ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18924)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22465);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32516)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (23);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12634)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11066);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
1GMWojtaszek, Radosławwypożyczony2572N:52
2GMNavara, David KSz HETMAN Katowice 2565N:32
3GMBartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław2557N:111
4GMMoranda, Wojciech KSz Polonia Wrocław2535N:77
5GMSoćko, Bartosz KSz HETMAN Katowice 2535N:110
6GMKempiński, RobertKSz Miedź Legnica2526N:85
7GMŚwiercz, Dariusz KSz Polonia Wrocław2523N:117
8GMMitoń, Kamil KSz HETMAN Katowice 2522N:75
9GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 2518N:197
10GMHeberla, BartłomiejŻTMS Baszta Żnin2517N:110
11GMFedorchuk, Sergey A.Ukraina 2516N:5
12GMKrasenkow, Michal KSz Stilon Gorzów Wlkp.2514N:71
13GMMalaniuk, Vladimir PAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2512N:342
14GMGajewski, GrzegorzKSz HETMAN Katowice 2512N:105
15GMRozentalis, EduardasKSz HETMAN Katowice 2511N:21
16GMMacieja, BartłomiejKSz Polonia Warszawa2507N:63
17GMCzarnota, PawełAkademia Szachowa Gliwice 2505N:81
18GMHera, Imre Jr.UKS Rotmistrz Grudziądz2505N:37
19GMPiorun, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.2503N:155
20GMBalogh, Csaba KSz Polonia Wrocław2502N:8
21GMMarkowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2502N:100
22GMZhigalko, SergeiLKS Pasjonat Dankowice2499N:2
23GMBabula, Vlastimil KSz HETMAN Katowice 2498N:9
24GMStopa, JacekWKS KOPERNIK2498N:11
25GMHracek, Zbynekpotwierdzony2497N:8
26GMFirman, Nazar 2495N:5
27GMKovalev, Andrei 2495N:11
28GMDragun, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2494N:254
29GMMiśta, AleksanderKSz Miedź Legnica2494N:113
30GMMastrovasilis, DimitriosKSz Polonia Wrocław2493N:18
31GMAntoniewski, RafalŻTMS Baszta Żnin2492N:58
32GMTalla, Vladimir ASSz Miedź Legnica 2491N:8
33GMGdański, Jacek ZUS 2488N:20
34GMStupak, KirillBiałoruś2488N:4
35GMZezulkin, Jurij KSz Odrodzenie Kożuchów 2487N:12
36GMKveinys, AloyzasKSz. Hańcza Suwałki 2487N:24
37GMKuczyński, Robert2486N:14
38GMSergeev, Vladimir Kijów2485N:18
39GMCyborowski, Łukasz LKS Wrzos Miedzyborów2478N:206
40GMShishkin, Vadim 2478N:67
41GMDziuba, MarcinSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2477N:54
42GMMaksimenko, AndreiŻTMS Baszta Żnin2476N:61
43GMJakubowski, Krzysztof Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2474N:109
44IMWarakomski, TomaszAkademia Szachowa Gliwice 2471N:178
45GMOlszewski, MichałAkademia Szachowa Gliwice 2470N:109
46GMBobras, Piotr ŻTMS Baszta Żnin2470N:56
47GMDuda, Jan-Krzysztof MKS MOS Wieliczka 2468N:133
48GMJakubiec, Artur SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2461N:102
49IMSadzikowski, Daniel Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie2453N:230
50GMGrabarczyk, Mirosław ŻTMS Baszta Żnin2453N:380
51GMTazbir, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2452N:76
52GMJaracz, PawełŻTMS Baszta Żnin2446N:69
53GMSoćko, MonikaKSz HETMAN Katowice 2443N:122
54GMBulski, Krzysztof KSz HETMAN Katowice 2442N:86
55IMKrzyżanowski, Marcin Ksz Silesia Racibórz 2436N:282
56IMMatuszewski, MichałUniwersytet Jagielloński w Krakowie2431N:163
57IMCzakon, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2424N:51
