ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26068);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (3156);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13271);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
15001VKwaśny, OskarULKS SKOCZKI Słopanowo 1193N:4
15002IVDrożdżyński, Dominik UKSz Skoczek Choszczno1193N:2
15003IVNavicki, Anatol UKS Caissa Warszawa 1193N:45
15004VDawidowski, StanisławSzkółka Szachowa w Grajewie 1193N:6
15005IVZduniuk, Grzegorz 1193N:20
15006IVBoczkowski, CzesławSRSDiM Węgrów 1193N:14
15007VCisek, NikodemGórno1193N:9
15008IIIJackiewicz, OliwiaSzkoła Podstawowa w Bakałarzewie1193N:38
15009IVŻukowski, Kacper SP Bakałarzewo 1193N:21
15010VJaworski, Łukasz 1193N:4
15011VJędrzejczyk, Dominik 1193N:6
15012VŚwiątek, KamilKLS Piechowice1193N:6
15013IIKomendolowicz, Nikola UKS przy SP 8 Chrzanów 1193N:106
15014IVŻołnierczyk, MateuszSzkoła Podstawowa nr 123 w Krakowie1193N:7
15015VBubin, Krzysztof1193N:6
15016VŻyłka, JakubZabrze1193N:2
15017IVPrzystup, Nikandra1193N:8
15018IVSkibniewski, Adam 1193N:22
15019IVKonieczny, Robert Wrocław1193N:12
15020VKorbacz, PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1193N:7
15021VWaliszewski, DawidUMKS Na Pięterku Poznań 1193N:1
15022IVIangol, Lawrentij UMKS Na Pięterku Poznań 1193N:21
15023VZatorski, AdrianCzernikowo1193N:12
15024VJurecki, BartoszMKS MOS Wieliczka 1193N:4
15025IVKołodziej, Maksymilian 1192N:33
15026IVBugaj, Franciszek ZS 91192N:110
15027IIIGrefkowicz, JuliannaKSz HETMAN Katowice 1192N:30
15028IVRyczkowski, IgorLKS Chrobry Gniezno 1192N:62
15029IIITomaszewicz, JanUKS Korona Gdańsk1192N:223
15030VDereniowski, Marcin 1192N:11
15031VŻulewski, JacekMG Słupsk1192N:3
15032VZięba, Kacper1192N:6
15033VSkowroń, Szymon1192N:3
15034VKaliszewski, BartłomiejSP nr 2 Ostróda1192N:6
15035IVŁasocha, SzymonUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1192N:9
15036IVGrzegorczyk, Joanna G.nr 164 Polskich Olimpijczyków W-wa Białolęka 1192N:7
15037IISzostkowski, Kacper UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1192N:118
15038IVRobak, Wiktor UKS Smecz Konin 1192N:3
15039IVKowalczyk, Marcin UKS Caissa Warszawa 1192N:44
15040IVKrzyżostaniak, Kinga TTSz Tęcza Turek 1192N:13
15041VGondzik, Szymon KSz Górnik Lędziny1192N:3
15042IVNałęcz, AnnaTKKF PROMYK Ciechanów1192N:16
15043IVPawlik, Jan 1192N:12
15044VMaciaszek, OskarGimnazjum nr 2 Nowy Targ1192N:7
15045VKruk, MarcinKSz GAMBIT MDK Świdnica1192N:3
15046IIIKicińska, ZofiaSP 45 Białystok1192N:34
15047VKsiężopolski, GrzegorzSP Nr 5 Siedlce 1192N:6
15048IVKacprzak, KalinaSzkółka Szachowa w Grajewie 1192N:6
15049IIINurzyńska, Hanna MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1192N:46
15050VDobosiewicz, DawidSP Bojmie 1192N:6
15051VBurzyński, Artur SP Słobódka 1192N:7
15052Obliński, Hubert KS 64 Zielona Góra 1192N:6
15053VStefaniak, Szymon MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1192N:7
15054IVSzalkowska, Rozalia Szkoła Szachowa Gambit Toruń1192N:7
15055IVMarko, Ignacy 1192N:9
15056IVGrzelak, DawidUKS Pałac Nieborów1192N:9
15057IVRatajczak, Milena ZSO Włoszakowice 1192N:7
15058IVKogutek, Zuzanna1191N:8
15059VTomicki, Wiktor Wrocław1191N:14
