ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26068);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (3938);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13271);

Karta zawodnika
create table:Table 'trn_log2' already exists
BRAK FOTO ID FIDE: 1149547 Ranking CA (Klasyczne):2025 (130)
ID CR: 1248 Ranking CA (Szybkie)1970 (228)
Nazwisko Imię:Gigoła, Jacek Ranking CA (Błyskawiczne)1934 (173)
Rok urodzenia:1969
Klub:GZSN Start Gorzów Wlkp.
Tytuł:I+

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Festiwal Emanuela Laskera - grupa B2017-06-2020431905596.2115-18
2III Liga Seniorów woj. Lubuskiego 2016/17 - północ2017-05-3020531890010.7215-10
3XIII Lubuska Wiosna Szachowa2017-04-1520311973563.4815+22
4Turniej Klasyfikacyjny GZSN "START"2017-04-03200718048.596.8415+24
5XXI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2016 - Open A2016-08-28197419285.595.0415+6
6XII Lubuska Wiosna Szachowa2016-03-26199418483.574.915-20
7WEEKENDOWY TURNIEJ SZACHOWY2015-06-1419941757454150
8XI Lubuska Wiosna Szachowa 31.03 - 04.04.20152015-04-04200119322.55315-7
9XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Emanuela Laskera2014-08-03199719214.574.215+4
10MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. B2014-07-2019951916231.8315+2
11X Lubuska Wiosna Szachowa2014-04-1919831962463.1815+12
12Mistrzostwa Miasta Gorzowa Wlkp 2013 grupa A2013-09-20196817715.564.515+15
13Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 gr. A2013-09-08198217614.575.4615-14
14XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Pamięci Emanuela Laskera - OPEN A2013-07-28199720581.562.5215-15
15IX LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA 2013 - GRUPA A2013-03-30199620043.573.4315+1
16III Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Inwalidów w Szachach2012-10-06199919885105.215-3
17Weekendowy turniej Stilonu - grupa A2012-09-0920021704454.2515-3
18VIII LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA GORZÓW WLKP. 03 - 07.04.2012 r.2012-04-0720081916474.4115-6
19Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. - grupa A-B2011-12-1120001812564.4415+8

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1FESTIWAL SPORTÓW UMYSŁOWYCH - TURNIEJ SZACHOWY2017-04-2919791767464.6215-9
2Szachowa Niedziela2017-04-23198019723.573.5715-1
3Niedziela przy Szachownicy - Open2017-02-1219881925363.5415-8
44 Pory Roku - Jesień z Szachami - OPEN2016-12-11201218814.596.1215-24
5Sobota przy Szachownicy - SpS2016-12-03202919013.574.6915-17
6Sobota przy Szachownicy - SpS - liczone do ELO2016-11-1220191940574.2715+10
74 Pory Roku - Lato z Szachami - OPEN2016-09-1120191930584.96150
8Sobota przy Szachownicy - SpS2016-09-10202718574.575.0415-8
9XXI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2016-szachy szybkie P152016-08-2020501872596.5715-23
10IV Festiwal Gier Umysłowych2016-04-1620561835575.4615-6
11I MIEDZYNARODOWY WINOBRANIOWY TURNIEJ SZACHOWY W ZIELONEJ GÓRZE - FIDE2015-09-1320521891685.6815+4
12OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA W SZACHACH SZYBKICH 20152015-04-2520641860696.8415-12
13Turniej szachowy w ramach III Festiwalu Gier Umysłowych2015-04-18206118695.575.2515+3
144 Pory Roku - Wiosna z Szachami - OPEN2015-04-1220551965695.5815+6
15MISTRZOSTWA POLSKI WOJEWÓDZTW - FINAŁ2014-12-1820592359020.315-4
16Szachowy Weekend w Galerii Kaskada Szczecin - OPEN2014-10-18205119665.584.9615+8
17XXIV Memoriał Aleksandra Kubaszewskiego i Edwarda Kramka2014-10-05206118956.5107.215-10
184 Pory Roku - Lato z Szachami grupa A - OPEN2014-09-1320641954585.215-3
19Turnieju Szachowego o Puchar Bachusa. Grupa A.2014-09-07204320884.573.0815+21
20Turniej Grand Prix "STARTu" 10.072014-07-10203818782.532.1315+5
21Grand Prix GZSN "START" Gorzów Wlkp.2014-06-26202318794.553.4515+15
22Grand Prix GZSN "START" Gorzów Wlkp. 24.04.20142014-04-2420111913453.1515+12
23II Festiwal Gier Umysłowych - Szachy2014-04-1220251910363.9615-14
24Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości grupa A2013-11-1120221925463.7815+3
25XVII Integracyjny Mityng Szachowy Amatorów o Puchar "IDEI"2013-06-09201519477116.4915+7
26V Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej Osób Niepełnosprawnych w Szachach2013-06-0220111925463.7215+4
27Turniej Szachowy o Puchar Starosty Gorzowskiego2012-10-1320211802464.6815-10
28II Memoriał Szachowy im. Ferdynanda Dziedzica. I MIEJSCE - 10 000 PLN ::: PULA NAGRÓD PIENIĘŻNYCH TO PONAD 50 000 PLN! 2012-03-04200620594.583.4415+15
29Poranek w "Klubie Na Chrobrego" - grupa A2012-02-1119931776443.1215+13
30XIV Mityng Szachowy Amatorów P-15' o Puchar "IDEI"2011-11-11201619155.5117.0415-23
31MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY FESTIWAL SZACHOWY - Turniej P'152011-09-10200519435.584.7215+11
32III Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej Osób Niepełnosprawnych w Szachach2011-06-04200019884.584.1615+5

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. w blitzu2016-12-1018931922673.2215+41
2OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH2016-11-13187919465.5114.5115+14
3XXI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2016 - szachy Fischera2016-08-2418951832374.1315-16
4XXI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2016-OPEN D-błyskawiczn2016-08-20191118305106.115-16
5II Nocny Maraton Szachowy w Blitza2015-05-311878183532.55430.2415+33
6Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego w szachach błyskawicznych2014-12-0618961858142.215-18
7III TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA A (do FIDE)2014-11-11192717494.596.5715-31
8OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH (do FIDE)2014-11-09193718596116.7115-10
9I Nocny Turniej Blitza - Myślibórz 26.09.20142014-09-2720471889214028.415-110
10Indywidualne Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. w szachach błyskawicznych2012-12-0119871988910515+60
11MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY FESTIWAL SZACHOWY - Turniej Blitz2011-09-09200019335105.915-13
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)