ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19517)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23536);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33901)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (99);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13023)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11768);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
1001I+Pietrzak, JanuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2069N:12
1002Zaczek, JonathonUKSz Hetman Warszawa2069N:89
1003I+Gajdzica, MaciejPolitechnika Gdańska 2069N:8
1004I+Mlynarczyk, Dariusz TTSz Tęcza Turek 2069N:32
1005kKłusek, Aleksander GKSz Hetman Pilzno2068N:23
1006I++Wesolowski, Edgar UKS Szach Wolsztyn2068N:141
1007I+Skrzyczek, Tomasz KS DORS Ruda Śląska 2068N:43
1008I+Smolak, Michal2068N:7
1009I+Zarębski, Cezary MLKS Ostródzianka Ostróda 2067N:31
1010kKokoszczyński, Jan KS LAURA Chylice2066N:543
1011kKrawczyk, CezaryMKS Korona Góra Kalwaria 2066N:19
1012I+Kmiecik, Wojciech UKS Debiut Przedwojów2065N:71
1013I+Stoppel, MariuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2065N:38
1014kNowak, RyszardKlub HDK PCK im. Marciniaka 2064N:55
1015kPochciał, JanKS DORS Ruda Śląska 2064N:89
1016I+Świech, PiotrAKS Mikołów 2064N:37
1017I+Walczak, Krystian UKS Jantar Pruszcz Gdański 2064N:26
1018I+Fengier, WinicjuszSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2063N:65
1019ILizak, SebastianKSz Górnik Lędziny2063N:36
1020I++Kowalski, Piotr SSz Modus Warszawa2063N:13
1021I++Nowak, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2062N:99
1022k+Szylko, WaldemarLubsko2062N:98
1023I++Taboła, Marcin Strzelec Strzelce Opolskie 2062N:72
1024I+Janzer, HubertTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice2062N:177
1025kKujawski, Kazimierz LKS Chrobry Gniezno 2062N:20
1026I++Szybka, Andrzej LZS SSz PAT Ligota Dolna2062N:128
1027kSawicki, Mikołaj UKS TSz Zieloni Zielonka2062N:66
1028kRzeźnik, Łukasz MLKSz Myślenice2062N:48
1029I++Grajczak, AdrianUKS WDA Lipusz2061N:153
1030I++Organiściak, WojciechLKS Parnas Stara Wieś2061N:21
1031I+Blaszczak, Paweł KS Cracovia 1906 Kraków2061N:23
1032I++Ziębiński, BartoszUKS HETMAN Częstochowa 2060N:75
1033I+Madera, Mateusz (kghm)KSz Miedź Legnica2060N:27
1034I+Talik, Patryk UKS Rodło Opole2060N:109
1035ILuba, Łukasz UKS Giecek Radków2059N:37
1036IBorys, JacekPSSz Pszczyna 2059N:83
1037I+Kiciński, JacekUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.2059N:22
1038I+Góźdź, Andrzej MKS Start Lublin2058N:7
1039I+Grześków, AdrianUKS SP3 w Bogatyni2058N:203
1040kBitman, Marek MKSz Rybnik 2058N:110
1041IZych, Marek WOK Wałbrzych2058N:44
1042WFMVasilieva, MariaKSz LECH-WSUS Poznań 2058N:14
1043I++Smolak, Krzysztof WKS Górnovia Górno2057N:18
1044WCMMucha, MagdalenaMKS MOS Wieliczka 2057N:153
1045I++Konieczyński, PiotrŻTMS Baszta Żnin2057N:219
1046I+Purzycki, Jan Dawid 2057N:71
1047ILusio, KrzysztofKosienice 2057N:45
1048kBrewczyński, RobertMTSz Mińsk Mazowiecki2057N:66
1049I++Woźniak, MarcinMKS Polonia Przemyśl 2057N:94
1050I+Dzikowski, MichałKSz Polonia Wrocław2056N:320
1051I++Wielosz, Jaroslaw WKSz GANT HETMAN2056N:206
1052I+Czuchnicki, AdamPałac Młodzieży Szczecin 2056N:108
1053k+Kucharska, Honorata MKSz Rybnik 2055N:372
1054IKnoff, MariuszUKS Rotmistrz Grudziądz2055N:21