15060IVSamborska-Lis, MariaPKS Leśny Bydgoszcz1191N:5
15061VJońca, AlanRKS Mat Ruda Śląska 1191N:8
15062VGrabarczyk, KacperLublin1191N:2
15063IVWaszkiewicz, Stanisław UKS Roszada Radom 1191N:84
15064IVRozwadowski, Krystian KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1191N:50
15065IIINależna, Paulina KGL Szarotka Wadowice Górne1191N:65
15066IVLis, Robert 1191N:27
15067IVMarkiewicz, Hanna Gubiński Klub Szachowy 1191N:4
15068IVBrowarski, MiłoszII LO w Kędzierzynie-Koźlu1191N:9
15069IVRządkowska, Karolina SRSDiM Węgrów 1191N:6
15070IIIMacioch, AdaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1191N:56
15071IVJastrzębski, Piotr UKS TSz Zieloni Zielonka1191N:44
15072IIINawojski, Tobiasz Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Chorzowie 1191N:61
15073IVBorowski, KacperKSz LECH-WSUS 1191N:32
15074VZamojski, Jakub SP24/MDK pod Akacją1191N:9
15075IIILisiecka, Julia Caissa Pion Zielona Góra1191N:67
15076IVSikora, Emilia1191N:6
15077VBiałas, Aleksandra UKS Pałac Nieborów1191N:8
15078VKata, Krystian1191N:3
15079IVKlimas, Dawid SRSDiM Węgrów 1191N:31
15080IVJurkowski, KrzysztofSSP 1 STO Białystok1191N:81
15081IVWenda, Aleksandra G. nr4 im. Książąt Mazowieckich Ciechanów 1191N:7
15082IIIHołyński, SzymonUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1191N:98
15083IIIPiec, Krzysztof OTSz Ostrów Wielkopolski 1191N:54
15084IVGralak, Natalia M-GOK GAMBIT Ślesin1191N:8
15085IVKwiatkowska, ZuzannaUKS Smecz Konin 1191N:10
15086IIIKamińska, Anna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1191N:69
15087IVWąsikowski, Marcin 1191N:6
15088IVSzydłowski, Rafał LUKSz Orient Sokółka1191N:97
15089IVŁuniewska, AleksandraZSO i Z Ciechanowiec1191N:7
15090VGłąbiak, DominikLZS Mewa Goliszów1191N:2
15091IIIWdowiak, Mikołaj KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1191N:47
15092IVRybnik, MarcelSSP 4 Białystok1191N:21
15093VMankowski, Marcel KSz Gambit Świecie 1191N:1
15094VWrona, Maciej 1191N:7
15095VWarzocha, Filip Akademia Montessori Pruszcz Gdański1191N:9
15096IVTarnopolski, JakubCKiS Skawina1191N:2
15097IVJanczyk, Hubert UKS GONIEC Staniątki 1191N:12
15098IIIPietryk, HannaUKS SP3 w Bogatyni1191N:43
15099IVGrygiel, Szymon Stępina1191N:13
15100VKulczyński, Kamil1191N:4
15101VRolek, JanMdk Jasło1191N:2
15102VMaślewski, SzymonSzkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie1191N:10
15103IVChmura, Kamil LKS Parnas Stara Wieś1191N:5
15104IVMyszkowska, Roksana UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1190N:25
15105VŻmijewski, Norbert GOK w Wojewodzinie1190N:7
15106IVRembiasz, RobertKTS Kalisz1190N:31
15107VNasterski, Sebastian1190N:6
15108VBohdziewicz, MateuszSSP 2 STO Białystok1190N:8
15109IVCzeremcha, GabrielG ŚMŚR1190N:9
15110IIICzerwiński, Maciej PKS MAT Białołęka1190N:66
15111IVModrzejewski, PawełLipusz - parafia pw. św. Michała Archanioła1190N:14
15112IIISchmidt, Rafał 1190N:17
15113VNalepka, Patryk 1190N:7
15114VBrzoskowski, GracjanKościerzyna1190N:3
15115IVBobik, Maciej KSz Gryf Szczecin 1190N:18
15116VNależny, Cyprian Sopot 1190N:3
15117IVBienio, MaciejSP nr 11 Suwałki 1190N:104
15118IVWęgrzyniak, FilipMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski1190N:21
