ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19835)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24142);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34501)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (88);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13314)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12167);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
18501IIIGarbowska, SoniaKSz Gambit Szemud 994N:84
18502Ciupka, Dawid Wrocław994N:3
18503Leśkiewicz, JakubUKS Caissa Warszawa 994N:1
18504Gradowska, Anna UKS ASTRA Leśniowice 994N:7
18505Kopeć, Artur KS DZIKOWIEC994N:3
18506Pietrewicz, Marek Białystok994N:2
18507Kalinowski, Ksawery Białystok994N:1
18508IVJaroszuk, IreneuszLKSz Lublin 994N:141
18509Kowalski, WaldemarKiliński OSiR Trzemeszno 994N:3
18510Rojek, Mikołaj Akademia Szachowa Gliwice 994N:8
18511IVŁazaj, Kinga UKS G4 Tarnowskie Góry 994N:22
18512Potrykus, Tadeusz Gdańsk 994N:6
18513Pawluk, Piotr LZS Wikielec994N:6
18514IVKielar, Kamil SP Łęki Dukielskie994N:10
18515Pięta, PatrykUKS Polan Poznań 994N:5
18516VSzuchalski, Krzysztof MDK Białystok994N:26
18517Pitera, Antoni994N:1
18518VKobyłecki, AdamKU AZS UW w Warszawie 994N:23
18519IIIŁaźniewska, Zofia AZS Poznań 994N:49
18520Majgier, JakubSP2 Polkowice 994N:6
18521VRynkiewicz, Piotr LKS Polonia Poraj 994N:25
18522Sapota, AnnaLKS Polonia Poraj 994N:3
18523VNowocień, Konrad Hetman Ostrowiec Św.994N:20
18524Olejnicki, Amadeusz Warszawa994N:1
18525IVSarna, Adrian CKiS Skawina994N:18
18526Hołownia, ArturSokółka 994N:3
18527Komorowski, Artur UKS Skoczek Elbląg 994N:4
18528Kołodziejczyk, SzymonSP Kryniczno994N:13
18529VSzekowski, ŁukaszBiałystok994N:9
18530Kuźniarz, Szymon MDK Białystok994N:7
18531Niziołek, MateuszKKSz Urania Krosno994N:8
18532Uziębło, Adrian UKS Gambit - Wesoła994N:5
18533Michalski, PiotrLublin993N:5
18534Maruszewska, ZuzannaAkademia Szachowa Gliwice 993N:17
18535Filiks, Magdalena Wrocław993N:7
18536VRogala, Paweł993N:6
18537Wolska, AngelikaDK Maіogoszcz993N:2
18538VKamiński, MichałPSSz Pszczyna 993N:9
18539Depa, Krzysztof TSz SKOCZEK III Sędziszów Małopolski 993N:17
18540VSzybiński, KacperKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny993N:7
18541Manastyrski, JakubRybnik SP-11993N:2
18542IVRoskosz, OskarPrzedszkole Nr 43 Rybnik993N:2
18543VŁoś, DawidPG Mońki 993N:8
18544Olejnik, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław993N:2
18545VSidor, BeataLUKS Tempo Ożarów 993N:10
18546IIISter, EmiliaUKS Rodło Opole993N:66
18547Smoczyński, JakubUKS Caissa Warszawa 993N:7
18548Stodolak, OlgaMKS KSOS Kraków993N:2
18549IVRusiniak, Paulina SRSDiM Węgrów 993N:41
18550Grzegórski, Stanisław MGOK Kowalewo Pom.993N:7
18551IVŻuczek, Jolanta993N:13
18552Pawłowska, Mariola Strzegom993N:7
18553Wojtkowiak, DamianTKKF Boronovia Boronów 993N:2
18554Majek, JerzyŁuków 993N:4
18555VSielągowski, MarcinUKS ZSO Włoszakowice 993N:2
18556Kowalkowska, JadwigaZSCKR Nowy Targ 993N:6
18557Grabowski, Wiktor Białystok993N:7
