ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18629)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (21953);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (31781)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (7);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12484)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10788);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500]

Lista rankingowa zawodników (szachy błyskawiczne)
1GMSoćko, Bartosz KSz HETMAN Katowice 2637N:217
2FMBardeli, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 2615N:716
3GMPakleza, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2608N:268
4GMTazbir, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2575N:224
5GMCyborowski, Łukasz LKS Wrzos Miedzyborów2573N:228
6GMHeberla, BartłomiejŻTMS Baszta Żnin2567N:294
7IMKlekowski, Maciej TS WISŁA Kraków 2560N:430
8GMBartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław2560N:91
9GMOlszewski, MichałAkademia Szachowa Gliwice 2555N:118
10GMMarkowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2551N:33
11GMKempiński, RobertKSz Miedź Legnica2545N:38
12kKosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2538N:581
13GMMaksimenko, AndreiŻTMS Baszta Żnin2537N:91
14GMMalaniuk, Vladimir PAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2533N:104
15GMAntoniewski, RafalŻTMS Baszta Żnin2533N:61
16GMJaracz, PawełŻTMS Baszta Żnin2531N:89
17GMŚwiercz, Dariusz KSz Polonia Wrocław2529N:24
18IMMikrut, Dariusz TS Wisła Kraków 2526N:204
19GMCzarnota, PawełAkademia Szachowa Gliwice 2521N:32
20GMNavara, David KSz HETMAN Katowice 2517N:13
21GMMiśta, AleksanderKSz Miedź Legnica2514N:104
22GMMacieja, BartłomiejKSz Polonia Warszawa2514N:24
23GMGajewski, GrzegorzKSz HETMAN Katowice 2513N:126
24GMDziuba, MarcinSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2512N:61
25IMNasuta, GrzegorzMUKS Stoczek 45 Białystok2505N:825
26GMSergeev, Vladimir Kijów2504N:11
27GMWojtaszek, Radosławwypożyczony2503N:13
28GMJakubiec, Artur SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2501N:72
29GMZhigalko, SergeiLKS Pasjonat Dankowice2501N:11
30GMMoranda, Wojciech KSz Polonia Wrocław2496N:8
31FMSteczek, Marcin TS-R Hetman Konin 2492N:323
32GMKuczyński, Robert2490N:16
33GMJakubowski, Krzysztof Akademia Leona Koźmińskiego 2485N:80
34GMMitoń, Kamil KSz HETMAN Katowice 2481N:99
35GMKrasenkow, Michal KSz Stilon Gorzów Wlkp.2480N:27
36GMJedynak, Radoslaw SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2477N:21
37GMDuda, Jan-Krzysztof MKS MOS Wieliczka 2476N:75
38GMSoćko, MonikaKSz HETMAN Katowice 2474N:145
39GMDragun, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2472N:155
40GMGdański, Jacek ZUS 2463N:98
41GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 2461N:114
42IMOrzech, Dominik RPW Okucia Budowlane Łódź2461N:155
43IMBrodowski, PiotrOKSiR Wisznia Mała 2460N:187
44GMPiorun, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.2456N:128
45IMWarakomski, TomaszAkademia Szachowa Gliwice 2454N:147
46IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 2453N:91
47GMBulski, Krzysztof KSz HETMAN Katowice 2453N:220
48IMSieciechowicz, Marcin KSz Miedź Legnica2452N:174
49GMBobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin2451N:26
50FMDudzinski, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 2450N:133
51FMPlichta, KamilOKSiR Wisznia Mała 2449N:431
52IMStachowiak, Kamil KSz Polonia Wrocław2448N:375
