ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9955);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500]

Lista rankingowa zawodników (szachy błyskawiczne)
4001II+Lewczuk, Antoni MPZSzach Kraków1725N:78
4002IIMigdziński, KrzysztofWKS Kopernik1725N:37
4003IIKędziera, Izydor Koszalin1725N:14
4004IDąbrowski, DamianKSz Pod Wieżą Szczecin1725N:125
4005IIKibała, JanKS 64 Zielona Góra 1725N:78
4006II+Szafrański, PiotrUKS Kościelec1725N:198
4007IIKlonowski, Edward TSzONiN Caissa-Gambit-Gdańsk 97 Gdańsk1725N:11
4008II+Syrkiewicz, Michał UKS TSz ZIELONI Zielonka1725N:109
4009IBębnik, MałgorzataUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1724N:93
4010I+Wilk, Oktawia WKS Flota Gdynia1724N:152
4011IOrzechowski, MichałUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1724N:129
4012kDomański, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 1724N:81
4013IISkowronek, DawidPG 4 Chrzanów1724N:38
4014IICzerwiński, Szymon UKS Ognisko Rydułtowy1724N:241
4015IIJanus, SławomirMORSKI ODDZIAŁ SG placówka Szczecin 1724N:38
4016II+Szafrański, Maciej UKS Kościelec1724N:256
4017IIKucfir, Jerzy 1724N:23
4018IIHajduk, TomaszLKS Polonia Poraj 1724N:12
4019IBorowik, Wojciech LKSz Lublin 1724N:33
4020INun, Joanna KSz Odrodzenie Kożuchów 1723N:39
4021IINowakowski, Artur KSz Polonia Wrocław1723N:8
4022ILarysz, AnnaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1723N:10
4023IIMańkowski, Sebastian KS Legion Legionowo 1723N:18
4024IWilczynski, AdamUKSz Hetman Warszawa1723N:61
4025IPyka, Sławomir STMGK Strzelce Krajeńskie1723N:77
4026IIBarszcz, MichałSGGW w Warszawie1723N:11
4027IIZahorski, Edward1723N:23
4028IIMoliński, Damian ULKS SKOCZKI Słopanowo 1723N:12
4029IKupiecki, SzymonSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1723N:270
4030IIPietyra, PiotrMPZSzach Kraków1723N:13
4031Gębal, EmilLUKS Lubartów1723N:40
4032IITritt, Maciej KS Roszada Żory1723N:27
4033IINowosad, Jan1722N:50
4034IIKulwiński, MarianGZSN Start Gorzów Wlkp.1722N:47
4035II+Horoszczak, AdamUKS Jedynka Bełchatów 1722N:117
4036IIFrydrych, Łukasz KSz Zefir Boguszowice 1722N:116
4037IIKoszewski, Daniel KSz HETMAN Katowice 1722N:70
4038IIRydzak, LudwikUKS Rodło Opole1722N:54
4039IJanik, Marcin 1722N:57
4040IISłoka, Andrzej LZS Kordian Bliżyn 1722N:36
4041II+Kycia, MarekDwujezyczna SP Nr 1 W-waWesoła 1722N:11
4042IIZagierski, Adam Bydgoska IL 1722N:35
4043IIRyk, Mikołaj 1721N:26
4044I+Knapik, Julia UKS Hetman Częstochowa 1721N:84
4045II+Rożkowicz, CzesławWZSz Katowice 1721N:9
4046IISzarota, MiłoszMKS Sandecja Nowy Sącz 1721N:98
4047IINiedźwiecki, Sławomir MCKIE Malbork 1721N:374
4048IIZielazny, Ryszard GKS Gorzyce W 1721N:29
4049IIKlawczyński, Zygmunt Brodnica1721N:10
4050IICzepiec, MarekLUKKS Kielce1721N:10
4051IIMolenda, Mikołaj MUKS MDK Śródmieście Wrocław1720N:56
4052IRóg, Mateusz KKSz Kraków1720N:315
4053IIMadej, Paweł UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1720N:11
4054Gulcz, Michał1720N:82
4055IIZarzyczny, Rafał Stowarzyszenie Nasz Rymanów1719N:11
4056IBujalski, Mateusz UKS Czternastka Warszawa1719N:85
4057IISingh, AbhirajKKSz Kraków1719N:267
4058IITomecki, Grzegorz GKS Gwarek Ornontowice1719N:28
4059IZając, Karol KS Komunalni Sanok1719N:68