1055kSmal, Tobiasz UKS Szach Gryfice 2055N:386
1056IGrabara, KrzysztofKomenda Stołeczna Policji2055N:40
1057I+Niczyporuk, RobertMLKS Czarni Olecko2055N:8
1058kWitek, Tomasz MKSz GRYF Dębica 2055N:27
1059I+Kopaczewski, Adam UKS Rotmistrz Grudziądz2054N:299
1060I++Widła, Piotr MKS Sandecja Nowy Sącz 2054N:164
1061I+Zdrojewski, WojciechSKF Korsarz Gdynia2054N:18
1062I+Matusiak, MarcinOISW Katowice 2054N:43
1063I+Szczurek, Krzysztof KKSz Kraków2053N:449
1064kFukowski, PawełMTS Kwidzyn 2053N:411
1065I++Kozicz, Andrzej GZSN "Start" I Gorzów Wlkp.2053N:92
1066I+Gigoła, JacekGZSN Start Gorzów Wlkp.2053N:120
1067I++Świątek, BartoszAZS Poznań 2053N:59
1068kSobierska, Wioletta JKSz-W Jarocin2052N:65
1069I++Pyka, Roman Klub HDK PCK Kudowa Zdr.2052N:38
1070IGórniewicz, OskarKSz Torfarm-64 Toruń 2051N:99
1071I++Czernek, TymonUKS Czternastka Warszawa2051N:500
1072IBankert, KrzysztofUKS Ósemka Chojnice2050N:18
1073kSzcześniak, AndrzejWOJEWÓDZKI SZTAB WOJSKOWY Bydgoszcz2050N:124
1074IBadyra, Wasyl KSz Gambit Świecie 2050N:224
1075kKasperkiewicz, Pawel2050N:183
1076I++Budnik, Mateusz 2049N:474
1077I++Bienias, PiotrWKSz HETMAN 2049N:163
1078kChoroszej, Aleksander UKS TSz Zieloni Zielonka2049N:361
1079IDobrowolski, Marcin UKS MDK Otwock2049N:80
1080IDeżakowski, PrzemysławSSz Pocztowiec Bydgoszcz2049N:30
1081kKawula, Andrzej PUKS Karolina Tarnów 2049N:161
1082kSłabek, Grzegorz TS WISŁA KRAKÓW 2049N:245
1083I++Miozga, TomaszŚKS Niesłyszących Rybnik 2049N:112
1084I++Szydełko, Marcin UKS Giecek Radków2048N:166
1085kKlukiewicz, Piotr KS AZS Wratislavia2048N:37
1086I++Nowak, Maciej StI EUROBESKIDY Łodygowice 2048N:120
1087I++Musiał, Tomasz UKS przy SP 8 Chrzanów 2048N:191
1088kKurpiewski, SlawomirKSz Skoczek Siedlce 2047N:81
1089kSzymczak, RafałKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2047N:271
1090kMyzyk, JanUKS Ósemka Chojnice2047N:78
1091I++Kuciel, Władysław MKS Sandecja Nowy Sącz 2047N:265
1092I+Bielawski, MichałLKS Parnas Stara Wieś2047N:66
1093IŁada, MichałKSz. Hańcza Suwałki 2046N:195
1094CMDelega, TomaszVIP 2046N:143
1095kSzydłowska-Duda, Marta KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2046N:89
1096I++Koszkul, Wojciech UKS Debiut Przedwojów2046N:99
1097I+Jabłoński, MirosławUKS OPP Toruń2046N:79
1098I+Czarkowski, TomaszUKS OPP Toruń2046N:381
1099I+Machlowski, Sławomir UKS Giecek Radków2046N:48
1100I++Kaczmarek, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2046N:173
1101IOsiński, Kamil LKS Stomil Bełchatów2045N:134
1102IMoćkun, DawidKSz. Hańcza Suwałki 2045N:326
1103ISobolewski, Bartosz KKSz Kraków2045N:50
1104kPrzybylka, Damian ChTS Chorzów 2045N:53
1105kSęk, Joachim KS DORS Ruda Śląska 2045N:72
1106I+Bałandynowicz, WojciechKKSz Urania Krosno2045N:27
1107I+Miszczak, Dariusz 2044N:53
1108WFMKasprzyk, Irena KU AZS UMCS Lublin2044N:17
1109I+Ancuta, AdamPiła 2043N:57
1110I+Knapik, Andrzej OLIMPIJCZYK Chrzanów 2043N:119
1111ILiszniański, Artur KS Komunalni II Sanok 2043N:36
1112I+Rogala, Robert2043N:44
1113I+Flaziński, JózefUKS-STSz Sokołów Podlaski 2043N:114
1114I+Żuk, Andrzej KU AZS UMCS Lublin2043N:20
1115IMalkowski, ArturSRSDiM Węgrów 2043N:22
1116I++Kostański, MarcinUniwersytet Jagiellońskii Collegium Medicum Kra2042N:32
1117IBotor, MichałAKS Mikołów 2042N:38
1118I++Szewczyk, GrzegorzMKS Sandecja Nowy Sącz 2042N:124
