ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19048)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22746);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32856)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (37);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12756)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11223);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
13501IVMiazga, Anna1209N:6
13502VWrzeborowski, PawełSP Bakałarzewo 1209N:6
13503IVMarszałkiewicz, Antoni NASZACH Nowy Tomyśl1209N:17
13504IVRomejko, Bogdan 1209N:4
13505IVCieślar, Jakub MDK Katowice Kostuchna1209N:12
13506IIIBugaj, Weronika Gim 9 1208N:131
13507IVStrużyk, Paulina MUKS MDK Śródmieście Wrocław1208N:14
13508IVKukla, KamilUKS SP3 w Bogatyni1208N:51
13509VKomandera, KamilMKSz Diagonalia Imielin 1208N:16
13510IVNowicki, Marcin Akademia Szachowa Gliwice 1208N:10
13511IVMoska, Stanisław UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1208N:58
13512IVZając, Bartłomiej SP 20 Gorzów Wlkp. 1208N:6
13513VReguła, Stanisław KS DZIKOWIEC1208N:6
13514IIIWysocka, Aleksandra SRSDiM Węgrów 1208N:18
13515IVStrycharz, MariolaKGL Szarotka Wadowice Górne1208N:8
13516VAntosik, MirosławElbląg 1208N:7
13517IVGrudniewski, Patryk 1208N:26
13518IVOgorzałek, AlanKSz Polonia Wrocław1208N:14
13519IVZięba, Urszula MLKSz Myślenice1208N:17
13520IVJankowski, Hubert Gdańsk 1208N:102
13521VArendarczyk, MateuszSP nr 5 w Nowym Targu 1208N:7
13522IVWęgrzyn, Michał KSz Polonia Wrocław1208N:33
13523VPinkiewicz, IgorKU AZS UW w Warszawie 1208N:6
13524Sadłos, Anna SP nr 6 1208N:6
13525IVBarczyński, Wojciech PG 3 Pszczyna 1208N:25
13526IIIŁosińska, AnnaUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1208N:89
13527VKowalczyk, Tomasz KU AZS UW w Warszawie 1208N:5
13528IVJeczeń, Jacek1208N:5
13529IIIPeszkowska, EmiliaKKSz Kraków1208N:96
13530VSoliwoda, Jan 1208N:7
13531VOlesiński, Michał LZS Kordian Bliżyn 1208N:7
13532VDemianiuk, Maciej UKS TSz Zieloni Zielonka1208N:9
13533IVWilk, Dominik UKS SP3 w Bogatyni1208N:14
13534IIIRybka, TatianaUKS Giecek Radków1208N:152
13535IVJanas, Igor LZS Goniec Kluczbork1208N:8
13536IIIGołek, Tytus MKS Wicher Zbąszyń1208N:22
13537IVStanisławczyk, Iga 1208N:13
13538IVBorowiec, Aleksandra1208N:7
13539IVStefanek, Michał Mali Mistrzowie Białystok1208N:7
13540IVSmoleń, MartynaAkademia PRIMUS Pruszcz Gdański1208N:7
13541IIIMykhaylyak, OlgaSP nr 32 dr. 21207N:90
13542IVŚwierk, MiłoszSKS ORLIK Brzeg - PG 11207N:15
13543IIIFilipowicz, WeronikaGimnazjum Nr 1 Krosno 1207N:24
13544IVAdamska, KatarzynaUKS Taktyk Białołęka 1207N:11
13545VRokicki, Mateusz1207N:6
13546VMularczyk, Maciej 1207N:2
13547VCzopiński, Dariusz 1207N:9
13548VLewandowski, NorbertUKS Płomyk Nekla 1207N:6
13549VHolaczuk, Bartłomiej Włodawa1207N:7
13550IVDworak, Jakub KSz Gryf Szczecin 1207N:10
13551VBorgosz, Kacper UKS Trzydziestka Olsztyn1207N:6
13552IVŚmiałecki, Daniel 3LO 1207N:14
13553VDuda, Jan PTC Pabianice 1207N:6
13554IVGawryś, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1207N:20
13555IVNogalski, Miłosz SP 6 Otwock 1207N:14
13556IIIWojciechowski, Szymon UKS Gedanensis Gdańsk1207N:40
13557VFigas, Adam UKS Płomyk Nekla 1207N:4
