ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19118)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22812);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32937)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (89);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12781)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11266);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
11001IVEngler, Karol Stara Kiszewa 1323N:19
11002IVPlust, ŁukaszKatedra Koszalin1323N:16
11003IVPawłowicz, Borys KSz Jelonka Jelenia Góra 1323N:7
11004IVKisielewski, Adam SP Bakałarzewo 1323N:22
11005IVWasiak, Kacper1323N:14
11006IVDziewit, JakubKGL Szarotka Wadowice Górne1323N:8
11007IVBaca, Jakub KGL Szarotka Wadowice Górne1323N:8
11008VSzyszka, Kacper AKS Mikołów 1322N:38
11009IVStochniałek, Mateusz UMKS Na Pięterku Poznań 1322N:5
11010IVWeigt, Franciszek Bydgoszcz 1322N:5
11011IVLech, Karol MGLKS Parnas Oława 1322N:21
11012IIIKrogulec, KacperKS LAURA Chylice1322N:87
11013IIIKolankiewicz, Tymoteusz UKS Korona Gdańsk1322N:67
11014IIIRadtke, Oliwier KSz Gryf Szczecin 1322N:79
11015IVBrandt, Filip UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1322N:21
11016IVKutny, PawelUKS Gedanensis Gdańsk1322N:6
11017IIISiemieniak, Dominik UKS GCK Sękowo 1322N:46
11018IVDrzymkowski, Maciej KLS Piechowice1322N:8
11019IVRak, JakubŁKS Szach-Centrum Łódź1322N:9
11020IIIKwaśnik, Krzysztof OKSz Społem Opole1322N:11
11021IVWiśniewski, PiotrWarszawa1322N:6
11022IVWilkoński, MaciejSP Przebieczany 1322N:7
11023IIIŚniegula, Lech KS LogIN Skierniewice 1322N:50
11024IVKotowski, Jan 1322N:7
11025Dumbliauskas, AdomasMarijampoles ZSM (LTU)1322N:9
11026IVZąbecki, RafałMDK Radom 1322N:6
11027IVPiórko, Jan1322N:14
11028IVSchiro, BenitoSP 1 Sokółka1322N:15
11029IIIStrzelczyk, Mateusz UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1322N:19
11030IVOlczyk, Mateusz Brzeziny1322N:19
11031IIIButkiewicz, Piotr WKS KOPERNIK1322N:70
11032IVOlszowy, MateuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.1322N:6
11033IVHys, OskarUKS Rodło Opole1322N:5
11034IIIKonieczny, Kacper 1322N:27
11035IIIToja, MaciejZespół Szkół Sportowych w Mysłowica1321N:53
11036IVKopciński, Juliusz S Salezjańska1321N:20
11037IVMichalak, WojciechUKS Korona Gdańsk1321N:106
11038IVBanaszek, Martin1321N:7
11039IVWach, WojciechLUKKS Kielce1321N:23
11040IVMoćkun, JakubKSz. Javena Hańcza Suwałki1321N:11
11041IVSasin, Hubert SP nr 3 w Wołominie1321N:6
11042IIIFranek, Krzysztof MUKS SZS Cieszyn1321N:99
11043Kowalski, Daniel1321N:10
11044IVTrubiłowicz, Dawid KSz Jelonka Jelenia Góra 1321N:22
11045IIGaczoł, JuliaUKS Goniec Staniątki 1321N:187
11046IVStępień, Piotr1321N:7
11047IIITrzebiński, SylwesterGdynia1321N:33
11048IVStokfisz, Mateusz Parafia Nawiedzenia NMP w Brzezince 1321N:7
11049IVMól, PatrykZSS 3 Limanowa1321N:7
11050IVWijaszka, TomaszSP Budzów1321N:7
11051IVŁukiewicz, Jakub 1321N:20
11052IVPyra, SzymonSzachowy Uniwersytet Warszawa 1321N:6
11053IVKoźlicki, Julian UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1321N:7
11054IVKrystowski, AntoniKLS Piechowice1321N:13
11055IIIKołodziejczyk, Jakub STO Enigmaci1321N:57
11056IVJurczyk, KingaGimn. Filipów1321N:7
11057IVMiszczyszyn, MateuszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1321N:6
