ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18787)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22180);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32230)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (327);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12557)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10888);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
18501Czaplejewicz, KubaLUKSz Orient Sokółka955N:6
18502Kostrzewski, Marcin SLZSzach K-ce 955N:17
18503IVNajdecka, AmandaKSz Polonia Wrocław955N:42
18504Kohut, Fabian Siemianowice Śląskie955N:6
18505Chlewińska, Weronika Niepubliczna Szkoła Podstawowa " Klucz " w Kętrzynie955N:7
18506Mielniczuk, MikołajSP 6 Rybnik 955N:7
18507Dzido, DominikPłock954N:7
18508Drzazga, Szymon MUKS MDK Śródmieście Wrocław954N:6
18509Różycki, RyszardUKS Centrum Tczew 954N:26
18510Żak, BlankaChTS Chorzów 954N:14
18511IVHanulok, EwaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 954N:53
18512Karczewski, MarcinUKS FALA Świekatowo954N:6
18513Dwulat, Wiktor Szkoła Podstawowa nr 1 w Kętrzynie 954N:8
18514Franczak, KacperUKS Skoczek / SP 1954N:6
18515Kołodziejczyk, Bartosz MDK Nr 1 Bydgoszcz953N:5
18516Fura, WiktorZS nr 4 Rzeszów953N:6
18517Czuma, Antoni KU AZS UW w Warszawie 953N:6
18518Miłobędzki, StanisławMKS KSOS Kraków953N:8
18519Szrenawski, SzymonSiemianowice Śląskie953N:6
18520Litkowiec, OliwierSP Ulhówek 953N:6
18521Albrecht, Michalina UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz953N:4
18522Drewniak, MarcinBiałystok953N:6
18523Indycki, Tomasz MUKS MDK Fabryczna Wrocław 952N:9
18524Kołodziej, Jakub MDK "Pod Akacją" Lublin952N:14
18525Grolik, SzymonRybnik952N:12
18526VKardasz, Franciszek SSP 1 STO Białystok952N:16
18527IVTrzeciakowski, JakubMDK Białystok952N:26
18528IVTroć, MateuszKotuń952N:12
18529Kacała, Oskar952N:7
18530Sylwestrzak, JuliaSSz Debiut GCK Giżycko 952N:7
18531IVRosiak, Filip UKS Caissa Warszawa 952N:40
18532IVArciechowski, MikołajGdańsk 952N:13
18533Bożek, Kamil UKS Caissa Warszawa 952N:8
18534Jóźwiak, Aleksander Akademia Szachowa Gliwice 952N:9
18535Styn, MajaTKKF Rzemyk Gdynia951N:9
18536Jeglińska, GabrielaMLKS Czarni Olecko951N:7
18537VBergler, Olivia Akademia Szachowa Gliwice 951N:20
18538Nowak, BarbaraPUKS Rodło Opole 951N:7
18539IVSzymańska, Kinga SP 5 Łomża951N:24
18540IVJankowiak, CyprianCKiP Michałowice 951N:42
18541Sikorska, Hanna UKS Rodło Opole951N:7
18542VRabenda, Mateusz951N:24
18543Macionczyk, Jakub 951N:8
18544Paziewska, NataszaUKS Caissa Warszawa 951N:8
18545Kołowrotkiewicz, Jowanka MUKS MDK Śródmieście Wrocław951N:6
18546Kulik, Maciej MUKS MDK Śródmieście Wrocław951N:6
18547VWitas, BartoszDąbrowa Górnicza951N:11
18548Franczyk, MaciejAkademia Szachowa Gliwice 951N:9
18549Ołtuszewski, Rafał951N:9
18550Bodach, Olivier 951N:7
18551VŚwierc, FilipChTS Chorzów 951N:7
18552Parnowski, Igor Szkoła Podstawowa Nr 33 Katowice 950N:14
