ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11389);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1193260 Ranking CA (Klasyczne):1688 (359)
ID CR: 24935 Ranking CA (Szybkie)1740 (787)
Nazwisko Imię:Żyła, Tomasz Ranking CA (Błyskawiczne)1828 (187)
Rok urodzenia:2003
Klub:
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Grupa A na obozie w Sokołowsku2017-07-1816791440675.625+9
2Turniej błyskawiczny na obozie w Sokołowsku2017-07-0816431412775.5325+36
3Zimowy obóz szachowo-narciarski GRUPA A2017-02-18164714015.575.6725-4
4Sokołowsko Grupa A 10-19.07.20162016-07-1916251398897.1125+22
5DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA III DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW2016-04-0316581455475.3225-33
6III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E2016-03-2016391535453.225+19
7IV Liga Szachowa - okręg wrocławski i odwrocławski2016-03-06165513550.510.8525-8
8IV Turniej Szachowy o Puchar Dolnośląskiego Związku Szachowego Gr.A2016-02-0616471550695.6725+8
9III MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONI2016-01-10164314425.575.3225+4
10Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 132015-09-20167915223.574.9725-36
11Obóz Szachowy w Sokołowsku - Grupa A2015-07-2016621412897.2925+17
1230. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa C - Młodzicy2015-06-21169815383.574.9725-36
13IV Dolnośląska Liga Szachowa - okręg wrocławski i podwrocławski2015-03-08166615536.585.225+32
14Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław Grupa A2015-01-2316441465675.1125+22
15II MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONI2015-01-11165215124.574.8325-8
16XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa D2014-12-3116121451896.3925+40
17Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Chłopcy do lat 112014-09-271662146748625-50
18Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 112014-09-07167715014.575.1125-15
19XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Podstawowych Klas 3-42014-08-2916761469796.9325+1
20Sokołowsko 2014 Grupa A2014-07-21169614974.575.3225-20
21XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka- Grupa C - MŁODZICY2014-06-22169715874.574.5525-1
22KROK DO SUKCESU - DZ i CH ur. w 2003-2004 z kat. II i III Poboczny Gr C2014-04-1317051500575.3225-8
23Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - CHŁOPCY do 11 lat2013-09-2216681566674.4825+37
2449. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa D2013-08-2516511718483.2825+17
25grupa B2013-08-1316451380675.7425+6
26XXVIII Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa B - GARGAMELE2013-06-2316581424575.5325-13
27MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW W SZACHACH ( 8-10 LAT) CHŁOPCY2013-06-16165014675.575.1825+8
28Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - Chłopcy2013-03-1116381558695.4925+12
29Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VI Turniej Szachowy "Karkonosze 2013" grupa A2013-02-24158918663.591.5325+49
30Zimowisko grupa A2013-02-09155715834.573.2225+32
31Turniej Święta Niepodległości Grupa C2012-11-1115901506374.3425-33
32Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa CHŁOPCÓW do 9 lat2012-10-06154013768.596.4825+50
33Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych - CHŁOPCY do 9 lat2012-09-23152913665.575.0425+11
3448. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa D2012-08-2615241583493.7825+5
35XXVII Memoriał Błaszczaka Grupa B - GARGAMELE (do 11 lat)2012-06-24149214724.563.1825+32
36Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szachach - Grupa C (do lat 9)2012-05-20149112685.575.4625+1
37Puchar Wrocławia - OPEN B2012-05-03148316572.582.1625+8
38Mistrzostwa Polski Młodzików C10 2012-03-1115291544283.8425-46
39Turniej Święta Niepodległości - Grupa C2011-11-12156215282.573.8525-33
40Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C 92011-10-16152014915.573.7825+42
41Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych - Grupa C 92011-09-1815081407574.4825+12
4247. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa F2011-08-2814911429695.3125+17
43Borowice - Grupa B - obóz letni MUKS MDK Śródmieście Wrocław2011-08-14149913564.574.8325-8
44XXVI Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa A - SMERFY2011-06-19151313773.564.0825-14
45Wrocławska Olimpiada Młodzieży - Grupa C2011-05-29148912636.575.5325+24
46PUCHAR POLSKI DO 8-LAT W SZACHACH NA 2011 ROK (CHŁOPCY)2011-04-30146414674.573.525+25
47IV Dolnośląska Liga Juniorów2011-04-10146015892.572.3125+4
48Lewin Kłodzki - grupa A - obóz zimowy2011-02-2615391358275.1825-79
49Otwarty Turniej Szachowy w Lewinie Kłodzkim - Grupa B2010-08-11160014462.574.9725-61

