ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19048)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22746);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32856)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (37);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12756)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11223);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
16501VKajmowicz, Kacper Victoria Łowczów1085N:5
16502IVGłuchan, KarolinaUKS SP3 w Bogatyni1085N:21
16503IVTorój, JeremiUKS GONIEC Staniątki 1085N:15
16504IIIMakarec, Anna SP 1 Białystok 1085N:65
16505VJanek, ZofiaBogatynia 1085N:3
16506Floerke, Kacper OSiR Golub-Dobrzyń 1085N:9
16507VMyszczyszyn, Dorota 1085N:3
16508IVSzczyra, Szymon KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1084N:106
16509VSznajder, Roy Szkoła Podstawowa Nr 23 w Rudzie Śląskiej1084N:21
16510IIIZawisza, IzabelaSP Nr 3 Krosno1084N:18
16511VSkrzypiec, AgataRybnik1084N:8
16512VGabryszewski, Miłosz WKS KOPERNIK1084N:14
16513IVSzychulec, MartynaMKS AGROS Chełm1084N:17
16514Szablanowski, AdamSP 9 Łomża1084N:8
16515Zalewski, MaciejKU AZS UW w Warszawie 1084N:7
16516VMorstin, JerzyUKS Caissa Warszawa 1084N:12
16517IVJerka, Franciszek UKS Trzydziestka Olsztyn1084N:46
16518Gaj, Patrycja 1084N:9
16519IIILewicka, Joanna ASSz Lipno Stęszew 1084N:29
16520VTarnawska, Kamila 1084N:7
16521VJeleń, Katarzyna Głogów1084N:6
16522Solecki, MateuszOlsztyn 1084N:6
16523Pacholczyk, Karol ZSL Zagnańśk1084N:4
16524Kondrat, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1083N:5
16525VStyrc, Kacper 1083N:9
16526IIISzczykowski, Józef 1083N:30
16527VŻygadło, MaksymilianGOSiR Siechnice 1083N:16
16528IVPióro, Michał II LO im. Piotra Firleja w Lubartowie 1083N:6
16529VMiklewska, Anna PSSz Pszczyna 1083N:4
16530IVPogoda, Łukasz ChTS Chorzów 1083N:63
16531IVBrudnowski, BłażejMKS Agros Chełm1083N:14
16532IVKrawczyk, Mateusz MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1083N:27
16533VŻadkiewicz, Adam SP w Zabrzegu 1083N:26
16534Kwasek-Pawlik, Anna 1083N:6
16535IVBień, Weronika GKSz Hetman Pilzno1083N:6
16536VLis, Antoni UKS Jedynka Bełchatów 1083N:38
16537IVZalisz, Radosław UKS ZSO Włoszakowice 1083N:26
16538IVPryzmont, Sebastian SP Janów 1083N:52
16539Kużelewski, Andrzej1083N:7
16540IIIGrudzień, MariaIMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1083N:43
16541VMarszałek, Mateusz 1083N:17
16542IVNużka, Andrzej 1082N:21
16543VMartyniak, JakubRybnik1082N:5
16544IVGóźdź, KorneliaGIM nr 19 w Lublinie1082N:11
16545IVStachoń, Małgorzata UKS SP1 Jedynka Tychy 1082N:16
16546VOleniak, MartynaWłodawa1082N:7
16547Jankowski, PiotrWłodawa1082N:7
16548IVJackowski, ŁukaszMDK Białystok1082N:54
16549IVFornalik, WittSzkoła Szachowa Gambit Toruń1082N:14
16550IVGładysz, Piotr UKS SP 1 Brzozów 1082N:40
16551IVCikoto, MajaWKSz HETMAN Wałbrzych1082N:8
16552IVPotyra, Jan MKSz Rybnik 1082N:46
16553VWłodarkiewicz, Kamil KSz ORŁY Pleszew 1082N:9
16554IVŚledź, DawidKSz. Hańcza Suwałki 1082N:42
16555IVKaznocha, Maria MKSz Rybnik 1082N:6
16556VŻmijewska, Katarzyna Gimnazjum w Samborowie1082N:4
16557VBoguszewski, BartoszSP nr 7 Suwałki1082N:17
16558VRugała, Arleta N.A.SZACH Nowy Tomyśl1082N:6
16559IVZabuga, Mariusz Zabrze1081N:38
