ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20717)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26068);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (3156);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13271);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
16001IIIGładysz, Barbara UKS SP 1 Brzozów 1164N:71
16002VNiżnik, JakubSzkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach1164N:6
16003VModrzyński, KrzysztofUKS OPP Toruń1164N:6
16004IVBrymerski, Szymon UKS Piast Bolków 1164N:9
16005IVKończakowski, Janusz Gliwice 1164N:22
16006IVGamalczyk, MichałUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1164N:3
16007VWąsik, Dawid MDK Białystok1164N:14
16008IVKomorowski, Jan UKS Korona Gdańsk1164N:67
16009VMajchrzak, Janusz PUKS Mikołaj Gąbin1164N:7
16010VWroński, Piotr TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1164N:6
16011IVMalinowski, Kamil OSz Baszta Szamotuły 1164N:14
16012IVDomańczyk, Michał Hetman Ostrowiec Św.1164N:9
16013VSaturski, Kajetan 1164N:14
16014IVKarp, Bartłomiej Ksz Jelonka Jelenia Góra 1164N:12
16015IVMoliński, DominikULKS SKOCZKI Słopanowo 1164N:22
16016IVSkupin, Bartosz MGLKS Parnas Oława 1164N:60
16017IVChmura, MaciejSP 54 Kraków 1164N:6
16018VKozłowski, WiktorUKS Roszada Radom 1164N:5
16019IIILewicka, Joanna ASSz Lipno Stęszew 1164N:51
16020VSowiński, Stefan KS Legion Legionowo 1164N:6
16021IIIKidoń, Maria Sp 9 Łąka 1164N:18
16022IVWitkowski, FilipLKS Chrobry Gniezno 1164N:24
16023VSadło, KacperMUKS MDK Śródmieście Wrocław1163N:7
16024IVSikora, AnnaKSz Silesia Racibórz 1163N:22
16025VNowicki, MaksymilianKS 64 Zielona Góra 1163N:7
16026IVŁaszkiewicz, OliwiaUKS Kościelec1163N:12
16027VDziadek, Maciej SP Brody1163N:8
16028VRatajczyk, Kacper SzKS GENS Kołobrzeg1163N:8
16029VCzaplicki, Mikołaj 1163N:6
16030VGęsicki, Mateusz SP 1 Konin1163N:7
16031VKoszewski, MateuszKSz Hetman Katowice 1163N:7
16032IVMironowicz, BłażejMDK Białystok1163N:44
16033VMitela, Jakub MKS KSOS Kraków1163N:7
16034IVRybałtowski, Artur MTSz Mińsk Mazowiecki1163N:30
16035VStefański, Dominik TS Wisła Kraków 1163N:4
16036IIIFilewicz, AdamMDK Białystok1163N:51
16037VMachnik, Teodor Tarnobrzeg1163N:7
16038IVChrabąszcz, Weronika LUKKS Miedziana Góra 1163N:12
16039IVPiechowska, EmiliaSP Krynki 1163N:28
16040IVJózefczak, OliwiaKSz Wieża Śmigiel 1163N:26
16041Witkowski, NorbertKSz Maraton Łomża 1163N:6
16042IVFranc, Wojciech UMKS Na Pięterku Poznań 1163N:90
16043IVLao, Aleksandra UKS Łady Raszyn1163N:15
16044VWłodarz, Bartosz UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1163N:4
16045IIIPakuła, ZuzannaSP nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku1163N:27
16046VBogucki, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 1163N:3
16047VOlszta, Antoni1163N:5
16048VBąk, Bartosz LKS Promień Kowalewo Pom.1163N:8
16049VParda, Antoni SP 1 Mrągowo 1163N:9
16050IVIgnaszak, JanuszSP 60 Bydgoszcz 1162N:9
16051IIIJanczar, Aleksandra UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1162N:96
16052IVNiszcz, WiktorPUKS Fides Węgrów 1162N:71
16053IVBilińska, ZuzannaUKS EL-TUR SP3 Bogatynia1162N:14
16054IVKuliś, Kesja LZS Czarnocin 1162N:2
16055IVRysiewicz, KamilAkademia Szachowa Gliwice 1162N:31
