ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (10134);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500]

Lista rankingowa zawodników (szachy błyskawiczne)
8001IVByglewski, Aleksander 1394N:5
8002IVKasprzak, AdamPG 3 w Koninie1394N:25
8003IVWoźniak, WiktorGim 1394N:15
8004IIIUrbaniak, JoannaKatowice Podlesie 1394N:4
8005IVMularczuk, Hubert ZSOiZ Ciechanowiec1394N:6
8006IVWiniarski, KarolI LO Brzozów 1394N:9
8007IVZaręba, Paweł Akademia Wychowania Fizycznego w K-cach 1394N:5
8008IIIKochanowicz, KsaweryWKS KOPERNIK1394N:11
8009IIISydor, PiotrUKS Rodło Opole1394N:33
8010IVKaczmarczyk, Szymon UKS Korona Gdańsk1394N:5
8011IIIUllrich, ArturUMKS Na Pięterku Poznań 1394N:9
8012IIIRadoch, Filip UKS Smecz Konin 1394N:82
8013IIIBurawa, Adolf Simoradz1394N:53
8014IIWieczorek, MateuszUKS OPP Toruń1394N:4
8015IVPokusa, Adam1394N:4
8016IIIOpalińska, WiktoriaGimnazjum nr 2 w Łukowie 1394N:10
8017IIIWojciechowska, AgataGimnazjum 1 Lubsko1394N:5
8018IVSzymala, Stanisław SZKÓŁKA SZACHOWA f7 1394N:7
8019IVGrabowiecki, BartłomiejNiepubliczne Gimnazjum Lubsko 1394N:4
8020IIWojs, AlicjaUKS BASZTA Wodzisław Śląski1394N:34
8021IVKabziński, Jan 1394N:5
8022IVMadejski, Jakub 1394N:4
8023IVCzerwiński, DawidSP 31394N:5
8024IVMichalski, BartoszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1393N:11
8025II+Sendobry, AnnaI Liceum Ogólnokształcące Mikołów1393N:70
8026IVKotula, Maksymilian 1393N:3
8027IIIKurpiewska, AnnaCK Łubianka1393N:9
8028IVKrawczyk, Michał Gdańsk 1393N:3
8029IVCiba, MaciejLKS Markovia Markowa1393N:5
8030IIIKasprzyk, KarolinaZespół Szkół Nr 2 1393N:26
8031IIWoźniak, KrystianUKS "Kopernik" Grudziądz 1393N:10
8032IIIPalac, PiotrUKS Giecek Radków1393N:6
8033IIITomczyk, Igor Caissa Pion Zielona Góra1393N:77
8034IIHutnik, PawełSP 45 Białystok1393N:8
8035IVSzmyd, Marcin Gimnazjum Golcowa 1393N:7
8036IVDwojak, IgorPSP Kunów1393N:11
8037IVSkoczylas, Zbigniew Nowy Staw 1393N:53
8038IVReszczyński, Jakub Gimnazjum Nr 3 Kluczbork1393N:4
8039IIIBrzeźnicki, Maciej ŁKS Szach-Centrum Łódź1393N:30
8040IVDobek, MichałSzachowy Uniwersytet Warszawa 1393N:6
8041IVOrzechowski, Wiktor M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1393N:4
8042IVPaździor, Adrian UKS Biały Pion Gryfino 1393N:5
8043IIIKrzywicki, Adam Olsztyn 1393N:7
8044IVRodowicz, StanisławUKS ŻAGLE Warszawa 1393N:5
8045IIISikorska, Ewa ULKS SKOCZKI Słopanowo 1393N:5
8046IIKucza, KamilKKSz Urania Krosno1393N:53
8047IIIPastuszka, Igor KSz Zefir Boguszowice 1393N:25
8048IVDemucha, KazimierzLUKS Lubartów1393N:13
8049IVLebezun, WładysławKS LAURA Chylice1393N:3
8050IIIPawlina, Maciej UKS Caissa Warszawa 1393N:5
8051IIJasiulewicz, DawidNSP Suwałki1393N:36
8052IVPająk, KacperRadomig 1393N:2
8053IIIKossowski, PiotrKSz Gryf Szczecin 1392N:77
8054IIISachnowski, Jakub UKS Hetman Michałowice 1392N:9
8055IIIRzeszutek, MateuszGim nr 2 Tomaszów Lub. 1392N:26
8056IIPotkańska, LenaPłock1392N:5
8057IIIPyda, Kamil LKSz Lublin 1392N:75
8058IVZaleśny, TomaszUKS Płomyk Nekla 1392N:5
8059IVPolak, Kacper MKS MOS Wieliczka 1392N:5
8060IVFilar, RadosławGmina Markowa 1392N:15