16560VKleszka, Joanna MKS Wicher Zbąszyń1081N:8
16561VGurzyński, Marcel1081N:13
16562VSzymczyk, Julia Rudnik nad Sanem- PSP nr 21081N:15
16563IVGromek, Karol SRSDiM Węgrów 1081N:33
16564IVPłaskociński, Jakub Łomża 1081N:9
16565IIStefaniak, BożenaKS Roszada Żory1081N:42
16566IVJanik, Natalia1081N:6
16567Szutka, Norbert Balice1081N:7
16568IVLisowska, JoannaOKSz Społem Opole1081N:16
16569IIIZiegert, HannaUKS Korona Gdańsk1081N:22
16570VZięba, Jolanta KSz SDK-Lotnik Mielec 1081N:5
16571VMarzec, WiktoriaOKKFSiT Cross Opole 1080N:17
16572Elbert, Przemysław LZS Goniec Kluczbork1080N:2
16573IVWójcik, Joanna KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1080N:40
16574VHanrahan, David LO 1 Brzeg1080N:19
16575Nowak, MichałWarszawa1080N:6
16576VFurman, AleksandraUKS Korona Gdańsk1080N:7
16577IVBąk, AleksanderUKS TSz Zieloni Zielonka1080N:97
16578IIIKaźmierska, MartynaKSz ORŁY Pleszew 1080N:45
16579IVStępiński, Paweł Turystyczna 1080N:19
16580IVŁozowska, Gabriela SP nr 10 Suwałki 1080N:2
16581IVZąbek, Michał UKS Caissa Warszawa 1080N:17
16582VMajczyna, Bartosz Międzyrzec 1080N:9
16583VMasternak, KamilGimnazjum nr 2 Opatów1080N:14
16584IVBasiak, Martyna RDK Drabinianka 1080N:30
16585Paszkowski, MaciejBiałystok1080N:7
16586IVJęczmionka, Weronika UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1080N:3
16587VKlik, SzymonWołomin1080N:8
16588VSzymańska, WiktoriaMDK Radom 1080N:6
16589IVParadysz, Karol KKSz Urania Krosno1080N:28
16590VRuciński, Łukasz1080N:5
16591Kujawski, Kamil Ozorowice 1080N:7
16592VKoperstyńska, Inka KS AZS Wratislavia1080N:7
16593IVLech, Agata MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1079N:35
16594IVBajon, MartynaSP Włoszakowice II 1079N:10
16595VSzulik, Dawid SP-34 1079N:29
16596IIIMajewska, KarolinaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1079N:83
16597VCzekańska, GabrielaKrośnieńska Akademia Szachowa II1079N:4
16598Pajdzik, SławomirGimnazjum 2 Mszana D. 1079N:6
16599VGrabowska, Oliwia Szkółka Szachowa/MUKS Stoczek 45 Białystok 1079N:17
16600IVKusa, Magdalena UKS Astra Leśniowice 1079N:7
16601VKuczuk, WiktorBiałystok1079N:7
16602IVGabryelewicz, MajaTMS Roszada Gliwice 1079N:20
16603IVSoszyńska, Magdalena 1079N:18
16604IVKalata, Kacper1079N:24
16605IVKuciak, Natalia KS LAURA Chylice1079N:29
16606IVCzarnota, WojciechUMKS HETMAN MARKLOWICE1079N:49
16607VKruszona, Radosław ULKS SKOCZKI Słopanowo 1079N:13
16608VBek, JakubRogi1079N:18
16609VDziża, Natalia UKS Goniec Staniątki 1079N:6
16610VSobierajska, Helena 1078N:2
16611IVMazgaj, Dominik Szkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 1078N:83
16612Klimentova, AnnaWoroneż1078N:9
16613VKowalska, Zuzanna KS GRYF Kietrz1078N:6
16614VSobies, TeresaUKS Zadrna Kamienna Góra 1078N:13
16615IIIKrzywicki, MichałGimnazjum nr 22 1078N:42
16616IVBiałowąs, Maria UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1078N:44
16617IVSobkowiak, Sergiusz ChTS Chorzów 1078N:80
16618IVWyskiel, JuliaL-UKS Burza Rogi1078N:16
16619IVPryzmont, HubertSP Janów 1078N:42
16620Lewandowski, BartoszBydgoszcz 1078N:7
16621Fafiński, Hubert UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1078N:6
16622Łysek, Piotr Malin 1078N:7
16623IVGrzesiak, Magdalena UKS Szachylice Chylice1077N:30
