ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10809);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21806144 Ranking CA (Klasyczne):1562 (118)
ID CR: 31965 Ranking CA (Szybkie)1651 (1008)
Nazwisko Imię:Wawrzos, Leszek Ranking CA (Błyskawiczne)1658 (129)
Rok urodzenia:1969
Klub:Warszawa
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2017-07-1715511573594.2315+11
2Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201713)2017-04-0515611608141.7215-10
3V Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 20152015-04-13155016065104.215+11
4XXV Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach2015-01-0415521763151.1515-2
5Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (8)2013-05-2615531773151.115-1
6Mini-ELO (5)2013-04-21158214802.574.4815-29
7Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (6)2013-04-0715891739151.515-7
8Mini-ELO (4)2013-03-1015771612473.1515+12
9O III i II kategorię na Bemowie2013-02-2415871496363.7215-10
10Turniej o III i II kategorię2013-02-17157814265.574.915+9
11Noworoczny turniej na Bemowie2013-01-20158914273.564.2615-11
126 Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię w Zielonce2013-01-0616091430364.3815-20
13Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego2012-09-23159517782.561.5615+14
144 Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię w Zielonce2012-05-1315991396575.3215-4
153 Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię w Zielonce2012-03-11161014194.575.2515-11
162 Turniej na III i II kategorię w Zielonce2012-01-0816101450574.97150
171 Turniej na III i II kategorię w Zielonce2011-10-0816051487574.6215+5
18Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego2011-09-1816001686372.6615+5

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1LXIX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12017-12-1616581659252.515-7
2Turniej Szachowy Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji grupa OPEN2017-12-0916841532142.815-26
3Klub P.Z.Szach. (309 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-11-3016791855261.6215+5
4Mistrzostwa Warszawy Drukarzy i Wydawców 20172017-11-2916881775272.6615-9
5LXVIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12017-11-2516831806251.6515+5
6Klub P.Z.Szach. (308 turniej szachowy pamięci P. Wajszczyka))2017-11-23169617022.573.4315-13
7XXIV Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3A2017-11-1816801747472.8715+16
8Klub P.Z.Szach. (307 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-11-1616651745351.9515+15
9Turniej Niepodległości - Warszawa 2017 - gr. B2017-11-1116281711693.5115+37
10Klub P.Z.Szach. (306 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-11-09162618041.551.3515+2
11Klub P.Z.Szach. (305 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-11-0216531610152.815-27
12LXVII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12017-10-2816541713252.115-1
13Klub P.Z.Szach. (304 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-10-2616471742241.4815+7
14Klub P.Z.Szach. (303 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-10-1916431703241.6815+4
15Klub P.Z.Szach. (302 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-10-1216551687141.8415-12
16Klub P.Z.Szach. (301 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-10-0516421751362.115+13
17LXVI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12017-09-3016421587474.06150
18Klub P.Z.Szach. (300 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-09-28163818401.551.215+4
19Klub P.Z.Szach. (299 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-09-21164416512.562.9415-6
20Klub P.Z.Szach. (298 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka2017-09-1416391705241.6415+5
