ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19118)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22812);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32937)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (89);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12781)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11266);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
14001VKobyliński, Jacek1194N:1
14002VWaliszka, Filip UKS Płomyk Nekla 1194N:1
14003IVCzerwińska, ZofiaZS Bóbrka1194N:4
14004IVPłoska, KatarzynaSp nr 6 Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie1194N:14
14005IVCieplińska, LidiaKSz Jelonka Jelenia Góra 1194N:9
14006IVFiłatowa, Anna ŁKS Szach-Centrum Łódź1194N:8
14007IVMuehsam, KarolKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1194N:9
14008IIIKarnasiewicz, EmiliaSP 3 Mielec 1194N:64
14009Bodzęta, Łukasz Klub Szachowy Junior - Lubin1194N:8
14010IVKnap, Krzysztof UKS Gedanensis Gdańsk1194N:28
14011VWieteska, AleksanderBytów1194N:6
14012Bychowska, MartaWKSz 1938 Włocławek 1194N:6
14013VHebdowski, Jeremi Kryniczno 1194N:7
14014IVPszon, Joanna 1193N:20
14015VBrzostowski, Tomasz Warszawa1193N:7
14016IIICiesielska, Małgorzata   GKSz Solny Grzybowo 1193N:62
14017VKsiążek, ArkadiuszGimnazjum nr 91193N:17
14018VSznaze, Piotr KSz Zakrzewo-Start Elbląg1193N:12
14019IIIRakowska, Paulina TKKF Rzemyk Gdynia1193N:33
14020VZabor, Daniel MUKS MDK Śródmieście Wrocław1193N:7
14021VRydz, Klaudiusz GOK Sułkowice1193N:7
14022VSommer, PawełUKS SP11 Skoczek Tczew1193N:2
14023IIIGórna, Barbara Hetman Łuków1193N:52
14024IVMarks, BartoszNCKiB Nowy Staw 1193N:15
14025IVNalepa, Jan 1193N:28
14026IVOjrzyński, Tymoteusz UKS TSz Zieloni Zielonka1193N:56
14027VBudzyński, Artur MKS Start Lublin1193N:20
14028IIIGrochulski, AdamKSz Piątka Skierniewice1193N:78
14029IIIWalasek, RadosławGdynia1193N:58
14030IIIKaczmarczyk, EdytaLKS Lotos Jabłonna 1193N:101
14031IVJażdżyk, BartoszKSSSN Ursynów Warszawa 1193N:28
14032IVGrządka, DominikaKS LAURA Chylice1193N:7
14033IIIBaran, MariaMKS MOS Wieliczka 1193N:76
14034IVGrosse, Mateusz Caissa Pion Zielona Góra1193N:13
14035IIIBąk, WojciechUKS Caissa Warszawa 1193N:44
14036VMazurkiewicz, Tymon SP 2 Mszana Dolna 1193N:5
14037IIIWiszniewska, Gabriela SP 11 Suwałki1193N:110
14038IIIByczuk, Miłosz UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1193N:49
14039IVWójcik, DawidUKS SP1 Jedynka Tychy 1193N:13
14040IIIGóral, AntoniUKS ŻAGLE Warszawa 1193N:83
14041IVWojtyna, PiotrSP Włoszakowice 21193N:9
14042VKwaśny, OskarULKS SKOCZKI Słopanowo 1193N:4
14043IVDrożdżyński, Dominik UKSz Skoczek Choszczno1193N:2
14044IVBoczkowski, CzesławSRSDiM Węgrów 1193N:14
14045VHurna, KamilKS 64 Zielona Góra 1193N:12
14046IIILecyk, PrzemysławWKS Kopernik Wrocław 1193N:54
14047VJaworski, Łukasz 1193N:4
14048IVKurzawińska, Paula AZS Poznań 1193N:5
14049VŚwiątek, KamilKLS Piechowice1193N:6
14050IVKołodziej, Maksymilian 1192N:33
14051IVBugaj, Franciszek ZS 91192N:110
14052IIIGrefkowicz, JuliannaKSz HETMAN Katowice 1192N:30
14053IVRyczkowski, IgorLKS Chrobry Gniezno 1192N:62
14054IIITomaszewicz, JanUKS Korona Gdańsk1192N:223
14055IIGóra, Aleksandra UKS Awans Żyrzyn 1192N:295
