ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26068);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (3944);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13271);

Karta zawodnika
create table:Table 'trn_log2' already exists
BRAK FOTO ID FIDE: 21813299 Ranking CA (Klasyczne):1504 (193)
ID CR: 38650 Ranking CA (Szybkie)1496 (613)
Nazwisko Imię:Sypek, Mateusz Ranking CA (Błyskawiczne)1490 (107)
Rok urodzenia:2001
Klub:KGL Szarotka Wadowice Górne
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Hajduczek 18002017-08-14141714877.510425+87
2Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 20172017-04-22145515741.593.0625-38
3Mistrzostwa KGL Szarotka w szachach klasycznych - Finał A -Ranking 1600 i wyższy2017-03-2314411446594.4125+14
4Turniej Kadry Podkarpacia P'592016-12-31150612734.597.1125-65
5Turniej klasyfikacyjny na I kategorię. FESTIWAL ŚWIĘTOKRZYSKIE 20162016-07-21142014424.594.2325+6
6Get Smart! Play Chess! Up IV2016-07-2114201397894.7725+80
7Turniej klasyfikacyjny na II kategorię. FESTIWAL ŚWIĘTOKRZYSKIE 20162016-07-1713941349573.9225+26
8Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów V Liga Podkarpacka 20162016-03-1314041474262.425-10
9 Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 20162016-03-12140415692113.0825-27
10Turniej Kadry PKZSzach - Ranking FIDE do 16002015-12-3013971375473.7125+7
11Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 15 lat2015-11-1414151634181.7625-18
12VIII Festiwal Szachowy ŚWIĘTOKRZYSKIE 2015. GRUPA B ( do 1600)2015-07-1913981334695.3125+17
13Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów V Liga Podkarpacka 20152015-03-1513751555382.0825+23
14Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2015r.2015-02-2114091677081.3625-34
15XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych klas 5-62014-08-2914061379594.8625+3
16Amatorska Liga Szachowa "Szachy dla wszystkich" 2014 - Grupa Juniorów2014-04-1313951390231.5325+11
17Drużynowe Mistrzostwa Polski - 5 Liga Podkarpacka Seniorów 20142014-03-1613331478582.4825+62
18Turniej kadry wojewodztwa podkarpackiego w szachach2013-12-31136214011.562.725-29
19Wakacje z Szachami - Open B2013-08-17139813123.584.9625-36
20DMP - 5 liga PK 2013 Grupa Północna2013-02-2414451460162.8825-47
21Turniej juniorów pow. mieleckiego w szach. klasycz. ur 1999 i mł o r-k 1400-18002012-12-29139114637124.825+54
22Maraton szachowy "PRZYGOTOWANIA DO LIGI" - KGL Szarotka Wadowice Górne - P'602012-12-18132615085.5112.8625+65
23Turniej Juniorów KGL Szarotka o Mistrzostwo Klubu - szachy klasyczne 20122012-10-06130913885114.2925+17
24III MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - TURNIEJ DLA DZIECI ur.2000 I MŁODSI2012-08-15138412412.585.5225-75
25I Amatorska Podkarpacka Liga Szachowa Juniorów 20122012-02-1214001363131.6525-16

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Hajduczek 2017 Open A2017-08-2015191398595.9425-23
2Hajduczek RAPID2017-08-13146914697.5115.525+50
3Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2017 r. do 17 lat - ur. 2000-20012017-06-11149916171.582.7225-30
4VII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. 2017 - Grupa B Juniorzy 1999-2003r.2017-03-1815001459595.0425-1
5I Zimowy Otwarty Turniej Szachowy2017-01-2915061541252.2525-6
6Turniej Kadry Podkarpacia P'152016-12-29148314467116.0525+23
7Turniej Szachowy o Mistrzostwo Kolbuszowej 2016 -Junior starszy ur. 2000-2005r.2016-12-17149314353.574.0625-13
8VIII Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Szybkich - Turniej B2016-11-1914831521483.625+10
9Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży w ramach Nocnego Maratonu Szachowego2016-09-2415071352474.9725-24
10XXII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2016" - Gr. B Jun. ur. 1998-20032016-08-21151415683.593.7825-7