1119I++Fus, JakubUKS Czternastka Warszawa2042N:494
1120IKarcz, BartłomiejKSz HETMAN Katowice 2041N:61
1121IKwiatkowski, Wiktor UKS Smecz Konin 2041N:197
1122I+Siekierski, Pawel LKS Wrzos Miedzyborów2041N:35
1123kKałużny, Włodzimierz AZS Poznań 2041N:110
1124I+Bartosik, Piotr Warszawa2041N:29
1125IPawlicz, Adam KSz Gryf Szczecin 2041N:35
1126kStrzelecki, Jerzy RPW Okucia Budowlane Łódź2041N:153
1127kZawierucha, AleksanderKS Roszada Żory2040N:243
1128IJacel, ŁukaszTMS Roszada Gliwice 2040N:117
1129I+Waruga, WojciechKS HETMAN Marklowice2040N:175
1130I+Omelanczuk, Jacek PTC Pabianice 2040N:10
1131IWojna, Grzegorz 2040N:10
1132I++Tomaszewska, LuizaMCKiS Jaworzno2039N:90
1133IŁukasiewicz, AleksanderWKS KOPERNIK2039N:118
1134IKuchnio, PrzemysławKSz Gambit Świecie 2039N:36
1135I++Noga, JózefIKSz Tęcza Tarnowskie Góry2038N:48
1136kSzczepaniec, StanislawGdańsk 2038N:204
1137IPastuchewicz, Bartosz MDK Dany Chojnów 2038N:27
1138IDogoda, RafałUKS Biały Pion Gryfino 2038N:37
1139I++Wolański, MichałKSN Łuczniczka Bydgoszcz 2037N:204
1140ISkwarczyński, Marcin UMKS HETMAN Marklowice2037N:181
1141IHiszczyński, Jakub MTS Kwidzyn 2037N:48
1142kSzmyd, MarekGLKS Goniec Żarów 2036N:106
1143I++Kowalczyk, Marian Ikar Lublin 2036N:76
1144I++Darowicki, MariuszUKS OPP Toruń2036N:343
1145mCylwik, ZbigniewBiałystok2035N:128
1146kCzarnecki, Wojciech TKSzach Tarnobrzeg2035N:67
1147I++Sujkowski, Paweł UKSz Hetman Warszawa2035N:259
1148I++Oczkowski, Stanisław StI EUROBESKIDY Łodygowice 2035N:63
1149ILepiarczyk, WojciechTKKF Drogowiec Kraków2035N:9
1150kPanchyshyn, Taras LUKKS Kielce2035N:11
1151I+Kuspak, AleksanderLUKKS Kielce2034N:137
1152I+Rosicki, Marcin MCKiS Jaworzno2034N:381
1153kHermanowicz, Dominika LZS Victoria Chróścice2034N:47
1154IStanach, Fabian MLKSz Myślenice2034N:57
1155I++Rozumek, KrzysztofASSz Lipno Stęszew 2034N:385
1156IBukwa, JarosławM-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce2034N:11
1157Kireev, Andrey2034N:9
1158IJurkowski, Marcin UKS Debiut Przedwojów2033N:30
1159ILeśniak, Marek KS Sparta Nasielsk2033N:22
1160IRydzewski, Paweł UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2032N:146
1161I+Staroszczyk, MateuszUKS TSz Zieloni Zielonka2032N:124
1162WFMWesołowska, HannaMKS Sandecja Nowy Sącz 2032N:64
1163I++Hałas, Przemysław SSz Pocztowiec Bydgoszcz2032N:69
1164IPrzemyk, Grzegorz PSSz Pszczyna 2032N:60
1165I+Kubeczko, GrzegorzKS Hutnik EKO-TRAS Szczecin 2032N:100
1166IŚwiatłoch, Tomasz Katowice2032N:18
1167I+Mierzyński, JarosławUKS ZSO Włoszakowice 2032N:36
1168ICzapla, Andrzej KSz Skoczek Siedlce 2032N:51
1169I++Brylowski, Marian UKS WDA Lipusz2032N:95
1170I+Grochulski, GrzegorzUKS Czternastka Warszawa2031N:223
1171kHalamus-Bulska, Agata AKS Mikołów 2031N:49
1172I+Bajkowski, Marcin KS LAURA Chylice2031N:218
1173II+Kowalczyk, Adam KSz Piątka Skierniewice2031N:111
1174I+Radzikowski, DawidUKS Mat Zabrze-Grzybowice 2031N:19
1175IStaszczyk, Waldemar KSz Silesia Racibórz 2031N:57
1176I++Choina, Michał 2030N:315
1177WFMPaprocka, RenataPKS Wiatrak Bydgoszcz 2030N:156
1178WFMJałowiec, Halina GKSz Hetman Pilzno2030N:86
1179ISamek, RyszardLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 2030N:40
1180I+Gromczak, Dariusz Klub HDK PCK Kudowa Zdr.2030N:87
1181ISzatan, Rafal TS-R Hetman Konin 2030N:21
