ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20752)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25928);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36075)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (867);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14192)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13202);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
11001IVStupak, Krzysztof LUKSz Orient Sokółka1344N:18
11002IVStankiewicz, ŁukaszSP nr 7 Suwałki1344N:5
11003IIIPrzewłocki, Zbigniew 1344N:17
11004IVŁysak, PawełLUKKS Kielce1344N:7
11005IVWcisło, MateuszSzachowy Uniwersytet Warszawa 1344N:7
11006IVKurzępa, Michał UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1344N:7
11007IVWasilewski, KacperSP 7 Suwałki 1344N:7
11008IVPoszwiński, FilipSkierniewice1344N:7
11009IVŚliz, JarosławCaissa Połczyn Zdrój1344N:10
11010IVZubiak, Jarosław UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1344N:7
11011IIIKrukar, Piotr KKSz Urania Krosno1343N:12
11012IIIBełcikowski, Jakub MKS EMDEK Bydgoszcz 1343N:76
11013IVWacławik, Grzegorz UKS Giecek Radków1343N:81
11014IVMagiera, PiotrMKSz Rybnik 1343N:26
11015IIIWolniewicz, Mateusz UKS Hetman Częstochowa 1343N:56
11016IIIJamróg, JakubKKSz Urania Krosno1343N:63
11017IVJóźwik, Jakub UKSz Hetman Warszawa1343N:22
11018IVPisarczyk, Aleksander SP 2 Mińsk Mazowiecki1343N:14
11019IIIMagierski, GabrielPłock1343N:42
11020IVPolak, Patryk G.nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Śr�1343N:6
11021IIIWalkowska, WiesławaUKS ZSO Włoszakowice 1343N:18
11022IIDziodko, MateuszGimnazjum w Nowym Mieście Lubawskim1343N:117
11023IIISiedliski, Daniel Chodlik 1343N:28
11024IIIBudny, Mikołaj Gimnazjum nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach 1343N:24
11025IVKocur, JakubZespół Szkolno-Przedszkolny w Żernicy. 1343N:9
11026IVTrzęsała, KacperKrościenko nad Dunajcem1343N:13
11027IIIMałaczek, Franciszek AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1343N:59
11028IVDeć, KrystianSP nr 54 w Krakowie 1343N:4
11029IVPaszka, MaciejKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1343N:3
11030IVFigura, SzymonUKS SP3 w Bogatyni1343N:8
11031IVJanasek, Bartosz Caissa Pion Zielona Góra1343N:8
11032IIIPenar, Marcin GKSz Kornuty Gorlice1343N:14
11033IVSzwarc, Jakub Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu1343N:12
11034IVZajęcki, MikołajLukks Miedziana Góra 1343N:4
11035IVLewandowicz, Stanisław UMKS Na Pięterku Poznań 1343N:9
11036IVGrzesiak, Tomasz1342N:9
11037IIGula, Agnieszka KSz SDK-Lotnik Mielec 1342N:103
11038IIISzydło, Dorota IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1342N:15
11039IIIBazan, Ewa1342N:27
11040IVStankiewicz, PiotrGim nr 10 w Lublinie1342N:21
11041IVStarosta, Jan UKS Korona Gdańsk1342N:29
11042IIIKluska, SzymonSzubin1342N:40
11043IVMazurek, JanCzęstochowa1342N:17
11044IIIJagiełło, RóżaTKSzach Tarnobrzeg1342N:48
11045IVIgnatowski, Franciszek1342N:7
11046IIIAndrzejczak, Ignacy UKS Hetman Puszcza Mariańska 1342N:127
11047IIKluk, Julia UKS REKORD Iwla 1342N:126
11048IVKubala, Michał SSP 1 STO Białystok1342N:28
11049IVBurchardt, PiotrSKF Korsarz Gdynia1342N:21
11050IVSikora, Kajetan 1342N:5
11051IVWąsiewski, Tymoteusz KLS Piechowice1342N:13