58GMVoloshin, Leonid2423N:48
59IMPańczyk, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2419N:105
60IMBobula, Mateusz TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2418N:48
61IMLuch, Michał OKSiR Wisznia Mała 2418N:67
62GMKanarek, Marcel Uniwersytet Warszawski2416N:184
63IMAliavdin, Nikolai Hetman Myślibórz2416N:13
64IMSzeląg, Marcin Politechnika Poznańska 2415N:100
65IMSłaby, Jerzy MLKS NADNARWIANKA Pułtusk2415N:14
66IMKoziak, VitaliWieża Pęgów2415N:68
67IMBernadskiy, Vitaliy 2415N:8
68IMKlekowski, Maciej TS WISŁA KRAKÓW 2413N:187
69GMPakleza, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2412N:76
70IMZawadzki, StanisławKSz Miedź Legnica2412N:36
71IMStaniszewski, Piotr OTSz Ostrów Wielkopolski 2411N:56
72IMKuźmicz, KrystianWKS KOPERNIK2410N:96
73mJanczarski, Michał TKKF Drogowiec Kraków2408N:236
74IMLeniart, ArkadiuszTS Wisła Kraków 2408N:94
75IMStachowiak, Kamil KSz Polonia Wrocław2407N:181
76GMJedynak, RadosławSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2407N:64
77IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 2406N:140
78IMWieczorek, OskarUniwersytet Wrocławski 2403N:154
79IMKruszyński, Włodzimierz KSz HETMAN Katowice 2403N:2
80IMDobrowolski, PiotrKSz Polonia Wrocław2402N:119
81IMMasternak, Grzegorz KSz HETMAN Katowice 2401N:1
82IMPrzewoźnik, JanKSz Stilon Gorzów Wlkp.2400N:2
83IMSakalauskas, Vaidas LKS Chrobry Gniezno 2400N:25
84IMGrabarczyk, BogdanSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2399N:31
85IMKiedrowicz, Jan UKS Ósemka Chojnice2399N:105
86IMSkalski, MichałTS Wisła Kraków 2398N:10
87IMNasuta, GrzegorzMUKS Stoczek 45 Białystok2397N:233
88IMCzerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp.2397N:71
89IMBielczyk, Jacek OLIMPIJCZYK Chrzanów 2397N:26
90WGMZawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław2396N:122
91IMMatlak, Marek KS 64 Zielona Góra 2396N:8
92IMGolubka, PetroMKS Sandecja Nowy Sącz 2394N:32
93IMSkalik, Przemysław Głogów2393N:34
94IMStryjecki, MarekKSz Silesia Racibórz 2393N:25
95IMPiankov, EvgenijSewastopol2391N:9
96IMStrzemiecki, Zbigniew MLKS Nadnarwianka Pułtusk2388N:332
97IMDukaczewski, Piotr"SYRENKA" Warszawa2388N:148
98IMLubczyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2388N:17
99IMSapis, WitalisGKSz Solny Grzybowo 2387N:17
100IMMurdzia, PiotrMLKS Ostródzianka Ostróda 2386N:21
101IMSkrobek, RyszardMKS Pogoń Oleśnica2385N:18
102IMSieciechowicz, Marcin KSz Miedź Legnica2384N:272
103IMButkiewicz, Łukasz OKSiR Wisznia Mała 2384N:78
104IMKostyra, StanislawMUKS Stoczek 45 Białystok2384N:180
105IMPisuliński, JanUniwersytet Rzeszowski2382N:11
106IMSygulski, Artur AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2381N:6
107IMSzoen, DariuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2381N:29
108IMWeichhold, Paweł SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2377N:230
109IMMikrut, Dariusz TS WISŁA KRAKÓW 2375N:110
110mWandzik, Wojciech Politechnika Śląska w Gliwicach 2374N:168
111IMŁagowski, Patryk UKS Rotmistrz Grudziądz2374N:27
112IMSznapik, Aleksander 2374N:17
113FMCukrowski, FilipPolitechnika Wrocławska2373N:396
114IMShkapenko, PavelKaliningrad 2373N:64
115mLewtak, DamianUniwersytet Rzeszowski2372N:426
116IMOrzech, Dominik RPW Okucia Budowlane Łódź2371N:92
117IMKołosowski, MateuszWKS KOPERNIK2369N:155
118IMKsięski, ZbigniewKSz DRAKON Lublin 2369N:21
119IMPędzich, Dominik KSz Polonia Warszawa2368N:25
120IMWęglarz, LeszekKS Pocztowiec Poznań 2368N:18
