ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19835)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24142);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34501)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (88);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13314)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12167);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
17501IIIDados, Wojciech MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1060N:66
17502IVKołodziej, Kinga KSz ORŁY Pleszew 1060N:29
17503IVKowalczuk, PaulinaUKS Ogniwo Legnica1060N:40
17504VPenar, Nikola SP Nr 14 Krosno 1060N:7
17505IVŚwięcicki, MirosławUKS Korona Gdańsk1060N:34
17506Wiśniewski, Adam Gdańsk 1060N:8
17507IVBanek, Kamila Victoria Łowczów1060N:7
17508Grzyb, Franciszek KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1060N:16
17509VNeef, Timo1060N:4
17510IIIPanek, Dorota Strzelec Strzelce Opolskie1059N:40
17511IIIDębska, Weronika UKS Płomyk Nekla 1059N:9
17512IIINożewska, ZuzannaM-GOK GAMBIT Ślesin1059N:35
17513VWierucki, Jan UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1059N:11
17514VŁuka, MartaUKS SP1 JEDYNKA TYCHY 1058N:30
17515IIIŁyczek, PrzemysławUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1058N:40
17516VToporowski, IgorPSP 8 Brzeg 1058N:9
17517Lasota, Maria Rzeszów -Startoniwa1058N:6
17518IVRusiniak, Izabela SRSDiM Węgrów 1058N:37
17519IVCzajka, Katarzyna UKS Skoczek Kopanica1058N:59
17520Szubzda, DawidBiałystok1058N:8
17521IVKownacki, Jakub SP 41058N:19
17522VKaliszuk, KonradGdańsk 1058N:9
17523IVDuchnowska, AdriannaŁomża 1058N:15
17524IVPilch, Paweł UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1058N:57
17525VKomotajtys, Dominik AKS Mikołów 1058N:23
17526IVNapieraj, Kamil LKS PARK Starzenice 1057N:8
17527VKrech, JanUKS Biały Pion Gryfino 1057N:7
17528IVKroczka, Jagoda UKS MDK Nr 1 - Hetman Byd 1057N:25
17529Opolski, Aleksander Białystok1057N:9
17530IVTymoszuk, KarolinaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1057N:19
17531IVBieluczyk, MichałSSP 1 STO Białystok1057N:28
17532VPajtel, Maciej1057N:12
17533VKnap, MaciejUKS Caissa Warszawa 1057N:13
17534VKościelniak, Natalia UKS SP1 Jedynka Tychy 1057N:10
17535IVPastuszka, FilipKLIM UKSz Gambit Starachowice 1057N:42
17536IVSzczepańczyk, Adrian KLIM UKSz Gambit Starachowice 1057N:23
17537VKołłątaj, Adam MDK Białystok1057N:7
17538VZacharzewska, Zofia UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1057N:4
17539IVStelmaszczyk, AdamLukks Miedziana Góra 1057N:12
17540IVSakowski, AdamWyszków1056N:11
17541IVFudała, MichałUKS Hetman Koronny Trzebinia1056N:33
17542IVMoczała, WojciechUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1056N:20
17543Stolczyk, Sebastian LKS Polonia Poraj 1056N:17
17544Matraszek, JuliaUKS Awans Żyrzyn 1056N:7
17545VZbrocki, Mateusz1056N:7
17546IVKruk, Iga KSz GAMBIT MDK Świdnica1056N:29
17547Diering, Eryk Wołomin1056N:9
17548Zięciak, Aleksandra1056N:9
17549VKowalska, Aleksandra1056N:4
17550IVMichalewicz, PiotrTMS Roszada Gliwice 1055N:62
17551IVGrobel, Tymoteusz 1055N:41
17552Góraj, Michał UKS MDK Radom 1055N:6
17553Paluszkiewicz, Anna UKS Rotmistrz Grudziądz1055N:7
17554IVRogowska, MilenaKSz Piątka Skierniewice1055N:14