53IMKuźmicz, KrystianWKS KOPERNIK2448N:119
54mBudrewicz, KrzysztofMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2441N:250
55IMShkapenko, PavelKaliningrad 2441N:32
56FMLicznerski, Łukasz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2440N:287
57IMLuch, Michał OKSiR Wisznia Mała 2439N:80
58IMMatlak, Marek KS 64 Zielona Góra 2438N:61
59IMKoziak, Vitali WIEŻA Pęgów 2433N:161
60IMSabuk, PiotrWKS KOPERNIK2430N:345
61IMKrzyżanowski, Marcin KSz Silesia Racibórz 2429N:136
62GMGrabarczyk, Mirosław ŻTMS Baszta Żnin2429N:327
63IMWeichhold, Paweł SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2424N:280
64GMZezulkin, Jurij KSz Odrodzenie Kożuchów 2424N:93
65IMDubiel, Jacek KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2423N:28
66IMKrysztofiak, Marcin ŻTMS Baszta Żnin2421N:81
67IMGolubka, PetroMKS Sandecja Nowy Sącz 2421N:52
68IMShkuran, Daniil LUKKS Kielce2418N:26
69kWiewióra, Eneasz SSz GMINY Pawłowice2417N:579
70IMLubczyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2417N:56
71kŻochowski, KacperMUKS Stoczek 45 Białystok2415N:660
72IMPędzich, Dominik SYLDOM STĘSZEW 2415N:53
73IMStrzemiecki, Zbigniew MLKS Nadnarwianka Pułtusk2414N:175
74CMTeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy2413N:407
75FMPrzybylski, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2412N:154
76kKyć, Jerzy TS Wisła Kraków 2411N:418
77IMPisuliński, JanKSz Stilon Gorzów Wlkp.2410N:7
78FMPiesik, Piotr UKS Hetman Częstochowa 2410N:738
79IMZawadzki, StanisławKSz Miedź Legnica2407N:77
80IMBobula, Mateusz Jasło2406N:27
81IMSzymczak, ZbigniewSSz BDK Biskupiec 2405N:20
82IMPańczyk, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2404N:57
83kKumor, Lukasz KS Korona Kraków 2404N:819
84IMChojnacki, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 2403N:56
85IMKhamitskiy, SergeiMińsk2403N:172
86IMSkalski, MichałTS Wisła Kraków 2402N:11
87IMBielczyk, Jacek OLIMPIJCZYK Chrzanów 2402N:17
88IMSzoen, DariuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2401N:10
89IMSapis, WitalisGKSz Solny Grzybowo 2401N:30
90IMAliavdin, Nikolai Hetman Myślibórz2400N:22
91IMDobrowolski, PiotrKSz Polonia Wrocław2399N:86
92IMRutkowski, Maciej WIEŻA PĘGÓW 2398N:8
93IMKalinin, Oleg KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2398N:32
94IMPiński, JanKU AZS UW w Warszawie 2397N:31
95IMHnydiuk, Aleksander KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2395N:23
96IMSkalik, Przemysław Głogów2395N:17
97IMDrozdowski, KacperUKS Rotmistrz Grudziądz2392N:93
98IMSzymański, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2390N:48
99IMPieniążek, ArturKSz Miedź Legnica2390N:22
100mOliwa, MarekKSz Odrodzenie Kożuchów 2388N:122
101GMSchmidt, Włodzimierz Akademia Szachowa Gliwice 2387N:73
102IMKsięski, ZbigniewKSz DRAKON Lublin 2386N:22
103FMBartel, Michał MLKS Nadnarwianka Pułtusk2385N:205
104FMBargłowski, FilipKS Laura Chylice2384N:69
105kOlszewski, AndrzejLUKSz Orient Sokółka2381N:160
106mTustanowski, Robert LKS Zarzewie Prudnik2380N:166
107IMNguyen, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2377N:85
108IMŻeberski, JakubMDK Fabryczna Wrocław2377N:158
109IMCzerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp.2377N:74
110kDoniec, Andrzej KKSz Kraków2377N:861
111FMJanaszak, Dawid OTSz Ostrów Wielkopolski 2376N:157
112IMSłaby, Jerzy MLKS NADNARWIANKA Pułtusk2375N:19
113IMBorkowski, Franciszek WKSz HETMAN 2374N:22
114IMFrączek, DanielKSz Miedź Legnica2374N:30
