ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11732);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1168584 Ranking CA (Klasyczne):1591 (25)
ID CR: 27568 Ranking CA (Szybkie)1643 (292)
Nazwisko Imię:Papuga, Andrzej Ranking CA (Błyskawiczne)1601 (28)
Rok urodzenia:1963
Klub:MSKS GAMBIT Tarnowiec
Tytuł:III

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III Liga Małopolska Seniorów2015-11-0816131781192.5215-22
2IV Liga Małopolska Seniorów Finał2015-01-2515931732110.3115+10
3IV Liga Małopolska Seniorów2015-01-2515931732110.3115+10
4IV liga seniorów w Tarnowie2013-06-0215841595473.3615+9
5III Liga Małopolska Seniorów2011-12-1816001886071.1215-16

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1XI Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ks. Prof. Antoniego Czaplińskiego2017-12-09160817465.5103.115+35
2Mikołajkowy Turniej szachowy 2017-12-0316191523363.7815-11
3Mikołajkowy Otwarty Turniej Szachowy - open2017-12-02162017531.551.615-1
4Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości2017-11-11162515772.552.8515-5
5II Wakacyjny Turniej Szachowy2017-07-16161016084.573.515+15
6I Wakacyjny Turniej Szachowy2017-07-02161616300.520.9615-6
7Turniej szachowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja2017-05-0316441423253.915-28
8XIX Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-30 open2017-04-09162216925.510415+22
9Turniej Szachowy o Puchar Starosty Tarnowskiego i Wójta Gminy Skrzyszów2017-02-1916211540584.8815+1
10XVI Parafialna Spartakiada Szachowa2017-02-0716011642462.6415+20
11Noworoczny Turniej Szachowy2017-01-14161214543.564.2615-11
12Drużynowy Turniej o puchar Prezesa MUKS Zakliczyn2016-11-1916121611242150
13I Wakacyjny Turniej Szachowy - seniorzy2016-07-1016161752141.2815-4
14Turniej szachowy o Puchar Sołtysa Pogórskiej Woli2016-03-06163114832.553.515-15
15Turniej drużynowy - Pleśna 2016r2016-03-05162414992.532.0115+7
16Noworoczny Turniej Szachowy2016-01-0916481535142.615-24
17Rodzinny Otwarty Turniej Szachowy2015-11-1116371577695.2215+11
18Szachowa środa w Tarnowie 33 - 2015r2015-08-2616451723141.5615-8
19Szachowa środa w Tarnowie 30 - 20152015-08-0516291759361.9215+16
20II Wakacyjny Turniej Szachowy - seniorzy2015-08-01163316532.562.8215-4
21Turniej na Tarnowskim Rynku2015-07-20161117383.561.9815+22
22I Wakacyjny Turniej Szachowy-seniorzy2015-07-18160815562.542.2815+3
23Turniej drużynowy w Łęgu Tarnowskim2015-04-2516081528353.05150
24II Feryjny Turniej Szachowy2015-03-0116241476132.115-16
25XIV Parafialna Spartakiada Szachowa2015-02-1716311624131.5315-7
26Feryjny Turniej Szachowy2015-02-15161916523.562.715+12
27Turniej Szachowy o Puchar Starosty Tarnowskiego i Wójta Gminy Skrzyszów2015-02-0816041664472.9415+15
28Szachowa środa nr 462014-11-1915921737372.1715+12
29Rodzinny Turniej Szachowy2014-11-0815871576352.615+5
30Szachowa środa w Tarnowie ( nr 40 )2014-10-08155817383.561.5615+29
31Szachowa środa w Tarnowie ( 39 )2014-10-0115701596141.8415-12
32Szachowa środa w Tarnowie ( nr 38 )2014-09-24156016612.551.815+10
33Turniej druzynowy o puchar Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Łęgu Tarnowskiego2014-09-21154017032.541.1215+20
34Szachowa Środa w Tarnowie (34)2014-08-2715101679471.9615+30
35Wakacyjny Turniej Szachowy2014-07-26152813901.542.7615-18
36I Wakacyjny Turniej Szachowy2014-07-1215431414364.0215-15
37Szachowa środa nr 23 w Kana Tarnów2014-06-0415431548362.94150
38Szachowa środa nr 16 w Kana Tarnów2014-04-1615601664162.1615-17
39Szachowa środa nr 14 w Kana Tarnów2014-04-0215561720261.6815+4
40Szachowa Środa nr 13 w Kana Tarnów2014-03-26156916451.562.415-13
41Szachowa Środa nr 12 w Kana Tarnów 2014-03-1915571759251.215+12
42Środa szachowa nr 7 w Kana Tarnów2014-01-29156416112.573.0115-7
43Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-152013-06-08156816583.5103.815-4
44XV Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-302013-04-07158115443.584.415-13
45Feryjny Turniej Szachowy2013-01-12157915242.542.3215+2
46I Wakacyjny Turniej Szachowy2012-07-0715701682241.415+9
47Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa LZS w Szachach2012-04-01157516190.520.8815-5
48Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Skrzyszów Marcina Kiwiora2012-02-19158916910.541.4415-14
49XI Spartakiada Parafialna2012-02-1415771654231.1715+12
50II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Buławę Jordana2012-02-12158217211.561.8615-5
51IX Memoriał Szachowy im. Stanisława Migdała2012-01-2815881755151.415-6
52Indywidualne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w szachach. Seniorzy2011-11-27157716852.551.7515+11
53Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. Dr Edwarda Arłamowskiego2011-06-1216001552384.5615-23

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej na Rynku w Tarnowie2016-07-1916011610241.96150
2Turniej Świąteczny na Rynku w Tarnowie ( 5 )2015-12-2815671683582.7215+34
3Turniej na Rynku w Tarnowie2015-10-1916031673062.415-36
4Szachowa środa w Tarnowie nr 14 - 20152015-04-0816061500353.215-3
5Szachowa środa w Tarnowie (nr 37)2014-09-17160018191.551.115+6
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)