ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19527)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23553);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33909)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (219);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13052)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11782);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
18001Mołczan, Jacek WOK Wałbrzych1002N:13
18002VUłański, JanTMS Roszada Gliwice 1002N:6
18003Kurzydłowska, IzabelaM-GOK GAMBIT Ślesin1002N:3
18004VKonrady, ZuzannaKSz ORŁY Pleszew 1002N:7
18005Werbowy, Robert UKS Skoczek Milicz1001N:6
18006IVPosłuszny, Dominik UKS Spartakus Kolbuszowa1001N:13
18007VHartowicz, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 1001N:16
18008VOtto, Przemysław MDK Białystok1001N:26
18009IVHajduk, Julia MKS MOS Wieliczka 1001N:23
18010Adamczyk, Piot1001N:6
18011VWesołek, Jan UKS G4 Tarnowskie Góry 1001N:18
18012Zborowski, Michał1001N:8
18013IVBaranowska, Paulina VI Liceum Ogólnokszt. Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębi1001N:17
18014Jałowiecki, Damian KU AZS UW w Warszawie 1001N:5
18015Jackowski, Bogdan Białystok1001N:3
18016VJakubowski, RochUKS Caissa Warszawa 1001N:14
18017Nowak, ElizaRzKSz Rzeszów1001N:5
18018IVPodlipniak, DamianSP Budzów1001N:11
18019Tkaczuk, BartoszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 1001N:15
18020IVHelgizer, Eliza UKS Smecz Konin 1001N:26
18021VRadomska, NikolaGryfino 1001N:6
18022IVMaterny, Korneliusz KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1001N:2
18023IIITraczyk, KingaKSz Zefir Boguszowice 1001N:77
18024VRaćkowicz, MaciejMKS Agros Chełm1001N:13
18025Michałowski, KonradBiałystok1001N:15
18026VNiedziela, IzabelaM-GOK GAMBIT Ślesin1001N:18
18027Majewski, AmadeuszUzdowo1001N:3
18028Kalupa, Tymoteusz SP Kryniczno1001N:7
18029Myśliwiec, Matylda Akademia Szachowa Gliwice 1000N:5
18030Kobus, Adam 1000N:8
18031VZwoliński, HubertASSz Miedź Legnica 1000N:6
18032Zawadzki, PatrykSzkoła Podstawowa1000N:5
18033VFedyna, Piotr 1000N:9
18034Kuriata, Paweł MKS Rokita Brzeg Dolny1000N:6
18035IVRozmarynowicz, ArkadiuszGąbin1000N:11
18036Wysokińska, Kamila Włodawa1000N:4
18037IVBazała, Jędrzej UKS Caissa Warszawa 1000N:64
18038Fiksak, MarcinPrzyborów1000N:5
18039Kruk, PawełPuławy 1000N:6
18040Łobos, Kazimierz WOK Wałbrzych1000N:10
18041Lasota, Karol Rzeszów -Startoniwa1000N:7
18042Kunik, Beata1000N:13
18043Baturo, LeonMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1000N:1
18044Baturo, Julia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1000N:1
18045Hubacz, Władysław 1000N:10
18046Kuźnik, JanUKS Hetman Częstochowa 1000N:8
18047Drab, Krzysztof 1000N:6
18048VMiszk, HannaKartuzy 1000N:18
18049Olszewski, Konrad MKS EMDEK Bydgoszcz 1000N:8
18050Wykpis, Natalia KSz HETMAN Katowice 1000N:12
18051IVBajon, MagdalenaSP Włoszakowice1000N:13
18052Kubieniec, Maciej Gimnazjum w Boronowie 1000N:8