11052IVGlegoła, KacperUKS Czternastka Warszawa1342N:7
11053IIBartoszek, JuliaGKSz Kornuty Gorlice1342N:72
11054IIIzdebska, GabrielaKotuń1342N:65
11055IVBurszta, MarekZabrze1342N:24
11056IIIŚlęczka, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1342N:115
11057IIISzarko, PawełKsz Jelonka Jelenia Góra 1342N:135
11058IVOlszewski, Olaf KSz Jelonka Jelenia Góra 1342N:7
11059IIIBożek, KacperGKS Szach-Mat Wiśniowa 1342N:27
11060IVGawrysiak, KlemensWarszawa1342N:9
11061IISowiński, Wojciech Szkoła Podstawowa nr 5 w Chorzowie 1342N:136
11062IVWawer, MateuszSSz Szachpol Łuków1342N:14
11063IVBednarek, Karol KSz Polonia Wrocław1342N:7
11064IIIBrodziński, Augustyn Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach1342N:16
11065IVJagiełło, Ignacy1342N:12
11066IIIGrot, MiriamUKS Zawisza Kolbudy 1342N:7
11067Antanauskas, Julius Marijampoles ZSM (LTU)1342N:9
11068IVKruk, SzymonRDK filia Staromieście Rzeszów1342N:6
11069IVJeżewski, Gabriel1342N:21
11070IVŁysek, SzymonGimnazjum nr 22 Katolickie w Olsztynie1342N:6
11071IVDomagała, JakubUKS Rodło Opole1341N:53
11072IIKos, JakubAkademia Szachowa Gliwice 1341N:164
11073IIDanielczyk, Marzena GimnazjumWoźniki 1341N:27
11074IIIGolwiej, Paulina1341N:66
11075IVBicki, Tomasz KKS Ormuzd Kartuzy1341N:7
11076IIGos, Aleksander UKS Czternastka Warszawa1341N:229
11077VGorzelewski, DawidGdańsk 1341N:4
11078IVPypeć, MaciejMOSiR Tuchów 1341N:27
11079IIIPudzianowski, Mateusz 1341N:40
11080IVGórowski, BartoszMKS MOS Wieliczka 1341N:6
11081IIISzymczak, KonradOTSz Ostrów Wielkopolski 1341N:9
11082IVStadnik, SebastianSP 11 Suwałki1341N:10
11083IVTekieli, Konrad 1341N:7
11084IIIKaszuba, Mateusz1341N:21
11085IVKowalski, Dariusz 1341N:66
11086IVCzuchryta, Kacper LUKS Lubartów1341N:7
11087IVGnacy, PiotrUKS SP3 w Bogatyni1341N:8
11088IVStec, Martyna 1341N:7
11089IVSiwik, Adrian UKS Piątka Wieluń 1341N:9
11090IVTwardowski, Karol UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1341N:7
11091IVCała, DawidUKS Płomyk Nekla 1340N:31
11092IIIWyrzyk, Piotr L.O.Węgrów1340N:17
11093IVDuda, MaciejRKS MAT Ruda Śląska 1340N:25
11094IIILitwa, FilipKKSz Kraków1340N:115
11095IVMieczkowski, Maciej WKS KOPERNIK1340N:127
11096VPopek, JakubUKS Korona Gdańsk1340N:12
11097IIITarkowski, BartoszMDK Fabryczna Polonia Wrocław1340N:39
11098IIIGoławski, Michał1340N:138
11099IIIKaspryszyn, Jan Wrocław1340N:80
11100IVNehring, Paweł MMKS Wieniawa Leszno1340N:6
11101IVKowalski, Jakub Gdańsk 1340N:6
11102IVRosiński, Patryk SP 8 Kalisz 1340N:19
11103IVMroczkowski, Paweł MCKiE Malbork 1340N:26
11104IIICzekańska, WeronikaOrliki Jedlicze 1340N:11
11105IIGrądzka, AleksandraSP 47 Białystok1340N:232
11106IIIBurchardt, PrzemysławSKF Korsarz Gdynia1340N:43
11107IIIDimitriadis, Teodor Lublin1340N:93
11108IIMakhmudov, AkbarMGLKS Parnas Oława 1340N:71
11109IVMusiolik, IgorUMKS HETMAN Marklowice1340N:9
11110IVDąbrowski, Igor1340N:6
11111IVBartnicki, Łukasz1340N:14
11112IIIJohnson, ChristopherUKS Czternastka Warszawa1340N:172
11113IVKuleszka, Kamil 1340N:5
11114IVManaj, OlgierdLipowo1340N:7
11115IVOnyszko, Maciej Bogatynia 1340N:5
11116IVKucharski, Maciej MDK Radom 1340N:6
11117IVKołakowski, KarolKS Legion Legionowo 1340N:5
11118IIITim, Wojciech UKS Pałac Młodzieży Katowice 1340N:157