14056IIIZarębski, PiotrSzkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie 1192N:140
14057VDereniowski, Marcin 1192N:11
14058VŻulewski, JacekMG Słupsk1192N:3
14059VZięba, Kacper1192N:6
14060VSkowroń, Szymon1192N:3
14061VKaliszewski, BartłomiejSP nr 2 Ostróda1192N:6
14062IVŁasocha, SzymonUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1192N:9
14063IVGrzegorczyk, Joanna G.nr 164 Polskich Olimpijczyków W-wa Białolęka 1192N:7
14064IVRobak, Wiktor UKS Smecz Konin 1192N:3
14065IVKowalczyk, Marcin UKS Caissa Warszawa 1192N:44
14066IVKrzyżostaniak, Kinga TTSz Tęcza Turek 1192N:13
14067VGondzik, Szymon KSz Górnik Lędziny1192N:3
14068IVNałęcz, AnnaTKKF PROMYK Ciechanów1192N:16
14069IVPawlik, Jan 1192N:12
14070VMaciaszek, OskarGimnazjum nr 2 Nowy Targ1192N:7
14071IVMika, AdrianTS Kuźnia Rybnik 1192N:36
14072IVJanus, DawidWKSz HETMAN Wałbrzych1192N:80
14073VKruk, MarcinKSz GAMBIT MDK Świdnica1192N:3
14074IVZawadzka, AleksandraUKS TSz Zieloni Zielonka1192N:7
14075IIISzwedt, LeonNASZACH Nowy Tomyśl1192N:41
14076IVNowicka, Lena MKS Wicher Zbąszyń1192N:31
14077IVNowak, Aleksander KS Korona Zakrzewo1192N:7
14078VKsiężopolski, GrzegorzSP Nr 5 Siedlce 1192N:6
14079VDobosiewicz, DawidSP Bojmie 1192N:6
14080VBurzyński, Artur SP Słobódka 1192N:7
14081IVGajda, Szymon LKSz Caissa Lubsko1192N:7
14082Obliński, Hubert KS 64 Zielona Góra 1192N:6
14083IVDziedzic, Jan Pruszcz Gdański1192N:14
14084IVJeda, Michał SP nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 1192N:22
14085VKurek, Aleksander Kochlice1192N:7
14086VKonieczny, Robert 1192N:5
14087IVKogutek, Zuzanna1191N:8
14088VTomicki, Wiktor Wrocław1191N:14
14089IVSamborska-Lis, MariaPKS Leśny Bydgoszcz1191N:5
14090VJońca, AlanRKS Mat Ruda Śląska 1191N:8
14091VGrabarczyk, KacperLublin1191N:2
14092IVRozwadowski, Krystian KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1191N:50
14093IVLis, Robert 1191N:27
14094IVMarkiewicz, Hanna Gubiński Klub Szachowy 1191N:4
14095IVBrowarski, MiłoszII LO w Kędzierzynie-Koźlu1191N:9
14096IVRządkowska, Karolina SRSDiM Węgrów 1191N:6
14097IIIMacioch, AdaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1191N:56
14098IVJastrzębski, Piotr UKS TSz Zieloni Zielonka1191N:44
14099IIINawojski, Tobiasz MDK Chorzów1191N:61
14100VZamojski, Jakub Lublin1191N:9
14101IVSikora, Emilia1191N:6
14102VBiałas, Aleksandra UKS Pałac Nieborów1191N:8
14103VKata, Krystian1191N:3
14104IVKlimas, Dawid SRSDiM Węgrów 1191N:31
14105IVWenda, Aleksandra G. nr4 im. Książąt Mazowieckich Ciechanów 1191N:7
14106IVGralak, Natalia M-GOK GAMBIT Ślesin1191N:8
14107IVKwiatkowska, ZuzannaUKS Smecz Konin 1191N:10
14108IVLemanowicz, FranciszekAZS Poznań 1191N:21
14109IVWąsikowski, Marcin 1191N:6
14110IVŁuniewska, AleksandraCOKiS Ciechanowiec1191N:7
14111VGłąbiak, DominikLZS Mewa Goliszów1191N:2
14112IVBednarski, Michał Hetman Ostrowiec Św.1191N:17
14113VMankowski, Marcel KSz Gambit Świecie 1191N:1
14114VWrona, Maciej 1191N:7
14115VWarzocha, Filip Akademia Montessori Pruszcz Gdański1191N:9
14116IVTarnopolski, JakubCKiS Skawina1191N:2
14117VKulczyński, Kamil1191N:4
14118VRolek, JanMdk Jasło1191N:2
14119IVMyszkowska, Roksana UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1190N:25