18553VMikołajczuk, AmeliaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski950N:19
18554Kaczmarek, Wiktor Rzeszów - Krynicka 950N:7
18555Stocka, Katarzyna Mali Mistrzowie Białystok950N:8
18556Baluk, Tomasz SP 2 Oborniki Śląskie 949N:6
18557Penar, Mikołaj 949N:9
18558Wilkowska, Krystyna UKS Szachylice Chylice949N:14
18559VSzczęśniak, Marcelina SP nr 22 w Lublinie 949N:17
18560Troc, Olivier SSP 1 STO Białystok949N:5
18561Zajdel, Emil949N:9
18562Mroczkowski, Eliasz Gdańsk 949N:15
18563Rogowski, Filip UKS Skoczek / SP 1949N:5
18564Żuk, Nelly UKS Skoczek / SP 1949N:5
18565Łowejko, OliwiaLigota Piękna949N:7
18566IVGrochowski, Tymoteusz MTS Kwidzyn 948N:14
18567Nowok, Kacper PSSz Pszczyna 948N:8
18568IVOwczarska, Julia948N:19
18569Kwiatkowski, MichałWarszawa948N:6
18570IVStanczewski, Maciej LKS Chrobry Gniezno 948N:16
18571Michajłowskij, Jegor UKS Caissa Warszawa 948N:14
18572Walenciak, JanSzkoła Podstawowa nr 8 Chrzanów 948N:5
18573Gwiazdowski, JakubSP nr 11 Suwałki 948N:10
18574Giesko, FranciszekMDK Białystok948N:7
18575Rydzewska, DanielaOlsztyn 948N:7
18576Zalewski, WiktorRzeszów-Zwieczyca947N:7
18577Żmiejko, SzymonSzkółka Szachowa przy PS 76 Białystok947N:8
18578Bokas, Olaf Wrocław947N:12
18579Kmita, Jakub947N:12
18580Kraśnicki, AleksanderMDK Białystok947N:6
18581Rusin, Emilia KS II DZIKOWIEC 947N:10
18582Zienkowski, DanielDąbrowica947N:9
18583Hojka, Pascal Zabrze947N:7
18584Piaskowik, MalwinaMKSz DIAGONALIA Imielin 947N:7
18585Karwański, Piotr Pszów946N:7
18586Fundowicz, Wojciech Mysłowice946N:18
18587Białek, KlaudiaRybnik946N:7
18588VGiełażyn, Jan LUKSz Orient Sokółka946N:47
18589Korejwo, BożenaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 946N:8
18590Wiśniewski, Damian M-GOK GAMBIT Ślesin946N:11
18591Brzycka, Karolina Szkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 946N:6
18592Wawrzeń, Dominik SP 10 Sosnowiec 945N:7
18593Makowski, IgorMKSz DIAGONALIA Imielin 945N:11
18594Dutczak, Wojciech Kłodzko945N:9
18595Koguc, Bożydar 945N:7
18596Gołdy, ErnestUKS Hetman Częstochowa 945N:8
18597Kruszona, Jan ULKS SKOCZKI Słopanowo 945N:10
18598Polkowski, MateuszWasilków 945N:8
18599VSowa, Krzysztof SOK Sułkowice944N:22
18600Osipczuk, Dawid Białystok944N:8
18601VRogozińska, NataliaKSz HETMAN Katowice 944N:5
18602Sakson, Miłosz Wrocław944N:5
18603VRudnik, AdrianUKS SP3 w Bogatyni944N:10
18604IVSzubstarska, Dominika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn944N:29
18605Damulis, RokasMarijampoles ZSM (LTU)944N:8
18606Siwko, Karolina LUKS Tempo Ożarów 944N:8
18607Kowalczyk, AndrzejWłodawa943N:6
18608VZalewski, PatrykParafia pw. Miłosierdzia Bożego 943N:8
18609Matraszek, JakubSP Osiny943N:7
18610Walczak, BartoszTKKF Promyk Ciechanów943N:6
18611IVMrzygłód, DorotaMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice943N:21
18612Rzążewska, Olga PUKS Fides Węgrów 943N:7
18613Kurzyński, PatrykRacibórz 943N:6
