ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26060);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36219)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8072);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14260)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13265);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 1194437 Ranking CA (Klasyczne):1481 (269)
ID CR: 26258 Ranking CA (Szybkie)1384 (254)
Nazwisko Imię:Włodarska, Ewa Ranking CA (Błyskawiczne)1504 (97)
Rok urodzenia:2003
Klub:KSz Miedź Legnica
Tytuł:II

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1III DOLNOŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW W SZACHACH2017-04-2314621388574.225+19
2Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - III Liga juniorów2015-04-19144112345.564.6225+21
3Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do 12 lat OOM Podlaskie 2015 2015-04-1414461466494.2325-5
4II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D2015-03-29141213485.574.1325+34
5III Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH grupa B2015-02-0114241270574.97250
6II MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONKI2015-01-11140313864.573.6425+21
7Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 112014-09-27139314195104.625+10
8Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat112014-09-0713751293574.2725+18
922. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych2014-08-31138414472.572.8725-9
101.TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KAWIARNI "FANTAZJA" WALBRZYCH2014-07-27136414523.572.6625+20
11IV Dolnośląska Liga Juniorów 20142014-04-27137012364.574.7625-6
12VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open "B"2014-03-02135315892.591.825+17
13Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - DZIEWCZĘTA DO LAT 112013-10-1613971376394.7725-44
14Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - DZIEWCZĘTA do 11 lat2013-09-2214371320374.6225-40
15IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C2013-07-08139016343.581.625+47
16MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW (8-10 LAT) W SZACHACH -DZIEWCZĘTA2013-06-1613711300574.225+19
17Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2013" - Grupa B2013-05-0513231361694.0525+48
18IV Dolnośląska Liga Juniorów2013-04-0713491290374.0625-26
19Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - Dziewczęta2013-03-1113681348494.7725-19
20I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLASKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA A2013-02-02139815131.582.7225-30
21Turniej Noworoczny 2012 Grupa B2012-12-3014011333474.1325-3
22OTWARTA LIGA SZACHOWA LEGNICKO-JELENIOGÓRSKA sezonu 20122012-12-0914251589171.9625-24
23Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa DZIEWCZĄT do 9 lat2012-10-0613561298895.2225+69
24Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych - DZIEWCZĘTA do 9 lat2012-09-2313511217574.7625+5
25VIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku C2012-07-0813161411472.5925+35
26XXVII Memoriał Błaszczaka Grupa B - GARGAMELE (do 11 lat)2012-06-2413031416372.4525+13
27V Międzynarodowy Turniej Szachowy "SUDETY" - grupa B2012-06-10128313972.551.725+20
28Międzyzdroje 2012 - grupa B2012-05-0512921406272.3825-9
29Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów - IV Liga2012-04-0113041200474.4825-12
30V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open A2012-01-1912961525281.6825+8
31Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D 92011-10-1613131288373.7125-17
32Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych - Grupa D 92011-09-1812871243573.9225+26
33XXVI Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa A - SMERFY2011-06-1912741342362.4625+13
34IV Dolnośląska Liga Juniorów2011-04-1012791377262.2225-5
35Lewin Kłodzki - Grupa B - obóz zimowy2011-02-26126812134.574.0625+11
36Otwarty Turniej Szachowy w Lewinie Kłodzkim - Grupa C2010-08-11125011882.531.7725+18

Tabela przeciwników
 
Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D 9
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w16526Pflueger, Nadine1000MUKS MDK Śródmieście Wrocław2003
2b16523IIIZałucka, Emilia1600KSz Stilon Gorzów Wlkp.2003
3w01862IILascar, Maria Elena 1546ASSz Miedź Legnica 2002
4b03846IVRaczykowska, Paulina1090KSz Odrodzenie Kożuchów 2002
5b0534IIPartyka, Justyna1329STMGK Strzelce Krajeńskie2002
6w13231IVJurczak, Katarzyna1204UKS SP3 w Bogatyni2003
7b03232IIIWąsala, Wiktoria 1237KSz Jelonka Jelenia Góra 2002
 

