ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20043)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24344);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34595)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (116);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13454)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12248);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
12501IVBruczuk, Łukasz1269N:13
12502IIIKrzysztyńska, MariaLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1269N:44
12503IIISemeniec, SzymonMUKS Stoczek 45 Białystok1269N:66
12504IIISieradzka, Magda1269N:29
12505IVStachowiak, Dawid UKS ZSO Włoszakowice I 1269N:11
12506IIIPalacz, KarolinaLew Krynki1269N:51
12507IIIWojciechowska, AgataLKSz Caissa Lubsko1269N:28
12508IIIBiałek, FilipTKSzach Tarnobrzeg1269N:103
12509IIIKonkol, Nadia MKSz Rybnik 1269N:37
12510IIIJagodziński, Jaromir UKS Gedanensis Gdańsk1269N:124
12511Kuczyński, Piotr KS II DZIKOWIEC 1269N:6
12512IVKaczor, Kacper Hetman Ostrowiec Św.1269N:28
12513IVBurczyński, Kamil Caissa Pion Zielona Góra1269N:21
12514IVChruszcz, Mariusz SSz Olimpia Goleszów 1269N:13
12515IIIBargiel, Aleksandra Przyszowa 1269N:14
12516IVBączkiewicz, Jaromir 1268N:23
12517IVDomaradzki, MaciejRzKSz Rzeszów1268N:58
12518IVWalczak, Szymon SP 51268N:25
12519IVThiaw, Omar Szkoła Podstawowa Nr 8 w Częstochowie 1268N:18
12520IVKrzysztofik, AndrzejUKS SP1 Jedynka Tychy 1268N:36
12521Rola, KrystianUKS Skoczek Kopanica1268N:4
12522IVMuller, Mateusz Gimnazjum Salezjańskie 1268N:42
12523IIIOlay-Fernandez, Radosław KU AZS UW w Warszawie 1268N:45
12524Sosnowski, Damian UKS Kopernik Grudziądz 1268N:6
12525IIIGodyla, KacperRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1268N:84
12526IVLewandowski, Mikołaj V c 1268N:11
12527IVGrzywacz, Łukasz TKKF Rzemyk Gdynia1268N:14
12528IVWitas, Rafał SP nr 4 w Wołominie1268N:21
12529IIINycz, Kamil KSz Gryf Szczecin 1268N:53
12530IVSchinohl, Dominik 1268N:8
12531IVProkop, Bartosz SP nr 5 1268N:27
12532IVFlis, JózefLipa1268N:33
12533VGruszka, Grzegorz Mielec1268N:9
12534IVOlszewski, Piotr1268N:14
12535IIILewandowski, Olaf KS 64 Zielona Góra 1268N:53
12536IIISmerachanski, DaniilKSz Polonia Warszawa1268N:38
12537IVBolimowski, WitoldUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1268N:13
12538IVStępień, PiotrŁódź 1268N:23
12539IIIBurak, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1267N:27
12540IVGumienny, KacperLKS Chrobry Gniezno 1267N:13
12541IVZwierzchowski, Kacper UKS Caissa Warszawa 1267N:44
12542IVWyrzykowski, RadosławUKS MDK GDYNIA1267N:46
12543IIIWais, FranciszekKSz Polonia Wrocław1267N:100
12544IIIKlimek, Julia KSz Polonia Wrocław1267N:41
12545IVKowalski, Adam1267N:7
12546IIIMatysiak, Krzysztof LKS Chrobry Gniezno 1267N:52
12547IIKultys, GabrielaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1267N:86
12548IIJankowiak, Maja RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1267N:103
12549IVStachowicz, Michał KS Laura Chylice1267N:16
12550IIIKaszewski, MiłoszKSz Jelonka Jelenia Góra 1267N:94
12551IVCzarnik, MateuszTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1267N:35
12552IVNiedośpiał, Kamil Mszana Dolna1267N:20
12553IIIWojnowski, MichałLUKKS Kielce1267N:46
12554IVBłaszyk, Jakub Bydgoszcz 1267N:24
