ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18629)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (21940);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (31762)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (26);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12483)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10771);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
2501II+Bandyk, Sebastian UKS przy SP 8 Chrzanów 1868N:211
2502ILipiak, Mateusz UKS SP11 Skoczek Tczew1868N:266
2503II+Knapik, LucjanOLIMPIJCZYK Chrzanów 1868N:62
2504II+Walczak, Lucjan PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1868N:62
2505II+Weichhold, ŁukaszPolitechnika Gdańska 1867N:16
2506IGaj, Szymon LKSz GCKiP Czarna 1867N:439
2507ISzymanski, Leszek WZSN "Start" Wrocław I 1867N:104
2508IGalant, IreneuszWKSz GANT HETMAN1867N:127
2509II+Wodzyński, Mieszko KSz TORFARM-64 Toruń 1867N:18
2510II+Albin, Grzegorz MCKIE Malbork 1867N:66
2511I+Pęśko, Tomasz 1867N:42
2512IOlchówko, Marika TMS Roszada Gliwice 1866N:118
2513IGraczyk, NataliaKSz HETMAN Katowice 1866N:135
2514IIDąbrowski, MikołajUKS Hetman Michałowice 1866N:345
2515IIMironowicz, Karol LZS Mechanik Stargard 1866N:79
2516II+Betlej, Jan MKS KSOS Kraków1866N:47
2517IChomiuk, ŁukaszMiędzyrzec Podlaski1866N:49
2518k+Frączek, WeronikaLksz Lublin 1865N:361
2519IŚniadecki, Jerzy ŻTMS Baszta Żnin1865N:79
2520IMiszkieło, Bartosz WKS KOPERNIK1865N:361
2521IKotłowska, AnnaKKS Ormuzd Kartuzy1865N:195
2522IPikulinski, JanuszLublin1865N:138
2523IOlbrych, RomanJasło1865N:17
2524II+Karpacz, PiotrIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 1864N:211
2525IIDobrzański, KrzysztofLKS Olszanica 1864N:49
2526IIKilański, Janusz GLKS Goniec Żarów 1864N:49
2527ICebula, JózefKSz SDK-Lotnik Mielec 1864N:167
2528IIMisztal, PiotrKS Fart Kielce1864N:19
2529I++Wikar, MartynaLKSZ GCKiP Czarna 1864N:355
2530II+Rogoza, Andrzej LUKS Lubartów1864N:44
2531CMFiszer, Bartosz UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1864N:211
2532I++Burdzy, JoannaUKS Orlik Rudnik n/Sanem1863N:332
2533I++Gałyga, Józef Tychy 1863N:273
2534IFilak, RyszardStowarzyszenie Nasz Rymanów1863N:91
2535IKrawiec, Grzegorz KSz Miedź Legnica1862N:250
2536IIMarcjanek, ŁukaszUKS Giecek Radków1862N:9
2537IMarczak, Szymon MUKS SZS Cieszyn1862N:223
2538IMichalik, Marek MKS Sandecja Nowy Sącz 1862N:134
2539IZiółkowski, MarcinUKS Centrum Tczew 1862N:29
2540I++Kowalczyk, Waldemar 1862N:104
2541IIHryszkiewicz, Michał 1861N:31
2542IKacprzak, Karol 1861N:141
2543ILesień, Przemyslaw AZS Poznań 1861N:108
2544I+Ciechoński, PiotrKLIM UKSz Gambit Starachowice 1860N:651
2545I++Cichocka, Urszula SSz Debiut GCK Giżycko 1860N:194
2546I+Jarmużyńska, Kamila KS Laura Chylice1860N:48
2547IWodas, Paweł Bolesławiec1860N:53
2548II+Wróblewski, Szymon 1860N:31
2549IKarp, Piotr MKSz DIAGONALIA Imielin 1860N:60
2550IMostowski, BogusławPyskowice 1860N:58
2551IPelowski, Zdzisław UKS WDA Lipusz1860N:123
2552II+Skorza, KonradUKS Roszada Radom 1860N:32
2553IŁuczak, FilipAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1860N:257
2554ISzukalski, Antoni KS LAURA Chylice1859N:268
2555IIBartnicki, Marcin MTSZ Mińsk Mazowiecki1859N:24
2556IKaczmarek, Alicja LKS Piast Śrem 1859N:28
2557IINawrocki, Karol LKS Chrobry Gniezno 1859N:189
