ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20269)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24726);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34788)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (140);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13730)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12397);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
2001IStachańczyk, StanisławJaworzno1945N:24
2002IRytarowski, Kamil UKS TSz Zieloni Zielonka1945N:18
2003IWąsik, JózefKS Korona Kraków 1945N:41
2004IISkwarzyński, Michał 1945N:7
2005I++Jarzębowski, KacperUKS Czternastka Warszawa1944N:581
2006IWieczorek, Lech Wrocław1944N:83
2007IKrawiecki, Stanisław UKS Łady Raszyn1944N:239
2008INowicki, AndrzejTKSzach Tarnobrzeg1944N:86
2009II+Kruszyński, KrzysztofLKS Stomil Bełchatów1944N:92
2010I+Skorża, Konrad UKS Roszada Radom 1944N:90
2011IZarzecki, DymitrKarlino 1944N:10
2012IMatlewski, Adam UKS Smecz Konin 1943N:296
2013IKrasowski, PiotrLKSz Lublin 1943N:114
2014kTust-Kopec, DominikaKS Polanica-Zdrój1943N:9
2015IBomba, Zbigniew 1943N:10
2016I+Witwicki, Pawel JKSz-W Jarocin1943N:135
2017I+Jarus, Grzegorz WKSz HETMAN 1943N:48
2018ICiesielski, TomaszTKKF Rzemyk Gdynia1943N:134
2019ISzymanowicz, MaksymilianKSz Hetman Ostrowiec Św. 1943N:69
2020IFajfer, Bartosz KS ROSZADA Żory1943N:30
2021IKarolak, JanKS Hutnik EKO-TRAS Szczecin 1943N:27
2022IZgarda, Jakub MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1942N:77
2023IPodolski, MarcinGKSz Hetman Pilzno1942N:43
2024I++Sargalski, AndrzejKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1942N:188
2025IHuzarski, Stanislaw 1942N:80
2026I+Kubik, Zbigniew Częstochowa1942N:41
2027ICzarnota, Jarosław UKS Wda Lipusz1942N:21
2028IKs. Sola, WojciechWola Rzędzińska, D. Tarnowska 1942N:72
2029I++Posuniak, WeronikaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1941N:385
2030I++Grochocińska, UrszulaIII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu1941N:118
2031kKośny, Marek UKS TSz Zieloni Zielonka1941N:153
2032IGrabianowski, KrystianOSz Baszta Szamotuły 1941N:42
2033I+Kwiatkowski, JacekITS Kopernik Inowrocław1941N:119
2034IGalazka, KrzysztofUKSz Hetman Warszawa1941N:57
2035kStefaniak, KingaKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1941N:7
2036IBłociński, Maciej BKS Chemik Bydgoszcz1940N:367
2037I++Karykowska, AnnaKSz Miedź Legnica1940N:428
2038IMarko, PiotrKSz Polonia Wrocław1940N:361
2039I+Studzinski, Tadeusz UKS Ósemka Chojnice1940N:81
2040IMaślej, MarekLZS Mewa Goliszów1940N:16
2041IMoskwiński, MarekUKS Hetman Michałowice 1940N:173
2042IGrzesinski, Krzysztof Raszyn Poznań1940N:50
2043IJewulski, Krzysztof OIRP Kraków1940N:44
2044II+Kiolbasa, DamianPolitechnika Białostocka 1939N:39
2045IZaleski, JanLajkonik Kraków1939N:33
2046ISzydłowski, KazimierzRybnik1939N:102
2047IRega, Marek Ostrowiec 1939N:53
2048IWilczewski, Piotr GZSN Start Gorzów Wlkp.1939N:30
2049IKowalczyk, MarekUKS BASZTA Wodzisław Śląski1939N:84
2050IBąchór, TomaszUKS Czarny Koń Olkusz1939N:207
2051kFrej, Zofia MUKS MDK Śródmieście Wrocław1938N:394
2052IPiasecki, Tomasz1938N:9
2053IJachimiak, Wojciech TFI Capital Partners1938N:85
2054INarloch, ZbyslawGdańsk 1938N:20
2055IMaciejewski, AndrzejKSz Polonia Warszawa1937N:135