12555IVRogacin, Agnieszka1267N:4
12556IVLebezun, WładysławKS LAURA Chylice1267N:13
12557IVWiniarski, Leon BKS Chemik Bydgoszcz1267N:35
12558IIIKałużny, Szymon UKS Czternastka Warszawa1267N:78
12559IIIZałuski, Jakub UKS OPP Toruń1267N:74
12560IVJanković, Lena Kraków 1267N:7
12561IVZielonka, AdamMLKS Ostródzianka Ostróda 1267N:20
12562IVPopowski, IgorKnurów 1267N:23
12563IIIŻyłka, Adam UKS Pałac Młodzieży Katowice 1266N:143
12564IIIGrynia, MikołajPOLONIA Środa Wlkp.1266N:120
12565IIJaniszewska, Karolina UKS ZSO Włoszakowice 1266N:94
12566IVKowalski, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.1266N:19
12567IIIMuchowski, JakubUKS Wda Lipusz1266N:44
12568IIIRybacka, IwonaM-GOK GAMBIT Ślesin1266N:14
12569IIINowak, JakubRodzina Nowak 1266N:41
12570IIIMyrmus, KarolinaSSz Olimpia Goleszów 1266N:127
12571IIRawska, MajaKSz Polonia Wrocław1266N:84
12572IVNgo, Minh DanhUKS Caissa Warszawa 1266N:24
12573IVKubera, StanisławLKS Piast Śrem 1266N:23
12574IIDemski, Jakub KSz Polonia Wrocław1266N:169
12575IVPikul, PiotrTarnów 1266N:16
12576IIIKapustka, Oskar NASZACH Nowy Tomyśl1266N:74
12577IVMąka, Aneta1266N:6
12578IVKaszuba, Olaf TS Wisła Kraków 1266N:12
12579IVJamka, JakubMKS MOS Wieliczka 1266N:35
12580IIWojs, AlicjaUKS BASZTA Wodzisław Śląski1266N:67
12581IVKapralski, Wojciech 1266N:13
12582IVHulewicz, AdrianLKS Chrobry Gniezno 1266N:8
12583IVFlis, FeliksMUKS MDK Śródmieście Wrocław1265N:42
12584IIJankiewicz, Julia 6d1265N:69
12585IIICieplak, ZofiaOKKFSiT Cross Opole 1265N:17
12586IIIGoździewicz, OliwiaMKS Wicher Zbąszyń1265N:22
12587IIIKaliszan, WaldemarUKS Korona Gdańsk1265N:53
12588IIIMunzberger, Agnieszka Gimnazjum Nr 4 Krosno 1265N:28
12589IICzajowska, IzabelaKS Cracovia 1906 Kraków1265N:12
12590IIIŻmijewska, WeronikaGP 1 Grajewo1265N:14
12591IIISamól, Michał BKS Chemik Bydgoszcz1265N:54
12592IIIBoguszewska, AgnieszkaPerlejewo 1265N:7
12593IIIZawada, Karolina1265N:7
12594IIIBanasiak, AdrianKSz Polonia Warszawa1265N:149
12595IVKozakiewicz, Joanna Warszawa1265N:9
12596IIILisak, DawidUKS Viktoria Łowczów1265N:20
12597IIIDrużdżel, Jan UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1265N:128
12598IIIKubicki, WitSP 143 im.St..StarzyńskiegoW-wa Saska Kępa1265N:173
12599IIIParadowski, Mateusz SP MontessoriŚw. Urszuli Ledóchowskiej W-wa 1265N:69
12600IIIDylnicka, Małgorzata MDK Białystok1265N:53
12601VKurosad, Piotr Hetman Ostrowiec Św.1265N:10
12602IISzewczyk, Joanna Hetman Ostrowiec Św.1265N:101
12603IIIWnuk, Kamil UKS Czarny Koń Olkusz1265N:48
12604IIISyska, NataliaLUKKS Kielce1265N:46
12605IVPyrzewski, KamilGrudziądz1265N:20
12606IINieckarz, MajaSSz Olimpia Goleszów 1265N:69
12607VGondorek, Miłosz KSz HETMAN Katowice 1265N:9
12608IIIDenysow, Damian SP nr 71 Wrocław 1265N:28
12609IVSzczot, Jakub OSiR Golub-Dobrzyń 1265N:9
12610IVSperkowski, Andrzej Warszawa1264N:21
12611IVZarywny, JakubUKS Kościelec1264N:21
12612IVMierzanowski, Tymoteusz KSz Polonia Warszawa1264N:42
12613IIIFormella, Dominik UKS Korona Gdańsk1264N:76
12614IIIStachowiak, MikołajUKS ZSO Włoszakowice I 1264N:61
12615IVTarkowski, Bartosz1264N:32
12616IIISzczepanik, Magdalena KS Korona Kraków 1264N:19
12617IIPlaskota, Oliwia Hetman Ostrowiec Św.1264N:150
12618IIIGemzik, Filip KKS Victoria Stalowa Wola 1264N:16
12619IVNowacki, Krzysztof1264N:14