18053Wójcik, NataliaPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1000N:8
18054IVWitkowska, Maja MDK Białystok1000N:12
18055IVKondrat, OskarLUKSz Orient Sokółka1000N:12
18056Ostapowicz, BogdanWrocław1000N:3
18057Loranty, Natan Hetman Ostrowiec Św.1000N:6
18058VOpaliński, Andrzej SP 2 Rybnik 1000N:7
18059Kusińska, Blanka 1000N:6
18060Hycak, Włodzimierz KS LogIN Skierniewice 1000N:7
18061IVKluziak, AgataUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1000N:13
18062Frysztacki, AronUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1000N:1
18063Kubacz, Jan Mikołów 1000N:7
18064Szadek, Hanna UKS Smecz Konin 1000N:3
18065Czaja, JakubKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1000N:6
18066Zając, Hubert Rabka-Zdrój 1000N:4
18067VChrzanowski, ŁukaszUKS SP1 Jedynka Tychy 999N:42
18068VMzyk, WitoldAKS Mikołów 999N:3
18069VIwański, KrystianMUKS MDK Śródmieście Wrocław999N:11
18070VWasilewski, KonradBodzechów - parafia p.w. św. Zofii i Św Stanis&#x999N:7
18071VHambicki, MaciejLegnica 999N:6
18072Gradzik, Michał999N:7
18073Kojro, Błażej Włodawa999N:7
18074VGroth, Mateusz Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie 999N:7
18075VŚliwowski, Adam999N:16
18076Stępień, Sandra UKS Caissa Warszawa 999N:9
18077VGas, JuliaCKiS Skawina999N:6
18078Anders, Wojciech999N:4
18079IIIDyjak, ZofiaSSP 4 PTO Białystok999N:44
18080IVWanat, Damian 999N:7
18081VBielak, StanisławWarszawa999N:18
18082Jedynak, Marcin 999N:17
18083Kępka, Mateusz Iłownica 999N:4
18084VForczymański, ŁukaszSP-12 Rybnik999N:6
18085Miśkowicz, WojciechKS Cracovia 1906 Kraków999N:5
18086VReinhard, Jan 999N:6
18087IVWolski, Jarosław UKS CENTRUM TCZEW 999N:14
18088IVJędrychowski, ŁukaszChTS Chorzów 999N:54
18089Caputa, GrzegorzDąbrowa Gornicza 999N:8
18090Kłapeć, AdamKSz LECH-WSUS Poznań 999N:13
18091Wolański, Adrian ZSP Szewce999N:7
18092VWojak, Mikołaj RKS MAT Ruda Śląska 999N:6
18093Niczyporuk, DamianSejny 999N:9
18094Zielenkiewicz, Maciej Ligota Piękna999N:7
18095Duplaga, Aleksander Wisznia Mała 999N:7
18096Kuciński, Adam Ostrołęka 999N:4
18097Kormanek, Andrzej Opole 998N:1
18098IVZelek, Kinga998N:45
18099Gac, PiotrKSz. Maraton Łomża998N:8
18100Masierak, Katarzyna Bydgoszcz 998N:8
18101VBuczek, Michał Gimnazjum Nr 1 Krosno 998N:10
18102Turek, Urszula998N:1
18103VGądzik, TymonSzkoła Podstawowa Nr 33 Katowice 998N:8
18104VKolasa, Jan 998N:11
18105Czupryk, Kacper Rzeszów - Krynicka 998N:6
18106Sarna, Mikołaj Rzeszów Staromieście998N:9
18107Drozd, RyszardKatolicki Klub Sportowy Victoria998N:1
18108IVCiężadlik, ŁukaszGimnazjum Nr.1 Mszana Dolna 998N:6
18109Dzieweczyńska, JoannaJKSz-W Jarocin998N:4
18110Dassuj, Andrzej MKS przy MDK Trzcianka998N:1
18111IIChwaszcza, Jerzy998N:1
18112Blicharz, StanisławBiłgoraj 998N:1
18113Dudek, Piotr998N:7
18114Litwińczuk, MichałMKSz-MDK Białystok 998N:6
18115Heba, JulianKS 64 Zielona Góra 998N:5
18116Gawin, Thomas KU AZS UW w Warszawie 998N:4
18117Krawiec, Bartek UKS GIECEK Radków998N:5