18614VChudy, Błażej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski943N:7
18615Olesiński, MarcinLUKKS Kielce943N:6
18616Zajdel, Bartłomiej KKSz Urania Krosno943N:7
18617Smyk, Paulina SP 46 Bytom 943N:6
18618IVMęczkowska, EwaPG 6 Łomża942N:64
18619VOpalińska, Zofia UKS Caissa Warszawa 942N:18
18620Rusek, MichałMUKSz Gambit Międzyrzec Podlaski 942N:9
18621VSobczak, KarolWKS KOPERNIK942N:83
18622Drączkowski, KacperMysłowice942N:13
18623Arodź, MaksSP 46 Bytom 942N:6
18624VSupeł, Sebastian ASU Sokółka 942N:34
18625Puzio, JakubGCK Debiut GIżycko*942N:8
18626Budziak, MaksymilianMDK Nr 3 Bydgoszcz941N:14
18627Sakowich, NikitaRosja 941N:7
18628IVMalec, Szymon KSz Polonia Warszawa941N:41
18629VZinkiewicz, OlafSP nr 85 im. Benito Juareza W-wa941N:26
18630Kwiecień, KamilRuda Śląska 941N:8
18631VBrzozowski, MaciejZS nr 8 dr.2941N:10
18632VLaurent, Hubert Świdnica 941N:11
18633Kalinowska, KonstancjaAZS Poltechnika Pozn.Poznań III941N:7
18634Podżorski, SzymonRuda Śląska 941N:8
18635VJendrowiak, AlicjaMKSz Rybnik 941N:7
18636VGorzkiewicz, Stanisław LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 941N:7
18637Latuszek, WiktorSP nr 10 Olsztyn941N:6
18638Wasilewski, Przemysław 941N:8
18639VKasperska, Weronika KS 64 Zielona Góra 940N:11
18640IVPasternak, Aleksandra UKS Caissa Warszawa 940N:18
18641IVBernacki, WojciechUKS SP1 Jedynka Tychy 940N:23
18642VKoniarski, MichałMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice940N:21
18643VKopycki, OliwierSZKÓŁKA SZACHOWA f7 940N:8
18644IVKuligowska, Julia SP Konarzyce939N:32
18645Okońska, Marta Katolicka Szkoła Podstawowa938N:8
18646IIIWiśniewska, Weronika NOK Nakło938N:48
18647VGryko, Julian Szkółka Szachowa w Białymstoku 938N:15
18648Jurczuk, Tomasz MDK Białystok938N:14
18649Król, MateuszKSz Hetman Krynka 938N:14
18650Blichar, Milena KS AZS Wratislavia938N:8
18651Hałun, RóżaKlub Szachowy Kana Tarnów937N:13
18652IVPiesiecki, Cezary MUKS Stoczek 45 Białystok937N:13
18653VObrycki, GabrielMDK Białystok937N:27
18654Paczosa, Sergiusz RDK filia Zalesie Rzeszow 937N:6
18655Pietrzak, StanisławBiałystok937N:8
18656Zając, Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 8 Chrzanów 937N:8
18657Skoczylas, Adrian MUKS MDK Fabryczna Wrocław 936N:7
18658Łaski, Bartosz 936N:8
18659Tabor, PrzemysławMDK Chorzów936N:6
18660bkMatuszczyk, SzymonG-5 936N:13
18661VTomaszuk, Magdalena II LO 936N:18
18662Kwaśny, Alicja Klub Szachowy Kana Tarnów936N:15
18663Bazała, Paweł UKS Caissa Warszawa 936N:8
18664Żak, KacperZS nr 8 dr.2936N:6
18665Dzimira, Maciej Ligota Piękna936N:6
18666Wichliński, MateuszRogoż936N:7
18667IVKlocek, PawełStowarzyszenie Nasz Rymanów935N:16
18668Mucha, Maja SP nr 2 935N:9
18669Lutkiewicz, Monika935N:9
18670VSternalski, KacperKKSz Kraków935N:19
18671VSzuchalski, SzymonMDK Białystok935N:13
18672IVSuszyńska, MajaGimmazjum Suszec934N:13
18673IVBorusiewicz, Amelia KSz Maraton Łomża 934N:56
18674VWojsyk, Kajetan ChTS Chorzów 934N:7
