ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20269)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24726);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34788)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (140);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13730)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12397);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
2501ISzymanski, Leszek KSz LECH-WSUS Poznań 1875N:128
2502INowicki, PiotrKS 64 Zielona Góra 1875N:129
2503IZoch, TomaszBielsk Podlaski 1875N:86
2504IKretowicz, PiotrGKSz Kornuty Gorlice1875N:95
2505IBrodacki, Bernard LKS Sparta Lubliniec1874N:89
2506IIWrzałek, Piotr KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1874N:43
2507IStrzelecki, MaciejKS Piątka Skierniewice 1874N:431
2508IWolski, MarcinZAKŁAD KARNY nr 1 Strzelce Opolskie1874N:78
2509IPiechota, Izabela OSz Baszta Szamotuły 1873N:61
2510I+Sacharewicz, KrzysztofUKSz Hetman Warszawa1873N:428
2511IPawłowski, PawełUKS OPP Toruń1873N:127
2512II+Wolniaczyk, Bartosz UKS Piątka Wieluń 1873N:185
2513I+Barc, Michał 1873N:140
2514IChmielewski, Miroslaw TS-R Hetman Konin 1873N:68
2515IBartkiewicz, Paweł LUKKS Miedziana Góra 1873N:76
2516I+Jaśnikowska, Małgorzata OTSz Ostrów Wielkopolski 1872N:119
2517II+Dobrzański, KrzysztofLKS Olszanica 1872N:58
2518IModlich, PiotrAkademia Szachowa Gliwice 1872N:332
2519INowak, Edward LKS Lotos Jabłonna 1872N:51
2520IJanowicz, Mateusz KSz Maraton Łomża 1872N:196
2521IBiskupski, JanZRYW Słupsk1872N:91
2522II+Oginski, JanSSz Modus Warszawa1872N:31
2523I+Szulgacz, MaciejPKS Wiatrak Bydgoszcz 1871N:107
2524IBrożyna, DamianSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1871N:75
2525IProkopski, TadeuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1871N:32
2526kWidera, Jan KS Polanica-Zdrój1871N:229
2527IIDudzik, Łukasz WKS Górnovia Górno1871N:63
2528IKrzemiński, SebastianTS Wisła Kraków 1871N:259
2529IJackowski, RyszardSKF KORSARZ Gdynia1871N:86
2530ILelito, Jerzy Siemiatycze 1871N:49
2531ICyra, TomaszKomenda Główna Straży Granicznej 1871N:19
2532IMarzec, Krzysztof Wieża Budowlani Bartoszyce 1871N:44
2533IWróblewski, Mieczysław1870N:163
2534I++Kindler, Karolina UKS Korona Gdańsk1870N:471
2535IKlimczok, KrystianMKSz DIAGONALIA Imielin 1870N:76
2536IPelowski, Zdzisław UKS WDA Lipusz1870N:125
2537II+Milewski, Karol Wasilków 1870N:44
2538IZiółkowski, MarcinUKS Centrum Tczew 1870N:31
2539INowakowski, Jan OKSz Społem Opole1870N:144
2540IGuc, Mieczyslaw Stary Sącz 1870N:62
2541IDelekta, Anna MTSz Mińsk Mazowiecki1869N:94
2542II+Ziemniak, GrzegorzRzKSz Rzeszów1869N:17
2543I++Baranska, MonikaKSz SKOCZEK TROJAŃSKI1869N:151
2544IWawrzyniak, PawełUKS Szach Wolsztyn1869N:116
2545I++Strzelczyk, AnnaMKS Polonia Warszawa1868N:11
2546I+Korcz, Daniel MCKiS Jaworzno1868N:361
2547II+Iwanicki, Ryszard LKS Olszanica 1868N:30
2548II+Bandyk, Sebastian UKS przy SP 8 Chrzanów 1868N:211
2549ILipiak, Mateusz UKS SP11 Skoczek Tczew1868N:266
2550IKrzywoń, LeszekMKS Polonia Przemyśl 1868N:42
