ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20713)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (11389);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13250);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1193260 Ranking CA (Klasyczne):1688 (359)
ID CR: 24935 Ranking CA (Szybkie)1740 (787)
Nazwisko Imię:Żyła, Tomasz Ranking CA (Błyskawiczne)1828 (187)
Rok urodzenia:2003
Klub:
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Grupa A na obozie w Sokołowsku2017-07-1816791440675.625+9
2Turniej błyskawiczny na obozie w Sokołowsku2017-07-0816431412775.5325+36
3Zimowy obóz szachowo-narciarski GRUPA A2017-02-18164714015.575.6725-4
4Sokołowsko Grupa A 10-19.07.20162016-07-1916251398897.1125+22
5DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA III DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW2016-04-0316581455475.3225-33
6III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E2016-03-2016391535453.225+19
7IV Liga Szachowa - okręg wrocławski i odwrocławski2016-03-06165513550.510.8525-8
8IV Turniej Szachowy o Puchar Dolnośląskiego Związku Szachowego Gr.A2016-02-0616471550695.6725+8
9III MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONI2016-01-10164314425.575.3225+4
10Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 132015-09-20167915223.574.9725-36
11Obóz Szachowy w Sokołowsku - Grupa A2015-07-2016621412897.2925+17
1230. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa C - Młodzicy2015-06-21169815383.574.9725-36
13IV Dolnośląska Liga Szachowa - okręg wrocławski i podwrocławski2015-03-08166615536.585.225+32
14Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław Grupa A2015-01-2316441465675.1125+22
15II MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONI2015-01-11165215124.574.8325-8
16XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa D2014-12-3116121451896.3925+40
17Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Chłopcy do lat 112014-09-271662146748625-50
18Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 112014-09-07167715014.575.1125-15
19XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Podstawowych Klas 3-42014-08-2916761469796.9325+1
20Sokołowsko 2014 Grupa A2014-07-21169614974.575.3225-20
21XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka- Grupa C - MŁODZICY2014-06-22169715874.574.5525-1
22KROK DO SUKCESU - DZ i CH ur. w 2003-2004 z kat. II i III Poboczny Gr C2014-04-1317051500575.3225-8
23Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - CHŁOPCY do 11 lat2013-09-2216681566674.4825+37
2449. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa D2013-08-2516511718483.2825+17
25grupa B2013-08-1316451380675.7425+6
26XXVIII Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa B - GARGAMELE2013-06-2316581424575.5325-13
27MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW W SZACHACH ( 8-10 LAT) CHŁOPCY2013-06-16165014675.575.1825+8
28Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - Chłopcy2013-03-1116381558695.4925+12
29Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VI Turniej Szachowy "Karkonosze 2013" grupa A2013-02-24158918663.591.5325+49
30Zimowisko grupa A2013-02-09155715834.573.2225+32
31Turniej Święta Niepodległości Grupa C2012-11-1115901506374.3425-33
32Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa CHŁOPCÓW do 9 lat2012-10-06154013768.596.4825+50
33Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych - CHŁOPCY do 9 lat2012-09-23152913665.575.0425+11
3448. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa D2012-08-2615241583493.7825+5
35XXVII Memoriał Błaszczaka Grupa B - GARGAMELE (do 11 lat)2012-06-24149214724.563.1825+32
36Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szachach - Grupa C (do lat 9)2012-05-20149112685.575.4625+1
37Puchar Wrocławia - OPEN B2012-05-03148316572.582.1625+8
38Mistrzostwa Polski Młodzików C10 2012-03-1115291544283.8425-46
39Turniej Święta Niepodległości - Grupa C2011-11-12156215282.573.8525-33
40Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C 92011-10-16152014915.573.7825+42
41Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych - Grupa C 92011-09-1815081407574.4825+12
4247. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa F2011-08-2814911429695.3125+17
43Borowice - Grupa B - obóz letni MUKS MDK Śródmieście Wrocław2011-08-14149913564.574.8325-8
44XXVI Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa A - SMERFY2011-06-19151313773.564.0825-14
45Wrocławska Olimpiada Młodzieży - Grupa C2011-05-29148912636.575.5325+24
46PUCHAR POLSKI DO 8-LAT W SZACHACH NA 2011 ROK (CHŁOPCY)2011-04-30146414674.573.525+25
47IV Dolnośląska Liga Juniorów2011-04-10146015892.572.3125+4
48Lewin Kłodzki - grupa A - obóz zimowy2011-02-2615391358275.1825-79