2056I++Cyboran, KatarzynaLKSz GCKiP IV Czarna1937N:219
2057kHarazińska, MagdalenaKSz Polonia Wrocław1937N:307
2058IGołkowski, MarianKS Komunalni Sanok1937N:69
2059IAnglart, Edward UKS Szach Wolsztyn1937N:63
2060IDuszenko, Michał WKSz GANT HETMAN1937N:104
2061IOzorowski, Edward ITS Kopernik Inowrocław1937N:37
2062IGorol, JacekAKS Mikołów 1937N:26
2063INowicki, Ryszard Hetman Ostrowiec Św.1937N:14
2064IPuszkarek, Witoslaw M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1937N:26
2065IPańczyszyn, Wiktor KS DORS Ruda Śląska 1937N:45
2066II+Maciejewski, Mikołaj MKS EMDEK Bydgoszcz 1936N:167
2067ISafanowski, TomaszKSz Maraton Łomża 1936N:153
2068IPilc, Krzysztof Łódź 1936N:37
2069ISzyndler, AlojzyLKS Pasjonat Dankowice1936N:18
2070IGrzegorzek, Mirosław GKS Gwarek Ornontowice1935N:80
2071IPiekarski, ŁukaszLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1935N:99
2072I+Gruca, ZdzisławKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1935N:44
2073IKotarski, Bartosz KSz Maraton Łomża 1935N:316
2074kWaszczuk, PatrycjaMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski1935N:485
2075IJesse, JacekMLKS Krajna Sępólno Kr. 1935N:55
2076ITrzeciakiewicz, Michał KSz Gryf Szczecin 1935N:204
2077ILach, Dariusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1935N:93
2078IRudecki, BartoszKKSz Urania Krosno1935N:208
2079IMarini, Jan KS DORS Ruda Śląska 1935N:45
2080I+Niećko, Stanisław Lublin1934N:209
2081IBorowicz, MiroslawPłochocin1934N:28
2082WFMDębowska, Teresa Syrenka Warszawa1934N:164
2083kMarszk, Kazimierz UKS WDA Lipusz1934N:135
2084IRupik, MarekTKKF Boronovia Boronów 1934N:57
2085ILisiński, Henryk Taktyk Szczecinek 1934N:60
2086IIRojek, StanislawKS Korona Kraków 1934N:23
2087IGąsiorowski, BogdanPłock1934N:39
2088IMaj, Kornel UKS Ognisko Rydułtowy1934N:44
2089IOborski, ArturKSz HETMAN Katowice 1934N:246
2090IPańczak, TomaszMKS Polonia Przemyśl 1934N:33
2091IUściński, Marek ULKS Niwka Łomazy1933N:94
2092IPtaszek, PiotrUKS Hetman Częstochowa 1933N:157
2093ISajdych, Wlodzimierz1933N:26
2094IMarczak, Szymon MUKS SZS Cieszyn1933N:263
2095I+Pietrzak, Wojciech1933N:121
2096ICap, PiotrŁódź 1933N:73
2097IOwadowicz, Piotr1933N:48
2098IPłaczek, Mieczysław Racibórz 1933N:16
2099IKotula, KonradMKS EMDEK Bydgoszcz 1932N:35
2100IBorkowski, MirosławKSz Odrodzenie Kożuchów 1932N:11
2101IKolinski, Stanislaw LKS Piast Śrem 1932N:34
2102IPodmagórski, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1932N:23
2103IPlotecki, Jan Tarnowskie Góry1932N:51
2104IJuszczuk, GrzegorzTKSzach Tarnobrzeg1932N:68
2105INicinski, Piotr Lasker Barlinek 1932N:58
2106IDamian, StanisławKS Korona Kraków 1932N:9
2107ICybulski, Ryszard KSz Start Elbląg 1932N:20
2108IBabijczuk, Paweł WKS KOPERNIK1932N:51
2109II+Jenssveen, Trym KS DORS Ruda Śląska 1932N:14
2110II+Zwara, Szymon LA1931N:140
2111I++Warchoł, Maria AZS Poznań 1931N:113
2112I+Szczecina, KamilChTS Chorzów 1931N:368
2113IMichalski, Edmund 1931N:48
2114kZając, Małgorzata 1931N:19
2115IRybka, Martin UKS Ognisko Rydułtowy1930N:529
2116kSygulska, AnnaGKSz Hetman Pilzno1930N:35
2117IMazur, Stanisław LZS Wieża Więcbork1930N:54
2118IZinczuk, Leon Hajnówka 1930N:76
2119IGrzywacz, Ryszard 1930N:33
2120I++Pęśko, Tomasz UKSz Hetman Warszawa1930N:82