18558Kliszewicz, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 993N:8
18559Ozimek, Kazimierz LZS Wieża Więcbork993N:10
18560Zawieja, Patryk LZS Wieża Więcbork993N:2
18561Simon, BartoszLKS Piast Śrem 993N:2
18562Borsuk, Ryszard 993N:6
18563Gruszczyk, Dawid993N:2
18564Korab, FilipWietrzno993N:3
18565Kuśka, Maksymilian Szkoła Podstawowa Nr 8 Żory 993N:7
18566IVMainka, Zuzanna UKS BASZTA Wodzisław Śląski993N:29
18567Wiśniewski, Bartłomiej993N:2
18568IVPlich, Lucyna KSz GRYF Szczecin 993N:15
18569VWoś, Kajetan LUKKS Kielce993N:7
18570Piękoś, Norbert KKSz Urania Krosno993N:2
18571IVJackowska, Elwira KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 993N:11
18572VAdamczyk, OliwiaKSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY993N:6
18573Żądkowski, Mariusz993N:6
18574Kulesz, Maciej993N:2
18575VWilangowski, OlivierKSz Stilon Gorzów Wlkp.993N:9
18576Turco, Gennaro-Giuseppe UKS Pałac Młodzieży Katowice 992N:9
18577IVOstafin, KlaudiaBydgoszcz 992N:3
18578Tyniec, MikołajUMKS Żak Kielce992N:5
18579IVKijowska, Magdalena 992N:5
18580Sitkowski, Patryk MLKS Czarni Olecko992N:9
18581Shaidulina, Karolina992N:6
18582IVGruba, PiotrUKS Caissa Warszawa 992N:66
18583VNowak, Leon Wrocław992N:7
18584IVJakubaszek, WładysławaOKKFSiT Cross Opole 992N:26
18585Jędrzejewska, Alicja KU AZS UW w Warszawie 992N:6
18586Jankowska, ZofiaMDK Białystok992N:7
18587Kubik, Daniel LKS Sparta Lubliniec992N:4
18588Dzwonek, ZenonStąporków 992N:3
18589Drabik, IgorMysłowice992N:7
18590IVFornal, SzymonSP Iwla 992N:3
18591VSztwiertnia, Aleksander ChTS Chorzów 992N:43
18592VMarcinowski, Mateusz992N:2
18593bkGadzała, Bartosz 992N:1
18594Krzyszkowski, Jan SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 992N:9
18595Czarniecki, PatrykUlhówek992N:6
18596Hłouszek, Wiktor KKSz Urania Krosno992N:2
18597Hoffman, Joanna 992N:7
18598Kordiaczyński, Oskar Szkoła Podstawowa nr 5 992N:1
18599Lewandowska, Magdalena992N:6
18600Bicki, Damian WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA Warszawa 992N:6
18601Kozłowski, Krzysztof LUKS Tempo Ożarów 992N:4
18602Bernasiński, Borys Ligota Piękna992N:6
18603Pych, Sebastian ZSL Zagnańśk992N:4
18604Marcinkowski, Miłosz HETMAN Katowice 991N:6
18605Przybyła, ZuzannaRuda Śląska 991N:2
18606Klarecki, Karol Ruda Śląska 991N:7
18607IVBednarski, Paweł 991N:14
18608Olszak, Jan SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 991N:9
18609Czerwonka, JustynaLUKS Tempo Ożarów 991N:8
18610Stalmach, Piotr MKS POLONIA Warszawa991N:8
18611Winiszewski, Łukasz991N:7
18612Garbień, Michał GOK II Sułkowice 991N:7
18613Struski, Maciej 991N:6
18614Glinka, WeronikaUKS Caissa Warszawa 991N:13
18615Bereza, Jakub Warszawa991N:7
18616Olejniczak, SaraSP 4 Myślenice 991N:9
18617Dulak, Grzegorz KSz SDK-LOTNIK Mielec 991N:4
18618Pietrewicz, Mariusz SSP 1 STO Białystok991N:2
18619Kulczycki, SebastianRzeszów - Krynicka 991N:6
18620Puchalik, RobertPSSz Pszczyna 991N:2
18621Złotorowicz, MaciejMUKS MDK Śródmieście Wrocław991N:7