115k+Kowalczyk, Paweł WIEŻA PĘGÓW 2372N:161
116FMŁobejko, RafałKSz DRAKON Lublin 2371N:49
117FMDudziński, PawełOTSz Ostrów Wielkopolski 2370N:205
118IMSygulski, Bogusław GKSz Hetman Pilzno2367N:21
119IMSznapik, Aleksander 2365N:23
120k+Gbyl, Andrzej KKSz Kraków2364N:504
121mDeszczynski, Adam Grodziski Klub Szachowy 2364N:122
122IMCzakon, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2362N:20
123FMKula, RobertKSz Pod Wieżą Szczecin2361N:233
124IMSadzikowski, Daniel KSz Polonia Wrocław2360N:99
125IMButkiewicz, Łukasz OKSiR Wisznia Mała 2358N:66
126FMSkawinski, ArkadiuszOKSiR Wisznia Mała 2358N:254
127IMKiedrowicz, Jan UKS Ósemka Chojnice2355N:40
128IMJasnikowski, Zbigniew WKSz GANT HETMAN2353N:39
129FMTomczak, Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno2353N:214
130mMyc, Marcin KSz Skoczek Siedlce 2353N:30
131IMAdamski, AndrzejWarszawa2351N:36
132mJanczarski, Michał TKKF Drogowiec Kraków2347N:158
133IIRazin, VadimKhmelnitskyi2344N:57
134kKaleta, BłażejKSz HETMAN Katowice 2340N:158
135mStoma, Paweł KSz DRAKON Lublin 2339N:167
136IMKołosowski, MateuszWKS KOPERNIK2338N:31
137FMGralka, JulianBKS Chemik Bydgoszcz2338N:24
138WGMKulon, KlaudiaLKS Wrzos Miedzyborów2337N:231
139mBrzeski, Maciej TS Wisła Kraków 2337N:43
140kPolkowski, PiotrKSz DRAKON Lublin 2336N:133
141kMucha, RomanMKS MOS Wieliczka 2335N:204
142GMKanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp.2335N:64
143IMWieczorek, OskarKSz Polonia Wrocław2333N:119
144mLewtak, DamianLKSz GCKiP Czarna 2333N:225
145FMSzóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2332N:367
146kMazurkiewicz, Michał Warsaw Sharks Warszawa2330N:142
147IMSzeląg, Marcin Akademia Szachowa Gliwice 2329N:44
148mPrzedmojski, RafalKU AZS UW w Warszawie 2327N:162
149k+Szadkowski, Kamil UKS Smecz Konin 2327N:243
150IMMaciejewski, AndrzejNOK Nakło2327N:32
151mKosiorek, Marek UKS Rotmistrz Grudziądz2326N:51
152FMKuzioła, Mateusz TS Wisła Kraków 2324N:11
153IMŁagowski, Patryk UKS Rotmistrz Grudziądz2323N:75
154WGMMichna, Marta KSz HetMaN Szopienice Katowice2323N:17
155mGrzelak, ArturSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2323N:232
156FMBorysiak, BoguslawUKSz Hetman Warszawa2323N:6
157I++Bokiej, Przemysław BKS Chemik Bydgoszcz2322N:140
158k+Jaroch, Karol UKS FALA Świekatowo2321N:463
159kOlhovik, Andrei Grodno2321N:16
160IMSzczepkowska, KarinaMKSz Rybnik 2319N:194
161mSopur, Lech RPW Okucia Budowlane Łódź2318N:40
162FMMirosław, MichałKSz DRAKON Lublin 2317N:83
163FMTworuszka, MichałKSz HETMAN Katowice 2316N:35
164FMGerasimenyk, Mikhail2316N:18
165kDowgird, Filip WIEŻA PĘGÓW 2313N:319
166FMRudolf, Michał ZMCh Polska YMCA Warszawa 2313N:9
167FMSzwed, JacekKSz HETMAN Katowice 2313N:130
168k++Reza, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2312N:495
169FMToczek, Grzegorz2312N:6
170FMSpisak, Czeslaw MUKS Stoczek 45 Białystok2312N:7
171mJurkiewicz, Krzysztof UKS Zawisza Kolbudy 2312N:7
172mŚwicarz, MaciejKSz Polonia Wrocław2311N:210
173mKoc, PrzemysławGdańsk 2309N:153
174mKukawski, MaciejKSz Polonia Warszawa2308N:13
175IMAdamski, JanKSz Polonia Warszawa2308N:205
176k++Jagodziński, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2307N:314
177FMDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki2307N:7
178WGMDworakowska, Joanna KSz Polonia Warszawa2306N:42
179WGMMajdan-Gajewska, Joanna WIEŻA PĘGÓW 2306N:61
180I++Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki2302N:381
