ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11172);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21820120 Ranking CA (Klasyczne):1549 (404)
ID CR: 44096 Ranking CA (Szybkie)1687 (342)
Nazwisko Imię:Szempliński, Jerzy Ranking CA (Błyskawiczne)1610 (9)
Rok urodzenia:2004
Klub:SP 112 Przymierza Rodzin m. Jana Pawła II W-wa
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne XI2017-11-0515501491474.0625-1
2Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C13 (chłopcy rocznik 2005 i 2004)2017-09-2316031554395.1325-53
3SZCZYRK FIDE OPEN - Turniej Otwarty Towarzyszący DMPJ 20172017-07-3015871604594.3225+16
4MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2017-07-17162214394.585.9225-35
5Grand Prix Chylice--Piaseczno- Zalesie Górne Rozważne2017-06-11161115524.574.0625+11
6Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-142017-05-2816351480474.9725-24
7Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Rozważne2017-05-1416051475674.7625+30
8Na "małą" I kategorię w Hetmanie 1_20172017-04-06160815872.552.6525-3
9IV Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa A2017-02-1815931518695.425+15
10Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne2017-02-0516171455474.9725-24
11Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne2017-01-1516171463574.97250
12XV Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 29.12.20162016-12-29156314796.574.3425+54
13Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C132016-09-2315371581593.9625+26
14DMMJ z wynikami chłopców na damskich deskach2016-05-1515211508473.6425+8
15Drużynowe Mistrzowstwa Mazowsza Juniorów w Szachach 20162016-05-1515211508473.6425+8
16Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-122016-04-2415541350475.3225-33
17Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Szachy Rozważne2016-04-1015471420574.6925+7
18Grand Prix Chylice-Piaseczno Szachy Rozważne2016-02-2815171487573.7825+30
19Turniej o normę na I kat.2016-02-03147714894.562.8825+40
20Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Rozważne2016-01-1714541497473.0825+23
21XV Mini-Elo2015-12-2014611483373.2925-7
22XIV Mini-Elo2015-11-0814471456473.4325+14
23Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2016-C11(chłopcy rocznik 2004 i 2005)2015-10-1614611454494.5925-14
24Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 112015-10-0414571319574.8325+4
25IV Otwarte Mistrzostwa Caissa Warszawa2015-09-2615221282375.625-65
26MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C2015-07-1815151497473.7125+7
27Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - C122015-05-02153013873.564.1425-15
28XIII Mini-Elo2015-04-1215291489473.9225+1
29Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w szachach klasycznych2015-03-14151514044.563.925+14
30XII Mini-Elo2015-02-22151815053.573.6425-3
31I Zimowy Turniej Szachowy DSP nr 1 w Wesołej o II i III kat (1999r. i młodsi)2015-02-0814651382784.8825+53
32FERIE Z SZACHAMI 2015 GRUPA B2015-01-3114511458594.4125+14
3310 Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa2014-12-30142114414.573.2925+30
34Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III kat. szachową) 2014-11-3014211262574.97250
35Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 112014-09-2114221365474.0625-1
36MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. D2014-07-2014471318364.0225-25
37Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne -Chłopcy 8-10 lat2014-05-1114001389563.1225+47
38Bemowo Cup B (dla zawodników z IV i III kat. szachową)2014-04-27140713803.573.7825-7
39FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2014 - CHŁOPCY2014-03-09139214434.593.8725+15
40III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa A2014-02-1614131518282.8825-21
41Noworoczny Turniej klasyfikacyjny o III i II kategorię w Zielonce2014-01-1214181342474.225-5
42II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 Grupa B2013-12-0114111386473.7125+7
43Eliminacje strefowe MA+WM do PPJ'2014 - grupa C092013-10-18137613695.584.0825+35
44I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 Grupa B2013-10-06138413483.573.8525-8
45Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 92013-09-1513311397572.8725+53
46Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa gr. C2013-08-11131313443.562.7625+18
47Finał mistrzostw PSP nr 6 w kategorii chłopców2013-06-25132312965105.425-10
48Turniej przedwakacyjny o III i II kategorię na Bemowie2013-06-1613231376373.01250
49O III i II kategorię na Bemowie2013-03-2413221378372.9425+1
50Warszawska Olimpiada Młodzieży - chłopcy do lat 10 (szachy klasyczne)2013-02-2413371222474.6225-15
51Do Hetmana w FERIE 2013 po III kategorie2013-02-1013321305473.7825+5
52Noworoczny turniej na Bemowie2013-01-2013491326373.7125-17
53Prestigio Cup d.Grand Prix Szachylice Okolice2012-12-3013371441372.5225+12
54Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 92012-09-1613301310473.7125+7
55Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. M. Najdorfa gr. C2012-08-12136212682.563.7825-32
56Warszawska Olimpiada Młodzieży - Szachy klasyczne - C102012-05-0614001293374.5525-38