2558IHoffmann, Piotr LKS Piast Śrem 1859N:146
2559IIKrasa, Kasper KS Roszada Żory1859N:104
2560I++Panek, TadeuszMSKŁ "Konradia" Gdańsk1859N:78
2561IIRomański, DariuszOlsztyn 1859N:9
2562II+Hasanov, SahibKSz Maraton Łomża 1858N:14
2563IIMichalski, Rafał UKS Pałac Młodzieży Katowice 1858N:9
2564II+Janowicz, Mateusz KSz Maraton Łomża 1858N:187
2565II+Krupacz, Maciej 1858N:25
2566IPiecowski, MaksymilianMKSz Rybnik 1857N:31
2567IIKaczkowski, MaciejUKS Czternastka Warszawa1857N:238
2568IIHagiel, Sławomir KSz Zefir Boguszowice 1857N:34
2569IZygmunt, Piotrmł. chorąży1857N:77
2570IICiasnocha, MichałRzKSz Rzeszów1857N:151
2571IDrabek, Jan 1856N:260
2572IIMuszyński, MaciejPSSz Pszczyna 1856N:87
2573II+Stoop, JanWOK Wałbrzych1856N:103
2574II+Wojszkun, Tadeusz MCKiE Malbork 1856N:94
2575IIZalewski, DanielKS Legion Legionowo 1856N:58
2576IIŁyszcz, MariuszKraków 1856N:14
2577II+Hałubiec, PiotrSDK Wieluń 1856N:24
2578IIBajorek, Maciej GKSz Kornuty Gorlice1856N:28
2579I+Palka, Dominika KSz Torfarm-64 Toruń 1855N:215
2580IITerochin, Piotr ASSz Miedź Legnica 1855N:37
2581IHandzel, MichałGKSz Hetman II Pilzno 1855N:44
2582IKorzekwa, MarcinMDK Świdnica 1855N:47
2583IKruczyński, MarekUKS Giecek Radków1855N:44
2584I+Sokólski, Aleksander KSz Polonia Wrocław1855N:20
2585IAugustowski, Janusz WKSz 1938 Włocławek 1855N:248
2586IDrela, MichałUniwersytet Śląski w Katowicach 1855N:165
2587IZalewski, Leszek1855N:63
2588IKiljański, Jędrzej Hetman Ostrowiec Św.1855N:9
2589IBitowt, Jacek Piastów1855N:283
2590II+Trzpil, Sylwester Żelechów1855N:18
2591II+Bubas, ŁukaszŁKS Szach-Centrum Łódź1855N:9
2592IIOchman, Sebastian UKS Dziewiątka Sieradz 1854N:24
2593ISantura, Janusz Naleśnictwo Grodziec 1854N:189
2594IKoszowski, Krystian KSz Gambit Świecie 1854N:114
2595II+Rajda, Krystian LZS Victoria Chróścice1854N:28
2596I+Bogawska, Maria RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1854N:14
2597II+Warowny, Marcin KU AZS UMCS Lublin1854N:42
2598IIBiałczak, Piotr1854N:21
2599IUryasz, TomaszGKSz Hetman Pilzno1853N:92
2600IIStawicki, Michał MTS Kwidzyn 1853N:93
2601ISułkowski, Andrzej UKS Pałac Młodzieży Katowice 1853N:270
2602IRusin, Ryszard1853N:161
2603II+Stabla, AleksanderKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1853N:39
2604IGniado, Radosław KSz Start Elbląg 1853N:167
2605II+Zajączkowski, MichałWydział Informatyki1853N:17
2606II+Zawadzki, Łukasz WKSz HETMAN Wałbrzych1853N:22
2607IKowalewska, Agata Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie1852N:109
2608I+Mazur, Anna KSz HETMAN Katowice 1852N:154
2609IWysocki, Mieczyslaw SSz Modus Warszawa1852N:154
2610I++Szeląg, ZuzannaLKS Chrobry Gniezno 1852N:464
2611IStrzelecki, MaciejKSz Piątka Skierniewice1852N:388
2612II+Woźniak, Krzysztof UKS OPP Toruń1852N:20
2613IIMaterniak, Aleksander KS Komunalni Sanok1852N:104
2614Zaitsev, Kyrilo Kijow 1852N:9
2615IWróblewski, MieczysławLublin1851N:154
2616IŁukiewicz, KajaLKS Stomil Bełchatów1851N:80
2617ISobczak, MartaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1851N:220
2618I+Przybylska, Agata WE (s)1851N:128
2619ISzysz, MateuszLksz Lublin 1851N:99
2620ITchórzewski, Kazimierz KS DORS Ruda Śląska 1851N:103
2621IWitusik, JerzyGKSz KORNUTY Gorlice1851N:110
2622IMilczarek, Robert KSz SKOCZEK TROJAŃSKI1851N:118