181FMMarkiewicz, Jacek Resort Środowiska2302N:22
182FMMaciejczak, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 2301N:11
183kStrozyk, Tomasz Poznań 2301N:149
184FMKarpus, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz2300N:288
185kSzadkowski, Krzysztof UKS Smecz Konin 2300N:327
186kChmiel, MarcinKKSz Kraków2299N:292
187IMSochacki, ChristopheUMKSz Jaćwież Suwałki2299N:17
188mDługosz, JędrzejKSz Miedź Legnica2298N:100
189FMMarkiewicz, Jerzy GKSz Hetman Pilzno2297N:9
190FMKozłowski, WaldemarOlsztyn 2297N:9
191IMLeniart, ArkadiuszTS Wisła Kraków 2296N:24
192WIMLach, AleksandraUKS Hetman Częstochowa 2296N:125
193I++Klepaczka, Tomasz KSz Piątka Skierniewice2295N:101
194k++Paszewski, MateuszAZS Politechnika Częstochowska 2295N:382
195FMJanik, Igor 2294N:268
196FMSroczyński, Maciej KTS Kalisz2292N:152
197FMMolenda, Marcin UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2291N:162
198k+Gierulski, KamilRzKSz Rzeszów2291N:230
199IMRajlich, IwetaKSz Polonia Wrocław2290N:38
200FMBednarek, Sylwester MLKS Ostródzianka Ostróda 2289N:101
201FMUstianovich, NazarLwów 2289N:8
202mMickiewicz, Piotr MLKS Nadnarwianka Pułtusk2287N:100
203FMKucza, KarolŻKSz Żary 2287N:342
204FMRawicz, Karol RPW Okucia Budowlane Łódź2287N:65
205mJędryczka, Krystian2287N:7
206k++Barski, Radosław TS Wisła Kraków 2286N:251
207kMucha, PiotrKSz HETMAN Katowice 2286N:656
208mKrzywicki, DariuszOlsztryn2286N:11
209FMJanocha, Wiesław MUKS MDK Śródmieście Wrocław2286N:93
210IMMatuszewski, MichałTS Wisła Kraków 2285N:58
211kŚliwicki, Damian UKS OPP Toruń2284N:510
212mProtaziuk, Grzegorz LKS Wrzos Miedzyborów2283N:52
213IMKostyra, StanislawMUKS Stoczek 45 Białystok2282N:1156
214k+Bieliński, Dariusz LKSz Caissa Lubsko2281N:156
215FMPacuszka, TomaszUrząd Miejski w Grudziądzu2280N:200
216FMKoćwin, BartoszStrzelec Strzelce Opolskie2280N:20
217mWandzik, Wojciech KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2279N:63
218FMTokarski, Łukasz MCKiS Jaworzno2279N:11
219kJaroch, PawełUMKSz Jaćwież Suwałki2278N:234
220mDworakowski, Lukasz Resort Rolnictwa2278N:9
221FMNiekraś, Dawid UKS KSM Tęcza Kościan 2277N:189
222mTregubov, AndreiRosja 2277N:10
223mMarszałek, MaciejMKS Sandecja Nowy Sącz 2276N:38
224IMMasternak, Grzegorz KSz HETMAN Katowice 2276N:75
225FMChojnicki, ZenonKSz SDK-Lotnik Mielec 2276N:11
226FMDabek, RomanKSz HETMAN Katowice 2275N:11
227k+Jóźwicki, Jakub SSz POCZTOWIEC Bydgoszcz2275N:85
228FMBronowicki, Mateusz OKSiR Wisznia Mała 2273N:46
229FMJasik, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2273N:18
230FMStypka, Mieczysław AZS Poznań 2272N:13
231mDobrowolski, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2272N:6
232FMMotyka, Michał LKS Pasjonat Dankowice2272N:60
233mMurawski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 2268N:16
234FMGrycel, Kamil AliorBank S.A.2268N:47
235FMRakowiecki, TomaszRPW Okucia Budowlane Łódź2267N:9
236kBrzeziński, MateuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2265N:415
237kFlak, PawełSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2265N:169
238I++Gumularz, SzymonKSz Polonia Wrocław2265N:229
239FMFudalej, MichałKSz Polonia Wrocław2263N:10
240kKumala, AleksanderOLIMPIJCZYK Chrzanów 2262N:496
241mKasperek, Ryszard MKSz Gryf Dębica 2262N:43
242FMMulet, PiotrSSz Gminy Pawłowice2261N:186
243FMTymrakiewicz, RafałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa G.2261N:400
244kRoszkowski, Rafal MUKS Stoczek 45 Białystok2261N:46