17555VGala, HelenaKU AZS UW w Warszawie 1055N:6
17556IVGiernalczyk, NataliaKSz ORŁY Pleszew 1055N:19
17557Warchoł, Mateusz RDK filia Biała Rzeszów 1055N:3
17558VBieniek, BartłomiejSzkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 1055N:7
17559VUściłko, Aleksandra LUKSz Orient Sokółka Sokółka1054N:15
17560IVKaliniak, KasperSzkoła Podstawowa Nr 13 Racibórz1054N:18
17561IVŻeberek, Magdalena Gimnazjum w Samborowie1054N:18
17562Karczewski, AdrianUKS ŻAK Łomża Gimnazjum Katolickie Łom�1054N:8
17563IVSojda, MartynaUKS Hetman Częstochowa 1054N:15
17564Banaszak, JulitaKTSz-W Kalisz 1054N:8
17565VKampka, Mateusz Akademia Szachowa Gliwice 1054N:12
17566IIIPalińska, NataliaMDK Chorzów1054N:47
17567IVPerkowski, Maciej Akademia Gambit 1054N:16
17568IVStasiak, Oliwia UKS SP1 Jedynka Tychy 1054N:49
17569Filipek, JakubMCKiS Jaworzno1054N:25
17570VGiedrys, MichałBiałystok1054N:8
17571Męzia, Bruno Rogoż1054N:7
17572IVKania, Aleksandra UKS przy SP 8 Chrzanów 1054N:16
17573IVBem, Aleksandra UKS SP3 w Bogatyni1053N:37
17574VBarcicki, Michał PG 1 Łomża1053N:18
17575IVMaleszyk, Tadeusz LUKS Lubartów1053N:14
17576IIIPrzemyk, MartynaPSSz Pszczyna 1053N:24
17577VKarnasiewicz, Emila KSz SDK-Lotnik Mielec 1053N:5
17578IIIStolarska, Weronika M-GOK GAMBIT Ślesin1053N:43
17579VMorzyk, Michał ASSz Lipno Stęszew 1053N:26
17580Sieja, Konstancja MKSz Rybnik 1053N:9
17581Laudowicz, MaksymilianUKSz Hetman Warszawa1052N:6
17582IVPosadowska, Zofia UKS Taktyk Białołęka 1052N:19
17583IVKos, Wojciech Akademia Szachowa Gliwice 1052N:112
17584IVSzczypawka, PawełGąbin1052N:83
17585VOpiła, Ada KTSz-W Kalisz 1052N:8
17586IVŚledź, Wiktoria Gimnazjum Niepołomice (1g) 1052N:17
17587VKwil, OliwiaUKS Pałac Nieborów1052N:15
17588IVDelimat, MartynaUKS REKORD Iwla 1052N:13
17589VBrzezińska-Wyrąbkiewicz, Boże1052N:14
17590IVTrojanowska, ZuzannaKSz Polonia Warszawa1052N:21
17591IVNowakowski, Florian Grudziądz1052N:24
17592IIIKołodziejczyk, AnnaUKS Hetman Częstochowa 1052N:43
17593IVGrochala, PawełKS Unia Bieruń Stary 1052N:35
17594IVMusiał, Szymon MDK Nr 1 Bytom1052N:7
17595VPodgórna, Dominika 1052N:3
17596IVKluziak, BartoszUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1052N:26
17597Lis, JakubMDK Chorzów1052N:7
17598Kowalczyk, MateuszSamborowo 1051N:7
17599IVPrószyński, ErykBiałystok1051N:18
17600IVMielko, BronisławKU AZS UW w Warszawie 1051N:25
17601IIIKaczkowski, Mateusz Katolicki ZE im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola1051N:13
17602IIIZiółkowska, WiktoriaUKS Kościelec1051N:63
17603VJędrzejczak, WitoldŁódź 1051N:5
17604VKrzywicki, Paweł Olsztyn 1051N:15
17605VGąsior, Paweł SP2 Sędziszów Małopolski 1051N:13
17606VGrzyszek, Krzysztof MDK nr 1 Bytom1051N:7
17607IVMarynowski, Krzysztof 1050N:22
17608VJanowski, KacperUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1050N:8
17609IIIKubczak, NataliaKTS Kalisz1050N:10
17610Kozłowski, Michał SP 4 Mysłowice 1050N:7
17611IVZegar, Emilia MDK Chorzów1050N:6
17612IVData, NikolaUKS SP 1 Brzozów 1050N:30
17613VKruszona, Radosław ULKS SKOCZKI Słopanowo 1050N:20
17614IVDudzińska, WiktoriaOTSz Ostrów Wielkopolski 1050N:38
17615Drąg, Anastazja1050N:6
17616IVPiechocki, Krystian KSz Polonia Wrocław1050N:15
17617VPrusiński, Grzegorz1050N:4