2623IZielinski, TadeuszKSz LECH-WSUS Poznań 1851N:32
2624IDyjak, Grzegorz Krzeszów Dolny 1851N:25
2625IGrabarczyk, Sylwester SSz Pocztowiec Bydgoszcz1851N:439
2626ILeszczyński, Bartosz KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1851N:47
2627II+Marchlewicz, ArturUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1850N:119
2628IIKaczmarczyk, Paweł ŻTMS Baszta Żnin1850N:45
2629IIIGóra, Tomasz KS DORS Ruda Śląska 1850N:61
2630IGrabowski, DariuszTS-R Hetman Konin 1850N:99
2631I++Wieclawek, Danuta Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie1849N:20
2632IIJóźków, Kacper MGLKS Parnas Oława 1849N:99
2633IPasieka, Marcin SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1849N:328
2634II+Janus, RadosławLKSz GCKiP Czarna 1849N:51
2635IChwalewski, Marek MLKSz Myślenice1849N:150
2636INiezgoda, Boleslaw1849N:39
2637IIStaroń, PiotrKKSz Kraków1848N:36
2638II+Lach, Mateusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1848N:79
2639I++Herman, MonikaKS LAURA Chylice1848N:299
2640IIJanik, Krystian NOK Nakło1848N:33
2641II+Matlak, MarcinSCS SOKÓŁ Chorzów1848N:18
2642IWirtek, Jerzy SCS Sokół Chorzów1848N:76
2643ISokalski, DanielUKSz Hetman Warszawa1848N:244
2644ISzymański, Jan Sierpc1848N:116
2645IBojczewski, RafałLKsz Lublin 1848N:266
2646II+Kopacz, Przemysław TG Sokół Mielec 1848N:9
2647IIKozioł, AndrzejLKS Sparta Lubliniec1847N:58
2648IFałatowicz, PiotrStowarzyszenie Nasz Rymanów1847N:88
2649II+Sobaniec, Dominik KU AZS UMCS Lublin1847N:22
2650ICeglowski, RyszardUKSz Hetman Warszawa1847N:159
2651ILech, Piotr UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1847N:163
2652IWronowski, Stanisław TKSz Tarnobrzeg 1847N:32
2653IReichel, Łukasz1847N:36
2654IISzymański, Jarosław UKS Gambit Świebodzin1847N:11
2655IMatyszkiewicz, Wiktor UKS Czternastka Warszawa1847N:289
2656ILascar, RadosławaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1846N:291
2657IZieliński, Andrzej St Eurobeskidy Łodygowice1846N:240
2658II+Paliwoda, Borys ŻTMS Baszta Żnin1846N:384
2659II+Maczioszek, OliwerUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1846N:51
2660IIPilarski, Dawid Politechnika Opolska1846N:38
2661IWęglarz, JanuszUKS SZACH Wolsztyn1846N:80
2662II+Żuławiński, MariuszPUKS Karolina Tarnów 1846N:13
2663I++Karykowska, AnnaKSz Miedź Legnica1845N:364
2664IStatucki, MaciejKSz Odrodzenie Kożuchów 1845N:53
2665IPrzybył, JózefKielce1845N:114
2666I++Michalska-Konik, MartaRDLP Szczecin - TL Lesko1845N:68
2667IIAbramowski, Arkadiusz MTSz Mińsk Mazowiecki1845N:113
2668IStępniowski, Jakub UKS SP1 Leżajsk1845N:218
2669I++Raczykowska, PaulinaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1845N:389
2670IMalecki, Janusz Pisz1845N:36
2671II+Kacprzak, RobertWOK Wałbrzych1845N:29
2672II+Mackiewicz, Piotr KS 64 Zielona Góra 1844N:34
2673II+Napierała, Sławomir ITS Kopernik Inowrocław1844N:80
2674IIDobrowolski, JanKSz Polonia Wrocław1844N:14
2675II+Żarow, Andrzej Fianchetto Rybnik 1844N:13
2676IBębnik, MałgorzataZS1/UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1843N:139
2677IBłajet, RadosławAZS UMK Toruń1843N:68
2678INiedbał, Piotr University of Sunderland1843N:105
2679IIKasiński, DariuszZMCh Polska YMCA Warszawa 1843N:16
2680IDryja, Szymon UKS SP3 w Bogatyni1842N:317
