ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20402)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25075);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35067)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (280);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13842)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12599);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21807680 Ranking CA (Klasyczne):1626 (380)
ID CR: 41961 Ranking CA (Szybkie)1495 (266)
Nazwisko Imię:Załucka, Emilia Ranking CA (Błyskawiczne)1555 (99)
Rok urodzenia:2003
Klub:KSz Stilon Gorzów Wlkp.
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego w szachach GRUPA A2017-10-01161816523.573.1525+8
2Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - V TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2017 - GRUPA A2017-08-3016051866281.4425+13
3Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga2017-07-3016321855051.125-27
4Festiwal Emanuela Laskera - grupa B2017-06-2015791713592.8825+53
5Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VII Turniej Szachowy Międzyzdroje 2017 GRUPA B2017-05-07159014364.574.9725-11
6XIII Lubuska Wiosna Szachowa2017-04-15152517004.571.8925+65
7Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 142017-04-0815021536594.0525+23
8XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa B2017-02-2515361374596.3925-34
9MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH D-132016-10-09150214395.574.1325+34
10Mistrzostwa Gorzowa Wlkp.2016-09-25148116562.561.6225+21
11XII Lubuska Wiosna Szachowa2016-03-2614911567262.425-10
12IV TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ChDK W SZACHACH KLASYCZNYCH2016-02-1414721606372.2425+19
13XIII Zimowy Obóz Szachowy - "Młode Talenty" GRUPA A2016-02-03144012945.564.225+32
14Igrzyska Szkolne - pierwszy krok do mistrzostwa - Open A2015-10-25143214683.573.1525+8
15I Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 20152015-09-2013881524472.2425+44
16XV OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ KL. V - VI Gimn i LO2015-08-2914161368495.1325-28
17Finał Wojewódzkiel ligi juniorów - lubuskie 20152015-06-2014361503020.8225-20
18Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - B2015-06-0714221324574.4125+14
19III Liga Wojewodztwa Lubuskiego 2014 grupa Północ2015-05-3114191464120.8825+3
20Wojewódzka Liga Juniorów - Lubuskie 2015 (grupa północ)2015-05-2314121282110.6825+7
21Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do 12 lat OOM Podlaskie 2015 2015-04-14142314693.593.9625-11
22XI Lubuska Wiosna Szachowa 31.03 - 04.04.20152015-04-04138916392.561.1425+34
23VII Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" - GRUPA A2014-12-3014151597041.0425-26
24Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D112014-11-1513871350573.8525+28
25Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 112014-09-27138914204.5104.625-2
26II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2014 - Gr. A2014-09-07133515853.571.3325+54
27DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - II LIGA2014-08-02138015291.5113.325-45
28Z Szachami przez Polskę VII Turniej Szachowy "Sudety" grupa B2014-07-0613631298695.3125+17
29Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów 11 - 18 lat2014-06-2213591430372.825+4
30TURNIEJ FINAŁOWY LIGA JUNIORÓW 2014 LUBUSKIE - Finał A2014-05-3113421635120.325+17
31III Liga juniorów województwa lubuskiego - grupa Północ2014-05-1112951393331.1125+47
32X Lubuska Wiosna Szachowa - GRUPA B2014-04-19126013693.562.125+35
33I Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2014 "Gr.A"2014-04-06128015010.561.3225-20
34Szachowa Kuźnia #2 FIDE 60'+30"2014-03-3013111444041.2825-31
35XII TURNIEJ SZACHOWY MŁODE TALENTY - grupa B 2014-02-0813761421062.6425-65
36Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - DZIEWCZĘTA DO LAT 112013-10-1613601376594.3225+16
37Mistrzostwa Miasta Gorzowa Wlkp 2013 grupa A2013-09-20138514861.572.5225-25
38Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 gr. A2013-09-0814071538161.9225-22
39SP Klasy III-IV Dziewczęta2013-08-3114661340385.3625-59
40MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW (8-10 LAT) W SZACHACH -DZIEWCZĘTA2013-06-1614661312574.97250
41Mistrzostwa Województwa Lubuskiegoo Juniorów do lat 8 102013-06-02143413766.595.2225+32
42Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 - Grupa A2013-05-2614491438252.625-15
43Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2013" - Grupa B2013-05-0514191401694.7725+30
44IX LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA 2013 - GRUPA B2013-03-30139714903.572.5925+22
45Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - Dziewczęta2013-03-1114111404494.5925-14
46Ferie zimowe w Gorzowie Wlkp. 20132013-01-1814311445383.8425-20
47V Turniej Szachowy "U STYKU TRZECH GRANIC" - GRUPA B2012-12-3013921339563.4225+39
48Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. GRUPA A2012-12-07137215412.561.6825+20
49II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2012 Gr. A-B2012-10-2113601513251.525+12
50Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa DZIEWCZĄT do 9 lat2012-10-0614031297495.7625-43
51Weekendowy turniej Stilonu - grupa B2012-09-09137414182.531.3225+29
52XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podst. - kl. I-II i III-IV - Dziewczęta2012-08-31143113391.563.7825-57
53IV Szachowe Wakacje - Grupa AB2012-08-2414531538151.925-22
54VIII Lubuska Wiosna Szachowa - grupa B2012-04-03146014202.552.825-7
55Grand Prix Ziemi Strzeleckiej "Gr.B"2012-03-2514611381353.0525-1
56Turniej Weekendowy - Gorzów Wlkp. 27-29.01.20122012-01-2915001579041.5625-39
57IV MTSz U Styku 3 Granic - grupa B2011-12-3015001376232.01250
58Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. - grupa A-B2011-12-1115381624041.5225-38
59Turniej Weekendowy - grupa C2011-10-2315411379232.1325-3
60Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D 92011-10-1616001385375.3925-59