11119IVReczek, Maksymilian UKS Lider Siercza 1340N:14
11120IVJaszczuk, Tomasz1340N:5
11121IVJurek, Paweł ZP Studzieniec1340N:7
11122IIIJędrzejewski, Józef Zielona Góra 1340N:24
11123IVKoperczak, Konrad (Elbląg) 1340N:13
11124Bochenek, SzymonLublin1340N:8
11125IVJania, Grzegorz Nowohucki PLUSIK Szklane Domy 1340N:6
11126IVBartecki, MarcinSP nr 2 z klasami gimnazjalnymi w Tomaszowie Lubelskim1340N:15
11127IVJóźwik, Bartosz UKS Łady Raszyn1340N:6
11128IVBusiński, JanBiałystok1340N:6
11129IIIWłoch, RafałBKS Chemik Bydgoszcz1339N:99
11130IVGierczak, OliwiaLZS Znicz Rojewo1339N:5
11131IVZawalich, Oskar AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1339N:58
11132IIIMakielak, Dawid UKS Piątka Wieluń 1339N:65
11133IIIBarej, Janusz Odz. G.im. ks. Piotra Skargi W-wa 1339N:72
11134IVKwoczyński, Antoni KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1339N:20
11135IVSieczkowski, GabrielUKS MDK Radom 1339N:17
11136IIIMarcinkowski, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1339N:40
11137IVPersona, Maciej Wołomin1339N:9
11138IVKucza, JanLegionowo 1339N:6
11139IIBorek, MichałUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1339N:131
11140IVOrent, Mateusz1339N:14
11141IVMalesza, Błażej 1339N:7
11142IVHryszko, Jerzy1339N:14
11143IIIKardas, Dominik UKS Jedynka Bełchatów 1339N:62
11144IVHebzda, IgnacyMUKS MDK Śródmieście Wrocław1339N:9
11145IVCzarnota, IgorUKS Czarny Koń Olkusz1339N:7
11146IIIWajda, KrzysztofMKS MOS Wieliczka 1339N:36
11147IVPiotrowski, MaciejPS3 Trzebinia TCK Trzebinia 1339N:6
11148IIIKulesza, Maksym ŁKS Szach-Centrum Łódź1339N:11
11149IVPodgórny, Wiktor Wołomin1339N:8
11150IVKorotkich, MichałMDK Białystok1339N:7
11151IVFlorek, Arkadiusz Mat Słopnice 1339N:6
11152VŚliwonik, Michał1338N:8
11153IIIBizoń, Jakub UKS Ognisko Rydułtowy1338N:40
11154IIKubera, Katarzyna 1338N:40
11155IIGiers, Rafał MUKS Fidei Węgrów 1338N:217
11156VKawalec, PiotrLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1338N:15
11157IVLachowski, Michał1338N:8
11158IVSołkiewicz, Mikołaj 1338N:13
11159IVPierzchała, Konrad 1338N:7
11160IIIKowalski, KonradTylawa1338N:27
11161II+Szymańska, JoannaULKS Sarnaki1338N:64
11162IVPawlak, Cezary1338N:7
11163IISalamon, PaulinaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1338N:164
11164IIIBewicz, Piotr Toruń1338N:10
11165IVSzel, Łukasz KSz GAMBIT MDK Świdnica1338N:8
11166IVStrama, Mateusz OWR Andrychów1338N:6
11167IVJatkowski, Krzysztof1338N:6
11168IIIŁabaniec, MarekWKSz HETMAN Wałbrzych1338N:31
11169IVHeretyk, Mikołaj KS wisła 1338N:7
11170IVStanek, DanielNASZACH Nowy Tomyśl1338N:3
11171IVBrych, DawidUKS Jantar Pruszcz Gdański 1338N:27
11172IVGąsior, Łukasz1338N:7
11173IVKłos, JakubWołomin1338N:8
11174IVSidło, Oskar 1338N:8
11175IVPrzybylski, Jan UKS SKOCZEK Elbląg 1338N:13
11176IIMielnik, Patryk KSz GAMBIT MDK Świdnica1337N:101
11177IVSławiński, DawidUKS SP3 w Bogatyni1337N:8
11178IIISikorska, OliwiaUKS SP3 w Bogatyni1337N:32
11179IIIWojtczuk, Nikodem UKS TSz Zieloni Zielonka1337N:66
11180IVChmielecki, Ksawery UKSz Ziemowit Złotów1337N:8
11181IIJellonnek, MatyldaWKS FLOTA Gdynia1337N:117
11182IIISzpunar, Anna 1337N:9
11183IVZastawny, Oskar UKS Jantar Pruszcz Gdański 1337N:16
11184IIIIwańczuk, DominikKU AZS UW w Warszawie 1337N:25
