ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11733);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1159380 Ranking CA (Klasyczne):2015 (81)
ID CR: 6490 Ranking CA (Szybkie)1819 (856)
Nazwisko Imię:Plesiuk, Jan Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:1937
Klub:LZS CKTiS Biskupiec
Tytuł:k

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2017 - A Open2017-08-1220271920595.8515-12
2MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W SZACHACH2017-04-09204919264.596.0315-22
3XIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A (FIDE)2016-12-30206918685.596.8415-20
4XVIII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A (FIDE)2015-12-30210618894.597.0215-37
5XVII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A2014-12-3021171925696.7515-11
6XVI Kętrzyński Festiwal Szachowy - OPEN A2013-12-3021371981596.3915-20
7FESTIWAL SZACHOWY WILKASY 2013 OPEN A2013-06-02214020375.595.7615-3
8XV Kętrzyński Festiwal Szachowy - OPEN A2012-12-3021602002596.3915-20
9XIV Kętrzyński Festiwal Szachowy2011-12-30220019554.597.215-40

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Finał Grand-Prix 2017 WM2017-12-10181817445.595.415+1
2Otwarty Turniej Mikołajkowy2017-12-0318221739474.2715-4
3TSz z okazji Świeta Niepodleglosci - 660 lat Ketrzyna2017-11-11182717954.594.8615-5
4WETERANI PRZY SZACHOWNICY 20172017-09-2418091785694.7715+18
5Festiwal Szachowy Wikasy 2017-Gp22017-09-03180817395.595.415+1
6Festiwal Szachowy Wikasy 2017-Gp12017-09-02181518172.56315-7
7XIX TSz o Puchar Przewodniczącego MSG2017-08-0618151770595.04150
8XVIII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA (pula nagród 3600zł)2017-07-3018251814494.6815-10
9II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA RUCIANEGO-NIDY2017-07-2918231795594.8615+2
10GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE 20172017-07-1617861830683.5215+37
11III OTSz O Puchar Wójta Gminy Rozogi2017-06-1117951735484.6415-9
12XXVII MEMORIAŁ JADWIGI i STANISŁAWA LEOKAJTIS2017-05-0617961748595.1315-1
13I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FIDE W NIDZICY2017-04-3018301716385.2815-34
14VII Memoriał Krzysztofa Kierzkowskiego2017-03-2618491698596.315-19
15Szachy w Oratorium 20172017-03-1118361536665.115+13
16Szachy w Oratorium 2017 turniej lutowy2017-02-1118201553664.9215+16
17TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH - 25 FINAŁ WOŚP2017-01-1518201657575.04150
18Szachy w Oratorium 2017 - turniej styczniowy2017-01-14182615604.564.9215-6
19MIĘDZYNARODOWE GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE (finał GP2016)2016-12-11183217964.594.9515-6
20Szachy w Oratorium - turniej grudniowy2016-12-10182115626.575.7415+11
21TSz z okazji Święta Niepodległości2016-11-1118241711585.215-3
22Mistrzostwa Łomży w szachach szybkich2016-10-2318461763495.4915-22
23Weterani przy szachownicy 20162016-09-2518431706574.7615+3
24Festiwal Szachowy Wilkasy 2016 - GP22016-08-14181918365.583.8415+24
25Festiwal Szachowy Wilkasy 2016 - GP12016-08-13183517484.595.5815-16
26MTSz o Puchar Burmistrza Ruciane-Nida (pula nagród 1600zł)2016-07-3118661729496.1215-31
27XVII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA2016-07-2418511760684.9615+15