2681ICzarnolewski, Piotr ITS Kopernik Inowrocław1842N:137
2682II+Krasicki, Dariusz WKSz GANT HETMAN1842N:97
2683IMoryson, Adrian MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1842N:39
2684II+Młynarski, Kamil KLIM UKSz Gambit Starachowice 1842N:114
2685II+Nowacki, KrzysztofMKS EMDEK Bydgoszcz 1841N:78
2686IBobecki, TadeuszIKSz Tęcza Tarnowskie Góry1841N:77
2687IPańczak, TomaszMKS POLONIA II Przemyśl1841N:30
2688II+Labun, Kornel UKS Ósemka Chojnice1841N:27
2689II+Krasuski, PawełKSz Skoczek Siedlce 1841N:31
2690IISołoducha, OlafMKS POGOŃ Prabuty1841N:9
2691IPółtorak, Sebastian UKS Hetman Koronny Trzebinia1841N:213
2692Balinka, Jaroslaw Kalisz1841N:5
2693ILachowicz, Judyta MUKS MDK Śródmieście Wrocław1840N:87
2694IIAdaszewski, PawełUKS SP3 w Bogatyni1840N:80
2695I++Szneider, Kazimierz UKS BASZTA Wodzisław Śląski1840N:290
2696IJasnikowska, DariaWKSz GANT HETMAN1840N:66
2697IKarpiński, Bartłomiej MKS EMDEK Bydgoszcz 1840N:55
2698IISarna, Tomasz StSz Arcymajstry Jaworzno 1840N:9
2699I++Cholewa, MariaAZS Poznań 1840N:84
2700I+Płaneta, WojciechKlub Szachowy Kana Tarnów1840N:301
2701IIKoscielny, Edmond Hénin-Beaumont 1840N:26
2702IKamiński, MariuszSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1840N:47
2703II+Borowski, Przemysław LKS Goniec Żarów1839N:145
2704II+Matuszewski, Maciej UKS Czternastka Warszawa1839N:52
2705IIKorzonek, Marek CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1839N:26
2706II+Jankowski, DawidŻTMS Baszta Żnin1839N:33
2707II+Tyński, Beniamin WKS FLOTA Gdynia1839N:187
2708IIRyszkowski, AdamSRSDiM Węgrów 1839N:16
2709IIMatuszczak, Bartosz OTSz Ostrów Wielkopolski 1839N:14
2710IIBik, Maciej TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1839N:74
2711II+Czajkowski, AlanBARTOSZYCE1839N:18
2712II+Sanetra, Krzysztof1839N:52
2713II+Kucharski, KrzysztofBytów1839N:9
2714I+Wiśniewski, Szymon UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1838N:501
2715IIBronsztejn, Wojciech WIEŻA PĘGÓW 1838N:43
2716IWoda, JanuszKSz LECH-WSUS Poznań 1838N:79
2717IKamiński, Maciej MUKS Stoczek 45 Białystok1838N:351
2718IIDadełło, KrzysztofKSz Polonia Wrocław1838N:41
2719II+Popek, JacekPolitechnika Opolska1838N:8
2720IIGraczyk, Konrad Uniwersytet Śląski w Katowicach 1838N:12
2721II+Ziemski, PrzemysławKS DORS Ruda Śląska 1838N:80
2722II+Sakowski, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1838N:10
2723IKukorowski, Jan LKS Chrobry Gniezno 1838N:396
2724I+Judek, MagdalenaPKO BP S.A. 1838N:13
2725IIDunaj, Konrad Żary 1838N:9
2726IOstalska, Natalia Uniwersytet Łódzki1838N:21
2727II+Rozkrut, Robert WKSz Wołów1837N:28
2728IISyrek, Paweł URANIA II Krosno1837N:13
2729II+Jahr, Przemysław SSz Pocztowiec Bydgoszcz1837N:18
2730IRak, DariuszKSz HETMAN Katowice 1837N:108
2731IDuś, Leszek1837N:163
2732IIMilewski, Karol Wasilków 1837N:29
2733IBorkowski, Adam UKS MDK Otwock1836N:86
2734II+Polarczyk, Paweł Poznań 1836N:19
2735IIWirowski, Piotr Łódź 1836N:15
2736IJaworski, Mateusz Hetman Wschowa1836N:27
2737ISkawiński, MarcinUKS MDK Radom 1836N:22
2738IOlejarczyk, WojciechKS Korona Zakrzewo1836N:26
2739II+Czechowski, Jakub KSz Stilon Gorzów Wlkp.1836N:338
2740II+Pera, AdamOTSz Ostrów Wielkopolski 1836N:6
2741I++Glapa, Anna I LO Leszno 1835N:279
2742IIZiehm, Robert Stawiguda 1835N:9
2743II+Rudnik, Lukasz1835N:31