11185IVPopiela, JakubUKS HETMAN KORONNY TRZEBINIA1337N:5
11186IVMatecki, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 1337N:11
11187IIIBorowik, MartaPubliczne Gimnazjum w Fajsławicach 1337N:18
11188IIIJaworski, Jakub KSz GAMBIT MDK Świdnica1337N:27
11189IIIPieszczoch, AntoniKSz GAMBIT MDK Świdnica1337N:96
11190IIIRzeszuto, Karol SP 11 Dębica 1337N:56
11191Pawluczuk, PiotrBiałystok1337N:7
11192IIIBudzyna, SylwanaUKS Piątka Wieluń 1337N:5
11193IIIGłowiński, Daniel Gubiński Klub Szachowy 1337N:20
11194IIIPogorzelski, Rafał Gimnazjum 23 Olsztyn1337N:14
11195IVWeber, Igor MTSz Mińsk Mazowiecki1337N:8
11196IVSkoczko, Michał1337N:7
11197IISzczygielski, GrzegorzCKR SSz Grójec 1337N:39
11198IIICichosz, Wojciech SSz Szachpol Łuków1337N:36
11199IIIMłyński, Szymon UKS Wda Lipusz1337N:56
11200IIIŚwiderski, Miłosz UKS Kościelec1337N:83
11201IIIMisztal, BartoszUKS Caissa Warszawa 1337N:22
11202IVLah, KarolBednarska 1337N:8
11203IIICichoń, Aleksander Szkoła Podstawowa nr 6 w Trzebini1337N:32
11204IVTokarz, WiktorLKS Sanovia Lesko 1337N:23
11205IVKołłątaj, KrzysztofMDK Białystok1337N:7
11206IVWistel, Przemysław 1337N:16
11207IIILitowska, Maria UKS OPP Toruń1336N:10
11208IIBartosiewicz, Julia UKS 21 Podlesie 1336N:142
11209IVKotula, Maksymilian 1336N:28
11210IVTowarek, MichałKS Carbo-Gliwice Gliwice1336N:62
11211IIIŁowicki, Mariusz Kluczbork 1336N:25
11212IIIKordus, WiktorUMKS Na Pięterku Poznań 1336N:19
11213IIIJosz, AdamPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1336N:72
11214IVSkulski, SebastianMKSz Rybnik 1336N:32
11215IIIDróżdż, ArkadiuszMińsk Mazowiecki 1336N:123
11216IIILemke, Albert TKKF Rzemyk Gdynia1336N:117
11217IVMokrzan, Mikołaj KSz Sulechów 1336N:17
11218IIIDruzgała, Grzegorz UKS Goniec Staniątki 1336N:196
11219IIIBochenek, EmilSułkowice1336N:46
11220IVKulik, DominikKMKSz Victoria Kielce 1336N:16
11221IVSzpyra, KacperMKS Rokita Brzeg Dolny1336N:24
11222IIIŚliwiński, Bogdan TS Wisła Kraków 1336N:37
11223IIHanuszkiewicz, JuliaKSz Piątka Skierniewice1336N:145
11224IIIŁada, KarolUKS HETMAN Puszcza Mariańska 1336N:16
11225IIIMakar, Karol1336N:74
11226IVBaruś, Roman KS LogIN Skierniewice 1336N:17
11227IVKowalik, Wojciech UKSz Skoczek Choszczno1336N:9
11228IIIMagiera, ArturMCKIE Malbork 1336N:73
11229IIIZakrzewicz, KacperUKS Pałac Nieborów1336N:71
11230IIMarek, Grzegorz MGLKS Parnas Oława 1336N:95
11231IVDela, SzymonUKS Czarny Koń Olkusz1336N:9
11232IVSadowski, SzymonSzkółka Szachowa w Białymstoku 1336N:9
11233IVKonarski, AdamWKS FLOTA Gdynia1336N:6
11234IVWieczorek, MaksymilianOTSz Ostrów Wielkopolski 1336N:5
11235IVDurzyński, Jan KSz Piątka Skierniewice1336N:9
11236IIIWoźniak, Mateusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1336N:58
11237IVKaczmarek, Grzegorz Ożarów Mazowiecki 1336N:14
11238IVUchroński, DanielMLKS Nadnarwianka Pułtusk1336N:5
11239IVWnukowski, Miłosz1336N:5
11240IIKot, AgnieszkaLKS Kańczuga 1335N:9
11241IIIŚwiętochowski, Tomasz SRSDiM Węgrów 1335N:84
11242IIIKordus, MaciejUMKS Na Pięterku Poznań 1335N:30
11243IIIMroczkowska, Monika UKS Żak Łomża1335N:16
11244IVWośko, Mikołaj1335N:25
11245IIIGawrylczyk, ZbigniewUKS Korona Gdańsk1335N:181
11246IVKowalonek, Wiktor RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1335N:17
11247IIIDroździak, HubertJunior Lubin* 1335N:27