15119IVŚwiercz, PatrycjuszKsz Jelonka Jelenia Góra 1190N:10
15120IVKomendera, FilipTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1190N:26
15121IVKołudzki, ŁukaszUKS Pijarski KS 1190N:6
15122IVOstrowska, MartynaUMKS Na Pięterku Poznań 1190N:12
15123VMarduła, Oskar UKS GIECEK Radków1190N:7
15124IVStelmaszczyk, Małgorzata UKS Jedynka Bełchatów 1190N:5
15125IIIKopiczko, Natalia Gim. nr 5 Suwałki1189N:52
15126VSadło, Mateusz UKS Zawisza Kolbudy 1189N:4
15127IVSnopek, Dawid MDK Radom 1189N:5
15128IVCieciura, Maria Rybnik1189N:8
15129VMrzigod, KrzysztofUKS SP1 Jedynka Tychy 1189N:7
15130IVSzczepanik, Natalia S-KKS Przemyśl 1189N:7
15131VPrzybylski, Sebastian 1189N:8
15132IVDukowski, Jakub KSz Odrodzenie Kożuchów 1189N:30
15133IVŁaszczuk, Paweł Warszawa1189N:65
15134IVOrłowski, MateuszUMKS HETMAN Marklowice1189N:28
15135VPaterman, Jan Wielopole MB Różancowej 1189N:3
15136IIKupiecka, Julia SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1189N:231
15137IIKowalewska, PatrycjaOTSz Ostrów Wielkopolski 1189N:27
15138VKosiński, BartoszKU AZS UW w Warszawie 1189N:6
15139IVOpolski, Wiktor LUKS Lubartów1189N:84
15140IIIKałużny, Wojciech KSz GAMBIT MDK Świdnica1189N:18
15141IVZakowicz, AntoniKU AZS UW w Warszawie 1189N:21
15142IVMazurkiewicz, StanisławUKS POLAN Poznań 1189N:11
15143VWachowiak, Kacper 1189N:5
15144IVSadowski, Krzysztof KS 64 Zielona Góra 1189N:33
15145IIIMarchela, Kinga MUKS Fidei Węgrów 1189N:14
15146IVSzczółko, Jakub Zaklików 1189N:21
15147IVSieradzki, JakubUKS Goniec Staniątki 1189N:12
15148IVSalamandra, Julia LUKS Tempo Ożarów 1189N:5
15149IVChudy, DominikUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1189N:14
15150IVSuchocki, Jan UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1189N:46
15151VDąbrowski, AdamSP Bakałarzewo 1189N:6
15152VWoźniak, AdamKętrzyn1189N:4
15153Wolski, Jan Trzebnica 1189N:7
15154IIIPolakiewicz, Blanka UKS Czarny Koń Olkusz1189N:43
15155VMydłowski, Ryszard Przemków 1189N:7
15156IIIKaszuba, MichałPS Fantazja w Kwaczale1189N:29
15157Wróbel, MichałUKS Skoczek Kopanica1189N:6
15158VPolkowski, Przemysław1189N:6
15159IVRudnik, Ewa Białystok1189N:19
15160VPelc, Aleksander1188N:1
15161VMałolepszy, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1188N:13
15162VDulba-Kamiński, JanSP Węgrów 1188N:1
15163Rąba, ŁukaszLKS Strażak Zabrzeg1188N:8
15164IVGrodzka, NataliaUMKS Na Pięterku Poznań 1188N:21
15165Gnieciak, MiroslawPCSzN"Idea"Swiebodzin 1188N:1
15166VFalkowski, Paweł LKS Promień Kowalewo Pom.1188N:9
15167IVMalecki, JakubSKS SMOL - BUD Giżycko 1188N:50
15168VKosewski, Bartosz SP im.Armii Krajowej w Jabłonnie 1188N:5
15169IIICzarniecka, Natalia UKS SP3 w Bogatyni1188N:21
15170VWilczyk, MichałKS Lipno Stęszew 1188N:7
15171VKorzeniewski, Dawid UKS Taktyk Białołęka 1188N:7
15172VCygan, MichałUKS Łady Raszyn1188N:3
15173VKsiążek, Dominik1188N:2
15174IVPiotrowski, AlexKS KORONA Zakrzewo1188N:13
15175Hadasz, AdamZabrze1188N:3
15176IVSzpruch, FilipSzkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie1188N:7
15177IVRycyk, PiotrKobierzyce1188N:29
15178VSobolivskyi, UstymLublin1188N:5
15179IVSawicka, Oliwia SP 10 Łomża 1188N:8