18622VDuda, WiktorSP11 Siedlce991N:6
18623VOżga, Szymon SP 50 991N:6
18624Rozmus, BogdanKS DZIKOWIEC991N:4
18625Stasiak, Kacper KU AZS UW w Warszawie 991N:2
18626IVBoryń, KorneliaŻKSz Żary 991N:13
18627Olsińska, Patrycja LKS Polonia Poraj 991N:2
18628Potempa, ŁukaszRadzionków 991N:7
18629Pastuszka, SebastianLUKKS Nietulisko Duże991N:4
18630Nawrot, Jan UKS GCK Sękowo 991N:4
18631Wyleżoł, Emilia Szkoła Podstawowa nr 24 Ruda Śląska991N:1
18632VWołągiewicz, Anna SP nr 5 Suwałki991N:14
18633Gajdzińska, Karolina 991N:1
18634Krzywina, Sylwester Zebrzydowice991N:4
18635Kut, Marian KS Gryf Kietrz991N:7
18636Gumiński, MateuszUKS Skoczek Elbląg 991N:14
18637Kowalczyk, FilipSSz Szachpol Łuków991N:1
18638Lemanowicz, Jarosław AZS Poznań 991N:4
18639Skakuj, JoannaKętrzyn991N:8
18640VPartyka, DawidLUKSz Orient Sokółka991N:7
18641Mączyński, Daniel 991N:8
18642Agopsowicz, Marcin991N:7
18643Oślizło, Kacper UKS Pionier Jastrzębie Zdrój991N:3
18644Świderski, Piotr Akademia Szachowa Gliwice 991N:9
18645Pasternak, BeataKraków 991N:4
18646Skóra, Bartosz MKSz DIAGONALIA Imielin 991N:2
18647Koc, Robert UKS Caissa Warszawa 991N:6
18648Bodzyński, DanielKSz HETMAN Katowice 991N:2
18649Szulc, PiotrUKS OPP Toruń991N:6
18650VTrojniak, Alina G-17990N:33
18651IVMazurkiewicz, Grzegorz990N:4
18652Kołecki, MaciejSP 30 990N:6
18653Jurczyk, Ksawier990N:2
18654Pawlicka, Agata KSz Wieża Śmigiel 990N:1
18655Porczyk, Damian Zefir Boguszowice 990N:2
18656Szymczyk, MaciejMUKS MDK Śródmieście Wrocław990N:6
18657Budzyński, Mariusz MUKS MDK Śródmieście Wrocław990N:6
18658IVNożewski, JanM-GOK GAMBIT Ślesin990N:14
18659Grzech, Arkadiusz 4B990N:6
18660IVPatalas, Mikołaj SP Białe Błota990N:21
18661Mrzygłód, PawełMysłowice990N:6
18662Iwaszko, Wiktor Gdańsk 990N:8
18663IVProchal, JacekMKS MOS Wieliczka 990N:21
18664VTomczyk, Zuzanna990N:8
18665IVSkrzypiec, Miłosz990N:15
18666Konop, OliwierZabrze990N:3
18667Szczurek, PatrykWietrzno990N:3
18668Bulanda-Bożek, Oskar SP 2 Knurów990N:2
18669Niewiejski, Mateusz OTSz Ostrów Wielkopolski/SP1 990N:1
18670Stawecka, AlicjaLUKKS Kielce990N:3
18671Lis, PrzemysławSP nr 101 Kraków 990N:5
18672Brzenczka, AndrzejRacibórz 990N:8
18673VMajewska, GabrielaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 990N:18
18674Wróbel, KamilUKS Płomyk Nekla 989N:7
18675Sikora, CezaryUKS TSz Zieloni Zielonka989N:9
18676Styn, PawełTKKF Rzemyk Gdynia989N:8
18677Kujawski, Mateusz LKS Chrobry Gniezno 989N:2
18678Lubaś, Kamil 989N:3
18679Komyć, Bartosz 989N:8
18680Rosiek, Eliza UKS Szach-Mat Syców989N:7
18681Kędzierski, Marcel UKS Caissa Warszawa 989N:7
18682Patejko, ZuzannaSP Nr 3 Krosno989N:3
18683Prokop, TomaszUKS Caissa Warszawa 989N:7
18684Czeszejko, Kamil989N:8
18685Głąbik, DanielRacibórz 989N:7
18686bkUrbaniec, Piotr 989N:3
18687Kapała, MaksymilianMUKS MDK Śródmieście Wrocław989N:2
18688VZalewski, Łukasz KU AZS UW w Warszawie 989N:5
18689Wójcik, Michał989N:3
18690Brudnowski, Bartłomiej MKS AGROS Chełm989N:7