2744IIMerta, Robert OKSz Społem Opole1835N:50
2745IIŻochowski, WiesławUKS Hetman Michałowice 1835N:9
2746IIBajek, MarekGZSN Start Gorzów Wlkp.1835N:31
2747II+Fryzowski, Grzegorz UMKSz Jaćwież Suwałki1835N:9
2748IIWojtyra, Dariusz1835N:8
2749IZgoda, Damian MKSz Gryf Dębica 1834N:78
2750II+Jadachowski, Tomasz 1834N:6
2751IRadzicki, WiesławBaszta Złotoryja 1834N:100
2752II+Dominiczak, AdrianUKS Czternastka Warszawa1834N:53
2753IIDyrkacz, Janusz LKS Kańczuga 1834N:33
2754IITuszkiewicz, JakubAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1834N:63
2755IIWojciechowski, ŁukaszWrocław1834N:22
2756II+Wierzejski, DanielGrodzisk Maz. 1834N:9
2757IIGoździejewski, Karol MCKIE Malbork 1834N:8
2758II+Szreder, Tomasz Toruń1834N:22
2759I+Pacak, Patrycja Politechnika Rzeszowska 1833N:70
2760IHanusek, SławomirUKS Szach Wolsztyn1833N:11
2761IKyrychenko, MykolaLwów 1833N:8
2762IKwiatkowski, WlodzimierzKS Sparta Nasielsk1833N:75
2763IIWagiel, Michał UKS Zadrna Kamienna Góra 1833N:28
2764IGigoń, StanisławStI EUROBESKIDY Łodygowice 1833N:118
2765IIRabczewski, AdamSkwierzyna1833N:52
2766ISaik, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1833N:23
2767IKubin, Aleksander Śląski Rybnik 1833N:131
2768IIBudnicki, Maciej; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II 1833N:19
2769IModlich, Kacper Akademia Szachowa Gliwice 1832N:328
2770IIGądek, Michał KS Polanica-Zdrój1832N:27
2771IMajor, Bogusław1832N:68
2772IIPokarowski, MaciejKU AZS UM Lublin1832N:35
2773IIJaroszewicz, DawidSłupsk - pw. św. Józefa1832N:8
2774II+Wiaderny, Łukasz 1832N:21
2775IIPrzeniosło, Zbigniew Częstochowa1832N:8
2776IWawrzyniak, PawełUKS Szach Wolsztyn1832N:98
2777IIKrzyszewski, Tomasz STMGK Strzelce Krajeńskie1832N:108
2778IGrudzień, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1831N:10
2779II+Kaput, RomanKLIM UKSz Gambit Starachowice 1831N:37
2780ISteczek, MałgorzataTS-R Hetman Konin 1831N:107
2781I+Czarniecka, Aleksandra1831N:454
2782IIOlszewski, Paweł MGLKS Parnas Oława 1831N:36
2783IKiedrowski, Albin UKS Ósemka Chojnice1831N:36
2784IISkiba, JakubPionki1831N:32
2785IIKawa, Piotr S-KKS Przemyśl 1831N:15
2786IIŁuka, DariuszRzKSz Rzeszów1830N:19
2787II+Dudek, DawidUKS Piast Bolków 1830N:23
2788ISzydełko, KazimierzUKS GIECEK Radków1830N:169
2789IIHadzicki, TomaszJW 4231 Komprachcice1830N:20
2790IIStryjski, Kazimierz Tychy 1830N:22
2791IPrzerwa, SebastianUKS Smecz Konin 1830N:122
2792IIHrynkiewicz, JakubMKS przy MDK Trzcianka1830N:9
2793IIKoper, Konrad Raszyn Poznań1830N:67
2794IBąchór, TomaszUKS Czarny Koń Olkusz1830N:172
2795II+Bober, Wojciech KSz Start Elbląg 1830N:148
2796II+Drożdżyński, Arkadiusz KSz LECH-WSUS Poznań 1830N:20
2797II+Górniak, JózefKS Wisłoka Dębica 1830N:69
2798IPańczuk, JoannaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1829N:90
2799I+Kaniewska, Emilia KSz Polonia Warszawa1829N:204
2800I+Krynicki, HenrykLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1829N:233
2801II+Bobryk, KonradSKS SMOL - BUD Giżycko 1829N:109
2802IKwiatkowski, Andrzej1829N:66
2803IKliś, MichałTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1829N:117
2804IIJarczewski, Krzysztof SCS Sokół Chorzów1829N:22
2805II+Belka, AndrzejZakrzewo1829N:9
2806IIMurawski, Jacek Kozienice 1829N:11
2807IIGutowski, ZbigniewMPZSzach Kraków1829N:8