17618VKluziak, Paweł UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1050N:14
17619Oczkowicz, Rafał SP 123 Kraków1050N:6
17620VWasiak, AdrianSP Żyrzyn1049N:18
17621IVStępiński, Jan1049N:133
17622Ciepałowicz, Bartłomiej Włodawa1049N:7
17623IVStrzebońska, Maria CKiS Skawina1049N:26
17624Jasiński, JakubNHSz. im. W. Trząskiego1049N:8
17625VKonitz, Agata ULKS Skoczki Słopanowo 1049N:6
17626VFlatow, Marta MKS EMDEK Bydgoszcz 1049N:11
17627IVDaniel, Bartosz KSz Silesia Racibórz 1049N:28
17628IVMarkowska, Kalina SP 2 Gubin1049N:14
17629VIgnatowicz, Jakub SP Krynki 1049N:23
17630Żmuda, WiktoriaUKS Skoczek / SP 11049N:6
17631IVKieszek, Weronika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1049N:14
17632Palacz, MaciejPSP 8 Brzeg 1049N:8
17633IIIPiątek, Jagoda M-GOK GAMBIT Ślesin1049N:18
17634VŚmigielska, Weronika UKS Szachylice Chylice1048N:8
17635VMaślej, MarcelinaUKS Ogniwo Legnica1048N:32
17636VGórski, Franciszek UKS Caissa Warszawa 1048N:51
17637IVRączkowski, GabrielSP-34 1048N:29
17638IVMazur, KajetanUKS Caissa Warszawa 1048N:32
17639VOrlef, BartoszSzkoła Podstawowa Nr 13 Gliwice1048N:8
17640VJagiełło, Jakub ASU Sokółka 1048N:31
17641IVCypel, MaksymilianLKSz Caissa Lubsko1048N:12
17642VRóżański, Franciszek Elbląg 1048N:8
17643VGrunwald, Elisa UKS Caissa Warszawa 1048N:6
17644IVChęcińska, Weronika UKS Smecz Konin 1047N:12
17645IIGajewska, AleksandraUKS Korona Gdańsk1047N:295
17646IIISzumada, MariaS-KKS Przemyśl 1047N:20
17647IVBiernat, PaulinaSRSDiM Węgrów 1047N:28
17648IVSmolak, Edyta Niedrzwica Duża1047N:14
17649VBytys, JakubWłodawa1047N:7
17650IIIMieloch, MartynaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1047N:35
17651IVWyrąbkiewicz, Patryk MDK Białystok1047N:28
17652VJanusz, BłażejRuda Śląska 1047N:5
17653IVStypa, SebastianMDK nr 1 Bytom1047N:23
17654IVGołębiewski, MiłoszAKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1047N:15
17655IVKicińska, IzabelaMUKS Stoczek 45 Białystok1047N:16
17656IVKula, AnnaKS Roszada Żory1047N:29
17657VNowak, AgnieszkaUKS Ognisko Rydułtowy1046N:14
17658IIIZielińska, AleksandraSarnaki 1046N:24
17659IVDomański, Szymon Lublin1046N:24
17660IVGoluch, Michał CKiS Skawina1046N:13
17661VStarostka, MateuszLKS Tworków1046N:53
17662Dolata, PatrykKiełczówek1046N:7
17663IVPaździor, MateuszUKS SP1 Jedynka Tychy 1046N:19
17664IVFilar, ZofiaKTS Kalisz1046N:17
17665IVKról, KarolKSz Polonia Wrocław1046N:6
17666VKopek, Mikołaj LUKKS Kielce1046N:6
17667VPastuszka, Edwin1046N:3
17668VPajączkowska, Weronika 1046N:6
17669VFiga, Klaudia Bydgoszcz 1045N:8
17670IVHarcz, JakubTechnikum nr 6 Ruda Śląska1045N:36
17671IVStasz, BartoszSzebnie 1045N:9
17672Uryga, Mikołaj MUKS MDK Śródmieście Wrocław1045N:6
17673IVGawliczek, DominikKS Unia Bieruń Stary 1045N:32
17674VHucaluk, Kacper KS AZS Wratislavia1045N:38
17675Kępski, Franciszek KSz Gambit Świecie 1045N:6
17676IVŁobaza, Kamil1045N:80
17677IVCwajna, MaciejMDK Chorzów1045N:32
17678IVŻycki, TomaszUKS Caissa Warszawa 1045N:61
17679VRekowska, Eliza UKS Wda Lipusz1045N:6
17680IIIBudzisz, KingaMDK Białystok1045N:85
17681VWawrzyniak, JędrzejUKS ZSO Włoszakowice 1045N:13
17682IIIDuda, JoannaUKS Giecek Radków1045N:47
17683IVKsięcio, IgorKSz Hetman Krynka 1045N:17
17684VDalkowska, HannaWarszawa1045N:7