11058IVOlejniczak, FranciszekKSz Piątka Skierniewice1321N:6
11059IVCuper, Janina 1321N:15
11060IISzynwelski, Ryszard BKS CHEMIK Bydgoszcz1320N:281
11061IIOpalińska, WiktoriaLUKS GOK Samborowo1320N:26
11062IVSocha, Eryk 1320N:13
11063IIIWilk, Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 9 Gliwice 1320N:138
11064IVPolak, Kacper MKS MOS Wieliczka 1320N:22
11065IVGrabka, Mateusz Gimnazjum Sławkowice 1320N:14
11066IIIUrbaniak, Bruno UKS Polan Poznań 1320N:16
11067IVPalenik, Alojzy Jabłonka 1320N:7
11068IIIKurowski, Oskar UKS GCK Sękowo 1320N:76
11069IVGadzina, KrzysztofKalna 1320N:5
11070IIIRysińska, MagdalenaLUKKS Miedziana Góra 1320N:38
11071IIIBohdanowicz, MateuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.1320N:52
11072IIINowak, ZuzannaUKS Goniec Staniątki 1320N:59
11073IIIGiers, MartaSRSDiM Węgrów 1320N:21
11074IVMorczyński, JoachimBerlin1320N:8
11075IVBednarek, Bartłomiej MDK Fabryczna Polonia Wrocław1320N:4
11076IVUtrata, Maksymilian MKS Wicher Zbąszyń1320N:10
11077IIJaskulski, JanUKS Czternastka Warszawa1320N:67
11078IVGłąb, HugoŁKS Szach-Centrum Łódź1320N:12
11079IIIGrzesista, MateuszMKSz Rybnik 1319N:77
11080IVKucharczak, KacperKSz Wieża Śmigiel 1319N:31
11081IVStańczewski, Radosław 1319N:27
11082IVOlejarz, Włodzimierz Węgorzewo1319N:7
11083IIIWojciechowski, Mikołaj UKS Gedanensis Gdańsk1319N:108
11084IIFajt, PatrycjaUKS Giecek Radków1319N:96
11085IVPerzyna, Maciej UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1319N:7
11086IVPrądzyński, Wojciech1319N:5
11087IIBłaszczuk, OliwiaUKS Korona Gdańsk1319N:204
11088IIIByrski, Karol KKSz Kraków1319N:89
11089IIKuska, BartoszMKS Rokita Brzeg Dolny1319N:100
11090IVTutaj, ArturKU AZS UW w Warszawie 1319N:7
11091IVKlimek, Leonard MDK Fabryczna Polonia Wrocław1319N:14
11092IVBednarz, FlorianKSz Jelonka Jelenia Góra 1319N:22
11093IVMikołajczyk, MarcelSP nr 1 Ostróda1319N:14
11094IIIGirzycki, Łukasz SKS ORLIK Brzeg 1319N:20
11095IIIJabłoński, DawidUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1319N:37
11096IIIAjewski, JanG.nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego Ursynów1318N:61
11097IIKochańska, Magdalena MUKS MDK Śródmieście Wrocław1318N:175
11098IIIKruszewski, Maksymilian UKS TSz Zieloni Zielonka1318N:73
11099IIINawrocki, DanielUMKS Na Pięterku Poznań 1318N:49
11100IIIWykurz, Piotr KKSz Kraków1318N:162
11101IIIFrąszczak, Jakub UKS Korona Gdańsk1318N:43
11102IIISygulski, Piotr LKSz GCKiP Czarna 1318N:58
11103IVKruk, Maksymilian KMKszach VICTORIA KOMPLEXBUD1318N:9
11104IVKuliś, WiktorStalowa Wola1318N:10
11105IIINiemiec, Paweł RzKSz Rzeszów1318N:137
11106IIIGamalczyk, Maciej UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1318N:56
11107IVHałubek, Kamil UKS Zadrna Kamienna Góra 1318N:21
11108IVTysiak-Sakowski, MaksymilianKS Polanica-Zdrój1318N:18
11109IIIBuba, Piotr UKS SP1 Leżajsk1318N:68
11110IIIMittelstaedt, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1318N:65
11111IIIDernoga, Tomasz KSz Jelonka Jelenia Góra 1318N:91
11112IVFinster, Lex1318N:9
11113IVKaczyński, Jan DSP 1 Wesoła 1318N:16
11114IVBednarczyk, RafałAKS Mikołów 1318N:9
11115IVBarszczewski, Franciszek1318N:11
11116IVPezda, MaksymilianKKSz Kraków1318N:7
11117IIIKalisz, Miłosz UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1318N:14