4060II+Bazan, MichałKSz Polonia Warszawa1718N:59
4061IIŚwiech, PrzemysławAKS Mikołów 1718N:203
4062IILebioda, JanPSSz Pszczyna 1718N:15
4063IIWańkowicz, Jan KSz Miedź Legnica1718N:10
4064IIPolok, Robert PSSz Pszczyna 1718N:488
4065IIGuzik, Kacper Kksz Urania Krosno1718N:258
4066kSowa, WiktoriaUKS Rodło Opole1718N:74
4067IIStaroń, MateuszPubliczne Gimnazjum Nr 2 Chrzanów1717N:37
4068IIBaran, Radomił RzKSz Rzeszów1717N:54
4069II+Prażych, Tadeusz KSz Maraton Łomża 1717N:145
4070IJarmołowski, Tadeusz UKSz Hetman Warszawa1717N:61
4071IIGiędosz, RafałUKS Pałac Młodzieży Katowice 1717N:12
4072IIStachewicz, Artur UKS Ósemka Chojnice1717N:17
4073IIOcytko, MichalMUKS Stoczek 45 Białystok1717N:17
4074IIŚwięch, Łukasz KKSz Kraków1717N:310
4075IISobelga, ŁukaszTS Wisła Kraków 1717N:92
4076IIKątny, Jerzy GKS Gorzyce W 1717N:21
4077IIBartodziej, Bartosz KSz Polonia Warszawa1717N:25
4078II+Adamowicz, PiotrWNT student 1716N:122
4079II+Stoop, JanWOK Wałbrzych1716N:43
4080IStochniałek, DominikaUMKS Na Pięterku Poznań 1716N:121
4081IIMokrzycki, JanUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1716N:64
4082IIWasztyl, Jakub1716N:21
4083IIMajewski, Krzysztof KSz HETMAN Koszalin 1716N:412
4084IIGołuch, BartoszLUKKS Miedziana Góra 1716N:65
4085IIDuda, Henryk1716N:8
4086IIKabała, KrzysztofGLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1716N:68
4087IIIKałuża, Mateusz UKS Hetman Częstochowa 1715N:41
4088IIRogulski, Sebastian KSz Gambit Świecie 1715N:41
4089IIŻemajko, Łukasz LZS CKTiS Biskupiec 1715N:49
4090IIMarczak, Rafał Szachowy Uniwersytet Warszawa 1715N:25
4091IIBłaziak, RobertKarczmiska1715N:20
4092IKożuch, PiotrSSz Szachpol Łuków1715N:98
4093IISkolimowski, AndrzejResort SWiA 1715N:68
4094IGrochowski, Michał UKS Kościelec1715N:128
4095I++Rejniak, ZuzannaUKS Czternastka Warszawa1715N:16
4096IIŻuk, Krzysztof SPnr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego Targówek W-a1715N:9
4097II+Bubień, Antoni KSz Polonia Warszawa1714N:39
4098II+Stefanoff, Zdzislaw KSz Skoczek Siedlce 1714N:258
4099IIGniazdowski, Marian KSz Gryf Szczecin 1714N:209
4100IIGabrysiak, ZdzisławNowogród Bobrzański 1714N:20
4101I+Zabrzańska, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia1714N:302
4102Lubowski, Piotr Skoczów1714N:13
4103I+Oborski, ArturKSz HETMAN Katowice 1714N:76
4104IIStawicki, Michał MTS Kwidzyn 1713N:94
4105IBurzak, WojciechTMS Roszada Gliwice 1713N:37
4106II+Wójcik, PiotrCzęstochowa1713N:21
4107IIIBojczewski, GrzegorzLKSz Lublin 1713N:531
4108IIIRygiel, Andrzej Bielsko-Biała1713N:43
4109IIZhydachevskyy, Yulian UKS Caissa Warszawa 1713N:12
4110IIRuttar, Łukasz 1712N:49
4111IISzklorz, Beniamin SSz Olimpia Goleszów 1712N:23
4112IKwiatkowska, AgnieszkaPG 5 w Opolu1711N:237
4113IIIGlobisz, ArturSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1711N:36
4114IISzymczak, Paweł1711N:11
4115ISurpeta, JuliaKKSz Kraków1711N:247
4116IIStryjski, Kazimierz Tychy 1711N:346
4117IIIMacherzyński, MateuszKSz Zefir Boguszowice 1711N:54
4118IIKępa, Wojciech Wawer 1710N:55
4119IILewandowski, Tomasz UKS Jantar Pruszcz Gdański 1710N:10
4120II+Lebiedziński, Maciej WKSz 1938 Włocławek 1710N:152
4121IIIDębała, PawełMTSz Mińsk Mazowiecki1710N:66
4122IIBultrowicz, LeszekKSz Gambit Świecie 1710N:135