2808II+Soja, AdamUKS SP1 Leżajsk1829N:41
2809IKawaler, Adam MUKS MDK Śródmieście Wrocław1828N:432
2810IIŚnihur, Adam UKS Smecz Konin 1828N:226
2811kStefański, RobertTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1828N:124
2812I++Jarmużek, Karolina KSz LECH-WSUS Poznań 1828N:212
2813IŻak, PawełKS Polanica-Zdrój1828N:85
2814IIZiemba, Artur ŁKS Szach-Centrum Łódź1828N:49
2815II+Kuban, Wiesław MLKS Ostródzianka Ostróda 1828N:31
2816IISkocz, Maciej GZSN Start Gorzów Wlkp.1828N:32
2817ICzyżykiewicz, RafalTKKF Drogowiec Kraków1828N:53
2818IIOleksa, MarcinLUKKS Kielce1828N:17
2819II+Franiak, Leszek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1828N:50
2820IILewandowski, MichałUKS OPP Toruń1827N:34
2821kZaboklicki, ZbigniewTKKF Drogowiec Kraków1827N:182
2822II+Jagiela, AndrzejPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1827N:65
2823II+Posłuszny, TomaszGimnazjum Nr 10 Jastrzębie Zdrój1827N:344
2824IKisiel, Gerhard LZS SSz PAT Ligota Dolna1827N:23
2825II+Kovalchuk, VasylKS Legion Legionowo 1827N:56
2826IIMantorski, Robert Siły Powietrzne1827N:24
2827IIUmiński, Krzysztof LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1827N:4
2828II+Brzek, Damian KSz. Javena Hańcza Suwałki1827N:44
2829IISzymański, Marek Sarnaki 1827N:43
2830IINowak, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 1827N:5
2831IIBłaszczak, Karol SDK Wieluń 1827N:15
2832IIBrynda, Michał MLKS Czarni Olecko1827N:14
2833IINowak, MarekTKSzach Tarnobrzeg1827N:12
2834IPolek, MarekKKSz Kraków1826N:133
2835II+Tokarz, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław1826N:309
2836IISiedlecki, Adam LZS Victoria Chróścice1826N:33
2837IIMajdan, DamianŻTMS Baszta Żnin1826N:46
2838IPyka, Sławomir STMGK Strzelce Krajeńskie1826N:292
2839IIŻegota, AndrzejUKS Hetman Częstochowa 1826N:59
2840IIŻukow, Sławomir Konopiska 1826N:11
2841ISlomski, Arkadiusz1826N:372
2842I++Jarocka, LiwiaGimnazjum nr 24 Gdynia1826N:360
2843IJanicki, Rafał LKS Piast Śrem 1826N:169
2844II+Olejniczak, Romuald UKS ZSO Włoszakowice 1826N:34
2845IIOstręga, Przemysław KSz Start Elbląg 1826N:13
2846IIDec, ŁukaszMZKS Unia Nowa Sarzyna1825N:21
2847IBabiarz, ArkadiuszRzKSz Rzeszów1825N:436
2848IWojtowicz, Stanisław WOK Wałbrzych1825N:61
2849IMuc, Zbigniew UKS 21 Podlesie 1825N:128
2850IWalkowski, MiłoszUKS ZSO Włoszakowice 1825N:262
2851IILitowski, Jakub KSz Torfarm-64 Toruń 1825N:10
2852IISobkowski, KrzysztofBKS Chemik Bydgoszcz1825N:18
2853IBaranowicz, Jan UKS Caissa Warszawa 1825N:100
2854IIŁąpieś, ŁukaszUKS GOK Zduny 1825N:9
2855IIKrupinski, Robert KSz Maraton Łomża 1825N:9
2856IIJędryczka, Jakub Płock1825N:14
2857II+Kaciotys, Mieczysław GKSONiS Jantar Gdańsk1825N:60
2858IIOsada, Kacper UKSz Ziemowit Złotów1825N:8
2859IIAugustyn, Jan RzKSz Rzeszów1825N:43
2860IIHekman, Dominik Biskupiec 1825N:17
2861IIGrodzicki, Tomasz KSz Torfarm-64 Toruń 1825N:18
2862IIMichałek, ArturMKS Rokita Brzeg Dolny1825N:10
2863IIKirszenstein, LukaszGniew 1824N:8
2864II+Nowaczyk, MikołajKSz LECH-WSUS Poznań 1824N:139
2865IIStępień, PiotrMKSZ Rybnik 1824N:36
2866IILipka, JanMCKiS Jaworzno1824N:6
2867II+Redzisz, MichałGimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II Warszawa 1824N:441
2868II+Pisarski, HubertSiedlce 1824N:30
2869IZyśko, TeresaWKSz GANT HETMAN1823N:44