11248IIISmołka, MiłoszRybnik1335N:48
11249IVNieckarz, Piotr Gimnazjum nr 15 w Krakowie1335N:6
11250IIISawicka, Anna Gdańsk 1335N:13
11251IVPalenik, Alojzy Jabłonka 1335N:14
11252IIIDuda, Jakub 1335N:72
11253IIIWięcek, JakubKlub Szachowy Kana Tarnów1335N:38
11254IIKaryś, Katarzyna LUKKS Kielce1335N:231
11255IVStopyra, Adrian UKS SP1 Leżajsk1335N:9
11256IIIGoławski, EwarystŁuków 1335N:49
11257IIIKołakowski, Zbigniew Warszawa1335N:59
11258VGarbowski, Tomasz KSz Gambit Szemud 1335N:7
11259IVTyborowicz, GrzegorzSiemiatycze 1335N:14
11260IIIAdamczyk, Piotr Ksz Jelonka Jelenia Góra 1335N:43
11261IVRusin, JakubGródki 1335N:26
11262IISadowski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok1335N:101
11263IVSzklarczyk, Mateusz Wrocław1335N:7
11264IIIWrzodak, JacekUKS Hetman Puszcza Mariańska 1335N:41
11265Pajączkowski, Konrad Radom 1335N:3
11266IVGolcew, AleksanderMTSz Mińsk Mazowiecki1335N:13
11267IVMarkiewicz, Jakub MGLKS Parnas Oława 1335N:7
11268IVProbierz, Jakub UKS Czarny Koń Olkusz1335N:6
11269IIIMakuch, TomaszSzkoła Podstawowa nr 1 w Kozach1335N:89
11270IVGrzywacz, WiktorSzkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim1335N:7
11271IVKalinowski, Kamil Gimnazjum Jelnica 1335N:7
11272IVMajcher, Igor OTSz Ostrów Wielkopolski 1335N:10
11273IIIWamka, Konrad UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1334N:46
11274IIIUsarz, MichałMPZSzach Kraków1334N:107
11275IIIOrlikowska, Walentyna KSz ZEFIR Boguszowice 1334N:39
11276IIJarocka, Kamila KSz Polonia Wrocław1334N:152
11277IIGonsior, KlaudiaGKS Gwarek Ornontowice1334N:114
11278IVDelmanowicz, Miłosz1334N:30
11279IVTarnawski, Paweł 1334N:7
11280IIIBek, Patryk Iwla1334N:21
11281IVFranzoso, Dawid Junior Lubin* 1334N:27
11282IIIGoppold, DawidKSz GAMBIT MDK Świdnica1334N:60
11283IIIWiśniewski, IwoUKS Smecz Konin 1334N:47
11284IIDębiec, Hubert Szachowy Uniwersytet Warszawa 1334N:106
11285IVSiłkowski, WiktorGdynia1334N:8
11286IVJanuszko, Michał Gdańsk 1334N:6
11287IVSerega, Jakub Kłodzko1334N:34
11288IVMazur, JanMCKiS Jaworzno1334N:7
11289IVKurnicki, Dariusz Białystok1334N:7
11290IVWitas-Tryjański, IreneuszKS DORS Ruda Śląska 1334N:16
11291IVGraczkowski, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1334N:6
11292IVBartosik, StanisławWarszawa1334N:14
11293IVRomejko, JeremiaszWrocław1334N:13
11294IVPłaskowicki, Łukasz Warszawa1334N:28
11295IVBardziński, MiłoszMorąg1334N:8
11296IVGaczoł, Damian UKS Goniec Staniątki 1334N:9
11297IVKismanowski, Krystian Pępowo 1334N:4
11298IIIZałucki, Miłosz UKS Wda Lipusz1334N:21
11299IIIBąk, Marta UKS MDK Otwock1333N:39
11300IISenftleben, Marta UKS Gim-2 Środa Wlkp.1333N:50
11301IVSzczęśniak, MaciejGIM 2 Otwock1333N:49
11302IIIGromek, TomaszSRSDiM Węgrów 1333N:138
11303IIIBasiński, KrzysztofKSz LECH-WSUS Poznań 1333N:31
11304IIIDrobny, Dawid UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1333N:122
11305IVWrzoł, SzymonGIMNAZJUM Zabrzeg 1333N:22
11306IVSzałek, MateuszUMKS Na Pięterku Poznań 1333N:21
11307IIIKosmacz, HannaPałac Młodzieży Koszalin 1333N:13
11308IVDziodzio, Dawid MKSz Rybnik 1333N:8
11309IVKostyra, Adam KKS Czarni Dęblin1333N:11
11310II+Łaszczuk, ZofiaSzkoła Podstawowa nr 353 im. "Wielkich Odkrywców" Warsz 1333N:400
11311IVBaranowski, WojciechMUKS MDK Śródmieście Wrocław1333N:7