21Klub P.Z.Szach. (297 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-09-0716371864140.8415+2
22Klub P.Z.Szach. (296 turniej czwartkowy Pamięci P. Wajszczyka)2017-08-3116531445243.0815-16
23Klub P.Z.Szach. (295 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-08-2416701720152.1515-17
24Klub P.Z.Szach. (294 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-08-17166615623.553.215+4
25Klub P.Z.Szach. (293 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-08-1016721736262.4615-6
26Klub P.Z.Szach. (292 turniej pamięci P. Wajszczyka)2017-08-0316861574131.9515-14
27Klub P.Z.Szach. (291 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-07-2716771709231.3815+9
28Klub P.Z.Szach. (290 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-07-20165817543.562.2215+19
29Klub P.Z.Szach.(288 turniwej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-07-0616831735041.7215-25
30Klub P.Z.Szach. (287 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)2017-06-2916671692341.8815+16
31Klub P.Z.Szach. (286 turniej czwartkowy)2017-06-22165218072.551.4515+15
32Klasyfikacja końcowa I cyklu turniejów o Puchar Uznania Stefana - OFICJALNE WYNIKI !!!!2017-06-1416561817010.2915-4
33P.Z.Szach. (285 turniej czwartkowy)2017-06-0816511949140.615+5
34Klub P.Z.Szach. (284 turniej czwartkowy)2017-06-0116561771141.3615-5
35LXV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12017-05-2716511742372.6615+5
36Klub P.Z.Szach. (282 turniej czwartkowy)2017-05-1816511880151.05150
37III Turniej o Puchar Uznania Stefana - I cykl 2017 (V i IV kat.) do zdobycia2017-05-171666147524315-15
38Klub P.Z.Szach.(281 turniej czwartkowy)2017-05-1116601794251.615+6
39Klub P.Z.Szach. (279 turniej czwartkowy)2017-04-2716601654242.04150
40LXIV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12017-04-2216731823030.915-13
41Klub P.Z.Szach.(278 turniej szachowy)2017-04-2016641679352.415+9
42P.Z.Szach. (277 turniej czwartkowy)2017-04-13166117962.572.2415+3
43Klub P.Z.Szach. (276 turniej czwartkowy)2017-04-0616641760262.2215-3
44Klub P.Z.Szach. (275 turniej czwartkowy)2017-03-3016691693252.3515-5
45Klub P.Z.Szach. (274 turniej czwartkowy)2017-03-231684168402115-15
46Klub P.Z.Szach. (273 turniej czwartkowy)2017-03-1616851908151.115-1
47Klub P.Z.Szach. (271 turniej czwartkowy)2017-03-0217051788162.3415-20
48LXII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12017-02-2516911848372.0315+14
49Klub P.Z.Szach. (270 turniej czwartkowy)2017-02-2317001823151.6515-9
50Klub P.Z.Szach. (269 turniej czwartkowy)2017-02-1616621775572.4515+38
51Klub P.Z.Szach. (268 turniej czwartkowy)2017-02-0916981702052.4515-36
52Klub P.Z.Szach. (267 turniej czwartkowy)2017-02-02169418342.572.1715+4
53LXI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12017-01-28168117293.562.5815+13
54Klub P.Z.Szach. (265 Turniej czwartkowy)2017-01-2616811681121150
55Klub P.Z.Szach.(265 turniej czwartkowy)2017-01-1916911893030.7215-10
56Klub P.Z.Szach. (263 turniej czwartkowy)2017-01-0517061774152.0515-15
57Klub P.Z.Szach. (262 turniej czwartkowy)2016-12-2916781944361.0815+28
58Klub P.Z.Szach. (261 turniej czwartkowy)2016-12-2216771697241.8815+1
59LX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12016-12-1716911807272.3815-5
60Turniej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekereacji - OPEN2016-12-0416901820261.9215+1
61Ogólnopolski 82 Turniej z cyklu: "90 Turniejów na 90-lecie PZSzach" w Czytelni Naukowej Nr 12016-11-2616701848361.6215+20
62Klub Pzszach 258 Turniej Czwartkowy2016-11-2416671712241.7615+3
63Klub PZSzach 257 Turniej Czwartkowy2016-11-1716771646252.715-10
64Klub PZSzach 256 Turniej Czwartkowy2016-11-0316791834141.1615-2
65LVIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12016-10-2916641787361.9815+15
66Klub PZSzach 255 Turniej Czwartkowy2016-10-27166617931.551.6515-2
67254 Turniej Czwartkowy - 79 Turniej z cyklu: "90 turniejów na 90-lecie PZSzach"2016-10-20166917151.541.7615-3
68Klub PZSzach 253 Turniej Czwartkowy2016-10-1316581803241.2415+11
69Klub PZSzach 252 Turniej Czwartkowy2016-10-0616711812030.9315-13
70Klub PZSzach 251 Turniej Czwartkowy2016-09-2916771779141.4415-6
71Ogólnopolski 63 Turniej z cyklu: "90 Turniejów na 90-lecie PZSzach" w Czytelni Naukowej Nr 12016-09-2416771728373.01150
72Klub PZSzach 250 Turniej Czwartkowy2016-09-2216591903240.815+18
73Klub PZSzach 249 Turniej Czwartkowy - 72 Turniej z cyklu: 90 turniejów na 90-lecie PZSzach 2016-09-08164717712.551.6515+12
74Klub PZSzach 248 Turniej Czwartkowy2016-09-01164616602.552.415+1
75247 Turniej Czwartkowy - 61 Turniej z cyklu: 90 turniejów na 90-lecie PZSzach2016-08-2516511687131.3515-5
76Klub PZSzach 246 Turniej Czwartkowy2016-08-181636170835215+15
77Klub PZSzach 245 Turniej Czwartkowy2016-08-1116451629252.615-9
78Klub PZSzach 244 Turniej Czwartkowy2016-08-0416421495342.815+3
79Klub PZSzach 243 Turniej Czwartkowy2016-07-2816531583131.815-11
80242 Turniej Czwartkowy 49 Turniej z cyklu: "90 turniejów na 90-lecie PZSzach"2016-07-0716561798141.2415-3
81Klub PZSzach 241 Turniej Czwartkowy2016-06-3016761790041.3615-20
82Klub PZSzach 240 Turniej Czwartkowy2016-06-2316831887020.4815-7
83Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Łomianek2016-06-1916641831361.6815+19
84II Turniej Szachowy o puchar Burmistrza dz. Białołęka - OPEN (bez wpisowego)2016-06-1816531849251.2515+11
85KLUB PZSZACH 239 Turniej Czwartkowy2016-06-1616391706352.0515+14
86Turniej szachowy w ramach 18 Pikniku Olimpijskiego2016-06-1116281688231.2615+11
87238 Turniej Czwartkowy 37 Turniej z cyklu: "90 turniejów na 90-lecie PZSzach"2016-06-09164316421.552.515-15
88Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów M.St.Warszawy2016-06-0416471734262.2815-4
89237 Turniej Czwartkowy 36 Turniej z cyklu 90 turniejów na 90-lecie PZSzach2016-06-0216431700241.6815+4
90Ogólnopolski 26 Turniej z cyklu: "90 Turniejów na 90-lecie PZSzach" w Czytelni Naukowej Nr 12016-05-2116361737372.5215+7
91Klub PZSzach 236 Turniej Czwartkowy2016-05-1916231839251.115+13
92235 Turniej Czwartkowy 24 Turniej z cyklu 90 turniejów na 90-lecie PZSzach2016-05-1216261700131.215-3
93Klub PZSzach 234 Turniej Czwartkowy2016-05-0516241801130.8115+2
94Ogólnopolski 13 Turniej z cyklu: "90 Turniejów na 90-lecie PZSzach" w Czytelni Naukowej Nr 12016-04-3016141704362.2815+10
95Klub PZSzach 233 Turniej Czwartkowy2016-04-2816271852040.8815-13
96232 Turniej Czwartkowy 11 Turniej z cyklu 90 turniejów na 90-lecie PZSzach2016-04-2116361708141.615-9
97Klub PZSzach 231 Turniej Czwartkowy2016-04-1416451874030.6315-9
98Turniej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji - OPEN2016-04-09163916303.563.0615+6
99230 Turniej Czwartkowy 9 Turniej z cyklu 90 turniejów na 90-lecie PZSzach2016-04-0716401696252.115-1
100Klub PZSzach 229 Turniej Czwartkowy2016-03-3116321786251.4515+8
101Klub PZSzach 228 Turniej Czwartkowy2016-03-2416431686141.7615-11
102XIII T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 1996 i starsi2016-03-1916151722362.115+13
103Ogólnopolski 4 Turniej z cyklu: "90 Turniejów na 90-lecie PZSzach" w Czytelni Naukowej Nr 12016-03-191615185725115+15
104227 Turniej Czwartkowy - 3 Turniej z cyklu: "90 turniejów na 90-lecie PZSzach2016-03-1716051635352.315+10
105Klub PZSzach 226 Turniej Czwartkowy2016-03-1015941630352.2515+11
106Klub PZSzach 225 Turniej Czwartkowy2016-03-03159117291.541.2415+3
107LIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12016-02-2715861761261.6215+5