12620VBanach, Karol ASSz UKS Grom 1264N:6
12621IVKonieczka, TyberiuszGdańsk 1264N:23
12622IIIMarut, Anna I LO Sanok1264N:32
12623IIIRaszkowski, WiktorMLKS Czarni Olecko1264N:96
12624IVKowalski, Piotr 1264N:16
12625IVKoza, Jakub UKS Goniec Staniątki 1264N:27
12626IIKicińska, MagdalenaUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1264N:171
12627IVMarzec, AdamOSiR Piotrków1264N:18
12628IVWitusik, Olaf GKSz KORNUTY Gorlice1264N:44
12629IIIBendka, Dominik MMKS Wieniawa Leszno1264N:30
12630IIPopiel, Martyna UKS przy SP 8 Chrzanów 1264N:93
12631IVSawicki, JakubMUKS Stoczek 45 Białystok1264N:40
12632IIIJędrzejewska, Aleksandra Uniwersytet Łódzki1264N:4
12633IIIRygiel, KacperL-UKS Burza Rogi1264N:18
12634IVRojewski, FranciszekWKSz 1938 Włocławek 1264N:15
12635IIIBychowska, MartaWKSz 1938 Włocławek 1264N:27
12636IIPoziomkowska, AleksandraUKS TSz Zieloni Zielonka1263N:72
12637IIIStelmasik, BartoszŚwidnica 1263N:17
12638IIIŁoś, Maciej Wrocław1263N:226
12639IVBarberis, Paola UKS Hetman Częstochowa 1263N:9
12640IIIKuzio, Wioletta GKSz Kornuty Gorlice1263N:19
12641IIChmielewska, JuliaSP nr 10 Suwałki 1263N:191
12642IIIBuławski, KamilGdynia1263N:86
12643IIICzechowski, MikołajKSz Polonia Warszawa1263N:79
12644IVKalisiak, Michał Strażów 1263N:27
12645IIISzempliński, Kazimierz KSSSN Ursynów Warszawa 1263N:141
12646IIIPartycki, Przemysław Puławy 1263N:67
12647IIIKapturkiewicz, Daniel Gimnazjum 2 M.Dolna 1263N:7
12648IVStepnowski, Jakub MLKS Ostródzianka Ostróda 1263N:41
12649IIIBączek, Wojciech KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1263N:104
12650IVWolniewicz, Krzysztof KSz Piątka Skierniewice1263N:19
12651IVHajdyła, Michał UKS Szachownica VI Rabka-Zdrój 1263N:13
12652IVSiennicki, Leon Otwock1263N:18
12653IIWiszniewska, Gabriela UMKSz Jaćwież Suwałki1263N:133
12654IVPotapczyk, Wojciech Szklarska Poręba 1263N:20
12655IIIBorowik, Aleksander AKS Mikołów 1263N:182
12656IVŚcibek, Patryk 1263N:35
12657IVKozłowski, FranciszekMKS MOS Wieliczka 1263N:33
12658IIIKot, EwelinaKSz Gambit Świecie 1263N:64
12659IVZdzieszyński, DawidMUKS Stoczek 45 Białystok1263N:20
12660VJary, Jakub KLIM UKSz Gambit Starachowice 1263N:6
12661IIIZbijowski, Patryk UKSz Hetman Warszawa1263N:83
12662IVAbramowicz, AntoniUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1263N:12
12663IIIMrozek, Katarzyna Klasa IIIc1262N:30
12664VGórecki, Bartosz UKS Hetman Częstochowa 1262N:10
12665IIIIwanicki, KacperUKS SP3 w Bogatyni1262N:58
12666IISibilska, DanutaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1262N:74
12667IVMaliszewski, Adam Warszawa - parafia p.w. Wszystkich Świętych 1262N:14
12668VWoźnicki, Paweł Olsztyn 1262N:7
12669IISzyszko, Aleksandra MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1262N:150
12670IIIKarzel, GustawKS LAURA Chylice1262N:212
12671Kowalski, GrzegorzOlsztyn 1262N:6
12672IIIPodzwardowski, OliwierUKS Korona Gdańsk1262N:153
12673IIIStec, Aleksander1262N:9
12674IIIZubrycki, Bartosz MUKS Stoczek 45 Białystok1262N:33
12675IVSuliga, Maciej1262N:58
12676IVNakonieczny, Dawid1262N:8
12677IVBasta, JakubUKS SP3 w Bogatyni1262N:16
12678IIIKwiatkowska, Wiktoria KSz GAMBIT MDK Świdnica1262N:24
12679IIIPietrusiak, Marcin1262N:44
12680IIPietrzak, Emilia1262N:69