8061IVPisula, KacperSP Nr 15 Krosno 1392N:10
8062IIIWilk, PawełTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1392N:43
8063IVSobecki, Jan1392N:4
8064IVJesiotr, MichałPSP 1 w Józefowie1392N:1
8065IVMaczuga, MichałUKS MAT Jasło1392N:7
8066IVSikorski, KacperStargard1392N:8
8067IVMarkowski, PrzemysławUKS MDK Otwock1392N:48
8068Kos, KrzysztofKSz HETMAN Katowice 1392N:31
8069IIŚwierc, Damian KSGU Tęcza Krosno Odrz.1392N:38
8070IVDyszak, Marek UKS 21 Podlesie 1392N:4
8071IIISzal, Mateusz Przemyśl 1392N:31
8072IIIzdebska, GabrielaKotuń1392N:79
8073IVOsiecki, Mariusz1392N:6
8074IVPogorzelski, Aleksander 1392N:5
8075IVBabiniec, StanisławKietrz1392N:3
8076IIISzachowicz, Mateusz STMGK Strzelce Krajeńskie1392N:1
8077IVBogiel, Michał Piastów1392N:11
8078IVGałkowski, MarcinUKS SP11 Skoczek Tczew1392N:13
8079IVBieda, Franciszek Limanowa SP31392N:2
8080IILamek, DawidOTSz Ostrów Wielkopolski 1392N:85
8081IVJakubowski, PawełLublin1392N:3
8082IVZarzycki, Mirosław Mińsk Mazowiecki 1392N:14
8083IVBorowy, Jan 1392N:6
8084IVHonkisz, Maciej LKS Orzeł1392N:35
8085IVSalwa, JakubGimnazjum nr 15 w Olsztynie 1392N:9
8086IVMadej, Piotr1392N:3
8087IVReszczyński, SzymonUKS BASZTA Wodzisław Śląski1392N:7
8088IVWołoszczuk, MichałWrocław1392N:11
8089IVKrzywicki, AndrzejGdańsk 1392N:5
8090IIIZaremba, Wiktor GLKS Goniec Żarów 1391N:29
8091IIChęcińska, PaulinaUKS Korona Gdańsk1391N:7
8092IIWarchoł, KamilaTKSzach Tarnobrzeg1391N:29
8093IVZakrzewski, SzymonMLKS Krajna Sępólno Kr. 1391N:6
8094IVBiały, AdamUKS Czternastka Warszawa1391N:9
8095IISzczapa, PiotrUKS TSz Zieloni Zielonka1391N:62
8096IIUrśnik, Patryk UKS BASZTA Wodzisław Śląski1391N:11
8097IIIWiśniowski, Daniel 1391N:14
8098IVBosy, DanielG-1 1391N:6
8099IVGórny, GrzegorzHetman I Łuków1391N:74
8100IIIJahn, Krzysztof IX LO im. Klementyny Hoffmanowej Śródmieście 1391N:8
8101IIIKaup, GrzegorzKSz Gryf Szczecin 1391N:12
8102IVHolipka, Eryk PG 4 Chrzanów1391N:2
8103IIMajchrzak, Przemysław1391N:27
8104IIIStypułkowski, Igor UKS Caissa Warszawa 1391N:2
8105IVKubiak, MarcinGambit Bucz 1391N:6
8106IVKumorowski, WiktorLUKKS Miedziana Góra 1391N:2
8107IVSęk, Lucjan1391N:30
8108IVHaładus, MarcinPiekary Śląskie 1391N:4
8109IVSzel, Łukasz KSz GAMBIT MDK Świdnica1391N:4
8110IVBasan, Aleksander Szkoła Podstawowa Nr 21 Katowice 1391N:3
8111IVStradczuk, Daniel Mińsk Mazowiecki 1391N:7
8112IVŁada, Stefan Olszanka1391N:7
8113II+Gaszka, Zuzanna MKSz Rybnik 1391N:58
8114II+Jaros, Emilia KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1391N:78
8115IIMacura, Mateusz SSz Olimpia Goleszów 1391N:87
8116IVRząsa, AntoniZSz ŁącznościKraków 1391N:7
8117Kuboszek, JanuszBielsko-Biała - Stare Bielsko1391N:21
8118IVMłyński, JarosławKościerzyna1391N:6
8119IVSzopiński, Wiktor1391N:4
8120IVKukla, Maciej SP Bronów1391N:7
8121IVKołodziej, Maksymilian 1390N:2
8122IVMasajada, Piotr MUKS MDK Śródmieście Wrocław1390N:5
8123IIIJanczar, Aleksandra UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1390N:6
8124IIFalc, PawełUKS Gedanensis Gdańsk1390N:55
8125IVJarosławski, MarcelLKS Park Starzenice 1390N:26
8126IVPietrzak, Michał MLKSz Myślenice1390N:4
