ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20402)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25076);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35067)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (266);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13842)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12599);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
11501IVStokfisz, Mateusz Parafia Nawiedzenia NMP w Brzezince 1321N:7
11502IVJaroń, AdamUKS Gambit - Wesoła1321N:9
11503IVŁukiewicz, Jakub CKR SSz Grójec 1321N:20
11504IVPyra, SzymonSzachowy Uniwersytet Warszawa 1321N:6
11505IVKoźlicki, Julian UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1321N:7
11506IVKrystowski, AntoniKLS Piechowice1321N:13
11507IIIBorzęcki, JakubSP 13 Mielec1321N:58
11508IVJurczyk, KingaGimn. Filipów1321N:7
11509IVMiszczyszyn, MateuszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1321N:6
11510IVWyczlinski, Krzysztof Jankowo Gdańskie 1321N:7
11511IVOlejniczak, FranciszekKSz Piątka Skierniewice1321N:6
11512IVDyl, KonstantyMAZSzach w Warszawie1321N:7
11513IVMysłowski, Tomasz1321N:8
11514IVWitomski, KacperCzernikowo1321N:6
11515IVCzak, Dominik UKS Gekon Nysa1321N:7
11516IIMróz, Grzegorz Milicz1320N:503
11517IIOpalińska, WiktoriaLUKS GOK Samborowo1320N:26
11518IVSocha, Eryk 1320N:13
11519IIIWilk, Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 9 Gliwice 1320N:138
11520IVPolak, Kacper MKS MOS Wieliczka 1320N:22
11521IVGrabka, Mateusz MKS MOS Wieliczka 1320N:14
11522IIIUrbaniak, Bruno UKS Polan Poznań 1320N:16
11523IIWalczak, Szymon UKS SP11 Skoczek Tczew1320N:180
11524IVGadzina, KrzysztofKalna 1320N:5
11525IIIRysińska, MagdalenaLUKKS Miedziana Góra 1320N:38
11526IIIKukorowski, Jacek LKS Chrobry Gniezno 1320N:55
11527IIIBohdanowicz, MateuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.1320N:52
11528IVZarzycki, Łukasz KS KORONA Zakrzewo1320N:56
11529II+Krzanowska, Liliana RzKSz Rzeszów1320N:305
11530IIINawara, GrzegorzRabka-Zdrój1320N:39
11531IIIGałka, Jaromir SP Krynki 1320N:57
11532IIIGiers, MartaSRSDiM Węgrów 1320N:21
11533IICieślak, EmiliaUMKS Na Pięterku Poznań 1320N:107
11534IVProndziński, MarcelUKS Korona Gdańsk1320N:14
11535IVBieda, Franciszek Limanowa SP31320N:40
11536IVMorczyński, JoachimBerlin1320N:8
11537IVBednarek, Bartłomiej MDK Fabryczna Polonia Wrocław1320N:4
11538IVUtrata, Maksymilian MKS Wicher Zbąszyń1320N:10
11539IVBorkowski, Stanisław Wołomin1320N:8
11540IIICałka, Bolesław Warszawa1320N:63
11541IIIGrzesista, MateuszMKSz Rybnik 1319N:77
11542IVKucharczak, KacperKSz Wieża Śmigiel 1319N:31
11543IIFalc, PawełUKS Gedanensis Gdańsk1319N:183
11544IVStańczewski, Radosław 1319N:27
11545IVOlejarz, Włodzimierz CWKS Vęgoria Węgorzewo1319N:7
11546IIIWojciechowski, Mikołaj UKS Gedanensis Gdańsk1319N:108
11547IVPerzyna, Maciej UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1319N:7
11548IVPrądzyński, Wojciech1319N:5
11549IIBłaszczuk, OliwiaUKS Korona Gdańsk1319N:204
11550IIIOlchowy, Tomasz BKS Chemik Bydgoszcz1319N:173
11551IIIByrski, Karol KKSz Kraków1319N:89
11552IVTutaj, ArturKU AZS UW w Warszawie 1319N:7
11553IIIAugoff, Jerzy CAISSA PION Zielona Góra 1319N:86
11554IVKlimek, Leonard MDK Fabryczna Polonia Wrocław1319N:14