28XVIII TSz o Puchar Przewodniczącego MSG2016-07-17181219425.592.8815+39
29II OTSz O Puchar Wójta Gminy Rozogi2016-06-1918241712595.8515-12
30O Puchar Szalonego Krasnoluda2016-06-1218241667574.97150
31Turniej z Okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja2016-05-0318401736485.1215-16
32I WARMIŃSKO - MAZURSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MORĄGA2016-04-2418411833484.0815-1
33XXVI MEMORIAŁ JADWIGI i STANISŁAWA LEOKAJTIS2016-04-1718591718596.2115-18
34Szachy w Oratorium - kwiecień 20162016-04-0918751611354.115-16
35VI TURNIEJ SZACHOWY poświęcony pamięci Krzysztofa Kierzkowskiego2016-03-20190318333.595.415-28
36Turniej szachowy2016-03-19190518085.595.6715-2
37TSz o Puchar Burmistrza Węgorzewa2016-03-1319111779585.4415-6
38XVII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE2016-02-28192717193.564.6215-16
39Szachy w Oratorium 2016 - turniej lutowy2016-02-2019201688675.5315+7
40Szachy w Oratorium 2016 - turniej styczniowy2016-01-23191416215.565.115+6
41WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2016 RUCIANE-NIDA2016-01-1019241701464.6815-10
42Turniej Finałowy Grand-Prix 20152015-12-1319441860374.3415-20
43TSz o Puchar Burmistrza Węgorzewa2015-11-29193619005.594.9515+8
44Turniej z Okazji 97 Rocznicy Odzyskania Niepodleglosci FIDE2015-11-1119431778696.4815-7
45WETERANI PRZY SZACHOWNICY2015-09-27191818895.573.7815+25
46Turniej GP - Ruciane Nida2015-09-20192318424.584.8815-5
47Turniej Szachowy o Puchar Wójta gminy Giżycko - GP22015-08-1619271848474.2715-4
48Turniej Szachowy o Puchar Wójta gminy Giżycko - GP12015-08-1519171985483.2815+10
49XVI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA2015-07-2619071921594.3215+10
50MTSz o Puchar Wojta Gminy Wydminy-GP22015-07-1919331838263.7815-26
51MTSz o Puchar Wojta Gminy Wydminy -GP12015-07-18194718453.574.4815-14
52XVII TSz o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego2015-06-2819371908584.3215+10
53Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku2015-06-1419241627665.115+13
54Giżyckie Spotkania Szachowe o Puchar Burmistrza2015-06-1319251911363.1215-1
55XV Memoriał Szachowy Zbigniewa Skiendzielewskiego2015-05-2419221898594.7715+3
56Szachy w Oratorium - turniej majowy2015-05-0919221629675.95150
57Turniej z Okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja2015-05-0319361821595.9415-14
58XXV MEMORIAŁ JADWIGI i STANISŁAWA LEOKAJTIS2015-04-1919511828596.0315-15
59Mistrzostwa Miasta i Gminy Ruciane-Nida w Szachach Szybkich2015-04-11195417583.553.7515-3
60V TURNIEJ SZACHOWY poświęcony pamięci Krzysztofa Kierzkowskiego2015-03-22193418665.574.1315+20
61Szachy w Oratorium 2015 - turniej marcowy2015-03-1419341634675.95150
62XVI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SP 30 W OLSZTYNIE2015-02-22196917704.596.8415-35
63Szachy w Oratorium 2015 - turniej lutowy2015-02-1419521699664.8615+17
64Turniej Finałowy Grand-Prix2014-12-2119661930494.9515-14
65TURNIEJ SZACHOWY w strefie wolnej od dymu tytoniowego2014-10-2619741869242.5615-8
66Otwarte Mistrzostwa Lomzy w szachach szybkich2014-10-0519451978694.0515+29
67Turniej Szachowy o Puchar Króla Puszczy Piskiej 2014-09-2119371944594.4115+8
