ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18787)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22180);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32230)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (369);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12557)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10885);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
2001IMaślej, MarekLZS Mewa Goliszów1940N:16
2002IWegner, Jacek KTS Kalisz1940N:75
2003IJewulski, Krzysztof OIRP Kraków1940N:44
2004II+Kiolbasa, DamianPolitechnika Białostocka 1939N:39
2005IZaleski, JanLajkonik Kraków1939N:33
2006IBiegalski, ArkadiuszLZS Victoria Chróścice1939N:31
2007ICyra, Dariusz 1939N:215
2008IWilczewski, Piotr GZSN Start II Gorzów Wlkp. 1939N:30
2009IStój, DariuszKSz Sulechów 1939N:53
2010IMarkiewicz, Michał UKS TSz Zieloni Zielonka1939N:172
2011mLipski, Tadeusz LKS Sparta Lubliniec1938N:253
2012INamyślak, PiotrUKS SP1 JEDYNKA TYCHY 1938N:527
2013IŻebracki, JarosławPKS Wiatrak Bydgoszcz 1938N:132
2014IRapiej, Andrzej Lubsko1938N:44
2015IPiasecki, TomaszMKS POGOŃ Prabuty1938N:9
2016IJachimiak, Wojciech TFI Capital Partners1938N:85
2017INarloch, ZbyslawGdańsk 1938N:20
2018IMaciejewski, AndrzejKSz Polonia Warszawa1937N:135
2019I++Cyboran, KatarzynaLKSz GCKiP Czarna 1937N:219
2020IGołkowski, MarianKS Komunalni Sanok1937N:69
2021IJeziorny, JanuszWKSz 1938 Włocławek 1937N:219
2022IDuszenko, Michał WKSz GANT HETMAN1937N:104
2023IOzorowski, Edward ITS Kopernik Inowrocław1937N:37
2024I++Temel, JanStI EUROBESKIDY Łodygowice 1937N:127
2025IPlotecki, Jan 1937N:42
2026IGorol, JacekAKS Mikołów 1937N:26
2027II+Maciejewski, Mikołaj MKS EMDEK Bydgoszcz 1936N:167
2028ISafanowski, TomaszKSz Maraton Łomża 1936N:153
2029I+Kamiński, Maciej MUKS Stoczek 45 Białystok1936N:358
2030IGuziewicz, Wojciech UKS Debiut Przedwojów1936N:48
2031IKoliński, Stanisław LKS Piast Śrem 1936N:33
2032IPilc, Krzysztof Łódź 1936N:37
2033ISzyndler, AlojzyBrzeszcze 1936N:18
2034IKowalczyk, MarekUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1936N:66
2035IMechliński, JakubKSz Piątka Skierniewice1936N:253
2036INowicki, Ryszard Hetman Ostrowiec Św.1936N:11
2037IPuszkarek, Witoslaw M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1936N:23
2038I+Studzinski, Tadeusz UKS Ósemka Chojnice1935N:73
2039IGrzegorzek, Mirosław GKS Gwarek Ornontowice1935N:80
2040IKotarski, Bartosz KSz Maraton Łomża 1935N:316
2041IPaprocki, Artur UKS POGOŃ Oleśnica1935N:63
2042IBobowski, GrzegorzKP PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ Prudnik1935N:54
2043ILach, Dariusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1935N:93
2044IZinczuk, Leon Białystok1935N:67
2045IGorecki, Andrzej1935N:53
2046I+Niećko, Stanisław Lublin1934N:209
2047IBorowicz, MiroslawKSz Roszmeni Piastów 1934N:28
2048ILisiński, Henryk Taktyk Szczecinek 1934N:60
2049IIRojek, StanislawKS Korona Kraków 1934N:23
2050IGąsiorowski, BogdanPłock1934N:39
2051IMaj, Kornel UKS Ognisko Rydułtowy1934N:44
2052IPańczak, TomaszMKS Polonia Przemyśl 1934N:33
2053ISzydłowski, KazimierzRybnik1933N:92
2054ISajdych, Wlodzimierz1933N:26
2055IOwadowicz, Piotr1933N:48
2056IPłaczek, Mieczysław Racibórz 1933N:16
2057IKotula, KonradMKS EMDEK Bydgoszcz 1932N:35