17685VOleksiuk, JulianUKS Caissa Warszawa 1045N:7
17686VTudaj, MichałSP Kryniczno1045N:7
17687IVSztandar, JoannaAkademia Szachowa Gliwice 1044N:42
17688IVMoska, Aleksandra UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1044N:26
17689Urban, Tomasz 1044N:7
17690IVHawryluk, Zuzanna Sarnaki SP1044N:7
17691IVKamińska, KatarzynaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1044N:33
17692IVAndrzejewska, Paulina M-GOK GAMBIT Ślesin1044N:21
17693IVStrupiński, KrzysztofUKS Caissa Warszawa 1044N:47
17694Zawiślańska, Nina Wołomin1044N:9
17695IVŚliwińska, KlaudiaLUKKS Kielce1044N:7
17696VRzymek, Martyna KSz GAMBIT Świecie 1044N:8
17697VPuzik, Paweł MDK Chorzów1044N:22
17698IVBaj, PaulinaKomar Piekary Śląskie 1043N:44
17699VKul, Dominika UKS Giecek Radków1043N:30
17700IVMaj, Franciszek TS Wisła Kraków 1043N:22
17701VKulig, Rafał UKS G4 Tarnowskie Góry 1043N:35
17702IVKopiś, Bartłomiej LUKS Lubartów1043N:14
17703Bazan, Iwona1043N:7
17704IVGross, MateuszGdańsk 1043N:24
17705IVJankowski, Mieczysław Strzelec Strzelce Opolskie 1043N:80
17706IVOłtusek, Natalia MUKS Fidei Węgrów 1043N:5
17707VChelińska, AleksandraUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1043N:6
17708IVKurzawińska, Paula AZS Poznań 1043N:26
17709Pulanecki, Michal 1043N:4
17710Janowski, Piotr 1043N:6
17711VMoroz, UrszulaKS KORONA Zakrzewo1043N:5
17712Szymański, MaciejWłodawa1042N:7
17713IVMiśkowicz, Krzysztof KS Cracovia 1906 Kraków1042N:8
17714IVProkopiuk, Szymon Białystok1042N:24
17715VHawryło, Katarzyna UKS Orlik Rudnik n/Sanem1042N:18
17716IVWiśniewska, Aleksandra ŁKS Szach-Centrum Łódź1042N:11
17717IVKubecki, Maciej KSz HETMAN Katowice 1042N:22
17718IIIRatajczak, MagdalenaUKS ZSO Włoszakowice 1042N:28
17719IVKępiński, SzymonMCKiS Jaworzno1042N:23
17720IVDereszkiewicz, Szymon ASU Sokółka 1042N:52
17721VGrądzki, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1042N:15
17722VKacperski, JakubMKS EMDEK Bydgoszcz 1042N:13
17723VAntosik, MichałElbląg 1041N:20
17724Terlecki, Maurycy SP im. św. Kazimierza1041N:7
17725IVJanikowski, WiktorUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1041N:33
17726IIIBudnik, OlgaSSP 4 PTO Białystok1041N:34
17727IVMrzygłód, MikołajTKSzach Tarnobrzeg1041N:57
17728IVSyczewska, Nina Strzelec Strzelce Opolskie1041N:18
17729IVKolendo, TymonKSz LECH-WSUS Poznań 1041N:57
17730IVProksa, AlicjaMKSz DIAGONALIA Imielin 1041N:29
17731IIIWęgrzyn, OtyliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1041N:33
17732IVGregorczyk, Filip TMS Roszada Gliwice 1041N:26
17733IIIRóżański, BartoszSSP 2 Białystok1041N:22
17734Wawrzyniak, Nadia UKS ZSO Włoszakowice 1041N:3
17735IVPierchała, Maksymilian UKS Ognisko Rydułtowy1041N:10
17736IVKapłon, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1040N:37
17737IIIDróżdż, JuliaSalezjańskie Gimnazjum w Mińsku Mazowieckim 1040N:42
17738Łysiak, Daniel KS ODRA Słubice1040N:5
17739Gawryszczak, Adam Łódź 1040N:9
17740Czarkowski, MaciejBiałystok1040N:7
17741IVJadamus, MichałAKS Mikołów 1040N:15
17742Jeziorski, Paweł LKS Tworków1040N:6
17743Kot, Sergiusz ZSM Elbląg 1040N:4
17744VDzięcioł, Zuzanna Oborniki1040N:9
17745VFafiński, Hubert UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1040N:14