2551IGrzesik, GracjanGrzesik 1868N:355
2552II+Knapik, LucjanOLIMPIJCZYK Chrzanów 1868N:62
2553IWalczak, Lucjan MDK II Jasło 1868N:62
2554II+Schils, Heinz BKS Chemik Bydgoszcz1868N:99
2555II+Weichhold, ŁukaszPolitechnika Gdańska 1867N:16
2556IGaj, Szymon LKSz GCKiP Czarna 1867N:439
2557IKarp, Piotr MKSz DIAGONALIA Imielin 1867N:64
2558II+Wodzyński, Mieszko KSz TORFARM-64 Toruń 1867N:18
2559II+Albin, Grzegorz MCKIE Malbork 1867N:66
2560II+Pera, AdamOTSz Ostrów Wielkopolski 1867N:13
2561IOlchówko, Marika TMS Roszada Gliwice 1866N:118
2562IGraczyk, NataliaUniwersytet Śląski w Katowicach 1866N:135
2563IIDąbrowski, MikołajUKS Hetman Michałowice 1866N:345
2564IIMironowicz, Karol Uniwersytet Szczeciński1866N:79
2565IChomiuk, Łukasz1866N:49
2566IChwalewski, Marek Lublin1866N:159
2567I++Wilk, Oktawia LKS Chrobry Gniezno 1865N:402
2568ICzaplak, ŁukaszMKS MOS Wieliczka 1865N:50
2569IKotłowska, AnnaKKS Ormuzd Kartuzy1865N:195
2570I+Sokólski, Aleksander KSz Polonia Wrocław1865N:21
2571ISkiba, KrzysztofTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1865N:221
2572IGrabarczyk, Sylwester SSz Pocztowiec Bydgoszcz1865N:503
2573II+Karpacz, PiotrIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 1864N:211
2574ISawicki, Wojciech 1864N:296
2575ICebula, JózefKSz SDK-Lotnik Mielec 1864N:167
2576IGromada, AndrzejKS Unia Bieruń Stary 1864N:232
2577IIMisztal, PiotrKS Fart Kielce1864N:19
2578I++Korpalska, Joanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1863N:309
2579I++Burdzy, JoannaUKS Orlik Rudnik n/Sanem1863N:332
2580IZieliński, Andrzej St Eurobeskidy Łodygowice1863N:275
2581IFilak, RyszardStowarzyszenie Nasz Rymanów1863N:91
2582I++Kozaczyńska, AleksandraMUKS Stoczek 45 Białystok1863N:290
2583II+Hadzicki, Tomasz91 BATALION LOGISTYCZNY Komprachcice1863N:29
2584IChrobak, PiotrKSz Silesia Racibórz 1863N:66
2585IKowalewicz, KacperUKS Szach Wolsztyn1862N:250
2586IIMarcjanek, ŁukaszUKS Giecek Radków1862N:9
2587I+Kmiecik, Emilia UKS Debiut Przedwojów1862N:63
2588IKawałko, AdamKSz Polonia Wrocław1862N:215
2589IMoryson, Adrian MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1862N:55
2590IIHryszkiewicz, Michał Wyszków1861N:31
2591IPrzerwa, Waldemar TAKTYK Szczecinek*1861N:141
2592I+Palka, Dominika KSz Torfarm-64 Toruń 1860N:223
2593I++Pluta, NataliaMCKiS Jaworzno1860N:353
2594I++Cichocka, Urszula SSz Debiut GCK Giżycko 1860N:194
2595I+Jarmużyńska, Kamila KS LAURA Chylice1860N:48
2596IWodas, Paweł Bolesławiec1860N:53
2597II+Wróblewski, Szymon 1860N:31
2598ISklepiński, ArturRaszyn Poznań1860N:123
2599IJopek, KrzysztofSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1860N:103
2600I++Rant, Izabela AZS UMK Toruń1860N:23
2601IKwaśniak, Tomasz INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH Warszawa 1860N:108
2602IIKrasa, Kasper KS Roszada Żory1860N:105
2603IKozielski, MirosławLUKS FENIKS Mrocza1860N:90
2604IIKrzyszewski, Tomasz STMGK Strzelce Krajeńskie1860N:124
2605IIBartnicki, Marcin MTSZ Mińsk Mazowiecki1859N:24
2606IPasieka, Marcin SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1859N:352