18691VTuradek, JanUKS Hetman Częstochowa 989N:15
18692Kajzerek, PawełSP-12 Rybnik989N:14
18693VWiśniewska, Aleksandra KSz Gryf Szczecin 989N:24
18694Levy, Jacob SSP 1 STO Białystok989N:7
18695VCemerys, JakubLUKKS Nietulsko Duże 989N:10
18696Grochowalska, AnnaBaszta MOS Żnin989N:7
18697Koźliński, Aleksander UKS OPP Toruń989N:3
18698Kiljańczyk, Włodzimierz Arkadia Otwock989N:6
18699VOknińska, Renata Hetman Łuków989N:4
18700VPrzybylski, MarcelUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 989N:3
18701Jagiełło, Miłosz UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz989N:7
18702Siudak, MarcinKraków 989N:5
18703VSzwacińska, Wiktoria M-GOK GAMBIT Ślesin989N:5
18704Szehyński, Kamil KSz ORŁY Pleszew 989N:9
18705Bełtowska, KamilaSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 989N:3
18706Majchrzyk, DominikWoźniki988N:8
18707Gorczyca, WiolettaLZS Mewa Goliszów988N:6
18708Szewczyk, SylwiaKSz HetMaN Szopienice Katowice988N:2
18709VMiłachowska, Aleksandraklasa 5 988N:21
18710IIIStoma, SewerynCentrum Wyszkolenia Wojsk Lądowych Poznań 988N:8
18711Ostrowski, KamilUKS Taktyk Białołęka 988N:6
18712IVWojtkiewicz, Róża UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 988N:8
18713Gondek, Mirosław Rybnik988N:8
18714Szumilak, Wojciech988N:8
18715Rzeszotnik, Tymon KS AZS Politechnika Wrocław988N:2
18716Dors, Sonia KS DORS Ruda Śląska 988N:11
18717VZabierowski, Franciszek KSSSN Ursynów Warszawa 988N:6
18718IIIJanczak, Nina KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny988N:169
18719Stawska, Weronika I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie988N:8
18720IVOsypiuk, PaulinaG. 119 im.Marszałka Piłsudskiego Wesoła988N:6
18721Paczosa, Ofelia UKS Caissa Warszawa 988N:6
18722IVNiedziółka, KarolinaKSPiKG Siedlce988N:13
18723Kalisiak, Małgorzata 988N:2
18724Walczuch, Piotr Zabrze988N:1
18725Midura, TomaszKGL Szarotka Wadowice Górne988N:10
18726Wróblewski, RomanULKS Skoczki Słopanowo 988N:5
18727Chudziak, DanielŻarów 988N:1
18728VWiszniewski, Albert MDK Białystok988N:8
18729Leśniak, AnnaSP Nr 15 Krosno 988N:2
18730Pabiś, Rafał988N:7
18731Kawa, Michał 988N:3
18732Buczyński, PatrykSP Bakałarzewo 988N:5
18733Karaś, StanisławWrocław988N:2
18734Gałuszka, MaksymilianKSz Hetman Katowice 988N:6
18735Surma, BartłomiejKSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny988N:5
18736Pilipa, TomaszUKS Skoczek Milicz987N:6
18737Wołkiewicz, Julia987N:3
18738Styś, Aleksander 987N:5
18739Benes, Norbert987N:4
18740VSokołowska, KingaMTS Kwidzyn 987N:12
18741Zywar, ZofiaPKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl987N:6
18742Dybał, Tymoteusz Bielsko-Biała987N:8
18743Cioczek, Kornel Bydgoszcz 987N:8
18744IVUrynowicz, Adam SP 37 Kraków 987N:14
18745VKlimek, AntoniSzkoła Podstawowa nr 29 w Olsztynie987N:7
18746Curry, Aleksander Włodawa987N:6
18747Abratanski, Dariusz Hetman Myślbórz 987N:4
18748Bira, Krzysztof RzKSz Rzeszów987N:5
18749Ślęzak, Piotr 987N:6
18750Zagozdon, AmeliaOpole Lubelskie 987N:6
18751Gębala, Mikołaj 987N:3