17746IVSłysz, MonikaKSz Gambit Przeworsk1040N:6
17747IVStodolak, Filip UKS Pałac Młodzieży Katowice 1040N:5
17748IVDługołencki, DominikM-GOK GAMBIT Ślesin1039N:75
17749VPiróg, MikołajSKS Orlik Brzeg 1039N:10
17750Depowski, Jakub 1039N:8
17751IVGlama, Patrycja Szkoła Podstawowa nr 5 1039N:15
17752VBłocińska, MartaBKS Chemik Bydgoszcz1039N:7
17753Bielak, Kamil UKS Caissa Warszawa 1039N:12
17754Kwiatkowski, JakubLUKS Tomasovia1039N:6
17755IVOstaszewski, Adam Karakule1039N:25
17756Pałubski, Szymon Akademia Szachowa Gliwice 1039N:9
17757IVKobuszewski, Robert 1038N:25
17758IVLegierski, JanAkademia Szachowa Gliwice 1038N:53
17759VSokalla, PiotrAkademia Szachowa Gliwice 1038N:16
17760VWawrzyniak, Ewelina Warszawa1038N:8
17761VWójcik, Amanda LUKS Tempo Ożarów 1038N:7
17762IVChojnowski, Bartłomiej SP Łady1038N:13
17763Tryka, Rafał Biszcza 1038N:6
17764IVLitwiniec, Paweł Radzyń Podlaski1038N:7
17765Myszka, WeronikaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1038N:6
17766VBuchta, Kamil SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1038N:14
17767IVBąk, Jakub Młyńska 1038N:27
17768IVPodbielski, Bartłomiej MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1038N:48
17769IVStankowski, XaweryUKS Wda Lipusz1038N:18
17770IVMądrala, Julia SOK Sułkowice1038N:11
17771IVZiękiewicz, MiłoszLUKKS Kielce1038N:22
17772Brzuszkiewicz, KamilMKSz DIAGONALIA Imielin 1038N:9
17773IVMajkut, NikolaLKSz Caissa Lubsko1038N:10
17774Miłkowska, Ewa KSz Zefir Boguszowice 1038N:7
17775VHapoń, PatrycjaLUKSz Orient Sokółka1038N:8
17776IVWoźny, Mateusz RzKSz Rzeszów1037N:52
17777IVGóra, Barbara1037N:28
17778VChmielarz, SebastianRybnik1037N:7
17779IVKrzyżanowski, KamilBiałe Błota 1037N:31
17780Hasior, KamilaGimnazjum Nr 3 Klikuszowa 1037N:6
17781IVRapacz, Łukasz MKSz DIAGONALIA Imielin 1037N:76
17782IVDziczkowska, MariaUMKSz Jaćwież Suwałki1037N:28
17783VKowalska, Klaudia Sosnowiec 1037N:8
17784VMrozik, WojciechMDK nr 5 Bydgoszcz1037N:7
17785Szymańska, Urszula LUKS Tempo Ożarów 1037N:3
17786IVUgorek, KacperUKS Skoczek Milicz1037N:9
17787IVKostrzewa, Agnieszka1036N:27
17788VTrzcinowicz, Filip1036N:31
17789IVWójtowicz, Michał 1036N:3
17790IVZiaja, Robert LZS Victoria Chróścice1036N:12
17791IVHaber, MichałUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1036N:31
17792VDerska, FranciszekSP-51036N:8
17793Drobniewski, Mikołaj KTS Kalisz1036N:4
17794Nuzhnenko, Robert UKS Caissa Warszawa 1036N:6
17795VWerkowski, NatanMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1036N:11
17796IVBobakowska, Antonina1036N:8
17797Woszczyńska, LenaZefir Boguszowice 1036N:8
17798Zembrzuski, MaciejZąbki1035N:3
17799VSieradzka, NataliaRybnik1035N:8
17800IVRadel, Oliwia LUKSz Orient Sokółka1035N:25
17801IIITraczyk, KingaKSz Zefir Boguszowice 1035N:94
17802Bela, ZbigniewPKS Leśny Bydgoszcz1035N:13
17803Jakubik, JanRuda Śląska 1035N:4
17804Iwanicka, Justyna Wrocław1035N:7
17805IVZarzeka, WacławOżarów1034N:15
17806VWójcikowski, KacperLKS Promień Kowalewo Pom.1034N:57
17807VŁukaszewicz, Mateusz MDK Białystok1034N:23
17808IVŻuławski, Mateusz SP nr 381034N:49
17809IIIWilgos, Barbara Hetman Łuków1034N:26
17810Lewandowska, Hanna1034N:3
17811IVMarchewicz, Krzysztof ChTS Chorzów 1034N:64
17812VIhenacho, NnamdiBraniewo1034N:19