108XXI Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A2016-02-2015881626373.1515-2
109Klub PZSzach 223 Turniej Czwartkowy2016-02-1815891650252.115-1
110Klub Pzszach 222 Turniej Czwartkowy2016-02-11159717020.531.0815-8
111Klub PZSzach 221 Turniej Czwartkowy2016-02-0415961621241.8815+1
112LII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12016-01-3015951731261.9215+1
113Klub PZSzach 220 Turniej Czwartkowy2016-01-2815951675251.95150
114Klub PZSzach 219 Turniej Czwartkowy2016-01-2116011607252.4515-6
115KLub PZSzach 218 Turniej Czwartkowy2016-01-1415901787251.2515+11
116Klub PZSzach 217 Turniej Czwartkowy2016-01-0716011646141.7615-11
117LI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12015-12-1916031801151.215-2
118Klub PZSzach 216 Turniej Czwartkowy2015-12-1016081729141.3615-5
119Turniej Szachowy Ursynowskiego CSiR - grupa OPEN2015-12-06160316572.552.115+5
120L Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12015-11-2816091678262.415-6
121Klub PZSzach 214 Turniej Czwartkowy2015-11-2616021755251.515+7
122KLub PZSzach 213 Turniej Czwartkowy2015-11-1916091694141.5215-7
123Klub PZSzach 211 Turniej Czwartkowy2015-11-0515971803251.215+12
124Klub PZSzach 210 Turniej Czwartkowy2015-10-29158914852.531.9215+8
125Klub PZSzach 208 Turniej Czwartkowy2015-10-1515941711141.3615-5
126Klub PZSzach 207 Turniej Czwartkowy2015-10-0815731709351.615+21
127Klub PZSzach 206 Turniej Czwartkowy2015-10-0115981570152.715-25
128Klub PZSzach 205 Turniej Czwartkowy2015-09-2415941804130.6915+4
129Klub PZSzach 204 Turniej Czwartkowy2015-09-1715911693251.815+3
130Klub PZSzach 203 Turniej Czwartkowy2015-09-1015901636120.8815+1
131XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2015-09-0515901638373.01150
132Klub PZSzach 202 Turniej Czwartkowy2015-09-03158216632.551.9515+8
133Klub PZSzach 200 Turniej Czwartkowy2015-08-20157218131.540.815+10
134Klub PZSzach 199 Turniej Czwartkowy2015-08-1315611699241.2415+11
135Klub PZSzach 198 Turniej Czwartkowy2015-08-0615641523242.2415-3
136Klub PZSzach 197 Turniej Czwartkowy2015-07-3015621262110.8515+2
137Klub PZSzach 196 Turniej Czwartkowy2015-07-2315461756240.9215+16
138Klub PZSzach 195 Turniej Czwartkowy2015-07-0915511580131.3815-5
139Klub PZSzach 194 Turniej Czwartkowy2015-07-0215551678141.3215-4
140Klub PZSzach 193 Turniej Czwartkowy2015-06-2515661498131.7715-11
141Klub PZSzach 192 Turniej Czwartkowy2015-06-1815431704351.4515+23
142Klub PZSzach 189 Turniej Czwartkowy2015-05-2115421701130.8715+1
143Klub PZSZach 188 Turniej Czwartkowy2015-05-14153915961.531.2615+3
144Klub PZSzach 187 Turniej Czwartkowy2015-05-0715351505352.715+4
145TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH - DNI PIASTOWA 20152015-05-0215311506473.7115+4
146Klub PZSzach 186 Turniej Czwartkowy2015-04-301546161715215-15
147XLVI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12015-04-2515421659251.715+4
148Klub PZSzach 185 Turniej Czwartkowy2015-04-2315581612152.115-16
149Klub PZSzach 184 Turniej Czwartkowy2015-04-1615721704030.9615-14
150Klub PZSzach 183 Turniej Czwartkowy2015-04-0915781501242.4415-6
151Klub PZSzach 182 Turniej Czwartkowy2015-04-0215801632252.1515-2
152XII T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - rocznik 1995 i starsi2015-03-2815641632472.8715+16
153Klub PZSzach 181 Turniej Czwartkowy2015-03-2615741781030.6915-10
154Klub PZSzach 179 Turniej Czwartkowy2015-03-12157816161.541.815-4
155Klub PZSzach 178 Tuiej Czwartkowy2015-03-0515991700041.4415-21
156Klub PZSzach 177 Turniej Czwartkowy2015-02-2616071440353.615-8
157Klub PZSzach 176 Turniej Czwartkowy2015-02-1916021819130.6615+5
158Klub PZSzach 175 Turniej Czwartkowy2015-02-1215851814240.8415+17