121IMJarmuła, Łukasz KSz HETMAN Katowice 2367N:390
122IMBrodowski, PiotrUE w Poznaniu 2367N:100
123IMKhamitskiy, SergeiMińsk2365N:111
124IMSzczepkowska, KarinaMKSz Rybnik 2364N:163
125IMGajek, RadosławUKS Rotmistrz Grudziądz2363N:264
126k++Barski, Radosław TS Wisła Kraków 2362N:250
127IMDrozdowski, KacperUKS Rotmistrz Grudziądz2362N:100
128IMRutkowski, Maciej WIEŻA PĘGÓW 2362N:32
129FMSteczek, Marcin TS-R Hetman Konin 2361N:125
130IMTomaszewski, RomanUKS Hetman Częstochowa 2359N:25
131IMHnydiuk, Aleksander KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2355N:167
132IMSzymański, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2353N:29
133mSopur, Lech RPW Okucia Budowlane Łódź2351N:78
134IMPiński, JanKU AZS UW w Warszawie 2351N:25
135mMroziak, Maciej KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2347N:260
136FMDudzinski, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 2347N:68
137IMRajlich, IwetaKSz Polonia Wrocław2347N:84
138IMSarwinski, Miroslaw SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2347N:34
139IMChojnacki, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 2345N:195
140IMFrączek, DanielKSz Miedź Legnica2345N:55
141IMJasnikowski, Zbigniew WKSz GANT HETMAN2345N:23
142mNurkiewicz, MaciejLKS Wrzos Miedzyborów2344N:134
143mKlim, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2342N:167
144IMKalinin, Oleg KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2342N:65
145mDeszczyński, AdamWarszawa2342N:61
146mPrzedmojski, Rafał KU AZS UW w Warszawie 2341N:111
147IMKrysztofiak, Marcin ŻTMS Baszta Żnin2341N:81
148IMNguyen, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2340N:187
149WGMZawadzka, Beata KSz Stilon Gorzów Wlkp.2338N:51
150IMŻeberski, JakubMDK Fabryczna Wrocław2337N:87
151FMJanaszak, Dawid OTSz Ostrów Wielkopolski 2337N:53
152mStoma, Paweł KSz DRAKON Lublin 2336N:189
153FMSkawinski, ArkadiuszOKSiR Wisznia Mała 2336N:211
154FMMaciejczak, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 2333N:37
155FMKaczmarek, Aleksander KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2332N:278
156FMRudolf, Michał ZMCh Polska YMCA Warszawa 2331N:217
157mPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków2329N:73
158mKukawski, MaciejKSz Polonia Warszawa2327N:109
159FMPlichta, KamilOKSiR Wisznia Mała 2327N:144
160FMDabek, RomanKSz HETMAN Katowice 2324N:42
161FMBednarek, Sylwester Łódź 2322N:102
162FMMulet, PiotrSSz Gminy Pawłowice2319N:226
163mKosiorek, Marek UKS Rotmistrz Grudziądz2319N:52
164IMSabuk, PiotrWKS KOPERNIK2318N:198
165IMPieniążek, ArturKSz Miedź Legnica2318N:46
166FMJasik, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2317N:22
167FMTomczak, Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno2313N:254
168WGMKulon, KlaudiaUE w Poznaniu 2312N:151
169FMSzwed, JacekKSz HETMAN Katowice 2312N:49
170FMUstianovich, NazarOLIMPIJCZYK Chrzanów 2312N:62
171mRazin, Vadim2311N:5
172mKolago, MarcinSSz GMINY PAWŁOWICE2310N:57
173FMWieczorek, Zbigniew KSz Silesia Racibórz 2310N:53
174mPaterek, Michal SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2310N:25
175k+Kowalczyk, Paweł WIEŻA PĘGÓW 2309N:256
176FMPiesik, Piotr Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2309N:200
177FMMarkiewicz, Jacek Resort Środowiska2309N:13
178FMKula, RobertKSz Pod Wieżą Szczecin2309N:20
179FMPrzybylski, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2308N:93
180mMarszałek, MaciejMKS Sandecja Nowy Sącz 2307N:50
181FMSendera, JarosławMKS Polonia Przemyśl 2307N:37