8127IIIParzonko, Marek JW 1907 Opole 1390N:24
8128IISikorska, AnnaGimnazjum nr 23 w Olsztynie 1390N:27
8129IVKowalonek, Wiktor RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1390N:8
8130IVGrządzielski, Jakub1390N:14
8131IVBury, Tomasz1390N:7
8132IIIWiśniowski, Dawid1390N:13
8133IVNizio, MateuszS-KKS Przemyśl 1390N:5
8134IIIKrauz, Krystian Gmina Markowa 1390N:7
8135IVStefański, HubertGimnazjum Wiśniowa 1390N:14
8136Wysocki, Tomasz 1390N:11
8137IVBosek, PiotrAkademia Szachowa Gliwice 1390N:4
8138IVCiężadlik, ŁukaszGimnazjum Nr.1 Mszana Dolna 1390N:6
8139IVŁoś, Franciszek KSz LECH-WSUS Poznań 1390N:10
8140IBednarska, Julita KSz. Hańcza Suwałki 1390N:95
8141IVStaruś, Henryk RadomigRadom1390N:7
8142IVDyszak, Michał UKS 21 Podlesie 1390N:4
8143IIITomkiewicz, Dawid UKS SP 1 Brzozów 1390N:105
8144IVWoroń, Mateusz Strumiany - parafia pw. Niepokalanego Serca NMP 1390N:8
8145IVForc, Ksawery UKS Cebulka Warzyce 1390N:11
8146IVSadkowski, Maciej 1390N:1
8147IVPołednik, Robert Szkoła Podstawowa nr 2 (Młodzież)1390N:6
8148IIIGaczoł, Damian UKS GONIEC Staniątki 1390N:1
8149IVKiszewski, Mikołaj Gdańsk 1390N:6
8150IIIRosa, AntoniKSz Piątka Skierniewice1390N:25
8151Olszowy, Paweł Lublin1390N:6
8152Chyrek, Michał Bydgoszcz 1390N:29
8153IPiotrowska, FlorentynaKTS Kalisz1389N:31
8154IIITomaszewicz, JanUKS Korona Gdańsk1389N:23
8155IVHombek, MarcinGIMNAZJUM Wisła1389N:50
8156IVAndziak, Konrad KU AZS UW w Warszawie 1389N:7
8157IVJanik, DawidZSO Zaklików 1389N:3
8158IVBirunt, Gabriel UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1389N:11
8159II+Nowaczyk, Klara UKS Dziewiątka Sieradz 1389N:67
8160IIIPawlak, Michał M-GOK Gambit Ślesin1389N:111
8161IVKozlowski, MarekUniwersytet Rzeszowski1389N:6
8162IIIOrzełowski, Tomasz MUKS Fidei Węgrów 1389N:108
8163IVKowalik, JanUMKSz Jaćwież Suwałki1389N:3
8164IIIBronisz, Eryk SP 3 Lubartów1389N:164
8165IVPakieła, PawełSSP 2 STO Białystok1389N:5
8166IISidło, SzymonUKS Pałac Młodzieży Katowice 1389N:5
8167IVCwynar, Michał 1389N:12
8168IVMazurkiewicz, PawełKuryłówka 1389N:7
8169IIPopiel, Małgorzata UKS przy SP 8 Chrzanów 1389N:162
8170IVGrabowski, MariuszSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Tychy 1389N:7
8171IVGolba, Wojciech SSz Szachpol Łuków1389N:5
8172IVKoptyra, KarolI LO1389N:3
8173IVSzparaga, Krzysztof Kiełpino 1389N:3
8174Michniewicz, Wojciech 1389N:5
8175IIISuska, Szymon SSz Szachpol Łuków1389N:42
8176IIIKulpiński, MaciejPubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Z1389N:15
8177IVŻurek, WiktorŁKS Szach-Centrum Łódź1389N:14
8178IVBugaj, Franciszek ZS 91388N:3
8179IIMolenda, Maja MUKS MDK Śródmieście Wrocław1388N:55
8180IIIPędrak, MateuszGKSz Hetman Pilzno1388N:42
8181IVWanot, MateuszPolitechnika Śląska Gliwice 1388N:5
8182IIPłachta, PatrycjaSTMGK Strzelce Krajeńskie1388N:7
8183IINiklas, IgnacySKS SMOL - BUD Giżycko 1388N:29
8184IVZieliński, Mateusz GKSz Kornuty Gorlice1388N:7
8185IVCebeńko, Krystian1388N:21
8186IIIFiała, EmiliaUKS MOSiR Włodawa1388N:7
8187IVBielański, Grzegorz1388N:1
8188IIHutsal, Ostap Nowojaworivsk 1388N:8
8189IVStopyra, Patryk 1388N:2