2121IPrzewoźnik, Emil UKS Czarny Koń Olkusz1929N:192
2122I+Szrejter, Łukasz M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1929N:24
2123ILeśniak, GrzegorzStI EUROBESKIDY Łodygowice 1929N:98
2124IMyśliwiec, Grzegorz1929N:40
2125I+Winiarski, Kazimierz1929N:182
2126IGałuszka, Tomasz UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1929N:256
2127IZawada, Jozef 1929N:23
2128I++Tarnowska, Aleksandra UKS TSz Zieloni Zielonka1928N:121
2129IParczewski, JanuszUKSz Hetman Warszawa1928N:74
2130IStolarski, Janusz 1928N:10
2131kBotor, MichalinaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1928N:123
2132IKurnicki, Mateusz MUKS Stoczek 45 Białystok1928N:181
2133IMaliszewski, Jarosław1928N:24
2134II+Zakrzewski, RobertKSz Zakrzewo-Start Elbląg1928N:36
2135IDombrowski, Bartosz UKS Centrum Tczew 1928N:57
2136IMajewski, Stanislaw PTC Pabianice 1928N:25
2137IGórecki, JanuszKS Polanica-Zdrój1927N:95
2138IRelidzynski, Tadeusz1927N:193
2139kLewicka-Maślej, Sylwia IC Wrocław 1927N:42
2140I++Gałyga, Józef Tychy 1927N:291
2141IJeziorny, JanuszWKSz 1938 Włocławek 1927N:236
2142ITarnowski, Marian MLKS Krajna Sępólno Kr. 1927N:63
2143II+Król, Rafał KSz Górnik Lędziny1927N:102
2144IIPałasz, KrzysztofUE1927N:53
2145IKozlowski, PiotrBiałystok1927N:31
2146IZałęcki, JerzyKSz Zefir Boguszowice 1927N:22
2147IKromka, Ryszard KKSz Kraków1927N:24
2148IHoder, ZygfrydZasole Bielanskie 1927N:31
2149IKoziol, Dariusz KSz Skoczek Siedlce 1927N:28
2150IŚwiderski, PawełRacibórz 1927N:26
2151II+Kurzępa, Bartłomiej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1926N:58
2152I++Ogonowska, Katarzyna WIEŻA PĘGÓW 1926N:70
2153IPaprocki, Artur UKS POGOŃ Oleśnica1926N:74
2154I++Pociejowski, MarekBiały Król Wisznia Mała1926N:198
2155IFatyga, HenrykPiekary Śląskie 1926N:26
2156IWłoch, Roman JKSz-W Jarocin1926N:22
2157IMike, PatrykKSz Gryf Szczecin 1926N:242
2158IJasiak, Filip MSKS GAMBIT Tarnowiec 1926N:151
2159I++Jaskowski, PiotrKS Legion Legionowo 1926N:69
2160IINaruszewicz, ŁukaszMKS PRZY MDK TRZCIANKA1926N:39
2161I+Oleksy, Krzysztof TTSz Tęcza Turek 1926N:52
2162IMikołajczak, WojciechAZS UMK Toruń1925N:176
2163IDzieczkaniec, Piotr KS Polanica-Zdrój1925N:85
2164IBiegalski, ArkadiuszLZS Victoria Chróścice1925N:37
2165IFilewicz, Radosław MUKS Stoczek 45 Białystok1925N:305
2166IWnuk-Lipinski, Pawel1925N:18
2167IWierzbicki, Michał KSz. Hańcza Suwałki 1924N:387
2168I+Jedynak, JanuaryUKS SPARTA Białołęka 1924N:229
2169IGawronek, JózefKSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1924N:37
2170IGniado, Radosław UKS Hetman Elbląg1924N:204
2171IBurzyński, Władysław Raszyn Poznań1924N:23
2172ISmusz, KamilMKSz GRYF Dębica 1924N:68
2173kStebel, Agata UKS Ognisko Rydułtowy1923N:449
2174IKlimek, MarcinIC Biała Podlaska1923N:231
2175I+Szultka, AgataPolitechnika Gdańska 1923N:12
2176IKuziemko, KonradSieniawa1923N:67
2177IPilimon, Zbigniew Białystok1923N:20
2178kDwilewicz, KatarzynaKSz Polonia Wrocław1922N:342
2179I++Tracz, MarcelinaUniwersytet Ekonomiczny w Krakowie1922N:208
2180IŁabuda, MichałWKSz HETMAN 1922N:49
2181IMajocha, PiotrUKS Giecek Radków1922N:437
2182II+Czaczyk, Kacper I LO Żnin1922N:149
2183IKlimowicz, JanKS Polanica-Zdrój1922N:25
2184IŻebracki, JarosławPKS Wiatrak Bydgoszcz 1922N:134
2185ISumara, AdamKrynica Zdrój1922N:35