18118Kojder, Jakub KSz Wieża Śmigiel 998N:4
18119IVKwiatkowska, Michalina Hetman Ostrowiec Św.998N:34
18120Dyczko, Sebastian Rogi998N:5
18121VBiały, Bartosz UKS Czarny Koń Olkusz998N:8
18122IVNiedzicki, Tomasz UKS Caissa Warszawa 998N:5
18123Isser, MateuszLUKKS Nietulisko Duże998N:3
18124IVNikołajuk, Julia Szkółka Szachowa w Białymstoku 998N:21
18125IVŁojek, Bartosz KS Legion Legionowo 998N:6
18126Bułkowski, Łukasz KS Legion Legionowo 998N:6
18127IVMichalak, WojciechKSz Jelonka Jelenia Góra 998N:9
18128VSawicki, Antoni RKS MAT Ruda Śląska 998N:6
18129Mikuła, Maciej MKSz Gryf Dębica 998N:4
18130VPodanowski, Jacek MUKS MDK Śródmieście Wrocław997N:6
18131Klonowska, AgnieszkaITS Kopernik Inowrocław997N:1
18132VPiątek, Filip997N:1
18133Jóźwicka, Agnieszka UKS Olimpik Mońki997N:6
18134Brotoń, Aleksandra PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl997N:6
18135Sęk, StanisławPKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl997N:6
18136IVMazało, NataliaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 997N:4
18137IIIBogacz, RafałZS Jaszczew 997N:7
18138VŻochowski, Filip 997N:7
18139VOlay-Fernandez, AdamKU AZS UW w Warszawie 997N:10
18140bkMiłkowska, Katarzyna G-4 997N:1
18141IVStelmachowicz, KingaM-GOK GAMBIT Ślesin997N:38
18142VWołosiuk, FilipNSP CiM Białystok997N:9
18143Falecki, Waldemar Będzin 997N:6
18144Bułka, Wiktor997N:1
18145Kalinowski, Maksymilian Białystok997N:1
18146IVGądek, Kamil KKSz Kraków997N:6
18147Garstka, Tomasz 997N:9
18148Ambroszko, Weronika 997N:1
18149Rogala, Dominik 997N:1
18150Wysocki, Włodzimierz Szczecinek997N:8
18151Raducha, Kacper MKSz-MDK Białystok 997N:7
18152Hojka, MartynaZabrze997N:1
18153Kłym, Aleksander SP Nr 14 Krosno 997N:1
18154IVTomczyk, Natalia997N:6
18155VBartoszewicz, TomaszMDK Białystok997N:8
18156Świerczek, Karol TS Wisła Kraków 997N:6
18157Sowa, JędrzejUKS Hetman Częstochowa 997N:1
18158Szuchalski, Artur 997N:13
18159IVWiniarska, MarlenaSP 13Mielec 997N:11
18160Omachel, MichałKKSz Urania Krosno997N:1
18161Zawieruszyńska, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin997N:1
18162Felusiak, Gracjan Żarów 997N:3
18163Gruszczyk, Jakub997N:6
18164Kitkowski, Oliwer Wrocław997N:1
18165VBocianowska, MartaKowalewo Pomorskie997N:8
18166Bogucki, MaksymilianWarszawa997N:7
18167Michalewicz, Grzegorz TMS Roszada Gliwice 997N:8
18168Marczyk, Sylwiusz UKS Pijarski KS 997N:8
18169Zgarda, AnnaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 996N:2
18170Neuman, AnnaLZS Goniec Kluczbork996N:1
18171Łysko, Mikołaj996N:6
18172Gawryszuk, BartłomiejMUKS MDK Śródmieście Wrocław996N:7
18173VKozera, KacperMUKS MDK Śródmieście Wrocław996N:12
18174Rutkowski, Mirosław996N:6
18175IVHyska, Jeremi UKS Caissa Warszawa 996N:79
18176IIKutera, HenrykHetman Myślibórz996N:2
18177Wiśniewska, Dorota Wars Warszawa 996N:2
18178Kiś, Julia MKS Start Lublin996N:9
18179Jędryczka, CezaryUKS FALA Świekatowo996N:9
18180Dowell, MarcelOstróda996N:7
18181Kalita, Julia 996N:3