11118Stańczewski, Dominik SP 19 1318N:6
11119IINiewiejska, Natalia MUKS MDK Śródmieście Wrocław1317N:99
11120IIIIwaniak, Ignacy Wrocław1317N:39
11121IVTański, Tomasz ŻTMS Baszta Żnin1317N:25
11122IIIBuzyk, Maciej KS Unia Bieruń Stary 1317N:85
11123IIISikorski, Jan SP 112 im. Marii Kownackiej W-wa Białołęka 1317N:125
11124II+Czerwińska, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1317N:268
11125IVKloska, Kajetan Gdańsk 1317N:22
11126II+Zając, PatrycjaUKS przy SP 8 Chrzanów 1317N:171
11127IIITymoniewicz, Rafał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1317N:14
11128IVDrożniak, Antoni Rejtana 1317N:5
11129IVPiszczek, Emilian MTSz Mińsk Mazowiecki1317N:21
11130IIILisiecki, Jakub II LO Leszno1317N:31
11131IIIHasterok, Łukasz Strzelec Strzelce Opolskie 1317N:84
11132IVMalec, Andrzej1317N:11
11133IIWasilewska, Zuzanna Piastów1317N:22
11134IIIStachura, WojciechUKS SP1 JEDYNKA TYCHY 1317N:25
11135IVBorowski, PawełWarszawa1317N:6
11136IIIAbdalla, Elnour Michał UKS SP3 w Bogatyni1317N:106
11137IVJamrugiewicz, KacperUKS SP 1 Brzozów 1317N:8
11138IVCzerwiński, JanKSz GAMBIT MDK Świdnica1317N:6
11139IVMyśliwiec, SzymonSP Przebieczany 1317N:6
11140IVWolak, DawidWiśniowa 1317N:25
11141IVTorchut, Nils SP Stara Wieś1317N:7
11142IIIKowalski, Dawid PKS MAT Białołęka1317N:56
11143IVWysokiński, Wojciech UKS MDK GDYNIA1317N:7
11144IVNowak, MarceliASSz Lipno Stęszew 1317N:5
11145IIIStarski, Kacper UKS Czternastka Warszawa1317N:22
11146IIIChrist, KarolinaZSO nr 3 Ruda Śląska1316N:57
11147IVBojarun, Damian UKS SP3 w Bogatyni1316N:23
11148IVHaraburda, JanUMKS Gambit Augustów 1316N:34
11149IIIWoźniak, David UKS OPP Toruń1316N:34
11150IIKultys, NelaUMKS Na Pięterku Poznań 1316N:101
11151Zbroja, Andrzej 1316N:6
11152IIITurek, Damian L-UKS Burza Rogi1316N:43
11153IIISzydłowski, Mikołaj GKSz Solny Grzybowo 1316N:50
11154IIMakhmudov, AkbarMGLKS Parnas Oława 1316N:64
11155IIIOkliński, Franciszek KS LAURA Chylice1316N:216
11156IIIRymkiewicz, Marcin1316N:62
11157IVCichoń, Aleksander UKS Hetman Koronny Trzebinia1316N:14
11158IVSzczęsny, Igor KS Korona Zakrzewo1316N:21
11159IVSzmigiel, Rafał1316N:6
11160IVKról, Maciej MUKS MDK Śródmieście Wrocław1315N:20
11161IIKopij, Józef WKSz HETMAN 1315N:207
11162IVSitek, MateuszLKS Polonia Poraj 1315N:25
11163IIWierzbicka, WeronikaII LO w Krakowie - rezerwy1315N:14
11164IVMarcinkiewicz, Maciej KSz Sulechów 1315N:20
11165IIIMroczka, MateuszKS Cracovia 1906 Kraków1315N:45
11166IIIJaranowski, Norbert UKS MDK Radom 1315N:37
11167IIMuller, AlicjaKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1315N:34
11168IVRypina, AlexUKS MDK Otwock1315N:20
11169IVWells, OscarBydgoszcz 1315N:13
11170IIISzafrański, Wojciech KSz LECH-WSUS Poznań 1315N:75
11171IIIOstaszewski, Jerzy1315N:45
11172IIIWychowański, MaciejKSSSN Ursynów Warszawa 1315N:32
11173IVJacaszek, MikołajUKS Piątka Wieluń 1315N:12
11174IVKrawczyk, Bartosz 1315N:6
11175IIIKończyło, Natalia TKKF Rzemyk Gdynia1315N:6
11176IIIOsada, PiotrKSz Polonia Wrocław1315N:86
11177IIISiemieniuk, AdamSzkółka Szachowa w Białymstoku 1315N:54
11178IIISowa, Piotr Brzeg 1315N:40
11179IIIPaprocki, FranciszekBKS Chemik Bydgoszcz1315N:63
11180IIIPrzewoźnik, PiotrSzkoła Szachowa Gambit Toruń1315N:81
11181IVPiórko, Krzysztof1315N:6