11555IVBednarz, FlorianKsz Jelonka Jelenia Góra 1319N:22
11556IIILamek, DawidOTSz Ostrów Wielkopolski 1319N:63
11557IIIDobosiewicz, DawidMAZSzach w Warszawie1319N:62
11558IIIGirzycki, Łukasz SKS ORLIK Brzeg 1319N:20
11559IIIKalisz, Miłosz UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1319N:28
11560IVKaczmarczyk, Karol1319N:10
11561IVGubała, Mikołaj LKS Chrobry Gniezno 1319N:9
11562IIIAjewski, JanG.nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego Ursynów1318N:61
11563IIKochańska, Magdalena MUKS MDK Śródmieście Wrocław1318N:175
11564IIINawrocki, DanielUMKS Na Pięterku Poznań 1318N:49
11565IIIWykurz, Piotr KKSz Kraków1318N:162
11566IIIFrąszczak, Jakub UKS Korona Gdańsk1318N:43
11567IIISygulski, Piotr LKSz GCKiP Czarna 1318N:58
11568IVKruk, Maksymilian KMKszach VICTORIA KOMPLEXBUD1318N:9
11569IIIOklejewicz, MarcinRzKSz Rzeszów1318N:124
11570IVKuliś, WiktorStalowa Wola1318N:10
11571IIMikołajczyk, PatrykBKS Chemik Bydgoszcz1318N:113
11572IVHałubek, Kamil UKS Zadrna Kamienna Góra 1318N:21
11573IVTysiak-Sakowski, MaksymilianKS Polanica-Zdrój1318N:18
11574IIILewandowski, Kacper UKS TSz Zieloni Zielonka1318N:205
11575IVFinster, Lex1318N:9
11576IVKaczyński, Jan 1318N:16
11577IVBednarczyk, RafałAKS Mikołów 1318N:9
11578IVBarszczewski, Franciszek1318N:11
11579IIIAdamala, Tomasz KS LogIN Skierniewice 1318N:68
11580IIIŻytka, Jędrzej1318N:16
11581IVPezda, MaksymilianKKSz Kraków1318N:7
11582IIIKrawczyk, ErykMUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE WROCŁAW1318N:105
11583Stańczewski, Dominik SP 19 1318N:6
11584IVSienicki, Oliwier SP 5 Białystok 1318N:9
11585IINiewiejska, Natalia MUKS MDK Śródmieście Wrocław1317N:99
11586IIIIwaniak, Ignacy Wrocław1317N:39
11587IVTański, Tomasz ŻTMS Baszta Żnin1317N:25
11588IIIBuzyk, Maciej KS Unia Bieruń Stary 1317N:85
11589IVKloska, Kajetan Gdańsk 1317N:22
11590II+Zając, PatrycjaUKS przy SP 8 Chrzanów 1317N:171
11591IIITymoniewicz, Rafał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1317N:14
11592IVDrożniak, Antoni Rejtana 1317N:5
11593IVPiszczek, Emilian MTSz Mińsk Mazowiecki1317N:21
11594IIILisiecki, Jakub II LO Leszno1317N:31
11595IVMalec, Andrzej1317N:11
11596IIŚliwicka, Weronika UKS OPP Toruń1317N:140
11597IIPieczewska, Jadwiga OTSz Ostrów Wielkopolski 1317N:147
11598IIWasilewska, Zuzanna Piastów1317N:22
11599IIIStachura, WojciechUKS SP1 JEDYNKA TYCHY 1317N:25
11600IVBorowski, PawełPKS Mat Białołęka1317N:6
11601IVJamrugiewicz, KacperUKS SP 1 Brzozów 1317N:8
11602IVCzerwiński, JanKSz GAMBIT MDK Świdnica1317N:6
11603IIIBiałek, FilipTKSzach Tarnobrzeg1317N:121
11604IVMyśliwiec, SzymonSP Przebieczany 1317N:6
11605IVKowalski, Tymon Świdnica 1317N:6
11606IVTorchut, Nils SP Stara Wieś1317N:7
11607IIIJaśkowski, MikołajLUKKS Kielce1317N:60
11608IVSzymkowiak, JędrzejKS KORONA Zakrzewo1317N:6
11609IIIStrzelczyk, Mateusz UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1317N:26
11610IVFronczak, Piotr UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1317N:14
11611IVPruchniewski, Dawid Lubawa1317N:8
11612IIIChrist, KarolinaZSO nr 3 Ruda Śląska1316N:57
11613IVBojarun, Damian UKS SP3 w Bogatyni1316N:23
11614IIKulikowski, Michał UKS G4 Tarnowskie Góry 1316N:41
11615IVHaraburda, JanUMKS Gambit Augustów 1316N:34
11616IIIWoźniak, David UKS OPP Toruń1316N:34