49Otwarty Turniej Szachowy w Lewinie Kłodzkim - Grupa B2010-08-11160014462.574.9725-61

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Szkół Strefy Wrocławskiej - Igrzyska Młodzieży2017-11-3017311494675.625+9
28. MŁOSZIEŻOWY TURNIEJ SZACHOWY "LATO 2017 - POWIAT"2017-07-16177415524.586.2425-43
3Turniej szachów szybkich E1 na obozie w Sokołowsku2017-07-1417711492675.8825+3
4Turniej szachów szybkich D1 na obozie w Sokołowsku2017-07-11180715084.575.9525-36
5VI TURNIEJ SZACHOWO-TENISOWY W GIMNAZJUM NR 132017-06-1817681860462.2225+44
6VI TURNIEJ SZACHOWO-TENISOWY W GIMNAZJUM NR 13 (SZACHY)2017-06-1817681860262.2225-5
7Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szkół Gimnazjalnych w ramach IMS2017-05-27176217323.563.2425+6
8GIMNAZJADA - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI2016-12-13177915961.532.2225-17
9IV Indywidualne Mistrzostwa Polski Uczestników Placówek Wychowania Pozaszkolnego2016-11-13178115395.575.625-2
10IV Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich2016-11-12178715753.575.3925-47
11GIMNAZJADA - Mistrzostwa Wrocławia2016-11-10178115892.532.2525+6
12X Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa B (do lat 14)2016-10-23178015974.564.4425+1
137. MŁODZIEŻOWY TURNIEJ SZACHOWY "LATO 2016" POWIAT2016-07-17180515704.575.5325-25
14Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 142016-05-22186816464.597.0225-63
15VII Rodzinny Turniej Szachowy2016-03-0518691699575.0425-1
16Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Wrocławia2016-02-1518511555554.2525+18
17IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.62016-01-2918291529665.125+22
18VII Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego w Szachach Szybkich2015-12-0518081844473.1525+21
19IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 62015-12-0417861486665.125+22
20I Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich2015-11-2918141673364.1425-28
21X MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - OPEN JUNIORSKI2015-09-26180715194.554.225+7
22WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - do lat 122015-09-0618011539675.7425+6
23TURNIEJ SZACHOWO-TENISOWY2015-06-14177817713.552.5525+23
24Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 122015-05-10179315666.597.1125-15
2523. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 4. Turniej2015-04-2017901752473.8525+3
26VI Rodzinny Turniej Szachowy2015-03-2217611523664.825+29
2723. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 3. Turniej2015-03-16180517262.574.2725-44
28IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - STREFA WROCŁAWSKA2015-03-1217841506554.1525+21
29III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 52015-02-04177814784.554.2525+6
30Wrocławskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej2015-01-1417991553464.8625-21
3122. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10.Turniej2014-12-0817891784473.5725+10
32Mikołajkowy Turniej Szachowy Grupa C2014-12-06178315925.575.2525+6
33III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 52014-12-0417721472332.5525+11
34II Turniej Szachowy o Puchar Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Trzebnicy2014-11-2917381863482.6425+34
35IV Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego Gr B2014-11-11172415426.585.9225+14
36XXI MISTRZOSTWA POLSKI DOMÓW KULTURY ORAZ PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO2014-11-09172414786.586.48250
37III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 5-62014-11-04172214283.543.425+2
3822. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9.Turniej2014-11-03169017204.573.2225+32
39Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do 12 lat2014-10-2516881542574.925+2
4022. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej2014-10-06164818203.571.8925+40
41III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 52014-10-0116261367554.125+22
42Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C122014-08-07167915665117.1525-53
43VI.TURNIEJ SZACHOWY-LATO 2014-POWIAT2014-07-13169815485.596.325-19
44Turniej Szachowo-Tenisowy2014-06-08165419162.540.7225+44
4522. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 6. Turniej2014-06-02164817792.572.2425+6
46Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 122014-05-1116731549596.0325-25
4722. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich 5. Turniej2014-05-0516541787372.2425+19
48Turnieje Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 14 - II turniej 6.04.20142014-04-0616701449464.6825-16
4922. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 3. Turniej2014-03-1016881769272.7325-18