14120VŻmijewski, Norbert GOK w Wojewodzinie1190N:7
14121IISzachniewicz, WeronikaKSz Miedź Legnica1190N:107
14122IVRembiasz, RobertKTS Kalisz1190N:31
14123VNasterski, Sebastian1190N:6
14124VBohdziewicz, MateuszSSP 2 STO Białystok1190N:8
14125IVCzeremcha, GabrielG ŚMŚR1190N:9
14126IVModrzejewski, PawełLipusz - parafia pw. św. Michała Archanioła1190N:14
14127IIISchmidt, Rafał 1190N:17
14128VNalepka, Patryk 1190N:7
14129VBrzoskowski, GracjanKościerzyna1190N:3
14130IVBobik, Maciej KSz Gryf Szczecin 1190N:18
14131VNależny, Cyprian Sopot 1190N:3
14132IVLitwiniec, Paweł Rzeszów1190N:26
14133IVZdybel, MikołajUKS SP3 w Bogatyni1190N:87
14134IIStankiewicz, ZofiaKSSSN Ursynów Warszawa 1190N:53
14135IVZychowicz, BartoszUKS przy SP 8 Chrzanów 1190N:45
14136IVŚwiercz, PatrycjuszKSz Jelonka Jelenia Góra 1190N:10
14137IVKondys, Piotr KSz Silesia Racibórz 1190N:33
14138IVKuczewski, KamilUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1190N:41
14139IVKonieczny, MarekChTS Chorzów 1190N:46
14140IVKołudzki, ŁukaszUKS Pijarski KS 1190N:6
14141VPabis, MateuszKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1190N:6
14142IIIKopiczko, Natalia Gim. nr 5 Suwałki1189N:52
14143VSadło, Mateusz UKS Zawisza Kolbudy 1189N:4
14144IVSnopek, Dawid MDK Radom 1189N:5
14145IVCieciura, Maria Rybnik1189N:8
14146VMrzigod, KrzysztofUKS SP1 Jedynka Tychy 1189N:7
14147IVSzczepanik, Natalia S-KKS Przemyśl 1189N:7
14148VPrzybylski, Sebastian 1189N:8
14149IVDukowski, Jakub KSz Odrodzenie Kożuchów 1189N:30
14150IVŁaszczuk, Paweł Warszawa1189N:65
14151IVOrłowski, MateuszUMKS HETMAN Marklowice1189N:28
14152VPaterman, Jan Wielopole MB Różancowej 1189N:3
14153IIIKrotowski-Cacha, TymonUKS Korona Gdańsk1189N:194
14154IIHryceńko, Karolina Krosno1189N:38
14155IIKowalewska, PatrycjaOTSz Ostrów Wielkopolski 1189N:27
14156VKosiński, BartoszKU AZS UW w Warszawie 1189N:6
14157IIIKałużny, Wojciech KSz GAMBIT MDK Świdnica1189N:18
14158IVZakowicz, AntoniKU AZS UW w Warszawie 1189N:21
14159IVMazurkiewicz, StanisławUKS POLAN Poznań 1189N:11
14160IVSzydłowski, Rafał LUKSz Orient Sokółka1189N:65
14161VWachowiak, Kacper UKS Hetman Żydowo1189N:5
14162IVSadowski, Krzysztof KS 64 Zielona Góra 1189N:33
14163IVRygiel, Filip KLIM UKSz Gambit Starachowice 1189N:32
14164IIIMarchela, Kinga MUKS Fidei Węgrów 1189N:14
14165IIIKoźmiński, Antonina NASZACH Nowy Tomyśl1189N:52
14166VPyrzewski, KamilGrudziądz1189N:6
14167IVSieradzki, JakubUKS GONIEC Staniątki 1189N:12
14168IIIDobosiewicz, DawidMAZSzach w Warszawie1189N:21
14169IVSalamandra, Julia LUKS Tempo Ożarów 1189N:5
14170IVChudy, DominikUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1189N:14
14171VWoźniak, AdamKętrzyn1189N:4
14172Wolski, Jan Trzebnica 1189N:7
14173VKałużny, Adam KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1189N:8
14174VPelc, Aleksander1188N:1
14175VMałolepszy, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1188N:13
14176VDulba-Kamiński, JanSP Węgrów 1188N:1
14177Rąba, ŁukaszLKS Strażak Zabrzeg1188N:8
14178IVGrodzka, NataliaUMKS Na Pięterku Poznań 1188N:21
14179Gnieciak, MiroslawPCSzN"Idea"Swiebodzin 1188N:1
14180VFalkowski, Paweł LKS Promień Kowalewo Pom.1188N:9