11182IVMazur, Konrad ZP Studzieniec1315N:7
11183IIINapieralski, Gustaw KS LAURA Chylice1315N:30
11184IVPółtorzycki, Omar MDK Białystok1315N:6
11185IVWidera, Nikodem Szkółka Szachowa F7 Pszczyna1315N:8
11186IIWańkowicz, Jan KSz Miedź Legnica1314N:47
11187IVRokicki, Konrad SP Dobre1314N:14
11188IVSadowski, Michał UKS Korona Gdańsk1314N:11
11189IVBrzozowski, PawełSP 29 Białystok1314N:16
11190IIIHanus, KrzysztofStowarzyszenie Nasz Rymanów1314N:10
11191IIITkaczyk, JakubLUKS FAJSŁAWICE1314N:36
11192IIIRacławicki, TymoteuszUKS Rodło Opole1314N:99
11193IIIŚlipek, Michał1314N:12
11194IVMichałek, Jakub1314N:21
11195IIIBrzozowski, Bartłomiej MZKS UNIA Nowa Sarzyna1314N:41
11196IVBabigorec, JakubSP 26 Białystok1314N:10
11197IVPaszkowski, WojciechKSz Gambit Szemud 1314N:14
11198IVZieliński, Damian1314N:14
11199IVRomanowski, Piotr 1314N:9
11200IIPietrzak, Emilia1314N:65
11201IVFilipek, Tomasz UKS Zawisza Kolbudy 1314N:12
11202IIIŚmietanko, Mateusz UKS Czternastka Warszawa1314N:92
11203IIIMarek, Grzegorz MGLKS Parnas Oława 1314N:64
11204IVRowiński, NikodemGdynia1314N:15
11205IIIHumin, AureliuszSP nr 60 Bydgoszcz1313N:58
11206IVPietrzak, JędrzejKPT Audyt Podatki Edukacja Łódź1313N:12
11207IIIChojecka, Eliza SRSDiM Węgrów 1313N:32
11208IIIKotula, Mateusz UKS CAISSA Warszawa 1313N:141
11209IIIKrukowska, Alicja ZS 1 Grajewo1313N:21
11210IIIUrbaniak, Artur KS 64 Zielona Góra 1313N:53
11211IITrybus, Izabela KKSz Urania Krosno1313N:69
11212IIMarciniak, Anna UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1313N:18
11213IIKluk, Julia UKS REKORD Iwla 1313N:95
11214IVBujowski, SzymonUKSz Skoczek Choszczno1313N:10
11215IIIWojas, MichałKSz Jelonka Jelenia Góra 1313N:123
11216IIISzuścik, Mateusz UMKS HETMAN MARKLOWICE1313N:91
11217IVPiekarski, DawidUKS ÓSEMKA Chojnice1313N:20
11218IIITraczyk, Marcel MUKS MDK Śródmieście Wrocław1313N:19
11219IIIBuliński, Patryk DSP 1 Wesoła 1313N:87
11220IVWoroń, Mateusz MKS MOS Wieliczka 1313N:13
11221IIIPodlecki, RafałGim nr 19 w Lublinie1313N:7
11222IIILeski, Franciszek UKS Jedynka Bełchatów 1313N:96
11223IVWojciechowski, Andrzej1313N:7
11224VRacinowski-Kołłątaj, MaxymiliKS 64 Zielona Góra 1313N:8
11225IVSobecki, PiotrGdańsk 1313N:13
11226IIKuchciak, Marta MUKS MDK Śródmieście Wrocław1312N:89
11227IIIGajewska, Agata Gimnazjum w Poraju1312N:27
11228IVGiela, GracjanUKS Gambit Świebodzin1312N:14
11229IIIKaczmarczyk, Wojciech UKS Smecz Konin 1312N:118
11230IVJaszowski, Mikołaj BKS Chemik Bydgoszcz1312N:6
11231IIILiana, Wiktoria GKSz Kornuty Gorlice1312N:50
11232IVKwaczyński, Szczepan UKS Hetman Puszcza Mariańska 1312N:6
11233IIIWitek, JuliaGimnazjum Niebylec1312N:15
11234IVModzelik-Kłoda, MichałKSz Gryf Szczecin 1312N:12
11235IIIKaup, GrzegorzKSz Gryf Szczecin 1312N:32
11236IVKudlak, StanisławKSGU Tęcza Krosno Odrz.1312N:42
11237IIIBoniecki, Mateusz NOK Nakło1312N:40
11238IIIWróbel, RemigiuszUMKS HETMAN Marklowice1312N:77
11239IIIRuciński, Jędrzej UKS Polan Poznań 1312N:59
11240IIIGintowt, JakubSP nr 1 Ostróda1312N:59
11241IVKaczmarczyk, Szymon UKS Korona Gdańsk1312N:9
11242IIILeńczuk, KrystianUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1312N:38
11243IIISzkudlarek, Karol KSz LECH-WSUS Poznań 1312N:48
11244IVZawalich, Maciej1312N:17