15180IIIWalasek, MariaUKS Gambit Świebodzin1188N:33
15181VMojeścik, Hubert KS Fart Kielce1188N:5
15182IIIMajówka, AleksandraMKS Agros Chełm1188N:37
15183IVSzczerba, RobertLUKS Lubartów1188N:6
15184IIIZubrycki, Bartosz SP 4 Białystok 1188N:48
15185IVPrakapovich, Alex TKKF PROMYK Ciechanów1188N:51
15186IIIMakowiecki, AlexKSz ORŁY Pleszew 1188N:75
15187VKl. Ślemp, TomaszWSD Rzeszów, D. Rzeszowska 1188N:5
15188IIIKowal, Kamil1188N:34
15189bkBrzozowski, Dawid UKS Pałac Nieborów1188N:6
15190VPodsiadło, Karol Radom 1188N:17
15191VUriasz, SzymonGKSz Hetman Pilzno1188N:7
15192IIITomkiewicz, Natalia Team Jasło 1188N:36
15193IVChrupek, Hubert 1188N:5
15194VPawelec, Szymon UKS ZSO Włoszakowice 1188N:4
15195VRupniewski, Tymoteusz KSz Polonia Warszawa1188N:2
15196VGądek, Karol Domasław 1188N:7
15197IVZabost, ErykUKS Pałac Nieborów1188N:12
15198IVWyskiel, JuliaL-UKS Burza Rogi1188N:27
15199VIbron, KarolSP111188N:1
15200IVPiasna, KamilaKS KORONA Zakrzewo1188N:7
15201VMatysiak, Krzysztof Kryniczno 1188N:7
15202IVGrzywacz, Mateusz Sp 52 1188N:8
15203IVMiller, TomaszZąbki1188N:9
15204VRodzinka, Bartosz Ogródek Jordanowski Krosno 1188N:13
15205IVŚwiercz, David Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej 1188N:6
15206IVWawrzyniak, MajaUKS ZSO Włoszakowice 1188N:14
15207VŻytowiecki, DawidMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1187N:12
15208IVKorajczyk, Dominika LKS Lotos Jabłonna 1187N:24
15209VKugel, Dorian Akademia Szachowa Gliwice 1187N:11
15210IVWolny, MilanRKS MAT Ruda Śląska 1187N:25
15211IVKhan, JaśminaKS Legion Legionowo 1187N:20
15212IVBogacka, PaulinaGimnazjum Nr 3 Tychy1187N:17
15213VRóżycki, Szymon UKS OPP Toruń1187N:6
15214IIIKozubal, Kacper KSz Miedź Legnica1187N:38
15215IVPudełko, Oskar UKS SP1 Jedynka Tychy 1187N:17
15216IVSteckiewicz, JuliuszMUKS Stoczek 45 Białystok1187N:15
15217IVMrzygłód, Barbara MTSz Mińsk Mazowiecki1187N:10
15218IVKorsunskij, IvanBiałystok1187N:82
15219VRaś, Damian1187N:2
15220IIIAntoniewski, AndrzejUKS Caissa Warszawa 1187N:47
15221IVNiedziałek, Szymon 1187N:8
15222IVRadecki, Franciszek Prywatne Gimnazjum i Liceum im. K. Jadwigi lublin 1187N:29
15223IVKończyło, WiktoriaTKKF Rzemyk Gdynia1187N:6
15224IVPiech, Paweł 1187N:4
15225IIIPortee, PawełUKS MDK GDYNIA1187N:126
15226IVNawracała, Patryk1187N:15
15227VWroński, Mariusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1187N:9
15228IVGaudusiński, KacperUKS SP3 w Bogatyni1187N:5
15229IVKopiczyński, Jakub MLKS Ostródzianka Ostróda 1187N:7
15230VKędra, Kamil Humniska1187N:2
15231IVNowacki, Wojciech Skierniewice1187N:25
15232IIIByszewska, JuliaUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1187N:36
15233IVOlejarczyk, IgorLUKS Strzałków1187N:16
15234IVCzyrkun, Kristopher KLIM UKSz Gambit Starachowice 1187N:20
15235IIIŁach, Milena UKS SP 1 Brzozów 1187N:33
15236Procek, Jakub Karnice 1187N:3
15237VGórski, NikodemUKS Pałac Młodzieży Katowice 1187N:7
15238IVMikołajczyk, OliwiaSP Słobódka 1187N:6
15239VPietrzak, WojciechMatczyn 1187N:7
15240VPomaniec, Łukasz LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1187N:6
15241IVBodych, Bartosz (1) Pspw Ząbkach 1187N:33