17813IIIGrab, WiktoriaKSz Silesia Racibórz 1034N:69
17814IVSeemann, Lena MKSz Rybnik 1034N:25
17815IVPrzybyła, NadiaPSSz Pszczyna 1034N:23
17816VSzatkowski, Filip UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1034N:13
17817Banaś, Paulina Mix Jaszczew Potok1033N:2
17818IVNiedźwiedzki, MariuszMDK Białystok1033N:82
17819VGajewski, MarcinKSPiG Siedlce 1033N:14
17820VZastawny, LenaGdańsk 1033N:13
17821VObiora, Dagmara UKS ZSO Włoszakowice 1033N:8
17822IVGruszka, IzabelaUKS Czternastka Warszawa1033N:64
17823IVFrąckowiak, Lena LKS Chrobry Gniezno 1033N:23
17824VKołodziejczyk, Jakub SP Kryniczno1033N:7
17825VBała, BartoszUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1033N:15
17826IVDuban, Aleksandra UKS Łady Raszyn1032N:69
17827VProkopiuk, ŁukaszMUKS Stoczek 45 Białystok1032N:15
17828Burlewicz, Maciej UKS Caissa Warszawa 1032N:13
17829IVRogoziński, Kacper KSz HETMAN Katowice 1032N:12
17830IVKuhn, KonstancjaKSz LECH-WSUS Poznań 1032N:16
17831VTurczyńska, MagdalenaLUKKS Nietulisko Duże1032N:12
17832IVOrczykowski, ŁukaszSP 6 Gniezno1032N:14
17833IVSalawa, Zuzanna MKS MOS Wieliczka 1031N:78
17834Nieradzik, DawidChTS Chorzów 1031N:8
17835Wanat, KatarzynaKS Unia Bieruń Stary 1031N:21
17836VBracikowski, RadosławUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1031N:56
17837VWyszomirski, Antoni KSz Polonia Warszawa1031N:17
17838IVDowgiałło, NadiaUKS Szachownica VI Rabka-Zdrój 1031N:11
17839IVJanuszek, StanisławKS Carbo-Gliwice Gliwice1031N:31
17840IVJędryka, Jan UKS przy SP 8 Chrzanów 1031N:14
17841IVGrochowa, AleksandraUKS ZSO Włoszakowice 1031N:18
17842VKowalik, JanSzkoła Podstawowa Nr 7 Czeladź1031N:6
17843IVWiśniewski, Damian M-GOK GAMBIT Ślesin1031N:29
17844VJakubczak, Aleksandra UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1031N:12
17845Kosiacki, TomaszWyszogród1030N:7
17846Chojnacki, Szymon Kowalewo Pomorskie1030N:8
17847Dujava, Matej Slávia PU Prešov1030N:2
17848VKozub, Marcin SP 45 1030N:15
17849IVMrożek, MateuszKS DORS Ruda Śląska 1030N:26
17850IVKołaczyk, Wojciech UKS Caissa Warszawa 1030N:42
17851VKrasuska, Natalia SP 51030N:7
17852IVWzorek, Michał Klub Szachowy Kana Tarnów1030N:10
17853VBaranowska, SylwiaPUKS Mikołaj Gąbin1030N:9
17854IVDuda, AleksandraUKS 21 Podlesie 1030N:21
17855IVGałka, Sławomir Podlaski Związek Szachowy1030N:26
17856IVBeńkowski, Piotr KS Roszada Żory1030N:25
17857Rojek-Nowosielska, Justyna1030N:6
17858IVJanus, Kacper UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1029N:27
17859IVNożyński, StanisławSP 112 Białołęka 1029N:14
17860VWalburg, Wiktor Gąbin1029N:7
17861IIICiszek, Karol MKSz GRYF Dębica 1029N:18
17862Kołakowska, Joanna PKS Leśny Bydgoszcz1029N:10
17863IVStach, HannaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1029N:27
17864Szymikowski, Szymon UKS Skoczek Elbląg 1029N:7
17865IVSzydłowski, Kacper LUKKS Kielce1029N:14
17866IVBochenko, OliwiaASU Sokółka 1029N:25
17867VJaworski, MarcinKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1028N:4
17868IVWalczak, Aleksy MDK Kalety1028N:17
17869IVMisiewicz, Sebastian1028N:25
17870VLiberman, Oskar UKS Caissa Warszawa 1028N:38
17871IVFilipek, Tomasz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1028N:37
17872IVSkrodzka, Agnieszka SP 4 Łomża1028N:22