182FMKoykka, Pekka 2307N:5
183FMBartel, Michał MLKS Nadnarwianka Pułtusk2304N:123
184FMPolok, Kacper Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2303N:390
185IMAdamski, AndrzejWarszawa2303N:79
186FMGoluch, Piotr WKS KOPERNIK2302N:321
187mOliwa, MarekKSz Odrodzenie Kożuchów 2302N:29
188FMBargłowski, FilipAkademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2302N:73
189FMTworuszka, MichałKSz HETMAN Katowice 2301N:38
190FMSpisak, Czeslaw MUKS Stoczek 45 Białystok2301N:8
191mDługosz, JędrzejKSz Miedź Legnica2301N:5
192FMBernard, RyszardKSz LECH-WSUS Poznań 2300N:4
193mBożek, AdamMUKS MDK Śródmieście Wrocław2300N:6
194mMuc, Tomasz SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2300N:9
195FMGralka, JulianBKS Chemik Bydgoszcz2299N:97
196WGMMajdan-Gajewska, Joanna WIEŻA PĘGÓW 2299N:61
197FMWałach, Marcin KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2299N:79
198FMOwczarzak, JerzyKSz Polonia Warszawa2298N:1
199mProtaziuk, Grzegorz Politechnika Warszawska 2297N:52
200FMMaciejewski, Miroslaw TTSz Tęcza Turek 2297N:7
201FMKarpus, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz2296N:438
202FMGunajew, Rafał Syrenka Warszawa2296N:113
203k+Eggink, Ryszard Uniwersytet Warszawski2296N:283
204FMBronowicki, Mateusz OKSiR Wisznia Mała 2295N:46
205GMSchmidt, Włodzimierz Akademia Szachowa Gliwice 2295N:128
206FMTymrakiewicz, RafałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2294N:193
207IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno2294N:219
208FMJanocha, Wiesław MUKS MDK Śródmieście Wrocław2293N:39
209kGałażewski, TomaszUKS SP3 w Bogatyni2290N:131
210WGMDworakowska, Joanna KSz Polonia Warszawa2290N:24
211FMWiśniewski, Adrian LZS Victoria Chróścice2289N:11
212FMCichocki, AdamUKS Jantar Pruszcz Gdański 2289N:8
213k+Piotrowski, Przemysław KSZ Polonia Wrocław2288N:412
214mMurawski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 2288N:14
215FMChojnicki, ZenonKSz SDK-Lotnik Mielec 2288N:11
216FMJanik, Igor UKS Hetman Elbląg2286N:362
217FMŁobejko, RafałKSz DRAKON Lublin 2286N:33
218mBrzeski, Maciej TS Wisła Kraków 2285N:43
219WGMToma, Katarzyna KSz DRAKON Lublin 2285N:76
220IMJaworski, Mirosław KSz Silesia Racibórz 2285N:117
221FMDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki2285N:31
222FMObruśnik, MichałPolitechnika Śląska w Gliwicach 2284N:178
223FMKucza, KarolŻKSz Żary 2284N:446
224FMSiwiec, BartlomiejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2283N:23
225WIMWarakomska, AnnaPolitechnika Śląska w Gliwicach 2281N:159
226IMBorkowski, Franciszek WKSz HETMAN 2281N:55
227FMBugajski, RobertGENERALI2281N:26
228WGMMichna, Marta KSz HetMaN Szopienice Katowice2281N:24
229mCieśla, Adam UKS Hetman Częstochowa 2281N:57
230FMKozłowski, WaldemarUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn2281N:4
231CMLewicki, MirosławLKSz GCKiP Czarna 2280N:258
232mMickiewicz, Piotr MLKS Nadnarwianka Pułtusk2279N:71
233FMTomczak, RafalMLKS Ostródzianka Ostróda 2279N:6
234kPaprocki, JaroslawPKS Wiatrak Bydgoszcz 2278N:235
235FMGumuła, Daniel MCKiS Jaworzno2278N:48
236FMŚwic, Waldemar RPW Okucia Budowlane Łódź2278N:9
237mKrogulski, Grzegorz GKSz Hetman III Pilzno2277N:54
238FMModzelan, Andrzej KSz Stilon Gorzów Wlkp.2277N:5
239FMMirosław, MichałKSz DRAKON Lublin 2277N:54
240mJuroszek, Tadeusz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2277N:28
241CMDubiński, MateuszUniwersytet Wrocławski 2277N:97
242mMyć, MarcinKSz Skoczek Siedlce 2277N:48