11617IIIUrbaniak, Artur KS 64 Zielona Góra 1316N:60
11618Zbroja, Andrzej 1316N:6
11619IVStradowski, Paweł1316N:11
11620IIIChełstowski, Bartosz SP 10 Łomża 1316N:122
11621IIISiemieniak, Dominik UKS GCK Sękowo 1316N:50
11622IIIRymkiewicz, Marcin1316N:62
11623IIIBer, Piotr1316N:176
11624IIIToniak, AdrianUKS Orlik Rudnik n/Sanem1316N:35
11625IISalawa, Elżbieta MAT Myślenice1316N:62
11626IIIHernik, Bartosz KKSz Kraków1316N:144
11627IVKurzątkowski, SebastianSzkółka Szachowa w Grajewie 1316N:20
11628IIISieradz, ŁukaszLKSz Lublin 1316N:28
11629IVCisek, SebastianGórno1316N:18
11630IVNapiórkowski, Damian MLKS Nadnarwianka Pułtusk1316N:7
11631IVMazur, Konrad ZP Studzieniec1316N:12
11632IIGromek, AleksandraUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1316N:50
11633IIIZieliński, Jakub Uks Gedanensis Gdańsk1316N:22
11634IVOlszewski, MichałUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1316N:14
11635IVNadolny, Adam SSz BDK Biskupiec 1316N:6
11636Lewandowska, MariaUKS SP11 Skoczek Tczew1316N:7
11637IVLoda, Kajetan 1316N:7
11638IVKról, Maciej MUKS MDK Śródmieście Wrocław1315N:20
11639IVSitek, MateuszLKS Polonia Poraj 1315N:25
11640IIWierzbicka, WeronikaII LO w Krakowie - rezerwy1315N:14
11641IVMarcinkiewicz, Maciej KSz Sulechów 1315N:20
11642IIIMroczka, MateuszKS Cracovia 1906 Kraków1315N:45
11643IIOlcha, MichałUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1315N:161
11644IIIJaranowski, Norbert UKS MDK Radom 1315N:37
11645IIMuller, AlicjaKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1315N:34
11646IIITański, Wiktor ŻTMS Baszta Żnin1315N:246
11647IVRypina, AlexUKS MDK Otwock1315N:20
11648IVWells, OscarBydgoszcz 1315N:13
11649IVZieliński, SzymonNowy Staw 1315N:7
11650IIISzafrański, Wojciech KSz LECH-WSUS Poznań 1315N:75
11651IIIOstaszewski, Jerzy1315N:45
11652IIIWychowański, MaciejKSSSN Ursynów Warszawa 1315N:32
11653IVPyć, Krzysztof Zaklików 1315N:41
11654IIIŁach, JakubUKS Magnus Rzezawa1315N:72
11655IIIJaroszewski, MateuszKSz Polonia Warszawa1315N:148
11656IVJacaszek, MikołajUKS Piątka Wieluń 1315N:12
11657IVKrawczyk, Bartosz 1315N:6
11658IIISowa, Piotr Brzeg 1315N:40
11659IVPółtorzycki, Omar MDK Białystok1315N:6
11660IIIChmiel, PawełSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1315N:71
11661IVJarosz, RobertUKS Lider Siercza 1315N:7
11662IVRokicki, Konrad SP Dobre1314N:14
11663IVSadowski, Michał UKS Korona Gdańsk1314N:11
11664IVBrzozowski, PawełSP 29 Białystok1314N:16
11665IIIHanus, KrzysztofStowarzyszenie Nasz Rymanów1314N:10
11666IIITkaczyk, JakubLUKS Fajsławice1314N:36
11667IIDudzińska, WeronikaOTSz Ostrów Wielkopolski 1314N:91
11668IINiemier, MartynaKS Korona Zakrzewo1314N:164
11669IIIŚlipek, Michał1314N:12
11670IVMichałek, Jakub1314N:21
11671IIIMróz, Maciej UKS SP1 Jedynka Tychy 1314N:185
11672IIIStepnowski, Jakub MLKS Ostródzianka Ostróda 1314N:56
11673IVBabigorec, JakubSP 26 Białystok1314N:10
11674IVPaszkowski, WojciechKSz Gambit Szemud 1314N:14
11675IVFilipek, Tomasz UKS Zawisza Kolbudy 1314N:12
11676IIITokarz, Michał LKS Sanovia Lesko 1314N:26
11677IIZielińska, AleksandraKSz Jelonka Jelenia Góra 1314N:76
11678IIMiarecka, Natalia MGLKS Parnas Oława 1314N:83
11679IVRowiński, NikodemGdynia1314N:15
11680IVJoachimiak, WojciechŁKS Szach-Centrum Łódź1314N:9