4123IIKaczmarczyk, Marcin LKS LOTOS Jabłonna 1710N:17
4124IIIWłodarczyk, ŁukaszGOKiS Moszczenica 1710N:44
4125IIAdaszewski, PawełUKS SP3 w Bogatyni1709N:27
4126IDobrzańska, MagdalenaLKS Olszanica 1709N:41
4127IIHerman, LeonKSz Zefir Boguszowice 1709N:14
4128IIMrówczyński, Damian M-GOK GAMBIT Ślesin1709N:46
4129II+Musiał, Adam AZS UMK Toruń1709N:59
4130IITikhonov, ValeriKKSz Kraków1709N:275
4131IIPopadowski, WojciechKSz Gryf Szczecin 1709N:258
4132IIIPapis, Patryk PP1709N:67
4133ISieliwonik, Katarzyna III LO Białystok 1708N:15
4134II+Niewiarowski, Mieszko WKS FLOTA Gdynia1708N:51
4135IIDec, KazimierzLKS Kańczuga 1708N:96
4136IINiedbała, PiotrI LO Łomża1708N:102
4137IIParol, KrzysztofMTSz Mińsk Mazowiecki1708N:40
4138I+Bartoszewski-Reiski, Olaf UKS Korona Gdańsk1708N:109
4139IIWoźniak, Andrzej UKS Szach-Mat Syców1708N:37
4140IISzygowski, JakubUKS Rotmistrz Grudziądz1707N:54
4141IIMichalak, Jacek NOK Nakło1707N:85
4142IIRećko, GrzegorzIV LO Białystok1707N:30
4143IIWalada, Mariusz - 1707N:33
4144IIJurkowski, Kazimierz (10) +LZS Sudety Głuchołazy1707N:10
4145IRola, Mieczysław Cieszyn 1707N:72
4146IIWeryszko, Jan Niegosławice 1707N:12
4147IBłociński, Maciej BKS Chemik Bydgoszcz1706N:141
4148ICiesielski, Jan UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1706N:155
4149IIKrzewiński, DariuszTS-R Hetman Konin 1706N:41
4150IIMrozewicz, RyszardSwinoujscie 1706N:55
4151I+Hertlein, Irena KSz HETMAN Katowice 1706N:62
4152IISuchomski, JanMKS POGOŃ Prabuty1706N:28
4153IChmielewski, Miroslaw TS-R Hetman Konin 1706N:174
4154ISękowska, Helena MUKS MDK Śródmieście Wrocław1705N:127
4155IBuksa, EwelinaLKS Zarzewie Prudnik1705N:72
4156IISiedlaczek, Michał UKS Pałac Młodzieży Katowice 1705N:34
4157IIWitko, DawidTKKF Rzemyk Gdynia1705N:39
4158IIStarczewski, Dominik1705N:20
4159IIWoźniak, WojciechLKS Dziecanovia Dziekanowice1705N:26
4160IIISeniów, Wiesław PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1705N:11
4161IIKojło, SzymonMUKS Stoczek 45 Białystok1705N:396
4162IIMaciejek, MarcelSSP 3 BTO Białystok1705N:7
4163IIStarościak, Adrian WKS Kopernik1704N:23
4164II+Musiała, Jakub KSz Polonia Wrocław1704N:107
4165IIBorkowski, Helmut Kolobrzeg 1704N:21
4166IIBłaszczak, Jerzy KS Cracovia 1906 Kraków1704N:469
4167IISzalewicz, Adam   Stargard1704N:47
4168IChaczyński, KamilKS Korona Zakrzewo1703N:101
4169II+Olejniczak, Romuald UKS ZSO Włoszakowice 1703N:159
4170IIMichalak, StanisławSiedlce 1703N:18
4171IITaler, AndrzejMLKS Cuprum Queen 7 Lubin 1703N:27
4172IISerewa, AntoniLKSz Lublin 1703N:73
4173Witas, Rafał AWF Katowice1703N:27
4174IIUrbański, Wojciech TS WISŁA KRAKÓW 1702N:110
4175IWaligóra, JuliaUKS Smecz Konin 1702N:119
4176I++Winter, AnnaKKSz Urania Krosno1702N:239
4177IKomorniczak, Zdzislaw KLIM UKSz Gambit Starachowice 1702N:221
4178IKaczanowski, Paweł UKS Gedanensis Gdańsk1702N:43
4179IISzlas, MichałUKS Korona Gdańsk1702N:237
4180IINajman, Paweł1702N:58
4181IIIKlim, MichalKS Cracovia 1906 Kraków1702N:5
4182IIŁyżwa, KrzysztofLZS Kordian Bliżyn 1702N:91
4183ISzulc, Patrycja KSz Polonia Wrocław1701N:122
4184IIKilański, Janusz GLKS Goniec Żarów 1701N:52
4185II+Szamrej, Józef PCSzN IDEA Świebodzin1701N:41
4186IIFicek, Szymon MKSz DIAGONALIA Imielin 1701N:22
