ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20728)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26068);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (4064);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13271);

Karta zawodnika
create table:Table 'trn_log2' already exists
BRAK FOTO ID FIDE: 0 Ranking CA (Klasyczne):
ID CR: 23058 Ranking CA (Szybkie)1331 (80)
Nazwisko Imię:Drągowska, Katarzyna Ranking CA (Błyskawiczne)
Rok urodzenia:1999
Klub:III LO Białystok
Tytuł:III

 
 
Turnieje oceniane (szachy szybkie)
L.pNazwa turnieju DataRoRsr WNWo Kzmiana
1LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DZIEWCZĄT 20172017-12-02134813131.542.225-17
2LICEALIADA MIASTA BIAŁEGOSTOKU DZIEWCZĄT 20172017-10-2713571220121.3625-9
3LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DZIEWCZĄT 20162016-12-0313611515141.1625-4
4LICEALIADA MIASTA BIAŁEGOSTOKU DZIEWCZĄT 20162016-10-2113541464120.725+7
5LICEALIADA MIASTA BIAŁEGOSTOKU DZIEWCZĄT 20152015-10-2413661460141.4825-12
6GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DZIEWCZĄT 20132013-12-0113641148453.925+2
7GIMNAZJADA MIASTA BIAŁEGOSTOKU DZIEWCZĄT 20132013-10-2713611061110.8525+3
8Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Białegostoku Gimnazjów na rok 20132013-01-3113611361242250
9GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DZIEWCZĄT 20122012-12-0913211114775.3925+40
10GIMNAZJADA MIASTA BIAŁEGOSTOKU DZIEWCZĄT 20122012-10-2812961306220.9825+25
112. RUNDA XVIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ dz. i chł. ur. w 1993 i młodsi2012-10-2112781416241.2425+18
128. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2012-04-2813381246274.4125-60
137. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2012-03-31132612734.573.9925+12
144. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2011-12-0313381339373.525-12
153. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2011-11-19132113963.572.825+17
162. RUNDA XVII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY UR. W 1999 R. I MŁODSI2011-10-15128413334.573.0125+37
177. runda XVI edycji Ligi Szkolnej - dziewczęta i chłopcy ur. w 1998 roku i młodsi2011-03-1212501425361.6225+34

Tabela przeciwników
 
2. RUNDA XVIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ dz. i chł. ur. w 1993 i młodsi
 
RundaKolorWynikID_CR.Tyt.NazwiskoRanking CAKlubRok ur.
1w04986IIWidelski, Kacper1916PG Wasilków1998
2b04962IIKulfan, Michał 1653SP 2 Białystok 2002
3w116793Kłak, Jan1000IV LO Białystok1996
4b14219IIMozyrska, Jolanta 1508SG 7 PTO Białystok 1998
5w0IKozaczyńska, AleksandraPG 2 Sokółka1998
6b-5417IIIMiecznik, Albert1627G ŚMŚR Białystok 1998
7>
 

 
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)