2058kStebel, Agata UKS Ognisko Rydułtowy1932N:408
2059IBorkowski, MirosławKSz Odrodzenie Kożuchów 1932N:11
2060IPiekarski, ŁukaszLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1932N:92
2061IPodmagórski, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1932N:23
2062INicinski, Piotr Lasker Barlinek 1932N:58
2063II+Norov, ArtemMinsk, Białoruś 1932N:105
2064IKamiński, Jan1932N:153
2065IDamian, StanisławKS Korona Kraków 1932N:9
2066ICybulski, Ryszard KSz Start Elbląg 1932N:20
2067II+Zwara, Szymon LA1931N:140
2068I+Szczecina, KamilChTS Chorzów 1931N:368
2069IMichalski, Edmund 1931N:48
2070I+Starzyński, Waldemar BKS Chemik Bydgoszcz1931N:111
2071kZając, Małgorzata Rybnik1931N:19
2072kSygulska, AnnaGKSz Hetman Pilzno1930N:35
2073IZgarda, Jakub MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1930N:71
2074IKiejdo, WojciechKSz Start Elbląg 1930N:75
2075IGrzywacz, Ryszard 1930N:33
2076IGórecki, JanuszKS Polanica-Zdrój1929N:88
2077ICzarny, PawełWKSz Wołów1929N:25
2078IZawada, Jozef Łódź 1929N:23
2079I++Milanowski, Jan SSz GMINY Pawłowice1928N:105
2080IParczewski, JanuszUKSz Hetman Warszawa1928N:74
2081IStolarski, Janusz 1928N:10
2082IKurnicki, Mateusz I LO Białystok 1928N:181
2083IMaliszewski, JarosławKS Hutnik EKO-TRAS Szczecin 1928N:24
2084II+Zakrzewski, RobertKSz Zakrzewo-Start Elbląg1928N:36
2085IRupik, MarekTKKF Boronovia Boronów 1928N:51
2086IMichalczuk, Krzysztof Hetman Łuków1928N:53
2087IMajewski, StanisławŁódź 1928N:25
2088IKoseski, Damian MTSz Mińsk Mazowiecki1927N:251
2089kLewicka-Maślej, Sylwia IC Wrocław 1927N:42
2090IIPałasz, KrzysztofUE1927N:53
2091IKozlowski, PiotrBiałystok1927N:31
2092IZałęcki, JerzyKSz Zefir Boguszowice 1927N:22
2093IFiedorek, Michał KSz Polonia Wrocław1927N:454
2094IKromka, Ryszard KKSz Kraków1927N:24
2095IŚwiderski, PawełRacibórz 1927N:26
2096II+Kurzępa, Bartłomiej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1926N:58
2097kMarczuk, Anna KKSz Kraków1926N:278
2098I++Ogonowska, Katarzyna WIEŻA PĘGÓW 1926N:70
2099IFatyga, HenrykPiekary Sląskie1926N:26
2100IWłoch, Roman JKSz-W Jarocin1926N:22
2101IAnglart, Edward UKS Szach Wolsztyn1926N:59
2102IPtaszek, PiotrUKS Hetman Częstochowa 1926N:148
2103IJesse, JacekMGOK Mrocza 1926N:52
2104IJasiak, Filip MSKS GAMBIT Tarnowiec 1926N:151
2105I+Jaskowski, PiotrKS Legion Legionowo 1926N:69
2106ISkladzien, RomualdWarszawa1926N:125
2107IINaruszewicz, ŁukaszMKS przy MDK Trzcianka1926N:39
2108I+Tarnowska, Aleksandra UM w Łodzi 1925N:119
2109ICzarkowski, TomaszUMK Toruń1925N:364
2110IStępiński, Stanisław Przemków 1925N:25
2111IUściński, Marek ULKS Niwka Łomazy1924N:90
2112IDzieczkaniec, Piotr KS Polanica-Zdrój1924N:77
2113IGawronek, JózefKSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1924N:37
2114IPartyka, Paweł STMGK Strzelce Krajeńskie1924N:183
2115IBurzyński, Władysław Raszyn Poznań1924N:23
2116ISmusz, KamilMKSz GRYF Dębica 1924N:68
2117ISondej, Dominik UKS SP1 Leżajsk1924N:25
2118I++Frej, Zofia MUKS MDK Śródmieście Wrocław1923N:375
2119kGasik, JadwigaWarszawa1923N:73
2120IRelidzyński, Tadeusz Kielce1923N:166
2121IKlimek, MarcinIC Biała Podlaska1923N:231
2122IJankowiak, PiotrUKS SP3 w Bogatyni1923N:324
2123I+Szultka, AgataPolitechnika Gdańska 1923N:12
2124IKuziemko, KonradSieniawa1923N:67
2125IPilimon, Zbigniew Białystok1923N:20