15242IVDuplaga, JakubBiały Król Wisznia Mała1187N:27
15243IVMuszyńska, Małgorzata Przemków 1187N:7
15244IVHorczak, CecyliaKsz Jelonka Jelenia Góra 1187N:7
15245Walczuk, Stanisław WarszawaWesoła 1187N:4
15246VRogala, Rafał1186N:9
15247IIIŻyła, Filip 1186N:18
15248IVRaszewska, Aleksandra UKS AKME Sosnowiec1186N:9
15249VImbiorowicz, FilipLKS Chrobry Gniezno 1186N:4
15250VTrybus, KrystianGimnazjum Nr 1 Krosno 1186N:24
15251IIIMajcher, Patryk LUKS Tempo Ożarów 1186N:54
15252VKrüger, FilipLKS Chrobry Gniezno 1186N:1
15253VKimla, Marek1186N:10
15254IVKaszubowski, Adam UKS Korona Gdańsk1186N:72
15255VMalki, Beniamin 1186N:4
15256VSzmigiell, BartoszRzKSz Rzeszów1186N:8
15257VSanok, MichałUKS Hetman Żydowo1186N:4
15258VStępnik, Oskar UMKS Żak Kielce1186N:8
15259IIIKarzel, Irena KS LAURA Chylice1186N:77
15260IVKoczela, Grzegorz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1186N:68
15261IVBirunt, Gabriel UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1186N:7
15262VMędrek, MateuszSP30 Olsztyn1186N:6
15263IIIDuraj, IzabelaSt Pokój OPP w Pokój1186N:59
15264IIIKochanowicz, KsaweryWKS KOPERNIK1186N:91
15265IVGajewski, KacperSt Pokój OPP w Pokój1186N:30
15266VMojeścik, BartłomiejKS Fart Kielce1186N:8
15267IVGajewski, Piotr Gimn. Bakałarzewo1186N:33
15268IVKolendo, Dominika KSz LECH-WSUS Poznań 1186N:13
15269IVRudnicki, Jakub 1186N:6
15270IVBartczak, OliverUKS Smecz Konin 1186N:3
15271IVZieniewicz, OliwiaWołomin1186N:32
15272IIIGołda, KarolinaKSz Polonia Warszawa1186N:64
15273IIIRegulska, Ewelina PKS Mat Białołęka1186N:40
15274VMaciak, Piotr 1186N:5
15275IIIRygiel, Filip KLIM UKSz Gambit Starachowice 1186N:35
15276IIIRybak, Olaf Akademia Szachowa Gliwice 1186N:120
15277VKrzesiak, Oskar KLIM UKSz Gambit Starachowice 1186N:7
15278IVMartiian, Mariia1186N:4
15279VZiuziański, Maciej PiętnastkaKrosno 1186N:2
15280VMikołajczyk, Jakub UKS Skoczek Elbląg 1186N:7
15281VSzałwiński, Bartosz UKS Ósemka Chojnice1186N:7
15282IVWysmyk, Antoni1186N:20
15283VHornicki, Jakub ZSP Szewce1186N:7
15284IIIJabłoński, Antoni KS 64 Zielona Góra 1186N:29
15285IVNakielna, Natalia MDK Fabryczna Polonia Wrocław1186N:6
15286IIIKoćwin, Maciej UKS Szach-Mat Syców1185N:54
15287VStasiński, Damian1185N:7
15288VOrzałkiewicz, FilipSP3 Kościan1185N:4
15289VCysewski, SzymonUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1185N:6
15290IIIMroczkowska, ElizaSP 1 Łomża1185N:185
15291IVKozłowska, AleksandraUKS Hetman Puszcza Mariańska 1185N:12
15292VKomarnicki-Drużbycz, Jan SP 23 1185N:2
15293IVZaremba, Izabella Gimnazjum nr 1 w Andrychowie1185N:18
15294IVHajducki, Kamil Bielsko-Biała1185N:15
15295IIIPułka, GawełKSz Gryf Szczecin 1185N:86
15296IVWierzbowicz, Aleksandra SP 5 Mińsk Maz.1185N:6
15297VMichalak, SzymonUKS Mosińska Jedynka Mosina1185N:6
15298IVOsiecki, Adrian 1185N:21
15299IIISpychała, JuliaULKS SKOCZKI Słopanowo 1185N:25
15300VDrzażdżyński, Adam LUKS Iskra Marzenin 1185N:4
15301VLasyk, MateuszKietrz1185N:4
15302IVWarda, Maria1185N:14
15303IVPilecki, Cezary UKS Zadrna Kamienna Góra 1185N:23
15304VPolak, Szymon 1185N:4
15305IVPodedworny, Jan KS 64 Zielona Góra 1185N:23
15306IIIGibas, Aleksander Sp 9 Łąka 1185N:99
15307VMleczko, Zbigniew Nadleśnictwo Chmielnik 1185N:6