18752Iwon, Marek Arkadia Otwock987N:7
18753IIILewandowska, HannaAkademia Szachowa Gliwice 987N:70
18754Chmura, SzymonDąbrówka Dolna987N:5
18755VPopławski, CezaryKU AZS UW w Warszawie 987N:5
18756IVEichberg, WiktorSzkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie987N:16
18757Kliszewicz, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn987N:7
18758Leśniak, Oliwier KSz Wieża Śmigiel 987N:2
18759VZieliński, Karol KS DZIKOWIEC987N:8
18760Podleśny, Maciej 987N:7
18761Kręcisz, TomaszUKS Centrum Tczew 987N:3
18762Brzoza, Krzysztof UKS G4 Tarnowskie Góry 987N:3
18763Koremba, MartynaUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 987N:8
18764Sok, Anna GKSz Hetman Pilzno987N:7
18765VGorol, DominikChTS Chorzów 987N:7
18766Maciąg, Mariusz987N:4
18767Nowak, Kacper SP 13 Mielec987N:2
18768Kosela, Krzysztof LUKKS Kielce987N:7
18769VSzukaj, AlexNiemcz987N:7
18770IVKucharska, Maja RKS MAT Ruda Śląska 987N:22
18771Kania, JakubLUKKS Kielce987N:2
18772Ślusarz, Bartosz Wrocław987N:6
18773Kulczewska, JoannaAZS UMK Toruń987N:6
18774Szałaj, Miriam KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała986N:4
18775Kułakowski, Roland Bydgoszcz 986N:6
18776Janocha, Patrycja KKSz Urania Krosno986N:2
18777Teterycz, Jakub SLZSzach K-ce 986N:8
18778Mierzwa, ElżbietaGimnazjumNr 11 w Bielsku- Białej 986N:2
18779Moroń, Mariusz Rzeszów - Widokowa 986N:6
18780Dębski, JakubSP nr 93 Kraków986N:6
18781Kuczera, Amelia LKS Polonia Poraj 986N:14
18782Wszołek, Łukasz Norwegia986N:5
18783IVBartosiak, MagdalenaKU AZS UW w Warszawie 986N:5
18784Russ, Bartosz UKS FALA Świekatowo986N:7
18785Maciejewski, Marcel SP Budzów986N:3
18786Cyrkiel, Wiktoria 986N:11
18787Łobko, KamilaKU AZS UMCS Lublin986N:5
18788Podlaska, Julia 986N:7
18789VKowaluk, Franciszek CKiS Skawina986N:2
18790VGąsior, Wojciech KS Legion Legionowo 986N:6
18791IVSzmigiel, OlgaSzkółka Szachowa w Grajewie 986N:16
18792Bokwa, Maciej MLKS Krajna Sępólno Kr. 986N:3
18793Bernasiński, Bernard Rogoż986N:7
18794Mocarski, MarcinSP 32 Białystok986N:8
18795Lisiewicz, Jagoda ZPSPiG - Kopanica 986N:4
18796Strucker, EmiliaKS Unia Bieruń Stary 986N:7
18797Ślepko, Paweł 985N:7
18798IVKasperska, KingaG.nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego W-wa 985N:4
18799Wojtyła, Mateusz LKS Strażak Zabrzeg985N:8
18800VKonarzewska, Weronika SP 12 Otwock985N:7
18801Stachurski, Jakub KKSz Urania Krosno985N:3
18802Hryniewicz, WiktorKS 64 Zielona Góra 985N:10
18803VJóźwik, MarcelSP nr 154 w Warszawie 985N:5
18804Ryszka, Przemysław 985N:7
18805VJankowski, BartoszPUKS Mikołaj Gąbin985N:10
18806IIIUlanowska, Dorota UKS SP11 Skoczek Tczew985N:7
18807Olech, MateuszUKSz M-GOK Biała Piska 985N:7
18808Ostrowski, BartoszMDK Nr 3 Bydgoszcz985N:8
18809Czuczejko, Patryk Łaziska Górne 985N:7
18810VOżga, KlaudiaGim 13985N:6
18811Kołodziej, StanisławLKSz Lublin 985N:9
18812Kostrzewa, Patrycja Bucz985N:3
18813Czeczot, SebastianStalowa Wola985N:10
18814Sydorenchuk, JuliaObukhov 985N:8