13558VKorniak, MichałKKS Victoria Stalowa Wola 1207N:6
13559IVFranaszek, Jakub1207N:32
13560IIMadej, AgnieszkaKS LogIN Skierniewice 1207N:66
13561VMichalewicz, Kacper MUKS MDK Śródmieście Wrocław1207N:3
13562VFranczak, MaciejPałac Młodzieży Szczecin 1207N:5
13563IVStężycki, Mariusz ŻKSz Żary 1207N:7
13564Wilczyński, DariuszGubin 1207N:10
13565IIIKrzystoń, KatarzynaŻKSz Żary 1207N:89
13566IVWojciechowski, Kazimierz1207N:27
13567VGuerin, Cyprian UKS TSz Zieloni Zielonka1207N:4
13568VRucioch, MiłoszMKS Wicher Zbąszyń1207N:10
13569IVRostkowski, MarcinGimnazjum w Gródkach 1207N:7
13570IVSiemieniaka, Marcin Suwałki1207N:21
13571VDugiel, Mateusz Hetman Ostrowiec Św.1207N:7
13572Lupicki, DariuszŚmigiel1207N:7
13573VChmiel, RobertJelenia Góra 1207N:7
13574VSłaby, Jakub 1207N:5
13575IVChojnacki, Mikołaj 1206N:7
13576IVKról, Wojciech MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1206N:16
13577VŻytowicz, BartoszOsielsko1206N:4
13578IIIBarłowski, Kamil RzKSz Rzeszów1206N:120
13579IIŁęgowik, Anna UKSz Hetman Warszawa1206N:174
13580IVLewańczyk, RobertTKKF Rzemyk Gdynia1206N:64
13581IVKosior, Borys SSP 3 BTO Białystok1206N:18
13582IVGrota, Zuzanna1206N:4
13583IVKalisty, MichałSP 14 Białystok1206N:45
13584IVFiedorczuk, TomaszNSP CiM Białystok1206N:16
13585IIICytryniak, Waldemar Rybnik1206N:16
13586IIILemański, Wiktor UKS GONIEC Staniątki 1206N:88
13587IVBoczkowski, Oliwier UKS Pałac Nieborów1206N:6
13588IIIMarcisz, Róża KSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY1206N:24
13589IVWyszomirski, Stanisław 1206N:28
13590IIILewiak, AleksandraŁKS Szach-Centrum Łódź1206N:39
13591IVLubelski, Dariusz MKS Agros Chełm1206N:7
13592IVMadej, PrzemysławGimnazjum 1 Mszana Dolna1206N:14
13593VCiebiera, Filip 1206N:15
13594IVAlseifi, Maja 1206N:12
13595IVDrążkowski, Mateusz UKS OPP Toruń1206N:8
13596VDrozd, MichałLuks Lubartów1206N:4
13597VPocięgiel, StefanCKiS Skawina1206N:1
13598VDobosz, Andrzej SOK Sułkowice1206N:1
13599VKrzykowski, Filip Zabrze1206N:2
13600IIIWojs, AlicjaUKS Baszta Wodzisław Śląski1206N:40
13601IVSławińska, JustynaUKS SP3 w Bogatyni1205N:22
13602VZabłocki, Maciej LUKSz Orient Sokółka1205N:8
13603IIIKędzia, Antonina RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1205N:77
13604IVJaworski, Michał 1205N:9
13605IVKołodziej, PawełMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski1205N:43
13606IVBinienda, HubertUKS Łady Raszyn1205N:24
13607IIIMydłowska, Ewa KSz Gryf Szczecin 1205N:24
13608IVWieczorek, DominikLUKKS Kielce1205N:4
13609IIŻuber, Zuzanna Szachowy Uniwersytet Warszawa 1205N:44
13610IIIBączek, Wojciech KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1205N:63
13611IVStarma, Łukasz UKS Magnus Rzezawa1205N:47
13612IVKolbusz, JanGKSz Hetman Pilzno1205N:9
13613IISiemińska, AleksandraUKS Dziewiątka Sieradz 1205N:34
13614VMaksymiuk, Łukasz1205N:2
13615VRupniewski, Jeremi1205N:7
13616VSenderak, Ksawery SP 2 Suwałki 1205N:7
13617IVZieliński, Jakub GKS Szach-Mat Wiśniowa 1205N:14
13618IIISubocz, Gabriel Pałac Młodzieży Szczecin 1205N:31
13619IVMrygoń, ZofiaUKS SP3 w Bogatyni1205N:11
13620IVWolszczak, Natalia1205N:6
13621VSkotniczny, Łukasz UKS Rodło Opole1204N:13