2186ISzmer, Aleksander UKS Rodło Opole1921N:218
2187IBalda, Leszek LKS Lotos Jabłonna 1921N:30
2188IMettel, Werner1921N:70
2189ILudwiński, DanielAZS UMK Toruń1921N:115
2190IGajewski, Dariusz Pruszków 1921N:101
2191IBabczyński, DariuszMKSz Rybnik 1921N:17
2192IKrzywkowski, Marcin UKS Centrum Tczew 1921N:32
2193IWalkowski, MiłoszUKS ZSO Włoszakowice 1920N:277
2194IŁuczak, FilipAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1920N:288
2195II+Shakhov, Mykhailo 1920N:22
2196I+Kozera, AleksandraUKS Hetman Michałowice 1919N:10
2197I++Milanowski, Jan SSz GMINY PAWŁOWICE1919N:124
2198ILanica, Łukasz KSz Pod Wieżą Szczecin1919N:226
2199ISieklucki, Adam 1919N:60
2200ICelmer, Krzysztof Komenda Stołeczna Policji1919N:25
2201I++Sandor, AleksandraUKS Debiut Przedwojów1918N:10
2202I+Młodzińska, Irena UKS SP3 w Bogatyni1918N:34
2203IGłuszak, PawełWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH Wroc1918N:143
2204kStarczewska, Malgorzata UKSz Hetman Warszawa1918N:100
2205I++Lis, MarcelinaLKSz GCKiP Czarna 1917N:13
2206IŚwigoń, TomaszRzKSz Rzeszów1917N:85
2207IZiółkowski, Bolesław UKS Orlik Rudnik n/Sanem1917N:60
2208II+Beczała, PawełUKS 21 Podlesie 1917N:168
2209ILaskowski, FilipUKS Rotmistrz Grudziądz1917N:50
2210IRawski, Wieslaw kmdr por. rez.1917N:44
2211IKlugiewicz, JózefOSiR Golub-Dobrzyń 1917N:17
2212ISzczurek, AntoniPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1917N:52
2213ISondej, Dominik TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1917N:52
2214IWiszniowski, EugeniuszKS Entropia NZSPW Warszawa1916N:42
2215IWitkowski, KrzysztofUKS Skoczek Milicz1916N:101
2216IOlejnik, BernardOKS WARMIA I MAZURY Olsztyn 1916N:102
2217IGrylewicz, BernardPKS Leśny Bydgoszcz1916N:34
2218IOleksza, RadosławI LO Białystok 1916N:39
2219IDrob, Marek LUKS Tempo Ożarów 1915N:34
2220II+Kotlewski, ŁukaszOlsztyn 1915N:78
2221IOssoliński, Ziemowit KSz Polonia Warszawa1915N:349
2222ILiszek, Krzysztof 1915N:28
2223II+Niemiec, KrzysztofMSKS GAMBIT Tarnowiec 1915N:79
2224IRogoza, Andrzej Luks Lubartów1915N:69
2225IStepaniec, ŁukaszKSz HETMAN Katowice 1914N:65
2226IKarnaś, Leszek WKSz GANT HETMAN1914N:24
2227I++Jaskiewicz, KamilaKSz. Javena Hańcza Suwałki1914N:237
2228ISankiewicz, GrzegorzGrudządz 1914N:27
2229ISensuła, Marek SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1914N:71
2230ICeliński, Kamil1914N:249
2231IIDeka, KonradKKSz Kraków1913N:119
2232ITwarogiel, TadeuszGZSN Start Gorzów Wielkopolski 1913N:56
2233IPuszkarek, KamilUKS Szach Gryfice 1913N:98
2234IBłaszczak, Jan LUKS Tempo Ożarów 1913N:23
2235I+Bieluszewski, RobertM-LKS WISŁA Nowe 1913N:68
2236k+Kalinowska, Zuzanna SG 3 BTO Białystok 1913N:468
2237IKiejdo, WojciechKSz Start Elbląg 1913N:97
2238II+Pałacki, RafałKS Komunalni Sanok1913N:49
2239IChodorowski, DawidITS Kopernik Inowrocław1913N:51
2240ITurski, Bartłomiej UKS Czarny Koń Olkusz1913N:186
2241IMalec, Robert KSz Miedź Legnica1912N:26
2242I+Błaszkiewicz, MateuszUM w Łodzi 1912N:108
2243IPromiński, Piotr KSz Gryf Szczecin 1912N:82
2244IWegner, Jacek KTS Kalisz1912N:85
2245IPaluszkiewicz, Paweł UKS Ósemka Chojnice1912N:51
2246ISiwoń, ZbigniewKSz Start Elbląg 1912N:103
2247IBrycki, Jerzy 1912N:52
2248IRola, Mieczysław Cieszyn 1912N:20
2249IBujalski, Mateusz UKS Czternastka Warszawa1911N:734
