ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19310)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23193);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33393)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (126);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12902)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11545);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
10501IVŁuczak, KarolUKS Rodło Opole1345N:6
10502IVPopowski, IgorKnurów 1345N:14
10503IVSzulecki, Bartosz 1344N:7
10504IIINowosad, Adrianna AKS Mikołów 1344N:28
10505IIIZboina, KonradUKS TSz Zieloni Zielonka1344N:159
10506IIIKolański, JakubSP 6 POZNAŃ1344N:90
10507IVGoles, Szymon 1344N:28
10508IIIPoreda, Roman BKS Chemik Bydgoszcz1344N:42
10509IVZieliński, Karol 1344N:7
10510IIICzerniak, Magdalena JKSz-W Jarocin1344N:20
10511IIIKudela, Krystian1344N:68
10512IVFordon, KacperBydgoszcz 1344N:4
10513IVSzady, Mikołaj Gdańsk 1344N:4
10514IITomaszek, Katarzyna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1344N:326
10515IIIKlencz, Kamil RKS MAT Ruda Śląska 1344N:77
10516IVUgorny, Miłosz KTS Kalisz1344N:7
10517IISeemann, Pola MKSz Rybnik 1344N:120
10518IVMularczuk, Mikołaj LUKS Lubartów1344N:7
10519IIGłogiewicz, Natalia1344N:19
10520IVPasterniak, WojciechKS 64 Zielona Góra 1344N:4
10521IVMossakowski, Jarosław1344N:7
10522IVBieda, Franciszek Stolarnia- Bieda Limanowa 1344N:34
10523IIIDaniel, ZbigniewTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1344N:27
10524IVFilimonow, Daniel UKS Caissa Warszawa 1344N:19
10525IVStupak, Krzysztof LUKSz Orient Sokółka1344N:18
10526IVStankiewicz, ŁukaszSP nr 7 Suwałki1344N:5
10527IVŁysak, PawełChęciny1344N:7
10528IVWcisło, MateuszSzachowy Uniwersytet Warszawa 1344N:7
10529IVKurzępa, Michał UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1344N:7
10530IIIKrukar, Piotr KKSz Urania Krosno1343N:12
10531IIIBełcikowski, Jakub MKS EMDEK Bydgoszcz 1343N:76
10532IVWacławik, Grzegorz UKS Giecek Radków1343N:81
10533IVMagiera, PiotrMKSz Rybnik 1343N:26
10534IIIWolniewicz, Mateusz UKS Hetman Częstochowa 1343N:56
10535IIIJamróg, JakubKKSz Urania Krosno1343N:63
10536IVJóźwik, Jakub UKSz Hetman Warszawa1343N:22
10537IVPisarczyk, Aleksander SP 2 Mińsk Mazowiecki1343N:14
10538IVPolak, Patryk G.nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Śr�1343N:6
10539IIISiedliski, Daniel Chodlik 1343N:28
10540IIIBudny, Mikołaj Gimnazjum nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach 1343N:24
10541IVKocur, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1343N:9
10542IVTrzęsała, KacperKrościenko nad Dunajcem1343N:13
10543IIITrzajna, BartoszMat Słopnice 1343N:31
10544IVDeć, Krystian1343N:4
10545IVPaszka, MaciejKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1343N:3
10546IVSawicki, JakubSP 37 Białystok1343N:15
10547IVFigura, SzymonUKS SP3 w Bogatyni1343N:8
10548IVJanasek, Bartosz Caissa Pion Zielona Góra1343N:8
10549IVDrożdż, TomaszUKS Spartakus Kolbuszowa1343N:14
10550IVCałka, Bolesław 1343N:19
10551IVMarczewski, Piotr ŁKS Szach-Centrum Łódź1343N:17
10552IVGrzesiak, Tomasz1342N:9
10553IIGula, Agnieszka KSz SDK-Lotnik Mielec 1342N:103
10554IIISzydło, Dorota IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1342N:15