2870IIŻółtański, Grzegorz MGOK Mrocza 1823N:4
2871IGorzkiewicz, MartaLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1823N:41
2872ISmolenska, Olga TS-R Hetman Konin 1823N:11
2873II+Kołodziej, BogdanGłuchołazy1823N:25
2874IPrandzioch, DorotaPUKS Rodło Opole 1822N:11
2875IIHryszkiewicz, MarcinWyszków1822N:47
2876IIBruch, Tomasz M-GOK GAMBIT Ślesin1822N:147
2877IITatarynowicz, Jerzy Skwierzyna1822N:73
2878II+Dulęba, RomanTMS ROSZADA Gliwice 1822N:23
2879IICiupek, Andrzej MCKiS Jaworzno1822N:11
2880IIGładysiak, Arkadiusz KSz ZEFIR Boguszowice 1822N:8
2881ISołtyk, Leszek (Elbląg) 1822N:85
2882IIGąsiorek, Dariusz1822N:8
2883II+Kala, Franciszek1822N:27
2884IKowalewski, Władysław KKSz Kraków1822N:201
2885IStopka, Tomasz1822N:35
2886IOchędzan, TymonSP 17 Kalisz1822N:297
2887IIRadziwonowicz, AndrzejMońki1822N:6
2888IINowacki, Adam KSz HETMAN Katowice 1822N:23
2889II+Mroziński, BenedyktLKS Promień Kowalewo Pom.1822N:10
2890IIHinc, PawełRaszyn Poznań1822N:18
2891II+Ks. Wądrzyk, ZbigniewGdańsk; Arch. Gdańska 1822N:9
2892IIŁoś, Paweł Trzebnica 1821N:4
2893II+Gałka, Kazimierz 1821N:33
2894II+Janczak, AndrzejLUKS Tempo Ożarów 1821N:7
2895II+Pogorzelski, Adrian MKS przy MDK Trzcianka1821N:23
2896IJuszkowski, Kamil KSz Maraton Łomża 1821N:46
2897II+Sobolewski, Mieszko 1821N:9
2898IIJaroszonek, Łukasz Lasker Barlinek 1821N:6
2899II+Gzieł, DamianKTS Kalisz1821N:4
2900IKmiecik, Emilia UKS Debiut Przedwojów1820N:46
2901I+Rychlik, Bogdan Węgrów1820N:373
2902IKupryjanczyk, Jan JKSz-W Jarocin1820N:56
2903II+Bezimienny, DanielUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1820N:7
2904ITrendowski, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn1820N:438
2905IIKopera, Marek UKS Zadrna Kamienna Góra 1820N:57
2906IIChoiński, AndrzejKSz Maraton Łomża 1820N:8
2907II+Pierzga, Józef LKS Płomień Limanowa1820N:9
2908IKozielski, MirosławLUKS FENIKS Mrocza1820N:63
2909II+Macherzyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 1820N:13
2910IBiałowąs, IngaI LO Przemyśl1819N:105
2911IFilipek, Halina UKS Rotmistrz Grudziądz1819N:49
2912IILuty, Mariusz UKS Refleks Gościno1819N:22
2913IIKasperek, Krzysztof OLIMPIJCZYK Chrzanów 1819N:64
2914IILipka, Ignacy PKS AGAPE Białołęka1819N:4
2915II+Gryglewicz, Tadeusz ZRYW Słupsk1819N:135
2916IIKowalik, Waldemar WKSz HETMAN 1819N:80
2917II+Grzenkowicz, PrzemysławPKS Wiatrak Bydgoszcz 1819N:45
2918ITheuss, TomaszMLKS Krajna Sępólno Kr. 1819N:61
2919IIKołoczek, Henryk KS Korona Kraków 1819N:16
2920IIStudent, Patryk GKS Gwarek Ornontowice1819N:45
2921ISiergiej, Izabela KU AZS UMK Toruń 1819N:7
2922IIMałaszek, JakubUKS Pałac Nieborów1819N:9
2923IPawłowski, RafałPP1819N:82
2924IIŁada, Damian SKS Orlik Brzeg 1819N:51
2925IDzienisiuk, Janusz1819N:16
2926IIRokita, Mirosław KU AZS UMCS Lublin1819N:37
2927II+Grochulski, Krzysztof SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1819N:33
2928II+Sondej, Mateusz Katolicki Klub Sportowy Victora 1819N:9
2929IMazur, EugeniuszKSz DRAKON Lublin 1819N:55
2930IIŚwiec, RobertKS KORONA Zakrzewo1819N:7
2931IIDworak, Artur PUKS Karolina Tarnów 1819N:9
2932IIKwiatkowski, Paweł Płock1819N:16
2933II+Kryszkiewicz, Mariusz MKS POGOŃ Prabuty1819N:9
2934ISzczurek, Natalia KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1818N:45