11312IIISłoniewski, KrzysztofSzachowy Uniwersytet Warszawa 1333N:154
11313IIILeszner, Inez ŁKS Szach-Centrum Łódź1333N:8
11314IIIŚwiątek, JanMUKS MDK Śródmieście Wrocław1333N:80
11315IVSchwarzweller, Henryk UKS MDK GDYNIA1333N:8
11316IVPichlacz, Radosław ŻTMS Baszta Żnin1333N:7
11317IIIJarocki, Michał1333N:21
11318IIILasok, MarekKSz Miedź Legnica1333N:25
11319IVSałański, Miłosz 1333N:7
11320IVWołowski, Wiktor Gdynia1333N:13
11321IIIDomański, Alan LUKS Lubartów1333N:46
11322IIIDudek, JanKSz Piątka Skierniewice1333N:142
11323IVKlimas, Michał KLS Piechowice1333N:7
11324IVWęgrzyn, SamuelKKSz Urania Krosno1333N:25
11325IISzymańska, EmiliaBKS Chemik Bydgoszcz1332N:183
11326IVWoźniak, Jakub UKS Pałac Młodzieży Katowice 1332N:17
11327IIINiemczak, IzabellaLKS Orzeł Wysoka 1332N:27
11328IIIDomaradzki, GrzegorzRzKSz III Rzeszów1332N:242
11329IVBuczkowski, StanisławAkademia Szachowa Gliwice 1332N:71
11330IVRafalski, Karol UKS Caissa Warszawa 1332N:24
11331IIZachara, JakubPSP 17 w Kaliszu1332N:113
11332IVŁośko, Witold UMKS Na Pięterku Poznań 1332N:13
11333IIIKrcil, JustynaMDK Bochnia 1332N:22
11334IIIHajducki, Bartłomiej 1332N:102
11335IISzewczak, Aneta UKS TSz Zieloni Zielonka1332N:66
11336Sienkiewicz, Tomasz KSz Maraton Łomża 1332N:9
11337IIIBorken-Hagen, Piotr UKS Caissa Warszawa 1332N:50
11338IIIMakówka, WiktorLUKKS Miedziana Góra 1332N:42
11339IVPietrzak, Jakub TKKF Rzemyk Gdynia1332N:5
11340IIIKsiężak, Kacper 1332N:28
11341IVMaciejczuk, Oliwier SSP 3 BTO Białystok1332N:8
11342IIWojciechowski, Paweł Gdańsk 1332N:166
11343IIIKrasowska, Alicja UKS Gambit - Wesoła1332N:27
11344IVKamiński, Maciej 1332N:14
11345IIKoperwas, Kamil UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1332N:83
11346IVDymek, Jakub1332N:4
11347IIIKarhula, Adam 1332N:32
11348IVStelmaszczyk, Przemysław LUKKS Kielce1332N:10
11349IVSpisak, Jakub Szkółka Szachowa w Białymstoku 1332N:9
11350IIIBogucka, Oliwia KSz Polonia Warszawa1332N:36
11351IVBejgiert, Karol SP 2 Działdowo 1332N:13
11352IVBoruszewski, ŁukaszUKS Czternastka Warszawa1332N:6
11353IVZapłata, PawełGKSz Kornuty Gorlice1332N:7
11354IVJarosz, PawełCKiS Skawina1332N:6
11355IVSadowy, WiktorMUKS MDK Śródmieście Wrocław1331N:48
11356IVLachowicz, BartoszKSz Polonia Wrocław1331N:15
11357IIIJankowska, IzabelaZS 10 dr.11331N:20
11358IVKrych, ŁukaszUKS Kiełbaska Kościelec 1331N:7
11359IVWodzyński, TomaszToruń1331N:8
11360IVMarcińczyk, MichałKSz Maraton Łomża 1331N:48
11361IVCzarkowski, Krzysztof UKS OPP Toruń1331N:14
11362IVOrzeł, Bartłomiej 1331N:12
11363IIKuliga, Roman MSKS GAMBIT Tarnowiec 1331N:44
11364IVMrozik, Michał KSz SDK-Lotnik Mielec 1331N:8
11365IIWołcyrz, Jakub TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1331N:42
11366IVNerć, JakubKSz Gryf Szczecin 1331N:7
11367IVJaszkiewicz, KlaudiuszKTS Kalisz1331N:6
11368IIRosół, BartoszSp nr 21 w Chorzowie1331N:123
11369II+Czarniecka, AnnaKSz. Hańcza Suwałki 1331N:249
11370IVTroć, Wiktor 1331N:6
11371IVStaruś, Henryk RadomigRadom1331N:31
11372IIWalendykiewicz, Martyna KSz. Hańcza Suwałki 1331N:303
11373IIZambrowska-Mazurek, Zofia 1331N:21
11374IVMotyl, Kacper UKS Jedynka Bełchatów 1331N:17
11375IVWojciuk, Grzegorz MDK Białystok1331N:16
11376IVKleczaj, Kacper Radom 1331N:11