16056IVFleischerowicz, Miłosz MKS Wicher Zbąszyń1162N:8
16057IVKapica, Elżbieta LUKS Tempo Ożarów 1162N:15
16058VTrzmielewski, Konrad1162N:6
16059IVBajon, Maja SP Włoszakowice1162N:25
16060VKrólik, Kacper Majdan1162N:8
16061VJanowicz, Jakub Białystok1162N:6
16062VBorzęcki, Kajetan1162N:8
16063IIIKułak, Mateusz Gimnazjum 3 Kętrzyn1162N:61
16064VDobrowolski, Rafał Stegny Wyszogród 1162N:7
16065Sosnowski, JakubUKS Kościelec1162N:7
16066IVAdamczyk, Michał UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1162N:39
16067IVKilian, Agata MUKS MDK Śródmieście Wrocław1162N:19
16068IVRozumek, MichałUKS Viktoria Łowczów1162N:4
16069IVZiółkowski, KonradUKS Kościelec1162N:25
16070VCiągło, Bartłomiej LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1162N:6
16071VJędraszko, Jacek KSz Gambit Świecie 1162N:15
16072IVSkalski, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1162N:40
16073VDeptuła, Karol UKS TSz Zieloni Zielonka1162N:4
16074IVDziedzic, Jan Akademia Montesorri Pruszcz Gdański1162N:21
16075VBogucki, JanOTSz Ostrów Wielkopolski 1162N:4
16076VChudzian, Jan MDK Fabryczna Polonia Wroclaw 1162N:6
16077VKrankowski, AdamUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1162N:7
16078VŁomnicki, Krzysztof1162N:6
16079Grzegorczyk, MarekSP w Sząbruku1162N:5
16080VNawrocki, MikołajLKS Chrobry Gniezno 1161N:6
16081IVStroińska, Zofia POL-ANG PRYW. GIMN. POZNAŃ 1161N:14
16082VRyś, Kamil MKSz Rybnik 1161N:6
16083Świątek, KlaudiuszGimn. nr 41161N:3
16084VKrzyżanowski, BartoszZSP nr 10 1161N:10
16085IVPosselt, MateuszBKS Chemik Bydgoszcz1161N:15
16086VDaniszewski, Mikołaj UKS OPP Toruń1161N:8
16087VSamogranicki, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1161N:6
16088IVŁukasik, Mateusz M-GOK GAMBIT Ślesin1161N:15
16089VBanyś, Nikodem 1161N:3
16090IIIJastrzębska, AnnaUKS TSz Zieloni Zielonka1161N:52
16091VKarczewski, Kamil 1161N:9
16092VCzarkowski, AdamMKSz-MDK Białystok 1161N:6
16093VPołeć, JakubKKSz Kraków1161N:6
16094IIIMazurkiewicz, Miłosz UKS SP1 Leżajsk1161N:77
16095IVZygala, Jan Kielce1161N:8
16096VBrzyski, MarekSP 1 Tychy1161N:6
16097VWojdyłło, Jan KU AZS UW w Warszawie 1161N:4
16098IIISynowiec, Dominik 1161N:82
16099IVPiątek, DawidSP Iwla 1161N:16
16100IVKopecki, Krzysztof1161N:46
16101VNowaczkiewicz, Adam SP 2 "Krauzówka" 1161N:5
16102IIIWszołek, WiktoriaGKSz Kornuty Gorlice1161N:44
16103IVWięckowska, Michalina1161N:7
16104IIIKaczorowska, ZofiaSP Sulmierzyce1161N:47
16105VNyrek, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1161N:4
16106IIIZabrzański, Marcin UKS Hetman Koronny Trzebinia1161N:107
16107IVKrajewska, SoniaPOLONIA Środa Wlkp.1161N:16
16108VBukowski, IgorOborniki1161N:8
16109IIIGać-Mytych, Sara KS Korona Zakrzewo1161N:38
16110VSzulski, NorbertMDK Białystok1161N:7
16111VSkorupski, MateuszMDK Białystok1161N:3
16112VMrzygłód, IgorSP 4 Tarnobrzeg 1161N:9
16113VPałasz, Gniewomir1161N:6
16114Wójcik, JanV Liceum Ogólnokształcące z odziałami dwuj1161N:8
16115VSkorupski, Marcin 1160N:6
16116IVKusek, DominikGmina Wadowice Górne 1160N:15
16117VNiedziółka, Mateusz Karczew 1160N:3
16118VMaciszewski, Filip1160N:6
16119IIIKrotowski-Cacha, TymonUKS Korona Gdańsk1160N:198
16120IVMoniuszko, MateuszSSP 2 STO Białystok1160N:67