16624IVGłowiak, Dawid SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach1077N:32
16625IIILubiszewska, Inga UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1077N:61
16626VChałubek, JakubOsielsko1077N:7
16627VLewicki, Igor Bydgoszcz 1077N:9
16628VSułkowska, KarolinaZSS nr3 Limanowa1077N:3
16629IVWasiluk, ArminMDK Białystok1077N:20
16630IVTwardoń, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 1077N:56
16631IIIKłys, MaksymilianKS Unia Bieruń Stary 1077N:31
16632VCzeremcha, Franciszek SSP 1 STO Białystok1077N:6
16633VPilzak, HonorataWieniawa Lesznno1077N:5
16634IVSołdaczuk, Jakub UKS Caissa Warszawa 1077N:42
16635VŁukaszewska, Paulina MKS Wicher Zbaszyń 1077N:9
16636IVGruszczyńska, Antonina OTSz Ostrów Wielkopolski 1077N:3
16637IIIBromirska, RoksanaMKS EMDEK bydgoszcz 1077N:62
16638VKyi, Wiktor UKS G4 Tarnowskie Góry 1077N:15
16639VKomotajtys, Dominik AKS Mikołów 1077N:14
16640VJakubek, Leon KTS Kalisz1077N:14
16641VKonikowska, LenaSP 29 Białystok1077N:4
16642VSzulc, Tomasz Szczecin1077N:7
16643VPiątek, Jagoda M-GOK GAMBIT Ślesin1077N:9
16644IIIBagińska, Wiktoria UKS Giecek Radków1076N:4
16645VGliński, Patryk1076N:2
16646IVGolwiej, Oliwia 1076N:21
16647VReut-Jaworowski, Stanisław SSP 1 STO Białystok1076N:22
16648IIISerwin, Krzysztof LKS Goniec Żarów1076N:56
16649VGromek, Urszula SRSDiM Węgrów 1076N:4
16650IVWnuk, AdamUKS Caissa Warszawa 1076N:52
16651IVBronikowski, Maciej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1076N:33
16652IVKoneszko, MaciejSP Jeleniewo1076N:34
16653IVZenker, Oskar UKS przy SP 8 Chrzanów 1076N:33
16654VŚliwonik, Mikołaj MKS EMDEK Bydgoszcz 1075N:26
16655IIISmolińska, Jagna UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1075N:140
16656IVMiga, DominikaKGL Szarotka Wadowice Górne1075N:10
16657Wnęk, NataliaKU AZS UW w Warszawie 1075N:6
16658IVPiwoń, RobertMDK Chorzów1075N:38
16659VSobolewski, KacperUKS SP1 Jedynka Tychy 1075N:24
16660VZimoch, Jakub Szkoła Podstawowa Nr 2 Ruda Śląska 1075N:22
16661VCieślar, Karol KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1075N:15
16662IVPielorz, JanMKSz DIAGONALIA Imielin 1075N:49
16663VCesarz, Inga1075N:7
16664IVWrzodak, NataliaUKS Hetman Puszcza Mariańska 1075N:57
16665Wołkowycki, Adam Bielsk Podlaski 1075N:8
16666Babski, Dariusz Szczecin1075N:6
16667IVCzarkowski, PawełUKS OPP Toruń1074N:52
16668Jabłoński, Kacper 1074N:7
16669Radaczyńska, WeronikaDrabinianka 1074N:7
16670IVBracikowski, BartoszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1074N:49
16671IVKramarek, AnnaUKS Skoczek Kopanica1074N:14
16672IVWróbel, Paweł ChTS Chorzów 1074N:50
16673IVWłodarczyk, MagdalenaSRSDiM Węgrów 1074N:30
16674IVGrochowa, AleksandraUKS ZSO Włoszakowice 1074N:14
16675VJasztal, Igor KLIM UKSz Gambit Starachowice 1074N:22
16676IIIGawlik, WiktorKLIM UKSz Gambit Starachowice 1074N:15
16677Nawracala, Kacper 1074N:6
16678VKoj, Kornelia LZS SSz PAT Ligota Dolna1073N:3
16679VWidlarz, JanUKS Caissa Warszawa 1073N:20
16680Zawisza, Konrad 1073N:7
16681VKazimierowicz, MałgorzataG Stanisławów 1073N:5
16682VFabiańczuk, MateuszPUKS Fides Węgrów 1073N:24
16683IVWójcik, Maciej RzKSz Rzeszów1073N:17
16684IIIKołbyko, Zofia SSz Debiut GCK Giżycko 1073N:93
16685Nowak, JuliaRzKSz Rzeszów1073N:6
16686IVOstromecki, Artur 1073N:12