11681IIIHumin, AureliuszSP nr 60 Bydgoszcz1313N:58
11682IIIStrutyński, KamilMUKS MDK Śródmieście Wrocław1313N:236
11683IVPietrzak, JędrzejKPT Audyt Podatki Edukacja Łódź1313N:12
11684IIIChojecka, Eliza SRSDiM Węgrów 1313N:32
11685IIIKrukowska, Alicja LO Grajewo1313N:21
11686IIMarciniak, Anna UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1313N:18
11687IVBujowski, SzymonUKSz Skoczek Choszczno1313N:10
11688IVPiekarski, DawidUKS ÓSEMKA Chojnice1313N:20
11689IIITraczyk, Marcel MUKS MDK Śródmieście Wrocław1313N:19
11690IVWoroń, Mateusz MKS MOS Wieliczka 1313N:13
11691IIIPodlecki, RafałGim nr 19 w Lublinie1313N:7
11692IIWiszniewska, JuliaKKSz Kraków1313N:126
11693IIIKaczmarczyk, MichałUKS TSz Zieloni Zielonka1313N:42
11694IIKoperwas, Kamil UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1313N:76
11695IVWojciechowski, Andrzej1313N:7
11696IILajdamik, AnnaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1313N:128
11697VRacinowski-Kołłątaj, Maxymili1313N:8
11698IVJokiel, Oliwier KS AZS Wratislavia1313N:14
11699IVSobecki, PiotrUKS Gedanensis Gdańsk1313N:13
11700IISemeradt, Michalina UKS Jedynka Bełchatów 1313N:61
11701IVŻurawski, Wojciech Wołomin1313N:15
11702IVKlisowski, Piotr1313N:13
11703IIKuchciak, Marta MUKS MDK Śródmieście Wrocław1312N:89
11704IIIGajewska, Agata Gimnazjum w Poraju1312N:27
11705IVGiela, GracjanUKS Gambit Świebodzin1312N:14
11706IIIPaczkowski, Michał PUKS Mikołaj Gąbin1312N:131
11707IIZubrycka, Marta NSP CiM Białystok1312N:137
11708IVJaszowski, Mikołaj BKS Chemik Bydgoszcz1312N:6
11709IIILiana, Wiktoria GKSz Kornuty Gorlice1312N:50
11710IVKwaczyński, Szczepan UKS Hetman Puszcza Mariańska 1312N:6
11711IVModzelik-Kłoda, MichałKSz Gryf Szczecin 1312N:12
11712IIIKaup, GrzegorzKSz Gryf Szczecin 1312N:32
11713IVKudlak, StanisławKSGU Tęcza Krosno Odrz.1312N:42
11714IIIBoniecki, Mateusz NOK Nakło1312N:40
11715IIIRuciński, Jędrzej UKS Polan Poznań 1312N:59
11716IIIGintowt, JakubSP nr 1 Ostróda1312N:59
11717IVKaczmarczyk, Szymon UKS Korona Gdańsk1312N:9
11718IIILeńczuk, KrystianUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1312N:38
11719IIISzkudlarek, Karol KSz LECH-WSUS Poznań 1312N:48
11720IVZawalich, Maciej1312N:17
11721IIIKussowski, JakubUKS Korona Gdańsk1312N:79
11722IVŁoziński, Mateusz UKS Gedanensis Gdańsk1312N:6
11723IVPrausnitz, IanWołomin1312N:29
11724IIPancewicz, Joanna UKS Czternastka Warszawa1312N:33
11725IIIPodżorski, Kamil SSz Olimpia Goleszów 1312N:58
11726IIIPogorzelski, PiotrOlsztyn 1312N:41
11727IIIUchman, Piotr AZS Poznań 1312N:97
11728IIIWasiak, KacperMGLKS Parnas Oława 1312N:25
11729IVPul, JakubZSP Nr 2 Białystok 1312N:7
11730IVGłąb, HugoŁKS Szach-Centrum Łódź1312N:19
11731IIIKlyus, Ivan 1312N:19
11732IIKocur, KlaudiaUKS Szach Wolsztyn1311N:92
11733IIIMaciuszek, PiotrGromadka1311N:95
11734IVWasilewski, Bartosz SP 11 Suwałki1311N:11
11735IIIRyś, Klaudia SP-21311N:33
11736IVBałaban, Dominik UKS SP1 JEDYNKA Tychy 1311N:24
11737IIIRudziński, Sebastian KSz. Hańcza Suwałki 1311N:82
11738IVGrzegorzewski, Szymon UKS Caissa Warszawa 1311N:37
11739IITrybus, Izabela KKSz Urania Krosno1311N:72
11740IIIZdeb, HubertGim Lublin1311N:72
11741IVBrożek, MariuszUKS Hetman Koronny Trzebinia1311N:23
11742IVZiółkowski, Michał TS Wisła Kraków 1311N:40