18182VRadwański, Maksymilian Gdańsk 996N:8
18183Zając, Jan TKKF Boronovia Boronów 996N:2
18184Kubik, Daniel LKS Sparta Lubliniec996N:2
18185Szymańska, Małgorzata Bydgoszcz 996N:4
18186Jaroszuk, Jacek GZSN Start Gorzów Wlkp.996N:2
18187Kolary, Tadeusz Warszawa996N:2
18188VRau, TymonKS AZS Wratislavia996N:18
18189IVCimochowska, Weronika SP Bakałarzewo 996N:5
18190Rzepka, MaciejMKSz Rybnik 996N:12
18191Barczak, Karolina KS 64 Zielona Góra 996N:1
18192VSkokowska, ZuzannaM-GOK GAMBIT Ślesin996N:18
18193Sadurska, Klaudia 996N:7
18194IVFlis, Bartosz KS Legion legionowo 996N:6
18195Piras, Jakub (jun)UKS Szach-Mat Syców996N:7
18196Burdach, MichałSSz Szachpol Łuków996N:1
18197Szwiec, Agnieszka Radzionków 996N:2
18198Wilgucki, SzymonUKS Pionier Jastrzębie Zdrój996N:5
18199VJasińska, Weronika M-GOK GAMBIT Ślesin996N:8
18200IVDąbrowski, Piotr UKS Giecek Radków995N:13
18201IVDmowska, JuliaG.nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Śr�995N:28
18202Binko, MichałUKS Caissa Warszawa 995N:7
18203Całka, GrzegorzMUKS MDK Fabryczna Wrocław 995N:7
18204VNapiórkowski, MiłoszSzkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie995N:6
18205Brandt, Oskar Gdańsk 995N:9
18206Basiak, Kacper995N:8
18207VJaszczuk, KasperMKSz-MDK Białystok 995N:9
18208Pawlus, GrzegorzWęgierska Górka 995N:8
18209IVBrowarczyk, WiktorUKS Wda Lipusz995N:12
18210Borsukiewicz, Łukasz Lublin995N:4
18211VZaborowski, AdrianSP nr 10 Suwałki 995N:25
18212Kosmacka, Edyta Białystok995N:7
18213Malinowski, Rafał995N:9
18214VKorejwo, JanUKS Mat Zabrze-Grzybowice 995N:24
18215VDeputat, JakubASU Sokółka 995N:24
18216Weczera, Maja KS GRYF Kietrz995N:8
18217Tomasik, Krystian UKS Skoczek / SP 1995N:6
18218Kasperski, BartoszUKS Skoczek Kopanica995N:4
18219Bochenko, OliwiaASU Sokółka 995N:9
18220Szychliński, Bogusław GKS Gwarek Ornontowice994N:3
18221Cyran, MichałSP 2 Oborniki Śląskie 994N:4
18222Małek, MaciejSzkoła Podstawowa Nr 13 w Raciborzu994N:10
18223Guzik, Marcel UKS GIECEK Radków994N:5
18224VJankowski, Jakub994N:15
18225Mokrosz, Marian Hetman Marklowice 994N:3
18226Szwon, KlaudiaGKS Gwarek Ornontowice994N:2
18227IIIGarbowska, SoniaKSz Gambit Szemud 994N:84
18228Ciupka, Dawid Wrocław994N:3
18229Leśkiewicz, JakubUKS Caissa Warszawa 994N:1
18230Gradowska, Anna UKS ASTRA Leśniowice 994N:7
18231Kopeć, Artur KS DZIKOWIEC994N:3
18232Pietrewicz, Marek Białystok994N:2
18233Kalinowski, Ksawery Białystok994N:1
18234Kowalski, WaldemarKiliński OSiR Trzemeszno 994N:3
18235Rojek, Mikołaj Akademia Szachowa Gliwice 994N:8
18236IVŁazaj, Kinga UKS G4 Tarnowskie Góry 994N:22
18237Potrykus, Tadeusz Gdańsk 994N:6
18238Pawluk, Piotr LZS Wikielec994N:6
18239IVKielar, Kamil SP Łęki Dukielskie994N:10
18240Pięta, PatrykUKS Polan Poznań 994N:5
18241IIIRodzyn, AlicjaMKSz DIAGONALIA Imielin 994N:79
18242VSzuchalski, Krzysztof MDK Białystok994N:26
18243Pitera, Antoni994N:1
18244VKobyłecki, AdamKU AZS UW w Warszawie 994N:23
18245IIIŁaźniewska, Zofia AZS Poznań 994N:49