2126I++Tracz, MarcelinaUniwersytet Ekonomiczny w Krakowie1922N:208
2127kHarazińska, MagdalenaKSz Polonia Wrocław; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II 1922N:282
2128II+Czaczyk, Kacper I LO Żnin I1922N:149
2129IMettel, Werner1922N:64
2130I+Baum, JonaszUKS Czternastka Warszawa1922N:447
2131ISumara, AdamKrynica Zdrój1922N:35
2132CMPniaczek, Marek UKS przy SP 8 Chrzanów 1922N:331
2133ISzmer, Aleksander UKS RODŁO OPOLE1921N:218
2134IBalda, Leszek LKS Lotos Jabłonna 1921N:30
2135IBabczyński, DariuszMKSz Rybnik 1921N:17
2136IIPieprzyk, Dawid WKSz HETMAN 1920N:46
2137IKolendo, KamilOlsztyn 1920N:33
2138ISzczygieł, KonradKUL Lublin1920N:95
2139II+Shakhov, Mykhailo 1920N:22
2140IMikołajczak, WojciechUMK Toruń1919N:175
2141ITamoń, Radosław UKS OPP Toruń1919N:311
2142I+Kozera, AleksandraUKS Hetman Michałowice 1919N:10
2143I++Chmielewska, Joanna UKS Czternastka Warszawa1919N:92
2144IGłuszak, PawełUKS Orlik Rudnik n/Sanem1919N:134
2145ILanica, Łukasz KSz Pod Wieżą Szczecin1919N:226
2146ISieklucki, Adam MUKS Stoczek 45 Białystok1919N:60
2147kMarszk, Kazimierz UKS Jantar Pruszcz Gdański 1919N:115
2148ICelmer, Krzysztof Komenda Stołeczna Policji1919N:25
2149IChyży, Jakub KSz Stilon Gorzów Wlkp.1919N:354
2150IDuź, StanisławUKS Baszta Wodzisław Śląski1919N:17
2151I+Młodzińska, Irena UKS SP3 w Bogatyni1918N:34
2152IJagła, Artur MLKSz Myślenice1918N:205
2153kStarczewska, Malgorzata UKSz Hetman Warszawa1918N:100
2154ISkubis, FeliksUKS Szach-Mat Syców1918N:34
2155I++Kostecka, MarikaKSz LECH-WSUS Poznań 1918N:394
2156ILeśniak, GrzegorzStI EUROBESKIDY Łodygowice 1918N:91
2157k+Kalinowska, Zuzanna SG 3 BTO Białystok 1918N:457
2158IMarini, Jan KS DORS Ruda Śląska 1918N:38
2159I++Lis, MarcelinaLKSz GCKiP Czarna 1917N:13
2160IŚwigoń, TomaszRzKSz Rzeszów1917N:85
2161IZiółkowski, Bolesław UKS Orlik Rudnik n/Sanem1917N:60
2162I++Pacuszka, WiolettaUrząd Miejski w Grudziądzu1917N:42
2163ITarnowski, Marian MLKS Krajna Sępólno Kr. 1917N:55
2164ILaskowski, FilipUKS Rotmistrz Grudziądz1917N:50
2165IMike, PatrykKSz Gryf Szczecin 1917N:225
2166IRawski, Wieslaw kmdr por. rez.1917N:44
2167IKlugiewicz, JózefOSiR Golub-Dobrzyń 1917N:17
2168ISzczurek, AntoniPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1917N:52
2169IHałubek, StefanUKS Zadrna Kamienna Góra 1917N:15
2170IWiszniowski, EugeniuszKS Entropia NZSPW Warszawa; KS "Entropia" NZSPW Warszawa I1916N:42
2171IKurowski, Andrzej TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1916N:123
2172IMoskwiński, MarekUKS Hetman Michałowice 1916N:156
2173IOlejnik, BernardOKS WARMIA I MAZURY Olsztyn 1916N:102
2174IOleksza, RadosławI LO Białystok 1916N:39
2175IDrob, Marek LUKS Tempo Ożarów 1915N:34
2176II+Kotlewski, ŁukaszOlsztyn 1915N:78
2177IKamecki, MateuszUM w Łodzi 1915N:55
2178IGorski, BoguslawLKS Piast Śrem 1915N:37
2179kSzewczak, Andrzej LKS Wrzos Miedzyborów1915N:146
2180ILiszek, Krzysztof 1915N:28
2181II+Niemiec, KrzysztofPUKS Karolina Tarnów 1915N:79
2182IStepaniec, ŁukaszKSz HETMAN Katowice 1914N:65
2183I++Jaskiewicz, KamilaKSz. Javena Hańcza Suwałki1914N:237
2184ISankiewicz, GrzegorzOSiR Golub-Dobrzyń 1914N:27
2185IWarchoł, Bartosz TS Wisła Kraków 1914N:402
2186IIDeka, KonradKKSz Kraków1913N:119
2187WFMSosnowska, Elzbieta MLKS Nadnarwianka Pułtusk1913N:115