2607IKaczmarek, Alicja LKS Piast Śrem 1859N:28
2608IINawrocki, Karol LKS Chrobry Gniezno 1859N:189
2609IBłajet, RadosławAZS UMK Toruń1859N:106
2610II+Gołębiewski, MarekKS LAURA Chylice1859N:81
2611I+Sawczuk, Czesław 1859N:109
2612I++Panek, TadeuszGdańsk 1859N:78
2613IIRomański, DariuszOlsztyn 1859N:9
2614IIOchman, Sebastian UKS Dziewiątka Sieradz 1858N:30
2615II+Szczuraszyk, JarosławMUKS MDK Śródmieście Wrocław1858N:236
2616IWoda, JanuszKSz LECH-WSUS Poznań 1858N:86
2617II+Hasanov, SahibKSz Maraton Łomża 1858N:14
2618IIMichalski, Rafał UKS Pałac Młodzieży Katowice 1858N:9
2619ILisiecki, RobertLKS Piast Śrem 1858N:289
2620IBassa, JarosławITS Kopernik Inowrocław1858N:96
2621ITymrakiewicz, MarcinLZS Goniec Kluczbork1858N:38
2622IZygmunt, PiotrKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1858N:104
2623kSzewczak, Andrzej LKS Wrzos Miedzyborów1858N:189
2624II+Kubicki, MariuszITS Kopernik Inowrocław1858N:56
2625IKrupacz, Maciej 1858N:25
2626I++Kozubal, Aleksandra UKS SP 1 Brzozów 1857N:306
2627IPiecowski, MaksymilianMKSz Rybnik 1857N:31
2628IIKaczkowski, MaciejUKS Czternastka Warszawa1857N:238
2629IIHagiel, Sławomir KSz Zefir Boguszowice 1857N:34
2630IRichter, Bronisław Katowice1857N:130
2631IGalant, IreneuszWKSz GANT HETMAN1857N:177
2632II+Korolewicz, PawełKSz Polonia Wrocław1856N:335
2633IDrabek, Jan 1856N:260
2634IIMuszyński, MaciejPSSz Pszczyna 1856N:87
2635IIZalewski, DanielKS Legion Legionowo 1856N:58
2636IISzymański, Jarosław UKS Gambit Świebodzin1856N:15
2637IIŁyszcz, MariuszKraków 1856N:14
2638II+Hałubiec, PiotrSDK Wieluń 1856N:24
2639IIBajorek, Maciej GKSz Kornuty Gorlice1856N:28
2640IITerochin, Piotr ASSz Miedź Legnica 1855N:37
2641IHandzel, MichałGKSz Hetman II Pilzno 1855N:44
2642IKorzekwa, Marcin1855N:47
2643IMilczarek, Robert KSz SKOCZEK TROJAŃSKI1855N:120
2644IDrela, MichałUniwersytet Śląski w Katowicach 1855N:165
2645IZalewski, Leszek1855N:63
2646I++Kulpa, ZuzannaSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1855N:501
2647IKiljański, Jędrzej Hetman Ostrowiec Św.1855N:9
2648IKubin, Aleksander 1855N:158
2649II+Trzpil, Sylwester Żelechów1855N:18
2650II+Bubas, ŁukaszŁKS Szach-Centrum Łódź1855N:9
2651IOlejarczyk, WojciechKS KORONA Zakrzewo1855N:33
2652IKoszowski, Krystian KSz Gambit Świecie 1854N:114
2653II+Rajda, Krystian LZS Victoria Chróścice1854N:28
2654I+Bogawska, Maria RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1854N:14
2655INiedbał, Piotr University of Sunderland1854N:127
2656II+Warowny, Marcin KU AZS UMCS Lublin1854N:42
2657IIBiałczak, Piotr1854N:21
2658IUryasz, TomaszGKSz Hetman Pilzno1853N:92
2659IIStawicki, Michał MTS Kwidzyn 1853N:93
2660IStrojek, KazimierzBiałystok1853N:151
2661II+Stabla, AleksanderKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1853N:39
2662II+Zajączkowski, MichałWydział Informatyki1853N:17
2663IZawadzki, Łukasz WKSz HETMAN Wałbrzych1853N:22
2664IKowalewska, Agata UKS Czternastka Warszawa1852N:109
2665IMastalarz, Józef KSz Polonia Wrocław1852N:252
2666I+Karczyński, Lech UKS WDA Lipusz1852N:353