18246Majgier, JakubSP2 Polkowice 994N:6
18247Sapota, AnnaLKS Polonia Poraj 994N:3
18248VNowocień, Konrad Hetman Ostrowiec Św.994N:20
18249Olejnicki, Amadeusz Warszawa994N:1
18250IVSarna, Adrian CKiS Skawina994N:18
18251Hołownia, ArturSokółka 994N:3
18252Komorowski, Artur UKS Skoczek Elbląg 994N:4
18253Kołodziejczyk, SzymonSP Kryniczno994N:13
18254Szekowski, ŁukaszBiałystok994N:9
18255Kuźniarz, Szymon MDK Białystok994N:7
18256VNawrocki, Cyprian RKS MAT Ruda Śląska 994N:14
18257Niziołek, MateuszKKSz Urania Krosno994N:8
18258Michalski, PiotrLublin993N:5
18259Maruszewska, ZuzannaAkademia Szachowa Gliwice 993N:17
18260Filiks, Magdalena Wrocław993N:7
18261VRogala, Paweł993N:6
18262Wolska, AngelikaDK Maіogoszcz993N:2
18263VKamiński, MichałPSSz Pszczyna 993N:9
18264Depa, Krzysztof TSz SKOCZEK III Sędziszów Małopolski 993N:17
18265VSzybiński, KacperKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny993N:7
18266Manastyrski, JakubRybnik SP-11993N:2
18267IVRoskosz, OskarPrzedszkole Nr 43 Rybnik993N:2
18268VŁoś, DawidPG Mońki 993N:8
18269Olejnik, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław993N:2
18270VSidor, BeataLUKS Tempo Ożarów 993N:10
18271IIISter, EmiliaUKS Rodło Opole993N:66
18272Smoczyński, JakubUKS Caissa Warszawa 993N:7
18273Stodolak, OlgaMKS KSOS Kraków993N:2
18274IVRusiniak, Paulina SRSDiM Węgrów 993N:41
18275Grzegórski, Stanisław MGOK Kowalewo Pom.993N:7
18276IVŻuczek, Jolanta993N:13
18277Pawłowska, Mariola Strzegom993N:7
18278Wojtkowiak, DamianTKKF Boronovia Boronów 993N:2
18279Majek, JerzyŁuków 993N:4
18280VSielągowski, MarcinUKS ZSO Włoszakowice 993N:2
18281Kowalkowska, JadwigaZSCKR Nowy Targ 993N:6
18282Grabowski, Wiktor Białystok993N:7
18283Kliszewicz, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 993N:8
18284Ozimek, Kazimierz LZS Wieża Więcbork993N:10
18285Zawieja, Patryk LZS Wieża Więcbork993N:2
18286Simon, BartoszLKS Piast Śrem 993N:2
18287Borsuk, Ryszard 993N:6
18288Gruszczyk, Dawid993N:2
18289Korab, FilipWietrzno993N:3
18290Kuśka, Maksymilian Szkoła Podstawowa Nr 8 Żory 993N:7
18291Wiśniewski, Bartłomiej993N:2
18292VPlich, Lucyna KSz Gryf Szczecin 993N:15
18293VWoś, Kajetan LUKKS Kielce993N:7
18294Piękoś, Norbert KKSz Urania Krosno993N:2
18295IVJackowska, Elwira KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 993N:11
18296Adamczyk, OliwiaKSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY993N:6
18297Żądkowski, MariuszBiałogard993N:6
18298VWilangowski, OlivierKSz Stilon Gorzów Wlkp.993N:9
18299Turco, Gennaro-Giuseppe UKS Pałac Młodzieży Katowice 992N:9
18300IVOstafin, KlaudiaBydgoszcz 992N:3
18301Tyniec, MikołajUMKS Żak Kielce992N:5
18302IVKijowska, Magdalena GimnazjumNr 4Krosno 992N:5
18303Sitkowski, Patryk MLKS Czarni Olecko992N:9
18304Shaidulina, Karolina992N:6
18305IVGruba, PiotrUKS Caissa Warszawa 992N:66
18306VNowak, Leon Wrocław992N:7
18307IVJakubaszek, WładysławaOKKFSiT Cross Opole 992N:26
18308Jędrzejewska, Alicja KU AZS UW w Warszawie 992N:6