16121VMatyszkowicz, Bartosz MPZSzach Kraków1160N:28
16122Chalabala, Ignacy KSz Polonia Wrocław1160N:6
16123IIMalinowska, MajaULKS Sarnaki1160N:27
16124IVMichalczyk, KacperSP Jasionka 1160N:59
16125IISchmidt, Aleksandra 1160N:40
16126IIINawrot, EmiliaTKSzach Tarnobrzeg1160N:127
16127IVSzymańska, PatrycjaGimnazjum nr 2 w Działdowie1160N:28
16128IIINiemiec, Oliwia KSz Jelonka Jelenia Góra 1160N:56
16129IVGetka, Gustaw Dwujezyczna SP Nr 1 W-wa Wesoła1160N:29
16130IVMaj, DominikSP nr 11 Suwałki 1160N:23
16131VKrupa, BartłomiejGimnazjum nr 3 Klikuszowa 1160N:6
16132IVSienkiewicz, JakubGdańsk 1160N:8
16133VChojnacki, BartoszKLIM UKSz Gambit Starachowice 1160N:6
16134VParol, Aleksander SP Aktywności Twórczej Nr 48Zielonka1160N:4
16135Madoń, RafałZes.Plac.Oświ. Słopnice 1160N:7
16136VPasiut, Jakub UKS Zadrna Kamienna Góra 1160N:6
16137IVWybraniec, DawidKSz Górnik Lędziny1160N:7
16138IIIKlima, ZofiaUKS GONIEC Staniątki 1160N:75
16139IVSokołowski, Szymon SP 7 Łódź1160N:7
16140IIIFerlak, AnnaSP 8 Chrzanów1160N:21
16141VHubscher, Mateusz UKS BASZTA Wodzisław Śląski1160N:6
16142IVOleksiuk, AnnaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1160N:24
16143VBudzyn, AdamSP123 Kraków 1160N:4
16144IVKopyciński, Józef UKS OPP Toruń1160N:15
16145VStępień, Mateusz1160N:9
16146Zielonka, PatrykOstróda1160N:1
16147IVDomaradzki, Jakub RzKSz Rzeszów1159N:42
16148IVRasała, MateuszJastrzębie-Zdrój1159N:33
16149IVStaniak, Michał1159N:8
16150IVFilipek, DawidKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1159N:23
16151VHirsch, Norbert Bydgoszcz 1159N:19
16152VRanosz, KrystianJunior Lubin1159N:9
16153VOleksy, SzymonSP Budzów1159N:16
16154VKantor, AntoniGdańsk 1159N:8
16155VŻywiczka, Adam Włocławek 1159N:5
16156IIIMarszałek, Jakub Bielsko-Biała1159N:44
16157IVMościcki, Rafał UKS Taktyk Białołęka 1159N:14
16158VKryński, AlbertZSOiZ Ciechanowiec1159N:7
16159IVBlechinger, AdamAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1159N:11
16160Siuda, MichałKatowice1159N:7
16161IVGrillo, Mateusz ChTS Chorzów 1159N:28
16162IIWrzodak, Wiktoria UKS Hetman Puszcza Mariańska 1159N:167
16163IVTytoń, KacperUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1159N:25
16164IVStadnik, Daniel SP nr 11 Suwałki 1159N:15
16165IIISeliga, IzabellaS P wWalerianach1159N:217
16166IVNowicki, ŁukaszKraków 1159N:24
16167IVGurgul, Patrycja1159N:13
16168IVStobiecki, KrzysztofUKS Trzydziestka Olsztyn1159N:11
16169VSzpakiewicz, Maciej 1159N:6
16170VWtorek, Karol LUKKS Kielce1159N:9
16171VWierciński, Antoni UKS Korona Gdańsk1159N:8
16172VSiatka, Emilian Ognisko TKKF w Dobczycach 1159N:4
16173IVKaniuk, Julia STMGK Strzelce Krajeńskie1159N:7
16174IVChodkiewicz, Adrian Orzeł Bierzwnik1158N:17
16175VSobczak, MateuszMKSz Rybnik 1158N:17
16176VJuszyński, KacperRybnik1158N:8
16177IVDrabik, Aneta Szkoła Podstawowa Nr 12 Chorzów 1158N:12
16178VLewandowski, Jędrzej 1158N:7
16179IIIKocięba, Bartosz Gimnazjum nr 2 w Działdowie1158N:34
16180IVBaszak, KonradSzkoła Podstawowa nr 7 1158N:52
16181VGościniarek, KacperUKS Caissa Warszawa 1158N:7
16182VWierciński, Gerard 1158N:9
16183VMalik, Szymon SP-11158N:7
16184VKuźniar, Piotr 1158N:8
16185VZieliński, Miłosz SP 12 Otwock1158N:8
16186VMiszczak, Jakub UKS Caissa Warszawa 1158N:5