11377Drapiewski, AleksanderKS 64 Zielona Góra 1331N:9
11378Walasek, PiotrSzczecin1331N:9
11379IVBarszczewski, Jan 1331N:21
11380IVFrączek, Jan KLS Piechowice1331N:7
11381IVKosiba, ZbigniewWarzyce 1331N:32
11382IIIŚmietanko, Mateusz UKS Czternastka Warszawa1331N:169
11383IIIGuerin, StephaneMarki 1331N:32
11384VMiga, Mateusz SP 3 Mielec 1331N:6
11385IIIKozak, KarolUKS GONIEC Staniątki 1331N:88
11386IVKaczorowski, Franciszek ŁKS Szach-Centrum Łódź1331N:8
11387IVSeredyński, Konrad Oddz G.Nr 77 im. I.Domeyki Bielany W-wa 1331N:6
11388IVSzewczyk, FranciszekOżarów Mazowiecki 1331N:6
11389IVPrzebieracz, Olga UMKS Na Pięterku Poznań 1331N:10
11390Kurek, Hubert Bydgoszcz 1330N:9
11391IIISkierski, TomaszUKS Pałac Młodzieży Katowice 1330N:61
11392IVChrapusta, Stanisław UKS Caissa Warszawa 1330N:13
11393Oliwier, DawidKTSz-W Kalisz 1330N:8
11394IVWłoch, Dominik RzKSz Rzeszów1330N:35
11395IIISienkiewicz, Szymon UKS Szach Gryfice 1330N:27
11396IIIBrenkus, Maciej Lipnica Wielka1330N:95
11397IIWalczyszewski, MichałPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1330N:67
11398IVNowakowski, Kacper1330N:5
11399IIITurek, Damian L-UKS Burza Rogi1330N:52
11400IIKot, MartaUKS Hetman Częstochowa 1330N:36
11401IVŁacina, Szymon SP Młoszowa1330N:7
11402IIIWozniak, MichałNowy Sącz II 1330N:21
11403IIIKałużny, KamilKSz GAMBIT MDK Świdnica1330N:86
11404IIIGliński, Marceli UMKS Na Pięterku Poznań 1330N:88
11405IIISzuścik, Mateusz KS HETMAN Marklowice1330N:114
11406IIIRadoch, Filip UKS Smecz Konin 1330N:156
11407IIIKrasowski, MichałCKR SSz Grójec 1330N:67
11408IIIRasiński, JanIMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1330N:91
11409IVDolla, JakubMDK Krzyki1330N:14
11410IIKicińska, Anna SP nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku1330N:166
11411IVZalewski, MaciejWołomin1330N:8
11412IVKorzeniewski, MaciejUKS Czternastka Warszawa1330N:7
11413IVMazanka, Wiktor MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1330N:7
11414IIISzczuka, ŻanetaUKS PIĄTKA Wieluń 1329N:9
11415IIIBrzezińska, Weronika UKS Smecz Konin 1329N:79
11416IVWróblewski, JakubUKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 1329N:42
11417Mazurek, PiotrOSz Baszta Szamotuły 1329N:7
11418IIISzczepanik, MaciejWrocław1329N:53
11419VPazik, JakubSzemud1329N:6
11420IIIWierzbowicz, JanZS im. Kazimierza Wielkiego 1329N:55
11421IIIFołta, Andrzej Bielsko-Biała1329N:38
11422IIIMatłoka, Filip KSz ORŁY Pleszew 1329N:134
11423IVMielczarek, TomaszUKS Hetman Częstochowa 1329N:12
11424IVMurglin, Wiktor Bielkówko1329N:14
11425IVKubacki, Kacper KS Carbo-Gliwice Gliwice1329N:9
11426IIIJarosz, WitoldUKS SP3 w Bogatyni1329N:34
11427IVŁoś, Franciszek KSz LECH-WSUS Poznań 1329N:12
11428IIIBronisz, Eryk SP 3 Lubartów1329N:18
11429IVTetzlaff, PatrykCKiB Brusy1329N:21
11430IVGrudniewski, Dawid Hetman Ostrowiec Św.1329N:6
11431IVMaciążek, Jakub Szkoła Podstawowa w Starym Grabiu1329N:14
11432IVDąbrowski, Piotr MUKS Stoczek 45 Białystok1329N:32
11433IIIKondziela, Wojciech SSz Olimpia Goleszów 1329N:42
11434IVTywonek, Szymon 1329N:6
11435IIIŻydek, Karol LKS Sanovia Lesko 1329N:68
11436II+Kot, EwelinaKSz GAMBIT Świecie 1329N:84
11437IIIChmiel, PawełSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1329N:80
11438IVSzulc, OlivierSP 140 Warszawa 1329N:4