8190IVDobosz, Filip 1388N:10
8191IVSierpiński, Kamil1388N:5
8192IIIJamrugiewicz, WeronikaUKS SP 1 Brzozów 1388N:31
8193IVJabłonowski, Jacek 1388N:5
8194IVRedzimski, Mikołaj UKS FALA Świekatowo1388N:8
8195IIIDrzewińska, Dorota LO Tarnobrzeg 1388N:9
8196IIIRasek, DominikMDK Chorzów1388N:5
8197IIISzmigielski, MateuszUKS Hetman Puszcza Mariańska 1388N:9
8198Matuszyński, Janusz1388N:23
8199IIIJaroszewski, PiotrKSz Polonia Warszawa1388N:23
8200IVSkoczko, Michał1388N:1
8201IIIZastawa, JanUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1388N:10
8202IIICzyżewski, Olgierd KS LECH-WSUS1388N:3
8203IVGrzesik, Maciej II E Gimnazjum - ZSP nr 1 w Kościerzynie 1388N:5
8204IVGołaszewski, PhilipI LO Jarosław1388N:18
8205IVGazda, Wojciech S-KKS Przemyśl 1388N:8
8206IVMikrut, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1388N:2
8207IIIBojarski, Maksymilian UKS Hetman Puszcza Mariańska 1388N:38
8208IIIWiśniewski, JacekKsz Gryf Szczecin 1388N:8
8209IVMarkowski, BartłomiejŻKSz Żary 1388N:1
8210IVNowiński, MichałKatolicka Szkoła Podstawowa Częstochowa 1388N:2
8211IIIBojda, Michał1388N:8
8212IVMaterek, Leszek 1388N:4
8213IIIWysocka, Kamila SP Jeleniewo1388N:11
8214IIIDuda, SzymonMKS MOS Wieliczka 1388N:43
8215IVKomorowski, Radosław Żuromin1388N:5
8216IVWalendziak, TomaszSTMGK Strzelce Krajeńskie1388N:10
8217IVSkura, MichałPSP31 1388N:1
8218IVChmielewski, Grzegorz Suwałki1388N:18
8219IVJaworski, HubertKSz GAMBIT MDK Świdnica1388N:4
8220IVKowalski, Stanisław1388N:8
8221IVPogodski, FranciszekKSz LECH-WSUS 1388N:1
8222IVGórczyński, AleksanderKSz ORŁY Pleszew 1388N:2
8223IVRachwalik, Wojciech 1387N:2
8224IIPuchała, StanisławUKS Hetman Częstochowa 1387N:21
8225IVWolanin, Grzegorz MKS MOS Wieliczka 1387N:6
8226IVBrajewski, Mikołaj Gimnazjum Lesko 1387N:6
8227IMaślewska, AnnaMLKS Ostródzianka Ostróda 1387N:52
8228IVZabawa, Jakub MDK Jasło1387N:7
8229IVGodek, MichałLO Strzyżów - Stępina1387N:9
8230IVJachyra, Mariusz1387N:32
8231IVKielar, Mateusz TG Sokół Ropczyce 1387N:8
8232IIICzylok, Władysław LKS WISŁA Strumień1387N:171
8233IIIDąbrowski, Piotr SSP 2 STO Białystok1387N:13
8234IVBochen, KasjanWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH Dę1387N:13
8235IIJaroszewski, MateuszKSz Polonia Warszawa1387N:25
8236IIIRadtke, Oliwier KSz Gryf Szczecin 1387N:90
8237IVMudyna, FranciszekSP nr 2 w Kozach1387N:17
8238IVPiwoń, RobertMDK Chorzów1387N:6
8239IIIBurzmiński, Janusz Puławy 1387N:18
8240IVBochenek, Michał Kraków - parafia pw. św. Jadwigi Królowej1387N:75
8241IVDrzymkowski, Maciej KLS Piechowice1387N:11
8242IIPolak, AgnieszkaRzKSz Rzeszów1387N:9
8243IVSkura, Paweł PSP31 1387N:2
8244IVWójcicki, PiotrKKSz Kraków1387N:5
8245IVWysocki, Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 w Tychach 1387N:4
8246IIIPajerski, Kamil KKSz Kraków1387N:113
8247IVWolanin, KamilZP Studzieniec1387N:3
8248Stryjski, RadoslawTychy 1387N:23
8249IVWieczorek, MichałLKS Tworków1387N:5
8250IICzerwonnaja, Swietłana Toruń1387N:12
8251IIIPawliszyn, MateuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1386N:164
8252IVGwizdak, Ernest Gmina Markowa 1386N:5