11245IIIJohnson, ChristopherUKS Czternastka Warszawa1312N:147
11246IVŁoziński, Mateusz UKS Gedanensis Gdańsk1312N:6
11247IIINowacki, Adrian UKS TSz Zieloni Zielonka1312N:55
11248IVKunysz, Stanisław1312N:14
11249IIPancewicz, Joanna UKS Czternastka Warszawa1312N:33
11250IIIPodżorski, Kamil SP nr 1 Ustroń 1312N:58
11251IIIPogorzelski, PiotrOlsztyn 1312N:41
11252IIISieradz, ŁukaszLKSz Lublin 1312N:21
11253IVChudyk, Jakub GKSz Solny Grzybowo 1312N:7
11254IVPankratjew, Dominik MLKS Nadnarwianka Pułtusk1312N:14
11255IVPul, JakubMDK Białystok1312N:7
11256IVŚcibek, Mikołaj 1312N:22
11257IVKozak, Maciej SP nr2 im. Marii KonopnickiejGrodzisk Mazowiecki1312N:13
11258IIKocur, KlaudiaUKS Szach Wolsztyn1311N:92
11259IIIMaciuszek, PiotrGromadka1311N:95
11260IVWasilewski, Bartosz SP 11 Suwałki1311N:11
11261IIIRyś, Klaudia SP-21311N:33
11262IVBałaban, Dominik UKS SP1 JEDYNKA Tychy 1311N:24
11263IIIRudziński, Sebastian KSz. Hańcza Suwałki 1311N:82
11264IVGrzegorzewski, Szymon UKS Caissa Warszawa 1311N:37
11265IIIGolwiej, Paulina1311N:53
11266IIIZdeb, HubertGim Lublin1311N:72
11267IVBrożek, MariuszUKS Hetman Koronny Trzebinia1311N:23
11268IIIBromirski, GracjanMKS EMDEK Bydgoszcz 1311N:138
11269IVZiółkowski, Michał TS Wisła Kraków 1311N:40
11270IIIFigiel, Katarzyna KLIM UKSz Gambit Starachowice 1311N:30
11271IIIKowalewski, KornelUKS REKORD Iwla 1311N:65
11272IVJurczyk, Michał1311N:9
11273IVChodor, SzymonKSz Jelonka Jelenia Góra 1311N:36
11274IVCzarnogorcew, Dominik UKS Zawisza Kolbudy 1311N:28
11275IIIDallemura, Mariusz1311N:97
11276IVKulik, Krzysztof1311N:13
11277IVŻebrowski, Piotr MKS przy MDK Trzcianka1311N:9
11278IVKędzierski, KarolSPnr 70 im Bohaterów Monte Cassino W-wa Mokotów 1311N:12
11279IIFranek, Diana KSz ORŁY Pleszew 1311N:110
11280IIILamek, DawidOTSz Ostrów Wielkopolski 1311N:28
11281IIKoperwas, Kamil UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1311N:60
11282IVTokarz, Krzysztof UKS SP1 Leżajsk1311N:10
11283IIIBorzęcki, JakubKSz SDK-Lotnik Mielec 1311N:42
11284IVRogalski, Jarosław 1311N:19
11285Pancerz, JakubKsięgnice1311N:7
11286IVBłażejewski, Marcel UKS Smecz Konin 1310N:27
11287IVWidłak, BartoszUKS MDK Otwock1310N:22
11288IVWolski, AntoniCWKS Vęgoria Węgorzewo1310N:21
11289IIIMatłoka, Miłosz KTSz-W Kalisz 1310N:12
11290IVKrauza, Mateusz KSz Gambit Szemud 1310N:9
11291IIIPiotrowski, AdrianUKS SP3 w Bogatyni1310N:101
11292IIILuboń, MaciejWKS KOPERNIK1310N:52
11293IICzarniecka, AnnaSP nr 7 Suwałki1310N:194
11294IVSadłowski, Jan 1310N:46
11295IVKumorowski, WiktorLUKKS Miedziana Góra 1310N:14
11296Baruś, Roman 1310N:6
11297IVŁażewski, Arkadiusz UKS Jedynka Bełchatów 1310N:8
11298IVPepłowski, Piotr Ostróda1310N:7
11299IVBuniowski, BartoszPG Szepietowo 1310N:13
11300IVSpychalski, RafałŻuromin1310N:17
11301IVBorcuch, Tomasz Nadleśnictwo Starachowice1310N:12
11302IIIKogutek, Rozalia1309N:10
11303IIIStanek, Magdalena SP 4 Olkusz 1309N:7
11304IIITroper, Kazimierz 1309N:81
11305IIIRydzewski, MarceliGIM nr 22 Olsztyn 1309N:55
11306VMaj, JakubTKSz Tarnobrzeg 1309N:9
11307IVCyran, DominikRzKSz Rzeszów1309N:26
11308IIINatanek, RadosławKSz GAMBIT MDK Świdnica1309N:39
11309IIIGrzyb, NorbertOlsztyn 1309N:119
11310IIIPawelczyk, Gabriel1309N:71
11311IVDudziński, Mateusz UKS SP11 Skoczek Tczew1309N:9
11312IVStachowicz, AleksanderKS LAURA Chylice1309N:12
