ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12436);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1189492 Ranking CA (Klasyczne):1490 (47)
ID CR: 39107 Ranking CA (Szybkie)1465 (17)
Nazwisko Imię:Spadło, Katarzyna Ranking CA (Błyskawiczne)1606 (19)
Rok urodzenia:2000
Klub:ŁKS Szach-Centrum Łódź
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Klubu ŁKS "Szach-Centrum" Łódź 2015 - Grupa A2015-01-1814901561252250
2Mistrzostwa Województwa Juniorów DC-172014-06-21147716003.592.9725+13
3Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży D-142014-04-12145816083.592.725+19
4Turniej Szachowy Chess Company W&W 2013-12-0114461491483.5225+12
5Eliminacje do MPJ i MPM 2014. (LD+SK). GRUPA D-132013-10-2613921414562.8225+54
6Mistrzostwa Województwa Juniorek D-172013-06-0113931352595.0425-1
7Eliminacje do MPJ-2012 i XVIII OOM. (LD+SK). GRUPA D-112011-10-1514001540010.3125-7

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej Szachowy Grand Prix - Łódź 2015 im. Kazimierza Makarczyka2015-07-2514191519462.1625+46
2Turniej Szachowy Grand Prix - Łódź 2015 im. Kazimierza Makarczyka2015-05-3013971457352.125+22
3Grand Prix Polski Dzieci i Młodzieży Grupa A do lat 152014-12-0614081443010.4525-11
4V Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Kazimierza Makarczyka Turniej Juniorski2012-11-24140014532.552.1525+8

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Województwa Juniorów w grze błyskawicznej2014-06-2215651577694.3225+41
2Mistrzostwa Województwa Juniorów2013-06-02160014985106.425-35

Tabela przeciwników
 
Mistrzostwa Województwa Juniorów
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w119721VGajewski, Bartosz 1200GOK Zduny 2004
2b09229IIIProszowski, Piotr 1695LUKS Strzałków1997
3w18879IVAdamczyk, Szymon1400UKS Pałac Nieborów2003
4b02312IIMadaliński, Jan1611UKS Jedynka Bełchatów 1999
5w12354IIIHoroszczak, Natalia 1230UKS Jedynka Bełchatów 2001
6b0474IIChądzyńska, Magdalena 1601ŁKS Szach-Centrum Łódź1999
7w08580IVSłonina, Adam1362UKS Piątka Wieluń 2005
8b1IIISzczepanik, Bartosz UKS Pałac Nieborów1997
9w18870IIIJagura, Norbert 1600UKS Pałac Nieborów2002
10b19236IVDziurdzia, Karol1232KSz Piątka Skierniewice2004
11w05370IIWolniaczyk, Bartosz 1814UKS Piątka Wieluń 1997
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)