15308VBoniakowski, Kacper KS 64 Zielona Góra 1185N:3
15309VLubasiński, Wojciech Caissa Połczyn-Zdrój1185N:3
15310VPolok, ArturSt Pokój OPP w Pokój1185N:6
15311VTomala, Maksymilian Biały Król Wisznia Mała1185N:10
15312IIIZimny, JakubKSz Polonia Wrocław1185N:49
15313VStępnik, KacperUKS Piątka Wieluń 1185N:7
15314VMielnik, Adam Twardogóra 1185N:9
15315IVSpiżewski, MikołajUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1184N:16
15316VKrzysztoszek, Karol UKS Czternastka Warszawa1184N:7
15317IVPenkala, PaulinaUKS SP1 Jedynka Tychy 1184N:14
15318VBaj, Grzegorz Tęcza Tychy1184N:7
15319IVKosiec, Marcjanna UKS Caissa Warszawa 1184N:20
15320IVGuszczyński, Bartosz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1184N:41
15321VGronek, Karolina1184N:15
15322IVStępień, MateuszUKS TSz Zieloni Zielonka1184N:14
15323IVJasiek, Michał KSz Gambit Świecie 1184N:30
15324IIIPaterman, GrzegorzRybnik1184N:53
15325VKieda, NorbertMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1184N:7
15326IVKąkol, Bartosz "Prymus" Kościerzyna 1184N:12
15327IIIKopiec, MaciejUKS Baszta Wodzisław Śląski1184N:31
15328IIIByszewska, HannaUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1184N:39
15329IVBackiel, PawelBiałystok1184N:7
15330IVJanik, MateuszCKiS Skawina1184N:26
15331IVDomin, Wojciech MDK Fabryczna Polonia Wrocław1184N:12
15332IVKilian, RafałSP 3 Mielec 1184N:5
15333Kolski, JędrzejASSz Lipno Stęszew 1184N:15
15334IIIChmielewski, Marcin ŻKSz Żary 1184N:53
15335VZiarek, Karol Gimnazjum Jelnica 1184N:7
15336IVWalczak, KatarzynaKościerzyna1184N:7
15337IVRadzewicz, Ernest KSz. Hańcza Suwałki 1184N:11
15338VDąbrowski, Paweł1184N:1
15339Bąk, OlgaKS AZS Wratislavia1184N:6
15340Bojarska, SylwiaSzkoła Podstawowa w Wawrochach 1184N:5
15341VStaręga, Jan KSz GAMBIT MDK Świdnica1183N:4
15342IVSobczak, FilipUKS Caissa Warszawa 1183N:94
15343VMazur, Patryk UKS Taktyk Białołęka 1183N:7
15344VKommisarczyk, WiktorEureka SP 1183N:17
15345VSiwierski, NorbertKSz Hetman Ostrowiec Św. 1183N:2
15346IIIBartosik, AleksandraSP 10 Kalisz1183N:45
15347VKogut, Grzegorz I LO1183N:2
15348IVAndziak, Konrad KU AZS UW w Warszawie 1183N:31
15349IIINowakowska, Agata KS 64 Zielona Góra 1183N:39
15350IIIWiszniewski, MateuszSSP 3 BTO Białystok1183N:50
15351IVSzafran, JanLublin1183N:6
15352VStój, BartłomiejSP3 Gorlice 1183N:4
15353IIGreń, KingaMUKS SZS Cieszyn1183N:65
15354IIIRodzik, GrzegorzUKS Gedanensis Gdańsk1183N:61
15355IIINowak, Anna PKS MAT Białołęka1183N:45
15356IVKusiak, Natalia LKS PIAST ŚREM 1183N:14
15357IVSzarek, Paulina MUKS MDK Śródmieście Wrocław1183N:11
15358IVWołkowicz, Kinga 1183N:7
15359IVMaryszczak, Kuba1183N:56
15360IVPiekarz, KarolRDK Biała1183N:21
15361VJanic, MateuszRKS MAT Ruda Śląska 1183N:8
15362IVWitucki, Tomasz 1183N:7
15363VWasilewski, Paweł1183N:3
15364IVChmielewski, Kacper LUKKS Kielce1183N:27
15365IVBezdziczek, SzymonGubiński Klub Szachowy 1183N:19
15366VMorawski, MarianWąsosz 1183N:12
15367IVDrozd, MichałLUKS Lubartów1183N:11
15368IVHozumbek, MarcelLKS STRAŻAK Zabrzeg1183N:29
15369IVOlszak, Piotr 1183N:6
15370IVŻochowski, NatanielUKS TSz Zieloni Zielonka1183N:7
15371VWalerysiak, Filip Łódz1183N:9