4187IIKrotowski, EugeniuszMCKiE Malbork 1701N:50
4188IIRetz, AdrianLKS Promień Kowalewo Pom.1701N:12
4189I+Palka, Dominika KSz Torfarm-64 Toruń 1700N:29
4190IIWąs, GrzegorzUKS Gedanensis Gdańsk1700N:11
4191Bieszk, Stanislaw Bojano1700N:89
4192II+Krawczyk, Piotr V LO1700N:134
4193IILewicki, MichałGimnazjum Nr 5 Przemyśl1700N:20
4194IIGromnicki, Janusz UKS Korona Gdańsk1700N:42
4195IIWierzbiło, Mateusz KSz. Javena Hańcza Suwałki1700N:10
4196IIWilgosz, JanMGLKS Parnas Oława 1700N:11
4197IIIPyzik, MarioTKKF Drogowiec Kraków1700N:40
4198ITomczak, MartaLKS Chrobry Gniezno 1699N:163
4199IIRaczek, StanisławSt Eurobeskidy Łodygowice1699N:60
4200IŻebrowska, AnnaS 1699N:68
4201IIMałecki, Andrzej Hetman I Łuków1699N:55
4202IINiedziela, MateuszKU AZS KUL Lublin 1698N:81
4203II+Wójcik, DawidKSz Hetman Ostrowiec Św. 1698N:53
4204II+Ptaszyński, PiotrKomisja Szachów Branżowych PZSzach1698N:68
4205IIPiechota, Kamil UKS Ognisko Rydułtowy1698N:144
4206IIJakimiuk, Jakub Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 1698N:15
4207IIZaczek, Krzysztof KS Cracovia 1906 Kraków1698N:97
4208II+Bućko, Wiesław1698N:30
4209II+Czernecki, AndrzejUKS Rodło Opole1698N:112
4210Komorowski, Dawid Żuromin1698N:8
4211IIKucza, SławomirL-UKS Burza Rogi1697N:26
4212IITyński, Aleksander TKKF Rzemyk Gdynia1697N:59
4213I+Króliczek, GabrielaMKSz Rybnik 1697N:173
4214IIBrodacki, RafałUKS Dziewiątka Sieradz 1697N:42
4215IINawrocki, WłodzimierzKSz Gryf Szczecin 1697N:236
4216IStolarski, Adam Ksz Gryf Szczecin 1697N:69
4217IIIMackiewicz, TomaszLublin1697N:513
4218IILeszczyński, StanisławUKSz Ziemowit Złotów1696N:11
4219IZiziuk, Martyna ZS Sokółka1696N:205
4220II+Wolak, KamilGKSz Hetman Pilzno1696N:76
4221IIHennig, GrzegorzWGiB student1696N:38
4222II+Mazurek, JakubLKSz Lublin 1696N:204
4223IICiborowski, Konrad Jr KKSz Kraków1696N:481
4224ISzurek, Dagmara UKS Ognisko Rydułtowy1695N:58
4225Mackiewicz, AdamWrocław1695N:10
4226IIGórny, Jacek BKS Chemik Bydgoszcz1695N:90
4227IHumin, JuliaUKS FALA Świekatowo1694N:73
4228IDeryło, KamilUKS Caissa Warszawa 1694N:15
4229IIZaporowski, Michał Odra Słubice 1694N:11
4230II+Łyszczarz, KonradSP 8 Chrzanów1694N:213
4231IIOrzłowski, PatrykKSz Miedź Legnica1694N:90
4232IISzarmach, ZbigniewUKS Wda Lipusz1694N:45
4233IIIMarcinkiewicz, Krzysztof1694N:41
4234IMatyszkiewicz, Wiktor UKS Czternastka Warszawa1694N:49
4235IIKędrzyński, AdamUniwersytet Łódzki1694N:55
4236IIIGołda, Mariusz Knurów 1694N:45
4237IWołągiewicz, KingaKSz. Hańcza Suwałki 1693N:167
4238IIChęciński, PiotrStI EUROBESKIDY Łodygowice 1693N:44
4239IZawadzki, TomaszTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1693N:37
4240IIKlusek, Franciszek1693N:13
4241IIISowa, RobertPoręba 1693N:89
4242Dietrich, Artur 1693N:10
4243II+Borys, MarekUKSz Hetman Warszawa1693N:30
4244I++Buchta, Agnieszka UKS PIONIER Jastrzębie Zdrój1692N:99
4245IIGóra, SebastianUKS Wda Lipusz1692N:172
4246IIIGodlewski, RomanSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1692N:21
4247IIZałucki, Dariusz UKS Wda Lipusz1692N:38
4248IGodek, MartynaWKS Górnovia Górno1691N:211
4249IIWasilewski, Piotr I LO Suwałki 1691N:18
4250IIPrzybycień, MichałMKS KSOS Kraków1691N:89
4251IIGrala, Dorian KTS Kalisz1691N:30
4252IIJurzyk, FranciszekWiśniew1691N:26