159Klub PZSzach 174 Turniej Czwartkowy2015-02-05160816040.542.0415-23
160XLIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12015-01-31160517941.551.2515+3
161Klub PZSzach 173 Turniej Czwartkowy2015-01-2916481432153.915-43
162Klub PZSzach 172 Turniej Czwartkowy2015-01-2216331884250.9515+15
163Klub PZSzach 171 Turniej Czwartkowy2015-01-1516391559242.4415-6
164Klub PZSzach 170 Turniej Czwartkowy2015-01-0816441677131.3515-5
165XLII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12014-12-2016561750151.8515-12
166Klub PZSzach 169 Turniej Czwartkowy2014-12-1816591613242.2415-3
167Klub PZSzach 168 Turniej Czwartkowy2014-12-1116581678241.8815+1
168Memoriał Macieja Brudzińskiego2014-12-0716601937010.1715-2
169Klub PZSzach 167 Turniej Czwartkowy2014-12-0416391624331.5615+21
170Klub PZSzach 166 Turniej Czwartkowy2014-11-2716211867240.7615+18
171XLI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12014-11-2216241722262.2215-3
172Klub PZSzach 165 Turniej Czwartkowy2014-11-20160016893.551.915+24
173Klub PZSzach 164 Turniej Czwartkowy2014-11-1316081850030.615-8
174Klub PZSzach 163 Turniej Czwartkowy2014-11-06161215331.531.8315-4
175Klub PZSzach 159 Turniej Czwartkowy2014-10-09159217482.541.1615+20
176Klub PZSzach 158 Turniej Czwartkowy2014-10-0216001681141.5615-8
177XXXIX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12014-09-2715911804261.3815+9
178XXXVIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12014-05-3115911650372.94150
179XI T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - open 1994 i starsi2014-03-2915871669372.7315+4
180XXXVII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12014-03-22161017180.562.115-23
181XXXVI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12014-02-2216311496253.415-21
182XXXIV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12013-12-2116201816251.2515+11
183XXXIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12013-11-1616361782172.115-16
184XXXII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12013-10-26164017112.572.815-4
185Klub PZSzach - 112 Turniej Czwartkowy2013-10-1016331780251.515+7
186XXXI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12013-09-2816581861071.6815-25
187XXX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12013-05-18165918311.561.6215-1
188XXIX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12013-04-2716601715252.115-1
189X Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek- (open 1993 i starsi)2013-04-1316361845361.3815+24
190XXVIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12013-03-2316291822261.515+7
191XXVII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12013-02-2316031733472.2415+26
192XXVI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12013-01-26157317993.571.4715+30
193XXV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej nr 12012-12-22155016803.561.9215+23
194XXIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej nr 12012-10-27153417422.561.3815+16
195Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich na Rok 20122012-10-1315341652262.04150
196XXII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej nr 12012-09-2915321675261.8615+2
197DNI PIASTOWA 20122012-06-0215201720251.215+12
198XXI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej nr 12012-05-26150417132.561.3815+16
199IX MAZOWIECKIE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZYBKICH2012-05-01150717321.581.7615-3
200XX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 12012-04-2815201535262.8815-13
201IX Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek (open 1992 i starsi)2012-04-1415231665141.2415-3
202XVII Turniej Szachowy w Czytelni2012-01-21154216460.551.815-19