11313IIPieszczoch, AmeliaKSz GAMBIT MDK Świdnica1309N:80
11314IIMikołajczyk, PatrykBKS Chemik Bydgoszcz1309N:105
11315IVGrzegorczyk, WacławWrocław1309N:25
11316IIIBryszewski, Michał UKS Caissa Warszawa 1309N:63
11317IVCymerman, Julia I LO1309N:6
11318IIIKorkowski, KewinUKS Korona Gdańsk1309N:55
11319IVKrzaczkowski, KacperSP2/UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1309N:14
11320Mońko, Aneta Białystok1309N:6
11321IIIWiniarski, Kacper SP im. Wincentego Pallottiego Kraków 1309N:71
11322IVKorejko, Mikołaj KU AZS UW w Warszawie 1309N:9
11323IVChęć, KacperKSz Jelonka Jelenia Góra 1309N:9
11324IVZieliński, Jakub Uks Gedanensis Gdańsk1309N:16
11325IVNowak, PiotrKraków 1309N:12
11326IIIAleshko, MargaritaMińsk, Białoruś1309N:26
11327IVRosa, AntoniKSz Piątka Skierniewice1309N:21
11328IIIChrupcała, Magdalena UKS SP1 Leżajsk1308N:19
11329IIMolenda, Maja MUKS MDK Śródmieście Wrocław1308N:260
11330IIISmyczek, BartoszUKS Ognisko Rydułtowy1308N:98
11331IIPaszkowska, Magdalena UKS Jantar Pruszcz Gdański 1308N:113
11332Błoszyk, Marta UKS Skoczek Kopanica1308N:3
11333IIIAdamczyk, Jakub Kraków - parafia pw.św. Mikołaja z Tolentino 1308N:48
11334IIIKaszyński, Piotr 1308N:47
11335IVWieczorek, JakubSP Jakubów 1308N:7
11336IVPatoka, Mateusz 1308N:8
11337IIIŁyczkowski, Kacper KS 64 Zielona Góra 1308N:70
11338IVSobieraj, PawełGdańsk 1308N:9
11339IVBartczak, FabianŁKS Szach-Centrum Łódź1308N:10
11340IVKleinszmidt, Daniel ZSP 1308N:36
11341IIIMazonik, OliwierKLIM UKSz Gambit Starachowice 1308N:32
11342IVSkorupiński, EmilUKS ZSO Włoszakowice 1308N:15
11343IIGromek, AleksandraUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1308N:34
11344IVKazubski, Wiesław1308N:15
11345IVKról, JakubSP Roztoka1308N:7
11346IIWięcek, Karolina PSSz Pszczyna 1307N:224
11347IIGrzegorzak, Janusz1307N:299
11348IIIFus, DominikUKS Czternastka Warszawa1307N:163
11349IIIRusałowicz, GabrielLUKSz Orient Sokółka1307N:96
11350IIIMarucha, ZuzannaIII LO Kalisz 1307N:6
11351IVKapturkiewicz, JakubGimnazjum 2 Mszana Dolna1307N:19
11352IVTęgos, KacperUKS Smecz Konin 1307N:7
11353IVSowa, Bartosz 1307N:14
11354IIPietyra, PiotrOWR Andrychów1307N:61
11355IIIMałecki, Juliusz UKS MDK GDYNIA1307N:113
11356IIIAugoff, Jerzy Caissa Pion Zielona Góra1307N:77
11357IIISokołowski, Hubert MUKS Stoczek 45 Białystok1307N:68
11358Gudełajtis, Tomasz UKS Rodło Opole1307N:9
11359IIRomejko, Jagoda KSz Jelonka Jelenia Góra 1307N:202
11360IVFluder, Krzysztof 1307N:7
11361IVSzymczak, Krzysztof OTSz Ostrów Wielkopolski 1307N:9
11362IIIPodębski, BartoszKTS Kalisz1307N:75
11363IIIJanda, PiotrŚwiebodzice1307N:39
11364IVWierciński, Stanisław Gdańsk 1307N:48
11365IVSyczewski, Tymon1307N:6
11366IVZieliński, Michał SP Grabie 1307N:7
11367IVTelakowiec, Dominik Katolicki ZE im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola1306N:15
11368IVOlkowski, JonaszPruszcz Gdański1306N:9
11369IVPasternak, MateuszRzKSz Rzeszów1306N:9
11370IIIPiskorski, BartoszUKS MDK Otwock1306N:80
11371Bieniek, DawidDąbrówka Dolna1306N:7
11372IIJaranowska, Nicola1306N:20
11373IVGawarski, Mateusz 1306N:13
11374Surdel, Przemysław Tarnów 1306N:6
11375IIIKrzyszczak, Łukasz LKSz Lublin 1306N:126
11376IVZawada, TomaszMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1306N:17
