ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20689)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25761);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35864)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (765);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14135)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13079);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21807680 Ranking CA (Klasyczne):1625 (387)
ID CR: 41961 Ranking CA (Szybkie)1495 (266)
Nazwisko Imię:Załucka, Emilia Ranking CA (Błyskawiczne)1560 (108)
Rok urodzenia:2003
Klub:KSz STILON Gorzów Wlkp.
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III IGRZYSKA SZKOLNE - grupa A2017-10-2916261567474.0625-1
2Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego w szachach GRUPA A2017-10-01161816523.573.1525+8
3Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - V TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2017 - GRUPA A2017-08-3016051866281.4425+13
4Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga2017-07-3016321855051.125-27
5Festiwal Emanuela Laskera - grupa B2017-06-2015791713592.8825+53
6Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VII Turniej Szachowy Międzyzdroje 2017 GRUPA B2017-05-07159014364.574.9725-11
7XIII Lubuska Wiosna Szachowa2017-04-15152517004.571.8925+65
8Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 142017-04-0815021536594.0525+23
9XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa B2017-02-2515361374596.3925-34
10MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH D-132016-10-09150214395.574.1325+34
11Mistrzostwa Gorzowa Wlkp.2016-09-25148116562.561.6225+21
12XII Lubuska Wiosna Szachowa2016-03-2614911567262.425-10
13IV TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ChDK W SZACHACH KLASYCZNYCH2016-02-1414721606372.2425+19
14XIII Zimowy Obóz Szachowy - "Młode Talenty" GRUPA A2016-02-03144012945.564.225+32
15Igrzyska Szkolne - pierwszy krok do mistrzostwa - Open A2015-10-25143214683.573.1525+8
16I Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 20152015-09-2013881524472.2425+44
17XV OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ KL. V - VI Gimn i LO2015-08-2914161368495.1325-28
18Finał Wojewódzkiel ligi juniorów - lubuskie 20152015-06-2014361503020.8225-20
19Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - B2015-06-0714221324574.4125+14
20III Liga Wojewodztwa Lubuskiego 2014 grupa Północ2015-05-3114191464120.8825+3
21Wojewódzka Liga Juniorów - Lubuskie 2015 (grupa północ)2015-05-2314121282110.6825+7
22Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do 12 lat OOM Podlaskie 2015 2015-04-14142314693.593.9625-11
23XI Lubuska Wiosna Szachowa 31.03 - 04.04.20152015-04-04138916392.561.1425+34
24VII Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" - GRUPA A2014-12-3014151597041.0425-26
25Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D112014-11-1513871350573.8525+28
26Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 112014-09-27138914204.5104.625-2
27II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2014 - Gr. A2014-09-07133515853.571.3325+54
28DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - II LIGA2014-08-02138015291.5113.325-45
29Z Szachami przez Polskę VII Turniej Szachowy "Sudety" grupa B2014-07-0613631298695.3125+17
30Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów 11 - 18 lat2014-06-2213591430372.825+4
31TURNIEJ FINAŁOWY LIGA JUNIORÓW 2014 LUBUSKIE - Finał A2014-05-3113421635120.325+17
32III Liga juniorów województwa lubuskiego - grupa Północ2014-05-1112951393331.1125+47
33X Lubuska Wiosna Szachowa - GRUPA B2014-04-19126013693.562.125+35
34I Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2014 "Gr.A"2014-04-06128015010.561.3225-20
35Szachowa Kuźnia #2 FIDE 60'+30"2014-03-3013111444041.2825-31
36XII TURNIEJ SZACHOWY MŁODE TALENTY - grupa B 2014-02-0813761421062.6425-65
37Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - DZIEWCZĘTA DO LAT 112013-10-1613601376594.3225+16
38Mistrzostwa Miasta Gorzowa Wlkp 2013 grupa A2013-09-20138514861.572.5225-25
39Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 gr. A2013-09-0814071538161.9225-22
40SP Klasy III-IV Dziewczęta2013-08-3114661340385.3625-59
41MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW (8-10 LAT) W SZACHACH -DZIEWCZĘTA2013-06-1614661312574.97250
42Mistrzostwa Województwa Lubuskiegoo Juniorów do lat 8 102013-06-02143413766.595.2225+32
43Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 - Grupa A2013-05-2614491438252.625-15
44Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2013" - Grupa B2013-05-0514191401694.7725+30
45IX LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA 2013 - GRUPA B2013-03-30139714903.572.5925+22
46Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - Dziewczęta2013-03-1114111404494.5925-14
47Ferie zimowe w Gorzowie Wlkp. 20132013-01-1814311445383.8425-20
48V Turniej Szachowy "U STYKU TRZECH GRANIC" - GRUPA B2012-12-3013921339563.4225+39
49Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. GRUPA A2012-12-07137215412.561.6825+20
50II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2012 Gr. A-B2012-10-2113601513251.525+12
51Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa DZIEWCZĄT do 9 lat2012-10-0614031297495.7625-43
52Weekendowy turniej Stilonu - grupa B2012-09-09137414182.531.3225+29
53XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podst. - kl. I-II i III-IV - Dziewczęta2012-08-31143113391.563.7825-57
54IV Szachowe Wakacje - Grupa AB2012-08-2414531538151.925-22
55VIII Lubuska Wiosna Szachowa - grupa B2012-04-03146014202.552.825-7
56Grand Prix Ziemi Strzeleckiej "Gr.B"2012-03-2514611381353.0525-1
57Turniej Weekendowy - Gorzów Wlkp. 27-29.01.20122012-01-2915001579041.5625-39
58IV MTSz U Styku 3 Granic - grupa B2011-12-3015001376232.01250
59Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. - grupa A-B2011-12-1115381624041.5225-38
60Turniej Weekendowy - grupa C2011-10-2315411379232.1325-3
61Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D 92011-10-1616001385375.3925-59

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D142017-08-08149415295114.9525+1
2III OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH2017-03-0414641606492.7925+30
3TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 2016 (dla dzieci i uczniów SP; z możliwością uzyskania IV i V kat. szachowej)2016-12-0314591326574.7625+5
4Sobota przy Szachownicy - SpS - liczone do ELO2016-11-12145115932.572.1725+8
5Gorzowska Spartakiada Młodzieży w szachach Gimazjów2016-10-1314181532220.6825+33
6MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 14 LAT W SZACHACH SZYBKICH2016-08-06144714714115.1725-29
7Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Podstawowych 2016-05-18152113884.5117.4825-74
8Sobota przy Szachownicy (SpS)2016-05-1415191649261.9225+2
9OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA JUNIORÓW - U8; U10; U12; U15; U182016-05-07151014625.595.1325+9
10IV Festiwal Gier Umysłowych2016-04-1614951508352.425+15
11Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach - kategoria szkoły podstawowe2016-04-13150312953.553.8525-8
12Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie 20162016-03-2014881543483.3625+15
13Sobota przy Szachownicy2016-03-05145616542.551.225+32
14Turniej Mikołajkowo - Świąteczny 20152015-12-0614531597261.8625+3
15XXV JUBILEUSZOWY MEMORIAŁ ALEKSANDRA KUBASZEWSKIEGO I EDWARDA KRAMKA- FIDE OPEN2015-10-0414371595382.3225+16
16Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D122015-08-08150113605117.5925-64
17Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie 20152015-03-2214811506262.8225-20
18Turniej Mikołajkowy w Gorzowie Wlkp. w ramach GRAND PRIX DZIECI i MŁODZIEŻY2014-12-0714811491120.98250
19Mistrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego2014-10-2614541652381.9225+27
20Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D122014-08-07145814785115.1725-4
21Turniej Szachów Szybkich - Szczyrk 20142014-07-3014241579492.6125+34
22XV Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Strzelce Kraj. 20142014-03-1613761421573.0825+48
23Poranek w klubie "Na Chrobrego" GRUPA A2014-01-2513671438241.625+9
24Poranek w Klubie Na Chrobrego GRUPA A2013-12-21139714460.541.7225-30
25Poranek w Klubie "Na Chrobrego"2013-11-30139115301.541.2425+6
26Poranek w Stilonie GRUPA A2013-10-1913571422341.6425+34
27Lubuska Akademia Szachowa Gr. B - P152013-09-2813651384252.3525-8
28Podwieczorek Gr. A2013-09-1413851406262.8225-20
29Obóz szachowy w Dąbkach - Szachy szybkie2013-08-22139413654.594.8625-9
30Turniej na zakończenie roku szkolnego2013-06-281444151805225-50
31Podwieczorek w klubie "Na Chrobrego" grupa A2013-03-0214121447462.725+32
32Mikołajkowo - Świąteczny turniej szachowy2012-12-1614221587151.425-10
33Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. Szkół Podstawowych2012-12-0414051557110.325+17
34Podwieczorek Szachowy w Klubie "Na Chrobrego" grupa A2012-11-2413851540241.1625+20
35Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości - Grupa B2012-11-1113671349584.2425+18
36Otwarte Mistrzostwa Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego2012-09-1613661371241.9625+1
37Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 10 lat2012-08-04145313033.510725-87
38Podwieczorek szachowy - Grupa A2012-03-1714761616030.9325-23
39Poranek w "Klubie Na Chrobrego" - grupa A2012-02-1115121523031.4425-36
40Poranek Szachowy "Na Chrobrego 28" - grupa A2012-01-2115231556010.4525-11
41Szachowy Poranek Grupa A2011-12-1715461574020.9225-23
42Poranek Szachowy - Grupa A2011-11-1915671622020.8425-21
43Otwarte Mistrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego 20112011-11-0615901419242.9225-23
44Poranek Szachowy Na Chrobrego - grupa A2011-10-2916001518242.4425-10

Tabela przeciwników
 
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D12
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b01355IKarlyk, Maria 1723ŻKSz Żary 2002
2w18538IIIJurkowska, Magdalena1237SKS ORLIK Brzeg 2002
3b03447IWaszczuk, Patrycja1745TS Wisła Kraków 2003
4w14922IIMajewska, Marianna1351PUKS Fides Węgrów 2002
5b04045IIWagner, Klaudia 1500UKS Pałac Młodzieży Katowice 2002
6w119467IVSobieraj, Natalia 1110UKS Pałac Nieborów2003
7b16636IFurtak, Joanna1564Sandecja Nowy Sącz 2003
8w03950IIRobakowska, Paulina 1440UKS Ognisko Rydułtowy2002
9b04244IKoruch, Maria 1654MUKS Stoczek 45 Białystok2002
10w12351IIMaruszczak, Hanna 1328KSz Gryf Szczecin 2002
11b02347IIMichalska, Aleksandra 1558KSz Polonia Warszawa2002
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1VI TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA A (do FIDE)2017-11-1115551696392.7925+5
2Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D142017-08-09154015456115.3925+15
3MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK DO 14 LAT W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-08-07151715436115.0625+23
4IV TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA B2015-11-1114521379895.425+65
5Turniej szachow blyskawicznych - Dabki 20152015-08-25140815554.592.725+44
6Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D122015-08-09145614284115.9425-48
7Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D122014-08-08144814735.5115.1725+8
8II LIGA JUNIORÓW - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY2014-07-27146515952.5103.225-17
9Blitz w SP 13 Gorzów Wlkp.2014-06-1714961529152.2525-31
10Turniej z okazji święta Niepodległości - Grupa B2013-11-1115291366364.3225-33
11Lubuska Akademia Szachowa Gr. B 2013 - blitz2013-09-2915111546352.2525+18
12Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Dziewczęta do 10 lat2012-08-05160013805118.5825-89
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)