ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20402)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25076);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35067)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (177);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13842)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12599);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21807680 Ranking CA (Klasyczne):1626 (380)
ID CR: 41961 Ranking CA (Szybkie)1495 (266)
Nazwisko Imię:Załucka, Emilia Ranking CA (Błyskawiczne)1555 (99)
Rok urodzenia:2003
Klub:KSz Stilon Gorzów Wlkp.
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego w szachach GRUPA A2017-10-01161816523.573.1525+8
2Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - V TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2017 - GRUPA A2017-08-3016051866281.4425+13
3Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga2017-07-3016321855051.125-27
4Festiwal Emanuela Laskera - grupa B2017-06-2015791713592.8825+53
5Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VII Turniej Szachowy Międzyzdroje 2017 GRUPA B2017-05-07159014364.574.9725-11
6XIII Lubuska Wiosna Szachowa2017-04-15152517004.571.8925+65
7Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 142017-04-0815021536594.0525+23
8XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa B2017-02-2515361374596.3925-34
9MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH D-132016-10-09150214395.574.1325+34
10Mistrzostwa Gorzowa Wlkp.2016-09-25148116562.561.6225+21
11XII Lubuska Wiosna Szachowa2016-03-2614911567262.425-10
12IV TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ChDK W SZACHACH KLASYCZNYCH2016-02-1414721606372.2425+19
13XIII Zimowy Obóz Szachowy - "Młode Talenty" GRUPA A2016-02-03144012945.564.225+32
14Igrzyska Szkolne - pierwszy krok do mistrzostwa - Open A2015-10-25143214683.573.1525+8
15I Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 20152015-09-2013881524472.2425+44
16XV OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ KL. V - VI Gimn i LO2015-08-2914161368495.1325-28
17Finał Wojewódzkiel ligi juniorów - lubuskie 20152015-06-2014361503020.8225-20
18Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - B2015-06-0714221324574.4125+14
19III Liga Wojewodztwa Lubuskiego 2014 grupa Północ2015-05-3114191464120.8825+3
20Wojewódzka Liga Juniorów - Lubuskie 2015 (grupa północ)2015-05-2314121282110.6825+7
21Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do 12 lat OOM Podlaskie 2015 2015-04-14142314693.593.9625-11
22XI Lubuska Wiosna Szachowa 31.03 - 04.04.20152015-04-04138916392.561.1425+34
23VII Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" - GRUPA A2014-12-3014151597041.0425-26
24Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D112014-11-1513871350573.8525+28
25Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 112014-09-27138914204.5104.625-2
26II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2014 - Gr. A2014-09-07133515853.571.3325+54
27DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - II LIGA2014-08-02138015291.5113.325-45
28Z Szachami przez Polskę VII Turniej Szachowy "Sudety" grupa B2014-07-0613631298695.3125+17
29Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów 11 - 18 lat2014-06-2213591430372.825+4
30TURNIEJ FINAŁOWY LIGA JUNIORÓW 2014 LUBUSKIE - Finał A2014-05-3113421635120.325+17
31III Liga juniorów województwa lubuskiego - grupa Północ2014-05-1112951393331.1125+47
32X Lubuska Wiosna Szachowa - GRUPA B2014-04-19126013693.562.125+35
33I Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2014 "Gr.A"2014-04-06128015010.561.3225-20
34Szachowa Kuźnia #2 FIDE 60'+30"2014-03-3013111444041.2825-31
35XII TURNIEJ SZACHOWY MŁODE TALENTY - grupa B 2014-02-0813761421062.6425-65
36Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - DZIEWCZĘTA DO LAT 112013-10-1613601376594.3225+16
37Mistrzostwa Miasta Gorzowa Wlkp 2013 grupa A2013-09-20138514861.572.5225-25
38Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 gr. A2013-09-0814071538161.9225-22
39SP Klasy III-IV Dziewczęta2013-08-3114661340385.3625-59
40MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW (8-10 LAT) W SZACHACH -DZIEWCZĘTA2013-06-1614661312574.97250
41Mistrzostwa Województwa Lubuskiegoo Juniorów do lat 8 102013-06-02143413766.595.2225+32
42Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 - Grupa A2013-05-2614491438252.625-15
43Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2013" - Grupa B2013-05-0514191401694.7725+30
44IX LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA 2013 - GRUPA B2013-03-30139714903.572.5925+22
45Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - Dziewczęta2013-03-1114111404494.5925-14
46Ferie zimowe w Gorzowie Wlkp. 20132013-01-1814311445383.8425-20
47V Turniej Szachowy "U STYKU TRZECH GRANIC" - GRUPA B2012-12-3013921339563.4225+39
48Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. GRUPA A2012-12-07137215412.561.6825+20
49II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2012 Gr. A-B2012-10-2113601513251.525+12
50Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa DZIEWCZĄT do 9 lat2012-10-0614031297495.7625-43
51Weekendowy turniej Stilonu - grupa B2012-09-09137414182.531.3225+29
52XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podst. - kl. I-II i III-IV - Dziewczęta2012-08-31143113391.563.7825-57
53IV Szachowe Wakacje - Grupa AB2012-08-2414531538151.925-22
54VIII Lubuska Wiosna Szachowa - grupa B2012-04-03146014202.552.825-7
55Grand Prix Ziemi Strzeleckiej "Gr.B"2012-03-2514611381353.0525-1
56Turniej Weekendowy - Gorzów Wlkp. 27-29.01.20122012-01-2915001579041.5625-39
57IV MTSz U Styku 3 Granic - grupa B2011-12-3015001376232.01250
58Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. - grupa A-B2011-12-1115381624041.5225-38
59Turniej Weekendowy - grupa C2011-10-2315411379232.1325-3
60Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D 92011-10-1616001385375.3925-59