16687VJaniak, Miłosz KSz ORŁY Pleszew 1073N:14
16688Szyszlak, Andrzej Rogi1073N:5
16689VSzczepaniak, Wiktor OTSz Ostrów Wielkopolski 1073N:5
16690IVKowalczyk, Aleksandra Koszęcin 1073N:14
16691VSzymała, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław1073N:5
16692Olejniczak, DorianMDK Chorzów1073N:5
16693VBiernacka, Weronika Akademia Szachowa Gliwice 1072N:18
16694IVBeker, Oliwia UKSz Ziemowit Złotów1072N:24
16695IVWcisło, IdaKSz GAMBIT MDK Świdnica1072N:8
16696VBisiekirski, Maciej Akademia Szachowa Gliwice 1072N:22
16697VFronczak, Kamil ZSP nr 8 dr 2 1072N:38
16698IVKonarzewska, Karolina Rybnik1072N:7
16699IVWais, Mikołaj1072N:14
16700VWalentynowicz, ŁukaszAKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1072N:20
16701IVZabrzański, Marcin UKS Hetman Koronny Trzebinia1072N:66
16702VFelkiewicz, PatrykUKS Skoczek / SP 11072N:14
16703VDragon, WiktoriaJutrzenka Dąbrowa Górnicz 1072N:2
16704Majkut, NikolaCaissa Lubsko 1072N:4
16705VSurma, Bartłomiej1071N:20
16706IVMiroń, Michał LUKSz Orient Sokółka1071N:55
16707VDworok, Dawid PG 3 Pszczyna 1071N:8
16708IVFurmanek, Katarzyna UKS Czternastka Warszawa1071N:38
16709VHołowacz, PiotrSP 107 II 1071N:20
16710IIISzymura, Oliwia KS Hetman Marklowice1071N:64
16711IVWoźniak, PawełLUKS Lubartów1071N:40
16712VLisiecki, Krzysztof KS Wesoła Warszawa 1071N:8
16713IVMajczyna, Karol Międzyrzec 1071N:9
16714IVPołeć, KrzysztofSzkoła Podstawowa nr 5 1071N:6
16715Świderski, Dawid Kostrzyca 1071N:7
16716VPaszkowiak, MajaUKS ZSO Włoszakowice 1071N:5
16717IVPuchalska, Oliwia WKS KOPERNIK1071N:45
16718IVWieczorek, MichałLKS Tworków1071N:15
16719Kubicki, Damian Kalisz1071N:8
16720Beta, Jan UKS Pijarski KS 1071N:8
16721IVMarciniak, Gabriela UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz1070N:16
16722IIINowak, Anna UKS Ognisko Rydułtowy1070N:32
16723IVHucaluk, Hubert 1070N:45
16724IVRamusiewicz, MichałLUKS Lubartów1070N:7
16725IVKopczewska, Zuzanna UKS Caissa Warszawa 1070N:42
16726VTomalka, MichałSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1070N:32
16727VFranczyk, Zuzanna Akademia Szachowa Gliwice 1070N:8
16728VAmbroszko, Aniela 1070N:5
16729IVSarnowski, Mateusz Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie1070N:8
16730IVMajchrzak, Aleksander PUKS Mikołaj Gąbin1070N:39
16731IVBużyk, MaciejLibiąż / UKS przy SP 8 Chrzanów1070N:66
16732VSzczepkowski, MaciejMDK Białystok1070N:16
16733VGałda, Magdalena 1070N:17
16734VGatkowska, Judyta LUKKS Nietulisko Duże1070N:6
16735IVBeńkowski, Piotr Szkoła Podstawowa Nr 8 Żory 1070N:8
16736Kuźniarz, PiotrMDK Białystok1070N:9
16737VPiętka, Marcin SP Dąbrówka Kościelna1070N:5
16738IVKosewska, Katarzyna Konstancin1069N:19
16739IVKokot, MaksymilianMUKS MDK Śródmieście Wrocław1069N:21
16740IIIKrajewska, Gabriela LUKKS Nietulisko Duże1069N:70
16741IVKoćmierowski, Paweł SP ŚMSR Białystok 1069N:15
16742VJanuszewska, Amelia SP Gościno 1069N:4
16743VCzapla, Mateusz ChTS Chorzów 1069N:18
16744IVHałas, AnnaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1069N:18
16745IVCypel, MaksymilianLKSz Caissa Lubsko1069N:8
16746IVGać-Mytych, Sara KS Korona Zakrzewo1069N:8
16747IVWiniarska, JuliaSP Celestynów1068N:11
16748Kałduńska, Aleksandra 1068N:8
16749IVRyczkowska, OliwiaGimnazjum Nowa Sarzyna1068N:27