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D142017-08-08149415295114.9525+1
2III OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH2017-03-0414641606492.7925+30
3TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 2016 (dla dzieci i uczniów SP; z możliwością uzyskania IV i V kat. szachowej)2016-12-0314591326574.7625+5
4Sobota przy Szachownicy - SpS - liczone do ELO2016-11-12145115932.572.1725+8
5Gorzowska Spartakiada Młodzieży w szachach Gimazjów2016-10-1314181532220.6825+33
6MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 14 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06144714714115.1725-29
7Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Podstawowych 2016-05-18152113884.5117.4825-74
8Sobota przy Szachownicy (SpS)2016-05-1415191649261.9225+2
9OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA JUNIORÓW - U8; U10; U12; U15; U182016-05-07151014625.595.1325+9
10IV Festiwal Gier Umysłowych2016-04-1614951508352.425+15
11Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach - kategoria szkoły podstawowe2016-04-13150312953.553.8525-8
12Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie 20162016-03-2014881543483.3625+15
13Sobota przy Szachownicy2016-03-05145616542.551.225+32
14Turniej Mikołajkowo - Świąteczny 20152015-12-0614531597261.8625+3
15XXV JUBILEUSZOWY MEMORIAŁ ALEKSANDRA KUBASZEWSKIEGO I EDWARDA KRAMKA- FIDE OPEN2015-10-0414371595382.3225+16
16Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D122015-08-08150113605117.5925-64
17Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie 20152015-03-2214811506262.8225-20
18Turniej Mikołajkowy w Gorzowie Wlkp. w ramach GRAND PRIX DZIECI i MŁODZIEŻY2014-12-0714811491120.98250
19Mistrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego2014-10-2614541652381.9225+27
20Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D122014-08-07145814785115.1725-4
21Turniej Szachów Szybkich - Szczyrk 20142014-07-3014241579492.6125+34
22XV Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Kraj. 20142014-03-1613761421573.0825+48
23Poranek w klubie "Na Chrobrego" GRUPA A2014-01-2513671438241.625+9
24Poranek w Klubie Na Chrobrego GRUPA A2013-12-21139714460.541.7225-30
25Poranek w Klubie "Na Chrobrego"2013-11-30139115301.541.2425+6
26Poranek w Stilonie GRUPA A2013-10-1913571422341.6425+34
27Lubuska Akademia Szachowa Gr. B - P152013-09-2813651384252.3525-8
28Podwieczorek Gr. A2013-09-1413851406262.8225-20
29Obóz szachowy w Dąbkach - Szachy szybkie2013-08-22139413654.594.8625-9
30Turniej na zakończenie roku szkolnego2013-06-281444151805225-50
31Podwieczorek w klubie "Na Chrobrego" grupa A2013-03-0214121447462.725+32
32Mikołajkowo - Świąteczny turniej szachowy2012-12-1614221587151.425-10
33Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. Szkół Podstawowych2012-12-0414051557110.325+17
34Podwieczorek Szachowy w Klubie "Na Chrobrego" grupa A2012-11-2413851540241.1625+20
35Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości - Grupa B2012-11-1113671349584.2425+18
36Otwarte Mistrzostwa Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego2012-09-1613661371241.9625+1
37Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 10 lat2012-08-04145313033.510725-87
38Podwieczorek szachowy - Grupa A2012-03-1714761616030.9325-23
39Poranek w "Klubie Na Chrobrego" - grupa A2012-02-1115121523031.4425-36
40Poranek Szachowy "Na Chrobrego 28" - grupa A2012-01-2115231556010.4525-11
41Szachowy Poranek Grupa A2011-12-1715461574020.9225-23
42Poranek Szachowy - Grupa A2011-11-1915671622020.8425-21
43Otwarte Mistrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego 20112011-11-0615901419242.9225-23
44Poranek Szachowy Na Chrobrego - grupa A2011-10-2916001518242.4425-10

Tabela przeciwników
 
Poranek Szachowy - Grupa A
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w03763IIBorowczyk, Julia1576KSz Stilon Gorzów Wlkp.1999
3b03762IIIPiechaczek, Dominik 1668KSz Stilon Gorzów Wlkp.1999
4b=IIISztuba, Mateusz SP 20 Gorzów Wlkp. 1970
5w0IVCzebieniak, Jakub SP 13 Gorzów Wlkp. 1970
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D142017-08-09154015456115.3925+15
2MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 14 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07151715436115.0625+23
3IV TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA B2015-11-1114521379895.425+65
4Turniej szachow blyskawicznych - Dabki 20152015-08-25140815554.592.725+44
5Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D122015-08-09145614284115.9425-48
6Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D122014-08-08144814735.5115.1725+8
7II LIGA JUNIORÓW - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY2014-07-27146515952.5103.225-17
8Blitz w SP 13 Gorzów Wlkp.2014-06-1714961529152.2525-31
9Turniej z okazji święta Niepodległości - Grupa B2013-11-1115291366364.3225-33
10Lubuska Akademia Szachowa Gr. B 2013 - blitz2013-09-2915111546352.2525+18
11Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Dziewczęta do 10 lat2012-08-05160013805118.5825-89
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)