11743IIBienek, Magdalena UKS Hetman Częstochowa 1311N:201
11744IIIHrymowicz, Artur1311N:118
11745II+Baran, DagmaraLKS Strażak Zabrzeg1311N:178
11746IIIFigiel, Katarzyna KLIM UKSz Gambit Starachowice 1311N:30
11747IIIKowalewski, KornelUKS REKORD Iwla 1311N:65
11748IVJurczyk, Michał1311N:9
11749IIICzarnogorcew, Dominik UKS Zawisza Kolbudy 1311N:28
11750IIIDallemura, MariuszPodlaski Związek Szachowy1311N:97
11751IIKukuła, KlaraKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1311N:195
11752IIIZając, SzymonUKS ZSO Włoszakowice 1311N:50
11753IVKulik, Krzysztof1311N:13
11754IVŻebrowski, Piotr MKS przy MDK Trzcianka1311N:9
11755IIKulczycka, ZofiaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1311N:130
11756IVKędzierski, KarolSPnr 70 im Bohaterów Monte Cassino W-wa Mokotów 1311N:12
11757IIINiebudek, KonradLUKKS Kielce1311N:90
11758IIIAdamczyk, MaciejUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1311N:57
11759IIISuchocki, Bartosz Wołomin1311N:58
11760IVKról, BartoszWołomin1311N:43
11761IIISzymanowicz, MichałKSz Polonia Warszawa1311N:22
11762IVTokarz, Krzysztof UKS SP1 Leżajsk1311N:10
11763IVRogalski, Jarosław 1311N:19
11764Pancerz, JakubKsięgnice1311N:7
11765IVKanicki, Wojciech 1311N:8
11766IIIBargiel, Aleksandra Przyszowa 1311N:21
11767IVBłażejewski, Marcel UKS Smecz Konin 1310N:27
11768IVWidłak, BartoszUKS MDK Otwock1310N:22
11769IVWolski, AntoniCWKS Vęgoria Węgorzewo1310N:21
11770IIIMatłoka, Miłosz KTSz-W Kalisz 1310N:12
11771IVKrauza, Mateusz KSz Gambit Szemud 1310N:9
11772IIIPiotrowski, AdrianUKS SP3 w Bogatyni1310N:101
11773IVSitarek, Michał1310N:41
11774IIILuboń, MaciejWKS KOPERNIK1310N:52
11775IIReszka, Barbara Skierniewice1310N:258
11776IIIKaczmarczyk, PiotrLKS Lotos Jabłonna 1310N:160
11777IVSadłowski, Jan RKSG Radomig Radom1310N:46
11778IVKumorowski, WiktorLUKKS Miedziana Góra 1310N:14
11779IIZalewska, Małgorzata UKS TSz Zieloni Zielonka1310N:194
11780Baruś, Roman 1310N:6
11781IVŁażewski, Arkadiusz UKS Jedynka Bełchatów 1310N:8
11782IVPepłowski, Piotr SP5 1310N:7
11783IVBuniowski, BartoszPG Szepietowo 1310N:13
11784IIISiemieniuk, AdamSSP 2 Białystok1310N:63
11785IIIMagiera, KosmaMCKiE Malbork 1310N:91
11786IIIŚledziona, MikołajUKS Jedynka Bełchatów 1310N:76
11787IVSpychalski, RafałŻuromin1310N:17
11788IVŚliwowski, IgorKSz GAMBIT MDK Świdnica1310N:7
11789IVBorcuch, Tomasz Nadleśnictwo Starachowice1310N:12
11790IVGałka, MaksyminKSz LECH-WSUS Poznań 1310N:9
11791IVSkołucki, Szymon Wrocław1310N:14
11792IIIKogutek, Rozalia1309N:10
11793IIIStanek, Magdalena SP 4 Olkusz 1309N:7
11794IIITroper, Kazimierz 1309N:81
11795IIIRydzewski, MarceliUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1309N:55
11796VMaj, JakubTKSz Tarnobrzeg 1309N:9
11797IIISikora, Jakub KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1309N:158
11798IVCyran, DominikRzKSz Rzeszów1309N:26
11799IIIJurałowicz, Jarema KSz LECH-WSUS Poznań 1309N:108
11800IIINatanek, RadosławKSz GAMBIT MDK Świdnica1309N:39
11801IIIGrzyb, NorbertOlsztyn 1309N:119
11802IIIWnuk, WojciechUKS Caissa Warszawa 1309N:137
11803IVDudziński, Mateusz UKS SP11 Skoczek Tczew1309N:9
11804IVStachowicz, AleksanderKS LAURA Chylice1309N:12
11805IIIPalmowski, BartoszKSSSN Ursynów Warszawa 1309N:45
11806IIIWróbel, RemigiuszKS HETMAN Marklowice1309N:89