245IMSarwinski, Miroslaw SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2261N:39
246k+Olszewski, MarekBKS Chemik Bydgoszcz2260N:684
247k+Kukuła, Paweł UKS Rotmistrz Grudziądz2260N:207
248k+Szymanski, PiotrLZS Victoria Chróścice2259N:41
249I+Piotrowski, PawełCaissa Pion Zielona Góra 2259N:193
250WGMZawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław2258N:16
251WGMBartel, Marta OKSiR Wisznia Mała 2257N:100
252kKorbal, Arkadiusz KSz Gryf Szczecin 2257N:328
253kSłabek, Grzegorz TS Wisła Kraków 2256N:584
254FMCukrowski, FilipWKS Kopernik2254N:223
255WGMBrustman, Agnieszka dzika karta 2254N:15
256FMKaczmarek, Aleksander KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2253N:207
257kZakrzewski, Marek ASSz Lipno Stęszew 2253N:169
258I++Kubica, Kamil St Eurobeskidy Łodygowice2252N:250
259I++Dzierżak, RadosławUKS 21 Podlesie 2252N:446
260kCajbel, MaciejBank Millennium S.A.2252N:89
261kWalter, SzymonUKS 21 Podlesie 2251N:347
262kPaprocki, JaroslawPKS Wiatrak Bydgoszcz 2251N:241
263kPulik, KrzysztofLKS Parnas Stara Wieś2251N:138
264kPsyk, Radosław KSz Piątka Skierniewice2249N:370
265kFilewicz, Przemysław MUKS Stoczek 45 Białystok2249N:1171
266I++Kowalczyk, MariuszLKS PARK Starzenice 2247N:273
267kNiemiec, Artur2244N:19
268FMBorgula, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2243N:164
269FMFlis, Jacek UKS Hetman Częstochowa 2243N:23
270kGłuszko, TomaszPlewiska2243N:67
271IMJarmuła, Łukasz KSz HETMAN Katowice 2242N:262
272kSmołka, Marcin OLIMPIJCZYK Chrzanów 2242N:423
273k+Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka2242N:44
274k+Eggink, Ryszard UKS Łady Raszyn2242N:129
275FMOkrucinski, Tadeusz UKS Jantar Pruszcz Gdański 2242N:22
276kKulaś, SzymonKSz Polonia Wrocław2241N:252
277mNurkiewicz, MaciejLKS Wrzos Miedzyborów2241N:155
278FMWlodarczyk, Oskar OTSz Ostrów Wielkopolski 2241N:115
279FMObruśnik, MichałKSz Silesia Racibórz 2240N:62
280k+Piotrowski, Przemysław KSz Polonia Wrocław2240N:404
281mSzczepiński, Michał AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2240N:50
282kGmaj, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2239N:211
283k+Kaukiel, PiotrGOKiS Moszczenica 2239N:20
284IMFilipowicz, Andrzej 2238N:112
285FMPerdek, Mirosław KSz Polonia Wrocław2237N:31
286kBugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2237N:122
287ICieślar, Michał SSz Olimpia Goleszów 2236N:243
288IINawrocki, PawełLKS Chrobry Gniezno 2235N:634
289kSroka, Janusz TMS ROSZADA Gliwice 2234N:199
290mMichalski, Olaf Łodź2234N:10
291FMPolok, Kacper KSz Silesia Racibórz 2233N:498
292IMŻołnierowicz, Krzysztof KSz Gambit Świecie 2233N:717
293kVorobets, Dmitriy LWÓW/ KU AZS PL Lublin 2233N:15
294kKanarkiewicz, Michał MKSz GRYF Dębica 2232N:171
295FMGoluch, Piotr WKS KOPERNIK2232N:143
296I++Gulik, Paweł WKS Kopernik2231N:47
297kBętkowski, Andrzej TKKF Drogowiec Kraków2231N:215
298I++Miś, Mieszko LKSz GCKiP Czarna 2231N:186
299kKopczynski, MichalMTSz Mińsk Mazowiecki2230N:24
300mPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków2230N:264
301IPaziak, PatrykUKS Korona Gdańsk2229N:680
302mPaterek, Michal SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2229N:35
303kKindler, PrzemysławUKS Korona Gdańsk2228N:410
304FMWałach, Marcin KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2228N:25
305kKopczyk, Daniel LKS Sanovia Lesko 2228N:83
306IMPinkas, Karol MCKiS Jaworzno2228N:107
307kMorcinek, MarianIzba Skarbowa we Wrocławiu 2228N:9