14181IVMalecki, JakubSKS SMOL - BUD Giżycko 1188N:50
14182VKosewski, Bartosz SP im.Armii Krajowej w Jabłonnie 1188N:5
14183IIICzarniecka, Natalia UKS SP3 w Bogatyni1188N:21
14184IIINasiłowski, JanUKS Caissa Warszawa 1188N:86
14185VWilczyk, MichałKS Lipno Stęszew 1188N:7
14186VKorzeniewski, Dawid UKS Taktyk Białołęka 1188N:7
14187VCygan, MichałUKS Łady Raszyn1188N:3
14188VKsiążek, Dominik1188N:2
14189IVPiotrowski, AlexKS KORONA Zakrzewo1188N:13
14190IVKandefer, HubertL-UKS Burza Rogi1188N:45
14191IVSzpruch, FilipSzkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie1188N:7
14192IVRycyk, PiotrKobierzyce1188N:29
14193VSobolivskyi, UstymLublin1188N:5
14194IVSawicka, Oliwia SP 10 Łomża 1188N:8
14195IIIWalasek, MariaUKS Gambit Świebodzin1188N:33
14196VMojeścik, Hubert KS Fart Kielce1188N:5
14197IIIMajówka, AleksandraMKS Agros Chełm1188N:37
14198IVSzczerba, RobertLUKS Lubartów1188N:6
14199VKl. Ślemp, TomaszWSD Rzeszów, D. Rzeszowska 1188N:5
14200IIIKowal, Kamil1188N:34
14201bkBrzozowski, Dawid UKS Pałac Nieborów1188N:6
14202VPodsiadło, Karol Nadleśnictwo Radom 1188N:17
14203IVŻaba, JakubKKSZ Kraków1188N:30
14204VUriasz, SzymonGKSz Hetman Pilzno1188N:7
14205IIPopiel, Martyna UKS przy SP 8 Chrzanów 1188N:64
14206IVChrupek, Hubert Szynwałd 1188N:5
14207VPawelec, Szymon UKS ZSO Włoszakowice 1188N:4
14208VRupniewski, Tymoteusz KSz Polonia Warszawa1188N:2
14209IVSosnowski, DawidASU Sokółka 1188N:56
14210VGądek, Karol Domasław 1188N:7
14211IVZabost, ErykUKS PAŁAC Nieborów1188N:12
14212VIbron, KarolSP111188N:1
14213IVTylenda, ŁukaszKSz. Hańcza Suwałki 1188N:53
14214VHrycyna, Mikołaj RDK Staromieście 1188N:3
14215IVBodych, Bartosz Ząbki1188N:19
14216VMatysiak, Krzysztof Kryniczno 1188N:7
14217VGrzywacz, Mateusz DK Świt1188N:8
14218VŻytowiecki, DawidMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1187N:12
14219IVKorajczyk, Dominika LKS Lotos Jabłonna 1187N:24
14220VKugel, Dorian Akademia Szachowa Gliwice 1187N:11
14221IVWolny, MilanRKS MAT Ruda Śląska 1187N:25
14222IVKhan, JaśminaKS Legion Legionowo 1187N:20
14223IVBogacka, PaulinaGimnazjum Nr 3 Tychy1187N:17
14224VRóżycki, Szymon UKS OPP Toruń1187N:6
14225IIIKozubal, Kacper KSz Miedź Legnica1187N:38
14226IVPudełko, Oskar UKS SP1 Jedynka Tychy 1187N:17
14227IVSteckiewicz, JuliuszMUKS Stoczek 45 Białystok1187N:15
14228IVMrzygłód, Barbara MTSz Mińsk Mazowiecki1187N:10
14229IVKorsunskij, IvanBiałystok1187N:82
14230VRaś, Damian1187N:2
14231IVKosmacki, KacperMDK Białystok1187N:94
14232IIIAntoniewski, AndrzejUKS Caissa Warszawa 1187N:47
14233IVNiedziałek, Szymon 1187N:8
14234IVRadecki, Franciszek Prywatne Gimnazjum i Liceum im. K. Jadwigi lublin 1187N:29
14235IVKończyło, WiktoriaTKKF Rzemyk Gdynia1187N:6
14236IVNiedorys, GabrielaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1187N:21
14237VPiech, Paweł Skwierzyna1187N:4
14238IIIPortee, PawełUKS MDK GDYNIA1187N:126
14239IVNawracała, Patryk1187N:15
14240VWroński, Mariusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1187N:9
14241IVGaudusiński, KacperUKS SP3 w Bogatyni1187N:5
14242IVKopiczyński, Jakub MLKS Ostródzianka Ostróda 1187N:7
14243IIIWijaszka, OliwiaUKS Giecek Radków1187N:57
14244VWoźniak, Mateusz CK Siechnice1187N:28