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2017-11-1816681557685.225+19
2Turniej Niepodległości - Warszawa 2017 - gr. B2017-11-1116521663594.3225+16
3Otwarty Turniej Szachowy2017-09-3016181660462.6425+34
4XXIV Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2017-09-0915671735471.9625+51
5WOM szkolny 2017 - finał2017-04-26157916302.573.0125-12
6III Puchar Wspólnoty Szkolnej PSP62017-03-25158313604.564.6825-4
7Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Aktywne2017-03-05156013585.564.5625+23
8Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne2016-12-1815411260554.225+19
9Turniej Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekereacji - do 14 lat2016-12-0415251441574.3425+16
10Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2016-11-1915311513484.2425-6
11Turniej Niepodległości "W hołdzie założycielom II RP" gr. B2016-11-1115281420695.8525+3
12Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 20162016-10-1615381560131.4125-10
13Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne2016-10-0215281325564.5625+10
14Otwarty Turniej Szachowy2016-09-2415391544252.4525-11
15Klub PZSzach 248 Turniej Czwartkowy2016-09-0115181682241.1225+21
16Mistrzostwa Prywatnej Szkoły Postawowej nr. 6 Sióstr Niepokalanek2016-06-20151113604.564.225+7
17Klub PZSzach 234 Turniej Czwartkowy2016-05-0515331682030.925-22
18WOM szkolny - finał2016-04-1915251506352.6525+8
19Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich Grupa C-122016-04-1715521375475.1125-27
20Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne szachy Aktywne2016-03-2015501292564.9225+2
21Puchar Wspólnoty Szkolnej PSP6 2016 gr. A2016-03-1215241410563.9625+26
22Turniej Szachowy w Dwójce - do 16 lat2016-01-3015171334453.725+7
23Turniej Szachowy Ursynowskiego CSiR - grupa do 14 lat2015-12-0615011417574.3425+16
24Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach szybkich2015-11-2114961421584.825+5
25XIII Międzyszkolny Turniej Szachowy - grupa A (szkoły podstawowe)2015-11-1414861280564.5625+10
26XX Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 12 lat Bielany 20152015-11-1114671392574.225+19
27Klub PZSzach 204 Turniej Czwartkowy2015-09-17146215951.541.2825+5
28XX Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A2015-09-05144916162.571.9625+13
29Klub PZSzach 202 Turniej Czwartkowy2015-09-0314531608141.1625-4
30Klub PZSzach 197 Turniej Czwartkowy2015-07-30145515881.551.625-2
31Klub PZSzach 196 Turniej Czwartkowy2015-07-2314541534251.9525+1
32Mistrzostwa Szkoły Nr. 6 Sióstr Niepokalanek CHŁOPCY2015-06-2314161278553.4525+38
33X Turniej do 20 lat w Konstancinie2015-06-21143314102.563.1825-17
34Puchar Wspólnoty Szkolnej PSP6 2015 - Grupa A2015-04-1814551397252.925-22
35Turniej o Puchar Burmistrza Dz. Rembertów M.St.W-wy2015-03-2814491559251.7525+6
36MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DLA DZIECI - SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII2014-12-0614231506351.9525+26
37XII Turniej Międzyszkolny - szkoły podstawowe2014-11-1514551250132.2825-32
38Turniej Niepodległości W hołdzie założycielom II RP gr. B2014-11-1114181335795.4925+37
39VII Turniej im.Jana Brustmana2014-10-0413901493482.8825+28
40IVTurniej Grand Prix SP 353 do 19 lat2014-09-2713731393473.2925+17
41Mistrzostwa PSP nr. 6 - Chłopcy2014-06-2313521330342.1225+21
42Warszawska Olimpiada Młodzieży - chłopcy 8 - 10 lat (szachy szybkie)2014-05-0913851180475.3225-33
43V Turniej do 20 lat w Konstancinie2014-01-0513691448362.3425+16
44IV Turniej do 20 lat w Konstancinie2013-12-22138913562.563.325-20
45XI Międzyszkolny Turniej Szachowy - grupa A - szkoły podstawowe2013-11-1613981223464.3825-9
46Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Szybkich 2013 (do FIDE)2013-09-2814241511283.0425-26
47Półfinał Mistrzostw PSP nr. 6 chłopców GR. B2013-05-1413661183996.6625+58
48Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich2012-12-0813521257574.4125+14
49MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DLA DZIECI - SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII2012-12-0213681190353.6525-16
50Mokotowski Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży do lat 162012-11-1713591343352.625+9
51I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 - Grupa C2012-09-2213771142464.7425-18
52Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Chłopcy do 8 lat2012-08-04138313366116.2725-6
53Mistrzostwa Szkoły Sióstr Niepokalanek w Warszawie w szachach2012-06-2313901275353.325-7
54IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 - Grupa C2012-06-0214111204353.8525-21
55Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy szybkie - C102012-03-25141113064.574.48250
56III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 - Grupa C2012-02-1814001238453.5525+11

Tabela przeciwników
 
XII Turniej Międzyszkolny - szkoły podstawowe
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b111980VWieczorek, Jakub987SP Jakubów 2004
2w025807IVZaborowski, Miłosz 1400Salezjańska SP Mińsk Maz. 2007
3b022286VKrólak, Kacper 1194SP Jakubów 2003
4w1Kornatka, PatrycjaSP Mlęcin2003
5b1Kakowski, WojciechSP 10 Siedlce 2004
6w1Komorowski, SzymonSalezjańska SP Mińsk Maz. 2005
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1TURNIEJ O PUCHAR WYDAWNICTWA PENELOPA DLA DZIECI DO LAT 102014-03-0816001593594.5925+10
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)