2188IBłaszczak, Jan LUKS Tempo Ożarów 1913N:23
2189IHaciuk, Andrzej Arkadia Otwock1913N:22
2190ISkorza, KonradUKS MDK Radom 1913N:47
2191II+Pałacki, RafałKS Komunalni Sanok1913N:49
2192I++Kaniak, Justyna UKS MAT Jasło1913N:9
2193IZianowicz, DominikIII LO Suwałki 1913N:90
2194IMalec, Robert KSz Miedź Legnica1912N:26
2195I+Błaszkiewicz, MateuszUM w Łodzi 1912N:108
2196IPromiński, Piotr KSz Gryf Szczecin 1912N:82
2197IPaluszkiewicz, Paweł UKS Ósemka Chojnice1912N:51
2198IBrycki, Jerzy 1912N:52
2199IDuda, Ryszard KS DORS Ruda Śląska 1912N:53
2200I++Posuniak, WeronikaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD KIELCE 1911N:337
2201IUściński, Michał ULKS Niwka Łomazy1911N:97
2202I++Domański, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 1911N:497
2203IJakubowski, WojciechUKS SP3 w Bogatyni1911N:187
2204IPuszkarek, KamilUniwersytet Szczeciński1911N:96
2205I+Sadowski, Krzysztof KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1911N:119
2206II+Wilk, MaciejMLKSz Myślenice1911N:233
2207IGajewski, Dariusz 1911N:95
2208I++Rudnik, AnnaBiałystok1910N:247
2209IMazur, BartłomiejKSz HETMAN Katowice 1910N:184
2210IŁuczka, Szymon UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1910N:187
2211IPawlowski, Michal UKSz Hetman Warszawa1910N:72
2212IKamiński, PiotrLKS Chrobry Gniezno 1910N:321
2213ISensuła, Marek SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1910N:67
2214II+Łambucki, ŁukaszMKS Pogoń Oleśnica1909N:61
2215II+Beczała, PawełI Liceum Ogólnokształcące Mikołów1909N:167
2216IKarweta, JanMCKiS Jaworzno1909N:69
2217I+Piepiorka, PaulinaPolitechnika Gdańska 1909N:15
2218IKoszela, Stanisław PCSzN „Idea” Świebodzin1909N:63
2219IINiedbała, Rafał 1909N:21
2220ICzapulak, GrzegorzLZS Mewa Goliszów1909N:17
2221IWedzicha, Andrzej KSz JelonkaJelenia Góra1909N:19
2222IBrodacki, Bernard LKS Sparta Lubliniec1908N:71
2223kLada, IreneuszKSz Jelonka Jelenia Góra 1908N:235
2224IGrochowski, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1908N:86
2225I+Hrymowicz, ArturUKS Trzydziestka Olsztyn1908N:485
2226IPietrucha, JarosławIKSz Tęcza Tarnowskie Góry1908N:169
2227IKania, AndrzejSSz Modus Warszawa1908N:87
2228IChodorowski, DawidITS Kopernik Inowrocław1908N:43
2229IISzymanowski, Igor UKS Gedanensis Gdańsk1907N:195
2230IWoźniak, Bartosz KSz Polonia Wrocław1907N:43
2231II+Kołodziej, Przemysław KMKSz Victoria Kielce 1907N:29
2232IMarko, PiotrKSz Polonia Wrocław1907N:346
2233IKowalewicz, KacperUKS Szach Wolsztyn1907N:239
2234kZajkowska, Olga SGGW w Warszawie1907N:9
2235kBotor, MichalinaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1907N:118
2236ISowa, Bernard UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1907N:97
2237ISiwoń, ZbigniewKSz Start Elbląg 1907N:95
2238ITęgi, Robert MMKS Wieniawa Leszno1907N:227
2239kKrawcewicz, LucynaŁódź 1907N:148
2240ISudolski, Sylwester KSz ODRODZENIE Kożuchów 1907N:40
2241kSołek, Zenon Katowice1906N:401
2242ILisiecki, RobertLKS Piast Śrem 1906N:252
2243II+Rewasiewicz, Milosz Politechnika Opolska1906N:46
2244IDobrzański, KazimierzKS Unia Bieruń Stary 1906N:33
2245ISzczygieł, Jakub UMCS Lublin 1906N:67
2246IMajdziak, WitoldWKSz GANT HETMAN Wrocław 1906N:82
2247IGromadowski, Jerzy(Elbląg) 1906N:48
2248IHołownia, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1905N:501