12681IIIIwanicki, Michał UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1262N:69
12682VByczyński, BogdanKLIM UKSz Gambit Starachowice 1262N:8
12683IIICzorniej, Józef1261N:119
12684IIIKotula, KarolinaGIM 3 Otwock1261N:27
12685Weiner, IgorUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1261N:17
12686IVDębowska, NataliaKSz Polonia Wrocław1261N:5
12687IVKaszyński, PawełPG 1 Świdnica1261N:27
12688IIIWabiszczewicz, Wojciech 1261N:21
12689IVLibucha, MateuszSP nr 3 Myślenice1261N:21
12690IIIMysza, Witold UKS REKORD Iwla 1261N:71
12691IIIBrzozowski, Sebastian MZKS Unia Nowa Sarzyna1261N:56
12692IVWalczak, Hubert Elbląg 1261N:23
12693IVGratys, WojciechUKS Pałac Nieborów1261N:6
12694IVTurczyk, Grzegorz Gimnazjum nr 12 1261N:16
12695IVCybulski, Andrzej SP 10 Olsztyn 1261N:20
12696IVSarek, KonstantyTS Wisła Kraków 1261N:20
12697IIIWittych, Maciej AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1261N:75
12698IVFaustynowicz, Ewelina Nadzieja Kraków1261N:5
12699Gwóźdź, DawidZSL Zagnańśk1261N:7
12700IVKmuk, AnnaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1260N:1
12701IVŁazowska-Powałka, Agnieszka LKS Lotos Jabłonna 1260N:12
12702IVBrzeźnicki, Tomasz SOK Siemiatycze 1260N:32
12703IIIPyrchla, BarbaraLKS Polonia Poraj 1260N:68
12704IVPodgórski, Kajetan UKS Caissa Warszawa 1260N:7
12705IIITalaga, Zuzanna SP nr 98 Kraków1260N:11
12706IISamujło, BronisławSSz Szachpol Łuków1260N:174
12707IVChulist, Adam MKS MOS Wieliczka 1260N:29
12708IVŁyczak, JuliuszLublin1260N:7
12709IIIJastrzębski, Jakub UKS TSz Zieloni Zielonka1260N:83
12710IVJanaska, DawidUKS Sokół Krosno1260N:13
12711IVAdamczewski, MateuszUKS Smecz Konin 1260N:24
12712IVRachfalska, Kinga KKS Wictoria Stalowa Wola 1260N:3
12713Olszewski, Konrad Bydgoszcz 1260N:7
12714IVKanas, Beata1260N:24
12715IIŻebrowski, Mateusz Ksz Jelonka Jelenia Góra 1260N:130
12716IIJung, TarunaKS LAURA Chylice1260N:161
12717IIIBiegański, MikołajUKS ZSO Włoszakowice 1260N:82
12718IVKamiński, MarekSP Stowarzyszenie STERNIKW-wa Wawer 1260N:24
12719IIIKempiński, SzymonUKS Korona Gdańsk1260N:128
12720IVSteckiewicz, Igor UKS Kościelec1260N:49
12721IIFilipiak, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn1260N:113
12722IIIPach, Paulina ZS Myczków 1260N:15
12723IIIGrzymkowska, MarlenaWarszawa SP 314 1260N:17
12724IVBobrowski, Julian KSz. Hańcza Suwałki 1260N:25
12725Obliński, SebastianKS 64 Zielona Góra 1260N:5
12726IVKlimko, Natasza LKS Chrobry Gniezno 1260N:9
12727IVRobak, KamilUKS Smecz Konin 1259N:39
12728IIIŁazarz, Weronika MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1259N:54
12729IVRachfalski, WojciechUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1259N:39
12730IVKocur, DawidRKS Mat Ruda Śląska 1259N:32
12731IVMielnicki, Daniel UKS Caissa Warszawa 1259N:27
12732IIIKopeć, WiktoriaGim nr 24 w Lublinie1259N:24
12733IIICzyż, Witold PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1259N:32
12734IIIPolewka, Józef MAT Myślenice1259N:43
12735IIIOlchowy, Tomasz BKS Chemik Bydgoszcz1259N:165
12736IIIPawluczuk, Maciej G. nr 4 im. Książąt Mazowieckich Ciechanów1259N:18
12737VAleksandrowicz, Mateusz Mszana D. 1259N:7
12738IITryjańska, EmiliaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1259N:123
12739IVLech, Mieszko 1259N:7
12740IIIKopij, OskarL-UKS Burza Rogi1259N:53