2250II+Wilk, MaciejMLKSz Myślenice1911N:233
2251IZajączkowski, JanSKS SMOL - BUD Giżycko 1911N:22
2252IGawle, Ireneusz Warszawa1911N:75
2253mLipski, Tadeusz LKS Sparta Lubliniec1910N:268
2254IMazur, BartłomiejKSz HETMAN Katowice 1910N:184
2255IŁuczka, Szymon UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1910N:187
2256IPawlowski, Michal UKSz Hetman Warszawa1910N:72
2257IGrudkowski, TomaszWKSz Wołów1910N:28
2258ICzarny, PawełWKSz Wołów1910N:43
2259IKamecki, MateuszUKS Kościelec1910N:62
2260I++Raczykowska, PaulinaKSz STILON Gorzów Wlkp.1910N:455
2261IKolendo, KamilOlsztyn 1910N:35
2262ISzczygieł, Jakub 1910N:76
2263k+Topolan, AgataLKSz Lublin 1909N:335
2264II+Łambucki, ŁukaszMKS Pogoń Oleśnica1909N:61
2265IPartyka, Paweł STMGK Strzelce Krajeńskie1909N:193
2266IStyliński, Piotr   UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1909N:205
2267I+Piepiorka, PaulinaPolitechnika Gdańska 1909N:15
2268IKoszela, Stanisław PCSzN „Idea” Świebodzin1909N:63
2269IINiedbała, Rafał SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1909N:21
2270IZiemann, Jaroslaw UKS Centrum Tczew 1909N:72
2271kKaniak, Justyna 1909N:16
2272ICzapulak, GrzegorzLZS Mewa Goliszów1909N:17
2273IWedzicha, Andrzej 1909N:19
2274IKamiński, Damian UKS OPP Toruń1908N:91
2275IButyrowski, MarcelLKS Chrobry Gniezno 1908N:343
2276IKania, AndrzejSSz Modus Warszawa1908N:81
2277I+Skladzien, Romuald1908N:143
2278IMechliński, JakubKSz Piątka Skierniewice1908N:271
2279IHeczko, Mieczysław Skoczów1907N:41
2280I++Murawko, JuliaKSz. Hańcza Suwałki 1907N:335
2281IISzymanowski, Igor UKS Gedanensis Gdańsk1907N:195
2282IWoźniak, Bartosz KSz Polonia Wrocław1907N:43
2283II+Kołodziej, Przemysław KMKSz Victoria Kielce 1907N:29
2284kZajkowska, Olga ZMCh Polska YMCA Warszawa 1907N:9
2285IKurowski, Andrzej TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1907N:159
2286IGorski, BoguslawLKS Piast Śrem 1907N:43
2287I+Starzyński, Waldemar BKS Chemik Bydgoszcz1907N:126
2288ISudolski, Sylwester KSz ODRODZENIE Kożuchów 1907N:40
2289IMatuszak, WojciechJKSzW Jarocin 1907N:22
2290IWisniewski, EmilLKS Chrobry Gniezno 1906N:103
2291I++Pacuszka, WiolettaUKS Rotmistrz Grudziądz1906N:48
2292II+Rewasiewicz, Milosz Politechnika Opolska1906N:46
2293IDobrzański, KazimierzKS Unia Bieruń Stary 1906N:33
2294IStecyk, JózefGZSN START Gorzów Wlkp.1906N:122
2295IKamiński, Jan1906N:174
2296IMajdziak, WitoldWKSz GANT HETMAN Wrocław 1906N:82
2297IGromadowski, Jerzy(Elbląg) 1906N:48
2298IKrawczyk, Zbigniew1906N:26
2299IKawaler, Adam Rodzina Kawaler 1905N:442
2300I+Sadowski, Krzysztof KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1905N:126
2301ISzopa, JanKSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1905N:27
2302II+Betlej, Jan MKS KSOS Kraków1905N:66
2303IMazur, Wojciech 1905N:142
2304INorek, BartoszAkademia Szachowa Gliwice 1904N:447
2305ITychulski, Krzysztof1904N:54
2306IKrupa, JerzyKS AZS Wratislavia1903N:150
2307ITraczyk, Paweł UKS MDK Otwock1903N:108
2308kSołek, Zenon 1903N:425
2309INamyślak, PiotrUKS SP1 Jedynka Tychy 1903N:563
2310IBieluszewski, HenrykM-LKS WISŁA Nowe 1903N:74
2311IPytel, PrzemysławMUKS Stoczek 45 Białystok1903N:273
2312ICyra, Dariusz 1903N:245
2313ISchon, Antoni StS MOK - Chrobry Głogów1902N:16