16187IVLach, Krzysztof Akademia Szachowa Gliwice 1158N:24
16188IVCytryniak, KarolMKSz Rybnik 1158N:85
16189IVZąbek, Michał UKS Caissa Warszawa 1158N:31
16190VMagiera, Piotr1158N:4
16191IIISobelga, Aleksander SP 62 Kraków - I 1158N:64
16192IVRuss, Jakub Świekatowo 1158N:10
16193VBochniak, Magdalena 1158N:6
16194VZiębowicz, Piotr Czesławice 1158N:7
16195VPlaza, Maciej Tychy STO 1158N:4
16196IIIDorynek, Adam KSz Wieża Śmigiel 1158N:23
16197IVKazubski, Stanisław1158N:6
16198VRosa, KrystianGLKS Goniec Żarów 1158N:6
16199IIIKaryś, Jakub LUKKS Kielce1158N:97
16200VSzczotka, Bruno SP 5 Białystok 1158N:7
16201VSumera, PatrykUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1158N:5
16202IIIKrzaczkowska, AnnaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1158N:44
16203IVZabłocki, Adrian ASU Sokółka 1158N:15
16204VSadłowski, Jakub SP Bakałarzewo 1158N:6
16205VMazurek, Alan MDK Radom 1158N:6
16206IIIKuczewski, KamilUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1158N:100
16207IVSułkowski, PawełUKS ÓSEMKA Chojnice1158N:7
16208VTetzlaff, Emanuel SpCKiB Brusy1158N:7
16209IVSawicki, Szymon SP Nr2 im. Jana Pawła II w Węgrowie 1158N:7
16210IVApolinarska, AgataUKS ZSO Włoszakowice 1158N:13
16211VKubisz, Mateusz Ligota1158N:7
16212IIIKwapisz, PiotrSP 8 Chrzanów1158N:51
16213IVBredla, Mateusz KSz Sulechów 1158N:6
16214IVKrynicki, Filip KSz. Hańcza Suwałki 1158N:6
16215VBardziłowski, Igor UKS Caissa Warszawa 1158N:7
16216Juźko, Józefa Cross Jastrzębie 1158N:7
16217VBiałopiotrowicz, Michał Orneta1158N:6
16218VŁabędzki, FranciszekMUKS MDK Śródmieście Wrocław1158N:11
16219VZgorzyński, TymonMUKS MDK Śródmieście Wrocław1158N:10
16220VKalemba, PioMUKS MDK Śródmieście Wrocław1157N:7
16221VRosińska, PaulinaWyszków1157N:18
16222IVHubert, AleksandraLKS Chrobry Gniezno 1157N:28
16223VRozumek, PiotrASSz Lipno Stęszew 1157N:31
16224VBrandys, OskarKKSz Kraków1157N:8
16225VKorecki, JakubPrSP 6 Białystok 1157N:9
16226IIIMiarecka, Natalia MGLKS Parnas Oława 1157N:33
16227IVJaniec, GrzegorzPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1157N:7
16228VUrbański, Filip1157N:8
16229IVLutostański, Karol SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1157N:123
16230VMagiera, JakubRudnik1157N:9
16231IIIZawadzka, JulitaUKS GONIEC Staniątki 1157N:95
16232IIIWiszniewska, IgaSSP 3 BTO 1157N:57
16233VDółkowski, Rafał 1157N:6
16234IVNowak, Janina Hetman Łuków1157N:20
16235IIIKasperek, Michał SP 8 Chrzanów1157N:84
16236VJendyczek, OskarUKS SP1 Jedynka Tychy 1157N:9
16237VBukowski, Jakub Gimnazjum Dębica 1157N:10
16238IVDyszak, Marek UKS 21 Podlesie 1157N:32
16239VŚwietlik, Aleksy TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1157N:4
16240VGreinke, Marceli1157N:12
16241IIIMajchrzak, Aleksander Zadroże -Parafia pw. św. Marcina1157N:47
16242Podolak, Paweł Toruń1157N:9
16243VWoźniak, Mateusz 1157N:38
16244VWróblewski, Dominik1157N:18
16245IIFic, Joanna LKS Parnas Stara Wieś1157N:28
16246IVŁotoczko, Witold MUKS MDK Śródmieście Wrocław1157N:39
16247VWais, Kamil PiętnastkaKrosno 1157N:11
16248VCiszak, DamianLKS Chrobry Gniezno 1157N:6
16249Mendruń, TomaszSzewce1157N:7
16250VŁuszczak, BartoszCzernikowo1157N:11
16251IVPabis, MateuszKMKSzach Victoria Komplexbud1157N:20