12741IVCiesielska, Grażyna/Elbląg/ 1259N:5
12742IIIZychowicz, BartoszUKS przy SP 8 Chrzanów 1259N:82
12743IVRybnik, MarcelMDK Białystok1259N:15
12744IIIMikulec, ArturŁódź 1259N:21
12745IVSzaniawski, MikołajKSSSN Ursynów Warszawa 1259N:34
12746IIIAntos, Aleksander 1259N:15
12747IVStaniak, Marcin Akademia PRIMUS Pruszcz Gdański1259N:37
12748IVKozińska, Karolina 1259N:7
12749IVZając, Filip Rabka-Zdrój 1259N:6
12750Auda, WiktorSP Brzozie Lub. 1259N:6
12751IVMasajada, Piotr MUKS MDK Śródmieście Wrocław1258N:14
12752IVMajchrzak, Wojciech SSz Pocztowiec Bydgoszcz1258N:60
12753IIIStutz, JuliaUMKS Na Pięterku Poznań 1258N:52
12754IVMatwij, NatanielRzKSz Rzeszów1258N:26
12755IVJanukowicz, AdamGdańsk 1258N:24
12756IVKorzeniewski, MarianZielona Góra 1258N:22
12757II+Łęgowik, Anna UKSz Hetman Warszawa1258N:218
12758IIIBalbier, MirosławZaklików 1258N:56
12759IVDymek, AndrzejKKSz Kraków1258N:36
12760IIIKilian, StanisławKlub Szachowy Kana Tarnów1258N:49
12761IIIBała, OliwierTKSzach Tarnobrzeg1258N:97
12762IVKaczmarczyk, Adam UKS Smecz Konin 1258N:113
12763IIIAndrzejczak, Emilia UKS Hetman Puszcza Mariańska 1258N:13
12764IIIWołoszczuk, Wojciech KSz Polonia Wrocław1258N:36
12765VKowalczyk, MichałKraków 1258N:12
12766IIIRau, Lena KS AZS Wratislavia1258N:63
12767IVWach, Anna1258N:7
12768IVMatysik, MagdalenaLukks Kielce1258N:6
12769IVWidera, Nikodem 1258N:16
12770IIIKuczkowska, Jolanta UKS Wda Lipusz1258N:7
12771IIIKuśnierz, Paweł MUKS MDK Śródmieście Wrocław1257N:118
12772IVAdamska, Weronika UKS Taktyk Białołęka 1257N:18
12773IIIDębowski, MiłoszMks Mos wieliczka 1257N:57
12774IVKudełko, Krzysztof KSz Centrum Siemianowice Śląskie1257N:9
12775IVUrbańska, Arleta Gimnazjum w Iwli1257N:5
12776IIIPeszkowski, Krzysztof Bolechowice 1257N:69
12777IIIUstrzycki, Antoni KKSz Kraków1257N:45
12778IVWojciechowski, FilipUMKS Na Pięterku Poznań 1257N:43
12779IIIAugustyn, Zuzanna Jasło1257N:9
12780IIIDwornik, Marcin OWR Andrychów1257N:12
12781IVSylwestrzuk, Maciej ZSOIZ Ciechanowiec1257N:9
12782IIIBabijczuk, Joanna KSz Polonia Wrocław1257N:20
12783IIIRacinowski, Michał WKS FLOTA Gdynia1257N:129
12784IIIWalaszczyk, MikołajUKS BASZTA Wodzisław Śląski1257N:125
12785IVMadej, Barbara1257N:9
12786IVKuczma, Małgorzata 1257N:9
12787IIIBargieł, Zofia Przyszowa 1257N:7
12788IIIŁupicka, LenaKSz Wieża Śmigiel 1257N:45
12789IVMędrak, MichałKsz Jelonka Jelenia Góra 1257N:6
12790IIIPośpiech, MateuszUKS SP1 Jedynka Tychy 1256N:99
12791IIIStrzelecki, Maksymilian Społeczne G.4 im. Władysł. Grabskiego Ursus1256N:30
12792IVGawrych, KarolBDK Biskupiec 1256N:14
12793IVGawrysiak, Atanazy1256N:23
12794IIIŁęcicki, Piotr1256N:70
12795IIIZabłocki, Igor ŁKS Szach-Centrum Łódź1256N:45
12796IIKraszewska, OlgaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1256N:118
12797IIISłoniec, Sławomir UKS Orlik Rudnik n/Sanem1256N:42
12798IVKwiatkowska, MichalinaUKS Smecz Konin 1256N:1
12799IIIGałkowski, PawełUKS SP11 Skoczek Tczew1256N:75
12800IVMalus, Saturnin 1256N:14
12801IVMól, PatrykLimanowa SP31256N:18
12802IIIBartnik, MichałMLKS Czarni Olecko1256N:81
12803IIIPaciorek, Ryszard KS Laura Chylice1256N:84
12804IVPędziwiatr, Izabela1256N:9
12805IVŚliwa, LeszekWarzyce 1256N:23
12806IIINapierała, TomaszUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1256N:36