17873IVWanot, MariaKSz Górnik Lędziny1028N:22
17874IVPająk, RobertKLIM UKSz Gambit Starachowice 1028N:12
17875IVMarcinkiewicz, Paweł UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1028N:37
17876IIIAjdukiewicz, Joanna Akademia Szachowa Gliwice 1028N:42
17877VCiesielski, Bartosz LKS Piast Śrem 1028N:21
17878IVSzczepański, Ariel Szczecin1028N:4
17879VPajączkowska, Laura1028N:7
17880Bajer, ŁukaszSP 123 Kraków1028N:6
17881Czudziak, Emilian Żerniki Wrocławskie 1027N:9
17882IVGawaluch-Mazur, Maria PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1027N:25
17883Majewska, OlgaUKS Caissa Warszawa 1027N:7
17884VMartyka, KrzysztofSkarszyn1027N:7
17885IVKobyłecka, Ewa KU AZS UW w Warszawie 1027N:30
17886VGregrowicz, MarcinUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1027N:10
17887IVRąba, PaulinaPSSz Pszczyna 1027N:26
17888IVBogucki, Maksymilian Hetman Ostrowiec Św.1027N:10
17889IVMotyl, Antonina UKS Hetman Częstochowa 1027N:7
17890Kozłowski, Mateusz SP Bakałarzewo 1027N:11
17891Smolarczyk, Jakub 1026N:5
17892VSkassa, Mikołaj1026N:7
17893IVPaś, PatrykUKS GONIEC Staniątki 1026N:72
17894VOsmałek, BłażejUKS HUZAR Świdnik1026N:12
17895IVKlyszczyński, JakubŁochowo1026N:6
17896IVOchalik, Adrian SP 6 Mielec 1026N:29
17897IIICerajewska, Agata UKS ZSO Włoszakowice 1026N:32
17898IVGołko, Klaudia ASU Sokółka 1026N:30
17899Bodak, MateuszULKS Lipinki1026N:5
17900IVDąbrowski, MarcinOKSiR Wisznia Mała 1025N:14
17901IVŁapa, Wojciech Lublin1025N:23
17902IVIdzik, BarbaraUKS G4 Tarnowskie Góry 1025N:15
17903Szmist, Paweł1025N:2
17904VMazur, Wiktoria TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1025N:33
17905VHołubowicz, KingaPodlaski Związek Szachowy1025N:14
17906Chmielarczyk, Jakub Szkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 1025N:7
17907IVKresa, Wiktor WKS KOPERNIK1025N:18
17908IVRychlik, MartynaASSz Lipno Stęszew 1025N:16
17909Broda, Hubert SP Nr 18 Kraków1025N:5
17910VMichlewski, WitoldUKS Caissa Warszawa 1025N:35
17911IVStasiak, Wiktoria KSz Wieża Śmigiel 1025N:6
17912VMejsak, MilenaPSSz Pszczyna 1025N:7
17913IVMałachowski, Piotr Podlaski Związek Szachowy1025N:23
17914IVSzlis, MaksymilianASU Sokółka 1025N:15
17915VTlatlik, MaksymilianMKS Rokita Brzeg Dolny1025N:13
17916Wilczyńska, Sara Bydgoszcz 1024N:9
17917IIIRozowska, Małgorzata Klub Szachowy Kana Tarnów1024N:78
17918IIIHelgizer, Eliza UKS Smecz Konin 1024N:35
17919IVMajer, Patryk MKSz DIAGONALIA Imielin 1024N:28
17920VTrzciński, Gracjan Raczki1024N:13
17921VCieślak, NinaMKS EMDEK Bydgoszcz 1024N:7
17922VKozerski, Kamil MUKS SKAŁKA ŚlĄSK Świętochło1023N:7
17923IVFolek, KrzysztofSP 69 Mokotów1023N:27
17924VKierzkowski, Eryk CKiS Skawina1023N:7
17925Okruszko, RafałBiałystok1023N:6
17926IVPakieła, PawełSSP 2 STO Białystok1023N:7
17927Kwiatkowski, Szymon Ruda Śląska 1023N:8
17928IVGórski, MateuszUKS Skoczek Kopanica1023N:51
17929IVKusa, Jan Gimnazjum w Rząsce 1023N:9
17930Chwistek, RafałMOSiR Tuchów 1023N:4
17931IVCzajka, KonradUKS Caissa Warszawa 1023N:16
17932VPrzybylska, AnnaM-GOK GAMBIT Ślesin1023N:18
17933IVKiełbasa, Amelia SP Szarotka Wadowice Górne 1023N:10
17934Jasiak, Dariusz ZSP Szewce1023N:7
17935IVWilsz, Hubert UKS Pałac Młodzieży Katowice 1022N:17