2667II+Woźniak, Krzysztof UKS OPP Toruń1852N:20
2668IIOleksa, MarcinLUKKS Kielce1852N:38
2669Zaitsev, Kyrilo Kijow 1852N:9
2670IŁukiewicz, KajaLKS Stomil Bełchatów1851N:80
2671ISobczak, MartaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1851N:220
2672ISzysz, MateuszLksz Lublin 1851N:99
2673IWitusik, JerzyGKSz Kornuty Gorlice1851N:110
2674IZielinski, TadeuszKSz LECH-WSUS Poznań 1851N:32
2675IDyjak, Grzegorz Krzeszów Dolny 1851N:25
2676IGuca, Krzysztof Częstochowa1851N:75
2677INajdzionek, Boleslaw1851N:192
2678ISzymański, Jan Sierpc1851N:139
2679ILeszczyński, Bartosz KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1851N:47
2680II+Marchlewicz, ArturUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1850N:119
2681IIKaczmarczyk, Paweł ŻTMS Baszta Żnin1850N:45
2682ISteczek, MałgorzataTS-R Hetman Konin 1850N:112
2683II+Góra, Tomasz KS DORS Ruda Śląska 1850N:61
2684IIOlszewski, Paweł MGLKS Parnas Oława 1850N:46
2685IKrasicki, Dariusz LKS Polonia Poraj 1850N:105
2686I++Wieclawek, Danuta Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie1849N:20
2687IIJóźków, Kacper MGLKS Parnas Oława 1849N:99
2688IBobecki, TadeuszIKSz Tęcza Tarnowskie Góry1849N:86
2689II+Janus, RadosławLKSz GCKiP Czarna 1849N:51
2690IPikulinski, Janusz1849N:146
2691II+Michałek, ArturMKS Rokita Brzeg Dolny1849N:22
2692ILachowicz, Judyta MUKS MDK Śródmieście Wrocław1848N:89
2693I+Przybylska, Agata UKS Szach Gryfice 1848N:130
2694IIStaroń, PiotrKKSz Kraków1848N:36
2695ISułkowski, Andrzej UKS Pałac Młodzieży Katowice 1848N:277
2696I++Buchta, Agnieszka UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1848N:435
2697IDoliński, PiotrPKS Wiatrak Bydgoszcz 1848N:80
2698II+Matlak, MarcinSCS SOKÓŁ Chorzów1848N:18
2699ISokalski, DanielUKSz Hetman Warszawa1848N:244
2700IStolarski, Adam KSz Gryf Szczecin 1848N:245
2701IIKozioł, AndrzejLKS Sparta Lubliniec1847N:58
2702ILach, Mateusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1847N:88
2703IFałatowicz, PiotrStowarzyszenie Nasz Rymanów1847N:88
2704II+Sobaniec, Dominik UMCS Lublin 1847N:22
2705I++Herman, MonikaKS LAURA Chylice1847N:307
2706IWronowski, Stanisław TKSz Tarnobrzeg 1847N:32
2707IReichel, Łukasz1847N:36
2708IIAugustyn, Jan RzKSz Rzeszów1847N:52
2709I++Chmielewska, Joanna UKS Czternastka Warszawa1846N:118
2710ISuder, JakubMAT Myślenice1846N:347
2711IIPilarski, Dawid Politechnika Opolska1846N:38
2712IMostowski, BogusławSCS Sokół Chorzów1846N:66
2713IKomorniczak, Zdzislaw KLIM UKSz Gambit Starachowice 1846N:49
2714IBąk, StanisławKrosno Turaszówka, Arch. Przemyska 1846N:88
2715II+Żuławiński, MariuszPUKS Karolina Tarnów 1846N:13
2716IStatucki, MaciejKSz Odrodzenie Kożuchów 1845N:53
2717I++Michalska, MartaLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1845N:68
2718IIAbramowski, Arkadiusz Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku1845N:113
2719ICzarnolewski, Piotr ITS Kopernik Inowrocław1845N:153
2720IKwiecien, Jacek KKSz Kraków1845N:62
2721IŻełajtys, Jozef JANTAR Gdańsk1845N:239
2722IIGąsiorek, Dariusz1845N:17