2249IFilimoniuk, MarcinHajnówka 1905N:111
2250ISzopa, JanKSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1905N:27
2251IMinko, Janusz SSz Modus Warszawa1904N:91
2252I+Pociejowski, MarekOKSiR Wisznia Mała 1904N:156
2253IWisniewski, EmilLKS Chrobry Gniezno 1903N:99
2254ITraczyk, Paweł UKS MDK Otwock1903N:108
2255kŚwięch, JoannaLKSz GCKiP Czarna 1903N:391
2256IIKulczycki, KrzysztofOKSiR Wisznia Mała 1903N:23
2257IBieluszewski, HenrykM-LKS WISŁA Nowe 1903N:74
2258IPytel, PrzemysławMUKS Stoczek 45 Białystok1903N:273
2259ILitwiński, WojciechUKS WDA Lipusz1903N:103
2260IŻarow, Zdzisław LAJKONIK Kraków1902N:240
2261ITwarogiel, TadeuszGZSN Start Gorzów Wlkp.1902N:47
2262ISchon, Antoni StS MOK - Chrobry Głogów1902N:16
2263IKania, Włodzimierz KS Sparta Nasielsk1902N:69
2264kWidera, Jan KS Polanica-Zdrój1902N:221
2265IKamiński, Damian UKS OPP Toruń1902N:80
2266I+Kulisz, AnnaUKS SP1 Jedynka Tychy 1902N:1
2267IZiemann, Jaroslaw UKS Centrum Tczew 1902N:68
2268kMościcka, Pola KS LAURA Chylice1901N:529
2269WFMKowalska, ElzbietaSSz Modus Warszawa1901N:115
2270II+Jedynak, JanuaryUKS MDK Otwock1901N:215
2271II+Deruś, Jerzy LUKS Tempo Ożarów 1901N:38
2272IStecyk, Józef1901N:113
2273IBorowski, AdamKS DORS Ruda Śląska 1901N:14
2274I+Depta, Anna 1901N:6
2275IMazur, Wojciech KU AZS UMCS Lublin1901N:134
2276IKołodziejczyk, Andrzej 1901N:54
2277I++Dwilewicz, KatarzynaKSz Polonia Wrocław1900N:317
2278I++Karykowska, AnnaKSz Miedź Legnica1900N:381
2279kMarks, ZofiaUKS TSz Zieloni Zielonka1900N:20
2280kBłasiak, Mirosław AKS Mikołów 1900N:190
2281IRutkowski, Eugeniusz1900N:52
2282IBassa, JarosławITS Kopernik Inowrocław1900N:86
2283II+Styliński, Piotr   UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1900N:187
2284ISiluk, Jan(Elbląg) 1900N:52
2285IKojder, TomaszKSz Gambit Przeworsk1900N:98
2286IWierzbicki, Michał KSz. Hańcza Suwałki 1899N:363
2287II+Wojtowicz, DawidKS Komunalni Sanok1899N:46
2288kWołowiec-Musiał, MałgorzataMKS Polonia Przemyśl 1899N:33
2289IDzióbek, Jerzy 1899N:46
2290ISobich, Kazimierz ITS Kopernik Inowrocław1899N:65
2291ITrzeciakiewicz, Michał KSz Gryf Szczecin 1899N:198
2292II+Korman, Roman TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1899N:59
2293IŻądło, AnnaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1898N:50
2294IIKapusta, Paweł KMKszach VICTORIA KOMPLEXBUD1898N:95
2295IDrozd, Lukasz WKSz HETMAN 1898N:111
2296I+Puzio, JolantaASSz Miedź Legnica 1898N:3
2297I+Kaczmarek, PiotrLKS Piast Śrem 1898N:154
2298IOssoliński, Ziemowit KSz Polonia Warszawa1898N:312
2299IAntokolski, Michał 1898N:12
2300I++Murawko, JuliaKSz. Hańcza Suwałki 1897N:323
2301IZiemniak, Piotr RzKSz Rzeszów1897N:180
2302IMoszczeński, Miłosz 1897N:111
2303IPrzytula, Grzegorz1897N:44
2304II+Król, Rafał KSz Górnik Lędziny1897N:91
2305IKasperlik, Adam CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1897N:60
2306ISzelejewski, Jan1897N:48
2307IByliński, Grzegorz GZSN Start Gorzów Wlkp.1897N:59
2308IKardasz, Władysław1897N:49
2309I++Sandor, AleksandraUKS Debiut Przedwojów1896N:3
2310I++Krzywda, MałgorzataLZS Victoria Chróścice1896N:14
2311I++Milkowska, ErnestaAkademia Wychowania Fizycznego w Krakowie1896N:77
2312IGregulski, Zbigniew KKSz Kraków1896N:96
2313IEkert, MariuszUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1896N:39