10555IIIBazan, Ewa1342N:27
10556IVStankiewicz, PiotrGim nr 10 w Lublinie1342N:21
10557IVStarosta, Jan UKS Korona Gdańsk1342N:29
10558IIIKluska, SzymonSzubin1342N:40
10559IIWalczyszewski, MichałPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1342N:40
10560IVMazurek, JanCzęstochowa1342N:17
10561IIIJagiełło, RóżaTKSzach Tarnobrzeg1342N:48
10562IVIgnatowski, Franciszek1342N:7
10563IVKubala, Michał SSP 1 STO Białystok1342N:28
10564IVBurchardt, PiotrSKF Korsarz Gdynia1342N:21
10565IVSikora, Kajetan 1342N:5
10566IVWąsiewski, Tymoteusz KLS Piechowice1342N:13
10567IVGlegoła, KacperUKS Czternastka Warszawa1342N:7
10568IIGronczewski, DawidUKS MDK GDYNIA1342N:68
10569IIIzdebska, GabrielaKotuń1342N:65
10570IVBurszta, MarekZabrze1342N:24
10571IVOlszewski, Olaf KSz Jelonka Jelenia Góra 1342N:7
10572IVGawrysiak, KlemensWarszawa1342N:9
10573IVBednarek, Karol SP 50 Wrocław1342N:7
10574IIIDziedzic, Bartosz MDK Oświęcim1342N:21
10575IVJagiełło, Ignacy1342N:12
10576IIIGrot, MiriamUKS Zawisza Kolbudy 1342N:7
10577Antanauskas, Julius Marijampoles ZSM (LTU)1342N:9
10578IVKruk, SzymonRDK filia Staromieście Rzeszów1342N:6
10579IIIPartyka, Wiktor LUKKS Kielce1342N:41
10580IVGałka, MaksyminKSz LECH-WSUS Poznań 1342N:6
10581IVŁysek, SzymonKatolicka SP w Olsztynie1342N:6
10582IIIZielonka, Mateusz Łapino 1342N:12
10583IVDomagała, JakubUKS Rodło Opole1341N:53
10584IIKos, JakubAkademia Szachowa Gliwice 1341N:164
10585IIIKartasiewicz, IgorBemowo1341N:55
10586IIDanielczyk, Marzena GimnazjumWoźniki 1341N:27
10587VGorzelewski, DawidGdańsk 1341N:4
10588IVPypeć, MaciejMOSiR Tuchów 1341N:27
10589IIIPudzianowski, Mateusz 1341N:40
10590IIIKubiczek, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1341N:85
10591IVGórowski, BartoszMKS MOS Wieliczka 1341N:6
10592IVPrausnitz, Ian1341N:14
10593IISzczepanik, Magdalena KSz Piątka Skierniewice1341N:79
10594IVSzymczak, KonradOtsz Ostrów Wielkopolski 1341N:9
10595IVStadnik, SebastianSP 11 Suwałki1341N:10
10596IVTekieli, Konrad 1341N:7
10597IIIKaszuba, Mateusz1341N:21
10598IVGnacy, PiotrUKS SP3 w Bogatyni1341N:8
10599IVJodłowski, RobertAKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1341N:7
10600Stec, Martyna PZS Trzebnica 1341N:7
10601IVZaniewski, MariuszPiekary Śląskie 1341N:6
10602IVCała, DawidUKS Płomyk Nekla 1340N:31
10603IIIWyrzyk, Piotr L.O.Węgrów1340N:17
10604IVDuda, MaciejRKS MAT Ruda Śląska 1340N:25
10605IVMieczkowski, Maciej WKS KOPERNIK1340N:127
10606VPopek, JakubUKS Korona Gdańsk1340N:12
10607IIIGoławski, Michał1340N:138
10608IIIKaspryszyn, Jan Wrocław1340N:75
10609IVNehring, Paweł MMKS Wieniawa Leszno1340N:6
10610IVKowalski, Jakub Gdańsk 1340N:6
10611IVRosiński, Patryk SP 8 Kalisz 1340N:19
10612IVMroczkowski, Paweł MCKiE Malbork 1340N:26
10613IIICzekańska, WeronikaPodkarpacie Przemyśl 1340N:11
10614II+Żyznowska, MariannaKS LAURA Chylice1340N:81
10615IIIBurchardt, PrzemysławSKF Korsarz Gdynia1340N:43
10616IIIJurewicz, IgorSP 50 Białystok1340N:130
10617IIIDimitriadis, Teodor Lublin1340N:93
10618IIMakhmudov, AkbarMGLKS Parnas Oława 1340N:71
10619IVMusiolik, IgorUMKS HETMAN Marklowice1340N:9
10620IVDąbrowski, Igor1340N:6
10621IIIBer, Piotr1340N:165