14245VKędra, Kamil Humniska1187N:2
14246IVNowacki, Wojciech Skierniewice1187N:25
14247IVCylke, MichałKartuzy 1187N:34
14248IIIKuczyński, MarcelUKS Caissa Warszawa 1187N:38
14249IVKaryś, Jakub LUKKS Kielce1187N:34
14250VPych, Bronisław1187N:6
14251IVCabak, MichałAKS Mikołów 1187N:22
14252IVOlejarczyk, IgorLUKS Strzałków1187N:16
14253IVMierzyński, Igor MKS Wicher Zbąszyń1187N:35
14254IIIŁach, Milena UKS SP 1 Brzozów 1187N:33
14255Procek, Jakub Karnice 1187N:3
14256IVMoliński, DominikULKS SKOCZKI Słopanowo 1187N:15
14257IIIŻydek, Karol LKS Sanovia Lesko 1187N:35
14258VGórski, NikodemSzkoła Podstawowa Nr 12 Katowice 1187N:7
14259IVŻukowski, Kacper SP Bakałarzewo 1187N:8
14260VCzerwonka, JanSzkola Szachowa Gambit Toruń 1187N:14
14261IVWoźnica, AlicjaOleśnica 1187N:17
14262IVMuszyńska, Małgorzata Przemków 1187N:7
14263VRogala, Rafał1186N:9
14264IIIŻyła, Filip 1186N:18
14265IVRaszewska, Aleksandra UKS AKME Sosnowiec1186N:9
14266VImbiorowicz, FilipLKS Chrobry Gniezno 1186N:4
14267VTrybus, KrystianGimnazjum Nr 1 Krosno 1186N:24
14268IIIMajcher, Patryk LUKS Tempo Ożarów 1186N:54
14269VKrüger, FilipLKS Chrobry Gniezno 1186N:1
14270VKimla, Marek1186N:10
14271IVKaszubowski, Adam UKS Korona Gdańsk1186N:72
14272VMalki, Beniamin 1186N:4
14273VSzmigiell, BartoszRzKSz Rzeszów1186N:8
14274VSanok, MichałUKS Hetman Żydowo1186N:4
14275VStępnik, Oskar UMKS Żak Kielce1186N:8
14276IIIKarzel, Irena KS LAURA Chylice1186N:77
14277IVKoczela, Grzegorz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1186N:68
14278IVBirunt, Gabriel UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1186N:7
14279VMędrek, MateuszSP30 Olsztyn1186N:6
14280IIIDuraj, IzabelaSt Pokój OPP w Pokój1186N:59
14281IIIKochanowicz, KsaweryWKS KOPERNIK1186N:91
14282IVGajewski, KacperSt Pokój OPP w Pokój1186N:30
14283IIILemański, Wiktor UKS GONIEC Staniątki 1186N:95
14284VMojeścik, BartłomiejKS Fart Kielce1186N:8
14285IVKolendo, Dominika KSz LECH-WSUS Poznań 1186N:13
14286IIISynowiec, Dominik UKS Magnus Rzezawa1186N:66
14287IVRudnicki, Jakub Radom 1186N:6
14288IVBartczak, OliverUKS Smecz Konin 1186N:3
14289VMaciak, Piotr 1186N:5
14290IVSzymczyna, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław1186N:23
14291IVPiotrak, KarolUKS Caissa Warszawa 1186N:38
14292IVRuszkiewicz, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1186N:13
14293VKrzesik, OskarKLIM UKSz Gambit Starachowice 1186N:7
14294IVMartiian, Mariia1186N:4
14295IVNagły, Krzysztof KSz Polonia Wrocław1186N:67
14296VŻydek, IgorZS Bóbrka1186N:8
14297VMikołajczyk, Jakub UKS Skoczek Elbląg 1186N:7
14298VSzałwiński, Bartosz UKS Ósemka Chojnice1186N:7
14299IVWysmyk, Antoni1186N:20
14300Hornicki, Jakub Szewce1186N:7
14301VŚwierzowski, KacperULKS Lipinki1186N:6
14302IVGłąbiak, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin1186N:9
14303VKrasiński, KacperCzernikowo1186N:6
14304IIIKoćwin, Maciej UKS Szach-Mat Syców1185N:54
14305VStasiński, Damian1185N:7
14306IIIRuta, Grzegorz1185N:366
14307VOrzałkiewicz, FilipSP3 Kościan1185N:4
14308VCysewski, SzymonUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1185N:6
14309IVKozłowska, AleksandraUKS Hetman Puszcza Mariańska 1185N:12