11807IIFilipiak, AdamAZS UMK Toruń1309N:151
11808IVWańtuch, Kacper Caissa Pion Zielona Góra1309N:17
11809IIIKoper, JakubRzeszów1309N:49
11810IVCymerman, Julia I LO1309N:6
11811IIIKorkowski, KewinUKS Korona Gdańsk1309N:55
11812IIIOstojicz, ErykLKSz Caissa Lubsko1309N:27
11813IIBorowik, Monika LKSz Lublin 1309N:158
11814IVSurma, JakubMszana Dolna1309N:20
11815IVKrzaczkowski, KacperSP2/UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1309N:14
11816Mońko, Aneta Białystok1309N:6
11817IIIWiniarski, Kacper SP im. Wincentego Pallottiego Kraków 1309N:71
11818IVKorejko, Mikołaj KU AZS UW w Warszawie 1309N:9
11819IIIAleshko, MargaritaMińsk, Białoruś1309N:26
11820IVKról, Kosma1309N:13
11821IVSkrzypczak, Jan ASSz Lipno Stęszew 1309N:9
11822IVZawadzki, TomaszLUKKS Kielce1309N:14
11823IIIChrupcała, Magdalena UKS SP1 Leżajsk1308N:19
11824IIMolenda, Maja MUKS MDK Śródmieście Wrocław1308N:260
11825IIISmyczek, BartoszUKS Ognisko Rydułtowy1308N:98
11826IIPaszkowska, Magdalena UKS Jantar Pruszcz Gdański 1308N:113
11827Błoszyk, Marta UKS Skoczek Kopanica1308N:3
11828IIIAdamczyk, Jakub Kraków - parafia pw.św. Mikołaja z Tolentino 1308N:48
11829IIIKaszyński, Piotr 1308N:47
11830IVWieczorek, JakubSP Jakubów 1308N:7
11831IVPatoka, Mateusz 1308N:8
11832IIISzuścik, Mateusz KS HETMAN Marklowice1308N:109
11833IVSobieraj, PawełGdańsk 1308N:9
11834IIIBryszewski, Michał UKS Caissa Warszawa 1308N:78
11835IVMendzelewski, WojciechUKS Płomyk Nekla 1308N:16
11836IVBartczak, FabianŁKS Szach-Centrum Łódź1308N:10
11837IIISyska, Maciej LUKKS Kielce1308N:32
11838IVSkorupiński, EmilUKS ZSO Włoszakowice 1308N:15
11839IVKazubski, WiesławRadom 1308N:15
11840IIBurzyńska, Zuzanna MGLKS Parnas Oława 1307N:90
11841IIGrzegorzak, Janusz1307N:299
11842IIIWołpiuk, Bartłomiej MUKS Stoczek 45 Białystok1307N:32
11843IIIRusałowicz, GabrielLUKSz Orient Sokółka1307N:96
11844IIIMarucha, ZuzannaIII LO Kalisz 1307N:6
11845IIIPoślada, MaciejWołomin1307N:43
11846IVKapturkiewicz, JakubGimnazjum 2 Mszana Dolna1307N:19
11847IIIGumowski, KonradUKS TSz Zieloni Zielonka1307N:88
11848IVTęgos, KacperUKS Smecz Konin 1307N:7
11849IVSowa, Bartosz 1307N:14
11850IIPietyra, PiotrMPZSzach Kraków1307N:61
11851IIIMałecki, Juliusz UKS MDK GDYNIA1307N:113
11852Gudełajtis, Tomasz UKS Rodło Opole1307N:9
11853IVFluder, Krzysztof 1307N:7
11854IIISzymczak, Krzysztof OTSz Ostrów Wielkopolski 1307N:59
11855IIIŚwić, Bartosz LKSz Lublin 1307N:44
11856IIIJanda, PiotrŚwiebodzice1307N:39
11857IIILetkiewicz, NicolausSLZSzach K-ce//MDK Nr 1 Bytom 1307N:44
11858IIIParysek, JanKSz ORŁY Pleszew 1307N:22
11859IVSyczewski, Tymon1307N:6
11860IIISosnowski, Aleksander Szewce1307N:31
11861IVZieliński, Michał SP Grabie 1307N:7
11862IVWróblewski, MateuszSalezjańskie Gimnazjum im. Św. Jana Bosko 1307N:10
11863IVTelakowiec, Dominik Katolicki ZE im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola1306N:15
11864IVOlkowski, JonaszPruszcz Gdański1306N:9
11865IVPasternak, MateuszRzKSz Rzeszów1306N:9
11866IIIOsiakow, SebastianKSz Polonia Wrocław1306N:205
11867IIPasławski, Borys Gdańsk 1306N:100
11868Bieniek, DawidDąbrówka Dolna1306N:7
11869IIJaranowska, Nicola1306N:20
11870IIKolankiewicz, Tymoteusz UKS Korona Gdańsk1306N:75
11871IVGawarski, Mateusz 1306N:13
11872IVSurdel, Przemysław 1306N:6