2723IMalecki, Janusz SKS SMOL - BUD Giżycko 1845N:36
2724II+Kacprzak, RobertWOK Wałbrzych1845N:29
2725kDwilewicz, AgataKSz Polonia Wrocław1844N:328
2726II+Mackiewicz, Piotr KS 64 Zielona Góra 1844N:34
2727IKaleta, JózefKSz Górnik Lędziny1844N:26
2728IIDobrowolski, JanKSz Polonia Wrocław1844N:14
2729II+Żarow, Andrzej Fianchetto Rybnik 1844N:13
2730IBębnik, MałgorzataZS1/UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1843N:139
2731ITchórzewski, Kazimierz Ruda Śląska 1843N:108
2732I++Ciechoński, PiotrKLIM UKSz Gambit Starachowice 1843N:773
2733I+Kaczmarek, PiotrLKS Piast Śrem 1843N:183
2734IWielek, ThomasUKS 21 Podlesie 1843N:244
2735IIKasiński, DariuszZMCh Polska YMCA Warszawa 1843N:16
2736IMłynarski, Kamil KLIM UKSz Gambit Starachowice 1843N:187
2737II+Stoop, JanWOK Wałbrzych1842N:108
2738IINowak, MarekTKSzach Tarnobrzeg1842N:21
2739IMatyszkiewicz, Wiktor UKS Czternastka Warszawa1842N:390
2740II+Nowacki, KrzysztofMKS EMDEK Bydgoszcz 1841N:78
2741IPańczak, TomaszMKS POLONIA II Przemyśl1841N:30
2742II+Labun, Kornel UKS Ósemka Chojnice1841N:27
2743Balinka, Jaroslaw Kalisz1841N:5
2744IIAdaszewski, PawełUKS SP3 w Bogatyni1840N:80
2745IMiszkieło, Bartosz WKS Kopernik1840N:399
2746IKasperski, Marcin 1840N:143
2747IJasnikowska, DariaWKSz GANT HETMAN1840N:66
2748IKarpiński, Bartłomiej MKS EMDEK Bydgoszcz 1840N:55
2749IISarna, Tomasz StSz Arcymajstry Jaworzno 1840N:9
2750ISzydłowski, Wiktor LAJKONIK Kraków1840N:245
2751IIKoscielny, Edmond Hénin-Beaumont 1840N:26
2752IKamiński, Mariusz1840N:47
2753II+Szreder, Tomasz Toruń1840N:24
2754II+Matuszewski, Maciej UKS Czternastka Warszawa1839N:52
2755IIKorzonek, Marek CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1839N:26
2756II+Jankowski, DawidŻTMS Baszta Żnin1839N:33
2757II+Tyński, Beniamin WKS FLOTA Gdynia1839N:187
2758IKruczyński, MarekUKS Giecek Radków1839N:58
2759II+Jahr, Przemysław KSN Łuczniczka Bydgoszcz 1839N:19
2760IIRyszkowski, AdamSRSDiM Węgrów 1839N:16
2761IIMatuszczak, Bartosz OTSz Ostrów Wielkopolski 1839N:14
2762IIBik, Maciej TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1839N:74
2763IIRokita, Mirosław AZS UMCS LUBLIN 1839N:51
2764IStępiński, Stanisław Przemków 1839N:39
2765IIMaterniak, Aleksander KS Komunalni Sanok1839N:111
2766II+Czajkowski, AlanBARTOSZYCE1839N:18
2767II+Mroziński, BenedyktLKS Promień Kowalewo Pom.1839N:21
2768II+Sanetra, Krzysztof1839N:52
2769II+Kucharski, KrzysztofBytów1839N:9
2770I+Wiśniewski, Szymon UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1838N:501
2771IIBronsztejn, Wojciech WIEŻA PĘGÓW 1838N:43
2772I+Mazur, Anna KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1838N:170
2773IIKilański, Janusz GLKS Goniec Żarów 1838N:59
2774IIDadełło, KrzysztofKSz Polonia Wrocław1838N:41
2775IKadukowski, PawełUKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1838N:50
2776IDixa, Oskar KTS Kalisz1838N:359
2777II+Popek, JacekPolitechnika Opolska1838N:8
2778IIGraczyk, Konrad Uniwersytet Śląski w Katowicach 1838N:12
2779II+Krasuski, PawełRadzyń Podlaski1838N:41
2780II+Sakowski, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1838N:10