13622VRost, Michał MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1204N:6
13623IVMotyczyńska, Zofia UKS Taktyk Białołęka 1204N:4
13624IIIZakrecki, JędrzejŁódz1204N:31
13625VSzulgacz, PawełBydgoszcz 1204N:6
13626VSzczęsny, PiotrG Stanisławów 1204N:5
13627VNielipiński, Krzysztof Z.S.Elektronicznych i Licealnych Żoliborz W-wa 1204N:7
13628IVCieleń, Monika KSz Gambit Przeworsk1204N:17
13629IVGłowacki, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1204N:31
13630IIIWilanowski, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1204N:66
13631IVUrbański, Tomasz Gdańsk 1204N:32
13632IVGarczarek, Kacper UMKS Na Pięterku Poznań 1204N:18
13633IVPrzyszlak, KrzysztofUKS Rodło Opole1204N:28
13634IVLasecki, KamilUKS Korona Gdańsk1204N:23
13635IVMarecki, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1204N:26
13636IVKnapik, MikołajMKS MOS Wieliczka 1204N:13
13637IVKapliński, Piotr SSP 1 STO Białystok1204N:16
13638VMalinowski, Kamil Liceumkl2e1204N:7
13639VRadomiński-Lasek, Antoni 1204N:6
13640IVMarczak, KamilKSz HETMAN Katowice 1204N:35
13641IVRutkowski, MaksymilianKSz Maraton Łomża 1204N:46
13642Słupik, BartłomiejDworek Białoprądnicki 1204N:6
13643IVPawiński, Kacper KU AZS UW w Warszawie 1204N:5
13644Gardy, Józef Bielany Wrocławskie1204N:2
13645IVHul, Paweł 1204N:10
13646IVPrzybysz, Jarosław Wrocław1204N:14
13647IIINajdecka, Laura KSz Polonia Wrocław1204N:65
13648IIICesnowski, Maciej MDK Białystok1204N:51
13649VDzida, MaurycyKSz Jelonka Jelenia Góra 1204N:7
13650IVNaumowicz, NelKSz Jelonka Jelenia Góra 1204N:6
13651IVKubicki, Tomasz Wrocław1204N:19
13652Szymański, Karol LUKS Tempo Ożarów 1204N:6
13653VSokołowski, Adam 1204N:5
13654IVPająk, Maksymilian UKS Magnus Rzezawa1204N:20
13655VBanasiak, Szymon1204N:5
13656IVJaroszek, MaciejUKS Caissa Warszawa 1203N:65
13657IVGajewska, KarolinaKluczbork 1203N:12
13658VDyszczyński, KorneliuszSkarszyn1203N:7
13659IVZyga, Filip Gim nr 19 1203N:9
13660VSiczek, Mikołaj1203N:7
13661IVBorysowski, Maksymilian KS 64 Zielona Góra 1203N:10
13662IVStypik, PawełRDLP Olsztyn 21203N:23
13663VMatracki, Filip LUKS Kielce 1203N:7
13664IVRogala, FranciszekUKS Smecz Konin 1203N:16
13665IIIPodzwardowski, Igor UKS Korona Gdańsk1203N:146
13666VKarpiński, SzymonUKS Caissa Warszawa 1203N:7
13667IIIKorzeniewski, WiktorUKS Czternastka Warszawa1203N:115
13668IVŚnieg, Bartosz MKS MOS WIELICZKA 1203N:7
13669IVIzydorzak, Wojciech 1203N:7
13670IVChojnacki, Seweryn1203N:13
13671IVPrzechera, Antoni Kraków 1203N:19
13672IIIKamińska, MariaLKS Chrobry Gniezno 1203N:108
13673VOwsiany, Krzysztof1203N:7
13674IVKlekowicki, WiktorBielsk1203N:6
13675IVLutostańska, Agata SRSDiM Węgrów 1203N:11
13676IIINiemier, MartynaKS Korona Zakrzewo1203N:123
13677IVSzpura, Bartosz UKS BIAŁY PION Gryfino 1203N:23
13678Korbiel, BartłomiejKoło Szachowe Krzeszowice1203N:7
13679IVKosydar, Patryk TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1203N:30
13680IVPłaskowicki, GrzegorzSP Sióstr Felicjanek nr 28 W-wa Wawer1203N:27
13681IVOlejniczak, Klaudia MKS Wicher Zbąszyń1203N:9
13682VMarcinkiewicz, Jacek1203N:6
13683VBartnik, Tomasz Olecko1203N:4
13684VCiupak, TomaszWarszawa1203N:4
13685VTomala, Maksymilian Rogoż1203N:7
13686VKubalski, Karol SP 8 Legionowo1203N:5