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1GIMNAZJADA - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI2016-12-13140114461.552.225-17
2Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2016-12-0314321383142.2825-31
3Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Junorów w Szachach Szybkich2016-11-2014551409373.9225-23
4VI Turniej Szachowy w PZSz w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi2016-11-12141716343.591.9825+38
5Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2016-11-0514321324242.625-15
6Finał Dolnośląski Gimnazjady w Szachach2016-04-2214431453252.4525-11
7Dolnoslaskie Młodzieżowe Grand Prix2015-12-05144215471.541.4425+1
8I Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich2015-11-2914471376474.225-5
9V Turniej Szachowy w PZS w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi2015-11-1414401508493.6925+7
10IGRZYSKA MŁODZIEŻ SZKOLNEJ - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI2015-04-2713641322773.9225+76
11Turniej szachów szybkich-grupa B2015-01-26138612943.574.4125-22
12IV Turniej Szachowy w PZS w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi2014-11-1514061689050.825-20
13Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 12 lat2014-10-2513991380473.7125+7
14Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D122014-08-07136914525.5114.2925+30
15Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 142014-05-1114041489293.4225-35
16III Turniej szachowy o PUCHAR POLSKIEJ MIEDZI2013-11-1613981553261.7425+6
17Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 122013-11-03145213701.563.6625-54
18Dolnośląskie Mlodzieżowe Grand Prix2013-09-2814361516362.3425+16
19Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D102013-08-03138514227114.9525+51
20Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkkich - Dziewczęta do lat 102013-05-1213731235685.5225+12
21OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MIEDZIANY SKOCZEK2013-04-2113841492272.4525-11
22XXII Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2013-03-02138715121.551.6525-3
23XXII Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2013-02-1613761430362.5225+11
24XXII Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2013-01-1213601371473.3625+16
25XXII Dolnoślaskie Młodzieżowe Grand Prix2012-12-1513731427262.5225-13
26Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich2012-11-2413571542392.3425+16
27XXII Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2012-11-1013511395241.7625+6
28Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 92012-10-2113151204674.5525+36
29XXII Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2012-10-1313071285352.6525+8
30Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 10 lat2012-08-04130113505114.7325+6
31Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich - DZIEWCZĘTA do lat 102012-05-1313071284484.2425-6
32Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2012-04-2813231545030.6625-16
33Grand Prix Ziemi Lubuskiej Juniorów 2012 Turniej I2012-03-1113331353131.4125-10
3420. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - I turniej Grupa C (do lat 9)2012-02-1113261237463.7225+7
35Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix2012-01-0712791495351.125+47
36I Turniej Szachowy o Puchar Starosty Legnickiego2011-11-1913011434161.9225-22
37Grand Prix Ziemi Lubuskiej 2011 Szprotawa2011-10-0213001499140.9625+1
38Zawonia P'15 festyn rekreacyjno-szachowy MDK Śródmieście2011-09-1013181521030.7225-18
39Puchar Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Juniorki do 8 lat 2011-07-31130213144.583.8425+16
40Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - grupa D-82011-05-2212401100885.5225+62
41PUCHAR POLSKI DO 8-LAT W SZACHACH NA 2011 ROK (DZIEWCZYNKI)2011-04-30123012213.563.0625+10
42XIX Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza CD 82011-04-1712351442010.2325-5
43XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa C (do lat 9) - I turniej cyklu2011-02-0512451473020.4225-10
44XIX Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa D (do lat 8) - I turniej cyklu2011-01-2912601392020.6425-15
45Zawonia2010-09-1112541517140.7225+6
46MISTRZOSTWA POLSKI PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH NA 2010 ROK (DZIEWCZYNKI)2010-04-2512501000110.8125+4

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Turniej szachów błyskawicznych przy" IX turnieju szachowym Karkonosze"2015-02-19150115553.583.3625+3
2Szczytna-szachy błyskawiczne B2015-01-3114661456573.5725+35
3Aqua Hotel S.A. Chess Cup Mistrzostwa Polkowic w Szachach - VI Turniej - Grupa A2014-12-14146516631.561.4425+1
4II Turniej Szachowy o Puchar Starosty Polkowickiego - Grupa A2014-11-08143116872.561.1425+34
5Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D122014-08-08141014705.5114.6225+21
6VII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - BLITZ2014-03-01140815614133.925+2
7Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - D102013-08-04143713955116.1625-29
8Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2013" - BLITZ2013-05-0314611681191.9825-24
9Citi Handlowy Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Dziewczęta do 10 lat2012-08-05142514516.5115.0625+36
10Turniej szachów błyskawicznych2012-05-0414191638281.7625+6
11Borowice - turniej P'5 - 12.08.2011 - obóz letni MUKS MDK Śródmieście Wrocław2011-08-12140014773.572.7325+19
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)