243FMWlodarczyk, Robert2276N:9
244mJurkiewicz, Krzysztof UKS Zawisza Kolbudy 2275N:24
245FMMolenda, Marcin UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2273N:356
246k++Nowicki, BartoszMTSz Mińsk Mazowiecki2273N:343
247k+Musiałkiewicz, Jan LKS Chrobry Gniezno 2272N:206
248k+Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka2272N:124
249I++Gumularz, SzymonKSZ Polonia Wrocław2272N:365
250IMSygulski, Bogusław GKSz Hetman Pilzno2271N:80
251mWojciechowski, PiotrUniwersytet Warszawski2271N:52
252WGMDabrowska, Krystyna Warszawa2271N:7
253mDobrowolski, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2270N:80
254FMMusiałkiewicz, PawełLKS Chrobry Gniezno 2269N:193
255kJaroch, PawełUMKSz Jaćwież Suwałki2269N:175
256kBanasik, KrzysztofLKS ZARZEWIE Prudnik2269N:324
257FMKuzioła, Mateusz TS Wisła Kraków 2269N:18
258WGMCherednichenko, SvetlanaKSz Silesia Racibórz 2269N:9
259FMFlis, Jacek UKS Hetman Częstochowa 2268N:84
260mJędryczka, KrystianPłock2268N:57
261WIMKantane, Anna KSz Polonia Wrocław2267N:201
262FMHelis, TadeuszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2267N:156
263FMLicznerski, Łukasz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2266N:245
264kKosakowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2266N:322
265mGosiewski, PiotrMKS Mrągowia Mrągowo2266N:9
266k+Jarmuła, PawełKSz Polonia Warszawa2265N:351
267kWiewióra, Eneasz SSz GMINY PAWŁOWICE2265N:220
268FMWlodarczyk, Oskar OTSz Ostrów Wielkopolski 2265N:54
269FMGerasimenyk, Mikhail2265N:23
270k+Kaukiel, PiotrGOKiS Moszczenica 2262N:36
271FMGazik, Viktor KSz HETMAN Katowice 2261N:90
272mNowak, KamilKSZ Polonia Wrocław2261N:418
273FMPerdek, Mirosław KSz Polonia Wrocław2261N:48
274FMToczek, Grzegorz2261N:42
275kKyć, Jerzy TS Wisła Kraków 2260N:506
276FMBebel, ArkadiuszSGH Warszawa2259N:38
277kDowgird, Filip WIEŻA PĘGÓW 2259N:129
278FMWojcieszyn, Jacenty KSz DRAKON Lublin 2259N:63
279mTustanowski, Robert LKS ZARZEWIE Prudnik2259N:200
280WGMKrupa, Monika WKS KOPERNIK2259N:42
281FMNiekraś, Dawid UKS KSM Tęcza Kościan 2257N:303
282FMBorgula, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2254N:63
283kZakrzewski, Marek ASSz Lipno Stęszew 2254N:173
284mJaroch, Karol UKS FALA Świekatowo2252N:232
285k++Siembab, BartoszUks Giecek Radków2252N:132
286k+Szadkowski, Kamil UKS Smecz Konin 2252N:117
287WGMWorek, Joanna wypożyczona na II i III zjazd2251N:92
288CMTeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy2251N:329
289k++Reza, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2250N:283
290kSzusterowski, Radosław Politechnika Częstochowska 2250N:155
291mBudrewicz, KrzysztofMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2250N:200
292mŚwicarz, MaciejKSz Polonia Wrocław2249N:105
293k+Zieliński, MaciejUKS Zawisza Kolbudy 2248N:160
294I++Dzierżak, RadosławUniwersytet Śląski w Katowicach 2248N:349
295k+Gbyl, Andrzej KKSz Kraków2248N:142
296kGola, Karol KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2246N:97
297FMDudzinski, PawelOTSz Ostrów Wielkopolski 2246N:70
298kMaćkowiak, Marek AZS Poznań 2245N:199
299I++Klepaczka, Tomasz KSz Piątka Skierniewice2244N:107
300k+Pietruszewski, Marcin UKSz Hetman Warszawa2243N:252
301FMSeifert, Henryk StI EUROBESKIDY Łodygowice 2242N:129
302FMKazek, KrzysztofTS-K SZOMBIERKI Bytom 2241N:17
303WIMMatras-Clement, Agnieszka MKSz Rybnik 2241N:64
304kBukojemski, AdamKKSz Kraków2240N:35
305kWiniarski, Mikołaj KS LAURA Chylice2239N:288