18309Jankowska, ZofiaMDK Białystok992N:7
18310Dzwonek, ZenonStąporków 992N:3
18311Drabik, IgorMysłowice992N:7
18312IVFornal, SzymonSP Iwla 992N:3
18313VSztwiertnia, Aleksander ChTS Chorzów 992N:43
18314VMarcinowski, Mateusz992N:2
18315bkGadzała, Bartosz 992N:1
18316Krzyszkowski, Jan SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 992N:9
18317Czarniecki, PatrykUlhówek992N:6
18318Hłouszek, Wiktor KKSz Urania Krosno992N:2
18319Hoffman, Joanna 992N:7
18320Kordiaczyński, Oskar Szkoła Podstawowa nr 5 992N:1
18321Lewandowska, Magdalena992N:6
18322Bicki, Damian WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA Warszawa 992N:6
18323Kozłowski, Krzysztof LUKS Tempo Ożarów 992N:4
18324Bernasiński, Borys Ligota Piękna992N:6
18325Pych, Sebastian ZSL Zagnańśk992N:4
18326Marcinkowski, Miłosz HETMAN Katowice 991N:6
18327Przybyła, ZuzannaRuda Śląska 991N:2
18328Klarecki, Karol Ruda Śląska 991N:7
18329IVBednarski, Paweł 991N:14
18330Olszak, Jan SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 991N:9
18331Czerwonka, JustynaLUKS Tempo Ożarów 991N:8
18332Stalmach, Piotr MKS POLONIA Warszawa991N:8
18333Winiszewski, Łukasz991N:7
18334Garbień, Michał GOK II Sułkowice 991N:7
18335Struski, Maciej 991N:6
18336Glinka, WeronikaUKS Caissa Warszawa 991N:13
18337Bereza, Jakub Warszawa991N:7
18338Olejniczak, SaraSP 4 Myślenice 991N:9
18339Dulak, Grzegorz KSz SDK-LOTNIK Mielec 991N:4
18340Pietrewicz, Mariusz SSP 1 STO Białystok991N:2
18341Kulczycki, SebastianRzeszów - Krynicka 991N:6
18342Puchalik, RobertPSSz Pszczyna 991N:2
18343Złotorowicz, MaciejMUKS MDK Śródmieście Wrocław991N:7
18344VDuda, WiktorSiedlce 991N:6
18345VOżga, Szymon SP 50 991N:6
18346Rozmus, BogdanKS DZIKOWIEC991N:4
18347Stasiak, Kacper KU AZS UW w Warszawie 991N:2
18348IVBoryń, KorneliaŻKSz Żary 991N:13
18349Olsińska, Patrycja LKS Polonia Poraj 991N:2
18350Potempa, ŁukaszRadzionków 991N:7
18351Pastuszka, SebastianLUKKS Nietulisko Duże991N:4
18352Nawrot, Jan UKS GCK Sękowo 991N:4
18353Wyleżoł, Emilia Szkoła Podstawowa nr 24 Ruda Śląska991N:1
18354VWołągiewicz, Anna SP nr 5 Suwałki991N:14
18355Gajdzińska, Karolina 991N:1
18356Krzywina, Sylwester Zebrzydowice991N:4
18357Kut, Marian KS Gryf Kietrz991N:7
18358Gumiński, MateuszUKS Skoczek Elbląg 991N:14
18359Kowalczyk, FilipSSz Szachpol Łuków991N:1
18360Lemanowicz, Jarosław AZS Poznań 991N:4
18361Skakuj, JoannaKętrzyn991N:8
18362VPartyka, DawidLUKSz Orient Sokółka991N:7
18363Mączyński, Daniel 991N:8
18364Agopsowicz, Marcin991N:7
18365Oślizło, Kacper UKS Pionier Jastrzębie Zdrój991N:3
18366Świderski, Piotr Akademia Szachowa Gliwice 991N:9
18367VTrojniak, Alina G-17990N:33
18368IVMazurkiewicz, Grzegorz990N:4
18369Kołecki, MaciejSP 30 990N:6
18370Jurczyk, Ksawier990N:2
18371Pawlicka, Agata KSz Wieża Śmigiel 990N:1
18372Porczyk, Damian Zefir Boguszowice 990N:2
18373Szymczyk, MaciejMUKS MDK Śródmieście Wrocław990N:6
18374Budzyński, Mariusz MUKS MDK Śródmieście Wrocław990N:6