1182I+Murza, Adam Białystok2030N:34
1183I+Walczak, PiotrŚląski, Rybnik2030N:38
1184II+Małaczek, MateuszPolitechnika Poznańska 2029N:119
1185I+Szeglowski, TomaszKSz SDK-Lotnik Mielec 2029N:193
1186IWilk, TomaszTG Sokół Mielec 2029N:292
1187IJędrzejowski, Maciej UKS Mat Zabrze-Grzybowice 2029N:32
1188kCzuchnicki, Jan 2029N:89
1189IMiszczak, Mateusz RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2028N:79
1190I+Wiśniewski, Adam UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2028N:195
1191IWeber, Robert MTS Kwidzyn 2028N:5
1192IDulinski, Jacek LUKKS Kielce, gm Kielce, pow .Kielce2028N:27
1193IKossobudzki, Robert UKS POGOŃ Oleśnica2028N:6
1194IFranckowski, Janusz AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin2028N:15
1195ISzolc, Grzegorz Politechnika Śląska w Gliwicach 2027N:336
1196kSanz Wawer, DanielKS LAURA Chylice2027N:326
1197kPlesiuk, JanSKS SMOL - BUD Giżycko 2027N:72
1198IKojlo, JanBiałystok2027N:32
1199kBiałkowski, Adam TS-R Hetman Konin 2027N:49
1200ISernecki, FranciszekMUKS MDK Śródmieście Wrocław2026N:640
1201IMirski, Michał UKS Hetman Koronny Trzebinia2026N:187
1202I++Piotrowski, Arkadiusz SSz Modus Warszawa2026N:146
1203I+Wodzisławski, Marian MTS Kwidzyn 2026N:67
1204I++Powałka, Michał KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2026N:476
1205IKról, SławomirPKS Leśny Bydgoszcz2026N:14
1206I++Byrski, Jacek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2026N:128
1207IStanek, Piotr KS Cracovia 1906 Kraków2026N:15
1208I+Wyczling, Bartosz UKS Korona Gdańsk2025N:370
1209kAndrzejewska, AnnaUKS TSz Zieloni Zielonka2025N:59
1210I+Drożdżyński, DanielMKS Wicher Zbąszyń2025N:55
1211II+Fronczak, Sebastian ŁKS Szach-Centrum Łódź2025N:193
1212ITrendota, Dawid AKS Mikołów 2025N:4
1213I++Krajewicz, Paweł Ostrołęka 2025N:75
1214IJędra, WaldemarMLKS Ostródzianka Ostróda I 2025N:18
1215IDzido, DawidBCK Biłgoraj 2025N:5
1216kPuszczewicz, KrzysztofWKSz HETMAN 2025N:47
1217Kalinina, Marianna2025N:9
1218IBanet, Zbigniew Bielsko-Biała2025N:9
1219IPytel, Maciej MUKS Stoczek 45 Białystok2024N:453
1220I++Rafa, RobertLKS Lotos Jabłonna 2024N:49
1221I+Malinowski, DamianWKSz HETMAN 2024N:202
1222IMadej, RomanMKS KSOS Kraków2024N:355
1223INajduk, Jacek LZS Mewa Goliszów2024N:17
1224IStańkowski, Aleksander WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH Wroc2024N:74
1225kWierzbicka, Wiktoria2024N:27
1226IZembaty, Marek2024N:12
1227kGrubiak, RomanWKSz HETMAN 2023N:44
1228I+Wodzyński, Michał KSz Torfarm-64 Toruń 2022N:29
1229IChrzanowski, MichałKS AZS Wratislavia2022N:77
1230ICzyż, Paweł KS Entropia NZSPW Warszawa2022N:23
1231IWadełek, Karol 2022N:64
1232I++Hemmerling, Jarosław ASSz Lipno Stęszew 2022N:185
1233IBartnicki, Paweł KSz Stilon Gorzów Wlkp.2022N:27
1234IKliemt, GrzegorzTMS Roszada Gliwice 2022N:29
1235I+Kopacz, Łukasz TG Sokół Mielec 2022N:58
1236I+Kałużny, ŁukaszAZS Poznań 2021N:80
1237IRaczynski, Marcin LZS Swornica Czarnowąsy2021N:7
1238IMarkiewicz, TomaszRaszyn Poznań2021N:10
1239IJanik, Tomasz NOK Nakło2021N:26
1240I+Babiarz, MariuszRzKSz Rzeszów2021N:125
1241I++Baniak, Łukasz TKSzach Tarnobrzeg2021N:183
1242IKamieniecki, Tomasz VIP 2021N:86
1243IKirszenstein, AdamGniew 2021N:16
1244kStaniszewski, PawełAZS Poznań 2021N:52
1245kMichalski, FilipOTSz Ostrów Wielkopolski 2020N:327