2781II+Wierzejski, DanielGrodzisk Maz. 1838N:18
2782I+Judek, MagdalenaKSz Wieża Śmigiel 1838N:13
2783IIDunaj, Konrad Żary 1838N:9
2784IOstalska, Natalia ŁKS Szach-Centrum Łódź1838N:21
2785IHanusek, SławomirUKS Szach Wolsztyn1837N:14
2786II+Rozkrut, Robert WKSz Wołów1837N:28
2787IISyrek, Paweł URANIA II Krosno1837N:13
2788IŻak, PawełKS Polanica-Zdrój1837N:89
2789IRak, DariuszKSz HETMAN Katowice 1837N:108
2790IDuś, LeszekNADODRZAŃSKI ODDZIAŁ SG Krosno Odrzańskie1837N:171
2791II+Śnieżek, Kacper JKSz-W Jarocin1837N:180
2792I++Cholewa, MariaAZS Poznań 1837N:93
2793I++Jarocka, LiwiaKSz HETMAN Katowice 1837N:378
2794ITylenda, KrzysztofKSz. Hańcza Suwałki 1836N:342
2795WFMSosnowska, Elzbieta MLKS Nadnarwianka Pułtusk1836N:141
2796IBorkowski, Adam UKS MDK Otwock1836N:86
2797II+Polarczyk, Paweł Poznań 1836N:19
2798IDźwierzyński, Bartosz KSz Gambit Przeworsk1836N:264
2799IIZiemba, Artur ŁKS Szach-Centrum Łódź1836N:57
2800IIWirowski, Piotr Łódź 1836N:15
2801IBitowt, Jacek 1836N:292
2802IJaworski, Mateusz Hetman Wschowa1836N:27
2803ISkawiński, MarcinUKS MDK Radom 1836N:22
2804I+Sowa, WiktoriaUKS Rodło Opole1836N:208
2805II+Macherzyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 1836N:20
2806I++Glapa, Anna MMKS Wieniawa Leszno1835N:279
2807I++Trybowska, BarbaraUKS Orlik Rudnik nad Sanem1835N:357
2808I+Dryja, Szymon UKS SP3 w Bogatyni1835N:370
2809IKacprzak, Karol 1835N:146
2810IIZiehm, Robert Stawiguda 1835N:9
2811II+Rudnik, Lukasz1835N:31
2812IIMerta, Robert OKSz Społem Opole1835N:50
2813II+Niezgódka, AdamOTSz Ostrów Wielkopolski 1835N:191
2814IIŻochowski, WiesławUKS Hetman Michałowice 1835N:9
2815II+Fryzowski, Grzegorz UMKSz Jaćwież Suwałki1835N:9
2816ICiasnocha, MichałRzKSz Rzeszów1835N:181
2817IIWojtyra, Dariusz1835N:8
2818IZgoda, Damian MKSz GRYF Dębica 1834N:78
2819II+Jadachowski, Tomasz 1834N:6
2820II+Dominiczak, AdrianUKS Czternastka Warszawa1834N:53
2821IRadecki, Adam UKS Ognisko Rydułtowy1834N:438
2822IITuszkiewicz, JakubAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1834N:63
2823IIWojciechowski, ŁukaszWrocław1834N:22
2824IPaprocki, StanisławBKS Chemik Bydgoszcz1834N:227
2825I+Pacak, Patrycja Politechnika Rzeszowska 1833N:70
2826IKyrychenko, MykolaLwów 1833N:8
2827IIWagiel, Michał UKS Zadrna Kamienna Góra 1833N:28
2828IIPokarowski, MaciejUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1833N:50
2829ISaik, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1833N:23
2830IIBudnicki, Maciej; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II 1833N:19
2831IStanuch, Marcin KKSz Kraków1833N:126
2832IModlich, Kacper Akademia Szachowa Gliwice 1832N:328
2833II+Kovalchuk, VasylKS Legion Legionowo 1832N:57
2834IWirtek, Jerzy SCS Sokół Chorzów1832N:83
2835IMichalik, Marek MKS Sandecja Nowy Sącz 1832N:160
2836IIJaroszewicz, DawidSłupsk - pw. św. Józefa1832N:8
2837II+Wiaderny, Łukasz 1832N:21
2838IIPrzeniosło, Zbigniew Częstochowa1832N:8
2839IŻurawski, KamilLKS Chrobry Gniezno 1832N:305
2840IGrudzień, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1831N:10