16750Szota, Paweł Kłodzko1068N:9
16751VGrala, Adam SSz BDK Biskupiec 1068N:17
16752VKuś, Lidia UKS Pałac Nieborów1068N:6
16753IVKluczyk, MariaMDK Białystok1068N:13
16754IIIRomaniuk, LenaKSz Gryf Szczecin 1068N:59
16755IVDobek, Adam MLKS Krajna Sępólno Kr. 1068N:37
16756VPitera, EmiliaRzeszów1068N:7
16757IVMajewski, Sebastian GIM nr 2 w Działdowie1068N:31
16758VMądrala, Julia 1068N:4
16759IVMalinowski, WitoldOSiR Golub-Dobrzyń 1068N:24
16760Wolski, ErnestUKS Pijarski KS 1068N:9
16761Prątnicka, Agata ZSL Zagnańśk1068N:3
16762IVBronicki, Jakub UKS TSz Zieloni Zielonka1067N:24
16763IVMatuła, Mateusz1067N:24
16764IVBarabasz, Marek 1067N:12
16765VKielar, WiktorKKSz Urania Krosno1067N:13
16766IVBugaj, Piotr1067N:37
16767VHawryluk, OliwiaS.P. nr 222 1067N:6
16768VIhenacho, NnamdiBraniewo1067N:13
16769IVPiszczek, Jan MUKS SZS Cieszyn1067N:9
16770IVPiaścik, Zuzanna SP 9 Łomża1067N:20
16771IIIStolarska, Weronika M-GOK GAMBIT Ślesin1067N:37
16772VDurma, ZofiaUKS Skoczek / SP 11067N:14
16773VUrbanowicz, ErykGimn. Bakałarzewo1067N:7
16774IVPolcyn, Kajetan KS Korona Zakrzewo1067N:30
16775VPodżorski, AdrianSSz Olimpia Goleszów 1067N:9
16776IVJacewicz, SzymonAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1067N:23
16777Narożniak, Karol Ząbki1066N:5
16778VLubaszka, GrzegorzKU AZS UW w Warszawie 1066N:8
16779IVSikorski, TomaszUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1066N:93
16780Malinowski, PawełZefir Boguszowice 1066N:23
16781VKuropka, DawidZabrze1066N:7
16782IIIMaciuszek, JuliaUKS Giecek Radków1066N:56
16783IVWieczorek, RadosławProszowki 1066N:9
16784VSikora, Jagna GOK Sułkowice1066N:7
16785Węgrzynowski, DawidUKS Caissa Warszawa 1066N:7
16786IIIJaźwińska, MagdalenaUKS Caissa Warszawa 1066N:57
16787VDziewoński, Marcin MLKSz Myślenice1066N:11
16788VBabski, RafałPOBIEDR Paszkówka1066N:8
16789Szczerczowski, Maciej UKS Szach-Mat Syców1066N:7
16790IVWilczyński, Maciej RzKSz Rzeszów1065N:57
16791IVJanikowski, WiktorUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1065N:25
16792IVMaścianica, OliwierWKS KOPERNIK1065N:63
16793Jabłoński, Hubert Czeladź1065N:7
16794IVKrawczyk, IgorUKS Skoczek Kopanica1065N:39
16795IVJęczmionka, KamilUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1065N:36
16796VŚwidzińska, Kornelia Caissa Pion Zielona Góra1065N:5
16797IVWróbel, ZuzannaŁowczów 1065N:5
16798Ciechocki, Hubert KU AZS UW w Warszawie 1065N:6
16799VCzachor, Celina RzKSz Rzeszów1065N:5
16800Żak, PawełSP 2 Rybnik 1065N:7
16801IVGrygorczuk, Zuzanna LUKSz Orient Sokółka1065N:49
16802IVTruty, Paulina1065N:6
16803IVRatajczak, MichalinaUKS ZSO Włoszakowice 1065N:10
16804Sowa, PawełRDK filia Biała Rzeszów 1065N:8
16805IIIFronczak, Weronika Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie 1065N:7
16806IVAdamala, Wojciech NSP Źródła Skierniewice1065N:34
16807IVBuczak, WiktorBystrzyca 1064N:36
16808IVSzczurek, Małgorzata Szkoła Podstawowa im. A. Krajowej w Rudawie1064N:29
16809Basińska, KatarzynaKS AZS Politechnika Wrocławska 1064N:9
16810IVMrzygłód, Maria MTSz Mińsk Mazowiecki1064N:5
16811IVKraczkowska, Dominika TKKF PROMYK Ciechanów1064N:19
16812IVRacinowski, AdamWKS FLOTA Gdynia1064N:84
16813VBiedrowska, EmiliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1064N:6