10622IVBartnicki, Łukasz1340N:14
10623IVKuleszka, Kamil 1340N:5
10624IVManaj, Olgierd1340N:7
10625IVOnyszko, Maciej Bogatynia 1340N:5
10626IVKucharski, Maciej MDK Radom 1340N:6
10627IIIMiler, Franciszek AKS Mikołów 1340N:141
10628IVKołakowski, KarolKS Legion Legionowo 1340N:5
10629IVJaszczuk, Tomasz1340N:5
10630IVJurek, Paweł ZP Studzieniec1340N:7
10631IVKoperczak, Konrad (Elbląg) 1340N:13
10632Bochenek, SzymonLublin1340N:8
10633IIIKalisz, Miłosz UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1340N:21
10634IVJania, Grzegorz Nowohucki PLUSIK Szklane Domy 1340N:6
10635IIIWłoch, RafałBKS Chemik Bydgoszcz1339N:99
10636IVGierczak, OliwiaLZS Znicz Rojewo1339N:5
10637IVZawalich, Oskar AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1339N:58
10638IIIMakielak, Dawid UKS Piątka Wieluń 1339N:65
10639IIIBarej, Janusz G.im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola 1339N:72
10640IVKwoczyński, Antoni KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1339N:20
10641IVSieczkowski, GabrielUKS MDK Radom 1339N:17
10642IIIMagierski, GabrielPłock1339N:33
10643IIIMarcinkowski, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1339N:40
10644IVMakoś, Kamil Team Jedlicze 1339N:6
10645IVPersona, Maciej Wołomin1339N:9
10646IVKucza, JanLegionowo 1339N:6
10647IIBorek, MichałUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1339N:131
10648IVOrent, Mateusz1339N:14
10649IIISzarko, PawełKSz Jelonka Jelenia Góra 1339N:128
10650IVMalesza, Błażej 1339N:7
10651IVHryszko, Jerzy1339N:14
10652IIIGadlina, Adrian UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1339N:24
10653IVProndziński, MarcelUKS Korona Gdańsk1339N:7
10654IVHebzda, IgnacyMUKS MDK Śródmieście Wrocław1339N:9
10655IVCzarnota, IgorUKS Czarny Koń Olkusz1339N:7
10656IVKulesza, Maksym ŁKS Szach-Centrum Łódź1339N:11
10657IVFlorek, Arkadiusz Mat Słopnice 1339N:6
10658VŚliwonik, Michał1338N:8
10659IIIBizoń, Jakub UKS Ognisko Rydułtowy1338N:40
10660IIKubera, Katarzyna 1338N:40
10661VKawalec, PiotrLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1338N:15
10662IVLachowski, Michał1338N:8
10663IVSołkiewicz, Mikołaj 1338N:13
10664IIIJedynak, MichałGimnazjum Miejskie nr 2 w Mińsku Mazowieckim 1338N:35
10665IIIChorążyczewska, WeronikaKSz LECH-WSUS Poznań 1338N:75
10666IIILenicki, Antoni UMKS Na Pięterku Poznań 1338N:42
10667IVPierzchała, Konrad 1338N:7
10668IIIKowalski, KonradTylawa1338N:27
10669IIILeśniak, KacperKSz Gambit Świecie 1338N:132
10670IVPawlak, Cezary1338N:7
10671IIKozłowski, Bartosz KSz Polonia Warszawa1338N:98
10672IISalamon, PaulinaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1338N:164
10673IIIBewicz, Piotr Toruń1338N:10
10674IVSzel, Łukasz KSz GAMBIT MDK Świdnica1338N:8
10675IVStrama, Mateusz OWR Andrychów1338N:6
10676IVJatkowski, Krzysztof1338N:6
10677IIIŁabaniec, MarekWKSz HETMAN Wałbrzych1338N:31
10678IVHeretyk, Mikołaj KS wisła 1338N:7
10679IVStanek, DanielUKS Szach Wolsztyn1338N:3
10680IIPietryk, Joanna UKS SP3 w Bogatyni1338N:111
10681IVBrych, DawidUKS Jantar Pruszcz Gdański 1338N:27
10682IVGąsior, Łukasz1338N:7
10683IVSkrzypczak, WiktorKSz Wieża Śmigiel 1338N:5
10684IIIBochenek, KacperZSP Szewce1338N:44
10685IIMielnik, Patryk KSz GAMBIT MDK Świdnica1337N:101