11873IIIKrzyszczak, Łukasz LKSz Lublin 1306N:126
11874IVZawada, TomaszMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1306N:17
11875IVKurowski, Łukasz Gdańsk 1306N:6
11876IVKania, Maciej MAT Myślenice1306N:6
11877IIISzcześniak, Julian OKSz Społem Opole1306N:17
11878IVRóżański, Paweł 1306N:13
11879IIIWanot, JakubMKSz DIAGONALIA Imielin 1306N:45
11880IVSynowiec, Dawid UKS Magnus Rzezawa1306N:10
11881IIIOstaszewski, MateuszSupraśl1306N:81
11882IIIStuglik, MaksymilianTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1306N:29
11883IVPenar, Marcin 1306N:7
11884IIIDrozd, Tomasz S-KKS Przemyśl 1306N:22
11885IIINorberciak, Mateusz 1306N:21
11886IIIKowalik, Antoni TS Wisła Kraków 1305N:51
11887IVGrzyb, Konrad 1305N:10
11888IVMucha, Hubert UKS przy SP 8 Chrzanów 1305N:12
11889Mielimaczka, Piotr1305N:5
11890IIKultys, NelaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1305N:104
11891IIIWojtasik, SzymonKSz Odrodzenie Kożuchów 1305N:63
11892IVWątły, Mateusz1305N:19
11893IVStańco, Maksim S-KKS Przemyśl 1305N:18
11894IIIZamojski, WojciechLKS Sanovia Lesko 1305N:21
11895IVSzymański, Jan 1305N:7
11896IIIZalewski, Michał UKS TSz Zieloni Zielonka1305N:141
11897IVGrześkowiak, Michał KS AZS Wratislavia1305N:34
11898IVKuchta, Mateusz MTSz Mińsk Mazowiecki1305N:22
11899IIIKrysiak, Stanisław WKS Kopernik1305N:44
11900IIIŁyczkowski, Kacper KS 64 Zielona Góra 1305N:79
11901IVWiśniewski, Grzegorz UKS HETMAN Żydowo1305N:9
11902IIISzempliński, Paweł1305N:80
11903IVWostal, Krzysztof Arkadia Otwock1305N:14
11904IIIKandefer, Mateusz L-UKS Burza Rogi1305N:85
11905Banaszewski, Hubert UKS Kościelec1305N:5
11906IIIBuliński, Patryk KS Wesoła Warszawa 1305N:101
11907IIIŻak, Karol Katolicki Klub Sportowy Victoria1305N:71
11908IVUlatowski, Rafał UKS MDK Otwock1305N:28
11909IIIPazderski, PiotrUKS OPP Toruń1305N:49
11910IIIFinster, Lex1305N:41
11911VKoźmiński, JakubGKSz1305N:43
11912IVKorcala, Łukasz1305N:7
11913IVCiechowski, KacperUKS Czternastka Warszawa1305N:14
11914IIILiśkiewicz, JakubUKS Gedanensis Gdańsk1305N:38
11915IIŚlusarczyk, Anna MKS MOS Wieliczka 1305N:140
11916IVZaniewski, Mariusz1305N:12
11917IIIKrupa, Kamila KSz Polonia Wrocław1304N:33
11918IVRomaniuk, KrystianPKS Leśny Bydgoszcz1304N:7
11919IIKmiecik, KatarzynaUKS Zadrna Kamienna Góra 1304N:64
11920IIIStruski, MateuszKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1304N:25
11921IIIKarasiński, MichałTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1304N:93
11922Broda, DawidGOK Biszcza 1304N:6
11923IIIPawelczyk, GabrielWołomin1304N:86
11924IIWawryszczuk, IgaGim2/UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 1304N:49
11925IIIDepka, Szymon Gdańsk 1304N:81
11926IVCal, ŁukaszUKS SP1 Leżajsk1304N:9
11927IIISteckiewicz, Igor UKS Kościelec1304N:64
11928IIIKolasa, Michał PSSz Pszczyna 1304N:49
11929IVDembiński, Miłosz Ostrołęka 1304N:7
11930IVWasiak, MikołajUKS Caissa Warszawa 1304N:6
11931IIISłupek, RadosławRzKSz Rzeszów1304N:78
11932IVChęć, KacperKsz Jelonka Jelenia Góra 1304N:23
11933IIIZielonka, AdamSzkoła Podstawowa nr 2 w Ostródzie1304N:51
11934IIIBychowska, MartaWKSz 1938 Włocławek 1304N:38
11935IIIPiechowiak, KarolinaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1303N:26
11936IVJanota, AdamKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1303N:17