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D142017-08-08149415295114.9525+1
2III OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH2017-03-0414641606492.7925+30
3TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 2016 (dla dzieci i uczniów SP; z możliwością uzyskania IV i V kat. szachowej)2016-12-0314591326574.7625+5
4Sobota przy Szachownicy - SpS - liczone do ELO2016-11-12145115932.572.1725+8
5Gorzowska Spartakiada Młodzieży w szachach Gimazjów2016-10-1314181532220.6825+33
6MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 14 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06144714714115.1725-29
7Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Podstawowych 2016-05-18152113884.5117.4825-74
8Sobota przy Szachownicy (SpS)2016-05-1415191649261.9225+2
9OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA JUNIORÓW - U8; U10; U12; U15; U182016-05-07151014625.595.1325+9
10IV Festiwal Gier Umysłowych2016-04-1614951508352.425+15
11Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach - kategoria szkoły podstawowe2016-04-13150312953.553.8525-8
12Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie 20162016-03-2014881543483.3625+15
13Sobota przy Szachownicy2016-03-05145616542.551.225+32
14Turniej Mikołajkowo - Świąteczny 20152015-12-0614531597261.8625+3
15XXV JUBILEUSZOWY MEMORIAŁ ALEKSANDRA KUBASZEWSKIEGO I EDWARDA KRAMKA- FIDE OPEN2015-10-0414371595382.3225+16
16Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D122015-08-08150113605117.5925-64
17Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie 20152015-03-2214811506262.8225-20
18Turniej Mikołajkowy w Gorzowie Wlkp. w ramach GRAND PRIX DZIECI i MŁODZIEŻY2014-12-0714811491120.98250
19Mistrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego2014-10-2614541652381.9225+27
20Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D122014-08-07145814785115.1725-4
21Turniej Szachów Szybkich - Szczyrk 20142014-07-3014241579492.6125+34
22XV Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Kraj. 20142014-03-1613761421573.0825+48
23Poranek w klubie "Na Chrobrego" GRUPA A2014-01-2513671438241.625+9
24Poranek w Klubie Na Chrobrego GRUPA A2013-12-21139714460.541.7225-30
25Poranek w Klubie "Na Chrobrego"2013-11-30139115301.541.2425+6
26Poranek w Stilonie GRUPA A2013-10-1913571422341.6425+34
27Lubuska Akademia Szachowa Gr. B - P152013-09-2813651384252.3525-8
28Podwieczorek Gr. A2013-09-1413851406262.8225-20
29Obóz szachowy w Dąbkach - Szachy szybkie2013-08-22139413654.594.8625-9
30Turniej na zakończenie roku szkolnego2013-06-281444151805225-50
31Podwieczorek w klubie "Na Chrobrego" grupa A2013-03-0214121447462.725+32
32Mikołajkowo - Świąteczny turniej szachowy2012-12-1614221587151.425-10
33Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. Szkół Podstawowych2012-12-0414051557110.325+17
34Podwieczorek Szachowy w Klubie "Na Chrobrego" grupa A2012-11-2413851540241.1625+20
35Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości - Grupa B2012-11-1113671349584.2425+18
36Otwarte Mistrzostwa Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego2012-09-1613661371241.9625+1
37Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 10 lat2012-08-04145313033.510725-87
38Podwieczorek szachowy - Grupa A2012-03-1714761616030.9325-23
39Poranek w "Klubie Na Chrobrego" - grupa A2012-02-1115121523031.4425-36
40Poranek Szachowy "Na Chrobrego 28" - grupa A2012-01-2115231556010.4525-11
41Szachowy Poranek Grupa A2011-12-1715461574020.9225-23
42Poranek Szachowy - Grupa A2011-11-1915671622020.8425-21
43Otwarte Mistrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego 20112011-11-0615901419242.9225-23
44Poranek Szachowy Na Chrobrego - grupa A2011-10-2916001518242.4425-10

Tabela przeciwników
 
Obóz szachowy w Dąbkach - Szachy szybkie
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w019299IVGonsior, Zbigniew 14001975
2b118300IVBohdanowicz, Mateusz1348KSz Stilon Gorzów Wlkp.2004
3w120275IVKamiński, Jakub1325STMGK Strzelce Krajeńskie2005
4b=1355IKarłyk, Maria1745ŻKSz Żary 2002
5w03846IIRaczykowska, Paulina1482KSz Odrodzenie Kożuchów 2002
6b118299IIICzechowski, Jakub 1407KSz Stilon Gorzów Wlkp.2004
7w08906IIIChodaczyński, Dorian 1354KSz Stilon Gorzów Wlkp.2004
8b04833IIIMajdański, Maksymilian 1069STMGK Strzelce Krajeńskie2004
9w14336IIIGolec, Alicja 1180UKS Caissa Warszawa 2001
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D142017-08-09154015456115.3925+15
2MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 14 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07151715436115.0625+23
3IV TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA B2015-11-1114521379895.425+65
4Turniej szachow blyskawicznych - Dabki 20152015-08-25140815554.592.725+44
5Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D122015-08-09145614284115.9425-48
6Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D122014-08-08144814735.5115.1725+8
7II LIGA JUNIORÓW - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY2014-07-27146515952.5103.225-17
8Blitz w SP 13 Gorzów Wlkp.2014-06-1714961529152.2525-31
9Turniej z okazji święta Niepodległości - Grupa B2013-11-1115291366364.3225-33
10Lubuska Akademia Szachowa Gr. B 2013 - blitz2013-09-2915111546352.2525+18
11Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Dziewczęta do 10 lat2012-08-05160013805118.5825-89
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)