306kMucha, RomanMKS MOS Wieliczka 2238N:176
307k+Gierulski, KamilRzKSz Rzeszów2238N:349
308k++Najbar, MarcinAkademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2238N:26
309kSypień, MateuszJasło2238N:91
310mRobak, Zbigniew ŻTMS Baszta Żnin2237N:55
311WGMBartel, Marta Uniwersytet Warszawski2236N:110
312FMPacuszka, TomaszUrząd Miejski w Grudziądzu2236N:54
313IMAdamski, JanKSz Polonia Warszawa2236N:150
314kBugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2236N:84
315WIMWoźniak, Mariola KSz Polonia Wrocław2235N:256
316k+Szymanski, PiotrLZS Victoria Chróścice2235N:34
317FMŻyłka, Stanisław MKSz Rybnik 2235N:483
318mKołosowski, Paweł MCKiS Jaworzno2234N:38
319k+Jóźwicki, Jakub SSz Pocztowiec Bydgoszcz2234N:26
320FMFudalej, MichałKSz Polonia Wrocław2233N:42
321k++Paszewski, MateuszPolitechnika Częstochowska 2232N:286
322I++Święch, Przemysław Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 2232N:169
323FMŻyła, JanuszCEKDiM Wrocław 2232N:22
324kKujawski, AdamUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2232N:21
325kJacek, Krystian KSz Gryf Szczecin 2231N:228
326FMGrela, Kacper KSz Miedź Legnica2231N:289
327kMucha, PiotrKSz HETMAN Katowice 2231N:583
328mKrzywicki, DariuszOlsztyn 2231N:28
329kChmiel, MarcinUniwersytet Jagielloński w Krakowie2230N:437
330k+Suder, RyszardOKS WARMIA I MAZURY Olsztyn 2230N:166
331FMKoćwin, Bartosz Strzelec Strzelce Opolskie 2229N:80
332kChojnacki, SławomirKSz Polonia Wrocław2227N:44
333kRymaszewski, DariuszLZS Mewa Goliszów2227N:42
334kTomaszewski, Kacper Uniwersytet Śląski w Katowicach 2227N:381
335FMSzczechowicz, Bartosz TKKF Drogowiec Kraków2227N:28
336kŻochowski, KacperMUKS Stoczek 45 Białystok2226N:294
337FMKubień, JerzyWIEŻA PĘGÓW2226N:113
338mGrzelak, ArturKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2226N:94
339WGMJaracz, Barbara ŻTMS Baszta Żnin2226N:69
340kDenderski, PiotrUKS Hetman Częstochowa 2226N:22
341kŻebracki, Tomasz PKS Wiatrak Bydgoszcz 2224N:390
342k+Sowul, BartoszPolitechnika Warszawska 2224N:131
343kWalter, SzymonUKS 21 Podlesie 2224N:335
344k+Fistek, Dariusz MKS Polonia Przemyśl 2224N:34
345kMarczuk, DominikKKSz Kraków2223N:245
346kKarwowski, Kacper Politechnika Warszawska 2223N:362
347kChomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa2223N:537
348FMBardeli, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 2222N:121
349kPłończak, Dominik MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2222N:70
350FMŻółtek, Tadeusz2221N:166
351kRoszkowski, Rafal MUKS Stoczek 45 Białystok2221N:18
352FMKot, JerzyKSz Polonia Wrocław2220N:76
353IMSzymczak, Zbigniew2220N:120
354kBrok, Jerzy GZSN Start Gorzów Wlkp.2220N:29
355kZaleski, ŁukaszUKS Zawisza Kolbudy 2219N:361
356I++Tomsia, Kamil Uniwersytet Jagielloński w Krakowie2219N:54
357kDuch, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2219N:27
358kUlanowski, KarolPolitechnika Warszawska 2219N:182
359kSzromba, KrzysztofKSz HETMAN Katowice 2219N:22
360FMKraiński, Aleksander UKS Rotmistrz Grudziadz 2218N:110
361kKłykow, Łukasz2218N:57
362k+Nowak, ŁukaszKSz Polonia Warszawa2217N:362
363kBęben, PawełMKS PRZY MDK TRZCIANKA2217N:8
364kLizak, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2216N:522
365kZerek, Bogdan SzKS Zelmer Rzeszów2216N:7
366WIMLach, AleksandraAkademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie2216N:141
367kPrzewoźnik, DariuszLZS Mewa Goliszów2216N:9
368WIMFojudzka, AnnaFH OLIWEX POZNAŃ 2216N:9
369FMWalkusz, Witoslaw KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2215N:136