16814IVDadura, AleksanderUMKSz Jaćwież Suwałki1064N:90
16815VBiczyk, AntoniUKS Caissa Warszawa 1064N:14
16816VDeniszewska, KingaSP Nr 10 Siedlce1064N:6
16817IIIFic, Joanna Stara Wieś 1064N:12
16818VPiechota, KonradMDK Chorzów1064N:6
16819VCukierski, Jakub1063N:2
16820VMioduszewska, AlicjaRybnik1063N:8
16821IVMiastowski, EmilS.P 70 im. Bohaterów Monte CassinoMokotów 1063N:20
16822VDziemiańczyk, Antoni SSP 3 BTO Białystok1063N:22
16823IIIRydzyńska, Magda NOK Nakło1063N:24
16824IVZielosko, WojciechMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1063N:58
16825IVMeclik, Jakub PG 71063N:30
16826IVKopyciński, Kacper KS Carbo-Gliwice Gliwice1063N:7
16827IVWróbel, Anna UMKS HETMAN Marklowice1063N:21
16828VPaprocki, Maksymilian UKS Caissa Warszawa 1063N:20
16829IIIMoniuszko, PaulinaSP 26 Białystok1063N:31
16830VLeszczyński, KonradSP Bakałarzewo 1063N:6
16831VDobak, Emilia 1062N:6
16832IVOrzechowska, Nikola M-GOK GAMBIT Ślesin1062N:20
16833IVNaumowicz, Adam Białystok1062N:15
16834IVPlisiecka, Maja UKS Caissa Warszawa 1062N:20
16835VMatczuk, Nikola Dorohusk1062N:6
16836VBazan, Kinga1062N:6
16837IVJędryka, Maksymilian UKS przy SP 8 Chrzanów 1062N:80
16838Odondavaa, OrgilKraków 1062N:8
16839IIITurczyn, Patrycja KGL Szarotka Wadowice Górne1061N:11
16840IVBarnaś, Karolina Publiczna Szkoła Podstawowa Rzezawa1061N:24
16841IVMiedziocha, AmeliaMDK Radom 1061N:13
16842IVWantuła, GrzegorzMKSZ Rybnik 1061N:30
16843Mielniczuk, MarcinPrywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie1061N:11
16844IIIŻarowska, Wiktoria KSz Sulechów 1061N:11
16845IIIFiedorek, Piotr 1061N:34
16846IVBorkowy, Aleksandra KS Carbo-Gliwice Gliwice1061N:24
16847IVDworzyńska, DariaKSz Gryf Szczecin 1061N:14
16848IVBrzezicki, OskarKSz GAMBIT MDK Świdnica1061N:22
16849IVSzymiczek, Marcin Racibórz 1061N:19
16850VSwoboda, MironSzkółka Szachowa f7 Pszczyna1061N:13
16851VBławat, JakubUKS Wda Lipusz1061N:12
16852Barczak, Wojciech KS 64 Zielona Góra 1061N:4
16853VKościański, Michał UKS SP3 w Bogatyni1061N:9
16854Rzepczyk, FryderykUKS Smecz Konin 1061N:2
16855IVTelakowiec, Małgorzata G.Zespół Szkół Publicznych Zalesiu G1060N:7
16856IVMilewska, EmiliaOKKFSiT Cross Opole 1060N:30
16857IVFernandes, CarlaUMKS Na Pięterku Poznań 1060N:24
16858Kuriata, IzabelaUKS Rodło Opole1060N:7
16859IIIDados, Wojciech MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1060N:66
16860IVKowalczuk, PaulinaUKS Ogniwo Legnica1060N:40
16861VPenar, Nikola Szkoła Podstawowa Nr 14 Krosno 1060N:7
16862IVŚwięcicki, MirosławUKS Korona Gdańsk1060N:34
16863Wiśniewski, Adam Gdańsk 1060N:8
16864IVBanek, Kamila Victoria Łowczów1060N:7
16865Grzyb, Franciszek KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1060N:16
16866VNeef, Timo1060N:4
16867IIIPanek, Dorota Strzelec Strzelce Opolskie1059N:40
16868IIIDębska, Weronika UKS Płomyk Nekla 1059N:9
16869IIINożewska, ZuzannaM-GOK GAMBIT Ślesin1059N:35
16870VŁuka, MartaUKS SP1 JEDYNKA TYCHY 1058N:30
16871IIIŁyczek, PrzemysławZCKOiZ 21058N:40
16872VToporowski, IgorPSP 8 Brzeg 1058N:9
16873Lasota, Maria Rzeszów -Startoniwa1058N:6
16874IVRusiniak, Izabela SRSDiM Węgrów 1058N:37
16875Szubzda, DawidBiałystok1058N:8
16876IVKownacki, Jakub TKKF PROMYK Ciechanów1058N:19
16877VKaliszuk, KonradGdańsk 1058N:9
