-5
24Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kartuz - NOCNY MARATON SZACHOWY2013-12-212193200730.53727.3815+46
25SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - BLITZ2013-05-24220720415.596.4815-14
26Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów - Impreza towarzysząca - Turniej BLITZ2013-03-20225720256.5118.6915-32
27FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY2013-02-19226320947.5117.9215-6
28INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POMORZA SENIORÓW W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2012-12-0822432063896.6615+20
29Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kościerzyny2012-11-2422182101785.2815+25
30III MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - BLITZ2012-08-11221621495.595.3115+2
31XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska Turniej błyskawiczny P52012-07-21222320746.510715-7
32TURNIEJ BŁYSKAWICZNY - XXII PUCHAR GÓR OPAWSKICH2012-02-04219620849117.1515+27
33Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska w grze błyskawicznej2011-07-16220021314.584.815-4

Tabela przeciwników
 
Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Kartuz - Maraton Szachowy
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b15846IGrabarczyk, Sylwester 1869SSz Pocztowiec Bydgoszcz1980
2w11618kRenkowski, Piotr2116UKS Trzydziestka Olsztyn1996
3b=2748kUlanowski, Karol2136UKS SP11 Skoczek Tczew1997
4w18286IDemianowicz, Maciej 2091LUKS GOK Samborowo1980
5b12361CMTeclaf, Paweł2338KKS Ormuzd Kartuzy2003
6b01045mJaroch, Karol 2366UKS Fala Świekatowo1987
7w11021k+Olszewski, Marek2148BKS Chemik Bydgoszcz1960
8b0900mBudrewicz, Krzysztof2416MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1987
9w02744I++Kotłowski, Tomasz2193KKS Ormuzd Kartuzy1990
10w1499I++Kindler, Karolina 1844UKS Korona Gdańsk2001
11b18251IWeber, Robert 2097MTS Kwidzyn 1976
12w01015IMŻołnierowicz, Krzysztof 2227KSz Gambit Świecie 1962
13b12203mGrzelak, Artur2293SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1972
14w11824kFukowski, Paweł2100MTS Kwidzyn 1999
15b0901kRak, Tomasz 2070SKS SMOL - BUD Giżycko 1955
16w=2750IPutlak, Wojciech2152UKS Korona Gdańsk1999
17b01406I++Szmidt, Przemysław 2228KSz Gambit Świecie 1984
18w111738mSzczepiński, Michał 2308AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1987
19b112468kPaszek, Krzysztof 2073UKS Centrum Tczew 1985
20b132894II+Szulc, Marek1796Lębork 1985
21w0439kKindler, Przemysław2186UKS Korona Gdańsk1998
22w05354ITrendowski, Michał 1962UKS Trzydziestka Olsztyn2000
23b11112kBieluszewski, Piotr 2179Elbląg 1967
24w120144IPawłowski, Sławomir 1854Lublin1966
25b14942I+Szultka, Agata1794KKS Ormuzd Kartuzy1992
26w15859II+Dackiewicz, Marek 1909MCKiE Malbork 1985
27b19044kLewandowski, Mirosław2153Gdynia1966
28w112536IISkonieczny, Rafał1877MCKiE Malbork 1986
29b011772IAndrearczyk, Paweł 2012KSz Start Elbląg 1987
30b128301IIJarzembiński, Mateusz1749UKS Wda Lipusz2001
31w110928IIOstręga, Przemysław 1845KSz Start Elbląg 1993
32w126719IIGoździejewski, Karol 1895MCKiE Malbork 1984
33b=13772IDombrowski, Bartosz 2016UKS Centrum Tczew 1989
34w028336kPrzybylski, Piotr 2167Gdańsk 1957
35b122079II+Malinowski, Szymon1585TKKF Rzemyk Gdynia2007
36b05843kMarszk, Kazimierz 1928UKS Jantar Pruszcz Gdański 1950
37w01629IZieliński, Konrad1872UKS Gedanensis Gdańsk1998
38w13858I+Hrymowicz, Artur1802UKS Trzydziestka Olsztyn2001
39b11977IKotłowska, Anna1829KKS Ormuzd Kartuzy1996
40b17098IIOstrowski, Dymitr 1697UKS Korona Gdańsk1999
41w121706IIIKarcz, Krzysztof1414KKS Ormuzd Kartuzy1986
42w14339IIUlanowski, Piotr1508UKS SP11 Skoczek Tczew2001
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)