370kGralka, Przemysław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2215N:36
371kCaba, TomaszMDK Bochnia 2215N:5
372kŚnihur, PiotrUKS Smecz Konin 2214N:313
373kPankiewicz, TomaszKlub HDK PCK przy MPK Wrocław2214N:19
374kSiekański, JanuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2214N:9
375k+Kowalczyk, Rafał Uniwersytet Łódzki2213N:282
376kKulaś, SzymonUE Wrocław 2213N:270
377kZaskalski, Paweł TG Sokół Mielec 2213N:43
378kBednarczyk, DamianUniwersytet Ekonomiczny w Krakowie2212N:125
379kFlak, PawełSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2212N:99
380WFMŚliwicka, Alicja UKS OPP Toruń2211N:283
381k+Stuczyński, AndrzejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2211N:17
382FMSzóstko, Jakub II LO Białystok2211N:257
383kMichniewski, Tomasz UKS Jedwabnik Milanówek2211N:11
384kSokołowski, Stanisław UKSz Hetman Warszawa2211N:5
385k+Wieczorek, Robert Głogów2211N:7
386FMKozioł, KamilMKSz Rybnik 2210N:359
387IZareba, GrzegorzLUKKS Kielce2209N:127
388FMPułtorak, JanUKS RODŁO Opole2209N:368
389kŚmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok2209N:409
390M Polak, Michał LUKKS Kielce 2209N:91
391kBaliński, Damian (klu) UKS POGOŃ Oleśnica2209N:131
392kKopacz, Jarosław TG Sokół Mielec 2209N:15
393mPraszak, MichałKSz DRAKON Lublin 2208N:329
394kRybak, Tomasz KU AZS UMK Toruń 2208N:28
395kJaracz, JózefKSz JelonkaJelenia Góra2208N:3
396I++Adamowicz, Maciej UE w Poznaniu 2207N:260
397k++Jagodziński, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2207N:162
398FMSroczynski, MaciejKTS Kalisz2207N:26
399kMazurkiewicz, Michał UE w Poznaniu 2207N:8
400kBuś, KonradMKS MOS Wieliczka 2206N:296
401WIMLeks, Hanna Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach2206N:16
402kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2206N:2
403k+Kukuła, Paweł UKS Rotmistrz Grudziądz2206N:72
404I++Delekta, FilipKSz STILON Gorzów Wlkp.2205N:226
405kBorawski, Jakub Politechnika Białostocka 2205N:253
406kEggink, Mateusz UKS Łady Raszyn2205N:251
407kMasternak, Aleksander KSz HETMAN Katowice 2205N:20
408kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2205N:9
409kŚwiatłowski, ŁukaszKS 64 Zielona Góra 2205N:2
410kOlhovik, Andrei Grodno2205N:4
411kNiedźwiedź, Marek San Francisco 2205N:7
412kKwiecinski, Marian WIEŻA PĘGÓW 2205N:12
413k+Masłowski, TomaszKSz Torfarm-64 Toruń 2204N:4
414kKos, Paweł MLKS Nadnarwianka Pułtusk2204N:11
415kSzustakowski, AntoniUKS HETMAN Puszcza Mariańska 2204N:488
416kBrodowski, Wojciech KSz Stilon Gorzów Wlkp.2204N:1
417WIMJakubiec, Edyta SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2203N:162
418FMMarkiewicz, Jerzy GKSz Hetman Pilzno2203N:72
419kKumala, AleksanderMKSz GRYF Dębica 2203N:290
420kZontek, Sebastian 2203N:7
421kKusmierz, MaciejUKS Zawisza Kolbudy 2202N:1
422mOrzechowski, JacekKsz Silesia Racibórz 2202N:115
423kPsyk, Radosław KSz Piątka Skierniewice2202N:312
424FMRawicz, Karol Politechnika Łódzka 2202N:112
425kŁubieński, TadeuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2202N:1
426kNieszporek, Stanisław2202N:1
427WIMBlimke-Dereń, DaliaKSz HETMAN Katowice 2201N:6
428kKopczyk, Daniel LKS Sanovia Lesko 2201N:132
429kDumański, Aleksander KS LAURA Chylice2201N:13
430kZapolski, Krzysztof UKS Gambit Świebodzin2201N:6
431mSłabek, AgnieszkaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2201N:10
432FMTokarski, Łukasz MCKiS Jaworzno2200N:68
433kOliwa, Patryk Sulechów 2200N:10