8253IIKowalski, GerardKSz Polonia Warszawa1386N:67
8254IVSiewierski, Jakub UKS Pałac Nieborów1386N:10
8255IIIDudziak, Tomasz KSz GAMBIT MDK Świdnica1386N:3
8256IIIBil, Władysław1386N:6
8257IIPodolecka, MartaSCS Sokół Chorzów1386N:28
8258IVLaska, Damian Caissa Pion Zielona Góra1386N:17
8259IVUrbański, JakubTG Sokół Ropczyce 1386N:6
8260IVZagórski, Hubert Frysztak1386N:9
8261IVNogalski, Miłosz SP 6 Otwock 1386N:4
8262IVMarkowski, Mariusz1386N:3
8263IVSzwedziński, Karol 1386N:4
8264IIKrzywicki, MichałUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1386N:26
8265IIIMac, MichałRzKSz Rzeszów1386N:85
8266IIIJędraszek, Michał KTS Kalisz1386N:60
8267IVPytka, Jakub1386N:6
8268IIIWągrodzki, PawełWarszawa1386N:8
8269IISpychalski, Michał Koło Szachowe Gambit Żuromin1386N:6
8270IVTadrzak, Wojciech 1386N:6
8271IVFilimonow, Daniel UKS Caissa Warszawa 1386N:6
8272IVJuruś, MikołajKKSz Kraków1386N:4
8273IVTarawski, Józef1386N:5
8274IVGryczewski, TomaszLipno 1386N:9
8275IIIWilgosz, Szczepan MGLKS Parnas Oława 1386N:4
8276IVSiatka, AlanOgnisko TKKF w Dobczycach 1386N:5
8277IVWyzga, Maciej SP Wadowice Górne1386N:10
8278IVStoppel, Szymon UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1385N:11
8279IIISmyczek, BartoszUKS Ognisko Rydułtowy1385N:21
8280IIIWalasek, MichałUKS MDK Otwock1385N:28
8281IIIDelmanowicz, Dominika 1385N:5
8282IIDemski, Jan TS-R Hetman Konin 1385N:346
8283IIIChmiel, Tymoteusz RKS Mat Ruda Śląska 1385N:4
8284II+Grabsztunowicz, MonikaZSO Włoszakowice 1385N:65
8285IVBałenkowski, Michał UKS MAT Kartuzy 1385N:6
8286IVLademann, MarcinReda1385N:11
8287IVLewandowski, DariuszAkademia Szachowa Gliwice 1385N:5
8288IIJaszczuk, Miłosz SSP 2 Białystok1385N:195
8289IVMańkowski, DamianKS Komunalni Sanok1385N:11
8290IVDrożniak, Antoni Rejtana 1385N:5
8291IVSkoneczny, TadeuszStrumień 1385N:12
8292IVWach, TomaszTarnobrzeski Klub Szachowy1385N:5
8293IVChlabicz, SzymonMUKS Stoczek 45 Białystok1385N:3
8294IVTurosz, Jakub Dulcza Mała1385N:2
8295IVJarzyna, JanGimnazjum 1 Józefów 1385N:2
8296IVRybiński, Cezary Kosma KU AZS UW w Warszawie 1385N:13
8297IIIWaligóra, MariuszKSz Sulechów 1385N:18
8298IVBandurski, Maksymilian1385N:13
8299IVLigęza, AndrzejMKS Polonia Przemyśl 1385N:15
8300IVKlamut, Bartosz WKS Kopernik1385N:3
8301IIIKruk, Paweł1385N:39
8302IIIFiugajski, MichałBKS Chemik Bydgoszcz1385N:26
8303IVBłądziński, PiotrZS Konieczkowa1385N:4
8304IISalamon, PaulinaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1385N:61
8305IISeemann, Pola MKSz Rybnik 1385N:80
8306IVAlbrecht, Sebastian UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1385N:5
8307IIIKsiążek, Stanisław KKSz Kraków1385N:131
8308IIBorowik, Monika Lublin - parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego1385N:30
8309IIIUziębło, Konrad UKS Gambit - Wesoła1385N:15
8310IVKossakowski, KrzysztofUKS Centrum Tczew 1385N:14
8311IIIParzoch, Tomasz Dąbrowa Górnicza1385N:4
8312IVKamiński, Seweryn1385N:6
8313IVNapiórkowski, BartoszKarniewo, SP im.O.Kolberga1385N:4
8314IVWantuch, Piotr1385N:7
8315IVKania, OskarSzkoła Podstawowa nr 3 w Żorach 1385N:5