10686IVSławiński, DawidUKS SP3 w Bogatyni1337N:8
10687IIISikorska, OliwiaUKS SP3 w Bogatyni1337N:32
10688IIIWojtczuk, Nikodem UKS TSz Zieloni Zielonka1337N:66
10689IVChmielecki, Ksawery UKSz Ziemowit Złotów1337N:8
10690IIJellonnek, MatyldaWKS FLOTA Gdynia1337N:117
10691IIISzpunar, Anna 1337N:9
10692IVZastawny, Oskar UKS Jantar Pruszcz Gdański 1337N:16
10693IIIIwańczuk, DominikKU AZS UW w Warszawie 1337N:25
10694IVPopiela, JakubUKS HETMAN KORONNY TRZEBINIA1337N:5
10695IVMatecki, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 1337N:11
10696IIIBorowik, MartaPubliczne Gimnazjum w Fajsławicach 1337N:18
10697IIIJaworski, Jakub KSz GAMBIT MDK Świdnica1337N:27
10698IIIRzeszuto, Karol TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1337N:56
10699Pawluczuk, PiotrBiałystok1337N:7
10700IIIBudzyna, SylwanaUKS Piątka Wieluń 1337N:5
10701IIIPogorzelski, Rafał Olsztyn 1337N:14
10702IVWeber, Igor MTSz Mińsk Mazowiecki1337N:8
10703IVSkoczko, Michał1337N:7
10704IISzczygielski, GrzegorzCKR SSz Grójec 1337N:39
10705IVStaruś, Henryk Radomig Radom 1337N:28
10706IIIRasiński, JanIMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1337N:71
10707IIIMłyński, Szymon UKS Wda Lipusz1337N:56
10708IIIMisztal, BartoszUKS Caissa Warszawa 1337N:22
10709IVLah, KarolBednarska 1337N:8
10710IIIBłasik, KamilMdk Jasło1337N:52
10711IIIBonczek, MichałMKSz Rybnik 1337N:56
10712IIILamek, DawidOtsz Ostrów Wielkopolski 1337N:46
10713IVPawlak, Miłosz KKSz Kraków1337N:7
10714IVZbijowski, Patryk 1337N:21
10715IIILitowska, Maria UKS OPP Toruń1336N:10
10716IVKotula, Maksymilian 1336N:28
10717IISzynwelski, Ryszard BKS Chemik Bydgoszcz1336N:298
10718IIIWaszkowiak, Kinga MKS Wicher Zbąszyń1336N:97
10719IVTowarek, MichałKS Carbo-Gliwice Gliwice1336N:62
10720IIIŁowicki, Mariusz Kluczbork 1336N:25
10721IIIKordus, WiktorUMKS Na Pięterku Poznań 1336N:19
10722IVSkulski, SebastianMKSz Rybnik 1336N:32
10723IIILemke, Albert TKKF Rzemyk Gdynia1336N:117
10724IVMokrzan, Mikołaj KSz Sulechów 1336N:17
10725IVKulik, DominikKMKSz Victoria Kielce 1336N:16
10726IVSzpyra, KacperMKS Rokita Brzeg Dolny1336N:24
10727IIITurek, Damian L-UKS Burza Rogi1336N:46
10728IIIŚliwiński, Bogdan TS Wisła Kraków 1336N:37
10729IIISkipiała, Wiktor TMS Roszada Gliwice 1336N:156
10730IIHanuszkiewicz, JuliaKSz Piątka Skierniewice1336N:145
10731IIIŁada, KarolUKS HETMAN Puszcza Mariańska 1336N:16
10732IIIMilewski, Mirosław Płock1336N:29
10733IVDela, SzymonUKS przy SP 8 Chrzanów 1336N:9
10734IVMróz, Szymon 1336N:12
10735IVKonarski, AdamUKS MDK GDYNIA1336N:6
10736IVWieczorek, MaksymilianOtsz Ostrów Wielkopolski 1336N:5
10737IIIJóźwik, Michał MTSz Mińsk Mazowiecki1336N:16
10738IVKaczmarek, Grzegorz Ożarów Mazowiecki 1336N:14
10739IVUchroński, DanielMLKS Nadnarwianka Pułtusk1336N:5
10740IVJordan, WojciechMDK Łaziska Górne 1336N:9
10741IIKot, AgnieszkaLKS Kańczuga 1335N:9
10742IIIŚwiętochowski, Tomasz SRSDiM Węgrów 1335N:84
10743IIIKordus, MaciejUMKS Na Pięterku Poznań 1335N:30
10744IIIMroczkowska, Monika UKS Żak Łomża1335N:16
10745IVWośko, Mikołaj1335N:25
10746IIIGawrylczyk, ZbigniewUKS Korona Gdańsk1335N:181
10747IVKowalonek, Wiktor RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1335N:17