5022 OMW w szachach szybkich dla mlodzików - GRUPA A (do lat 14)2014-02-0116801668473.6425+8
5121. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej2013-12-0217261687273.8525-46
52II MP Uczestników Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich2013-11-1116751717693.9625+51
53II Drużynowe MP Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich2013-11-10166114394.553.925+14
54Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 122013-11-03164416154.573.7825+17
5521. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej2013-10-07166116912.573.2225-17
56Otwarte mistrzostwa MDK Śródmieście - grupa B (do lat 12)2013-09-1516421674473.2225+19
57Wrocławska Liga Szkół Podstawowych w szachach - Klasy IV - Chłopcy2013-09-1316231344554.225+19
5821. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 7. Turniej2013-09-02163315903.573.9225-10
5949. MFSz im. Akiby Rubinsteina - Turniej Szachów Szybkich 22013-08-24161416913.572.7325+19
6049. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Szachy szybkie 22013-08-18161817052.572.6625-4
6149. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open H2013-08-1716441687273.0825-26
62Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C102013-08-03164615057.5117.5925-2
63XXII Memoriał Adolfa Anderssena - turniej eliminacyjny2013-06-3016371821282.0825-2
64XXII Memoriał Adolfa Anderssena - Turniej pocieszenia2013-06-3016371691362.5225+11
65I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Aktywnych2013-06-0817151580396.1225-78
6621. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 6. Turniej2013-06-03174216732.563.625-27
6721. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 5. Turniej2013-05-2017201871372.125+22
68TURNIEJE SZACHOWE WROCŁAWSKIEGO KRASNALA - GRUPA DO LAT 14 - III TURNIEJ2013-05-18170714385.564.9825+13
69Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 maja2013-05-0417151552464.3225-8
70Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach II turniej - Grupa A (do lat 14) 2013-04-2717171545575.1125-2
7121. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 4. Turniej2013-04-0817181761373.0825-1
72TURNIEJE SZACHOWE WROCŁAWSKIEGO KRASNALA - GRUPA DO LAT 14 - II TURNIEJ2013-03-2317061512564.525+12
73Wiosenny Turneij Szachowy - Grupa B - do lat 142013-03-16168115755.574.4825+25
7421. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 2. Turniej2013-02-11169116463.573.9225-10
75Szachy na Sportowo Torneo de Primavera Grupa B (do lat 12)2013-02-02169714644.564.7425-6
76Wrocławska Liga Szkół Podstawowych - V turniej - KLASY III - CHŁOPCY2013-01-2516821382443.425+15
77XX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA D (CH-9)2012-12-09164916325.584.1625+33
7820. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej2012-12-0316881680273.5725-39
79Wrocławska Liga Szkół Podstawowych - III turniej - KLASY II - III - CHŁOPCY2012-11-3016631388664.9825+25
80Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - IV turniej2012-11-25162515055.563.9625+38
81III Wielobój rodzinny o WIELKĄ SOWĘ OTWARTE MISTRZOSTWA ŻAR W SZACHACH SZYBKICH2012-11-17163416813.593.8725-9
8220. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej2012-11-05162116813.572.9425+13
83Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłpcy do lat 92012-10-21162313815.575.625-2
84VI KONGRES JANA ZUKERTORTA - GRUPA C - do lat 102012-10-14157513978.596.5725+48
85Wrocławska Liga Szkół Podstawowych - I turniej - KLASY 3-4 CHŁOPCY + DZIEWCZYNKI2012-09-2115811385575.2525-6
86GALERIOWY WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - TURNIEJ MŁODZIKÓW (do lat 12)2012-09-0215391563573.2925+42
87GALERIOWY WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - TURNIEJ OPEN2012-09-01157815731.563.0625-39
8848.Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. A.Rubinsteina P'15 (grupa I)2012-08-1915781575363250
89Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - II turniej2012-04-2815691359564.6225+9
90KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2003r i mł. Turniej 32012-04-01158014184.574.9725-11
91KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2003r i mł. Turniej 22012-03-31158014804.574.48250
92KROK DO SUKCESU - Chłopcy ur. w 2003r i mł. Turniej 12012-03-30159413283.554.125-14
9320. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - II turniej - Grupa A (do lat 14)2012-03-2416131478474.7625-19
94Wrocławskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej2012-03-1416091370564.825+4
95V Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta - Turniej Szkoł Podstawowych2012-02-26159514854.563.925+14
96Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - I turniej2012-02-1815811394564.4425+14