434I++Nowak, Mikołaj UKS Smecz Konin 2200N:309
435kKarnówka, JanSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2200N:3
436kLorenc, MarianKKSz Urania Krosno2200N:109
437mKasperek, Ryszard MKSz Gryf Dębica 2200N:97
438k++Cybulak, Adam LZS Mewa Goliszów2200N:7
439kLeszner, MariuszSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2200N:9
440IMPinkas, Karol MCKiS Jaworzno2199N:62
441FMKempinski, Tomasz KS KORONA Zakrzewo2199N:120
442kBabik, Tomasz LKS Wrzos Miedzyborów2199N:5
443kGłuszko, TomaszPlewiska2199N:9
444kStępień, Janusz MCKiE Malbork 2198N:2
445kScibior, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 2197N:38
446kTokarski, Bartosz JKSz MCKiS Jaworzno 2197N:27
447kFlasiński, Michał KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 2197N:36
448k++Chalupnik, Marcin ZMCh Polska YMCA Warszawa 2197N:73
449k++Różycki, BartłomiejKS LAURA Chylice2197N:534
450kPulik, KrzysztofLKS Parnas Stara Wieś2197N:125
451kOkoń, DariuszKSz Pod Wieżą Szczecin2197N:11
452k+Maciąga, MarcinUKS TSz Zieloni Zielonka2196N:195
453kKujawski, Ryszard LKS Chrobry Gniezno 2196N:12
454kMarks, JacekMLKS Nadnarwianka Pułtusk2196N:9
455kBrinovec, Franc UKS TSz Zieloni Zielonka2196N:1
456kGrabowski, Paweł Gniew 2196N:8
457mJurkiewicz, Katarzyna MCKiS Jaworzno2196N:16
458kŁukaszewski, MarcinKS Cracovia 1906 Kraków2196N:9
459kTyszecki, PawełMGLKS Parnas Oława 2196N:1
460kMrozek, Przemysław GKSz Hetman Pilzno2195N:9
461I++Siwiec, Arkadiusz Uniwersytet Warszawski2194N:92
462kKopczynski, MichalMTSz Mińsk Mazowiecki2194N:7
463Huseynov, Vusal 2194N:9
464kZaskalski, ArkadiuszGKSz Hetman Pilzno2194N:83
465kOsiecki, StanislawLKS Wrzos Miedzyborów2194N:14
466kChruszcz, Tadeusz ChTS Chorzów 2194N:3
467k++Malec, SebastianKSz Polonia Warszawa2193N:233
468kStankiewicz, Paweł UE Wrocław 2193N:302
469kZgadzaj, RafalLZS Victoria Chróścice2193N:116
470kRogulski, WitoldUKS TSz Zieloni Zielonka2193N:3
471kHuńka, Romuald SSz Modus Warszawa2192N:3
472kChrapkowski, Grzegorz SSz Pocztowiec Bydgoszcz2192N:8
473kKorbal, Arkadiusz KSz Gryf Szczecin 2192N:215
474kWinski, LukaszMUKS Stoczek 45 Białystok2192N:26
475kLamża, Zenon MKSz Rybnik 2192N:9
476kKwiatkowski, Janusz 2192N:6
477kPilczuk, Andrzej2192N:6
478kCzerw, DawidUKS Pionier Jastrzębie Zdrój2191N:428
479kOszczanowski, WitoldKS AZS Wratislavia2191N:305
480kMannke, Manfred KU AZS UW w Warszawie 2191N:29
481mKucypera, Małgorzata KSz Polonia Wrocław2191N:5
482kStysiak, Szymon KSz Silesia Racibórz 2191N:19
483kKempiński, Zdzisław UKS Korona Gdańsk2191N:2
484kSzyszylo, Rafal KSz Pod Wieżą Szczecin2191N:7
485kGałyga, Zbigniew Urzędy Miejskie2190N:16
486FMShilov, SergejSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2190N:68
487kStecki, Witold2190N:1
488kGroborz, MichałMKSz Rybnik 2190N:5
489kŚwierczewski, MarekWKSz GANT HETMAN2189N:29
490kCajbel, MaciejAkademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2189N:123
491k+Czajkowski, AdamMLKS Nadnarwianka Pułtusk2188N:377
492kLewtak, Dominik LKSZ GCKiP Czarna 2188N:436
493kLercel, Michał OKSiR Wisznia Mała 2188N:43
494k+Majcher, Marcin SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2188N:56
495kMaślej, MirosławLZS Mewa Goliszów2188N:3
496FMKopacz, GrzegorzTG Sokół Mielec 2188N:50
497kLewandowski, MirosławGdynia2188N:20
498kBielinski, Leszek 2188N:7
499Vorobets, Nikolay Politechnika Lubelska 2188N:6
500kZieliński, WojciechUKS Zawisza Kolbudy 2187N:265
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)