12807IIISzemplińska, ŁucjaKSSSN Ursynów Warszawa 1256N:12
12808IVBrudło, Aleksander UKS Skoczek Kopanica1256N:14
12809IVBakun, BartłomiejSzewce1256N:20
12810IIIMazur, JakubUKS Hetman Michałowice 1255N:23
12811IIIBujny, Estera TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1255N:35
12812IIISarniak, Krystian 1255N:22
12813IIIWoźny, AdamRzKSz Rzeszów1255N:81
12814IIIHanus, Teresa Stowarzyszenie Nasz Rymanów1255N:32
12815IIITomasik, Weronika GKSz Kornuty Gorlice1255N:7
12816IISoćko, Julia KSz Polonia Warszawa1255N:103
12817IVSzarek, PawełASSz Lipno Stęszew 1255N:23
12818IIKolber, Filip TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1255N:44
12819IIIPawlak, Michał M-GOK GAMBIT Ślesin1255N:102
12820IIIFedorowicz, Karol SP 68 1255N:26
12821IIIOstojski, Dawid UKS Hetman Puszcza Mariańska 1255N:87
12822IIIBorowik, Grzegorz 1255N:71
12823IVDzięcioł, Tymon MUKS MDK Śródmieście Wrocław1255N:46
12824IVMitrowski, Maciej UKS Caissa Warszawa 1255N:23
12825IIFrankowska, MajaUKS Caissa Warszawa 1255N:66
12826IVWiśniewski, Adam LKS Chrobry Gniezno 1255N:15
12827IVRusek, Anna 1254N:7
12828IIIFrydko, Piotr MDK Chorzów1254N:50
12829IVOkupniak, KarolinaUKS Pionier Kleszczewo1254N:22
12830IVGoska, Julia1254N:9
12831IVSmolińska, AleksandraLUKS Tempo Ożarów 1254N:8
12832IIRodzik, Małgorzata UKS Gedanensis Gdańsk1254N:140
12833IIIDeniziak, WeronikaCOKiS Ciechanowiec1254N:7
12834IVWojciechowska, Wioletta LKSz Caissa Lubsko1254N:1
12835IVKibiń, OliwiaKSz Jelonka Jelenia Góra 1254N:6
12836IVJasiński, TymonAkademia Szachowa Gliwice 1254N:18
12837IVTkaczow, Jan1254N:14
12838IVKurowska, Angelika1254N:23
12839IIIPaduch, Sandra1254N:60
12840IVCzerniec, Martyna KSz " GambitMDK"Świdnica 1254N:2
12841IVCzuba, Mikołaj MUKS MDK Śródmieście Wrocław1254N:21
12842IVBohosiewicz, Mikołaj Akademia Szachowa Gliwice 1254N:18
12843IVOlejnik, Artur1254N:12
12844IVBiernat, Filip1254N:14
12845IIIZąbczyńska, Magdalena RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1253N:80
12846IVWalasek, Kacper 1253N:50
12847IIWawrzyńczyk, GabrielaKS Wesoła Warszawa 1253N:95
12848IIIGrzyb, Romualda Spartan Lublin1253N:24
12849IIIFabiszak, OliwiaKSz ORŁY Pleszew 1253N:28
12850IIIZajkowski, PiotrLUKSz Orient Sokółka1253N:120
12851IIISzpotowska, Agnieszka ZS Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1 Krak&#x1253N:9
12852IIIHoleksa, PiotrUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1253N:22
12853IVNowakowski, KacperTurza Mała 1253N:7
12854IIIDziekoński, PiotrWKS KOPERNIK1253N:7
12855IVŁęczek, Zofia UKS Magnus Rzezawa1253N:2
12856IVFogel, Grzegorz 1253N:20
12857IIIPastuszka, KrzysztofKLIM UKSz Gambit Starachowice 1253N:28
12858IVBerezowska, AnnaITS Kopernik Inowrocław1253N:8
12859IVKiempczyński, Paweł MTS Kwidzyn 1253N:41
12860IIIŻydek, Karol LKS Sanovia Lesko 1253N:47
12861IIIArabas, Hanna GKSz SOLNY Grzybowo 1253N:45
12862IIIValeika, Henryk 1253N:14
12863IIIHałasa, MartynaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lubelski 1252N:8
12864IVJóźwicka, Emilia1252N:9
12865IIIRadziwiłł, KonstantyUKS Caissa Warszawa 1252N:49
12866IIIRogoziński, Grzegorz KS 64 Zielona Góra 1252N:34
12867IIIKrukar, Sebastian Stowarzyszenie Nasz Rymanów1252N:27
12868IIIMazur, MichałKSSSN Ursynów Warszawa 1252N:88
12869IIWójcik, Helena UKS Korona Gdańsk1252N:113