17936IIITurowska, IngaM-GOK GAMBIT Ślesin1022N:90
17937Garbaczewska, ArletaSKS ORLIK Brzeg 1022N:7
17938IIIPiatikow, KarolinaSzkoła Podstawowa nr 5 w Wołominie1022N:34
17939IIIGórka, XymenaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1022N:60
17940Walc, EmiliaUKS G4 Tarnowskie Góry 1022N:8
17941VJankowska, Amelia Wrocław1022N:9
17942Mercik, Magdalena Klub Młodego Szachisty Krościenko Wyżne1022N:2
17943VPławecka, Emilia SZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna1022N:8
17944Wójtowicz, Michał Klub Szachowy Kana Tarnów1022N:4
17945Żejmo, RobertKS 64 Zielona Góra 1022N:5
17946Nowak, JakubKS 64 Zielona Góra 1022N:5
17947Głowacki, Grzegorz Nałęczów 1022N:2
17948VMiętkiewicz, KajaUKS przy SP 8 Chrzanów 1022N:6
17949IVGrzegrzółka, MichałKSSSN Ursynów Warszawa 1022N:13
17950IVKleinowska, BlankaKsz Jelonka Jelenia Góra 1022N:19
17951VWitek, Emil 1022N:6
17952VStańczuk, Lena LUKSz. Orient Sokółka 1022N:9
17953IVPłoskonka, Bartłomiej ChTS Chorzów 1022N:6
17954Krzyżaniak, Igor PSSz Pszczyna 1022N:9
17955Wabnic, AdrianBydgoszcz 1022N:6
17956IVBaszak, Łukasz 1021N:1
17957VChudzik, Adam 1021N:16
17958Gawkowski, JanUKS G4 Tarnowskie Góry 1021N:1
17959Zyśk, DariuszWrocław1021N:4
17960Falecki, Zbigniew Będzin 1021N:4
17961IVJuchimiuk, Adrian LUKS Lubartów1021N:4
17962IVKasperski, Adrian UKS Gambit Bucz 1021N:17
17963IVKowalski, PawełUKS Gedanensis Gdańsk1021N:24
17964VPavino, MikołajUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1021N:15
17965IVBielecka, Dorota1021N:27
17966Łakomski, Bartosz1021N:5
17967IVKukuła, Grzegorz ChTS Chorzów 1021N:46
17968IVGros, MikołajMKSz DIAGONALIA Imielin 1021N:47
17969VWolak, Paweł KLIM UKSz Gambit Starachowice 1021N:9
17970IVBieńkowski, JanUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1021N:38
17971IVHancewicz, JakubBiałystok1021N:18
17972Stafiniak, MatyldaMalin 1021N:7
17973VMoczulska, Oliwia KSz. Hańcza Suwałki 1021N:10
17974IVLewandowski, DariuszAkademia Szachowa Gliwice 1020N:96
17975IVMajewski, Przemysław UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1020N:26
17976IVŻyła, Martyna LKS Kańczuga 1020N:13
17977Walc, MikołajUKS G4 Tarnowskie Góry 1020N:9
17978IVKużelewska, Olga MDK Białystok1020N:32
17979IVŚlusarski, AlanUKS Kościelec1020N:31
17980VCiemnoczołowski, PatrykGrudziądz1020N:19
17981IVWarzyński, Oskar TMS Roszada Gliwice 1020N:22
17982VParadysz, Maciej1020N:8
17983VPalenceusz, NikolaUKS Skoczek Elbląg 1020N:8
17984VZając, TomaszUKS Skoczek Milicz1020N:10
17985VMiasko, Kamil RKS MAT Ruda Śląska 1020N:7
17986Koziński, KamilWroclaw 1020N:4
17987IVMatykiewicz, Julia1019N:30
17988VBożentowicz, Wiktor1019N:20
17989IVDziemidok, MiłoszUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1019N:32
17990Mac, SebastianRzeszów-Zwieczyca1019N:7
17991Kania, Krystian 1019N:3
17992VKosmowska, Maja UKS Korona Gdańsk1019N:9
17993IVKawalec, Igor RzKSz Rzeszów1019N:34
17994IVSzczepkowski, MaciejMDK Białystok1019N:25
17995IVSygnowska, Anna 1019N:11
17996Banasiak, AdriannaUKS Jedynka Bełchatów 1019N:8
17997IVStuchły, WiktorLKS Tworków1019N:32
17998Fryczyńska, Nina Wołomin1019N:9
17999IVWilczak, MartaGimnazjum Nr 10 w Tychach 1018N:45
18000VWojewódzki, Grzegorz 1018N:15
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)