ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26060);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36219)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8070);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14260)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13265);

Karta zawodnika
alter table:Duplicate column name 'id'
BRAK FOTO ID FIDE: 21836671 Ranking CA (Klasyczne):1471 (92)
ID CR: 38676 Ranking CA (Szybkie)1565 (146)
Nazwisko Imię:Jurkowska, Magdalena Ranking CA (Błyskawiczne)1556 (38)
Rok urodzenia:2002
Klub:SKS ORLIK Brzeg
Tytuł:I

 
Turnieje oceniane (szachy klasyczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A2017-03-1214711542252250
2OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC - Grupa B2017-01-29146013314.564.0225+11
352. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN C (do 2000)2016-08-28144115923.592.725+19
431. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka Grupa C - MŁODZICY2016-06-19141514793.562.4625+26
5OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC - Grupa B2016-04-1013671312674.0625+48
6OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC - Grupa A2015-12-2013641407120.8825+3
7OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2015 - Grupa A2015-09-1313721258121.3225-8
851. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D2015-08-3013651511392.725+7
9OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC - Grupa A2015-06-14128814365.582.425+77
1050. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN E2014-08-2613021296373.5725-14
11XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka - Grupa E - KLAKIERZY2014-06-22128512574.573.7825+17
12IV MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - TURNIEJ DLA DZIECI ur.2001 I MŁODSI2013-08-1512691284594.3225+16
1348. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa F2012-08-2612551343493.4225+14
14XXVII Memoriał Błaszczaka Grupa B - GARGAMELE (do 11 lat)2012-06-24125013392.562.2825+5

 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej II (Grupa SP)2017-12-0215451362675.1825+20
2175 lat linii kolejowej Wrocław-Brzeg2017-11-2515181418331.9225+27
3XVI Memoriał profesora Kazimierza Boruty2017-10-2815131377574.7625+5
4IX edycja Memoriału im. Stanisława Sobolewskiego w setną rocznicę urodzin2017-09-1614961625372.3125+17
5Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D162017-08-08144016365112.7525+56
6IX Letnia Akademia Szachowa - turniej czwarty2017-07-2114341301342.7225+6
7IX Letnia Akademia Szachowa - turniej trzeci2017-07-1814171469231.2925+17
8IX Letnia Akademia Szachowa - turniej pierwszy2017-07-1114111507120.7425+6
9VII Turniej "Piłsudski też grał w szachy"2017-03-2914071305463.8425+4
10XV Memoriał profesora Kazimierza Boruty2016-11-26140213244.574.2725+5
11Turniej talentów szachowych - Opole 2016 - grupa D+E2016-11-19140215412.551.5525+23
12VIII Letnia Akademia Szachowa - turniej siódmy2016-07-2614191119121.725-17
13VIII Letnia Akademia Szachowa - turniej trzeci2016-07-1214101333110.6125+9
14VIII Letnia Akademia Szachowa - turniej drugi2016-07-0814031235110.7225+7
15VIII Letnia Akademia Szachowa - turniej pierwszy2016-07-0513931339110.5825+10
16VI Turniej "Partyjka w Bibliotece"2016-05-0913971663010.1825-4
17Grand Prix Juniorów 2015/16 grupa A/turniej 42016-05-05137714143.562.725+20
18VIII Wiosenny Turniej "Herbert też grał w szachy"2016-04-2713241277552.8525+53
19XIV Memoriał profesora Kazimierza Boruty2015-11-1412811251563.2425+43
20Pierwszy Turniej "Partyjka u Skłodowskiej"2015-11-0612411354341.425+40
21V Partyjka w Bibliotece2015-05-12121515151.530.4525+26
22XIII Memoriał prof. Kazimierza Boruty2014-11-1512211365141.2425-6
23Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D122014-08-07123713213.5114.1825-16
24Letnia Akademia Szachowa 2014 - turniej siódmy2014-07-2212281376120.625+9
25Letnia Akademia Szachowa 2014 - turniej szósty2014-07-1812111511120.325+17
26Letnia Akademia Szachowa 2014 - turniej piąty2014-07-1512141514010.1525-3
27I Turniej "Kochanowski też grał w szachy"2014-06-0912091136231.825+5
28II Turniej z okazji Dnia dla Życia i Rodziny2014-06-0111801410240.8425+29
29Ogólnopolskie Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych2013-05-1511401378371.425+40
30XI Memoriał prof. Kazimierza Boruty - turniej dla dzieci do lat 16 (rocznik 1996 i młodsi)2012-12-1511381347140.9225+2
31Wrocławska Liga Szkół Podstawowych - III turniej - KLASY III-IV - DZIEWCZYNKI2012-11-3011201257241.2825+18
32Wrocławska Liga Szkół Podstawowych - I turniej - KLASY 3-4 CHŁOPCY + DZIEWCZYNKI2012-09-2110981319251.125+22
33VI turniej Grand Prix Juniorów 2011/20122012-04-2810951262130.8425+3
34III turniej Grand Prix Juniorów2012-02-0411021402020.325-7
35Turniej Noworoczny - C2011-12-2810911234251.5525+11
36Grand Prix Juniorów 2011/2012 I turniej2011-11-0511001366020.3625-9

 
Turnieje oceniane (szachy błyskawiczne)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D162017-08-09151916535113.5225+37
2Turniej szachowy o Puchar Prezesa Zarządu SM "Odra" w Oławie - Grupa do lat 182016-12-1014231526662.1625+96
3Turniej Bożonarodzeniowy2014-12-1213971530230.9625+26
4Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D122014-08-08141014364.5115.0625-13
5Letnia Akademia Szachowa 2014 - turniej dziesiąty2014-08-0114121586141.0825-2
6III Turniej o Puchar Biblioteki - Partyjka w bibliotece III2013-05-0814001400231.525+12

Tabela przeciwników
 
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D12
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w=4246II+Budkiewicz, Magdalena 1599UKS GONIEC Staniątki 2003
2b13232IIWasala, Wiktoria1443KSz Jelonka Jelenia Góra 2002
3w02103IWołągiewicz, Kinga1456KSz. Javena Hańcza Suwałki2003
4b07875IISkiba, Aleksandra 1602UKS Szach-Mat Syców2002
5w02097IIChoinska, Debora1375KSz. Javena Hańcza Suwałki2002
6w0534IIPartyka, Justyna1482STMGK Strzelce Krajeńskie2002
7b118961IIIWawryszczuk, Iga1348UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2002
8b05929IIPaszkowska, Magdalena 1310UKS Jantar Pruszcz Gdański 2002
9w18457IIIKultys, Nela1340UMKS Na Pięterku Poznań 2003
10b18311IISawa, Daria 1260LUKS Fajsławice2003
11w01862II+Lascar, Maria Elena 1580ASSz Miedź Legnica 2002
 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)