12870IVSiekierzycki, Maksymilian UKS OPP Toruń1252N:43
12871IIIPietruszka, Agata Strzelec Strzelce Opolskie 1252N:10
12872IVDrzazga, Wojciech Wrocław1252N:27
12873IIIAntos, Alicja UKS REFLEKS Gościno1252N:32
12874IIIWierdak, KamilSP Iwla 1252N:34
12875IIIKozak, Helena TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1252N:18
12876IVFogel, Krzysztof1252N:13
12877VMachniak, Jakub 1252N:5
12878IVSuchocka, Iwona 1252N:3
12879IIIHaszczyc, Filip STMGK Strzelce Krajeńskie1252N:83
12880IVDechnik, Marcel KSGU Tęcza Krosno Odrz.1252N:28
12881IVPiotrowski, Mateusz CKR SSz Grójec 1252N:14
12882IIIKrzywiecki, Michał 1251N:61
12883IVPłaczek, Agata 1251N:17
12884IVPiotrowska, AleksandraUKS GONIEC Staniątki 1251N:15
12885IIIWarchoł, GrzegorzGwarek Ornontowice1251N:20
12886VPiech, Sławomir1251N:7
12887IVŻołnierowicz, Jakub Lublin1251N:16
12888IVMądrala, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1251N:84
12889IIIJurkiewicz, KacperUKS SP 1 Brzozów 1251N:54
12890IVBerecki, Konrad KSz DRAKON Lublin 1251N:23
12891VCzujowski, Paweł 1251N:5
12892IVSzwast, MaciejGimnazjum Iwla1251N:57
12893IIILucka, Dominika MKSz DIAGONALIA Imielin 1251N:37
12894IIMainka, AnnaUKS BASZTA Wodzisław Śląski1251N:118
12895IVPastuszka, FilipIMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1251N:46
12896IVGordienko, Patryk UKS SP3 w Bogatyni1251N:41
12897IVBarańska, Ewa1251N:7
12898IIIBławat, Robert UKS Wda Lipusz1251N:23
12899IIIPodchul, Maja UKS Trzydziestka Olsztyn1251N:12
12900IIIBoćwińska, Wiktoria UKS GONIEC Staniątki 1251N:110
12901IIIMaciejczuk, Zuzanna MUKS Stoczek 45 Białystok1251N:18
12902IVPawlina, Maciej UKS Caissa Warszawa 1251N:19
12903IIIWolak, WiolaRoztoka 1251N:14
12904IVMleczko, MichałAkademia Szachowa Gliwice 1251N:9
12905IIIDryja, SławomirPrzemków 1250N:7
12906Solarek, Michał1250N:11
12907IIIJasiek, Marek UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1250N:78
12908VDróżdż, DawidGOK Moszczenica 1250N:9
12909IVJewłoszewicz, Aneta1250N:3
12910IIISpychała, MarekUKS Czternastka Warszawa1250N:114
12911VWojciechowski, JakubAZS Poznań 1250N:9
12912IVKucharska, Natalia1250N:5
12913IVSadowczyk, MichałKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1250N:30
12914IIIWesołowski, Maksym MTSz Mińsk Mazowiecki1250N:74
12915IIICzyżewska, Natalia UKS Giecek Radków1250N:91
12916IVSzymski, Hubert MLKSz Myślenice1250N:42
12917IIIZielaskowski, DamianKSz Gambit Świecie 1250N:43
12918IIIMania, Marcin UKS MDK GDYNIA1250N:97
12919IIIDomke, ZuzannaMTS Kwidzyn 1250N:7
12920IIIPawlak, Dominik KKSz Kraków1250N:114
12921IVCyrzan, Oskar UKS Zawisza Kolbudy 1250N:19
12922IIIStolarczyk, Jan UKS Caissa Warszawa 1250N:138
12923IVZdybel, MikołajUKS SP3 w Bogatyni1250N:93
12924IVWernicki, AdamUKS TSz Zieloni Zielonka1250N:34
12925IVKurek, Jan1250N:14
12926IIISzczepaniak, Patrycja ZS 1 Działdowo 1250N:14
12927IVRuszczyk, Jakub UKS TSz Zieloni Zielonka1250N:15
12928IVAnnusewicz, FranciszekWarszawa1250N:11
12929IINurkiewicz, AnnaUKS Łady Raszyn1250N:50
12930IVMaterek, Leszek 1250N:20
12931IVMandziuk, SzymonKSz Maraton Łomża 1250N:25
12932IIISmoleń, MarlenaAkademia PRIMUS Pruszcz Gdański1250N:41
12933IVJabłoński, Marek1250N:8
12934Borowski, Michał LKSz Lublin 1250N:7
12935IIIAdamska, Sabina KS Komunalni II Sanok 1249N:52