16252VKrzywania, JakubASSz Lipno Stęszew 1157N:4
16253VSzuba, Jakub1157N:5
16254IIIKrych, DominikUKS Smecz Konin 1156N:23
16255VKafar, KordianSP-38 Bydgoszcz II klasa1156N:8
16256IVSachajko, AleksandraUMKS Na Pięterku Poznań 1156N:23
16257IIIUchman, GabrielaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1156N:8
16258IVKlocek, Piotr Stowarzyszenie Nasz Rymanów1156N:29
16259IVCompała, Tytus UKS Caissa Warszawa 1156N:32
16260IVZaradny, OskarOTSz Ostrów Wielkopolski 1156N:14
16261IIIBrzezińska, JuliaSG 81156N:104
16262IVFirch, Paweł UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1156N:13
16263IIIDymarski, Nikodem UKS SP3 w Bogatyni1156N:54
16264VMamcarz, Paweł MDK Radom 1156N:4
16265IVPogorzelski, Aleksander 1156N:32
16266IVKowal, Kacper 1156N:20
16267Adamiec, JarosławMKS AGROS Chełm1156N:7
16268VKłys, JakubSzkoła Podstawowa Nr 13 Chorzów 1156N:6
16269IIIGryzio, Artur LUKS Lubartów1156N:54
16270IVMacura, Krzysztof SSz Olimpia Goleszów 1156N:25
16271IVTarka, Wojciech UKS Czternastka Warszawa1156N:46
16272IVRuszkiewicz, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1156N:27
16273IVProstak, JakubKLIM UKSz Gambit Starachowice 1156N:30
16274IVDziuba, Michał Akademia PRIMUS Pruszcz Gdański1156N:9
16275IIIAdamala, Wojciech KS LogIN Skierniewice 1156N:59
16276IVJanowska, AnnaUKS Lider Siercza 1156N:6
16277IVNiewiadomski, Bartosz SP nr 2 Olsztyn 1156N:20
16278IVMielniczuk, Michał TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1156N:13
16279IVSłoniowski, Wojciech KLIM UKSz Gambit Starachowice 1156N:5
16280Gadkowski, PiotrOlsztyn 1156N:4
16281IVMazela, Artur UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1155N:9
16282Wojciechowski, MichałWarszawa1155N:6
16283IIIDrela, Monika AKS Mikołów 1155N:72
16284IIIŚnieżek, Nikola JKSz-W Jarocin1155N:35
16285VPaszewski, Tomasz UKS Hetman Częstochowa 1155N:6
16286IVDrzewoska, JuliaKatolickie Gimnazjum Żary1155N:21
16287VKopeć, AdrianLUKS Tempo Ożarów 1155N:5
16288VWoszkiel, MikołajKU AZS UW w Warszawie 1155N:13
16289IVGębala, Borys1155N:21
16290IVBrzenczka, DawidKSz Silesia Racibórz 1155N:88
16291VTęczar, Jakub1155N:9
16292IVWolniczak, NikodemUKS ZSO Włoszakowice 1155N:34
16293IIIKuska, MartynaMKS Rokita Brzeg Dolny1155N:73
16294IIIKlimuk, Gracjan 1155N:26
16295IVKochan, HubertTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1155N:29
16296VKała, MichałCAISSA PION Zielona Góra 1155N:11
16297VPiłat, MaciejLUKKS Miedziana Góra 1155N:17
16298IVStefanek, Michał PN 2 Białystok 1155N:22
16299IIIWieczorek, Maja KSz Polonia Wrocław1155N:91
16300IVŻyciński, Jan ChTS Chorzów 1155N:34
16301Kowalczyk, Paweł Nadleśnictwo Zagnańsk 1155N:6
16302IVGóral, Bartosz NASZACH Nowy Tomyśl1155N:28
16303VĆwiek, Dominik Wrocław1155N:5
16304Klimiuk, KamilOstróda1155N:3
16305VKośmicki, PrzemysławUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1154N:9
16306VPodpłoński, Oskar KSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1154N:5
16307VRybak, JacekPiastów1154N:7
16308IVKasperski, Grzegorz Oddz. G nr 365 im. W. ZawadzkiegoW-wa Tarchomin 1154N:7
16309IIPańczuk, Bolesław Tęcza Poznań1154N:80
16310VRataj, Jędrzej KS 64 Zielona Góra 1154N:12
16311VIwicki, AleksanderUKS Korona Gdańsk1154N:17