10748IIIDroździak, HubertJunior Lubin* 1335N:27
10749IIISmołka, MiłoszRybnik1335N:48
10750IVNieckarz, Piotr Gimnazjum nr 15 w Krakowie1335N:6
10751IIISawicka, Anna Gdańsk 1335N:13
10752IIIAndrzejczak, Ignacy UKS Hetman Puszcza Mariańska 1335N:120
10753IVPalenik, Alojzy Jabłonka 1335N:14
10754IIIDuda, Jakub Pabianice 1335N:65
10755IIIWięcek, JakubKlub Szachowy Kana Tarnów1335N:38
10756IVStopyra, Adrian UKS SP1 Leżajsk1335N:9
10757IIIGoławski, EwarystŁuków 1335N:49
10758IIIKołakowski, Zbigniew Warszawa1335N:59
10759VGarbowski, Tomasz KSz Gambit Szemud 1335N:7
10760IVTyborowicz, GrzegorzSiemiatycze 1335N:14
10761IIIAdamczyk, Piotr KSz Jelonka Jelenia Góra 1335N:43
10762IVRusin, JakubGimnazjum w Gródkach 1335N:26
10763IIWalendykiewicz, Martyna KSz. Hańcza Suwałki 1335N:248
10764IINowacka, Anna KS LogIN Skierniewice 1335N:326
10765IVSzklarczyk, Mateusz Wrocław1335N:7
10766IIIDudek, JanKSz Piątka Skierniewice1335N:108
10767IIIMagiera, ArturMCKiE Malbork 1335N:63
10768IVRadomski, Oskar 1335N:7
10769Pajączkowski, Konrad Radom 1335N:3
10770IVPawlina, Maciej UKS Caissa Warszawa 1335N:6
10771IIIAdamek, PawełPKS MAT Białołęka1335N:14
10772IVProbierz, Jakub UKS Czarny Koń Olkusz1335N:6
10773IIIWamka, Konrad UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1334N:46
10774IIIUsarz, MichałMPZSzach Kraków1334N:107
10775IIIOrlikowska, Walentyna KSz ZEFIR Boguszowice 1334N:39
10776IIJarocka, Kamila KSz Polonia Wrocław1334N:152
10777IVDelmanowicz, Miłosz1334N:30
10778IVTarnawski, Paweł 1334N:7
10779IIIBek, Patryk Iwla1334N:21
10780IVFranzoso, Dawid Junior Lubin* 1334N:27
10781IVSitarek, Michał1334N:36
10782IIIGoppold, DawidKSz GAMBIT MDK Świdnica1334N:60
10783IIIWiśniewski, IwoUKS Smecz Konin 1334N:47
10784IVPasieczny, JanHetman Łuków1334N:34
10785IIDębiec, Hubert Szachowy Uniwersytet Warszawa 1334N:106
10786IVSiłkowski, WiktorGdynia1334N:8
10787IVJanuszko, Michał Gdańsk 1334N:6
10788IVMazur, JanMCKiS Jaworzno1334N:7
10789IIIJaroszewski, MateuszKSz Polonia Warszawa1334N:141
10790IVWitas-Tryjański, IreneuszKS DORS Ruda Śląska 1334N:16
10791IIPastuszka, Aleksandra KS AZS Wratislavia1334N:189
10792IIIBorowik, KarolSP nr 32 w Lublinie 1334N:278
10793IIISzmyt, DominikKSz Stilon Gorzów Wlkp.1334N:78
10794IVGraczkowski, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1334N:6
10795IIICzerwiński, MichałMGLKS Parnas Oława 1334N:90
10796IVBartosik, StanisławWarszawa1334N:14
10797IVRomejko, JeremiaszWrocław1334N:13
10798IVPłaskowicki, Łukasz Warszawa1334N:28
10799IVBardziński, MiłoszMorąg1334N:8
10800IVKismanowski, Krystian Małkowo1334N:4
10801IIISivickis, AndrejusUKS OPP Toruń1334N:72
10802IIIBąk, Marta UKS MDK Otwock1333N:39
10803IISenftleben, Marta UKS Gim-2 Środa Wlkp.1333N:50
10804IVSzczęśniak, MaciejGIM 2 Otwock1333N:49
10805IIIBasiński, KrzysztofKSz LECH-WSUS Poznań 1333N:31
10806IVWrzoł, SzymonGIMNAZJUM Zabrzeg 1333N:22
10807IVSzałek, MateuszUMKS Na Pięterku Poznań 1333N:21
10808IIIKosmacz, HannaPałac Młodzieży Koszalin 1333N:13
10809IVDziodzio, Dawid MKSz Rybnik 1333N:8
10810IVKostyra, Adam KKS Czarni Dęblin1333N:11
10811IIBrzenczka, Joanna KSz Silesia Racibórz 1333N:184
10812IVBaranowski, WojciechMUKS MDK Śródmieście Wrocław1333N:7