13687VPrzybyłowicz, Olaf ULKS Lipinki1203N:7
13688IIBorkowy, MałgorzataGimnazjum Nr 14 Gliwice 1202N:361
13689Hang, MikołajUKS Gedanensis Gdańsk1202N:6
13690VMarszk, Antoni1202N:18
13691IVDuda, Julia Rzeszów - Krynicka 1202N:8
13692IVKorytowski, Sebastian LKS Chrobry Gniezno 1202N:9
13693IIIPośpiech, MateuszGimnazjum Nr 3 Tychy1202N:90
13694IVKalinowski, Piotr UKS GCK Sękowo 1202N:22
13695IVOsiecki, KamilTKKF Promyk Ciechanów1202N:32
13696IIIMościcka, JuliaUKS Ognisko Rydułtowy1202N:26
13697IIKraszewska, OlgaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1202N:104
13698Misiewicz, PrzemysławBiałystok1202N:9
13699VStefanik, MaciejModerówka1202N:4
13700IVBójski, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1202N:26
13701IIIVarriale, Janfranco KSz Polonia Wrocław1202N:65
13702IVWoźniak, WeronikaCK Siechnice1202N:27
13703IVBartnicka, Olena1202N:7
13704IVKałuziński, Mateusz GOKiS Moszczenica 1202N:26
13705IVGwoździewicz, Wiktor OWR Andrychów1202N:16
13706IIISidło, Małgorzata ChTS Chorzów 1202N:151
13707IVKaryś, Jakub LUKKS Kielce1202N:28
13708IVJonczyk, PaulinaKSz Jelonka Jelenia Góra 1202N:7
13709VSkarzyński, Nataniel 1202N:6
13710IVKlabisz, JakubUKS Caissa Warszawa 1202N:16
13711VDzidek, AdamSOK Sułkowice1202N:2
13712VKamecki, DariuszCKiS Skawina1202N:2
13713IVGłowacki, Mateusz1202N:14
13714IIIZielińska, Laura 1202N:24
13715VSzelejewski, Andrzej1202N:4
13716Świercz, NikolaUKS Skoczek / SP 15 1202N:6
13717VDźwigaj, Dariusz Przemków 1202N:7
13718VDziadosz, AdrianKKSz Urania Krosno1201N:4
13719IIIBednarek, SzymonSP-11 1201N:116
13720IVMichalska, AgnieszkaLZS Goniec Kluczbork1201N:11
13721IVRomanowski, Jakub UKS Caissa Warszawa 1201N:26
13722VWoźniak, Dawid RKS MAT Ruda Śląska 1201N:8
13723IIICzopińska, LiliannaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1201N:69
13724IIITrzcińska, Julia KSz Sulechów 1201N:31
13725VObara, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 1201N:9
13726IIIWitwicki, Łukasz JKSz-W Jarocin1201N:39
13727VGrześ, Mateusz Białystok1201N:2
13728IVBuczek, Jan RDK Biała1201N:42
13729IIIKozak, KrzysztofPrywatne Gimnazjum w Kętrzynie 1201N:40
13730VKlimkiewicz, Tomasz 1201N:12
13731IVHoleksa, PiotrUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1201N:15
13732IVStraupisz, Maciej ŁKS Szach-Centrum Łódź1201N:3
13733IIIStrama, Mateusz OWR Andrychów1201N:43
13734VOrłowski, BartoszMKS Wicher Zbąszyń1201N:9
13735VBednarczyk, Kamil 1201N:3
13736IVRadecki, KazimierzPszów1201N:22
13737IVJankowski, Mikołaj NSP Zelków 1201N:7
13738IIIKrólicka, Gabriela Stowarzyszenie Nasz Rymanów II 1201N:19
13739IVWeroński, Przemysław1201N:31
13740IVSzuba, Mikołaj UKS Skoczek /SP 1 1201N:39
13741Lewandowski, Janusz Morski Gdańsk1201N:19
13742VTracz, JanJutrzenka Dąbrowa Górnicz 1201N:8
13743IVBednarski, Michał Hetman Ostrowiec Św.1201N:11
13744IVMaliszewski, Stefan SP Krynki 1201N:28
13745VMandziuk, SzymonKSz Maraton Łomża 1201N:7
13746VPieles, AleksanderMUKS MDK Śródmieście Wrocław1200N:1
13747IVGęsicki, MaciejMUKS MDK Śródmieście Wrocław1200N:6
13748VKubiak, Wiktor1200N:2
13749IVStrasburger, Franciszek 1200N:7
13750VUściłko, Adam LUKSz Orient Sokółka Sokółka1200N:18
13751IVPiłat, Paulina Rybnik1200N:5