16312VŚcibisz, Mikołaj1154N:9
16313VMickielewicz, AleksanderUKSz Hetman Warszawa1154N:7
16314VKęcki-Iwan, MieszkoUKS Caissa Warszawa 1154N:7
16315VKossmann, Norbert SP 6 dr.4 1154N:3
16316IVMaciuszek, JarosławKSz Jelonka Jelenia Góra 1154N:38
16317IIISztwiertnia, Patrycja Zespół Szkolno Przedszkolny nr 29 w Rybniku Golejowie 1154N:33
16318IVWeroński, Sebastian1154N:20
16319IVKonieczyński, BartoszKKSz Kraków1154N:11
16320IIIWalicka, PaulinaSP Bakałarzewo 1154N:39
16321IVGąsior, JuliaSP 2 Sędziszów Małopolski1154N:13
16322VSoboń, AdamSP Trzciana 1154N:4
16323IIIŚwietlik, WandaKSz Polonia Warszawa1154N:32
16324VSosnowski, KajetanMogilany1154N:6
16325VPeterson, Piotr 1154N:9
16326IVDaniszewski, Rafał UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1154N:41
16327IVTracz, KrzysztofOgnisko TKKF w Dobczycach 1154N:16
16328IVKaczmarzyk, MaciejGLKS Goniec Żarów 1154N:7
16329VMoczulski, Jan1154N:9
16330VWojtowicz, KajetanMDK Fabryczna Polonia Wrocław1154N:6
16331IVObara, Krystian SP im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach 1153N:49
16332IVProć, Marcin 1153N:44
16333IIIPrzyborowska, MonikaLO Grajewo1153N:24
16334IVKaczmarek, ZofiaMTSz Mińsk Mazowiecki1153N:21
16335IVCieślak, Oliwia1153N:8
16336IVWojda, Dawid1153N:20
16337VStopyra, Maciej SUKS Śląsk Zabrze 1153N:6
16338VMaćkowiak, SzymonSzkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 1153N:7
16339VGodlewski, KamilSP 4 Łomża1153N:8
16340IVKurachowski, FilipMDK Fabryczna Polonia Wrocław1153N:22
16341IVNiedziela, Szymon Caissa Pion Zielona Góra1153N:6
16342VGrodecki, Maciej1153N:8
16343VJaworski, Dominik Rodzina Jaworski1153N:9
16344IVThompson, Krzysztof UKS Caissa Warszawa 1153N:4
16345VKolanowski, Piotr Ostróda1153N:13
16346IIIKończyło, Natalia TKKF Rzemyk Gdynia1153N:18
16347VBruce, Robert Wołomin1153N:9
16348IVWoźniak, WiktorZabrze1153N:7
16349VSzewc, Jakub1153N:9
16350IIICierniak, KajaMKSz Rybnik 1153N:44
16351VGunia, Kacper UKS Spartakus Kolbuszowa1153N:8
16352VWasiak, Michał KSz Jelonka Jelenia Góra 1153N:10
16353IIIOpałka, MartaUKS GEKON NYSA1153N:65
16354IVSobik, Paweł MKSz Rybnik 1153N:7
16355VKot, Patryk MDK Białystok1153N:7
16356VMaćkiewicz, FilipSP Tuszewo1153N:6
16357VPalacz, Dominik Serock1153N:7
16358VPiecyk, MikołajMszana Dolna1153N:4
16359IVŚwinder, PatrykUKS G4 Tarnowskie Góry 1152N:75
16360IIIRajczyk, Mikołaj LKS Polonia Poraj 1152N:46
16361IIIPałyga, Robert UKS Caissa Warszawa 1152N:117
16362VEmerling, Krzysztof 1152N:7
16363VKlin, TomaszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1152N:14
16364VCzyż, BartłomiejKS Mechanik Stargard Szczeciński 1152N:5
16365IIIKaczkowski, Jarosław 1152N:113
16366IVSzymański, KacperMDK Białystok1152N:48
16367IVGrzymkowski, Paweł SP108 1152N:19
16368VPszczoła, Maciej TS Wisła Kraków 1152N:6
16369VOlszewski, SebastianMKS Wicher Zbąszyń1152N:6
16370VWróblewski, KamilULKS Skoczki Słopanowo 1152N:13
16371VŚwięcicki, Jędrzej UKS Caissa Warszawa 1152N:22
16372IVGąska, FranciszekUKS TSz Zieloni Zielonka1152N:14
16373IVMikrut, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1152N:16
16374VDmochowski, ErykSP 4 Łomża1152N:7
16375VKotkowiak, Nathan CAISSA PION Zielona Góra 1152N:5
16376VKroll, JanKS KORONA Zakrzewo1152N:16