8316IVKrajewski, BartoszUKS Roszada Radom 1385N:2
8317IVMarecik, DominikUKS Goniec Staniątki 1385N:2
8318IIIGrefkowicz, JuliannaKSz HETMAN Katowice 1384N:11
8319IVBojarun, Damian UKS SP3 w Bogatyni1384N:7
8320IVNowak, DawidKnurów 1384N:14
8321IIIKról, IzabelaLUKKS Kielce1384N:7
8322IIGrzegorzak, Janusz1384N:103
8323VKawalec, PiotrLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1384N:9
8324IVRajchel, Patryk G-1 1384N:13
8325II+Zając, PatrycjaUKS przy SP 8 Chrzanów 1384N:146
8326IIITorbik, DamianGimnazjum Iwla1384N:6
8327Parnowski, Igor Szkoła Podstawowa Nr 33 Katowice 1384N:6
8328IVKosieradzki, BartoszUKS-STSz Sokołów Podlaski 1384N:4
8329IIIZajkowska, Dominika Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 1384N:15
8330IVŁyczak, JuliuszLublin1384N:6
8331IVSynowiec, Bartosz Kraków - parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jez1384N:14
8332IVTupalski, WojciechUMKS Na Pięterku Poznań 1384N:7
8333IIIMichalczuk, Maria Hetman II Łuków 1384N:45
8334IIIMałecki, Juliusz UKS MDK GDYNIA1384N:22
8335IIIDanielski, Marcin Ksz Jelonka Jelenia Góra 1384N:20
8336IVGrądzki, DorianSP Białe Błota - III d1384N:7
8337IVZacharek, Jakub Sp 28 1384N:3
8338IVMarzec, AdamOSiR Piotrków1384N:18
8339Fojucik, Andrzej1384N:26
8340IVBiniek, DanielOSz Baszta Szamotuły 1384N:4
8341IFilipiak, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn1384N:22
8342IVJarzembiński, MichałUKS Wda Lipusz1384N:121
8343IVLeszczyński, Paweł1384N:7
8344IVSpychalski, RafałKoło Szachowe Gambit Żuromin1384N:5
8345IIIRodziewicz-Bielewicz, KubaUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1384N:2
8346IIIŁupicka, LenaKSz Wieża Śmigiel 1384N:11
8347IILach, AlicjaUKS BASZTA Wodzisław Śląski1384N:5
8348VAntoszczyszyn, Szczepan 1384N:5
8349IIIWamka, Hubert UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1383N:3
8350IVGrudziński, AndrzejGZSN Start Gorzów Wlkp.1383N:15
8351IIIOchman, Maria Akademia Szachowa Gliwice 1383N:10
8352IVPręgowski, Remigiusz UKS Taktyk Białołęka 1383N:8
8353IIISzydłowska, MariaUMKS Na Pięterku Poznań 1383N:1
8354IIIJaranowski, Norbert UKS MDK Radom 1383N:18
8355IVPiłat, AntoniUKSz Hetman Warszawa1383N:5
8356IIILubiszewska, Inga UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1383N:3
8357IIWawer, ElizaLUKS Tempo Ożarów 1383N:10
8358IVSzczypka, Dominik MUKS SZS Cieszyn1383N:28
8359IVWójtowicz, Dawid MOSIR Klub Olimpijczyka Mysłowice1383N:6
8360IVStarczewski, Szymon UKS Ósemka Chojnice1383N:6
8361IVGołda, Grzegorz1383N:6
8362IVWolicki, Adam Rybnik1383N:6
8363IVPodgajny, Juliusz UKS Caissa Warszawa 1383N:9
8364IVTrzaskowski, Tomasz Stawiguda 1383N:5
8365IVKrukar, Dariusz Krosno1383N:9
8366IVSurdyka, Paweł Górno1383N:6
8367IVGrala, NellyKSz ORŁY Pleszew 1383N:3
8368IVHartman, Aleksander KU AZS UW w Warszawie 1383N:6
8369IIIStanowski, Adam Włocławek 1383N:22
8370IVBąk, Jakub Młyńska 1383N:11
8371IIIMasalski, Michał KS AZS Wratislavia1383N:19
8372IVSzczepaniak, ZdzisławZielona Góra 1383N:23
8373IVSurdel, Przemysław 1383N:20
8374IVBulanowski, Piotr PEBUD Sp. z o.o. Wrocław 1383N:11
8375IVKrahel, WojciechWasilków 1383N:5