13752VFilipowicz, Grzegorz1200N:2
13753VŁuba, Wojciech KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1200N:2
13754VPapierz, JakubWarszawa1200N:8
13755VAdamczewski, MateuszUKS Smecz Konin 1200N:9
13756IIGdula, Anna S-KKS Przemyśl 1200N:139
13757IVKojło, Jakub Białystok1200N:13
13758VBorkowski, Adam Bydgoszcz 1200N:5
13759VGajuk, Piotr Hetman Ostrowiec Św.1200N:6
13760IVKołodziejski, MaksymilianParafia Gościno1200N:5
13761VPaczkowski, ZbigniewPUKS Mikołaj Gąbin1200N:8
13762Węcławiak, DariuszPOLONIA Środa Wlkp.1200N:8
13763VBitner, Jakub KU AZS UW w Warszawie 1200N:4
13764VKłym, OliwierKrośnieńska Akademia Szachowa 1200N:5
13765IVJasik, JerzyHetman Krapkowice 1200N:6
13766IIIReszka, GabrielaSkierniewice1200N:23
13767IVRzempołuch, Jakub1200N:24
13768VFlorczyk, Ksawery RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1200N:2
13769VStokowski, Dariusz1200N:2
13770IVPiszczatowski, ŁukaszSP Dąbrówka Kościelna1200N:20
13771IVReduta, RafałKSP Blachnickiego Białystok1200N:37
13772IVRefling, Bartosz1200N:14
13773IVGawiński, JanKSSSN Ursynów Warszawa 1200N:20
13774IVFrydryk, Hubert UKS SP 1 Brzozów 1200N:15
13775IIIBuczek, Malwina UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1200N:31
13776IVKłys, Kacper MUKS MDK Śródmieście Wrocław1200N:30
13777IVMasłyka, WiktoriaUKS G4 Tarnowskie Góry 1200N:5
13778Gajewski, SzymonSP Bakałarzewo 1200N:6
13779VLipiński, Kacper SP Filipów 1200N:4
13780IVGórnisiewicz, ZuzannaSekcja Szachowa DOMINIK TTKF Dobczyce 1200N:7
13781IVMejer, FilipMDK 1 Bytom 1200N:7
13782VRadzikowski, Kacper Czernikowo1200N:7
13783IVStoppel, Szymon UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1199N:25
13784VKrasiński, Jakub 1199N:6
13785VPopielecki, MarcinKS 64 Zielona Góra 1199N:3
13786IVKawa, Filip UKS GCK Sękowo 1199N:13
13787IVPiśmienna, WeronikaSP 37 Białystok1199N:9
13788IVLitwa, Anna UKS SP3 w Bogatyni1199N:7
13789IVBuryn, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1199N:6
13790IVGórecki, KacperSP3 Myślenice1199N:32
13791IVGruszecki, FilipPGA nr 6 Kraków1199N:9
13792Łaba, PiotrBiłgoraj 1199N:7
13793IVBiliński, DariuszOlsztyn 1199N:4
13794IVSerdeczny, KarolElbląg 1199N:6
13795IIIKlima, Gabriela UKS GONIEC Staniątki 1199N:28
13796IIIPędziwiatr, Wiktor OWR Andrychów1199N:27
13797IIIKarpiński, Jakub TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1199N:19
13798IVCichoń, Michał1199N:6
13799IVStasiak, JanUKS Iskra Piła 1199N:8
13800IIKokoszka, AlicjaUKS Jedynka Bełchatów 1199N:77
13801IVSzwec, Konrad SP 5 Nysa 1199N:9
13802IVNalepka, Tomasz Szynwałd 1199N:6
13803IVWińcza, Viktoria 1199N:12
13804IVWięch, Andrzej KSz. Hańcza Suwałki 1199N:116
13805VPraszczałek, AntoniToruń1199N:12
13806IVPłocica, WiktoriaPiechowice1199N:11
13807IVGoraj, BartłomiejUKS Czarny Koń Olkusz1199N:9
13808IIIDzierzgowska, JagodaKSz Polonia Warszawa1199N:77
13809IVWłodarczyk, KamilUKS Caissa Warszawa 1199N:21
13810IIIBryszewski, Mateusz UKS Caissa Warszawa 1199N:36
13811IVLecyk, PrzemysławWKS KOPERNIK1199N:47
13812VBełbot, Adrian SP Bakałarzewo 1199N:7
13813IVJokiel, WiktorKS AZS Wratislavia1199N:5
13814VRaff, Jakub UKS Gambit Wesoła1199N:4
13815VPajączkowski, BartoszRadom 1199N:3