2314IKania, Włodzimierz KS Sparta Nasielsk1902N:69
2315IIKulczycki, KrzysztofOKSiR Wisznia Mała 1902N:28
2316I+Kulisz, AnnaUKS SP1 Jedynka Tychy 1902N:1
2317IKubiak, Jakub UKS Szach Gryfice 1901N:334
2318IZieliński, HubertUKS Skoczek Milicz1901N:90
2319I++Czarniecka, AleksandraUKS SP 3 Bogatynia1901N:496
2320IPietrucha, JarosławIKSz Tęcza Tarnowskie Góry1901N:176
2321II+Deruś, Jerzy LUKS Tempo Ożarów 1901N:38
2322IBorowski, AdamKS DORS Ruda Śląska 1901N:14
2323I+Depta, Anna 1901N:6
2324I++Rosiak, Agata WKS KOPERNIK1900N:51
2325kMarks, ZofiaUKS TSz Zieloni Zielonka1900N:20
2326kBłasiak, Mirosław AKS Mikołów 1900N:190
2327IRutkowski, Eugeniusz1900N:52
2328IBobowski, GrzegorzKP PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ Prudnik1900N:63
2329IKojder, TomaszKSz Gambit Przeworsk1900N:98
2330IKoziorowicz, MichałKSz Stilon Gorzów Wlkp.1900N:461
2331I+Szczepocka-Kiełbratowska, Renata OSiR Tuchola1900N:6
2332kGasik, Jadwiga1899N:98
2333II+Wojtowicz, DawidKS Komunalni Sanok1899N:46
2334IDzióbek, Jerzy 1899N:46
2335kPrzybek, Tomasz TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1899N:84
2336ISobich, Kazimierz ITS Kopernik Inowrocław1899N:65
2337IPaziak, PatrykUKS Korona Gdańsk1899N:271
2338II+Żelak, Władysław KSz Polonia Warszawa1899N:250
2339II+Korman, Roman TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1899N:59
2340IŻądło, AnnaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1898N:50
2341IDrozd, Lukasz WKSz HETMAN 1898N:111
2342I+Puzio, JolantaASSz Miedź Legnica 1898N:3
2343IGuziewicz, Wojciech UKS Debiut Przedwojów1898N:57
2344IIBronowicki, Krzysztof OKSiR Wisznia Mała 1898N:41
2345IAntokolski, Michał 1898N:12
2346ISzyler, Bartosz MGLKS Parnas Oława 1897N:203
2347IMoszczeński, Miłosz 1897N:111
2348IFilimoniuk, MarcinBiałystok1897N:119
2349IPrzytula, Grzegorz1897N:44
2350I++Krzywnicka, Maria Gryf Szczecin 1897N:316
2351ILitwiński, WojciechUKS WDA Lipusz1897N:118
2352ISzelejewski, Jan1897N:48
2353IByliński, Grzegorz GZSN Start Gorzów Wlkp.1897N:59
2354IKardasz, Władysław1897N:49
2355k+Frączek, WeronikaLKSz Lublin 1896N:374
2356ILach, TomaszTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1896N:102
2357I++Milkowska, ErnestaAkademia Wychowania Fizycznego w Krakowie1896N:77
2358IAugustowski, Janusz WKSz 1938 Włocławek 1896N:297
2359I++Szeląg, ZuzannaLKS Chrobry Gniezno 1896N:534
2360IJankowski, Aleksander WKSz HETMAN 1896N:190
2361I++Kostecka, MarikaASSz Lipno Stęszew 1896N:432
2362IEkert, MariuszUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1896N:39
2363IKasperlik, Adam Katowice1896N:67
2364IFilar, SławomirWarszawa1896N:19
2365IIJurewicz, Andrzej Supraśl1896N:31
2366IGrzywna, Stanisław MZKS UNIA Nowa Sarzyna1895N:32
2367II+Baran, DawidOlsztyn 1895N:101
2368IBiela, Damian KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1895N:72
2369I+Gorol, MagdalenaKSz Warsaw Sharks Warszawa1895N:3
2370kKrawcewicz, Lucyna1895N:166
2371IGrochowski, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1894N:95
2372I++Guzik, NataliaUKS Piątka Wieluń 1894N:377
2373IKamiński, PiotrLKS Chrobry Gniezno 1894N:340
2374I++Gościniak, Agnieszka GKSz Solny Grzybowo 1894N:2
2375IPietrzak, Martyna MKS Wicher Zbąszyń1893N:28
2376ICzepczyński, Bogusław Zielona Góra 1893N:191