10813IIIPasławski, Borys Gdańsk 1333N:91
10814IIILeszner, Inez ŁKS Szach-Centrum Łódź1333N:8
10815IVSchwarzweller, Henryk UKS MDK GDYNIA1333N:8
10816IVPichlacz, Radosław ŻTMS Baszta Żnin1333N:7
10817IIIBożek, KacperWiśniowa 1333N:18
10818IIIJarocki, MichałUKS Lesznowola1333N:21
10819IIILasok, MarekKSz Miedź Legnica1333N:25
10820IVSałański, Miłosz 1333N:7
10821IVWołowski, Wiktor UKS MDK GDYNIA1333N:13
10822IIIDomański, Alan Luks Lubartów1333N:46
10823IIINowak, Maciej KLIM UKSz Gambit Starachowice 1333N:45
10824IVSmerachanski, DaniilKSz Polonia Warszawa1333N:12
10825IVUrbanek, AndrzejAKS Mikołów 1333N:6
10826IVKulpiński, MaciejLUKKS Kielce1333N:6
10827IISzymańska, EmiliaBKS Chemik Bydgoszcz1332N:183
10828IVWoźniak, Jakub UKS Pałac Młodzieży Katowice 1332N:17
10829IIINiemczak, IzabellaLKS Orzeł Wysoka 1332N:27
10830IVBuczkowski, StanisławAkademia Szachowa Gliwice 1332N:71
10831IVRafalski, Karol UKS Caissa Warszawa 1332N:24
10832IIZachara, JakubPSP 17 w Kaliszu1332N:113
10833IIIŻądkowski, Maciej AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 1332N:31
10834IVŁośko, Witold UMKS Na Pięterku Poznań 1332N:13
10835IIIKrcil, JustynaMDK Bochnia 1332N:22
10836IIIHajducki, Bartłomiej SZKOŁA PODSTAWOWA Górki Wielkie 1332N:102
10837IISzewczak, Aneta UKS TSz Zieloni Zielonka1332N:66
10838Sienkiewicz, Tomasz KSz Maraton Łomża 1332N:9
10839IIChojnowska, Justyna KSz Maraton Łomża 1332N:183
10840IIIBorken-Hagen, Piotr UKS Caissa Warszawa 1332N:50
10841IIIMakówka, WiktorLUKKS Miedziana Góra 1332N:42
10842IVPietrzak, Jakub TKKF Rzemyk Gdynia1332N:5
10843IIIKsiężak, Kacper 1332N:28
10844IVMaciejczuk, Oliwier SSP 3 BTO Białystok1332N:8
10845IIWojciechowski, Paweł Gdańsk 1332N:166
10846IVPyć, Krzysztof Zaklików 1332N:34
10847IIIMeers, IanUKS przy SP 8 Chrzanów 1332N:60
10848IIIKrasowska, Alicja UKS Gambit - Wesoła1332N:27
10849IIIKucharski, Jakub BartoszUKS Hetman Częstochowa 1332N:55
10850IVKamiński, Maciej 1332N:14
10851IVDymek, Jakub1332N:4
10852IVStelmaszczyk, Przemysław LUKKS Kielce1332N:10
10853IVAnnusewicz, FranciszekBielany 1332N:4
10854IVBejgiert, Karol Działdowo1332N:13
10855IVSadowy, WiktorMUKS MDK Śródmieście Wrocław1331N:48
10856IVLachowicz, BartoszKSz Polonia Wrocław1331N:15
10857IIIJankowska, IzabelaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1331N:20
10858IVKrych, ŁukaszUKS Kiełbaska Kościelec 1331N:7
10859IVWodzyński, TomaszToruń1331N:8
10860IVMarcińczyk, MichałKSz Maraton Łomża 1331N:48
10861IVCzarkowski, Krzysztof UKS OPP Toruń1331N:14
10862IVOrzeł, Bartłomiej 1331N:12
10863IIKuliga, Roman MSKS GAMBIT Tarnowiec 1331N:44
10864IVMrozik, Michał KSz SDK-Lotnik Mielec 1331N:8
10865IVNerć, JakubKSz Gryf Szczecin 1331N:7
10866IVJaszkiewicz, KlaudiuszKTS Kalisz1331N:6
10867IIŻmuda, Mateusz UKS Czternastka Warszawa1331N:259
10868IVTroć, Wiktor 1331N:6
10869II+Keller, Natalia KS 64 Zielona Góra 1331N:171
10870IIZambrowska-Mazurek, Zofia 1331N:21
10871IVMotyl, Kacper UKS Jedynka Bełchatów 1331N:17
10872IVKleczaj, Kacper Radom 1331N:11
10873Drapiewski, AleksanderKS 64 Zielona Góra 1331N:9
10874Walasek, PiotrSzczecin1331N:9
10875IVBarszczewski, Jan 1331N:21
10876IVFrączek, Jan KLS Piechowice1331N:7
10877IVKosiba, ZbigniewWarzyce 1331N:32