16878IVPilch, Paweł SP nr 32 dr. 11058N:57
16879VTalecki, KarolBiałystok1058N:19
16880IVNapieraj, Kamil LKS PARK Starzenice 1057N:8
16881VKrech, JanUKS Biały Pion Gryfino 1057N:7
16882IVKroczka, Jagoda UKS MDK Nr 1 - Hetman Byd 1057N:25
16883Opolski, Aleksander Białystok1057N:9
16884IVSzczypawka, PawełGąbin1057N:79
16885IVTymoszuk, KarolinaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1057N:19
16886IVBieluczyk, MichałSSP 1 STO Białystok1057N:28
16887VPajtel, MaciejSP nr 43 dr. 11057N:12
16888VKnap, MaciejUKS Caissa Warszawa 1057N:13
16889VKościelniak, Natalia UKS SP1 Jedynka Tychy 1057N:10
16890IVPastuszka, FilipKLIM UKSz Gambit Starachowice 1057N:42
16891IVSzczepańczyk, Adrian KLIM UKSz Gambit Starachowice 1057N:23
16892VKołłątaj, Adam MDK Białystok1057N:7
16893VZacharzewska, Zofia UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1057N:4
16894IVSakowski, AdamWyszków1056N:11
16895IVFudała, MichałUKS Hetman Koronny Trzebinia1056N:33
16896IVMoczała, WojciechUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1056N:20
16897IVLewandowski, DariuszSzkoła Podstawowa Nr 5 Gliwice 1056N:88
16898Stolczyk, Sebastian LKS Polonia Poraj 1056N:17
16899Matraszek, JuliaUKS Awans Żyrzyn 1056N:7
16900VZbrocki, Mateusz1056N:7
16901IVKruk, Iga KSz GAMBIT MDK Świdnica1056N:29
16902Diering, Eryk Wołomin1056N:9
16903Zięciak, Aleksandra1056N:9
16904VKowalska, Aleksandra1056N:4
16905IVMichalewicz, PiotrTMS Roszada Gliwice 1055N:62
16906Góraj, Michał UKS MDK Radom 1055N:6
16907Paluszkiewicz, Anna UKS Rotmistrz Grudziądz1055N:7
16908IVRogowska, MilenaKSz Piątka Skierniewice1055N:14
16909VGala, HelenaKU AZS UW w Warszawie 1055N:6
16910Warchoł, Mateusz RDK filia Biała Rzeszów 1055N:3
16911VBieniek, BartłomiejSzkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 1055N:7
16912IVWeber, Dorian MTS Kwidzyn 1055N:32
16913VJakubczak, Aleksandra UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1055N:6
16914VŁojewski, PiotrUKS Kościelec1054N:20
16915VUściłko, Aleksandra LUKSz Orient Sokółka Sokółka1054N:15
16916IVKaliniak, KasperSzkoła Podstawowa Nr 13 Racibórz1054N:18
16917IVŻeberek, Magdalena Gimnazjum w Samborowie1054N:18
16918Karczewski, AdrianUKS ŻAK Łomża Gimnazjum Katolickie Łom�1054N:8
16919IVSojda, MartynaUKS Hetman Częstochowa 1054N:15
16920Banaszak, JulitaKTSz-W Kalisz 1054N:8
16921VKampka, Mateusz Akademia Szachowa Gliwice 1054N:12
16922IIIPalińska, NataliaMDK Chorzów1054N:47
16923IVPerkowski, Maciej Akademia Gambit 1054N:16
16924IIISeliga, IzabellaUKS Hetman Puszcza Mariańska 1054N:185
16925IVStasiak, Oliwia UKS SP1 Jedynka Tychy 1054N:49
16926Ciuła, Krzysztof Arkadia Otwock1054N:7
16927Filipek, JakubMCKiS Jaworzno1054N:25
16928IVKonieczny, Adrian UKS ZSO Włoszakowice 1054N:7
16929IVDudzińska, WiktoriaOTSz Ostrów Wielkopolski 1054N:20
16930VGiedrys, MichałSSP 1 STO Białystok1054N:8
16931VBałdyga, Natalia SP Wierzbowo1054N:9
16932Męzia, Bruno Rogoż1054N:7
16933IVKluziak, BartoszUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1054N:19
16934IVKania, Aleksandra UKS przy SP 8 Chrzanów 1054N:16
16935IVBem, Aleksandra UKS SP3 w Bogatyni1053N:37
16936VBarcicki, Michał PG 1 Łomża1053N:18
16937IVMaleszyk, Tadeusz LUKS Lubartów1053N:14
16938IIIPrzemyk, MartynaSzkoła Podstawowa Goczałkowice-Zdrój 1053N:24