11937IIIKarola, Piotr KKSz Kraków1303N:114
11938IVPiłat, AntoniUKSz Hetman Warszawa1303N:43
11939IIKordula, ZuzannaWarszawa1303N:181
11940IIIJedynak, MichałMTSz Mińsk Mazowiecki1303N:42
11941IVWróblewski, Olaf Bielany Wrocławskie1303N:7
11942IIISordyl, Łukasz OWR Andrychów1303N:41
11943IVPrzymus, Marcin JKSz-W Jarocin1303N:22
11944IIIJaroszewski, PiotrKSz Polonia Warszawa1303N:139
11945IIIBanaszak, AleksanderGdańsk 1303N:14
11946IVMłodawski, Adam1303N:10
11947IVLitwiniec, DawidRzeszów1303N:56
11948IIIBulge, Maciej KS Legion Legionowo 1303N:13
11949IIILukosek, MaksymilianUKS Żagle Warszawa 1303N:45
11950IVMruk, Krzysztof OTSz Ostrów Wielkopolski 1303N:21
11951IIIŁakomy, BartoszOTSz Ostrów Wielkopolski 1303N:34
11952IVMuras, MateuszUKS Pałac Nieborów1303N:6
11953IIIBonczek, MichałMKSz Rybnik 1303N:59
11954IINurkiewicz, AnnaUKS Łady Raszyn1303N:66
11955IIIUhryn, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1303N:105
11956IVPietrzeniuk, Adam Bakałarzewo1303N:15
11957IVCharchalis, GrzegorzWrocław1303N:15
11958IVWysocki, Mikołaj UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1302N:23
11959IVRastawicki, KornelSP Dobre1302N:28
11960IIIDulska, Marta UKS G4 Tarnowskie Góry 1302N:30
11961IIIStaszewski, Michał 1302N:52
11962IILigęza, Aleksandra MKS Polonia Przemyśl 1302N:179
11963IIIGłowiński, Daniel Gubin 1302N:11
11964IIIGrafiński, Maksymilian 1302N:17
11965IIINowocień, Alan Hetman Ostrowiec Św.1302N:91
11966IIIRuchała, Katarzyna LO 1 Nowy Sącz 1302N:36
11967IIMittelstaedt, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1302N:72
11968IVNapiórkowski, Kacper Gimnazjum nr 2 w Łukowie 1302N:16
11969IVTuradek, Franciszek UKS Hetman Częstochowa 1302N:16
11970IVGajur, Mateusz1302N:14
11971IIIWasilewski, StanisławSP nr 4 1302N:126
11972IVRadomski, Oskar 1302N:14
11973IVKołodziej, HubertKSz ORŁY Pleszew 1302N:9
11974IVWojnowski, Antoni G. nr 50 im gen.Władysława Sikorskiego W-wa Wola1301N:26
11975IISamujło, BronisławSSz Szachpol Łuków1301N:192
11976IIWojtecka, Zofia MUKS Stoczek 45 Białystok1301N:67
11977IIIPniaczek, Krzysztof UKS przy SP 8 Chrzanów 1301N:98
11978IIIAdamczuk, MaciejMUKS Fidei Węgrów 1301N:95
11979IISzczepanik-Ninin, Magdalena Klub Szachowy Kana Tarnów1301N:36
11980IVGoździewicz, WiktorSP 2 Kalisz 1301N:15
11981IIICzernecki, Mikołaj UKS Hetman Koronny Trzebinia1301N:59
11982IIIMarzec, Tymon KKSz Kraków1301N:79
11983IIIPaluta, MaciejSTMGK Strzelce Krajeńskie1301N:132
11984IVAsenhajmer, AleksanderUKS Skoczek Elbląg 1301N:31
11985IVBaran, Wiktor KKSz Urania Krosno1301N:15
11986IIINikołajuk, Konrad1301N:70
11987IIINowik, KarolKSz Jelonka Jelenia Góra 1301N:78
11988IVStec, Adrian1301N:13
11989IIIDyl, Jeremi MAZSzach w Warszawie1301N:52
11990IVTrela, Artur1301N:7
11991IVCzaja, Stanisław SP 13 Mielec1301N:13
11992IVGruszka, Wiktor TS Wisła Kraków 1301N:8
11993IIIKołodziejczyk, Jakub PKS MAT Białołęka1301N:86
11994IVMielczarek, Jakub 1301N:10
11995Bytow, Anna Kudowa Zdrój 1301N:9
11996IIOstrowski, Michał1300N:451
11997IIIKubeł, Marta Czartajew 1300N:23
11998IIIIwaniuk, MichałMDK Białystok1300N:154
11999IIGodyla, Kinga RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1300N:104
12000IVPajerski, KacperKKSz Kraków1300N:29
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)