18815VKluczek, MiłoszKKSz Urania MOSiR Krosno985N:2
18816Klisz, KarolMKSz Diagonalia Imielin 985N:4
18817Szczepanik, Bartosz Parafia NSPJ Kraków Płaszów985N:4
18818Weissbek, Jakub 985N:3
18819VKorejwo, JanUKS Mat Zabrze-Grzybowice 985N:29
18820Ochowicz, AmeliaULKS Skoczki Słopanowo 985N:3
18821Borowiec, Wiktor985N:9
18822Kapała, ŁukaszRzeszów985N:3
18823Liwowska, KarolinaSzkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 985N:6
18824Kulma, KrzysztofUKS Skoczek Elbląg 985N:6
18825Janczura, Jacek Lublin985N:8
18826Styburski, Szymon Akademia Szachowa Gliwice 985N:9
18827Kruk, Łukasz Wołomin985N:6
18828Konieczny, Marcin GKSz Solny Grzybowo 985N:7
18829Bronakowski, Adam Olsztyn 985N:6
18830Woźniak, Mateusz UKS Smecz Konin 985N:9
18831Jakubiec, Krzysztof Akademia Szachowa Gliwice 985N:9
18832IIIŻukowska, ZuzannaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski984N:8
18833IVŚpiewok, MirosławaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 984N:32
18834IVLorens, Jakub Gimnazjum Nr 1 Krosno 984N:43
18835IVRadwański, MikołajAkademia Szachowa Gliwice 984N:15
18836Ligienza, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław984N:5
18837VPawluczuk, Aleksandra NSP CiM Białystok984N:9
18838Kowalski, WiktorMUKS Wieża Kórnicka 984N:5
18839Głowacki, JanRzeszów-Zwieczyca984N:5
18840Gadula, Michał Kraków 984N:3
18841VBudzyński, Mateusz SP nr 4 Lubartów 984N:7
18842VPiątek, Olaf Rodzina Piątek 984N:3
18843IVNowak, Maja UKS Kościelec984N:8
18844Zaniewicz, Mikołaj MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski984N:6
18845IVPawełczyk, Jakub UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz984N:22
18846IVKozubek, KamilPG 4 Pszczyna 984N:8
18847VSawka, Konrad Gim nr 2 Tomaszów Lub. 984N:7
18848Piszczorowicz, JuliaKTS Kalisz984N:5
18849Czyżewski, SzymonMDK Białystok984N:7
18850Sikora, Michalina AKS Mikołów 984N:5
18851VCharzewski, AntoniKKSz Urania Krosno984N:10
18852VSkibicki, Oskar Szkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 984N:7
18853VJanikowska, NikolaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 984N:26
18854IVSkokowska, ZuzannaM-GOK GAMBIT Ślesin984N:26
18855Lewandowska, JuliaGrudziądz984N:13
18856Michalska, Anna-Maria Jaworzyna Śląska984N:3
18857Świdziński, Jakub ZSP Szewce984N:7
18858Oślizło, JakubUKS Pionier Jastrzębie Zdrój984N:2
18859Chociszewska, Ewa Syrenka Warszawa984N:6
18860VZadłużny, AdriannaKS Unia Bieruń Stary 984N:14
18861Skoczylas, Alan KS Roszada Żory984N:5
18862Aniszczyk, Hubert Bydgoszcz (MDK-1) 983N:3
18863Gwiżdż, WojciechLKS STRAŻAK Zabrzeg983N:16
18864VBartyński, Wojciech983N:16
18865VPolanowski, PawełUKS MDK Nr 1 Bydgoszcz983N:17
18866Górska, ZuzannaMKS Polonia Warszawa983N:7
18867Wieliczka, ZuzannaLKS Strażak Zabrzeg983N:13
18868IVRutkowski, Wiktor LKS Polonia Poraj 983N:77
18869Bartoszek, Igor Włodawa983N:7
18870Sikora, Ewa GKS Gwarek Ornontowice983N:6
18871Gutkowski, Maciej MDK Radom 983N:7
18872Machynia, DanielZieleniec 983N:6
18873Markowski, Bartosz983N:6