16377VGaur, KacperSP Włoszakowice1152N:4
16378VOleksiński, Adrian MUKS Fidei Węgrów 1152N:4
16379IVRodziewicz-Bielewicz, KubaUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1152N:58
16380IVGrabowiecki, BartłomiejNiepubliczne Gimnazjum Lubsko 1152N:17
16381VDul, KamilKSz SDK-Lotnik Mielec 1152N:5
16382IVPindakiewicz, AdriannaUKS Czternastka Warszawa1152N:13
16383Gunia, Wojciech UKS Spartakus II Kolbuszowa 1152N:8
16384IVHerezy, NikolaSP nr 6 w Ustroniu-Nierodzimiu1152N:9
16385VAdamus, MikołajCKiS Skawina1152N:3
16386VKotula, TomaszMDK Bialystok 1152N:6
16387VGórniak, KacperUKS Kościelec1151N:6
16388IIIBłocińska, MagdalenaBKS Chemik Bydgoszcz1151N:156
16389IVŚliwa, Piotr UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1151N:6
16390IVMoksik, PatrycjaGimnazjum Sportowe Nr 1 w Rybniku 1151N:16
16391IVDobrowolski, BartłomiejStegny Wyszogród 1151N:13
16392IVGarcia-Guerrero, Luis 1151N:36
16393VKlimczuk, Dawid Chełm1151N:4
16394IVLala, TomaszMKSz Rybnik 1151N:73
16395IIIKamiński, Hubert SP 45 Białystok1151N:93
16396IIIDaniek-Salawa, Jadwiga1151N:20
16397IVHuk, Alicja ARKAMA Świat Szachów1151N:6
16398VŚnieg, Michał MKS MOS Wieliczka 1151N:7
16399IVLewandowski, BartoszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1151N:40
16400VWalczak, Grzegorz Staromieście 1151N:8
16401IIITrzaskowski, MarekSP 2 Olsztyn1151N:128
16402VMoździerz, Jakub UKS GONIEC Staniątki 1151N:7
16403IIIKoźluk, Emilia 1151N:45
16404IIIWnukowski, PiotrMKSz DIAGONALIA Imielin 1151N:17
16405IVAugustyniak, Szymon KSz GAMBIT MDK Świdnica1151N:43
16406VSzachniuk, JerzyRaszyn Poznań1151N:8
16407Chodorski, Robert Żary 1151N:9
16408IVSzatanik, Jakub KSz Polonia Wrocław1151N:64
16409IVTrzeciak, AdamSP S.Sternik Warszawa Wawer 1151N:43
16410VDzida, Wiktor SZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna1151N:6
16411IVLach, BeniaminUKS BASZTA Wodzisław Śląski1151N:87
16412VJustyniarski, MikołajSandomierz1151N:7
16413Florek, MarcinWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA Warszawa 1151N:7
16414Mysiukiewicz, KacperSP Jeleniewo1151N:7
16415VGąsior, Damian SP2 Sędziszów Małopolski 1151N:13
16416IIIZielińska, Laura Łódź 1151N:33
16417IVJemioła, JeremiRzKSz Rzeszów1151N:18
16418Borysewicz, Michał PZS Trzebnica 1151N:7
16419IVJeziorska, Emilia KTS Kalisz1151N:27
16420IVBiałas, PiotrKS Unia Bieruń Stary 1151N:20
16421Kowalczyk, Paweł Radom 1151N:6
16422IVPotoczek, MonikaMDK Śródmieście Wrocław 1150N:9
16423IIIPietryga, PatrycjaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1150N:128
16424VRapior, Piotr SP-06 Dr. 1 1150N:9
16425VRusin, MichałLKS Lotos Jabłonna 1150N:5
16426VOsipacz, Adrian 1150N:12
16427IVSkolimowski, Robert SRSDiM Węgrów 1150N:12
16428IVHawryło, Kamil UKS Orlik Rudnik n/Sanem1150N:18
16429IVSzczurek, KonradMOSiR Dukla 1150N:31
16430IVMielko, Krzysztof KU AZS UW w Warszawie 1150N:13
16431IIIKowalkowski, KarolDziałdowo1150N:55
16432VSzołajski, Antoni1150N:6
16433VKasperowicz, Szymon KS 64 Zielona Góra 1150N:8
16434VSujewicz, Szymon1150N:6
16435IVKubicza, ZofiaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1150N:6
16436VLech, Gabriela1150N:5
16437IIIKijko, JuliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1150N:57