4253IIRadwański, Sebastian Stowarzyszenie AS Płock1691N:76
4254II+Kopaczewski, Zbigniew 1691N:177
4255IIWłodarczyk, Krzysztofemeryt, Białystok1691N:48
4256IIŚmieszek, MaksymilianMAT Myślenice1691N:54
4257IIKowalik, BartoszUKSz Skoczek Choszczno1691N:110
4258IIWolender, Zdzisław M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1691N:36
4259IVSzczepański, Ariel Szczecin1691N:19
4260IIOkonek, WojciechPP1690N:16
4261II+Kosztyła, MateuszKKSz Urania Krosno1690N:162
4262IIKonefał, LeszekWKSz 1938 Włocławek 1690N:145
4263IISiek, Jerzy GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1690N:387
4264IBakalarczyk, ZuzannaUKS Piątka Wieluń 1690N:141
4265IISzuber, Dawid UKS GIECEK Radków1690N:21
4266Olejko, PawełUE Katowice 1690N:6
4267IIZaborowski, MaciejMTSz Mińsk Mazowiecki1690N:11
4268IŁukasik, Zuzanna KSz Piątka Skierniewice1690N:302
4269Franiok, AndrzejHażlach1690N:59
4270ITomalak, Stanisław MKS ROKITA Brzeg Dolny1689N:109
4271IIOpolski, PiotrLUKS Lubartów1689N:25
4272IIPasławski, Borys Gdańsk 1689N:11
4273IITwardowski, Filip TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1689N:8
4274IWnęk, FilipUKS Goniec Staniątki 1689N:95
4275IIPlacek, Mateusz GKSz Hetman Pilzno1688N:10
4276IIOkoński, Mateusz MKS EMDEK Bydgoszcz 1688N:67
4277INiesteruk, MikolajBiałystok1687N:346
4278ISokół, MariaKSz Piątka Skierniewice1687N:260
4279IIDrwęcki, RobertWKSz 1938 Włocławek 1687N:70
4280IWłoch, MikołajBKS Chemik Bydgoszcz1686N:164
4281IIWroński, Eugeniusz UKS Orlik Rudnik n/Sanem1686N:52
4282IIKustroń, Mateusz KKSz Urania Krosno1686N:60
4283IIKrawiec, Stanisław Jawor 1686N:71
4284IIWiatrowski, DamianUKS Zadrna Kamienna Góra 1686N:82
4285IIGoździewicz, Marek MKS Wicher Zbąszyń1686N:27
4286IIWojtczak, Mirosław KSz Maraton Łomża 1686N:76
4287IIWoźny, Jan GLKS Goniec Żarów 1686N:21
4288IZieniuk, Kacper KSz GRYF Szczecin 1685N:138
4289IIPoręba, Rafał Siedliska 1685N:91
4290IZinczuk, Leon 1685N:815
4291IIKrzyszewski, JanSTMGK Strzelce Krajeńskie1685N:27
4292IIMusiał, Igor MCKiS Jaworzno1685N:142
4293IIStagraczyński, StefanUKS Spartakus Kolbuszowa1684N:53
4294IICzarnik, EugeniuszUKS Spartakus Kolbuszowa1684N:149
4295IIIMichalak, AdrianKSz LECH-WSUS Poznań 1684N:13
4296II+Oleś, Martin MKSz Rybnik 1684N:203
4297IIMaj, Wiktor Gdańsk 1684N:30
4298Wojdyła, Bogusław Jordanów 1684N:9
4299IIMroziński, Michał UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1683N:149
4300IIMalik, EugeniuszLibiąż1683N:76
4301II+Marzec, KonradAZS UMK Toruń1683N:220
4302IIBober, Tomasz UKS SP 1 Brzozów 1683N:80
4303IIFrank, MateuszSG 8 Białystok 1683N:54
4304IINawrocik, Marek Raszyn Poznań1683N:54
4305IIKoprowski, Mikołaj Starachowice - Parafia pw. MB Nieustającej Pomocy1683N:191
4306CMWarchoł, Kamil Akademia Szachowa Gliwice 1683N:106
4307IIOlszewski, Antoni UKS TSz Zieloni Zielonka1683N:27
4308IIKasprzyk, MaciejVIII LO 1682N:103
4309IIArbart, Adam Jr LKS Promień Kowalewo Pom.1682N:33
4310IIRichert, DominikUKS Zawisza Kolbudy 1682N:73
4311IIWeryszko, Mariusz UKS Szach-Mat Przemków 1682N:25
4312IIŚwietlik, Grzegorz 1682N:5
4313II+Jankowski, Igor UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1681N:171
4314IIStark, ŁukaszUKS Rodło Opole1681N:32
4315ISocha, KrzysztofUKS SP1 Leżajsk1681N:136