2377IPolitowski, RobertKSz Torfarm-64 Toruń 1893N:42
2378IĆwik, JakubKSz Gambit Świecie 1893N:131
2379IIGrabowski, JanKSz Odra Słubice 1893N:37
2380INiedbała, BartłomiejSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1893N:270
2381II+Bartoszek, JakubUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1892N:33
2382IStaniak, Mariusz1892N:116
2383ITarczykowska, MonikaUKS OPP Toruń1892N:43
2384IUściński, Michał ULKS Niwka Łomazy1892N:102
2385IJakubowski, WojciechUKS SP3 w Bogatyni1892N:214
2386ILenda, Lukasz KKSz Kraków1892N:39
2387ISikorski, Tadeusz Gdańska IL 1892N:33
2388ITrybuś, Daniel KSz Zefir Boguszowice 1892N:463
2389IBil, PiotrLKS Ujkowice1891N:118
2390kWołowiec-Musiał, MałgorzataMKS Polonia Przemyśl 1891N:42
2391I++Dyląg, EmiliaKKSz Kraków1891N:530
2392I++Mrozińska, AnnaUKS Korona Gdańsk1891N:9
2393IGórecki, Andrzej Łódź 1891N:71
2394ISentowski, SebastianUKS TSz Zieloni Zielonka1891N:208
2395IWróbel, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1890N:380
2396IIOlchówko, Błażej TMS Roszada Gliwice 1890N:55
2397IMichalczuk, Krzysztof SSz Szachpol Łuków1890N:62
2398II+Kopacz, Przemysław TG Sokół Mielec 1890N:18
2399II+Mazalon, MateuszMKS EMDEK Bydgoszcz 1889N:69
2400IKrukar, Jerzy Stowarzyszenie Nasz Rymanów1889N:86
2401I++Politowicz, AnnaKSz Polonia Wrocław1889N:17
2402II+Poświatowski, Stanisław JAĆWING Suwałki 1889N:75
2403II+Olbrich, RomanKS DORS Ruda Śląska 1889N:32
2404II+Krzempek, KrystianCAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1889N:44
2405I+Raszkiewicz, AgnieszkaUMKSz Jaćwież Suwałki1889N:18
2406II+Medvedyk, Vasyl Brody Klab Chess1889N:17
2407IKlucznik, Andre KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1889N:100
2408IOleszek, Maciej KSz Polonia Warszawa1888N:171
2409IBregoszewski, Leon1888N:35
2410ITrepkowski, Piotr BKS Chemik Bydgoszcz1888N:224
2411ISzulc, FilipI LO Suwałki 1888N:187
2412IHaciuk, Andrzej Arkadia Otwock1888N:29
2413ITaboła, Waldemar UKS Rodło Opole1888N:42
2414IObrzud, DamianMKS MOS Wieliczka 1888N:39
2415IGlapa, Witold MMKS WIENIAWA LESZNO1888N:55
2416IWarkowski, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1888N:21
2417IDziadoń, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1888N:21
2418II+Matul, SebastianUKSz Skoczek Choszczno1888N:49
2419IDuda, Ryszard KS DORS Ruda Śląska 1888N:61
2420IBorowski, Przemysław GLKS Goniec Żarów 1887N:169
2421IIKapusta, Paweł KMKSzach Victoria Komplexbud1887N:101
2422I+Lascar, RadosławaMUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław1887N:309
2423I++Krzywda, MałgorzataLZS Victoria Chróścice1887N:22
2424IJagła, Artur MLKSZ Myślenice1887N:210
2425IBolesta, Wojciech Żółkiewka1887N:45
2426IBurakowski, Marek UKS SP1 Jedynka Tychy 1887N:135
2427IWojszkun, Tadeusz MCKIE Malbork 1887N:111
2428ISokołowski, MarekKS Legion Legionowo 1887N:66
2429IJanicki, Rafał LKS Piast Śrem 1887N:209
2430IBenda, Grzegorz KU AZS UW w Warszawie 1887N:22
2431kRzepecka, DorotaLKS Wrzos Miedzyborów1886N:88
2432IZiemniak, Piotr RzKSz Rzeszów1886N:207
2433IZabawski, GrzegorzKSz Sulechów 1886N:42
2434II+Trofimiuk, Tomasz MUKS Stoczek 45 Białystok1886N:73
2435ISadzikowski, Marian OLIMPIJCZYK Chrzanów 1886N:159
2436IGoździejewski, Karol MCKiE Malbork 1886N:18
2437I++Krupa, Anna MKSz Rybnik 1885N:59