10878VMiga, Mateusz SP 3 Mielec 1331N:6
10879IVKaczorowski, Franciszek ŁKS Szach-Centrum Łódź1331N:8
10880IVSeredyński, Konrad Warszawa1331N:6
10881IVSzewczyk, FranciszekOżarów Mazowiecki 1331N:6
10882IVPrzebieracz, Olga UMKS Na Pięterku Poznań 1331N:10
10883Kurek, Hubert Bydgoszcz 1330N:9
10884IIISkierski, TomaszUKS Pałac Młodzieży Katowice 1330N:61
10885IVChrapusta, Stanisław UKS Caissa Warszawa 1330N:13
10886Oliwier, DawidKTSz-W Kalisz 1330N:8
10887IVWłoch, Dominik RzKSz Rzeszów1330N:35
10888IIISienkiewicz, Szymon UKS Szach Gryfice 1330N:27
10889IIIKaczmarczyk, Wojciech UKS Smecz Konin 1330N:124
10890IVNowakowski, Kacper1330N:5
10891IIIKot, MartaUKS Hetman Częstochowa 1330N:18
10892IVŁacina, Szymon SP Młoszowa1330N:7
10893IIIHrymowicz, ArturOlsztyn 1330N:111
10894IIIWoźniak, Michał MKS Sandecja Nowy Sącz 1330N:21
10895IIIKałużny, KamilKSz GAMBIT MDK Świdnica1330N:86
10896IIIDopierała, AdamUMKS Na Pięterku Poznań 1330N:70
10897IIIGliński, Marceli UMKS Na Pięterku Poznań 1330N:88
10898IIIOkliński, Franciszek KS LAURA Chylice1330N:224
10899IIIKrasowski, MichałCKR SSz Grójec 1330N:67
10900IIIPałejko, GabrielaKSz. Hańcza Suwałki 1330N:113
10901IVDolla, JakubMDK Krzyki1330N:14
10902IIRojek, PaulinaSP nr 11 Suwałki 1330N:164
10903IIITymoszuk, Wiktor1330N:14
10904IVZalewski, MaciejWołomin1330N:8
10905IVKorzeniewski, MaciejUKS Czternastka Warszawa1330N:7
10906IIISłupek, RadosławRzKSz Rzeszów1330N:67
10907IVMazanka, Wiktor MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1330N:7
10908IVDoroba, LudwikŁKS Szach-Centrum Łódź1330N:22
10909IIISzczuka, ŻanetaUKS PIĄTKA Wieluń 1329N:9
10910IIIBrzezińska, Weronika UKS Smecz Konin 1329N:79
10911IVWróblewski, JakubUKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 1329N:42
10912Mazurek, PiotrOSz Baszta Szamotuły 1329N:7
10913IIKarzel, JózefKS LAURA Chylice1329N:331
10914IIISzczepanik, MaciejWrocław1329N:53
10915VPazik, JakubSzemud1329N:6
10916IIIWierzbowicz, JanZS im. Kazimierza Wielkiego 1329N:55
10917IIIFołta, Andrzej Bielsko-Biała1329N:38
10918IIIMatłoka, Filip KSz ORŁY Pleszew 1329N:134
10919IVMielczarek, TomaszUKS Hetman Częstochowa 1329N:12
10920IVMurglin, Wiktor Bielkówko1329N:14
10921IVKubacki, Kacper KS Carbo-Gliwice Gliwice1329N:9
10922IIIJarosz, WitoldUKS SP3 w Bogatyni1329N:34
10923IVŁoś, Franciszek SP 65 POZNAŃ 1329N:12
10924II+Stanowska, JuliaKPZSzach1329N:114
10925IIIBronisz, Eryk LUKS Lubartów1329N:18
10926IVGrudniewski, Dawid Hetman Ostrowiec Św.1329N:6
10927IVMaciążek, Jakub 1329N:14
10928IIIKondziela, Wojciech SSz Olimpia Goleszów 1329N:42
10929IVTywonek, Szymon 1329N:6
10930IVSzulc, OlivierSP 140 Warszawa 1329N:4
10931IVMierzwiak, JakubLKSz Caissa Lubsko1329N:4
10932IVŚwierczyński, Jan KSOS Kraków1329N:8
10933IVHryniewicz, MaciejKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1329N:30
10934Wąs, Jakub MOSiR Tuchów 1329N:7
10935IIIBiałowąs, BlankaS-KKS Przemyśl 1328N:29
10936IIIKwietniewska, Marta KS Unia Bieruń Stary 1328N:26
10937IVSzczurek, KacperUKS przy SP 8 Chrzanów 1328N:20
10938IIIWawer, Paulina1328N:7
10939IIIJasińska, KatarzynaUKS Korona Gdańsk1328N:17
10940IVMajewski, WojciechSP Bydgoszcz1328N:6
10941IVPiłat, Dominik AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1328N:12