18375IVNożewski, JanM-GOK GAMBIT Ślesin990N:14
18376Grzech, Arkadiusz 4B990N:6
18377IVPatalas, Mikołaj SP Białe Błota990N:21
18378Mrzygłód, PawełMysłowice990N:6
18379Iwaszko, Wiktor Gdańsk 990N:8
18380IVProchal, JacekMKS MOS Wieliczka 990N:21
18381VTomczyk, Zuzanna990N:8
18382IVSkrzypiec, Miłosz990N:15
18383Konop, OliwierZabrze990N:3
18384Szczurek, PatrykWietrzno990N:3
18385Bulanda-Bożek, Oskar SP 2 Knurów990N:2
18386Niewiejski, Mateusz OTSz Ostrów Wielkopolski/SP1 990N:1
18387Stawecka, AlicjaLUKKS Kielce990N:3
18388Lis, PrzemysławSP nr 101 Kraków 990N:5
18389Brzenczka, AndrzejRacibórz 990N:8
18390VMajewska, GabrielaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 990N:18
18391Wróbel, KamilUKS Płomyk Nekla 989N:7
18392Sikora, CezaryUKS TSz Zieloni Zielonka989N:9
18393Styn, PawełTKKF Rzemyk Gdynia989N:8
18394Kujawski, Mateusz LKS Chrobry Gniezno 989N:2
18395Lubaś, Kamil 989N:3
18396Komyć, Bartosz 989N:8
18397Rosiek, Eliza UKS Szach-Mat Syców989N:7
18398Kędzierski, Marcel UKS Caissa Warszawa 989N:7
18399Patejko, ZuzannaSP Nr 3 Krosno989N:3
18400Prokop, TomaszUKS Caissa Warszawa 989N:7
18401Czeszejko, Kamil989N:8
18402Głąbik, DanielRacibórz 989N:7
18403bkUrbaniec, Piotr 989N:3
18404Kapała, MaksymilianMUKS MDK Śródmieście Wrocław989N:2
18405VKurowski, CzesławArkadia Otwock989N:20
18406VZalewski, Łukasz KU AZS UW w Warszawie 989N:5
18407Wójcik, Michał989N:3
18408Brudnowski, Bartłomiej MKS AGROS Chełm989N:7
18409VTuradek, JanUKS Hetman Częstochowa 989N:15
18410Kajzerek, PawełSP-12 Rybnik989N:14
18411VWiśniewska, Aleksandra KSz Gryf Szczecin 989N:24
18412Levy, Jacob SSP 1 STO Białystok989N:7
18413VCemerys, JakubLUKKS Nietulsko Duże 989N:10
18414Grochowalska, AnnaBaszta MOS Żnin989N:7
18415Koźliński, Aleksander UKS OPP Toruń989N:3
18416VOknińska, Renata Hetman Łuków989N:4
18417VPrzybylski, MarcelUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 989N:3
18418VRubaszewski, Antoni MKS EMDEK Bydgoszcz 989N:7
18419Jagiełło, Miłosz UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz989N:7
18420Dziadoń, IngaRKS MAT Ruda Śląska 989N:2
18421Siudak, MarcinKraków 989N:5
18422VRekuć, PatrykBiałystok989N:6
18423Szwacińska, Wiktoria M-GOK GAMBIT Ślesin989N:5
18424Szehyński, Kamil KSz ORŁY Pleszew 989N:9
18425Majchrzyk, DominikWoźniki988N:8
18426Gorczyca, WiolettaLZS Mewa Goliszów988N:6
18427Szewczyk, SylwiaKSz HetMaN Szopienice Katowice988N:2
18428VMiłachowska, Aleksandraklasa 5 988N:21
18429IIIStoma, SewerynCentrum Wyszkolenia Wojsk Lądowych Poznań 988N:8
18430Ostrowski, KamilUKS Taktyk Białołęka 988N:6
18431IVWojtkiewicz, Róża UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 988N:8
18432Gondek, Mirosław Rybnik988N:8
18433Szumilak, Wojciech988N:8
18434Rzeszotnik, Tymon KS AZS Politechnika Wrocław988N:2
18435Dors, Sonia KS DORS Ruda Śląska 988N:11
18436VZabierowski, Franciszek KSSSN Ursynów Warszawa 988N:6
18437IIIJanczak, Nina KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny988N:169