15372VMazurek, Paweł SP nr 2 Olsztyn 1183N:14
15373IVKról, ZuziaRoztoka 1183N:6
15374VCzernin, MichałLeśne Elfy 1183N:6
15375IIIWejman, Martyna 1183N:7
15376IVSutkowska, Aniela SP Andrzejewo 1183N:7
15377IVMandyk, Hanna UKS SP3 w Bogatyni1183N:7
15378IVDarul, Maciej SP 58 Katowice1183N:6
15379IVCzajkowska, KarolinaASSz Lipno Stęszew 1183N:7
15380VKajzer, Jakub 1183N:7
15381VRybiański, Michał 1182N:7
15382IVWojtkowiak, SzymonUKS KSM Tęcza Kościan 1182N:5
15383VKrzemień, KonstantyUKS Caissa Warszawa 1182N:10
15384IVSzydłowski, JakubUMKS Na Pięterku Poznań 1182N:22
15385VMularczyk, Marcin 1182N:2
15386IIIŁuczak, JuliuszS P. im. Jana PawłaII w Węgrowie1182N:80
15387VStrugała, JakubKSz LECH-WSUS Poznań 1182N:2
15388IIIKorba, Maciej KSz DRAKON Lublin 1182N:121
15389VSzyszkowski, Szymon 1182N:8
15390IVBinkowski, JakubAZS Poznań 1182N:51
15391VWitkowska, Zofia1182N:13
15392IVGąsiorowski, TomaszUKS Korona Gdańsk1182N:59
15393VJaśkiewicz, PiotrKS 64 Zielona Góra 1182N:30
15394IVLibura, Sebastian UKS Korona Gdańsk1182N:273
15395IVPrzybylski, Jan SP 62 Kraków - IV1182N:4
15396IVWąsowicz, Benedykt CKiS Skawina1182N:40
15397IVBlacha, PatrykKKSz Kraków1182N:105
15398VTyszka, Kamil SRSDiM Węgrów 1182N:4
15399IVKąkol, Michał Kościerzyna1182N:10
15400IIIZając, Weronika RDK filia Staroniwa Rzeszów 1182N:22
15401IVŚmigielski, SebastianUKS REFLEKS Gościno1182N:5
15402VLewandowski, Daniel S.P. nr 222 1182N:4
15403VBrożyniak, Remigiusz KSz Gambit Przeworsk1182N:2
15404VNadolny, Konrad KSz Wieża Śmigiel 1182N:2
15405IVSpurtacz, Daniela KSSSN Ursynów Warszawa 1182N:11
15406IVLisowska, Hanna OKSz Społem Opole - PSP 14 Opole 1182N:11
15407IVKurek, Marcin 1182N:21
15408Król, JuliaPilzno1182N:7
15409VWitkowski, Jakub1182N:6
15410VKoszkało, NikodemKS 64 Zielona Góra 1182N:4
15411IIIKonieczny, MarekKUŹNICA Szkoła Podstawowa dla Chłopców1182N:91
15412VMatysiak, WojciechKryniczno 1182N:7
15413IIIKrawczyńska, LenaUKS Caissa Warszawa 1182N:26
15414Skwarek, Bartłomiej1181N:9
15415IVSzczurek, IgorUKS przy SP 8 Chrzanów 1181N:51
15416VKołodyński, Dawid MDK Krzyki Wrocław 1181N:7
15417Białek, Mikołaj Parafia Panewniki 1181N:8
15418IVKurek, BartłomiejSzkoła Podstawowa nr 2 w Sułkowicach1181N:20
15419VGrzegorczyk, Patryk UKS Taktyk Białołęka 1181N:4
15420VZabierowski, MaksymilianKSSSN Ursynów Warszawa 1181N:18
15421IIIGórna, Barbara Hetman II Łuków 1181N:62
15422IVAndraka, Marcin MKSz-MDK Białystok 1181N:30
15423IVSukiennik, Patryk UKS Caissa Warszawa 1181N:34
15424IVPałubicki, Mieszko KS KORONA Zakrzewo1181N:61
15425VGdulski, Szymon UKS Czternastka Warszawa1181N:5
15426VMiazga, Piotr Nowa Sarzyna1181N:8
15427IIIStutz, RozaliaUMKS Na Pięterku Poznań 1181N:51
15428IIIKęska, EmiliaAkademia Szachowa Gliwice 1181N:104
15429IIIMarcisz, Róża Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt "Płomień" 1181N:33
15430VSołtys, Adrian Gimnazjum nr 2 Nowy Targ1181N:5
15431IVWawrzkowicz, Mikołaj Gekon Nysa1181N:7
15432IIILatała, Franciszek UKS Caissa Warszawa 1181N:59
15433VRadwan, Maciej Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie 1181N:7
15434VKaczmarek, Wojciech UKS Smecz Konin 1181N:3
15435VHaptaś, BartłomiejGKSz Hetman Pilzno1181N:14