13816Hreczycho, Konrad Poznań 1199N:9
13817IIIBaran, Maja UKS GONIEC Staniątki 1199N:31
13818VGamrat, AdamChorzow 1198N:6
13819IVCywiński, PiotrBydgoszcz 1198N:32
13820IVKrukar, GrzegorzStowarzyszenie Nasz Rymanów1198N:8
13821VWowra, Kamil1198N:10
13822IIHutnik, TomaszWOK Wałbrzych1198N:48
13823IVSzałaj, JeremiaszKSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1198N:12
13824IVPurzycki, Tymon UKS Korona Gdańsk1198N:28
13825IIKlima, JuliaUKS Goniec Staniątki 1198N:184
13826IVNevmyanov, Witold Szachowy Uniwersytet Warszawa 1198N:21
13827VWorzała, Bartosz 1198N:5
13828IVCharzyński, Maciej Płock1198N:20
13829IVBojczewski, Michał Lksz Lublin 1198N:9
13830VDolata, Arkadiusz Kiliński OSiR Trzemeszno 1198N:11
13831IVAdamczyk, Zuzanna ŁKS Szach-Centrum Łódź1198N:12
13832IIŁupiński, MarcelMUKS MDK Śródmieście Wrocław1198N:198
13833IVCybruch, JakubKSz GAMBIT MDK Świdnica1198N:24
13834IVPluta, Alicja UKS SP3 w Bogatyni1198N:4
13835IIISzymczyk, AntoniGdynia1198N:75
13836IIIKamińska, Anna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1198N:54
13837IVZałęski, Mateusz1198N:50
13838IVGłowacka, Julia1198N:7
13839IVKuczera, Aleksander 1198N:5
13840IVJastrzębski, Natan AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1198N:27
13841VBaran, MaksymilianLZS Mewa Goliszów1198N:6
13842VGołaś, KarolWarszawa UKS Żagle 1198N:4
13843IVRomańczuk, Ireneusz1198N:3
13844VCholewczyński, FranciszekSzachowy Uniwersytet Warszawa 1198N:7
13845IVKawa, AnnaOlsztyn 1198N:6
13846VPolicki, Philip KS Polonia Wrocław 1197N:1
13847IIIBartmański, Zbigniew 1197N:69
13848VOlechowski, Jakub Szkoła Podstawowa nr 1 w Leżajsku 1197N:1
13849IVŚwierkowski, Piotr MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1197N:28
13850IVZawadzki, Arkadiusz SRSDiM Węgrów 1197N:19
13851VRaczkowski, AdrianUMKSz Jaćwież Suwałki1197N:8
13852IVŁoś, Patryk PG Mońki 1197N:15
13853IVKorytowski, Gracjan LKS Chrobry Gniezno 1197N:18
13854VOkręglicki, JanMKS KSOS Kraków1197N:1
13855VGruszka, Patryk KS 64 Zielona Góra 1197N:15
13856IVMikołajczyk, Mateusz UKS Trzydziestka Olsztyn1197N:25
13857IVCaban, MichałGimnazjum w Zabrzegu1197N:24
13858IIIHodur, IzabelaKGL Szarotka Wadowice Górne1197N:65
13859IIIŚwiątek, IzabelaUKS Spartakus Kolbuszowa1197N:28
13860VSobotkiewicz, Mateusz 1197N:1
13861IVRedzimski, Mikołaj UKS FALA Świekatowo1197N:48
13862IVBekier, Marta 1197N:9
13863VStępień, Aleksander Zakopane1197N:7
13864VSzot, MaciejMUKS Stoczek 45 Białystok1197N:9
13865IICzerska, MartynaKKSz Urania Krosno1197N:102
13866VGruszczyński, Patryk MUKS MDK Śródmieście Wrocław1197N:16
13867IVSzumada, ZorianaS-KKS Przemyśl 1197N:11
13868IIIAugustyniak, CyrylRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1197N:80
13869IVKuśnierz, UrszulaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1197N:7
13870IVKosiorek, Jakub SRSDiM Węgrów 1197N:11
13871VRobak, MichałŁochowo1197N:7
13872IVCała, Igor KSz GAMBIT MDK Świdnica1197N:40
13873IVPiekarz, KarolRDK Drabinianka 1197N:15
13874IVPrzybylik, Alicja KSSSN Ursynów Warszawa 1197N:7
13875IVWszołek, Daria 1197N:13
13876IVLutyński, PiotrPG Słobódka 1197N:7
13877VKuranowski, KacperSP Słobódka 1197N:4
13878IVFerlak, AnnaUKS przy SP 8 Chrzanów 1197N:9