2314IKrzywoń, LeszekMKS Polonia Przemyśl 1896N:38
2315IFilar, SławomirWarszawa1896N:19
2316IIJurewicz, Andrzej Supraśl1896N:31
2317ITurski, Bartłomiej UKS Czarny Koń Olkusz1896N:170
2318IGrzywna, Stanisław MZKS UNIA Nowa Sarzyna1895N:32
2319II+Baran, DawidOlsztyn 1895N:101
2320IZieliński, HubertUKS Skoczek Milicz1895N:85
2321IAndrychowski, ZbigniewKatowice1895N:35
2322II+Sklepiński, ArturRaszyn Poznań1895N:114
2323IKlimczok, KrystianMKSz DIAGONALIA Imielin 1895N:64
2324I+Gorol, MagdalenaKSz Warsaw Sharks Warszawa1895N:3
2325INajdzionek, Bolesław Lwówek Śląski1895N:156
2326IChmielewski, Miroslaw TS-R Hetman Konin 1895N:59
2327IWziatek, MarekLublin1895N:58
2328IMatlewski, Adam UKS Smecz Konin 1894N:284
2329kPrzybek, Tomasz TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1894N:83
2330IJopek, KrzysztofSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1894N:98
2331IPrzerwa, Waldemar Szczecinek1894N:124
2332IGrzesik, GracjanAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1894N:332
2333I++Gościniak, Agnieszka GKSz Solny Grzybowo 1894N:2
2334IPietrzak, Martyna MKS Wicher Zbąszyń1893N:28
2335I++Guzik, NataliaUKS Piątka Wieluń 1893N:317
2336IPolitowski, RobertKSz Torfarm-64 Toruń 1893N:42
2337IIGrabowski, JanKSz Odra Słubice 1893N:37
2338ISentowski, SebastianUKS TSz Zieloni Zielonka1893N:192
2339II+Bartoszek, JakubUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1892N:33
2340IStaniak, Mariusz1892N:116
2341ITarczykowska, MonikaUKS OPP Toruń1892N:43
2342kWaszczuk, PatrycjaKSz Skoczek Siedlce 1892N:454
2343ILenda, Lukasz KKSz Kraków1892N:39
2344ISikorski, Tadeusz Gdańska IL 1892N:33
2345ITychulski, Krzysztof1892N:49
2346IBil, PiotrLKS Ujkowice1891N:118
2347IKaleta, JózefKSz Górnik Lędziny1891N:20
2348I++Mrozińska, AnnaUKS Korona Gdańsk1891N:9
2349IWróbel, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1890N:380
2350ICzepczyński, Bogusław Caissa Pion Zielona Góra1890N:173
2351IIOlchówko, Błażej TMS Roszada Gliwice 1890N:55
2352I+Sawczuk, Czesław 1890N:99
2353IMarzec, Krzysztof KS Budowlani Bartoszyce 1890N:35
2354II+Mazalon, MateuszMKS EMDEK Bydgoszcz 1889N:69
2355ISzyler, Bartosz 1889N:202
2356IPasieka, Marcin SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1889N:336
2357IKrukar, Jerzy Stowarzyszenie Nasz Rymanów1889N:86
2358I++Politowicz, AnnaKSz Polonia Wrocław1889N:17
2359II+Poświatowski, Stanisław JAĆWING Suwałki 1889N:75
2360II+Olbrich, RomanKS DORS Ruda Śląska 1889N:32
2361II+Krzempek, KrystianCAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1889N:44
2362I+Raszkiewicz, AgnieszkaUMKSz Jaćwież Suwałki1889N:18
2363II+Medvedyk, Vasyl Brody Klab Chess1889N:17
2364IOleszek, Maciej KSz Polonia Warszawa1888N:171
2365II+Mastalarz, Józef KSz Polonia Wrocław1888N:238
2366ILach, TomaszTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1888N:93
2367IBregoszewski, Leon1888N:35
2368ITrepkowski, Piotr BKS Chemik Bydgoszcz1888N:224
2369ISzulc, FilipI LO Suwałki 1888N:187
2370ITaboła, Waldemar UKS Rodło Opole1888N:42
2371II+Ćwik, JakubKsz Gambit Świecie 1888N:122
2372IObrzud, DamianMKS MOS Wieliczka 1888N:39
2373IGlapa, Witold MMKS Wieniawa Leszno1888N:55
2374IWarkowski, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1888N:21
2375IDziadoń, Piotr RDLP Olsztyn1888N:21