18675Kalicki, PiotrGdańsk 934N:17
18676VGroń, Antoni 934N:23
18677Więcko, Franciszek MDK Białystok934N:7
18678Szatkowska, MonikaOlsztyn SP 10 933N:10
18679Mróz, Marika Gdańsk 933N:9
18680Byrwa, ZuzannaSSz GCK Debiut GIżycko*933N:19
18681Dadej, Szymon LUKS Tempo Ożarów 933N:11
18682Domagała, Grzegorz SP 46 Bytom 933N:12
18683Poloczek, WiktoriaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 933N:6
18684VKisiel, AdamSP Krasnopol933N:18
18685IVKaczmarczyk, Joanna ZS 10 dr.1932N:30
18686Pyc, JuliaUKS Caissa Warszawa 932N:16
18687IVBasąg, WeronikaKMKSz Victoria Kielce 932N:21
18688Berezowska, MelisaMUKS MDK Śródmieście Wrocław932N:7
18689VStaniszewski, Bartosz RKS MAT Ruda Śląska 932N:17
18690VWalczak, MarekUKS 21 Podlesie 932N:21
18691VPrutis, Zofia SSP Supraśl932N:16
18692VKięczkowski, FranciszekSP31931N:102
18693Jezierski, Rafał 931N:8
18694VWysokińska, Karolina MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski931N:25
18695Wojdat, PolaUKS Caissa Warszawa 931N:9
18696Malcharek, SarahLKS Tworków931N:13
18697IVJankowiak, Oliwia TS Wisła Kraków 930N:39
18698IVBalicki, Błażej Szachowy Uniwersytet Warszawa 930N:32
18699Kiszka, PawełMSP 7 Knurów 930N:7
18700IVMarkowska, MagdalenaUKS G4 Tarnowskie Góry 929N:32
18701IVTurowska, IngaM-GOK GAMBIT Ślesin929N:66
18702IVRoubo, KonstantyGLKS Goniec Żarów 929N:22
18703VJankowska, JustynaPUKS Mikołaj Gąbin929N:12
18704Wanowicz, PawełOSM Bytom 929N:12
18705VIzworski, Borys SSz "Pionek Radzionków"929N:19
18706IVBrzozowska, NicoleUKS Mat Zabrze-Grzybowice 929N:45
18707VWlazło, JakubGdańsk 929N:14
18708Dąbrowski, RafałKSP im. MBM Białystok929N:14
18709Figlewicz, KarolUKS Skoczek Elbląg 929N:8
18710Pater, Patrycja MUKS MDK Śródmieście Wrocław928N:17
18711Gmurek, Tymoteusz Warszawa928N:8
18712IVSelimi, Lea UKS Dziewiątka Sieradz 928N:25
18713VBerbecka, WiktoriaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski928N:14
18714Skowrońska, KatarzynaLKS Chrobry Gniezno 928N:10
18715Szmigiel, Weronika928N:8
18716VOlenkowicz, WeronikaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 927N:17
18717Oskwarek, Hanna UMKS HETMAN Marklowice927N:7
18718Globisz, FryderykaZbrosławice926N:43
18719Kuradovetz, DanielUKS Caissa Warszawa 926N:8
18720Burda, Grzegorz 926N:12
18721VSzymczak, Natalia ULKS SKOCZKI Słopanowo 926N:13
18722IVAndraka, MartaMDK Białystok926N:10
18723Przemyślański, PiotrRacibórz 926N:15
18724VNavicki, KosmaUKS Caissa Warszawa 926N:9
18725Matwij, SandraRzeszów925N:21
18726Bereś, Michał RDK filia Staromieście Rzeszów925N:14
18727Jakubczyk, JakubRzKSz Rzeszów925N:10
18728VKraśniewska, Zofia Szkoła Podstawowa w Uzdowie925N:27
18729Cader, JakubBiałe Błota 925N:7
18730Wojtach, KlaudiaUKS Olimpik Mońki924N:29
18731Torzewski, MateuszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz922N:8
18732Czubak, Maria UKS Caissa Warszawa 921N:16
18733Męczkowska, Maja KSz Maraton Łomża 920N:8