Tabela przeciwników
 
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VI Turniej Szachowy "Karkonosze 2013" grupa A
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1b0444I++Dadełło, Aleksandra 1971KSz Polonia Wrocław1998
2w1328II+Sernecki, Franciszek1853MUKS MDK Śródmieście Wrocław2001
3b06151II+Gałka, Kazimierz 18251931
4w1318WCMDmochowska, Agnieszka 1850MUKS MDK Śródmieście Wrocław1999
5w1323I+Korpalska, Joanna 1865MUKS MDK Śródmieście Wrocław1996
6b0628IKoitka, Jakub 2102KSz Stilon Gorzów Wlkp.1997
7w0778I++Khamidov, Komil 2139KSz Polonia Wrocław1997
8b07708IGlapa, Witold 1915MMKS Wieniawa Leszno1973
9w=7690IIMonczak, Mariusz18461966
 

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Szkół Strefy Wrocławskiej - Igrzyska Młodzieży2017-11-3017311494675.625+9
28. MŁOSZIEŻOWY TURNIEJ SZACHOWY "LATO 2017 - POWIAT"2017-07-16177415524.586.2425-43
3Turniej szachów szybkich E1 na obozie w Sokołowsku2017-07-1417711492675.8825+3
4Turniej szachów szybkich D1 na obozie w Sokołowsku2017-07-11180715084.575.9525-36
5VI TURNIEJ SZACHOWO-TENISOWY W GIMNAZJUM NR 132017-06-1817681860462.2225+44
6VI TURNIEJ SZACHOWO-TENISOWY W GIMNAZJUM NR 13 (SZACHY)2017-06-1817681860262.2225-5
7Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szkół Gimnazjalnych w ramach IMS2017-05-27176217323.563.2425+6
8GIMNAZJADA - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI2016-12-13177915961.532.2225-17
9IV Indywidualne Mistrzostwa Polski Uczestników Placówek Wychowania Pozaszkolnego2016-11-13178115395.575.625-2
10IV Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich2016-11-12178715753.575.3925-47
11GIMNAZJADA - Mistrzostwa Wrocławia2016-11-10178115892.532.2525+6
12X Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa B (do lat 14)2016-10-23178015974.564.4425+1
137. MŁODZIEŻOWY TURNIEJ SZACHOWY "LATO 2016" POWIAT2016-07-17180515704.575.5325-25
14Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 142016-05-22186816464.597.0225-63
15VII Rodzinny Turniej Szachowy2016-03-0518691699575.0425-1
16Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Wrocławia2016-02-1518511555554.2525+18
17IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.62016-01-2918291529665.125+22
18VII Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego w Szachach Szybkich2015-12-0518081844473.1525+21
19IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 62015-12-0417861486665.125+22
20I Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich2015-11-2918141673364.1425-28
21X MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - OPEN JUNIORSKI2015-09-26180715194.554.225+7
22WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - do lat 122015-09-0618011539675.7425+6
23TURNIEJ SZACHOWO-TENISOWY2015-06-14177817713.552.5525+23
24Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 122015-05-10179315666.597.1125-15
2523. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 4. Turniej2015-04-2017901752473.8525+3
26VI Rodzinny Turniej Szachowy2015-03-2217611523664.825+29
2723. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 3. Turniej2015-03-16180517262.574.2725-44
28IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - STREFA WROCŁAWSKA2015-03-1217841506554.1525+21
29III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 52015-02-04177814784.554.2525+6
30Wrocławskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej2015-01-1417991553464.8625-21
3122. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10.Turniej2014-12-0817891784473.5725+10
32Mikołajkowy Turniej Szachowy Grupa C2014-12-06178315925.575.2525+6
33III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 52014-12-0417721472332.5525+11
34II Turniej Szachowy o Puchar Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Trzebnicy2014-11-2917381863482.6425+34
35IV Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego Gr B2014-11-11172415426.585.9225+14
36XXI MISTRZOSTWA POLSKI DOMÓW KULTURY ORAZ PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO2014-11-09172414786.586.48250
37III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 5-62014-11-04172214283.543.425+2
3822. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9.Turniej2014-11-03169017204.573.2225+32
39Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do 12 lat2014-10-2516881542574.925+2
4022. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej2014-10-06164818203.571.8925+40
41III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 52014-10-0116261367554.125+22
42Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C122014-08-07167915665117.1525-53
43VI.TURNIEJ SZACHOWY-LATO 2014-POWIAT2014-07-13169815485.596.325-19
44Turniej Szachowo-Tenisowy2014-06-08165419162.540.7225+44