16939VKarnasiewicz, Emila KSz SDK-Lotnik Mielec 1053N:5
16940IVStępiński, Jan1052N:127
16941Laudowicz, MaksymilianUKSz Hetman Warszawa1052N:6
16942IVPosadowska, Zofia UKS Taktyk Białołęka 1052N:19
16943IVKos, Wojciech Akademia Szachowa Gliwice 1052N:112
16944VOpiła, Ada KTSz-W Kalisz 1052N:8
16945IVŚledź, Wiktoria UKS Goniec Staniątki 1052N:17
16946VKwil, OliwiaUKS Pałac Nieborów1052N:15
16947VBrzezińska-Wyrąbkiewicz, Boże1052N:14
16948IVStefanowicz, Kacper Białystok1052N:24
16949IVNowakowski, Florian Grudziądz1052N:24
16950VPodgórna, Dominika 1052N:3
16951Kowalczyk, MateuszSamborowo 1051N:7
16952IVPrószyński, ErykBiałystok1051N:18
16953IVMielko, BronisławKU AZS UW w Warszawie 1051N:25
16954IIIKaczkowski, Mateusz Katolicki ZE im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola1051N:13
16955IVŁachacz, Tymoteusz M-GOK GAMBIT Ślesin1051N:32
16956VJędrzejczak, WitoldŁuszczanowice1051N:5
16957Krzywicki, Paweł Gimnazjum nr 5 w Olsztynie1051N:15
16958VGąsior, Paweł TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1051N:13
16959IVMarynowski, Krzysztof 1050N:22
16960VJanowski, KacperUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1050N:8
16961IIIKubczak, NataliaKTS Kalisz1050N:10
16962Kozłowski, Michał SP 4 Mysłowice 1050N:7
16963IVZegar, Emilia MDK Chorzów1050N:6
16964IVData, NikolaUKS SP 1 Brzozów 1050N:30
16965Drąg, Anastazja1050N:6
16966VPrusiński, Grzegorz1050N:4
16967VKluziak, Paweł UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1050N:14
16968VWasiak, AdrianSP Żyrzyn1049N:18
16969Ciepałowicz, Bartłomiej Włodawa1049N:7
16970IVStrzebońska, Maria CKiS Skawina1049N:26
16971IIIGreń, KingaSzkoła Podstawowa w Pogwizdowie1049N:34
16972Jasiński, JakubNHSz. im. W. Trząskiego1049N:8
16973VKonitz, Agata ULKS Skoczki Słopanowo 1049N:6
16974VFlatow, Marta MKS EMDEK Bydgoszcz 1049N:11
16975IVDaniel, Bartosz KSz Silesia Racibórz 1049N:28
16976IVMarkowska, Kalina SP 2 Gubin1049N:14
16977VIgnatowicz, Jakub SP Krynki 1049N:23
16978Żmuda, WiktoriaUKS Skoczek / SP 11049N:6
16979Palacz, MaciejPSP 8 Brzeg 1049N:8
16980VŚmigielska, Weronika UKS Szachylice Chylice1048N:8
16981VMaślej, MarcelinaUKS Ogniwo Legnica1048N:32
16982VGórski, Franciszek UKS Caissa Warszawa 1048N:51
16983IVRączkowski, GabrielSP-34 1048N:29
16984IVMazur, KajetanUKS Caissa Warszawa 1048N:32
16985VOrlef, BartoszSzkoła Podstawowa Nr 13 Gliwice1048N:8
16986Wierucki, Jan UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1048N:7
16987VJagiełło, Jakub ASU Sokółka 1048N:31
16988VRóżański, Franciszek Elbląg 1048N:8
16989VPiechocki, Krystian MDK Fabryczna Wrocław1048N:11
16990IVChęcińska, Weronika UKS Smecz Konin 1047N:12
16991IIGajewska, AleksandraUKS Korona Gdańsk1047N:295
16992IIISzumada, MariaS-KKS Przemyśl 1047N:20
16993IVBiernat, PaulinaSRSDiM Węgrów 1047N:28
16994IVSmolak, Edyta Niedrzwica Duża1047N:14
16995VBytys, JakubWłodawa1047N:7
16996IIIMieloch, MartynaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1047N:35
16997IVGórski, MateuszUKS Skoczek Kopanica1047N:44
16998IVWyrąbkiewicz, Patryk MDK Białystok1047N:28
16999VJanusz, BłażejRuda Śląska 1047N:5
17000IVGołębiewski, MiłoszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1047N:15
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)