2935IIKozek, Wojciech MAZSzach w Warszawie1818N:26
2936IISkwarek, Hubert UKS MDK Otwock1818N:70
2937IIKuzan, Henryk 1818N:8
2938IHalecki, Grzegorz Stowarzyszenie Nasz Rymanów1818N:91
2939IJankowski, Wiesław CK Łubianka1818N:56
2940IIKwaśniewski, PawełKSz Górnik Lędziny1818N:97
2941IIBendyk, MaciejLZS Gniew 1818N:8
2942IIWierzbicki, Łukasz 1818N:9
2943IIMydłowski, Przemysław 1818N:7
2944IIWeisigh, JoachimKSz Lasker w Barlinku 1818N:13
2945IISzarmach, Andrzej COR CORDIUM Starogard Gdański1818N:41
2946Iivonen, Markku 1818N:9
2947II+Mackiewicz, Artur LZS Kordian Bliżyn 1818N:28
2948IPawłowski, Sławomir AZS KUL Lublin1818N:106
2949IIWroński, Michał UKS Centrum Tczew 1818N:8
2950II+Gajdamowicz, Adrian KSz Polonia Wrocław1817N:79
2951II+Slany, Wiktor KS Carbo-Gliwice Gliwice1817N:274
2952IIMiczek, SzczepanKKSz Urania Krosno1817N:21
2953IIZajewski, ZbigniewOstrołęka 1817N:5
2954II+Magierowski, Stanisław 1817N:16
2955IGorczyca, Piotr Gliwice 1817N:60
2956II+Stanaszek, MariuszTKKF Drogowiec Kraków1817N:12
2957II+Opaliński, Krzysztof LUKS GOK Samborowo1817N:34
2958IDogiel, LeszekMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1817N:45
2959IIKwaśnicki, Andrzej KS Polanica-Zdrój1817N:29
2960IISzota, ArkadiuszDwie Wieże Dzierżoniów 1817N:5
2961IIWojciech, DanielWKSz GANT HETMAN1816N:14
2962IICierczek, Mateusz GKSz Hetman Pilzno1816N:10
2963IIKuprowski, Czesław WKSz Wołów1816N:11
2964II+Nawrocki, Marek LKS Chrobry Gniezno 1816N:170
2965ICieraszewski, Piotr SCS Sokół Chorzów1816N:66
2966II+Michalski, ArturLUKKS Kielce1816N:17
2967I+Krzywnicka, Maria KSz Gryf Szczecin 1816N:279
2968II+Guz, PiotrBielsko-Biała1816N:9
2969IFic, Wiesław LKS Parnas Stara Wieś1816N:9
2970I++Kindler, Karolina UKS Korona Gdańsk1815N:425
2971IIKiebała, Dariusz KS Granit Wysoka Strzyżowska 1815N:4
2972IIPozimski, SzymonKatowice1815N:17
2973IKupsik, JoannaASSz Lipno Stęszew 1815N:217
2974II+Sikora, TomaszUKS KSM Tęcza Kościan 1815N:12
2975IIRosiński, KamilMGOK Mrocza 1815N:24
2976IIHarasim, Wiesław Olsztyn 1815N:18
2977IIDębski, Błażej 1815N:7
2978I+Sowa, WiktoriaUKS Rodło Opole1815N:184
2979II+Bienkiewicz, Adam 1815N:14
2980IIKonstanczuk, Jaroslaw LUKSz Orient Sokółka1815N:7
2981IINikonenko, Ilya Wrocław1815N:5
2982IINowak, JakubUKS SP3 w Bogatyni1814N:12
2983IRacławicki, Kacper UKS Rodło Opole1814N:211
2984IIWianecki, Mateusz UKS GIECEK Radków1814N:28
2985IPartyka, MałgorzataSTMGK Strzelce Krajeńskie1814N:70
2986IINowakowski, Jarosław OSz Baszta Szamotuły 1814N:53
2987II+Lelito, Dawid MKS Sandecja Nowy Sącz 1814N:57
2988II+Trojanowski, Rafał LKS Płomień Limanowa1814N:9
2989IIWilgosz, Tomasz MGLKS Parnas Oława 1814N:7
2990IIMajdziński, MichałUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1813N:2
2991II+Kiełbratowski, MaciejNFZ 1813N:65
2992IIGarbacz, Marcin LKS Goniec Zarow1813N:6
2993IWięckowski, RyszardWKSz GANT HETMAN1813N:56
2994IIRozmus, Marek MGLKS Parnas Oława 1813N:37
2995II+Koscianski, Roman UKS KSM Tęcza Kościan 1813N:5
2996IICzoch, KarolUKS Zadrna Kamienna Góra 1813N:144
2997IISitek, DawidKSz Zefir Boguszowice 1813N:139
2998IISzyndler, Jarosław SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1813N:8
2999IISikorski, Roman Kobylnica 1813N:16
3000IIKiwilsza, Piotr 1813N:157
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)