1246I+Zombirt, FilipWKSz HETMAN 2020N:244
1247IKania, PrzemysławKSz Polonia Wrocław2020N:7
1248IMarchewka, JakubOKSz Społem Opole2020N:34
1249I+Lach, Krzysztof SCS Sokół Chorzów2020N:38
1250IRudecki, BartoszKKSz Urania Krosno2020N:181
1251CMPrzysiecki, Kajetan 2020N:77
1252IMichnikiewicz, Slawomir COR CORDIUM Starogard Gdański2020N:13
1253FMPojedziniec, WładysławWKSz HETMAN 2019N:166
1254kKaczmarska, JoannaKSz Polonia Warszawa2019N:558
1255k++Olędzka, Magdalena SSz Pocztowiec Bydgoszcz2019N:20
1256IDemianowicz, Maciej LUKS GOK Samborowo2019N:9
1257I++Zakrocki, Sebastian M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce2019N:40
1258I+Gołda, Sebastian KKSz Kraków2018N:355
1259IKaczmarek, Maciej OKSiR Wisznia Mała 2018N:69
1260I+Dźwikowski, Adam LKS Chrobry Gniezno 2018N:56
1261I++Pawłowski, MaciejTMS Roszada Gliwice 2018N:367
1262IPułka, Bartosz KSz Gryf Szczecin 2018N:40
1263IMarzec, Karol Mdk Bochnia 2018N:43
1264I++Tomczak, Michal LKS Piast Śrem 2018N:36
1265I+Świderski, Radosław KSz Stilon Gorzów Wlkp.2017N:339
1266I+Różowski, Marcin2017N:174
1267ICieślak, PatrycjuszMKSz Rybnik 2017N:458
1268I++Bartoszewicz, MarcinAugustów 2017N:302
1269I+Widelski, KacperIII LO Białystok 2017N:280
1270INarkun, MichalKobylnica 2017N:16
1271IKlimecki, Jacek IC Biała Podlaska2017N:33
1272IBartczak, Krzysztof LKSz Lublin 2017N:10
1273kCzyż, ArturKSz Polonia Wrocław2016N:99
1274IOliwa, Wiesław KSz Sulechów 2016N:10
1275IWalczak, TadeuszRDLP Toruń 2016N:9
1276IJahr, UlrichKSN Łuczniczka Bydgoszcz 2016N:48
1277ICichoń, MichałKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2016N:47
1278IMika, TomaszKS Cracovia 1906 Kraków2016N:23
1279I+Janik, Robert 2016N:75
1280IZwarycz, MiłoszLUNA Łódzki Klub Szachowy 2016N:64
1281IWiejaczka, BartłomiejKKSz Kraków2016N:24
1282IBakalarczyk, WlodzimierzKSN Omega Łódź 2016N:7
1283ILeśkiewicz, Ignacy UKS Smecz Konin 2015N:377
1284IHanusek, KrzysztofUKS Szach Wolsztyn2015N:136
1285IJędrzejewski, KamilUniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu2015N:9
1286I+Smagalski, Slawomir TS-R Hetman Konin 2015N:125
1287IMartinek, TomaszStI EUROBESKIDY Łodygowice 2015N:10
1288IGoliszek, WiesławLKS Sparta Lubliniec2015N:13
1289kSzymanowska, Karolina LZS Victoria Chróścice2015N:2
1290IPyra, DanielKSz Stilon Gorzów Wlkp.2015N:7
1291k+Pastuszko, KingaKSz Polonia Warszawa2014N:412
1292IChmielewski, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław2014N:123
1293IJajte-Pachota, Maciej Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie2014N:136
1294ISzumski, Janusz MKS Sandecja Nowy Sącz 2014N:34
1295I+Kwaśny, Leszek Katowice2014N:24
1296IIwiński, Grzegorz Caissa Pion Zielona Góra2014N:9
1297kDrabiniok, KazimierzKSz Zefir Boguszowice 2013N:281
1298I++Staruch, RomanZRYW Słupsk2013N:163
1299I++Skrzypczak, MichalLKS Piast Śrem 2013N:107
1300I++Kozlowski, Tomasz LKS Piast Śrem 2013N:275
1301ISłabicki, Andrzej2013N:23
1302ISitarek, KrzysztofKS LogIN Skierniewice 2013N:9
1303IKarnasiewicz, RobertKSz SDK-Lotnik Mielec 2013N:60
1304IKarski, Łukasz PTSz Płock 2012N:11
1305IKozłowski, Piotr WKSz GANT HETMAN2012N:7
1306ISarnowski, Witold WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH Dę2012N:134
1307IKwapisiewicz, Kazimierz LKS Stomil Bełchatów2012N:8
1308IGawronski, Lukasz KS Cracovia 1906 Kraków2012N:113