2438IPuszkarski, Piotr Biała Podlaska 1885N:87
2439IDziugan, AndrzejKKSz Urania Krosno1885N:26
2440I+Brudzinski, MaciejPKS AGAPE Białołęka1885N:314
2441IIKaniewski, Patryk WOK Wałbrzych1885N:29
2442IMocny, Tomasz MMKS Wieniawa Leszno1885N:114
2443IKruklis, MirosławMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1885N:32
2444IIKrzos, Adam - 1885N:28
2445II+Adamczyk, PawełGimnazjum w Lipnicy Wielkiej1884N:171
2446IMeller, Piotr 1884N:18
2447ISapierzyński, TadeuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1884N:36
2448IHalubek, Stefan UKS Zadrna Kamienna Góra 1884N:24
2449IRunowiecki, Tadeusz KS Sparta Nasielsk1883N:45
2450IRodak, PrzemysławKS Entropia NZSPW Warszawa1883N:195
2451IAndrychowski, ZbigniewKATOWICE1883N:43
2452ISalamon, JanTęcza Poznań1883N:82
2453IPiechota, Piotr OSz Baszta Szamotuły 1883N:22
2454IWajda, MariuszMKS POLONIA PRZEMYŚL 1883N:33
2455IGregulski, Zbigniew KKSz Kraków1883N:113
2456II+Zychowski, MarekLKS Sparta Lubliniec1883N:68
2457Valkovoj, Alexandr1883N:9
2458IKozaczuk, WitoldTMS Roszada Gliwice 1883N:90
2459I++Łęczek, WeronikaUKS Hetman Koronny Trzebinia1882N:375
2460I++Rudnik, AnnaMUKS Stoczek 45 Białystok1882N:264
2461IMinko, Janusz SSz Modus Warszawa1882N:100
2462IZbrzeski, Piotr KS Entropia NZSPW Warszawa1882N:137
2463IWasylkiewicz, Andrzej WZSN START Wrocław 1882N:221
2464ISowa, Bernard UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1882N:102
2465II+Sobiech, KrzysztofKTS Kalisz1882N:49
2466I+Siwek, Kinga1882N:4
2467I+Stodolnik, Alicja AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1881N:25
2468ICzornik, Janusz Politechnika Śląska Gliwice 1881N:98
2469IŚwistak, MaciejMKSz GRYF II Dębica1881N:69
2470IIAniszewski, Dariusz MTSZ Mińsk Mazowiecki1881N:40
2471IKarweta, JanMCKiS Jaworzno1881N:94
2472ILusio, MarekKosienice 1881N:41
2473I++Burakowska, GabrielaIII LO Białystok 1880N:366
2474ISzmaciński, Slawomir Łódź 1880N:61
2475k+Mościcka, Pola KS LAURA Chylice1880N:592
2476IMania, MarekStrzelec Strzelce Opolskie1880N:21
2477IWoźny, TomaszMKS Polonia Przemyśl 1880N:102
2478ISabor, KrzysztofKS Cracovia 1906 Kraków1880N:27
2479WFMKowalska, Elżbieta SSz MODUS Warszawa1878N:124
2480IRutkowski, Bogdan Tęcza Poznań1878N:51
2481IMarkiewicz, CzesławKlub Szachowy Kana Tarnów1878N:59
2482IIWalukiewicz, Cezary Stargard1878N:46
2483IPeter, RafalŁobez1878N:67
2484IIJajte-Pachota, JerzyKS Cracovia 1906 Kraków1878N:34
2485II+Mielczarek, Daniel1878N:41
2486IWziatek, MarekLublin1878N:76
2487ISzukalski, Antoni KS LAURA Chylice1877N:297
2488II+Fedorczyk, KrzysztofKS Entropia NZSPW Warszawa1877N:59
2489ISkubis, FeliksUKS Szach-Mat Syców1877N:58
2490IISiwek, MateuszRadzyń Podlaski1877N:23
2491IGarbacki, MichalUKS Skoczek Milicz1876N:42
2492ILech, Piotr UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1876N:183
2493IRusin, RyszardWarszawa1876N:169
2494IAndrae, DirkTMS Roszada Gliwice 1876N:22
2495II+Ziemski, PrzemysławKS DORS Ruda Śląska 1876N:91
2496IKucharski, BartłomiejLKSz GCKiP Czarna 1876N:291
2497ILesien, PrzemyslawAZS Poznań 1876N:131
2498I++Huchwajda, KatarzynaKS KORONA Zakrzewo1875N:115
2499I++Gola, KarolinaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1875N:19
2500IHagner, Paweł1875N:211
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)