13879VHajdamowicz, Maciej MUKS MDK Śródmieście Wrocław1196N:7
13880VKarwat, Mateusz KS Unia Bieruń Stary 1196N:7
13881VWęgrzyn, DamianUKS Trzydziestka Olsztyn1196N:6
13882VPiróg, Paweł1196N:18
13883IVKulikowski, Michał II Liceum Ogólnokształcące Tarnowskie Góry1196N:29
13884IVKosman, DamianMUKS MDK Śródmieście Wrocław1196N:12
13885IVZaremba, Hubert LKS Goniec Żarów1196N:79
13886IIIZalewska, Katarzyna ULKS Dobre1196N:55
13887IIIKosson, Mateusz UKS Caissa Warszawa 1196N:82
13888VPabian, CezarySSP 2 STO Białystok1196N:9
13889VRudziński, AntoniPC1196N:2
13890VOchal, Piotr1196N:6
13891IVPawłowski, MaciejUKS TSz Zieloni Zielonka1196N:39
13892IVHoffman, JakubMDK Białystok1196N:84
13893IVBednarska, KatarzynaGimnazjum Nr 14 wCzęstochowie1196N:6
13894VPiórek, PiotrStrzegom1196N:13
13895VWilk, KacperSSP nr35 im.Noblistów Polskich w Legionowie1196N:5
13896VBajerowski, Piotr SSP nr35 im.Noblistów Polskich w Legionowie1196N:5
13897VGniot, Wojciech SP 9 Otwock 1196N:8
13898VNawara, Grzegorz1196N:5
13899IVStępniak, Wiktoria KS 64 Zielona Góra 1196N:12
13900IIICituk, Adam UKS SP1 Jedynka Tychy 1196N:103
13901IVHamkalo, PawelPalac Mlodziezy Szczecin1196N:6
13902IVKuropatnicki, StanisławWrocław1196N:85
13903IIIKaczorowska, ZofiaUKS Skoczek Milicz1196N:34
13904IVDomański, Marcel MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1196N:28
13905IVMądrala, Artur 1196N:9
13906IVHyżyk, PatrycjaUKS ZSO Włoszakowice 1196N:8
13907Dziatczak, Marcel 1196N:7
13908Ciepichał, Przemysław Chrzanów 1196N:13
13909VWołczek, Maksymilian SP 28 Klasa II1195N:9
13910IVUrbański, JakubMKS Wicher Zbąszyń1195N:14
13911VPypłacz, Jan MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1195N:2
13912IVBienias, Rafał Liceum Katolickie Łomża 1195N:71
13913IVLewandowski, Kacper 1195N:43
13914IVKarpiuk, Bartłomiej1195N:71
13915VDoda, Jakub KSz LECH-WSUS Poznań 1195N:1
13916IVWięch, Jakub 1195N:20
13917VOracz, KamilRoszada Radom 1195N:7
13918VSiejak, Artur LUKS Iskra Marzenin 1195N:3
13919VOller, KrzysztofSP 10 Olsztyn 1195N:9
13920IIIStvol, Gloria UKS Korona Gdańsk1195N:127
13921VDąbrowa, KonradTS Wisła Kraków 1195N:3
13922IIIRyński, Marcin MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1195N:67
13923IVWójtowicz, Dawid MOSIR Klub Olimpijczyka Mysłowice1195N:17
13924IIIGrabowski, JakubUKS SP11 Skoczek Tczew1195N:106
13925IISzostkowski, Kacper UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1195N:117
13926IIIWilanowski, WiktorKSSSN Ursynów Warszawa 1195N:116
13927VJacaszek, WiktorMUKS MDK Śródmieście Wrocław1195N:6
13928IIIKrzysztyńska, MariaLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1195N:26
13929IVDudziński, TomaszUKS SP3 w Bogatyni1195N:7
13930IVSzymańska, Konstancja1195N:14
13931IVKrysiak, Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 1195N:7
13932IVStanik, Bartosz Radom - parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza1195N:7
13933Kacprzyk, MarcinGrudziądz1195N:7
13934VHennig, MaciejSP 6 Wejherowo1195N:7
13935VPaszkiewicz, BartoszSSz Szachpol Łuków1195N:8
13936IVKorzan, Mateusz LUKS Lubartów1195N:7
13937IVPozorski, Jakub UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1195N:48
13938VMazur, JacekKKSz Urania Krosno1195N:1