18874Michałowski, Michał Bielsko-Biała983N:6
18875Sobeczko, Piotr MKSz Rybnik 983N:8
18876Kapusta, MichałSTO 983N:3
18877Balewski, Joachim KSz Maraton Łomża 983N:9
18878VBrzostowska, Gabriela KSz Maraton Łomża 983N:8
18879Prościński, MikołajWejherowo 983N:8
18880IVMiazga, MilenaKSz Jelonka Jelenia Góra 983N:33
18881VTarchalski, LeonUKS Caissa Warszawa 983N:47
18882IVPowązka, AleksandraLKS Polonia Poraj 983N:3
18883Klakla, KacperSP8 Chrzanów 983N:6
18884VŻbik, OskarUKS przy SP 8 Chrzanów 983N:3
18885VCzypionka, DawidRKS MAT Ruda Śląska 983N:21
18886Balińska, Amelia Jutrzenka Dąbrowa Górnicz 983N:6
18887IVMichalik, OliwiaMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice983N:28
18888Paluchowski, MateuszUKS Centrum Tczew 983N:9
18889Szczepanik, MaciejWietrzno983N:3
18890Szłoda, GabrielSP Steniatyn983N:6
18891Kuśka, Katarzyna KS Roszada Żory983N:9
18892Quaium, Jan OSiR Golub-Dobrzyń 983N:8
18893VBocianowska, MartaLKS Promień Kowalewo Pom.983N:14
18894Wysmyk, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław983N:8
18895Mazurek, BartoszSerock983N:7
18896Józwiak, AleksanderAkademia Szachowa Gliwice 983N:8
18897Breitkopf, PaulinaKSz HetMaN Szopienice Katowice982N:8
18898Drenda, Jakub 982N:9
18899Pilichowicz, Franciszek UKS Taktyk Białołęka 982N:3
18900Bąk, Marta SP-07 DZ982N:4
18901Futyma, AnnaBydgoszcz 982N:4
18902Wawrzyniak, Mateusz 982N:8
18903VMazur, Szymon RDK Biała982N:12
18904IVPaśko, KrystynaSP nr 9 Rzeszowie 982N:13
18905Salwa, IlonaTylawa982N:6
18906Karnowski, Szymon MKS Emdek Bydgoszcz 982N:3
18907Ciborowski, SzymonKraków 982N:3
18908Głód, Piotr Chłapowo 982N:8
18909Piórek, Irena982N:9
18910Zapała, JerzyElbląg 982N:6
18911Trela, William982N:6
18912Szymczyk, AleksandraRudnik982N:3
18913IVŁapa, MichałLublin982N:7
18914VBogucki, Szymon KU AZS UW w Warszawie 982N:2
18915Lutostańska, Natalia SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 982N:5
18916Polak, Maciej 982N:4
18917Lis, DawidUKS przy SP 8 Chrzanów 982N:3
18918VGłuchowski, Adrian LUKS Tempo Ożarów 982N:27
18919Gubik, MarekTylawa982N:3
18920VGierczak, GrzegorzMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 982N:7
18921Bienias, Dorota KSz Maraton Łomża 982N:8
18922Wrzesiński, BartoszUKS Smecz Konin 982N:3
18923Głuchowski, JakubSP Nałęczów982N:3
18924Szrenawski, PatrykSiemianowice Śląskie982N:5
18925Beńkowski, Piotr Żory 982N:14
18926Widuch, Dariusz Ruda Śląska 982N:2
18927Isztok, Natalia Szkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 982N:7
18928bkMitręga, WiktoriaUKS Pałac Nieborów982N:4
18929Mrowicki, RobertKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 982N:16
18930Leszczyc-Grabianka, Klaudia Toruń982N:8
18931Łapinski, Marian Konin 982N:8
18932VJasielski, MateuszUKS Baszta Wodzisław Śl.982N:6
18933Kokocińska, Emilia Rzeszów Biała 982N:2
18934Gadkowski, PiotrOlsztyn 982N:6
18935Guzik, KamilULKS Lipinki982N:3
18936Kosek, Paweł SP 123 Kraków982N:5
18937Pfeifer, JuliaUKHT Ósemka Tarnowskie Góry 981N:3