12936IVGrynia, Jakub UKS Gim 2 ŚrodaWlkp. 1249N:13
12937IVGrymuła, AnnaMKS Polonia Warszawa1249N:23
12938IVMoląg, Jan KSz GAMBIT MDK Świdnica1249N:35
12939IIIOmachel, MichałKKSz Urania Krosno1249N:65
12940IVMarkowski, Adam UKS Korona Gdańsk1249N:26
12941IIIFierdonek, KamilOPP Andrychów1249N:44
12942IVBilski, Dariusz 1249N:20
12943IVPłotka, IwoWejherowo 1249N:29
12944IIISzmigielski, MateuszUKS Hetman Puszcza Mariańska 1249N:77
12945IVFranek, GrzegorzMUKS SZS Cieszyn1249N:13
12946IVIlnicka, MagdalenaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1249N:9
12947IIICzyrek, Jakub RzKSz Rzeszów1249N:74
12948IIIZaborowski, Miłosz MTSz Mińsk Mazowiecki1249N:59
12949IIIBiernacki, Adam MUKS MDK Śródmieście Wrocław1249N:93
12950IIIDobrowolska, MartaSP 4 Łomża1249N:13
12951IIISkibicki, Cyprian LKSz Caissa Lubsko1249N:25
12952IIIStankiewicz, MateuszUMKSz Jaćwież Suwałki1249N:89
12953IVParagas, MarcoKSz Polonia Warszawa1249N:26
12954IVCmiel, KrzysztofUKS Łady Raszyn1249N:36
12955IIISuska, Szymon SSz Szachpol Łuków1249N:53
12956Suder, Leszek Radzionków 1249N:6
12957IVTokarek, HannaPniewo1249N:7
12958IIIŚliwka, Eliza Hetman Ostrowiec Św.1248N:25
12959IVModzelewski, Rafał 1248N:18
12960IVPollak, Michał Gimnazjum w Zabrzegu1248N:39
12961IVSukiennik, BartoszKTS Kalisz1248N:77
12962IIIMłynarski, TomaszRadom 1248N:36
12963IVRęczkowski, MichałBydgoszcz 1248N:18
12964Gontarski, Waldemar 1248N:5
12965IIICieśla, BartoszUKS Czternastka Warszawa1248N:149
12966IIMercik, JoannaKKSz Urania Krosno1248N:69
12967IVŚliwa, Agata IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1248N:1
12968IIIWołcyrz, Jakub TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1248N:35
12969IIIBienias, KrzysztofPG 8 Łomża1248N:99
12970IIIGorzołka, MateuszSSz OLIMPIA Goleszów 1248N:340
12971IIISmagacz, Aleksander RKS MAT Ruda Śląska 1248N:110
12972IVŁukasik, Justyna Skierniewice1248N:9
12973IVWyszyński, Witold1248N:76
12974IIIWijaszka, OliwiaUKS Giecek Radków1248N:72
12975IVNowik, KarolKsz Jelonka Jelenia Góra 1248N:64
12976IVNowak, Adam POLONIA Środa Wlkp.1248N:24
12977IVKrasowski, Paweł CKR SSz Grójec 1248N:25
12978Wasiluk, Cezary 1248N:7
12979VWiedeński, Hubert1248N:6
12980IIIBromirska, RoksanaMKS EMDEK Bydgoszcz 1248N:91
12981IVPawelski, TomaszSzkółka Szachowa w Białymstoku 1248N:46
12982IVBaran, Monika Rzeszów1247N:8
12983IVOlejarz, UrszulaUKS CENTRUM Jeżowe 1247N:1
12984VMoss, Bartłomiej 1247N:10
12985IVKorus, BartłomiejKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1247N:57
12986IVSzymajda, KacperMCKiS Jaworzno1247N:53
12987IVSmołucha, Karolina UKS AKME Sosnowiec/ SP1 Sosnowiec 1247N:1
12988IVSzwarc, AngelikaSzkoła Podstawowa w Sokolinie1247N:3
12989Niecko, Stanislaw PCSzN"Idea"Swiebodzin 1247N:1
12990Czech, OskarLublin1247N:9
12991IVLech, Ewelina 1247N:2
12992IVSasak, BeataGKSz Kornuty Gorlice1247N:3
12993Tracz, MichałOborniki Śląskie1247N:9
12994VSulikowski, MaciejUKS Trzydziestka Olsztyn1247N:15
12995IIIMól, Martyna MKS MOS Wieliczka 1247N:56
12996IVSzewczak, AleksanderLKS Wrzos Miedzyborów1247N:101
12997IVPodsiadły, Sergiuszklasa 5 1247N:1
12998IVMaksim, Barbara KS Legion Legionowo 1247N:1
12999IVMatul, Rafał UKSz Skoczek Choszczno1247N:15
13000IVLisewski, AlanUKS Korona Gdańsk1247N:42
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)