9720. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - I turniej Grupa A (do lat 14)2012-02-1116121580263.2425-31
98III Rodzinny Turniej Szachowy2012-01-0716071477574.7625+5
99Turniej Sylwestrowy w Szachy i Tenisa Stołowego2011-12-3116001467110.6825+7
100Turniej Mikołajkowy na Bielanach2011-12-10155816304.572.825+42
101III Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego2011-12-03158715713.594.6825-29
102II Wielobój rodzinny o "WIELKĄ SOWĘ"2011-11-1915941776151.325-7
103XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa C (do lat 9) - IV turniej cyklu2011-10-2215481485674.1325+46
104V KONGRES JANA ZUKERTORTA - GRUPA D (do lat 8)2011-09-2514971285996.9325+51
105Zawonia P'15 festyn rekreacyjno-szachowy MDK Śródmieście2011-09-1015251573152.1525-28
106Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście Wrocław - Gupa "B"2011-09-0314521570693.0625+73
10747. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Q - Szachy Szybkie2011-08-2714721492262.8225-20
10847. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - L- Szachy Szybkie2011-08-23148915341.552.225-17
10947. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - H - Szachy szybkie2011-08-2015071698171.7525-18
110Borowice - turniej P'15 - 11.08.2011 - obóz letni MUKS MDK Śródmieście Wrocław2011-08-11152714413.574.3425-20
111Czerwcowy Czekoladowy Turniej Szachowy2011-06-0515251377574.925+2
112Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - grupa C-82011-05-2214691276996.7525+56
113Kwietniowy Czekoladowy Turniej Szachowy2011-04-1714961344132.125-27
114Wiosenny Turniej Szachowy na Bielanach2011-04-1614751412574.1325+21
115Marcowy Turniej Czekoladowy2011-03-2014551431463.1825+20
116XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa D (do lat 8) - II turniej cyklu2011-03-19144513094.564.0825+10
117XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa C (do lat 9) - II turniej cyklu2011-03-12142214134.573.5725+23
118Zimowy Turniej Czekoladowy2011-02-0614341240464.525-12
119XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa C (do lat 9) - I turniej cyklu2011-02-0514111356574.0625+23
120XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa D (do lat 8) - I turniej cyklu2011-01-29138313153.542.3625+28
121Zawonia2010-09-1114051555030.925-22
122MISTRZOSTWA POLSKI PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH NA 2010 ROK (CHŁOPCY)2010-04-2514001333231.7725+5

Tabela przeciwników
 
47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Q - Szachy Szybkie
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w01852IIPraczukowski, Stanisław1599UKS Szachylice Chylice1993
2b1Karewicz, Andrzej Opole 1970
3w0494IINajuch, Natalia 1556KSz Piątka Skierniewice2000
4b01913IIIMłynarski, Jędrzej1599UKS Pałac Młodzieży Katowice 2001
5w05187IVSemik, Daniel 1378Akademia Szachowa Gliwice 1999
6b16175IIITwardowska, Angelika1221PTC Pabianice 2003
7w16164IIIFerenc, Michał 1600PTC Pabianice 1999
 

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Obóz zimowy - turniej blitza2017-02-1118271532675.9525+1
2Sokołowsko blitz 9.07.20162016-07-09183815385.575.9525-11
3Turniej błyskawiczny na obozie szachowo-narciarskim2016-02-0418791626475.6725-41
4O Puchar Burmistrza Karczewa - Szachy + Tenis Stołowy2016-01-03179419795.582.0825+85
5Sokołowsko 2015 - Blitz2015-07-1817541545775.3925+40
6Turniej Handicapowy w Sokołowsku2015-07-1217481552453.7525+6
7Obóz szachowy w Sokołowsku - blitz2015-07-0917241500897.0225+24
8Blitz - Środa 2015-01-21171115535.574.9725+13
9Obóz Szachowy - Blitz2015-01-17165715676.574.3425+54
10XXI MP Domów Kultury-turniej towarzyszący2014-11-08170217162.594.3225-45
11Turniej błyskawiczny przy II Dabki - Open2014-08-2617281687495.0425-26
12Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C122014-08-08170317036.5115.525+25
13Sokołowsko blitz finał A 20.07.20142014-07-20170715854.574.6925-4
14Sokołowsko P'5 Grupa A 17.07.20142014-07-17171515764.574.8325-8
15Sokołowsko 2014 P'5 Grupa A2014-07-14166516045.563.4825+50
16Sokołowsko blitz 10.07.20142014-07-1016611518574.8325+4
17Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Błyskawicznych do lat 142014-06-21164916526115.525+12
18MFSz im. Akiby Rubinsteina - Blitz2013-08-20160717754.5102.825+42
19Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C102013-08-04161815885.5115.9425-11
2048. MFSz im. A. Rubinsteina - Blitz2012-08-18159817594113.1925+20
21Turniej Błyskawiczny Open przy Mistrzostwach Polski Młodzików do lat 102012-03-0815841549584.425+14
2247. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - N- BLITZ 22011-08-2515831624493.9625+1
23Borowice - turniej P'5 - 12.08.2011 - obóz letni MUKS MDK Śródmieście Wrocław2011-08-12160015243.574.225-17
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)