18438Stawska, Weronika I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie988N:8
18439IVOsypiuk, PaulinaG. 119 im.Marszałka Piłsudskiego Wesoła988N:6
18440Paczosa, Ofelia UKS Caissa Warszawa 988N:6
18441IVNiedziółka, KarolinaKSPiKG Siedlce988N:13
18442Kalisiak, Małgorzata 988N:2
18443Walczuch, Piotr Zabrze988N:1
18444Midura, TomaszKGL Szarotka Wadowice Górne988N:10
18445Wróblewski, RomanULKS Skoczki Słopanowo 988N:5
18446Chudziak, DanielŻarów 988N:1
18447VWiszniewski, Albert MDK Białystok988N:8
18448Leśniak, AnnaSP Nr 15 Krosno 988N:2
18449Pabiś, Rafał988N:7
18450Kawa, Michał 988N:3
18451Buczyński, PatrykSP Bakałarzewo 988N:5
18452Karaś, StanisławWrocław988N:2
18453Gałuszka, MaksymilianKSz Hetman Katowice 988N:6
18454Surma, BartłomiejKSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny988N:5
18455Pilipa, TomaszUKS Skoczek Milicz987N:6
18456Wołkiewicz, Julia987N:3
18457Styś, Aleksander 987N:5
18458Benes, Norbert987N:4
18459VSokołowska, KingaMTS Kwidzyn 987N:12
18460Zywar, ZofiaPKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl987N:6
18461Dybał, Tymoteusz Bielsko-Biała987N:8
18462Cioczek, Kornel Bydgoszcz 987N:8
18463IVUrynowicz, Adam 987N:14
18464VKlimek, AntoniSzkoła Podstawowa nr 29 w Olsztynie987N:7
18465Curry, Aleksander Włodawa987N:6
18466Abratanski, Dariusz Hetman Myślbórz 987N:4
18467Bira, Krzysztof RzKSz Rzeszów987N:5
18468Ślęzak, Piotr 987N:6
18469Zagozdon, AmeliaOpole Lubelskie 987N:6
18470Gębala, Mikołaj 987N:3
18471Iwon, Marek Arkadia Otwock987N:7
18472Chmura, SzymonDąbrówka Dolna987N:5
18473VPopławski, CezaryKU AZS UW w Warszawie 987N:5
18474IVEichberg, WiktorSzkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie987N:16
18475Kliszewicz, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn987N:7
18476Leśniak, Oliwier KSz Wieża Śmigiel 987N:2
18477VZieliński, Karol KS DZIKOWIEC987N:8
18478Podleśny, Maciej 987N:7
18479IIIBudzisz, KingaSupraśl987N:76
18480Kręcisz, TomaszUKS Centrum Tczew 987N:3
18481Brzoza, Krzysztof UKS G4 Tarnowskie Góry 987N:3
18482Koremba, MartynaUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 987N:8
18483Sok, Anna GKSz Hetman Pilzno987N:7
18484VGorol, DominikChTS Chorzów 987N:7
18485Maciąg, Mariusz987N:4
18486Nowak, Kacper SP 13 Mielec987N:2
18487Kosela, Krzysztof LUKKS Kielce987N:7
18488Szukaj, AlexNiemcz987N:7
18489Kania, JakubLUKKS Kielce987N:2
18490Ślusarz, Bartosz Wrocław987N:6
18491Kulczewska, JoannaAZS UMK Toruń987N:6
18492Szałaj, Miriam KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała986N:4
18493Kułakowski, Roland Bydgoszcz 986N:6
18494Janocha, Patrycja KKSz Urania Krosno986N:2
18495Teterycz, Jakub SLZSzach K-ce 986N:8
18496Mierzwa, ElżbietaGimnazjumNr 11 w Bielsku- Białej 986N:2
18497Moroń, Mariusz Rzeszów - Widokowa 986N:6
18498Dębski, JakubSP nr 93 Kraków986N:6
18499Kuczera, Amelia LKS Polonia Poraj 986N:14
18500Wszołek, Łukasz Norwegia986N:5
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)