11377IIIChełstowski, Bartosz SP 10 Łomża 1306N:90
11378IVKurowski, Łukasz Gdańsk 1306N:6
11379IVKania, Maciej MAT Myślenice1306N:6
11380IVRóżański, Paweł 1306N:13
11381IVGetka, Gustaw DSP 1 Wesoła 1306N:8
11382IIIWanot, JakubMKSz DIAGONALIA Imielin 1306N:45
11383IVSynowiec, Dawid UKS Magnus Rzezawa1306N:10
11384VKoźmiński, JakubGKSz Gubin1306N:40
11385IIIKisielewski, JanGim. Bakałarzewo 1306N:32
11386IVPenar, Marcin 1306N:7
11387IIIKowalik, Antoni TS Wisła Kraków 1305N:51
11388IVGrzyb, Konrad 1305N:10
11389IVMucha, Hubert UKS przy SP 8 Chrzanów 1305N:12
11390IIOlcha, MichałUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1305N:134
11391IIMatusik, ZuzannaUKS Hetman Koronny Trzebinia1305N:240
11392Mielimaczka, Piotr1305N:5
11393IIIWojtasik, SzymonKSz Odrodzenie Kożuchów 1305N:63
11394IVStańco, Maksim S-KKS Przemyśl 1305N:18
11395IIIMarcisz, Stanisław KSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1305N:63
11396IIIZamojski, WojciechLKS Sanovia Lesko 1305N:21
11397IIISłoniewski, KrzysztofSzachowy Uniwersytet Warszawa 1305N:136
11398IVSzymański, Jan 1305N:7
11399IVGrześkowiak, Michał KS AZS Wratislavia1305N:34
11400IVKuchta, Mateusz MTSz Mińsk Mazowiecki1305N:22
11401IIIKrysiak, Stanisław WKS KOPERNIK1305N:44
11402IVWiśniewski, Grzegorz UKS HETMAN Żydowo1305N:9
11403IIIKolber, Filip TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1305N:35
11404IVWostal, Krzysztof Arkadia Otwock1305N:14
11405IIISawicki, JanSP Jeleniewo1305N:99
11406Banaszewski, Hubert UKS Kościelec1305N:5
11407IIDallemura, JuliaPrSP 6 Białystok 1305N:152
11408IVKorcala, Łukasz1305N:7
11409IVGrzegorek, JanWarszawa1305N:7
11410IIIKrupa, Kamila KSz Polonia Wrocław1304N:33
11411IVRomaniuk, KrystianPKS Leśny Bydgoszcz1304N:7
11412IIKmiecik, KatarzynaKSz Jelonka Jelenia Góra 1304N:64
11413IIIStruski, MateuszKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1304N:25
11414IIIKarasiński, MichałTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1304N:93
11415IIINowocień, Alan Hetman Ostrowiec Św.1304N:67
11416Broda, DawidGOK Biszcza 1304N:6
11417IIWawryszczuk, IgaGim2/UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 1304N:49
11418IIIFilipowicz, Piotr KSz Jelonka Jelenia Góra 1304N:128
11419IVCal, ŁukaszUKS SP1 Leżajsk1304N:9
11420IIIMakar, KarolSP Krynki 1304N:49
11421IVJaczyński, KacperUKS TSz Zieloni Zielonka1304N:24
11422IVDembiński, Miłosz STO Ostrołęka 1304N:7
11423IVWasiak, MikołajUKS Caissa Warszawa 1304N:6
11424IIIBadowski, ZbigniewBytów1304N:14
11425IIBudnik, Kazimierz BKS Chemik Bydgoszcz1303N:315
11426IIIPiechowiak, KarolinaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1303N:26
11427IVJanota, AdamKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1303N:17
11428IIIKarola, Piotr Szkoła Podstawowa nr 31 Kraków1303N:114
11429IVPiłat, AntoniUKSz Hetman Warszawa1303N:43
11430IVWróblewski, Olaf Bielany Wrocławskie1303N:7
11431IIISordyl, Łukasz OWR Andrychów1303N:41
11432IVPrzymus, Marcin JKSz-W Jarocin1303N:22
11433IIIBanaszak, AleksanderGdańsk 1303N:14
11434IIIAbramowicz, IgnacyKSz Polonia Warszawa1303N:33
11435IVMłodawski, Adam1303N:10
11436IVMuras, MateuszUKS Pałac Nieborów1303N:6
11437IVKardas, Dominik UKS Jedynka Bełchatów 1303N:21
11438IVPietrzeniuk, Adam Bakałarzewo1303N:15