308kGałażewski, TomaszUKS SP3 w Bogatyni2227N:52
309WGMEreńska-Barlo, Hanna Niezrzeszona Poznań2227N:11
310I++Kaczmarek, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2226N:176
311kMannke, Manfred KU AZS UW w Warszawie 2225N:18
312kOliwa, Patryk Sulechów 2225N:13
313kBogdanov, Ignat Kherson 2225N:117
314FMŻyłka, Stanisław MKSz Rybnik 2224N:239
315kSzczepanek, Radosław KSz Silesia Racibórz 2224N:27
316kWielecki, Zygmunt ISS "Start" Wejherowo 2224N:86
317FMGumuła, Daniel MCKiS Jaworzno2223N:82
318ILepiarczyk, WojciechTKKF Drogowiec Kraków2223N:105
319FMKubień, Jerzy WIEŻA PĘGÓW 2222N:365
320k+Olszyński, Kazimierz LKS Zarzewie Prudnik2222N:31
321CMLewicki, MirosławLKSZ GCKiP Czarna 2221N:119
322mMroziak, Maciej KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2221N:161
323WGMWorek, Joanna wypożyczona na II i III zjazd2221N:59
324CMDubiński, MateuszWKS KOPERNIK2221N:6
325FMSiwiec, BartlomiejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2221N:264
326FMKempinski, Tomasz KS Korona Zakrzewo2221N:344
327FMMaciejewski, Miroslaw TTSz Tęcza Turek 2221N:45
328I++Szmidt, Przemysław KSz Gambit Świecie 2220N:721
329FMWlodarczyk, Robert2220N:20
330kZieliński, WojciechUKS Zawisza Kolbudy 2219N:356
331FMGazik, Viktor KSz HETMAN Katowice 2219N:21
332mKaim, Piotr ZMCh Polska YMCA Warszawa 2219N:50
333WGMToma, Katarzyna KSz DRAKON Lublin 2217N:41
334kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2217N:22
335kFerenc, JanuszKoszalin2217N:7
336kGralka, Przemysław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2216N:35
337kStolarczyk, AdamKsz Gambit Świecie 2216N:40
338mKołosowski, Paweł MCKiS Jaworzno2216N:47
339kPopiołek, Hubert KS Korona Kraków 2216N:232
340k+Musiałkiewicz, Jan LKS Chrobry Gniezno 2215N:74
341k+Łapaj, Mateusz MCKiS Jaworzno2215N:66
342k+Stępień, Marcin OKSiR Wisznia Mała 2215N:60
343kŚnihur, PiotrUKS Smecz Konin 2214N:157
344kMaćkowiak, Marek AZS Poznań 2214N:47
345kZapolski, Krzysztof UKS Gambit Świebodzin2214N:9
346kMarek, MariuszPUKS Karolina Tarnów 2213N:6
347k+Kowalczyk, Rafał LKS PARK Starzenice 2212N:306
348kKaczorowski, PiotrKU AZS UW w Warszawie 2212N:7
349kKujawski, AdamUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2212N:15
350I++Faron, Rafał UKS 21 Podlesie 2211N:199
351kBrewczynski, Robert MTSz Mińsk Mazowiecki2211N:5
352k++Siembab, BartoszUks Giecek Radków2211N:45
353kKubit, Tomasz TMS Roszada Gliwice 2211N:9
354kZieliński, Stanislaw UKS Zawisza Kolbudy 2211N:147
355k++Adamski, Michal KS Korona Zakrzewo2211N:51
356kSiekański, JanuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2211N:5
357kŻebracki, Tomasz PKS Wiatrak Bydgoszcz 2210N:321
358kRenkowski, PiotrUKS Trzydziestka Olsztyn2210N:166
359kDąbrowski, WojciechKSz Start Elbląg 2210N:27
360kProhorov, OlexandrMKS Polonia Przemyśl 2210N:76
361kSosnik, Sebastian 2209N:7
362WIMJakubowska, AnnaMLKS Nadnarwianka Pułtusk2208N:29
363kMąka, Marcin LKSz Lublin 2208N:44
364kSypień, MateuszRzeszów2207N:33
365kWilk, Krzysztof KS Unia Bieruń Stary 2206N:118
366FMŻyła, JanuszCEKDiM Wrocław 2205N:46
367kSutor, MarekKS Cracovia 1906 Kraków2205N:1
368kDymek, ŁukaszSSz Szachpol Łuków2203N:81
369k+Fistek, Dariusz MKS Polonia Przemyśl 2203N:10
370kMarczuk, DominikKKSz Kraków2202N:143
371kGasik, PiotrWarszawa2202N:64
372kBielinski, Leszek 2202N:8
373k+Grochowalski, PawełWKSz 1938 Włocławek 2201N:187
374kŚlęzak, RobertTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2201N:9