1309IMichalski, KarolKSz LECH-WSUS Poznań 2012N:30
1310IIBogdanov, Ignat KU AZS PL Lublin2012N:5
1311IKalinowski, Roman MLKS Nadnarwianka Pułtusk2011N:10
1312ISygnowski, Tomasz 2011N:5
1313I++Ulrych, WojciechStI EUROBESKIDY Łodygowice 2011N:132
1314IWodecki, Daniel Ksz Silesia Racibórz 2011N:99
1315IHetman, Radosław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2011N:3
1316ISkrzypczak, Tomasz Hetman Ostrowiec Św.2011N:9
1317ISmalara, Kazimierz2011N:15
1318kGodzwon, IwoUKS Korona Gdańsk2011N:415
1319ITuszyński, Eugeniusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie2011N:22
1320IWrzesinski, Pawel UKS Gedanensis Gdańsk2011N:29
1321IGościniak, Bartłomiej GKSz Solny Grzybowo 2011N:15
1322I++Ponikowski, Przemysław KS Entropia NZSPW Warszawa2011N:48
1323I++Sobczak, MirosławLKS Chrobry Gniezno 2010N:262
1324IKruczek, MichałPionek Bielsko Biała 2010N:36
1325k+Krasnodębska, MagdalenaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2009N:28
1326kKozlowska, MarzenaLKS Piast Śrem 2009N:127
1327I++Drożniak, Stanisław UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2009N:216
1328IMielczarkowski, AdamMielczarkowski +2009N:19
1329I++Mróz, Waldemar KLIM UKSz Gambit Starachowice 2009N:369
1330ICzyż, AndrzejHetman Wschowa2009N:25
1331IMigacz, Arkadiusz MLKSz Myślenice2009N:7
1332II+Lebiedowicz, BorysUE Wrocław 2008N:372
1333I+Walasiak, Dariusz LZS Mewa Goliszów2008N:40
1334IHajnrych, Jakub Lubin 2008N:3
1335INigiel, Piotr UKS Mat Zabrze-Grzybowice 2008N:60
1336IIzdebski, SlawomirMTSZ Mińsk Mazowiecki2008N:16
1337IGościński, Adam Warzyce 2008N:74
1338IBondar, PatrykMCKiS Jaworzno2008N:11
1339IBorowiak, AleksanderGZSN Start Gorzów Wlkp.2008N:7
1340IKrosny, Mirosław UKS POGOŃ Oleśnica2007N:25
1341kKrajewska-Gajdzik, KatarzynaOrange Południe2007N:5
1342I+Litner, Igor2007N:310
1343I+Czech, Mieczysław2007N:94
1344I++Szczerba, Marek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2007N:96
1345IKomperda, RobertKSz Hetman Ostrowiec Św. 2007N:20
1346IBachorczyk, MarcinAKS Mikołów 2007N:6
1347IBorkowski, KamilRościszewo 2007N:18
1348IPieprzka, PrzemyslawGKS Gorzyce W 2007N:36
1349IPoltorak, MichalOSz Baszta Szamotuły 2007N:2
1350IŁuniewski, Krzysztof MGLKS Parnas Oława 2007N:3
1351kPalikowska, Katarzyna SSz BDK Biskupiec 2007N:4
1352IBrusilowicz, PrzemysławTSz TAKTYK Szczecinek 2007N:9
1353kByrka, Joanna UM w Łodzi 2006N:105
1354kKapral, Krzysztof 21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Świdwin2006N:110
1355I++Ochowicz, Jakub UKS Czarny Koń Olkusz2006N:410
1356IWłodarski, Michał UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2006N:2
1357I++Hasiński, Krystian TS Kuźnia Rybnik 2006N:122
1358IKazubek, KrzysztofLublin2006N:23
1359IWindorpski, Jacek UKS Ósemka Chojnice2006N:3
1360IGrochowski, Kosma LKSz Lublin 2006N:111
1361WFMGarbowska, HannaKU AZS UMK Toruń 2005N:17
1362IKaczmarek, Piotr2005N:14
1363I+Więcek, Paweł PSSz Pszczyna 2005N:118
1364I++Nadstoga, WojciechUKS Szach Wolsztyn2005N:99
1365I+Tarkowski, MichałMKS EMDEK Bydgoszcz 2005N:49
1366IPaczkowski, AdamSCS Sokół Chorzów2005N:24
1367IBrożek, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2005N:2
1368IMartins, Anderson Brazylia2005N:9
1369IKulon, Boguslaw KSz Polonia Wrocław2005N:6
1370IDereń, MarcinKS Cracovia 1906 Kraków2005N:14