68XII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Ełk2014-09-20192716845.564.815+10
69WETERANI PRZY SZACHOWNICY2014-09-1419141864695.1315+13
70Puchar Wójta Gminy Giżycko - GP22014-08-2419131834584.8815+1
71Puchar Wójta Gminy Giżycko - GP12014-08-2318881980593.3315+25
72O NAGRODĘ WÓJTA GMINY WYDMINY2014-07-20188318674.584.1615+5
73O PUCHAR STAROSTY pow. GIŻYCKIEGO2014-07-1918661880583.8415+17
74XVI Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego MSG2014-07-06187118404.594.8615-5
75XIV Memoriał Szachowy Zbigniewa Skiendzielewskiego2014-06-0818821847252.7515-11
76Turniej z okazji Rocznicy Konstytucji 3 Maja [FIDE Rapid]2014-05-0318641842694.7715+18
77XXIV MEMORIAŁJ i S LEOKAJTIS2014-04-27185617655.584.9615+8
78TSz o Puchar Burmistrza Miasta Węgorzewo2014-04-06187817544.596.0315-22
79IV Turniej o puchar burmistrza Orzysza 2014-03-3018781928373.01150
80TURNIEJ SZACHOWY O NAGRODĘ WÓJTA GMINY GIŻYCKO2013-11-17188617214.575.0415-8
81Turniej z Okazji 95 Rocznicy Odzyskania Niepodleglosci - FIDE rapid2013-11-1118891830595.2215-3
82O Puchar Przewodniczącego PZERiI w Giżycku2013-09-2918841770574.6215+5
83II OTSz o Puchar Króla Puszczy Piskiej2013-07-2718781916483.615+6
84O Puchar Wójta gminy Wydminy - GP22013-07-2119001898394.515-22
85O Puchar Wójta gminy Wydminy - GP12013-07-20192418753.595.1315-24
86XV TSz o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego2013-06-16193817164.575.4615-14
87TSz o Puchar Burmistrza Węgorzewa2013-03-17192819024.573.7815+10
88FINAŁ GP2012 woj. warmińsko-mazurskiego2012-12-0919481873495.415-20
89O PUCHAR WÓJTA GMINY GIŻYCKO2012-10-21193220194.593.4215+16
90TURNIEJ SZACHOWY w strefie wolnej od dymu tytoniowego2012-09-3019341912363.1815-2
91II MISTRZOSTWA GMINY STAWIGUDA w SZACHACH o PUCHAR WÓJTA2012-09-2919491853485.0415-15
92TSz o Puchar Wójta gminy Wydminy - GP22012-07-22194319824.594.0515+6
93TSz o Puchar Wójta gminy Wydminy - GP12012-07-2119162027593.1515+27
94XIV TSz o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego2012-07-15193018504.595.4915-14
95TSz o Puchar Starosty Powiatu Gizyckiego2012-05-27194817565.596.7515-18
96XII MEMORIAŁ SZACHOWY ZBIGNIEWA SKIENDZIELEWSKIEGO2012-05-1319681843485.3615-20
97XVII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STOCZKA2012-04-2219981875496.0315-30
98XXII MEMORIAŁ J i S LEOKAJTIS; VII Puchar Prezesa SM Pojezierze2012-04-15200418865.595.9415-6
99TSz o Puchar Burmistrza Węgorzewa2012-03-25200819384.584.815-4
100II TSz poświecony pamieci Krzysztofa Kierzkowskiego o Puchar Burmistrza2012-03-1820061893695.8515+2
101V TURNIEJ SZACHOWY IMIENIA BENJAMINA ANDERSONA2012-03-1120371839486.0815-31
102IV GIŻYCKIE SPOTKANIA SZACHOWE2011-08-1520411927585.2815-4
103TSz o Puchar Wójta gminy Wydminy - Grand-Prix I2011-08-13205519503.574.4815-14
104XIII TSz o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego2011-07-1020821883596.8415-27
105O PUCHAR STAROSTY pow. GIŻYCKIEGO2011-06-19211719114.596.8415-35
106TSz o Puchar Wójta gminy Wydminy - Grand-Prix II2011-05-14213720254.595.8515-20
107TSz o Puchar Burmistrza Węgorzewa2011-04-1021591891697.4715-22
108XVI OtwartyTurniej Szachowy o Puchar Stoczka2011-04-02220019514.597.2915-41

 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)