11439IVCharchalis, GrzegorzWrocław1303N:15
11440IVWysocki, Mikołaj UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1302N:23
11441IVRastawicki, KornelSP Dobre1302N:28
11442IIIDulska, Marta UKS G4 Tarnowskie Góry 1302N:30
11443IIIStaszewski, Michał 1302N:52
11444IILigęza, Aleksandra MKS Polonia Przemyśl 1302N:179
11445IIIGłowiński, Daniel Gubin 1302N:11
11446IIIGrafiński, Maksymilian 1302N:17
11447IIIRuchała, Katarzyna LO 1 Nowy Sącz 1302N:36
11448IIBartoszek, JuliaGKSz Kornuty Gorlice1302N:49
11449IVNapiórkowski, Kacper Gimnazjum nr 2 w Łukowie 1302N:16
11450IVUlatowski, Rafał SP 12 Otwock1302N:21
11451IVTuradek, Franciszek UKS Hetman Częstochowa 1302N:16
11452IVPrzystał, MateuszTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1302N:41
11453IVGajur, MateuszDorohusk1302N:14
11454IIIKarhula, Adam Espoo 1302N:23
11455IVZąbek, Tomasz1302N:14
11456IIPara, AleksandraMKS MOS Wieliczka 1302N:46
11457IVMolecki, JanLKS Goniec Żarów1302N:17
11458IVKaczor, Kacper Hetman Ostrowiec Św.1302N:15
11459IVAbramowicz, AntoniUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1302N:6
11460IIIPolak, Damian 1301N:61
11461IVWojnowski, Antoni G. nr 50 im gen.Władysława Sikorskiego W-wa Wola1301N:26
11462IIWojtecka, Zofia MUKS Stoczek 45 Białystok1301N:67
11463IIIPniaczek, Krzysztof UKS przy SP 8 Chrzanów 1301N:98
11464IISzczepanik-Ninin, Magdalena Klub Szachowy Kana Tarnów1301N:36
11465IVGoździewicz, WiktorSP 2 Kalisz 1301N:15
11466IVKania, Kacper TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1301N:10
11467IIICzernecki, Mikołaj SP Dulowa 1301N:59
11468IVBaran, Wiktor KKSz Urania Krosno1301N:15
11469IIIWnuk, Piotr MKS EMDEK Bydgoszcz 1301N:100
11470IVStec, Adrian1301N:13
11471IICichoń, Ludwik AZS Poznań 1301N:83
11472IVSurma, JakubMszana Dolna1301N:13
11473IVTrela, Artur1301N:7
11474IVCzaja, Stanisław SP 13 Mielec1301N:13
11475IVGruszka, Wiktor TS Wisła Kraków 1301N:8
11476IVMielczarek, Jakub 1301N:10
11477Bytow, Anna Kudowa Zdrój 1301N:9
11478IVPeterson, Mateusz 1301N:7
11479IIIKubeł, Marta Czartajew 1300N:23
11480IIIIwaniuk, MichałMDK Białystok1300N:154
11481IIGodyla, Kinga RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1300N:104
11482IVPajerski, KacperKKSz Kraków1300N:29
11483Zelek, Grzegorz KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1300N:9
11484IIKordula, ZuzannaG. nr 119 im. Mar Józefa Piłsudskiego W-wa Wesoła1300N:175
11485IIIBorkowski, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław1300N:78
11486IIŁaszczuk, ZofiaMAZSzach w Warszawie1300N:357
11487IIIOkruszko, Michał MDK Białystok1300N:105
11488IIMatyszkowicz, Daria OWR Andrychów1300N:50
11489IIIJaroszewski, PiotrKSz Polonia Warszawa1300N:132
11490IVRutkowski, Jakub1300N:14
11491IVNgo, Minh DanhUKS Caissa Warszawa 1300N:12
11492IIIKulig, Paweł KGL Szarotka Wadowice Górne1300N:91
11493IVCzarnocki, Konrad MUKS MDK Śródmieście Wrocław1300N:33
11494IIIPapaj, Mikołaj KS Laura Chylice1300N:85
11495IIPopiel, Małgorzata UKS przy SP 8 Chrzanów 1300N:78
11496IIBatiuk, AlicjaUKS przy SP 8 Chrzanów 1300N:54
11497VDuda, Mateusz Wrocław1300N:6
11498IIIDylak, KrzysztofSKS ORLIK Brzeg - PG 11299N:26
11499IIICisowska, Zuzanna GIM6 Gorlice1299N:15
11500IVRomaniuk, Michał 1299N:33
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)