4522. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 6. Turniej2014-06-02164817792.572.2425+6
46Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 122014-05-1116731549596.0325-25
4722. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich 5. Turniej2014-05-0516541787372.2425+19
48Turnieje Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 14 - II turniej 6.04.20142014-04-0616701449464.6825-16
4922. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 3. Turniej2014-03-1016881769272.7325-18
5022 OMW w szachach szybkich dla mlodzików - GRUPA A (do lat 14)2014-02-0116801668473.6425+8
5121. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej2013-12-0217261687273.8525-46
52II MP Uczestników Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich2013-11-1116751717693.9625+51
53II Drużynowe MP Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich2013-11-10166114394.553.925+14
54Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 122013-11-03164416154.573.7825+17
5521. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej2013-10-07166116912.573.2225-17
56Otwarte mistrzostwa MDK Śródmieście - grupa B (do lat 12)2013-09-1516421674473.2225+19
57Wrocławska Liga Szkół Podstawowych w szachach - Klasy IV - Chłopcy2013-09-1316231344554.225+19
5821. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 7. Turniej2013-09-02163315903.573.9225-10
5949. MFSz im. Akiby Rubinsteina - Turniej Szachów Szybkich 22013-08-24161416913.572.7325+19
6049. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Szachy szybkie 22013-08-18161817052.572.6625-4
6149. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open H2013-08-1716441687273.0825-26
62Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C102013-08-03164615057.5117.5925-2
63XXII Memoriał Adolfa Anderssena - turniej eliminacyjny2013-06-3016371821282.0825-2
64XXII Memoriał Adolfa Anderssena - Turniej pocieszenia2013-06-3016371691362.5225+11
65I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Aktywnych2013-06-0817151580396.1225-78
6621. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 6. Turniej2013-06-03174216732.563.625-27
6721. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 5. Turniej2013-05-2017201871372.125+22
68TURNIEJE SZACHOWE WROCŁAWSKIEGO KRASNALA - GRUPA DO LAT 14 - III TURNIEJ2013-05-18170714385.564.9825+13
69Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 maja2013-05-0417151552464.3225-8
70Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach II turniej - Grupa A (do lat 14) 2013-04-2717171545575.1125-2
7121. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 4. Turniej2013-04-0817181761373.0825-1
72TURNIEJE SZACHOWE WROCŁAWSKIEGO KRASNALA - GRUPA DO LAT 14 - II TURNIEJ2013-03-2317061512564.525+12
73Wiosenny Turneij Szachowy - Grupa B - do lat 142013-03-16168115755.574.4825+25
7421. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 2. Turniej2013-02-11169116463.573.9225-10
75Szachy na Sportowo Torneo de Primavera Grupa B (do lat 12)2013-02-02169714644.564.7425-6
76Wrocławska Liga Szkół Podstawowych - V turniej - KLASY III - CHŁOPCY2013-01-2516821382443.425+15
77XX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA D (CH-9)2012-12-09164916325.584.1625+33
7820. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej2012-12-0316881680273.5725-39
79Wrocławska Liga Szkół Podstawowych - III turniej - KLASY II - III - CHŁOPCY2012-11-3016631388664.9825+25
80Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - IV turniej2012-11-25162515055.563.9625+38
81III Wielobój rodzinny o WIELKĄ SOWĘ OTWARTE MISTRZOSTWA ŻAR W SZACHACH SZYBKICH2012-11-17163416813.593.8725-9
8220. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej2012-11-05162116813.572.9425+13
83Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłpcy do lat 92012-10-21162313815.575.625-2
84VI KONGRES JANA ZUKERTORTA - GRUPA C - do lat 102012-10-14157513978.596.5725+48
85Wrocławska Liga Szkół Podstawowych - I turniej - KLASY 3-4 CHŁOPCY + DZIEWCZYNKI2012-09-2115811385575.2525-6
86GALERIOWY WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - TURNIEJ MŁODZIKÓW (do lat 12)2012-09-0215391563573.2925+42
87GALERIOWY WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - TURNIEJ OPEN2012-09-01157815731.563.0625-39
8848.Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. A.Rubinsteina P'15 (grupa I)2012-08-1915781575363250
89Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - II turniej2012-04-2815691359564.6225+9
90KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2003r i mł. Turniej 32012-04-01158014184.574.9725-11
91KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2003r i mł. Turniej 22012-03-31158014804.574.48250
92KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2003r i mł. Turniej 12012-03-30159413283.554.125-14