13939IIIŻurawski, DariuszUKS Czternastka Warszawa1195N:89
13940IVKowalski, Filip GIMNAZJUM 5 POZNAŃ 1195N:6
13941IVMirek, JakubUKS Pałac Młodzieży Katowice 1195N:14
13942IVWęgrzyniak, FilipMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1195N:14
13943VWołoszyn, Patryk UKS Orlik Rudnik n/Sanem1195N:9
13944VKubeczko, Dominik UKS ZSO Włoszakowice 1195N:5
13945IVKwiatkowski, Leon SP nr 18 Olsztyn1195N:7
13946VRadziul, MateuszSP 19 1195N:14
13947IVŻochowski, NatanielUKS TSz Zieloni Zielonka1195N:3
13948IVKwiatkowska, Dorota 1195N:7
13949Tokarek, Franciszek Pniewo1195N:7
13950Konstańczuk, MarcinBiałystok1195N:6
13951IVWielgus, JakubŚcinawka Dolna 1194N:13
13952VKrzemiński, Bartłomiej1194N:8
13953IVStrzelczyk, SaraKS Mechanik Stargard Szczeciński 1194N:6
13954VDziamba, Mateusz1194N:6
13955IISamborska, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1194N:130
13956VPrądzyński, Maciej1194N:5
13957IVRosenhain, Jonathan 1194N:17
13958VKasperski, JakubZSS Nr 2 Limanowa 1194N:1
13959IVKokociński, JakubRzKSz Rzeszów1194N:134
13960VMorawski, Zbigniew1194N:5
13961IIHertlein, Agnieszka SCS Sokół Chorzów1194N:58
13962VOlbrycht, Michał Rogi1194N:2
13963VMazur, WacławBYSTROVIA IV Bystrowice 1194N:3
13964VKobyliński, Jacek1194N:1
13965VWaliszka, Filip UKS Płomyk Nekla 1194N:1
13966IVCzerwińska, ZofiaZS Bóbrka1194N:4
13967IVPłoska, KatarzynaSp nr 6 Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie1194N:14
13968IVCieplińska, LidiaKSz Jelonka Jelenia Góra 1194N:9
13969IVFiłatowa, Anna ŁKS Szach-Centrum Łódź1194N:8
13970IVMuehsam, KarolKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1194N:9
13971IIIKarnasiewicz, EmiliaSP 3 Mielec 1194N:64
13972Bodzęta, Łukasz Klub Szachowy Junior - Lubin1194N:8
13973IVKnap, Krzysztof UKS Gedanensis Gdańsk1194N:28
13974VWieteska, AleksanderBytów1194N:6
13975VHebdowski, Jeremi Kryniczno 1194N:7
13976IVPszon, Joanna 1193N:20
13977VBrzostowski, Tomasz Warszawa1193N:7
13978IIICiesielska, Małgorzata   GKSz Solny Grzybowo 1193N:62
13979VKsiążek, ArkadiuszGimnazjum nr 91193N:17
13980VSznaze, Piotr KSz Zakrzewo-Start Elbląg1193N:12
13981IIIRakowska, Paulina TKKF Rzemyk Gdynia1193N:33
13982VZabor, Daniel MUKS MDK Śródmieście Wrocław1193N:7
13983VRydz, Klaudiusz GOK Sułkowice1193N:7
13984VSommer, PawełUKS SP11 Skoczek Tczew1193N:2
13985IIIGórna, Barbara Hetman Łuków1193N:52
13986IVMarks, BartoszNCKiB Nowy Staw 1193N:15
13987IVNalepa, Jan 1193N:28
13988IVOjrzyński, Tymoteusz UKS TSz Zieloni Zielonka1193N:56
13989VBudzyński, Artur MKS Start Lublin1193N:20
13990IIIGrochulski, AdamKSz Piątka Skierniewice1193N:78
13991IIIWalasek, RadosławGdynia1193N:58
13992IIIKaczmarczyk, EdytaLKS Lotos Jabłonna 1193N:101
13993IVJażdżyk, BartoszKSSSN Ursynów Warszawa 1193N:28
13994IVGrządka, DominikaKS LAURA Chylice1193N:7
13995IIIBaran, MariaMKS MOS Wieliczka 1193N:76
13996IVGrosse, Mateusz Caissa Pion Zielona Góra1193N:13
13997IIIBąk, WojciechUKS Caissa Warszawa 1193N:44
13998VMazurkiewicz, Tymon SP 2 Mszana Dolna 1193N:5
13999IIIWiszniewska, Gabriela SP nr 11 Suwałki 1193N:110
14000IIIByczuk, Miłosz UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1193N:49
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)