ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11407);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1108166 Ranking CA (Klasyczne):2347 (93)
ID CR: 2920 Ranking CA (Szybkie)2376 (50)
Nazwisko Imię:Rajlich, Iweta Ranking CA (Błyskawiczne)2290 (38)
Rok urodzenia:1981
Klub:KSz Polonia Wrocław
Tytuł:IM

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet'20172017-03-3023472308594.95150
2Nieoficjalne II Mistrzostwa Polski w Bullet 1+1"2017-03-20240023704.5105.410-9
3BUDIMEX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET2016-04-0723502296595.2215-3
4MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A2015-07-1823712197021.4615-21
5BUDIMEX Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach2015-04-0123712256695.94150
6Mistrzowska Kołówka w Chylicach2015-03-152356228145315+15
7I Chylicka kołówka 2100+2014-11-30236421183.554.0515-8
8Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet2014-04-02236522815.595.5815-1
9Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet2013-04-2123582279695.4915+7
10DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - QUATRA EKSTRALIGA2012-09-3023592342363.1215-1
11II Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska2012-07-09236421982.542.8815-5
12Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet2012-02-2623652228696.1215-1
13"Comarch Cup" - GM tournament CRACOVIA'2011 2012-01-04236223932.552.315+3
14DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - EKSTRALIGA2011-10-0923942248264.215-32
15I międzynarodowy turniej im.K.Hołuj-Radzikowskiej2011-08-1424002187464.6210-6

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XIX Królewski Gambit Radomia gr. A2016-05-2923612275684.9615+15
2I Piaseczyńskie Szachogranie2015-10-25235422276.596.0315+7
3Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet - Dogrywki2013-04-21237523801.562.9415-21
4Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich na Rok 20122012-10-1323822238585.5215-7
5European Rapid Chess Championship 20112011-12-18239922486.5117.715-17
6Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich 20112011-10-2924002186686.1610-1

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Warszawy w Szachach Błyskawicznych na Rok 20122012-11-04231322186127.5615-23
2Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Błyskawicznych na Rok 20122012-09-22235621076118.9115-43
3European Blitz Chess Championship 20112011-12-16238721742.564.6215-31
4Turniej Pokazowy w PZSzach2011-06-10240022874.595.8510-13

Tabela przeciwników
 
Mistrzostwa Warszawy w Szachach Błyskawicznych na Rok 2012
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w15777kSpicak, Krzysztof 1957UKS Jedwabnik Milanówek1948
2b1Sanz Losada, Victoriano Hiszpania 1974
3w01184GMOlszewski, Michał2512KSz Polonia Warszawa1989
4b=6888Alvarado, Carlos2073Peru1975
5w18267I++Pietocha, Pawel 2141UKS MDK Radom 1991
6b01302FMBargłowski, Filip2303UKS Szachylice Chylice1985
7w05574FMJanocha, Wiesław 2310ASSz Miedź Legnica 1957
8b11612ISuliborski, Artur 2013MTSz Mińsk Mazowiecki1994
9w11298WFMPrzeździecka, Ewa2060ASSz Miedź Legnica 1988
10b0189IMStrzemiecki, Zbigniew 2340MKS Polonia Warszawa1993
11b14467mDeszczynski, Adam 2343GKSz POLFA Grodzisk Mazowiecki1970
12w=1177IMWarakomski, Tomasz2419KSz Polonia Warszawa1989
13b0156I+Grochulski, Grzegorz2090UKS Czternastka Warszawa1994
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)