203XVI TURNIEJ W CZYTELNI - Warszawa2011-12-1715761597173.2915-34
204XV TURNIEJ W CZYTELNI - Warszawa2011-11-26155117383.571.8215+25
205Klub PZSzach - 8 Turniej Czwartkowy2011-08-1815551855020.315-4
206Klub PZSzach - 5 Turniej Czwartkowy2011-07-21156015940.520.915-5
207Klub PZSzach - 4 Turniej Czwartkowy2011-07-1415551519231.6515+5
208Klub PZSzach - 3 Turniej Czwartkowy2011-07-07155318350.520.3215+2
209Klub PZSzach - 2 Turniej Czwartkowy2011-06-3015321696220.5615+21
210DNI PIASTOWA 20112011-06-0415641599173.1515-32
211XII TURNIEJ W CZYTELNI - Warszawa2011-05-2815911688051.8515-27
212Mistrzostwa Mazowsza w szachach szybkich2011-05-03159118241.571.47150
213XI TURNIEJ W CZYTELNI - Warszawa2011-04-1615881696251.7515+3
214VIII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek (open 19 l. +)2011-04-0915981646141.7215-10
215X TURNIEJ W CZYTELNI - Warszawa2011-03-2616001760141.1615-2
216VIII TURNIEJ W CZYTELNI - Warszawa2011-01-2915971849140.7615+3
217VII TURNIEJ W CZYTELNI - Warszawa2010-12-1816001750141.215-3

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej błyskawicznt klubu Hetman (201716)2017-04-26167016911.552.3515-12
2Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201715)2017-04-1916711772131.0815-1
3Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201714)2017-04-12166318131.530.915+8
4Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201712)2017-03-2916701524353.515-7
5Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201711)2017-03-2216621764241.4415+8
6Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201710)2017-03-1516671678252.415-5
7Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201709)2017-03-08166816381.531.6215-1
8Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201708)2017-02-22167317051.541.8415-5
9Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201707)2017-02-1516711834130.8415+2
10Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201706)2017-02-08167618410.530.8415-5
11Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201705)2017-02-0116791599121.2215-3
12Turniej błyskawiczny klubu Hetman2017-01-2516791877140.96150
13Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201703)2017-01-18168718650.541.0815-8
14Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201702)2017-01-11167918921.540.9215+8
15Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201701)2017-01-0416811842141.1615-2
16Turniej błyskawiczny klubu Hetman (21)2016-12-0716761803251.6515+5
17Turniej błyskawiczny klubu Hetman (20)2016-11-23167818271.541.215+4
18Turniej błyskawiczny klubu Hetman (19)2016-11-16166618821.530.6615+12
19Turniej błyskawiczny klubu Hetman (18)2016-11-0916761887030.6915-10
20Turniej błyskawiczny klubu Hetman (17)2016-11-02167417951.541.3615+2
21Turniej błyskawiczny klubu Hetman (16)2016-10-1916761722252.215-2
22Turniej błyskawiczne klubu Hetman (15)2016-10-1216441878340.8415+32
23Turniej błyskawiczny klubu Hetman (14)2016-10-0516381880130.615+6
24Turniej błyskawiczny klubu Hetman (13)2016-09-2816301792251.4515+8
25Turniej błyskawiczny klubu Hetman (12)2016-09-21162117801.530.8715+9
26Turniej błyskawiczny klubu Hetman (11)2016-09-1416081778241.1215+13
27Turniej błyskawiczny klubu Hetman2016-09-0716121653131.3215-4
28Turniej w ramach 15 Pikniku Olimpijskiego - 20142014-06-07161116282.552.415+1
29Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SISO2013-09-0716081577473.7815+3
30Turniej w Szachach Błyskawicznych o Puchar Burmistrza Ursynowa 2013-06-2216041540584.7215+4
31Mistrzostwa Warszawy w Szachach Błyskawicznych na Rok 20122012-11-04160517453103.115-1
32Piknik Olimpijski 20122012-05-2616001807271.6115+5
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)