375k+Lewandowski, Rafał KSz Gambit Świecie 2201N:7
376k+Maciaga, Marcin UKS TSz Zieloni Zielonka2200N:60
377kGraf, Pawel Orkan Ostrzeszów 2200N:7
378CMTrylski, Antoni 2200N:3
379WIMLeks, Hanna KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2199N:63
380kKraiński, JarosławUKS Rotmistrz Grudziądz2199N:16
381k+Karbowiak, Adam UKS Rotmistrz Grudziądz2199N:119
382kMarkowski, PiotrRUKS Korona-Rawbud Rawicz 2199N:41
383kJóźwik, RafałMLKS Ostródzianka Ostróda 2199N:9
384kWątorek, MarcinMLKSz Myślenice2199N:72
385I++Widła, Piotr MKS Sandecja Nowy Sącz 2199N:198
386I++Jędras, PiotrKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD KIELCE 2198N:221
387WIMMatras-Clement, Agnieszka MKSz Rybnik 2198N:82
388kPietocha, Pawel SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2198N:188
389kLewtak, Dominik LKSZ GCKiP Czarna 2197N:207
390kWypych, Dominik SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2197N:102
391IKotarski, Bartosz ZSEiO nr 6 Łomża2197N:243
392kMalczyk, Rafał Olsztyn 2197N:9
393kAugustyn, Sebastian GKSz Hetman Pilzno2196N:47
394I++Kastelik, AdrianUKS 21 Podlesie 2196N:554
395IMKruszyński, Włodzimierz KSz HETMAN Katowice 2196N:79
396kLewandowski, KrzysztofSSz POCZTOWIEC Bydgoszcz2195N:150
397kSpodzieja, KrzysztofLKS Opocznianka Opoczno 2195N:35
398kMyzyk, JanUKS Ósemka Chojnice2194N:14
399k+Łuksik, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2194N:40
400FMSzczechowicz, Bartosz TKKF Drogowiec Kraków2194N:8
401kSobolewski, Piotr 2194N:5
402kŚmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok2193N:381
403kŚwiątnicki, Andrzej TS-R Hetman Konin 2193N:237
404kKasperkiewicz, Pawel2193N:8
405CMWalentukiewicz, Michał WKS Kopernik Wrocław 2193N:64
406kJabłoński, MariuszWKSz 1938 Włocławek 2193N:94
407kPieczonka, Marcin KS Entropia NZSPW Warszawa2192N:5
408kLach, Piotr MLKSz Myślenice2191N:99
409k++Malec, SebastianKSz Polonia Warszawa2190N:139
410kMarks, JacekMLKS Nadnarwianka Pułtusk2190N:4
411kRudnicki, Miłosz GKSz Solny Grzybowo 2190N:11
412k+Smoła, Michał LKSz GCKiP II Czarna2189N:7
413kPalosz, Andrzej KLIM UKSz Gambit Starachowice 2189N:41
414kBukojemski, AdamKKSz Kraków2189N:58
415kKopeć, Mariusz KS Polanica-Zdrój2188N:21
416kDiczew, Filip Akademia Szachowa Gliwice 2188N:9
417kStępień, Janusz MCKiE Malbork 2188N:7
418kKłusak, PiotrŻywiec 2188N:9
419kMatusiak, JanuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2188N:7
420kDuch, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2187N:91
421kSzcześniak, Konrad LKS Zarzewie Prudnik2187N:19
422kBubnowski, ArkadiuszCzyżowice2187N:15
423kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2186N:14
424FMGunajew, Rafał Syrenka Warszawa2186N:47
425kPiskorz, Henryk TKKF Drogowiec Kraków2186N:6
426kNiedźwiedź, Marek KSz HETMAN Katowice 2186N:7
427kOkuniewski, Bogusław Sulechow2186N:18
428IMGajek, RadosławUKS Rotmistrz Grudziądz2185N:64
429kOsipow, NikołajMysłowice2185N:64
430mKucypera, Małgorzata KSz Polonia Wrocław2185N:13
431I+Godzwon, IwoUKS Korona Gdańsk2185N:406
432kBartkowiak, DamianKS Korona Zakrzewo2184N:92
433kKielar, MaciejKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2184N:13
434kMasternak, Aleksander KSz HETMAN Katowice 2184N:97
435FMBebel, ArkadiuszKSz Polonia Wrocław2183N:25
436IJajte-Pachota, Maciej KKSZ Kraków2183N:332
437kKrzywda, AndrzejLZS Victoria Chróścice2183N:85
438kGórski, Leszek UKS Ósemka Chojnice2183N:15