2376II+Matul, SebastianUKSz Skoczek Choszczno1888N:49
2377IBolesta, Wojciech Żółkiewka1887N:45
2378IBurakowski, Marek UKS SP1 Jedynka Tychy 1887N:135
2379ISokołowski, MarekKS Legion Legionowo 1887N:66
2380IBenda, Grzegorz KU AZS UW w Warszawie 1887N:22
2381kRzepecka, DorotaLKS Wrzos Miedzyborów1886N:88
2382ISawicki, Wojciech 1886N:277
2383I++Szeląg, ZuzannaLKS Chrobry Gniezno 1886N:475
2384IZabawski, GrzegorzKSz Sulechów 1886N:42
2385II+Trofimiuk, Tomasz MUKS Stoczek 45 Białystok1886N:73
2386II+Zychowski, MarekLKS Sparta Lubliniec1886N:54
2387II+Woźny, TomaszMKS Polonia Przemyśl 1886N:93
2388I++Rant, Izabela AZS UMK Toruń1886N:13
2389I++Krupa, Anna MKSz Rybnik 1885N:59
2390IPuszkarski, Piotr Biała Podlaska 1885N:87
2391IDziugan, AndrzejKKSz Urania Krosno1885N:26
2392I+Brudzinski, MaciejPKS AGAPE Białołęka1885N:314
2393IWasylkiewicz, Andrzej MKS Rokita Brzeg Dolny1885N:199
2394IIKaniewski, Patryk WOK Wałbrzych1885N:29
2395IDoliński, PiotrPKS Wiatrak Bydgoszcz 1885N:62
2396IKruklis, MirosławMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1885N:32
2397IIKrzos, Adam - 1885N:28
2398II+Adamczyk, PawełGimnazjum w Lipnicy Wielkiej1884N:171
2399IMeller, Piotr Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lubomierz 1884N:18
2400ISapierzyński, TadeuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1884N:36
2401I+Rosiak, Agata WKS KOPERNIK1883N:39
2402I+Korcz, Daniel MCKiS Jaworzno1883N:331
2403IRunowiecki, Tadeusz KS Sparta Nasielsk1883N:45
2404IRodak, PrzemysławKS Entropia NZSPW Warszawa1883N:195
2405ISalamon, JanTęcza Poznań1883N:82
2406IPiechota, Piotr OSz Baszta Szamotuły 1883N:22
2407IWajda, MariuszMKS POLONIA PRZEMYŚL 1883N:33
2408IPaziak, PatrykUKS Korona Gdańsk1883N:258
2409IKucharski, BartłomiejLKSz GCKiP Czarna 1883N:248
2410Valkovoj, Alexandr1883N:9
2411IDzida, KamilKSz Stilon Gorzów Wlkp.1883N:274
2412ICeliński, Kamil1883N:168
2413IKlucznik, Andre KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1883N:75
2414IMiętkiewicz, Jacek LKS Chrobry Gniezno 1882N:475
2415IZbrzeski, Piotr KS Entropia NZSPW Warszawa1882N:137
2416II+Sobiech, KrzysztofKTS Kalisz1882N:49
2417I+Siwek, KingaUKS GONIEC Staniątki 1882N:4
2418I+Stodolnik, Alicja AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1881N:25
2419I++Kozubal, Aleksandra UKS SP 1 Brzozów 1881N:290
2420ICzornik, Janusz Politechnika Śląska Gliwice 1881N:98
2421IŚwistak, MaciejMKSz GRYF II Dębica1881N:69
2422IWoźniak, GrzegorzRzKSz Rzeszów1881N:175
2423IIAniszewski, Dariusz MTSZ Mińsk Mazowiecki1881N:40
2424IJankowski, Aleksander WKSz HETMAN 1881N:174
2425IWolski, MarcinOISW Opole1881N:70
2426ILusio, MarekKosienice 1881N:41
2427IMocny, Tomasz MMKS Wieniawa Leszno1881N:105
2428IBiskupski, JanZRYW Słupsk1881N:85
2429IKozaczuk, WitoldTMS Roszada Gliwice 1881N:88
2430I++Burakowska, GabrielaMUKS Stoczek 45 Białystok1880N:366
2431INowicki, PiotrKS 64 Zielona Góra 1880N:113
2432I++Kozaczyńska, AleksandraIV LO Białystok1880N:286
2433IMania, MarekStrzelec Strzelce Opolskie1880N:21
2434ISabor, KrzysztofKS Cracovia 1906 Kraków1880N:27
2435II+Lachowicz, DominikMUKS MDK Śródmieście Wrocław1879N:136
2436I++Huchwajda, KatarzynaKS Korona Zakrzewo1879N:96
2437I++Gałyga, Józef AKS Mikołów 1878N:282
2438IRutkowski, Bogdan Tęcza Poznań1878N:51