1371IOlędzki, TomaszSSz Pocztowiec Bydgoszcz2005N:24
1372IKojro, Adam 2005N:8
1373ISledziewski, Adam Białystok2005N:5
1374IWociór, Jan2005N:9
1375IMałek, RafałUKS GONIEC Staniątki 2005N:9
1376I+Maksimenko, Andrei Jr ŻTMS Baszta Żnin2004N:163
1377ICzaja, JacekLKSz GCKiP Czarna 2004N:9
1378I+Chmiel, Piotr LZS Victoria Chróścice2004N:37
1379I++Obiedzinski, PawelKSz Maraton Łomża 2004N:149
1380I++Szuminski, MarekKSz LECH-WSUS Poznań 2004N:83
1381IZiętek, Waldemar KLIM UKSz Gambit Starachowice 2004N:88
1382I+Putlak, WojciechUKS Korona Gdańsk2004N:207
1383IKosturkiewicz, JacekKS Korona Kraków 2004N:29
1384I+Piłat, WiesławAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2004N:32
1385IOciepka, Adrian KSz Gryf Szczecin 2004N:14
1386IBlandzi, Damian KS 64 Zielona Góra 2004N:9
1387IChowra, EdwardMKS AGROS Chełm2003N:19
1388IMarczukiewicz, JerzySSz Modus Warszawa2003N:120
1389IIwańcio, Łukasz OKS W i M Olsztyn 2003N:4
1390IWargulec, Dariusz UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 2003N:60
1391IObrochta, BogdanChTS Chorzów 2003N:6
1392II+Buchała, TomaszMKS Wicher Zbąszyń2003N:21
1393IChilkiewicz, JanBiałystok2003N:18
1394IBanaszkiewicz, Mikołaj MLKSz Myślenice2003N:19
1395IHodana, Jacek LKS PARK Starzenice 2003N:7
1396IPośnik, MaurycyUKS Awans Żyrzyn 2003N:21
1397k++Nowak, MałgorzataKSz Warsaw Sharks Warszawa2003N:6
1398INowakowski, MarcinKS 64 Zielona Góra 2003N:12
1399ITomaszewski, JarosławGdańsk 2003N:7
1400ILuczynski, Jacek2003N:7
1401IBielak, PawełKSz DRAKON Lublin 2003N:7
1402I++Szybowicz, PiotrUKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 2002N:157
1403I+Wróbel, Maciej MGLKS Parnas Oława 2002N:249
1404I+Adamczewski, Jędrzej KTS Kalisz2002N:211
1405IRymarowicz, RafałLKS Parnas Stara Wieś2002N:11
1406II+Paczka, PatrykMKS przy MDK Trzcianka2002N:89
1407I+Kuś, AleksanderKSz LECH-WSUS Poznań 2002N:302
1408ISmyla, Zbigniew Hetman Ostrowiec Św.2002N:6
1409IWasilewski, Bartłomiej UKS TSz Zieloni Zielonka2002N:14
1410IMoroz, Henryk TMS Roszada Gliwice 2002N:1
1411IGolenia, JanMKS MOS Wieliczka 2001N:234
1412ICzempiel, Henryk Strzelec Strzelce Opolskie 2001N:132
1413IRzeszowski, Dominik UKS Czternastka Warszawa2001N:555
1414kWesołowski, TadeuszMKS Sandecja Nowy Sącz 2001N:86
1415IHeba, Krzysztof KS 64 Zielona Góra 2001N:80
1416IWarta, August Myszków2001N:9
1417IRyszkiewicz, Adam UMKSz Jaćwież Suwałki2001N:5
1418Kravets, Olexander2001N:5
1419II+Marchlewicz, Damian Brodnica2000N:34
1420k+Skrzypczak, AnnaSzkoła Główna Handlowa w Warszawie 2000N:27
1421INojszewski, AdamPiastów2000N:31
1422IRybakowski, Karol RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2000N:48
1423IPrzybylak, ŁukaszKS KORONA Zakrzewo2000N:43
1424IPiechota, Pawel OSz Baszta Szamotuły 2000N:25
1425IGawłowski, Robert2000N:4
1426IMazalon, BartłomiejUniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy 2000N:2
1427IMusiała, Arkadiusz LZS Goniec Kluczbork2000N:3
1428I+Majczyna, Andrzej LKS Sparta Lubliniec2000N:54
1429k+Kohut, Anna TMS Roszada Gliwice 2000N:43
1430k+Skrochocka, Justyna KS KORONA Zakrzewo2000N:9
1431IWorek, AndrzejIC Katowice 2000N:5
1432IDźwikowski, Adam LKS Chrobry Gniezno 2000N:5
1433I++Szefer, Michal2000N:89
1434kJackowska Caba, AleksandraMDK Bochnia 2000N:6
1435IMąka, MichałLKSz Lublin 2000N:20