16438IVKogut, MichałSKS ORLIK Brzeg 1150N:17
16439IVCiuchno, MagdalenaLUKSz Orient Sokółka1150N:8
16440IVPałka, SzymonUKS MAGNUS Rzezawa1150N:35
16441IVCzerwonka, JanAZS UMK Toruń1150N:28
16442VKowalski, StanisławWarszawa1150N:6
16443IVDziurzyński, GrzegorzSP 123 Kraków1150N:13
16444VSadowski, Jan CKR SSz Grójec 1149N:20
16445Janik, Mateusz1149N:14
16446VGarske, Wiktor1149N:7
16447IIIHanulok, PiotrKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1149N:177
16448VSobczak, GabrielKTSz-W Kalisz 1149N:8
16449VSołomianko, Szymon SP 32 Białystok1149N:7
16450IIIJamrugiewicz, WeronikaUKS SP 1 Brzozów 1149N:57
16451IVOjrzyński, Marceli UKS TSz Zieloni Zielonka1149N:34
16452VElantkowski, Jan1149N:12
16453IIMajchrzak, Przemysław1149N:25
16454IVBańka, Radosław NOK Nakło1149N:65
16455IVŻurowski, Antoni Józefów 1149N:35
16456IVKołnierzak, Antoni KU AZS UW w Warszawie 1149N:27
16457IVMilewska, PatrycjaWKS KOPERNIK1149N:32
16458IVWróbel, KarolKKSz Kraków1149N:39
16459IIIJasiński, Aleksander UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1149N:80
16460IVOchalik, Adrian KGL Szarotka Wadowice Górne1149N:51
16461IVCylke, MichałKartuzy 1149N:62
16462VZaremba, MichałKSz Maraton Łomża 1149N:9
16463VMyśliwiec, Bartłomiej SP Przebieczany 1149N:5
16464IIIKuczyński, MarcelUKS Caissa Warszawa 1149N:47
16465VImieliński, KrzysztofWrocław1149N:6
16466IVSkarzyński, Nataniel 1149N:27
16467VLis, Adam 1149N:7
16468VMaterlak, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1149N:3
16469IVNowel, KarolSP Stary Folwark1149N:13
16470VKotwica, GabrielMDK Świebodzice1149N:7
16471VKrupa, JakubULKS Lipinki1149N:7
16472IVMagnuszewski, Łukasz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1148N:20
16473IIIFrydko, Andrzej Szkoła Podstawowa nr 22 w Chorzowie1148N:40
16474IIKrupecka-Czarkowska, Danuta Bydgoszcz 1148N:230
16475VWrażeń, Jakub KSz SDK-Lotnik Mielec 1148N:7
16476VPiętowski, Michał 1148N:16
16477VGorczyca, SzymonGliwice 1148N:6
16478VKlecowka, Klemens 1148N:5
16479IIIKonopka, Weronika KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1148N:53
16480IIINaworska, Agata M-GOK Gambit Ślesin1148N:76
16481IVKrępa, Łukasz SP-1 Zielona Góra1148N:34
16482IVHebda, PiotrKSz Jelonka Jelenia Góra 1148N:37
16483IVReluga, Jakub Biała Podlaska 1148N:15
16484IVZiółkowska, Justyna KS LAURA Chylice1148N:31
16485IVKwaśniewski, FranciszekTKKF PROMYK Ciechanów1148N:41
16486VBednarczyk, Radosław AKS Mikołów 1148N:7
16487IIIPoskrobko, JakubBiałystok1148N:23
16488IIIUrbanik, OliwierSZKOŁA PODSTAWOWA NR2 KRZESZOWICE1148N:19
16489IVPiwko, Aleksander KS 64 Zielona Góra 1148N:35
16490VNowak, BartoszKLIM UKSz Gambit Starachowice 1148N:9
16491IVWawryk, GrzegorzAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1148N:40
16492IVGrot, Bartosz KSz Polonia Wrocław1148N:27
16493VElsner, Bartosz Szkoła Podstawowa w Poświętnem, klasa "0"1148N:4
16494VStocki, Karol SP 11 Białystok1148N:9
16495IVJokiel, Wiktor1148N:12
16496IVGołub, PatrykSzkoła Podstawowa nr 4 w Pyskowicach 1148N:31
16497Staroń, Szymon Kryniczno 1148N:7
16498IVMichalak, LeonUKS TSz Zieloni Zielonka1148N:37
16499Sosiński, Stanisław Radom 1148N:5
16500IVByrwa, FilipSSz GCK Debiut GIżycko*1147N:35
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)