11439IIIObidziński, Cezary SP 3 Olsztyn1329N:22
11440IVMierzwiak, JakubLKSz Caissa Lubsko1329N:4
11441IVMichalski, BartoszKSz ORŁY Pleszew 1329N:15
11442IVWąs, Jakub MPZSzach Kraków1329N:7
11443IVSerkowski, MaksymilianKartuzy 1329N:7
11444IVKąkol, Kamil Somonino1329N:11
11445IIITarłowski, Bartosz Szkoła Podstawowa nr 1 Ostrowiec Św.1329N:49
11446IVTyrtania, Jacek ULKS Lipinki1329N:7
11447IIIBiałowąs, BlankaS-KKS Przemyśl 1328N:29
11448IIIKwietniewska, Marta KS Unia Bieruń Stary 1328N:26
11449IVSzczurek, KacperUKS przy SP 8 Chrzanów 1328N:20
11450IIIWawer, Paulina1328N:7
11451IIIJasińska, KatarzynaUKS Korona Gdańsk1328N:17
11452IVMajewski, WojciechSP Bydgoszcz1328N:6
11453IVPiłat, Dominik AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1328N:12
11454IVLeszczyński, AdamPrSP 6 Białystok 1328N:14
11455IVMirau, NikodemUKS Zawisza Kolbudy 1328N:19
11456IVSzulfer, JerzyDobrogoszcz 1328N:33
11457IIIPoślada, Maciej1328N:50
11458IIPołom, Justyna TKKF Rzemyk Gdynia1328N:65
11459II+Zabłocka, MartaK. Sz. Dwie Wieże Rzgów 1328N:169
11460IVMałysa, BartoszTKKF Boronovia Boronów 1328N:28
11461IVTysiak-Sakowski, Maksymilian1328N:9
11462IVWójcik, DawidNSP Zelków 1328N:6
11463bkStachura, WojciechTychy 1328N:5
11464IIIDernoga, Tomasz KSz Jelonka Jelenia Góra 1328N:98
11465IIIKrasowski, Nataniel DSP Nr 1 W-wa Wesoła 1328N:65
11466IIIKrupa, Daniel UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1328N:29
11467IIŁosińska, Agata UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1328N:118
11468IIJaros, Emilia Szkoł Podstawowa nr 15 w Rybniku 1328N:142
11469VWróbel, JakubGKSzach 1328N:20
11470IVSkop, Oskar KS Polanica-Zdrój1328N:17
11471IIMościcka, Alicja KS LAURA Chylice1328N:96
11472IVNasiłowski, Paweł Sokołów Podlaski1328N:9
11473Szczygielski, Robert1328N:9
11474IVWittych, Maciej AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1328N:7
11475IIIBurak, JuliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1327N:27
11476IIICzarnecka, PaulinaKlasa IIa 1327N:8
11477Broczkowski, MateuszKSz Piątka Skierniewice1327N:17
11478IVKrólicki, MichałGKSz Solny Grzybowo 1327N:6
11479IIŁacina, JerzyLKS Chrobry Gniezno 1327N:59
11480IIWoźniak, KrystianUKS "Kopernik" Grudziądz 1327N:41
11481IIWilk, PatrycjaUKS SP3 w Bogatyni1327N:64
11482IIICzubat, KarolinaGimnazjum Górno1327N:10
11483IVŁyś, Marcel KSSSN Ursynów Warszawa 1327N:9
11484IVŁabuz, Bartłomiej Gimnazjum Miejskie Nr 1 Mszana Dolna1327N:21
11485IVKlima, Tomasz UKS GONIEC Staniątki 1327N:12
11486IISzewczuk, AleksandraTMS Roszada Gliwice 1327N:137
11487IIGronczewski, DawidUKS MDK GDYNIA1327N:72
11488IVGórny, Krzysztof 1327N:9
11489IIIDrozdowicz, IgnacyKSz LECH-WSUS Poznań 1327N:52
11490IIIKoteniow, Mariusz UKS Wda Lipusz1327N:23
11491IVRumiński, Tomasz Geniusz Warszawa1327N:13
11492IIKubik, BartoszMKSz Rybnik 1327N:134
11493IVRegulski, Dariusz PKS MAT Białołęka1327N:6
11494IVGaliak, Jan UKS Lider Siercza 1327N:7
11495IVZgud, Sebastian UKS Lider Siercza 1327N:7
11496Grodzicki, JanGostkowo1327N:7
11497IVPoznar, Mikołaj1326N:36
11498IIISzczerba, Bernard UKS TSz Zieloni Zielonka1326N:26
11499IVKryczka, Kacper SOK Siematycze1326N:7
11500IIHrytsyna, Anastasiya1326N:19
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)