4316IGamoń, StanisławSzkółka Szachowa w Roztoce1681N:23
4317IIKolankiewicz, Karol LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1681N:101
4318IIŁawicki, AdrianUKS MDK GDYNIA1681N:24
4319IITokarski, Bartosz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1681N:25
4320IVanduyfhuys, DariaKS AZS Wratislavia1681N:53
4321IIKałużny, JacekAZS Poznań 1680N:45
4322IIKosztyła, AndrzejTS Wisła Kraków 1680N:900
4323IKukuła, KarolGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 w Gliwicach1680N:27
4324IIWoźniak, MaciejZSP Żnin 1680N:16
4325IIIKręć, Robert1680N:22
4326IISielicki, Krzysztof WTiICh (S)1680N:34
4327INiezgoda, Boleslaw1680N:210
4328IISieńko, MateuszGim. nr 5 Suwałki1680N:22
4329IIIlnicki, Tomasz Lubin 1680N:152
4330IIPasternak, Józef 1680N:163
4331IIKomarow, Dmitry 1680N:97
4332IILeśniak, KacperKSz Gambit Świecie 1680N:153
4333IISłoniec, AdrianUKS Orlik Rudnik n/Sanem1680N:97
4334IITyran, Daniel 1680N:41
4335IIStypka, Sebastian UKS Rodło Opole1680N:26
4336IIBanasik, EngelbertKS DORS Ruda Śląska 1680N:29
4337IIKlimaszewski, Jacek Kołbacz1680N:75
4338II+Śmietański, Marek SKS ORLIK Brzeg 1680N:71
4339IKozakiewicz, GracjanUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1679N:60
4340IIWiechowski, BronisławKLUB HDK PCK im. dr K. PLUSKIEWICZA Gliwice 1679N:90
4341IIIKołakowski, Tomasz Mksz Diagonalia Imielin 1679N:133
4342IMalinowski, SzymonTKKF Rzemyk Gdynia1679N:345
4343II+Wąsik, Roman RzKSz Rzeszów1678N:37
4344IIIOsiński, MaciejKSz Piątka Skierniewice1678N:46
4345IITrębala, Michał 1678N:48
4346I++Orlik, Sandra RKS MAT Ruda Śląska 1678N:133
4347II+Kwaśniak, Kacper KSz Pod Wieżą Szczecin1678N:60
4348IISzarzyński, Marcin Włocławek 1678N:71
4349IIRomaniuk, BartlomiejGródek 1678N:480
4350IIGoszyk, Bartosz SP Ochaby 1678N:161
4351IIJabłoński, Hubert KS Unia Bieruń Stary 1678N:93
4352IIHopek, ArkadiuszMDK Chorzów1678N:64
4353IIŻądło, Kamil Rabka 1678N:20
4354IWojna, EwelinaUKS Piątka Wieluń 1677N:72
4355IKordela, Monika UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1677N:79
4356IIJanta-Lipiński, MateuszUKS Ósemka Chojnice1677N:66
4357IIŻądkowski, Zbigniew AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1677N:52
4358IIGórecki, StanisławSokołów Podlaski1677N:15
4359IVZając, RobertUKS OPP Toruń1677N:59
4360IIWiszniewski, Tomasz Kraków 1677N:139
4361IIMazur, Kacper KSz Miedź Legnica1676N:31
4362IINiczyporuk, Jakub LO Biała Podlaska1676N:17
4363Handke, Wlodzimierz UKS Centrum Tczew 1676N:12
4364IIGóral, Jan UKS ŻAGLE Warszawa 1676N:49
4365IIIChomicki, RafałTKSz Tarnobrzeg 1676N:13
4366IICiuba, SławomirTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1676N:29
4367IIChałas, DawidUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1675N:72
4368IIPokrzywa, Katarzyna G-171675N:32
4369IGorbacz, Dominika I LO Białystok 1675N:36
4370IModlich, PiotrAkademia Szachowa Gliwice 1675N:83
4371IIUjma, CzesławS-KKS Przemyśl 1675N:49
4372IMańka, Mateusz Akademia Szachowa Gliwice 1675N:43
4373kJabłoński, JerzyUKS OPP Toruń1675N:191
4374IBrożek, EwaUKS 21 Podlesie 1675N:27
4375IISokolnicki, Marek KLIM UKSz Gambit Starachowice 1675N:265
4376IIIDomagała, Maciej Strzelce Krajeńskie1675N:13
4377IIISzulc, KamilGmina Morąg II 1675N:11