11VII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. FINAŁ A. GRUPA 18 lat2016-07-1715191379696.2125-5
12III Turniej Wakacyjny - Grupa A: Juniorzy do lat 15 (ur. 2001-2006)2016-07-0914851367674.6225+34
13Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2016 r. do 15 lat - ur. 2001-20022016-06-12147715893.593.1525+8
14XXV Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2015 - Grupa C Jun ur. 2000-20042015-09-1914741448594.8625+3
15Wakacje z szachami 2015 - Grupa A: juniorzy ur. w 2004-19992015-08-0114431337795.7625+31
16VI GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. GRUPA DO 18 lat2015-07-18142614834.593.7825+17
17Turniej tematyczny nr 3 Grupa A - Obrona Caro-Kann2015-06-30143413303.563.8425-8
18I TSz o Puchar Starosty Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego - Grupa A2015-06-2814551423494.8625-21
19Indywidualne Mistrzostwa woj. Podkarpackiego - Gimnazjada Chłopców2015-06-1014741380363.7825-19
20IV Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2015 Grupa B Juniorzy ur. 1998-20032015-04-18145614375.594.7725+18
21V Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. 2015 - Gr B Jun. ur 97-012015-03-21145614574.594.5250
22XV MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2015 - Grupa B Jun 97-052015-03-0815021389495.8525-46
23Turniej Kadry województwa podkarpackiego - Rapid'30 -FIDE2014-12-3015231416595.8525-21
24X Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Leżajska - Seniorzy i Juniorzy ur. 1996-20042014-12-2015491506495.0425-26
25Turniej Mikołajkowy z cyklu"Grand PP DziMł w Szachach"- rocznik 1999-20012014-12-0615001585583.0425+49
26VI Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Szybkich - Turniej B2014-11-2214991701140.9625+1
27Grupa A - Mistrzostwa Juniorów KGL Szarotka w szachach szybkich na rok 20142014-11-11147913505.574.6925+20
28VII OTSz o "ZŁOTEGO JEŻA" 2014 Juniorzy ur. 1999-2003 - Grupa C2014-10-18147913995.595.49250
29XXIV Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2014 - Grupa C Jun. ur. 99-032014-09-2014951398595.6725-16
30Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C142014-08-07149315644.5114.425+2
31Wakacje z szachami - turniej na półmetku - grupa A ranking od 14002014-08-02145513387.595.9425+38
32Turniej szachowy o Puchar Prezesa LGD "Siedlisko"2014-07-2714381560372.3125+17
33Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2014 r. do 13 lat - ur. 2001-20022014-06-07146914882.583.7625-31
34XI MTSz o UŚMIECH DZIECKA Leżajsk 2014 - Juniorzy ur. 2001-20052014-06-0114591371695.5825+10
35IV Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. Gr C Jun ur. 2001-20042014-03-1514731302696.5725-14
36XIV MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2014 * I Memoriał im. Tadeusza Szylara - Grupa B Jun 96-042014-03-0214651453594.6825+8
37Drużynowe Mistrzostwa Polski - 4 Liga Podkarpacka Juniorów 20142014-01-1214551643261.5625+10
38II Gwiazdkowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Leżajsk - Jun ur. 2001 i mł.2013-12-22145913324.574.6925-4
39IX Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Leżajska - Sen. i Jun. ur. 95-032013-12-2114561427594.8625+3
40IX Mikołajkowy Turniej Szachowy Leżajsk 2013 - Juniorzy ur. 2001-20052013-12-0814461356695.5825+10
41Turniej Juniorów do lat 15 o Puchar KGL Szarotka - gr. A r-k 1400 i wyższy2013-11-1614341353695.4925+12
42VI OTSz o "ZŁOTEGO JEŻA" Grupa C D - Juniorzy ur. 1998-2002 i 2003 i mł.2013-10-19141814334.583.8425+16
43*** Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży w ramach NMS - Kolbuszowa 2013 ***2013-09-2814221403363.1825-4
44XXIII Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2013 - Grupa C Jun. 1998-20022013-09-21139814814.593.5125+24