14310VKomarnicki-Drużbycz, Jan SP 23 1185N:2
14311IVZaremba, Izabella Gimnazjum nr 1 w Andrychowie1185N:18
14312IVHajducki, Kamil Bielsko-Biała1185N:15
14313IVWierzbowicz, Aleksandra SP 5 Mińsk Maz.1185N:6
14314IVPałubicki, Mieszko KS KORONA Zakrzewo1185N:53
14315VMichalak, SzymonUKS Mosińska Jedynka Mosina1185N:6
14316IVDomin, MateuszZSzTech-Inf Mszana Dolna1185N:39
14317IVBorowski, KacperGIMNAZJUM 4 POZNAŃ 1185N:19
14318IIISztwiertnia, Patrycja MUKS SMERFY Rybnik1185N:28
14319IVOsiecki, Adrian 1185N:21
14320IIISpychała, JuliaULKS SKOCZKI Słopanowo 1185N:25
14321VDrzażdżyński, Adam LUKS Iskra Marzenin 1185N:4
14322VLasyk, MateuszKietrz1185N:4
14323IVPilecki, Cezary UKS Zadrna Kamienna Góra 1185N:23
14324VPolak, Szymon 1185N:4
14325VDorynek, Adam KSz Wieża Śmigiel 1185N:8
14326IVPodedworny, Jan KS 64 Zielona Góra 1185N:23
14327IVNajmrodzka, MajaKSz Jelonka Jelenia Góra 1185N:13
14328IIICierniak, KajaMKSz Rybnik 1185N:20
14329VMleczko, Zbigniew Nadleśnictwo Chmielnik 1185N:6
14330VBoniakowski, Kacper KS 64 Zielona Góra 1185N:3
14331VPolok, ArturSt Pokój OPP w Pokój1185N:6
14332IIIKarkowska, EwaMKS EMDEK Bydgoszcz 1185N:14
14333IVSpiżewski, MikołajUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1184N:16
14334VKrzysztoszek, Karol UKS Czternastka Warszawa1184N:7
14335IVPenkala, PaulinaUKS SP1 Jedynka Tychy 1184N:14
14336VBaj, Grzegorz Tęcza Tychy1184N:7
14337IVKosiec, Marcjanna UKS Caissa Warszawa 1184N:20
14338IVGuszczyński, Bartosz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1184N:41
14339VGronek, Karolina1184N:15
14340IVStępień, MateuszUKS TSz Zieloni Zielonka1184N:14
14341IVJasiek, Michał KSz Gambit Świecie 1184N:30
14342IIIPaterman, GrzegorzMKSz Rybnik 1184N:53
14343VKieda, NorbertMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1184N:7
14344IVStuchlak, WojciechKS Korona Zakrzewo1184N:31
14345IIIŻebrowski, Mateusz KSz Jelonka Jelenia Góra 1184N:123
14346IIIWłodarczyk, DawidSRSDiM Węgrów 1184N:51
14347IVKąkol, Bartosz "Prymus" Kościerzyna 1184N:12
14348IIIKopiec, MaciejUKS Baszta Wodzisław Śląski1184N:31
14349IIIBrelińska, Matylda ŻTMS Baszta Żnin1184N:80
14350IIISzczygielska, Barbara CKR SSz Grójec 1184N:46
14351IIIŚwiderska, JagodaUKS Kościelec1184N:43
14352IVBackiel, PawelBiałystok1184N:7
14353IIIMusiał, Kamila SP Wyżne 1184N:17
14354VKilian, RafałSP 3 Mielec 1184N:5
14355Kolski, JędrzejASSz Lipno Stęszew 1184N:15
14356IVWalczak, KatarzynaKościerzyna1184N:7
14357VStaręga, Jan KSz GAMBIT MDK Świdnica1183N:4
14358IIMajdecka, NikolaM-GOK GAMBIT Ślesin1183N:150
14359IVSobczak, FilipUKS Caissa Warszawa 1183N:94
14360VMazur, Patryk UKS Taktyk Białołęka 1183N:7
14361VKommisarczyk, WiktorEureka SP 1183N:17
14362VSiwierski, NorbertKSz Hetman Ostrowiec Św. 1183N:2
14363IIIBartosik, AleksandraSP 10 Kalisz1183N:45
14364IVWojtan, OliverUKS Caissa Warszawa 1183N:95
14365IVAndziak, Konrad KU AZS UW w Warszawie 1183N:31
14366IIINowakowska, Agata KS 64 Zielona Góra 1183N:39
14367IIIWiszniewski, MateuszSSP 3 BTO Białystok1183N:50
14368IVSzafran, JanSP Sióstr Urszulanek 1183N:6
14369VStój, BartłomiejSP3 Gorlice 1183N:4
14370IVKusiak, Natalia LKS PIAST ŚREM 1183N:14
14371IVSzarek, Paulina MUKS MDK Śródmieście Wrocław1183N:11