4378IVFilip, Czesław Pawłowice1675N:253
4379IIŚwitała, Stefan UKS Gambit Świebodzin1675N:54
4380IIRadzewicz, PawelKSz. Hańcza Suwałki 1674N:30
4381IIDyrkacz, Janusz KSz Gambit Przeworsk1674N:93
4382Szczukiewicz, AdamWrocław1674N:94
4383ITokarz, Izabela KSz Gambit Przeworsk1674N:197
4384IIChlewiński, ArturLKSz Lublin 1673N:421
4385II+Wojnowski, JanKSz Polonia Warszawa1673N:38
4386IIBakalarczyk, JolantaUKS Piątka Wieluń 1673N:11
4387IIKueck, ArturKSz Polonia Wrocław1673N:23
4388IIStebakow, Cezary1673N:599
4389IIBorek, Paweł UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1673N:127
4390IIBadsung, RadosławUKSz SKOCZEK Choszczno1673N:31
4391IIArmuła, KarolKKSz Kraków1673N:634
4392IIIStemmler, Fabian1673N:11
4393IISmętek, Robert AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1673N:35
4394II+Dróbka, Marcin UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1672N:77
4395IIBylica, Katarzyna UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1672N:16
4396IIKurzok, Zenon KS DORS Ruda Śląska 1672N:89
4397IIWiśniewski, KamilKSz Sulechów 1672N:57
4398IBakalarczyk, JakubUKS Piątka Wieluń 1672N:96
4399IIPamula, Tadeusz AŚ Gliwice 1672N:54
4400IIWodecki, Mikołaj UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1671N:61
4401II+Tarkowski, Kacper AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1671N:271
4402IIŻuchowski, FranciszekSDK Wieluń 1671N:50
4403Willa, Andrzej1671N:11
4404IIIKrupa, JanUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1671N:15
4405ILipski, Łukasz KSz Polonia Wrocław1670N:109
4406IIMazurkiewicz, AdamLKS Dziecanovia Dziekanowice1670N:26
4407II+Rynkiewicz, Natalia III LO Suwałki 1670N:75
4408II+Ciesielski, MaciejKSz Piątka Skierniewice1670N:273
4409IJordan, AdamUKS Trzydziestka Olsztyn1670N:65
4410IIKrowicki, Przemysław 1670N:52
4411Worek, Rafał Kamesznica1670N:8
4412ISobczak, MartaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1669N:45
4413IPondo, Augustyn TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1669N:75
4414II+Kaniowska, Anna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1669N:77
4415IIMarkiewicz, JanuszZMCh Polska YMCA Warszawa 1669N:66
4416IIZłotek, Mikołaj UKS Orlik Rudnik n/Sanem1669N:150
4417II+Wirkus, OliwerUKS Zawisza Kolbudy 1669N:94
4418IISzczepanik, TomaszI LO1669N:14
4419IIKrahel, Karol MUKS Stoczek 45 Białystok1669N:20
4420Franiok, Franciszek Kończyce Wielkie 1669N:49
4421IRacławicki, Kacper UKS Rodło Opole1668N:98
4422IIKarp, MaciejUKS BASZTA Wodzisław Śląski1668N:17
4423IIIKawecki, MateuszRędziny1668N:11
4424IPaździerz, Piotr KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1668N:161
4425IIOrzełowski, PiotrMUKS Fidei Węgrów 1668N:113
4426I+Siekańska, Maria KSz Stilon Gorzów Wlkp.1668N:81
4427IWilk, IgorUKS przy SP 8 Chrzanów 1668N:175
4428IIJanik, LidiaUKS SP1 Jedynka Tychy 1667N:66
4429IIWojtas, SzymonGimn. nr 31667N:62
4430IIUliasz, Mirosław KKSz Urania Krosno1667N:28
4431IOstalska, Natalia Uniwersytet Łódzki1667N:24
4432IPawicka, MagdalenaKSz Polonia Wrocław1667N:286
4433IITopolan, Paweł LKSz Lublin 1666N:155
4434IIRosicki, ŁukaszMCKiS Jaworzno1666N:24
4435I++Zamarska, SylwiaMUKS SZS Cieszyn1666N:124
4436IKrawczyk, WojciechMKS MOS Wieliczka 1666N:56
4437Strojek, Robert 1666N:13