9320. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - II turniej - Grupa A (do lat 14)2012-03-2416131478474.7625-19
94Wrocławskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej2012-03-1416091370564.825+4
95V Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta - Turniej Szkoł Podstawowych2012-02-26159514854.563.925+14
96Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - I turniej2012-02-1815811394564.4425+14
9720. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - I turniej Grupa A (do lat 14)2012-02-1116121580263.2425-31
98III Rodzinny Turniej Szachowy2012-01-0716071477574.7625+5
99Turniej Sylwestrowy w Szachy i Tenisa Stołowego2011-12-3116001467110.6825+7
100Turniej Mikołajkowy na Bielanach2011-12-10155816304.572.825+42
101III Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego2011-12-03158715713.594.6825-29
102II Wielobój rodzinny o "WIELKĄ SOWĘ"2011-11-1915941776151.325-7
103XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa C (do lat 9) - IV turniej cyklu2011-10-2215481485674.1325+46
104V KONGRES JANA ZUKERTORTA - GRUPA D (do lat 8)2011-09-2514971285996.9325+51
105Zawonia P'15 festyn rekreacyjno-szachowy MDK Śródmieście2011-09-1015251573152.1525-28
106Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście Wrocław - Gupa "B"2011-09-0314521570693.0625+73
10747. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Q - Szachy Szybkie2011-08-2714721492262.8225-20
10847. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - L- Szachy Szybkie2011-08-23148915341.552.225-17
10947. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - H - Szachy szybkie2011-08-2015071698171.7525-18
110Borowice - turniej P'15 - 11.08.2011 - obóz letni MUKS MDK Śródmieście Wrocław2011-08-11152714413.574.3425-20
111Czerwcowy Czekoladowy Turniej Szachowy2011-06-0515251377574.925+2
112Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - grupa C-82011-05-2214691276996.7525+56
113Kwietniowy Czekoladowy Turniej Szachowy2011-04-1714961344132.125-27
114Wiosenny Turniej Szachowy na Bielanach2011-04-1614751412574.1325+21
115Marcowy Turniej Czekoladowy2011-03-2014551431463.1825+20
116XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa D (do lat 8) - II turniej cyklu2011-03-19144513094.564.0825+10
117XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa C (do lat 9) - II turniej cyklu2011-03-12142214134.573.5725+23
118Zimowy Turniej Czekoladowy2011-02-0614341240464.525-12
119XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa C (do lat 9) - I turniej cyklu2011-02-0514111356574.0625+23
120XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa D (do lat 8) - I turniej cyklu2011-01-29138313153.542.3625+28
121Zawonia2010-09-1114051555030.925-22
122MISTRZOSTWA POLSKI PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH NA 2010 ROK (CHŁOPCY)2010-04-2514001333231.7725+5

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Obóz zimowy - turniej blitza2017-02-1118271532675.9525+1
2Sokołowsko blitz 9.07.20162016-07-09183815385.575.9525-11
3Turniej błyskawiczny na obozie szachowo-narciarskim2016-02-0418791626475.6725-41
4O Puchar Burmistrza Karczewa - Szachy + Tenis Stołowy2016-01-03179419795.582.0825+85
5Sokołowsko 2015 - Blitz2015-07-1817541545775.3925+40
6Turniej Handicapowy w Sokołowsku2015-07-1217481552453.7525+6
7Obóz szachowy w Sokołowsku - blitz2015-07-0917241500897.0225+24
8Blitz - Środa 2015-01-21171115535.574.9725+13
9Obóz Szachowy - Blitz2015-01-17165715676.574.3425+54
10XXI MP Domów Kultury-turniej towarzyszący2014-11-08170217162.594.3225-45
11Turniej błyskawiczny przy II Dabki - Open2014-08-2617281687495.0425-26
12Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C122014-08-08170317036.5115.525+25
13Sokołowsko blitz finał A 20.07.20142014-07-20170715854.574.6925-4
14Sokołowsko P'5 Grupa A 17.07.20142014-07-17171515764.574.8325-8
15Sokołowsko 2014 P'5 Grupa A2014-07-14166516045.563.4825+50
16Sokołowsko blitz 10.07.20142014-07-1016611518574.8325+4
17Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Błyskawicznych do lat 142014-06-21164916526115.525+12
18MFSz im. Akiby Rubinsteina - Blitz2013-08-20160717754.5102.825+42
19Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C102013-08-04161815885.5115.9425-11
2048. MFSz im. A. Rubinsteina - Blitz2012-08-18159817594113.1925+20
21Turniej Błyskawiczny Open przy Mistrzostwach Polski Młodzików do lat 102012-03-0815841549584.425+14
2247. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - N- BLITZ 22011-08-2515831624493.9625+1
23Borowice - turniej P'5 - 12.08.2011 - obóz letni MUKS MDK Śródmieście Wrocław2011-08-12160015243.574.225-17
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)