14372IVWołkowicz, Kinga UKS Viktoria Łowczów1183N:7
14373VJanic, MateuszRKS MAT Ruda Śląska 1183N:8
14374IVWitucki, Tomasz 1183N:7
14375VWasilewski, Paweł1183N:3
14376VMorawski, MarianWąsosz 1183N:12
14377IVŁotoczko, Witold MUKS MDK Śródmieście Wrocław1183N:23
14378VPiłat, MaciejLUKKS Miedziana Góra 1183N:6
14379VMirecki, Marcin KS AZS Wratislavia1183N:3
14380VHozumbek, MarcelMiędzyrzecze Górne1183N:4
14381VOlszak, Piotr 1183N:6
14382VWalerysiak, Filip Łódz1183N:9
14383VMazurek, Paweł SP nr 2 Olsztyn 1183N:14
14384VWejman, Martyna Malin 1183N:7
14385VRybiański, Michał 1182N:7
14386IVWojtkowiak, SzymonUKS KSM Tęcza Kościan 1182N:5
14387VKrzemień, KonstantyUKS Caissa Warszawa 1182N:10
14388IVSzydłowski, JakubUMKS Na Pięterku Poznań 1182N:22
14389VMularczyk, Marcin 1182N:2
14390IIIŁuczak, JuliuszS P. im. Jana PawłaII w Węgrowie1182N:80
14391VStrugała, JakubKSz LECH-WSUS Poznań 1182N:2
14392IIIKorba, Maciej KSz DRAKON Lublin 1182N:121
14393VSzyszkowski, Szymon 1182N:8
14394IVZdyb, Jan LKSz Lublin 1182N:42
14395VWitkowska, Zofia1182N:13
14396IVGąsiorowski, TomaszUKS Korona Gdańsk1182N:59
14397IVPrzybylski, Jan SP 62 Kraków II1182N:4
14398VTyszka, Kamil SRSDiM Węgrów 1182N:4
14399IVKąkol, Michał Kościerzyna1182N:10
14400IIIZając, Weronika RDK filia Staroniwa Rzeszów 1182N:22
14401IVŚmigielski, SebastianUKS REFLEKS Gościno1182N:5
14402IIIHołyński, SzymonUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1182N:78
14403IVPyszniak, SzymonUKS Caissa Warszawa 1182N:20
14404VLewandowski, Daniel S.P. nr 222 1182N:4
14405IIILeończyk, KarolTKSzach Tarnobrzeg1182N:74
14406VNadolny, Konrad KSz Wieża Śmigiel 1182N:2
14407IVSikorski, AdamKSz Polonia Warszawa1182N:42
14408IVSpurtacz, Daniela KSSSN Ursynów Warszawa 1182N:11
14409IVKurek, Marcin 1182N:21
14410Król, JuliaPilzno1182N:7
14411VWitkowski, Jakub1182N:6
14412VKoszkało, NikodemKS 64 Zielona Góra 1182N:4
14413IVPołednik, Robert MUKS SZS Cieszyn1182N:4
14414IVSzekowska, MalwinaSP 51 Białystok1182N:9
14415VDuda, Miłosz UKS Skoczek / SP 11182N:14
14416IVSmogór, Paweł SP Bodzanów1182N:14
14417VMatysiak, WojciechKryniczno 1182N:7
14418Skwarek, Bartłomiej1181N:9
14419IVSzczurek, IgorUKS przy SP 8 Chrzanów 1181N:51
14420VKołodyński, Dawid MDK Krzyki Wrocław 1181N:7
14421Białek, Mikołaj Parafia Panewniki 1181N:8
14422VGrzegorczyk, Patryk UKS Taktyk Białołęka 1181N:4
14423VZabierowski, MaksymilianKSSSN Ursynów Warszawa 1181N:18
14424IIIPułka, GawełKSz Gryf Szczecin 1181N:79
14425IVAndraka, Marcin MKSz-MDK Białystok 1181N:30
14426IVSukiennik, Patryk UKS Caissa Warszawa 1181N:34
14427IIIWójtowicz, Magdalena TS Wisła Kraków 1181N:164
14428VGdulski, Szymon UKS Czternastka Warszawa1181N:5
14429IIIMieloch, PrzemysławUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1181N:51
14430VMiazga, Piotr Nowa Sarzyna1181N:8
14431IIIGorzołka, MateuszSSz OLIMPIA Goleszów 1181N:326
14432IIIStutz, RozaliaUMKS Na Pięterku Poznań 1181N:51
14433IIIKęska, EmiliaAkademia Szachowa Gliwice 1181N:104
14434VSołtys, Adrian Gimnazjum nr 2 Nowy Targ1181N:5
14435IVWawrzkowicz, Mikołaj Gekon Nysa1181N:7
14436IVMeslin, PawełKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1181N:41