439IDemianowicz, Maciej LUKS GOK Samborowo2183N:99
440kKulczewski, Zygmunt TS-R Hetman Konin 2183N:9
441IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno2182N:221
442I++Mróz, Waldemar KLIM UKSz Gambit Starachowice 2182N:348
443kFerenc, JózefAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2182N:44
444WIMKantane, Anna KSz Polonia Wrocław2181N:92
445kWinski, LukaszMUKS Stoczek 45 Białystok2181N:18
446I++Brylowski, Stefan UKS WDA Lipusz2181N:279
447kMaślanka, Robert AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2181N:7
448kBobrowski, PiotrMKSz Rybnik 2180N:7
449kKujawski, Jan LKS Chrobry Gniezno 2180N:555
450kOszczanowski, WitoldMUKS MDK Śródmieście Wrocław2179N:242
451kBanach, Wieslaw LKS Chrobry Gniezno 2179N:757
452kDzierżak, BogusławKSz Górnik Lędziny2179N:19
453kStecki, Witold2179N:10
454kStrzelecki, Jerzy RPW Okucia Budowlane Łódź2179N:8
455kStrejczek, MarekŁódź 2179N:8
456kŁada, Ireneusz KSz Jelonka Jelenia Góra 2178N:12
457kSurman, MartinUKS Pałac Młodzieży Katowice 2178N:250
458mKlim, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2177N:19
459FMRawski, SlawomirKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2177N:46
460kMielczarski, MirosławAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2177N:51
461kWalaszczyk, WitoldTS-R Hetman Konin 2176N:5
462k+Gawroński, Mirosław ITS Kopernik Inowrocław2176N:140
463mCagara, Paulina KSz Polonia Wrocław2176N:46
464kWalewski, WojciechKSz Maraton Łomża 2176N:95
465kZaskalski, ArkadiuszGKSz Hetman Pilzno2176N:11
466kGrobelny, AlojzyKSz Odrodzenie Kożuchów 2176N:10
467kGołek, JagodaUrzędy Miejskie2175N:79
468kChojnacki, SławomirKSz Polonia Wrocław2175N:138
469mSmarsz, Agata KSz LECH-WSUS Poznań 2175N:30
470kMazalon, MariuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2174N:300
471FMSeifert, Henryk StI EUROBESKIDY Łodygowice 2174N:68
472kŻminda, Bogdan 2174N:61
473kZiółkowski, Dawid SSz Pocztowiec Bydgoszcz2174N:41
474kDors, Ryszard KS DORS Ruda Śląska 2174N:350
475I++Banach, SzymonLKS Chrobry Gniezno 2173N:1048
476kPlesiuk, AndrzejSKS SMOL - BUD Giżycko 2173N:35
477IIMatviychuk, AndreyNovojavorivsk 2173N:35
478kOsiecki, StanislawLKS Wrzos Miedzyborów2173N:11
479I++Kolasiński, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2172N:194
480kPłończak, Dominik MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2172N:22
481WIMBlimke-Dereń, DaliaKSz HETMAN Katowice 2172N:16
482I++Malczyk, JakubOlsztyn 2172N:127
483kGroborz, MichałMKSz Rybnik 2172N:28
484kMisiuga, AndrzejUstroń 2172N:20
485kWojcieszyn, Zdzisław IKAR Lublin 2171N:7
486I++Święch, Przemysław UKS GONIEC Staniątki 2171N:40
487kChomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa2171N:258
488kBuś, KonradMKS MOS Wieliczka 2171N:74
489kMęczyński, Waldemar TS-R Hetman Konin 2171N:100
490kKuliński, KrzysztofWKSz 1938 Włocławek 2171N:105
491kDumański, Aleksander KS LAURA Chylice2171N:21
492kKempiński, Zdzisław UKS Korona Gdańsk2171N:8
493kStrejczek, DariuszŁKS Szach-Centrum Łódź2171N:20
494kJagodzinski, Mariusz2171N:18
495kBugnar, JózefKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 2170N:10
496kMaj, AndrzejKSz Pod Wieżą Szczecin2170N:77
497kMarzec, Jarosław CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 2169N:12
498kHilarecki, Grzegorz Słupsk 2169N:10
499kLisowski, Krzysztof MLKS Ostródzianka Ostróda 2168N:20
500kLercel, Michał OKSiR Wisznia Mała 2168N:40
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)