15436IVJaworski, Mateusz Rodzina Jaworski1181N:9
15437IVBuda, TomaszMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1181N:11
15438VKozieł, JuliuszSZKÓŁKA SZACHOWA f7 1181N:2
15439IVKiciński, MateuszSP 13 1181N:48
15440VMulawka, Paweł LKSz Lublin 1181N:3
15441VPietruszka, Julia 1181N:34
15442IVBrożonowicz, LeonSP 11 Mielec1181N:9
15443IIITraczyk, Nikola Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu1181N:28
15444VNiedziałek, Tomasz SP 19 1181N:14
15445VKoszewski, Nino UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1181N:6
15446VZieliński, MarcinMichałów1181N:13
15447IVGrynkiewicz, Mikołaj UKS Trzydziestka Olsztyn1181N:18
15448IVDenys, LauraOgnisko TKKF w Dobczycach 1181N:7
15449VPiskur, Jakub 1181N:9
15450VGrot, PawełElbląg 1181N:3
15451IIIWącior, Wojciech GKSz Solny Grzybowo 1180N:97
15452VKaszyca, OliwierUKS Szach-Mat Syców1180N:7
15453IVPiątkowski, Maciej 1180N:12
15454VMroczkowski, Szymon 1180N:5
15455VStefaniak, Axel 1180N:3
15456VWieczorek, RadosławCzęstochowa1180N:7
15457IIIKrzyszkowska, Klaudia 1180N:76
15458VKępczyński, Jakub 1180N:6
15459VSkuza, ArturKU AZS UM Lublin1180N:13
15460VMucha, KrzysztofSLZSzach K-ce 1180N:9
15461IVKucharski, PrzemysławSzkoła Podstawowa nr 22 w Chorzowie1180N:69
15462IIIOleś, Andżelika Zespół Szkolno Przedszkolny nr 29 w Rybniku Golejowie 1180N:128
15463IVOleksy, IgorKSz Polonia Warszawa1180N:32
15464IVPietrusiak, Marek OWR Andrychów1180N:6
15465IVMaćkowiak, PatrycjaMKS Wicher Zbąszyń1180N:19
15466IVApanas, Zuzanna 1180N:6
15467IVKruk, Julia SP 133 im. Stefana Czarnieckiego W-wa 1180N:7
15468IVKosiorek, Dawid LO nr1 im. Adama Mickiewicza Węgrów 1180N:13
15469IIIChrobot, TymonSzkoła Podstawowa im. Kpt. L.Teligi w Poraju 1180N:35
15470VBąk, JędrzejLKS Piast Śrem 1180N:2
15471VKupiec, Andrzej 1180N:9
15472IVLuszowski, Marcel LO nr 2 Olsztyn 1180N:5
15473VSzczurek, PatrykSP Iwla 1180N:2
15474IIIWolny, ZuzannaKSz Gryf Szczecin 1180N:41
15475IVBury, WiktorKTS Kalisz1180N:5
15476Choncer, AndrzejBiałystok1180N:7
15477VGlapa, Adam KSz ORŁY Pleszew 1180N:12
15478IVHancewicz, JakubBiałystok1180N:32
15479IVMadej, Mikołaj SP 6 Mielec 1180N:42
15480IIIBromirska, RoksanaMKS EMDEK Bydgoszcz 1180N:109
15481VPasiński, Kacper KS Legion legionowo 1180N:6
15482VFitt, Monika1180N:7
15483IVŻurawski, MichałWołomin1180N:20
15484VRafacz, WojciechNadzieja Kraków1180N:6
15485VGłowacki, SebastianElbląg 1180N:9
15486IVMalinowski, Piotr KSz Polonia Warszawa1180N:23
15487IVToboła, MateuszUKS SP1 Leżajsk1180N:5
15488VDziaszyk, Jędrzej1180N:2
15489IVMiras, Wiktor Stępina1180N:11
15490VZmuda, Patryk UKS Skoczek Kopanica1180N:3
15491VWysocki, Adam WKSz 1938 Włocławek 1180N:6
15492IIIJaroszuk, KacperUKS Giecek Radków1180N:22
15493VStróżyk, Stanisław Gdańsk 1180N:8
15494IIIMłotkowska, KingaBKS Chemik Bydgoszcz1179N:180
15495VZawiślak, Paweł Publiczne Gimnazjum w Sielcu1179N:5
15496IVKompa, Sara KSz Polonia Wrocław1179N:20
15497Stefański, Jakub 1179N:4
15498IIIBury, DominikaII Liceum Ogólnokształcące 1179N:16
15499IVMłotkowski, Robert BKS Chemik Bydgoszcz1179N:33
15500VSenska, Arkadiusz SP-60 Bydgoszcz 1179N:6
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)