2439II+Jarus, Grzegorz WKSz HETMAN 1878N:35
2440IMarkiewicz, CzesławKlub Szachowy Kana Tarnów1878N:59
2441IChrobak, PiotrKSz Silesia Racibórz 1878N:53
2442IIWalukiewicz, Cezary LKS Mechanik Stargard Szczec. 1878N:46
2443Andrae, DirkTMS Roszada Gliwice 1878N:20
2444IIJajte-Pachota, JerzyKS Cracovia 1906 Kraków1878N:34
2445II+Mielczarek, Daniel1878N:41
2446IKasperski, Marcin 1877N:133
2447II+Fedorczyk, KrzysztofKS Entropia NZSPW Warszawa1877N:59
2448IKawałko, AdamKSz Polonia Wrocław1877N:168
2449IPawłowski, PawełUKS OPP Toruń1877N:126
2450IISiwek, Mateusz1877N:23
2451ISadzikowski, Marian 1877N:139
2452IGarbacki, MichalUKS Skoczek Milicz1876N:42
2453IIBronowicki, Krzysztof OKSiR Wisznia Mała 1876N:30
2454IGajzner, RyszardLKS Polonia Poraj 1876N:296
2455I++Gola, KarolinaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1875N:19
2456IHagner, Paweł1875N:211
2457IKomorniczak, Zdzislaw KLIM UKSz Gambit Starachowice 1875N:41
2458IZoch, TomaszBielsk Podlaski 1875N:86
2459IIWrzałek, Piotr KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1874N:43
2460IBiela, Damian KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1874N:63
2461I+Barc, Michał 1874N:130
2462IPiechota, Izabela OSz Baszta Szamotuły 1873N:61
2463II+Czaplak, ŁukaszMKS MOS Wieliczka 1873N:45
2464IBrożyna, DamianSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1873N:72
2465IRichter, Bronisław CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1873N:123
2466ITymrakiewicz, MarcinLZS Goniec Kluczbork1873N:33
2467II+Wolniaczyk, Bartosz UKS Piątka Wieluń 1873N:185
2468IIPeter, RafalOlimp Łobez1873N:58
2469I++Kowalczyk, Waldemar 1873N:98
2470I++Barańska, Monika KSz SKOCZEK TROJAŃSKI1873N:135
2471II+Schils, Heinz BKS Chemik Bydgoszcz1873N:90
2472II+Kubicki, MariuszITS Kopernik Inowrocław1873N:46
2473I+Jaśnikowska, Małgorzata OTSz Ostrów Wielkopolski 1872N:119
2474IKrawiec, Grzegorz KSz Miedź Legnica1872N:260
2475IModlich, PiotrAkademia Szachowa Gliwice 1872N:332
2476INowak, Edward LKS Lotos Jabłonna 1872N:51
2477IGniado, Radosław KSz Start Elbląg 1872N:176
2478II+Oginski, JanSSz Modus Warszawa1872N:31
2479I++Korpalska, Joanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1871N:308
2480I++Wilk, Oktawia FLOTA Gdynia 1871N:402
2481IProkopski, TadeuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1871N:32
2482IIDudzik, Łukasz WKS Górnovia Górno1871N:63
2483IKrzemiński, SebastianTS Wisła Kraków 1871N:259
2484IJackowski, RyszardSKF KORSARZ Gdynia1871N:86
2485IKwaśniak, Tomasz UKSz Hetman Warszawa1871N:91
2486ILelito, Jerzy Siemiatycze 1871N:49
2487ICyra, TomaszKomenda Główna Straży Granicznej 1871N:19
2488IMazurkiewicz, Andrzej UKS SP1 Leżajsk1870N:135
2489II+Ludwiński, DanielAZS UMK Toruń1870N:86
2490INowakowski, Jan OKSz Społem Opole1870N:144
2491IGuc, Mieczyslaw Stary Sącz 1870N:62
2492I+Szulgacz, MaciejPKS Wiatrak Bydgoszcz 1869N:106
2493IDelekta, Anna MTSz Mińsk Mazowiecki1869N:94
2494II+Ziemniak, GrzegorzRzKSz Rzeszów1869N:17
2495ISzmaciński, Slawomir Łódź 1869N:52
2496IGuca, Krzysztof 1869N:65
2497ISzydłowski, Wiktor Białystok1869N:233
2498IMamiński, Hubert KS LAURA Chylice1869N:290
2499I++Strzelczyk, AnnaMKS Polonia Warszawa1868N:11
2500II+Iwanicki, Ryszard LKS Olszanica 1868N:30
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)