18938IVMitrenga, RobertUKS Ognisko Rydułtowy981N:25
18939Bok, ŁukaszSP 49 Białystok981N:9
18940Nieścieruk, ZuzannaSSP 1 STO Białystok981N:9
18941IVNocoń, DominikaSP nr 43 dr. 3981N:14
18942Szpakowicz, Mariusz KS 64 Zielona Góra 981N:8
18943VSienkiewicz, JerzyUKS Caissa Warszawa 981N:21
18944Stefanowicz, Gracjan(Elbląg) 981N:12
18945Buraczewski, PiotrBiałystok981N:8
18946VZaborniak, Wiktoria UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 981N:8
18947VIzworski, Borys SSz "Pionek Radzionków"981N:12
18948Breś, Ernest MGOK Mrocza 981N:4
18949VRodewald, Krzysztof ODK Wiktoria981N:6
18950VMika, AntoniTMS Roszada Gliwice 981N:60
18951IVPilch, PiotrUKS Mat Zabrze-Grzybowice 981N:90
18952Więcko, Patryk MDK Białystok981N:7
18953Kadłuczek, Filip TCK Trzebinia 981N:4
18954Skolik, Roman Racibórz 981N:8
18955Juhnke, StefanToruń981N:9
18956IVMorelowska, Aniela981N:8
18957Kobylak, JakubRacibórz 981N:6
18958Werner, FranciszekUKS Jedynka Bełchatów 981N:13
18959Krzemińska, Olga Gdańsk 981N:8
18960VWoźniak, Mateusz KSz Zefir Boguszowice 981N:9
18961Szwon, Wojciech GKS Gwarek Ornontowice980N:11
18962Lichorad, SzymonUKHT Ósemka Tarnowskie Góry 980N:8
18963Niestoruk, Łucja MUKSz Gambit Międzyrzec Podlaski 980N:8
18964Nehring, JakubUKS MDK Otwock980N:6
18965Sidor, Tomasz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn980N:8
18966Mazur, BartoszMKS Polonia Warszawa980N:3
18967IVKasprzycka, RóżaPSSz Pszczyna 980N:23
18968bkPiaścik, Robert980N:4
18969VZastawny, NinaGdańsk 980N:22
18970Kucab, Monika LKS Ujkowice980N:5
18971Szkiłądź, MarekBiałystok980N:7
18972Kutrzyńska, HannaMUKS MDK Śródmieście Wrocław980N:6
18973Osiadacz, KonradPUKS Fides Węgrów 980N:3
18974Prochownik, Tymoteusz CKiS Skawina980N:6
18975VKmita, PiotrCKiS Skawina980N:13
18976Słoma, MaciejBiałystok980N:7
18977VKlich, Adrian MKSz Rybnik 980N:5
18978Rynkiewicz, Zofia MDK Białystok980N:6
18979Pilar, Damian AKS Mikołów 980N:10
18980Wilk, Mateusz ChTS Chorzów 980N:6
18981Naumowicz, Maja SP Bakałarzewo 980N:6
18982Gomółka, Kacper SSz Szachpol Łuków980N:6
18983Witoń, Jakub 980N:5
18984Garus, Paweł 980N:7
18985Bartkowski, JędrzejBydgoszcz 979N:15
18986Żołądek, Paulina GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 979N:11
18987Kołodziejczyk, Mateusz MDK Nr 1 Bydgoszcz979N:5
18988Safiak, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław979N:3
18989Głód, KonradChłapowo 979N:9
18990Łączny, Karol M-GOK GAMBIT Ślesin979N:5
18991IVUrbański, ŁukaszMLKS Ostródzianka Ostróda 979N:7
18992Wojtysiak, Stanisław UKS Polan Poznań 979N:2
18993IVKłos, MariaPrSP 6 Białystok 979N:8
18994IVKurek, JakubUKS Szachownica VII Rabka-Zdrój979N:3
18995VKrynicki, Tymoteusz Rybnik979N:25
18996IVCarewicz, EmiliaKS Lew Krynki 979N:17
18997IVWeg, HannaUKS SP3 w Bogatyni979N:33
18998VPliszka, PiotrKatolicka Szkoła Podstawowa w Olsztynie979N:5
18999VSadowski, Michał MDK Białystok979N:13
19000Żukowski, Aleksander SSP 1 STO Białystok979N:3
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)