8376IVSojka, NatanKLIM UKSz Gambit Starachowice 1383N:4
8377I+Oborska, MagdaKSz HETMAN Katowice 1383N:53
8378IVMaleszyk, Jarosław SP Chylice1383N:3
8379IIBiałek, FilipTKSzach Tarnobrzeg1383N:69
8380IIIMagdziarz, PiotrKKSz Kraków1383N:266
8381IIIKowalczyk, JakubKSz Piątka Skierniewice1383N:45
8382IVSarek, KonstantyTS Wisła Kraków 1383N:5
8383IVKiełpiński, Leszek1383N:11
8384Loranty, Natan Hetman Ostrowiec Św.1383N:3
8385IIZielonka, Agata UKS Wda Lipusz1383N:25
8386IVTomkowicz, MaksymilianMDK nr 1 Bytom1383N:6
8387IIIBugaj, Weronika Gim 9 1382N:3
8388IIIKogutek, Rozalia1382N:12
8389IVKukla, KamilUKS SP3 w Bogatyni1382N:11
8390IIIGrabowska, Karolina M-GOK GAMBIT Ślesin1382N:12
8391IVŻyliński, Arkadiusz UKS Ognisko Rydułtowy1382N:14
8392IRobakowska, Paulina UKS Ognisko Rydułtowy1382N:38
8393IIIPoważyńska, Agata UKS Baszta Wałbrzych 1382N:6
8394IVGłębocki, Dominik Gimnazjum 1 Józefów 1382N:10
8395IIISieniawski, Stanisław1382N:96
8396IIIRepeć, Agata UKS SP1 Jedynka Tychy 1382N:4
8397IVTarwacki, Kamil Caissa Pion Zielona Góra1382N:5
8398VSzewczyk, Dominik Górno1382N:7
8399IVBożek, Piotr 1382N:2
8400IVMadej, Rafał KKS Victoria Stalowa Wola 1382N:9
8401IIIKlisz, MaksymilianMKSz DIAGONALIA Imielin 1382N:73
8402IVDąbrowa, MaciejMKS KSOS Kraków1382N:26
8403IVKowalski, PawełUKS Gedanensis Gdańsk1382N:6
8404IIIRybacka, IwonaM-GOK GAMBIT Ślesin1382N:24
8405IVGudyka, Krystian1382N:6
8406IVBorkowski, Adam 1382N:8
8407IVStankiewicz, Marcin Jordanów 1382N:1
8408IISzewczyk, Joanna Hetman Ostrowiec Św.1382N:46
8409IVMazur, Grzegorz 1382N:10
8410IVGrund, Patrick MathiasG Czaplinek 1382N:3
8411IVDychała, Jerzy KSz Silesia Racibórz 1382N:4
8412IVBalwierz, MikołajOPP Andrychów1382N:8
8413IIIPabis, KatarzynaUKS przy SP 8 Chrzanów 1382N:2
8414IIISeliga, IzabellaS P wWalerianach1382N:6
8415IIISyska, NataliaSP Chęciny 1382N:20
8416IŁaźniewska, Zofia AZS Poznań 1382N:88
8417IVDubaniowski, KrzysztofI LO1382N:1
8418IIIPenar, Marcin GKSz Kornuty Gorlice1382N:5
8419IVKokoszkiewicz, JarosławSiedlce 1382N:7
8420IVWalczak, KarolKKSz Kraków1382N:4
8421IVCharchalis, GrzegorzWrocław1382N:9
8422IIIFojcik, KacperKS Roszada Żory1382N:57
8423IVOthman, Radosław UKS Jedynka Bełchatów 1382N:11
8424IIGospodarek, EmiliaZespół Szkół nr 1 1381N:29
8425IVBanaszak, Michał UKS Płomyk Nekla 1381N:8
8426IIIMatwij, AngelikaRzKSz Rzeszów1381N:9
8427IIIKotula, KarolinaGIM 3 Otwock1381N:1
8428IILeopold, Maks KSz LECH-WSUS Poznań 1381N:5
8429IVWiniarski, Mikołaj SP Celestynów1381N:1
8430IVWypych, PatrykUKS GONIEC Staniątki 1381N:27
8431IVWaszkiewicz, Stanisław UKS Roszada Radom 1381N:6
8432IVMieczkowski, Maciej WKS KOPERNIK1381N:11
8433IIJarzyna, Dominika Caissa Pion Zielona Góra1381N:36
8434IIIJagiełło, RóżaTKSzach Tarnobrzeg1381N:5
8435IIIDobosz, Agnieszka ABSOLWENCI GIMNAZJUM GOLCOWA1381N:9
8436IVBlok, HubertII LO Rzeszów1381N:9
8437IVNowacki, Krzysztof1381N:15
8438IIJopek, FilipTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1381N:63
8439IIIGórna, AnnaUKS Hetman Częstochowa 1381N:5
8440IIIŚliwiński, Bogdan TS Wisła Kraków 1381N:8