10942IVLeszczyński, AdamPrSP 6 Białystok 1328N:14
10943IVMirau, NikodemUKS Zawisza Kolbudy 1328N:19
10944IVSzulfer, JerzyDobrogoszcz 1328N:33
10945IIPołom, Justyna TKKF Rzemyk Gdynia1328N:65
10946IIIWnuk, WojciechUKS Caissa Warszawa 1328N:121
10947IIIŁach, JakubUKS Magnus Rzezawa1328N:63
10948IIIStachura, MikołajTS Wisła Kraków 1328N:194
10949IVMałysa, BartoszTKKF Boronovia Boronów 1328N:28
10950IVTysiak-Sakowski, Maksymilian1328N:9
10951IVWójcik, DawidNSP Zelków 1328N:6
10952bkStachura, WojciechTychy 1328N:5
10953IIIDuda, LeonKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1328N:91
10954IIIKrupa, Daniel UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1328N:29
10955IVWróbel, JakubGubiński Klub Szachowy 1328N:20
10956IVSkop, Oskar KS Polanica-Zdrój1328N:17
10957IVKisielewski, Adam ZS Bakałarzewo 1328N:29
10958IVGołębiowski, BartłomiejUKS Hetman Puszcza Mariańska 1328N:12
10959IVGolonka, Krystian Limanowa SP31328N:5
10960IIIBurak, JuliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1327N:27
10961IIKopij, Józef WKSz HETMAN 1327N:223
10962IIICzarnecka, PaulinaKlasa IIa 1327N:8
10963Broczkowski, MateuszKSz Piątka Skierniewice1327N:17
10964IVKrólicki, MichałGKSz Solny Grzybowo 1327N:6
10965IIIGałaszewski, Karol SP nr 2 Suwałki1327N:234
10966IIŁacina, JerzyLKS Chrobry Gniezno 1327N:59
10967IIWoźniak, KrystianUKS "Kopernik" Grudziądz 1327N:41
10968IIWilk, PatrycjaUKS SP3 w Bogatyni1327N:64
10969IIICzubat, KarolinaGimnazjum Górno1327N:10
10970IVŁyś, Marcel KSSSN Ursynów Warszawa 1327N:9
10971IVŁabuz, Bartłomiej Gimnazjum Miejskie Nr 1 Mszana Dolna1327N:21
10972IVKlima, Tomasz UKS GONIEC Staniątki 1327N:12
10973IIISzempliński, Paweł1327N:73
10974IVBotta, Cezary OSz Baszta Szamotuły 1327N:14
10975IVGórny, Krzysztof 1327N:9
10976IIIKoteniow, Mariusz UKS Wda Lipusz1327N:23
10977IVUlatowski, Franciszek 1327N:21
10978IVRumiński, Tomasz 1327N:13
10979IVMagiera, KosmaMCKiE Malbork 1327N:67
10980IIIŚmietanko, Mateusz UKS Czternastka Warszawa1327N:102
10981Grodzicki, JanGostkowo1327N:7
10982IIITański, JakubŻTMS Baszta Żnin1326N:178
10983IVPoznar, Mikołaj1326N:36
10984IIISzczerba, Bernard UKS TSz Zieloni Zielonka1326N:26
10985IVKryczka, Kacper SOK Siematycze1326N:7
10986IIGonsior, KlaudiaGKS Gwarek Ornontowice1326N:105
10987IIHrytsyna, Anastasiya1326N:19
10988IIIOmarzai, Ariana TKSz Tarnobrzeg 1326N:25
10989IIISuraj, KrzysztofSP Sióstr Urszulanek 1326N:37
10990IIIŻak, PatrykStowarzyszenie Nasz Rymanów1326N:10
10991IIISzakiel, BartoszKatolickie Gimnazjum Żary1326N:108
10992IVJurga, BartoszUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1326N:7
10993IIIStrugarek, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1326N:80
10994IVCichocki, Tymon Gdańsk 1326N:6
10995IVTrzaska, KarolKS Komunalni Sanok1326N:6
10996IVWiśniewski, ArturRadom - prafia pw. Podwyższenia Krzyża1326N:19
10997IIIDrużdżel, Jan 1326N:88
10998IVMałaczek, Franciszek AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1326N:41
10999IVKufieta, Konrad SSz Gminy Pawłowice1326N:7
11000IIBohdanowicz, UrszulaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1326N:63
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)