ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11720);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 0 Ranking CA (Klasyczne):1545 (14)
ID CR: 17780 Ranking CA (Szybkie)1441 (114)
Nazwisko Imię:Tawczyński, Tomasz Ranking CA (Błyskawiczne)1585 (6)
Rok urodzenia:1946
Klub:RUKS Korona-Rawbud Rawicz
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XII Zimowy Turniej Szachowy - KlasyfikacyjnyA-Rawicz-20112012-02-2115861454274.7615-41
2III JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY A - RAWICZ 20112011-11-1216001549373.9915-14

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XVIII TURNIEJ SZACHOWY TRZECH KRÓLI 2017-01-0614411394473.99150
2XVII TURNIEJ SZACHOWY POWITANIA WIOSNY Rawicz 20142015-03-21144013454.574.4115+1
3XII GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY 2014-12-1414591291364.3215-19
4XVI Otwarty Rawicki Turniej Szachowy 2014-09-2814361527593.4215+23
5XV TURNIEJ SZACHOWY TRZECH KRÓLI2014-01-06142316322.571.6115+13
6XI GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY 2013-12-2214231551261.98150
7OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - "CZTERY POY ROKU" JESIEŃ 2013 2013-10-13144114162.573.7115-18
8XV Otwarty Rawicki Turniej Szachowy 90 - Lecie Sportu Rawickiego2013-10-06146414602.584.0815-23
9Szachowa Majówka XV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA DK RAWICZ2013-05-0314701477252.4515-6
10XV TURNIEJ SZACHOWY POWITANIA WIOSNY Rawicz 20132013-03-23148314352.563.4215-13
11XIV TURNIEJ SZACHOWY TRZECH KRÓLI2013-01-0515041569162.4615-21
12X GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY 2012-12-2215051438474.1315-1
13Turniej Szachowy o Puchar PREZESA OKRĘGOWEGO ZARZĄDU PIS we WROCŁAWIU 2012-11-11153515321.573.515-30
14III Jesienny Turniej Szachów Szybkich P'152012-11-1015491392474.9715-14
15XX Turniej Szachowy "DNI LESZNA" 20122012-05-2715541673272.3815-5
16XIII Otwarty Rawicki Turniej Szachowy2011-09-2515821401485.9215-28
17XIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA DK RAWICZ2011-05-0315891857030.5115-7
18XIII TURNIEJ SZACHOWY POWITANIA WIOSNY RAWICZ 20112011-03-1916001400010.7615-11

Tabela przeciwników
 
XIII TURNIEJ SZACHOWY POWITANIA WIOSNY RAWICZ 2011
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w0745IIIKarkosz, Wiktoria 1400RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2001
2b0IIIMiętkiewicz, Jacek UKS Smecz Konin 2002
3w1bkGlinkowski, Jakub SM Krotoszyn1997
4b0bkKowalski, Mateusz Gambit Bucz 1997
5w0IIIMikołajczak, KrystianWieża Śmigiel 1997
6b1bkKubiak, MarcinGambit Bucz 1998
7w1bkNowak, OskarSM Krotoszyn1996
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Szachowa Majówka Turniej Szachów Błysk P52013-05-0316001472364.0215-15
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)