4438IJędraszek, PawełKTS Kalisz1666N:41
4439IMadej, MarekKSz POLONIA Wrocław1666N:79
4440Kuc, Tomasz Raszyn Poznań1666N:12
4441IIWięckowski, MichałUKS Czternastka Warszawa1666N:27
4442IIIGórnicki, ŁukaszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1666N:13
4443IWołoszyn, PiotrWarszawa1665N:100
4444IIPrus, MarcinUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1665N:101
4445IIIHryszkiewicz, Tadeusz Wyszków1665N:41
4446IISzczygieł, Antoni1665N:83
4447IIEigner, Jerzy KSz Miedź Legnica1665N:88
4448IIRutkowski, Antoni 1665N:59
4449ISokołowska, Anna II LO Kalisz1664N:41
4450IIDaniszewski, Kacper UKS OPP Toruń1664N:38
4451IIKorcyl, PatrykKKSz Kraków1664N:354
4452IIMiodoński, Mirosław StI EUROBESKIDY Łodygowice 1664N:31
4453IITkocz, Rafał Czyżowice1664N:138
4454IStępniak, Stanisław WKSz 1938 Włocławek 1663N:99
4455IIChlewicki, Grzegorz Kielce1663N:7
4456IIWisniewski, Zbigniew1663N:24
4457IIISzewczyk, Dawid 1663N:15
4458IIBrak, RobertRzKSz Rzeszów1663N:167
4459IITadych, SzymonKS Korona Zakrzewo1663N:94
4460IRudol, MariaV Liceum Ogólnokształcące Gliwice1662N:86
4461I+Lascar, Maria Elena KSz Miedź Legnica1662N:141
4462IIKirmuć, Aleksander Białystok1662N:42
4463IIIBednarczyk, WojciechUKS Goniec Staniątki 1662N:23
4464IIDajerling, JanŚwinoujście 1662N:20
4465IIMacjon, PatrycjaGLUS POLONIA ANDRZEJÓW 1661N:11
4466IBebel, AgnieszkaKSz Polonia Wrocław1661N:107
4467ICebula, AlicjaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1661N:61
4468IIKrajewski, Marian MTSz Mińsk Mazowiecki1661N:30
4469IIChodorowski, Adrian KKSz Urania Krosno1661N:221
4470IIGrodzicki, PiotrTMS Roszada Gliwice 1661N:18
4471IIIMolin, Cezary SSz Olimpia Goleszów 1661N:57
4472Zajaczkowski, TomaszSzczecin1661N:37
4473IISzybka, Magda LZS SSz PAT Ligota Dolna1660N:27
4474IPoręba, Weronika 1660N:79
4475IButyrowski, MarcelLKS Chrobry Gniezno 1660N:57
4476IIKudas, Filip1660N:28
4477II+Jagura, Norbert UKS Pałac Nieborów1660N:94
4478IIIFranc, Michał PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1660N:31
4479IIKulikowski, Michał Bielsko-Biała1660N:53
4480I+Kotula, Magdalena ChTS Chorzów 1659N:178
4481IIDulak, KarolKSz SDK-Lotnik Mielec 1659N:53
4482IIChromicz, Andrzej RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1659N:49
4483IISzczerbak, Stefan UKS Hetman Częstochowa 1659N:143
4484IIOlsza, ArturPSSz Pszczyna 1659N:36
4485IISmoleń, SebastianMKSz DIAGONALIA Imielin 1659N:95
4486IIGerasimiuk, Michał MUKS Stoczek 45 Białystok1659N:210
4487IChoremska, ZuzannaUMKS Na Pięterku Poznań 1658N:68
4488IISzymenderski, Michał Środa Wlkp.1658N:48
4489IIWawrzos, Leszek Warszawa1658N:129
4490IIPietrzak, TomaszMAT Myślenice1658N:99
4491IBłaźniak, Bartłomiej UKS Jedynka Bełchatów 1658N:71
4492IIIPetrov, Oleksandr Kraków 1658N:15
4493I+Radecki, Wojciech UKSz Hetman Warszawa1658N:41
4494Roszczynski, Adam Kraków 1658N:37
4495IReda, PatrycjaUKS Czternastka Warszawa1657N:68
4496II+Kuczkowiak, Jakub UKS Szach-Mat Syców1657N:15
4497IŁosińska, AleksandraUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1657N:92
4498IIMrozowski, Adam KSz Polonia Warszawa1657N:64
4499IILechman, GabrielUKS GIECEK Radków1657N:44
4500kKozieł, RyszardCzęstochowa1657N:243
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)