14437VRadwan, Maciej Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie 1181N:7
14438IVMaryszczak, Kuba1181N:35
14439VKaczmarek, Wojciech UKS Smecz Konin 1181N:3
14440VHaptaś, BartłomiejGKSz Hetman Pilzno1181N:14
14441IVJaworski, Mateusz Rodzina Jaworski1181N:9
14442IVBuda, TomaszMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1181N:11
14443VLiwiński, MateuszKSz Polonia Warszawa1181N:8
14444VKozieł, JuliuszSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Tychy 1181N:2
14445VMulawka, Paweł LKSz Lublin 1181N:3
14446IVProstak, JakubKLIM UKSz Gambit Starachowice 1181N:23
14447VPietruszka, Julia Gubiński Klub Szachowy 1181N:34
14448VBrożonowicz, LeonSP 11 Mielec1181N:9
14449VNiedziałek, Tomasz SP 19 1181N:14
14450VJęczeń, Mateusz 1181N:7
14451VKoszewski, Nino UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1181N:6
14452IIIWącior, Wojciech GKSz Solny Grzybowo 1180N:97
14453IIISkura, BartoszPSSz Pszczyna 1180N:92
14454VKaszyca, OliwierUKS Szach-Mat Syców1180N:7
14455IVPiątkowski, Maciej 1180N:12
14456VMroczkowski, Szymon 1180N:5
14457VStefaniak, Axel 1180N:3
14458VWieczorek, RadosławCzęstochowa1180N:7
14459IIIKrzyszkowska, Klaudia MKS MOS Wieliczka 1180N:76
14460VKępczyński, Jakub 1180N:6
14461VSkuza, ArturKU AZS UM Lublin1180N:13
14462VMucha, KrzysztofSLZSzach K-ce 1180N:9
14463IVKucharski, PrzemysławZespół Szkół Integracyjnych Chorzów1180N:69
14464IIIOleś, Andżelika MKSz Rybnik 1180N:128
14465IVOleksy, IgorKSz Polonia Warszawa1180N:32
14466IVPietrusiak, Marek OWR Andrychów1180N:6
14467IIIMikołajczyk, KrystianBKS Chemik Bydgoszcz1180N:97
14468IVMaćkowiak, PatrycjaMKS Wicher Zbąszyń1180N:19
14469IVApanas, Zuzanna 1180N:6
14470IIIWoś, KacperUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1180N:114
14471IVKruk, Julia SP 133 im. Stefana Czarnieckiego W-wa 1180N:7
14472IVKosiorek, Dawid Gimnazjum w Węgrowie 1180N:13
14473VBąk, JędrzejLKS Piast Śrem 1180N:2
14474VKupiec, Andrzej 1180N:9
14475IVLuszowski, Marcel Olsztyn 1180N:5
14476VSzczurek, PatrykSP Iwla 1180N:2
14477IIIWolny, ZuzannaKSz Gryf Szczecin 1180N:41
14478IVBury, WiktorKTS Kalisz1180N:5
14479Choncer, AndrzejBiałystok1180N:7
14480VGlapa, Adam KSz ORŁY Pleszew 1180N:12
14481IVMadej, Mikołaj SP 6 Mielec 1180N:42
14482VPasiński, Kacper KS Legion Legionowo 1180N:6
14483VFitt, Monika1180N:7
14484VRafacz, WojciechNadzieja Kraków1180N:6
14485VGłowacki, SebastianElbląg 1180N:9
14486IIIMłotkowska, KingaBKS Chemik Bydgoszcz1179N:180
14487VZawiślak, Paweł Publiczne Gimnazjum w Sielcu1179N:5
14488IVKompa, Sara KSz Polonia Wrocław1179N:20
14489Stefański, Jakub 1179N:4
14490IIIBury, DominikaII Liceum Ogólnokształcące 1179N:16
14491IVMłotkowski, Robert BKS Chemik Bydgoszcz1179N:33
14492VSenska, Arkadiusz SP-60 Bydgoszcz 1179N:6
14493IIIMaślankowski, Adam WKSz 1938 Włocławek 1179N:75
14494VGołębiowski, PiotrWarszawa1179N:5
14495VOlejniczak, Jan Kraków 1179N:9
14496IVSalamon, Paweł KSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1179N:13
14497IVBartnik, Monika L.O. I im.Adama Mickiewicza Węgrów1179N:12
14498IVDrozd, Mikołaj MKS Agros Chełm1179N:19
14499VKubica, TomaszNSP Zelków 1179N:5
14500IVMielnik, Daniel 1179N:15
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)