18734Nawara, WeronikaRKS MAT Ruda Śląska 918N:14
18735Goryczka, Ewa Akademia Szachowa Gliwice 918N:8
18736IVMac, Aleksandra RzKSz Rzeszów918N:27
18737Mann, KarolinaZabrze918N:8
18738VFil, Anna SSz Debiut GCK Giżycko 917N:38
18739IVBalsam, SzymonStalowa Wola916N:18
18740IVFilipczuk, NataliaLUKS Tempo Ożarów 915N:41
18741IVLisowska, EmiliaMLKS Ostródzianka Ostróda 915N:37
18742VSędzielowska, Alicja Edison Chrzanów914N:16
18743Osmański, Szymon Kowalewo Pomorskie914N:8
18744IVMisiak, Michał UKS Caissa Warszawa 913N:25
18745Karzel, Helena913N:8
18746VGąsiorowski, MarcelUKS Caissa Warszawa 912N:23
18747IVZiemiański, Kacper KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 912N:52
18748Partyka, Wojciech LUKKS Kielce - sekcja Busko-Zdrój912N:12
18749Cypryński, KonradUKS Caissa Warszawa 910N:14
18750IVKamieniarz, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 909N:32
18751IVŻukowska, MichalinaSSP 1 STO Białystok908N:30
18752VPotocka, MartynaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 908N:24
18753Wojciechowski, Aleksander Kętrzyn908N:7
18754IIIBujalska, AmeliaS.P. 11 im. I Dywizji KościuszkowskiejUrsus907N:102
18755Wyleżych, Szymon Akademia Szachowa Gliwice 907N:17
18756IVJaźwiński, MarekUKS Caissa Warszawa 905N:16
18757Seweryńska, Zofia902N:16
18758VJankowski, AndrzejGąbin900N:22
18759Maruszewska, ZofiaAkademia Szachowa Gliwice 897N:9
18760IVMańka, OliwiaLUKS Tempo Ożarów 896N:48
18761Jędrzejczyk, OlgaUKS Caissa Warszawa 895N:26
18762IVBojczewski, Łukasz LKSz Lublin 895N:126
18763IVAjdukiewicz, Joanna Akademia Szachowa Gliwice 895N:24
18764IVMakowska, OliwiaSP 10 Suwałki894N:28
18765IVStupak, AleksandraLUKSz Orient Sokółka894N:22
18766IVNowak, Anna Dąbrowa, Górnicza 893N:40
18767IVAleksiejuk, AlicjaMDK Białystok893N:20
18768Pomorski, FranciszekUKS Caissa Warszawa 892N:38
18769VFiała, Dawid Włodawa891N:33
18770IVChabros, Maja LUKS Tempo Ożarów 891N:76
18771VDudak, Adam UKS Caissa Warszawa 891N:39
18772IVŻelichowska, OliwiaM-GOK GAMBIT Ślesin891N:33
18773VGąsior, EwaKS Unia Bieruń Stary 889N:25
18774VZięba, Karol KSz SDK-Lotnik Mielec 889N:37
18775IVKrajewska, AnetaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 885N:32
18776VKozik, MaksymilianKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 885N:18
18777Węgierek, MartaSP nr.70 im. Bohaterów Monte Cassino W-wa Mokotów 884N:14
18778Lewandowski, BrunoUKS Caissa Warszawa 883N:12
18779Polak, Julita ChTS Chorzów 881N:22
18780Hapoń, GabrielaLUKSz Orient Sokółka880N:23
18781Szczeszek, ZofiaUKS Caissa Warszawa 874N:20
18782IVLisiecka, WanesaM-GOK GAMBIT Ślesin871N:35
18783IVMazur, JuliaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn868N:22
18784VSzydłowski, ŁukaszLUKSz Orient Sokółka856N:30
18785Zuppetii, Francesco UKS Mat Zabrze-Grzybowice 855N:23
18786VWójcikowska, Martyna LKS Promień Kowalewo Pom.854N:56
18787Pyda, Michał LKSz Lublin 806N:42
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)