8441IVNiesler, OskarKS DORS Ruda Śląska 1381N:5
8442IIKamiński, JakubSTMGK Strzelce Krajeńskie1381N:37
8443IIBajer, JakubMKS MOS Wieliczka 1381N:26
8444IVGratys, Jan UKS Pałac Nieborów1381N:7
8445IIILewandowska, HannaZSP nr 3 (SP nr 5)1381N:1
8446IVPochmara, Franciszek1381N:1
8447IIPastuszka, Tomasz KS AZS Wratislavia1381N:42
8448IVWolny, Stanisław SP nr 2 Piaseczno 1381N:1
8449IIIKozera, PatrykSP w Promniku 1381N:3
8450IVŚlifierski, Daniel Łódź 1381N:10
8451IVZąbecki, RafałMDK Radom 1381N:1
8452IIIKantor, AleksanderBielsko-Biała1381N:33
8453IVGroblewski, Norbert Sierpc1381N:9
8454IIIKuczera, JakubMUKS SZS Cieszyn1381N:44
8455IIPacho, MariaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1381N:11
8456IVProbierz, Jakub UKS CZARNY KOŃ OLKUSZ1381N:6
8457IVPuzik, Paweł Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Chorzowie 1381N:6
8458IIIMaruszczak, MaciejKSz Gryf Szczecin 1380N:10
8459IIPaszkowska, Magdalena UKS Jantar Pruszcz Gdański 1380N:56
8460IIIZarębski, PiotrSzkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie 1380N:52
8461IIIKrzywiecki, MikołajMUKS MDK Śródmieście Wrocław1380N:18
8462IIIMozyrski, Michał SSP 4 PTO Białystok1380N:6
8463IIISygulski, Piotr LKSz GCKiP Czarna 1380N:27
8464IVDębczak, Krystian1380N:17
8465IIWilk, PatrycjaUKS SP3 w Bogatyni1380N:58
8466IIIGajek, PaulinaMKS MOS Wieliczka 1380N:16
8467IVOlejniczak, Franciszek1380N:3
8468IVKijanka, Kacper 1380N:3
8469IIIDziura, GrzegorzLKS Sanovia Lesko 1380N:10
8470IIIPietruszka, Agata Strzelec Strzelce Opolskie1380N:11
8471IVMaścianica, OliwierWKS Kopernik1380N:12
8472IVWieczorek, MateuszMKS przy MDK Trzcianka1380N:7
8473IVMokrysz, Adam Ustroń 1380N:13
8474IVMazak, Konrad Sp 2 Pszczyna 1380N:10
8475IVFilec, Paweł SP-15 1380N:7
8476IIIŚlugaj, Krystian Caissa Pion Zielona Góra 1380N:55
8477IIAbdalla, Elnour Michał UKS SP3 w Bogatyni1380N:11
8478IIIWitas, BożenaKS DORS Ruda Śląska 1380N:5
8479IVSoblik, Paweł1380N:4
8480IVKozak, Krystian 1380N:7
8481IIGawlik, WiktorIMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1380N:188
8482IVMielnik, Jakub1380N:6
8483IVWittych, Maciej AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1380N:6
8484IIIPanek, Dorota Strzelec Strzelce Opolskie1379N:2
8485IIOlsztyński, JanKSz Polonia Warszawa1379N:23
8486IIIŁuka, Anna 1379N:16
8487IITkaczyk, Dominika UKS Czternastka Warszawa1379N:20
8488IVSałaj, IgorUMKS Żak Kielce1379N:4
8489IVGuzik, Maciej Gimnazjum Nr 1 Krosno 1379N:7
8490IVWodecki, MichałUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1379N:4
8491IVSionko, Krzysztof UKS Goniec Staniątki 1379N:12
8492IVRutkowski, Wiktor Gimnazjum w Żarkach-Letnisko 1379N:3
8493IVSiekierzycki, Maksymilian UKS OPP Toruń1379N:2
8494IIIWalczak, Szymon Starogard Gdański1379N:17
8495IIIJaracz, Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne w Krośnie 1379N:6
8496IVStawarz, Kacper UKS Gambit Łańcut 1379N:9
8497IVKołodziejski, MaksymilianParafia Gościno1379N:2
8498IVCwynar, Maciej1379N:6
8499IIRetz, Agnieszka LKS Promień Kowalewo Pom.1379N:20
8500IVNawracała, Patryk1379N:6
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)