1436IKabała, KrzysztofŚląski Urząd Wojewódzki 2000N:2
1437IJaworski, Andrzej Zryw Słupsk2000N:9
1438ICzerniawski, Marek2000N:7
1439IHaraziński, Adam KS Entropia NZSPW Warszawa2000N:24
1440IRabij, Tomasz MKS Mrągowia Mrągowo2000N:9
1441IKujawa, JózefKS START Wisła 2000N:5
1442IFiedler, MarekŁKS Szach-Centrum Łódź2000N:5
1443ISzymula, Adam Kraśnik1999N:7
1444ILatocha, Aleksander Uniwersytet Śląski w Katowicach 1999N:64
1445I++Janiszewski, FilipKTS Kalisz1999N:298
1446k+Walkusz, MałgorzataKSz HETMAN Katowice 1999N:4
1447IBartoszek, Henryk MLKS Nadnarwianka Pułtusk1999N:1
1448I+Sobczynski, Roman MTS Kwidzyn 1999N:311
1449ICzerniawski, KrzysztofKSz ODRODZENIE Kożuchów 1999N:256
1450IJózefczak, Andrzej LKS Chrobry Gniezno 1999N:9
1451IDrzazga, RafalKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1999N:33
1452IDulias, AleksanderCzęstochowa1999N:7
1453I+Duda, Marcin1999N:17
1454IWiesiolek, KrzysztofTTSz Tęcza Turek 1999N:21
1455IĆwiek, Mariusz UKS MDK Radom 1999N:58
1456IJakima, Mirosław Lublin1999N:2
1457IKois, Przemysław KKSz Urania Krosno1998N:19
1458IStępień, Rafał MZKS Unia Nowa Sarzyna1998N:6
1459IHampel, JanuszUKS Skoczek Milicz1998N:17
1460IPlewa, PiotrKSz Start Elbląg 1998N:159
1461IRusiński, MateuszUKS Szach Wolsztyn1998N:47
1462kDomaradzka-Żyła, Anna CEKDiM Wrocław 1998N:2
1463I++Hrymowicz, ArturUKS Trzydziestka Olsztyn1998N:494
1464II+Waruga, Michał GKS Gwarek Ornontowice1998N:59
1465ICiba, Przemysław MPZSzach Kraków1998N:18
1466IMarcowski, Tomasz TKKF Drogowiec Kraków1998N:3
1467IWilk, AdamKS Unia Bieruń Stary 1998N:2
1468IProszynski, WaldemarLKS Wrzos Miedzyborów1997N:4
1469I++Miąsik, Adrian RzKSz Rzeszów1997N:546
1470I++Belczewski, Jacek UKS SP11 Skoczek Tczew1997N:362
1471IJabłoński, Marcin Bielsko-Biała1997N:2
1472IJaworski, Andrzej 1997N:20
1473IDmuchowski, GrzegorzTomaszówMazowiecki 1997N:9
1474IPuksza, Andrzej MUKS Stoczek 45 Białystok1997N:18
1475INadoliński, RomanZryw Słupsk1997N:9
1476IOpaliński, Sebastian LUKS GOK Samborowo1997N:9
1477IGórski, MichałUKS SP1 Jedynka Tychy 1997N:4
1478IWiktorzak, WładysławWarszawa1997N:27
1479IDymitriew, DominikOCS 1997N:3
1480IKoniarek, MarianM-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1997N:5
1481IPadrak, RafałKU AZS UMCS Lublin1997N:8
1482IMajewski, TomaszSzczecin1997N:5
1483k++Olechnicka, KarolinaKS LAURA Chylice1996N:411
1484INiedbała, Wojciech UMKS Na Pięterku Poznań 1996N:306
1485IBielecki, Pawel UKSz Hetman Warszawa1996N:38
1486IKliber, AleksanderSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1996N:73
1487IKawala, MaciejJaworzno1996N:9
1488IStebel, Jacek UKS Ognisko Rydułtowy1996N:36
1489IBień, Janusz KU AZS KUL Lublin 1996N:93
1490kLeszczyńska, MalgorzataMLKSz Myślenice1996N:24
1491IGościniak, TomaszGKSz Solny Grzybowo 1996N:20
1492IWcisło, Adrian UKS Hetman Koronny Trzebinia1996N:7
1493IPolczyk, Mikołaj UKS Ognisko Rydułtowy1995N:412
1494ICenkier, Robert JKSz-W Jarocin1995N:72
1495IBoćko, StanisławWKSz HETMAN 1995N:35
1496ITurowski, Piotr Radzyń Podlaski1995N:9
1497IKrawczyk, WiesławLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1995N:4
1498IPółtorzycki, DżemilŚmiały Police 1995N:8
1499ISkóra, PawełKSz Gambit Przeworsk1995N:23
1500k+Zmarzły, AleksandraPolitechnika Wrocławska1994N:183
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)