45V Rycerski Turniej Szachowy na Zamku w Baranowie Sandomierskim - Jun. 2001-20052013-09-0113631437593.625+35
46XIX SOLIDARNOŚCIOWY TURNIEJ SZACHOWY - juniorzy mł.2013-08-2514071338384.825-44
47Turniej kontrolny juniorów "Szarotki"- czerwiec 20132013-06-2513711252162214.5225+36
48Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2013 r. do 13 lat - ur. 2000-20012013-06-08137113694.594.5250
49II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LKS POGÓRZE Wielopole Skrzyńskie 2012 Grupa B Juniorzy ur. 2001 i młodsi2012-11-17140313324.595.425-22
50V OTSz o "ZŁOTEGO JEŻA" 2012 - Gr C Juniorzy urodzeni 1997-20012012-10-27139014364.593.9625+13
51XXII Ogóln. Mem. Sz Jana Gietki`2012 - Grupa C Juniorzy ur. 1997-20012012-09-15138114633.583.1225+9
52I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MCK oraz LO w Boguchwale - grupa C2012-09-01140614073.594.525-25
53Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów 10-11 - ur. 2001-20022012-06-16142814323.594.4125-22
54Turniej kontrolny juniorów KGL "Szarotka"- A: jun do lat 13 o R-k 1400 i wyższym2012-06-09135313527.594.525+75
55Szachowy maraton juniorów KGL "Szarotka" Wadowice Górne - Dzień Dziecka 20122012-06-0512881190192616.3825+65
56X Międz. TSz o Uśmiech Dziecka Leżajsk 2012 - Juniorzy ur. 1999-20022012-05-2712841437392.725+7
57Turniej szachowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja2012-05-0312991344262.6425-15
58Turniej juniorów o Puchar Prezesa KGL "Szarotka" - gr.A- B :1994-20012012-04-21125013094.562.5225+49
59XIII Turniej Szachowy Wysoka Strzyżowska 2012 pod patronatem Marszałka Woj. Podkarpackiego - Juniorzy ur. 2001 i mł.2012-03-3112621261373.525-12
60II OTSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego - Grupa C Juniorzy ur 1999-20022012-03-0312601264483.9225+2
61Świąteczny turniej szachowy dla dzieci ur. w 2003 i mł. - gm. Wadowice Górne2011-12-2812151196563.1825+45
62Mikołajkowy Turniej Szachowy - gr. A: jun. ur. w 2001 - 1996 o R-k powyżej 12002011-12-10118412834.593.2425+31
63IV WojTSz "Szukamy Talentów" 2011 - Gr C - Juniorzy ur 2001 i mł2011-11-2711931312272.3825-9
64Jesienny Maraton Szachowy Juniorów KGL "Szarotka" Wadowice Górne - etap finałowy2011-11-1511601226122610.6625+33
65XV Turniej o puchar Prezesa Mieleckiej Spółdzieni Mieszkaniowej w Mielcu-Open B2011-10-29117013200.530.925-10
66VII Turniej o Puchar Dyrektora Generalnego GDDKiA2011-10-01117313090.520.6425-3
67XXI Ogóln. Mem. Sz Jana Gietki`2011 - Grupa D Juniorzy ur 2001 i mł.2011-09-17118012403.593.7825-7
68Turniej juniorów powiatu mieleckiego - "Szukamy Talentów IV" - ur. 2000-20012011-08-2411431282482.4825+37
69I OTSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego - Grupa C Jun ur 1997-20012011-06-0411911154394.9525-48
70III Turniej juniorów powiatu mieleckiego - Szukamy Talentów: gr.C ur. 2001-20022011-04-09120012172.562.8825-9

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Hajduczek DRUŻYNOWY2017-08-20145214146.594.9525+38
2Hajduczek BLITZ2017-08-19145814456.5136.7625-6
3Turniej Kadry Młodzików Podkarpacia 20162016-12-28145413875.595.3125+4
4PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH w blitzu. OPEN2016-07-16145314895114.9525+1
5Turniej Kadry PKZSzach - Blitz2015-12-29145714136116.1625-4
6PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH w blitzu. OPEN2015-07-17144815714113.6325+9
7Turniej Kadry Województwa Podkarpackiego Młodzika- Blitz2014-12-2914431423594.7725+5
8Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C142014-08-08145815174114.6225-15
9Blitz - Kadra woj.podkarpackiego2013-12-30152015232.510525-62
10Wakacyjny Turniej Błyskawiczny 2013-08-13160014765.5138.7125-80
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)