2841IŻarow, Zdzisław KKKFSiT NiS LAJKONIK Kraków1831N:278
2842I++Adamczyk, Zuzanna UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1831N:409
2843IKiedrowski, Albin UKS ÓSEMKA Chojnice1831N:36
2844IMaczioszek, OliwerUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1831N:74
2845IPawłowski, RafałNP Poznań1831N:90
2846IISkiba, JakubPionki1831N:32
2847IIKawa, Piotr S-KKS Przemyśl 1831N:15
2848IWójcik, Bogumił LKSz Lublin 1831N:162
2849II+Kaput, RomanKLIM UKSz Gambit Starachowice 1830N:42
2850IIŁuka, DariuszRzKSz Rzeszów1830N:19
2851II+Dudek, Dawid1830N:23
2852IIHryszkiewicz, MarcinWyszków1830N:56
2853IIJanik, Krystian NOK Nakło1830N:47
2854IIStryjski, Kazimierz Tychy 1830N:22
2855IPrzerwa, SebastianUKS Smecz Konin 1830N:124
2856IIHrynkiewicz, JakubMKS przy MDK Trzcianka1830N:9
2857IDzienisiuk, JanuszSiemiatycze 1830N:58
2858II+Bober, Wojciech KSz Start Elbląg 1830N:148
2859IOchędzan, TymonKTS Kalisz1830N:333
2860II+Górniak, JózefKS Wisłoka Dębica 1830N:69
2861ISłoniewski, MichałKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1830N:465
2862IPańczuk, JoannaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1829N:90
2863I+Kaniewska, Emilia KSz Polonia Warszawa1829N:204
2864II+Bobryk, KonradSKS SMOL - BUD Giżycko 1829N:109
2865IKwiatkowski, Włodzimierz KS Sparta Nasielsk1829N:85
2866IKwiatkowski, Andrzej1829N:66
2867IKliś, MichałTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1829N:117
2868IIMurawski, Jacek Kozienice 1829N:11
2869IIGutowski, ZbigniewMPZSzach Kraków1829N:8
2870ICzechowski, Jakub KSz Stilon Gorzów Wlkp.1829N:393
2871IIŚnihur, Adam UKS Smecz Konin 1828N:226
2872ISantura, Janusz UKS 21 Podlesie 1828N:207
2873IRak, Maciej KSz Piątka Skierniewice1828N:290
2874II+Kuban, Wiesław MLKS Ostródzianka Ostróda 1828N:31
2875IISkocz, Maciej GZSN Start Gorzów Wlkp.1828N:32
2876IIBajek, MarekGZSN Start Gorzów Wlkp.1828N:36
2877IDuź, StanisławUKS BASZTA Wodzisław Śląski1828N:35
2878II+Franiak, Leszek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1828N:50
2879IGajdamowicz, Łukasz1828N:36
2880IIKonstanczuk, Jaroslaw LUKSz Orient Sokółka1828N:14
2881II+Grzesiek, Karol OTSz Ostrów Wielkopolski 1828N:31
2882IILewandowski, MichałUKS OPP Toruń1827N:34
2883ISzydełko, KazimierzUKS Giecek Radków1827N:198
2884II+Jagiela, AndrzejPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1827N:65
2885IKisiel, Gerhard LZS SSz PAT Ligota Dolna1827N:23
2886IIMantorski, Robert Siły Powietrzne1827N:24
2887I++Czarnecka, LidiaUKS Skoczek Elbląg 1827N:320
2888IIUmiński, Krzysztof LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1827N:4
2889II+Brzek, Damian KSz. Javena Hańcza Suwałki1827N:44
2890IINowak, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 1827N:5
2891IIBłaszczak, Karol SDK Wieluń 1827N:15
2892IIBrynda, Michał MLKS Czarni Olecko1827N:14
2893IIAłkowski, Paweł AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1827N:23
2894IKołodziej, BogdanOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Głuchołazy 1827N:42
2895IPolek, MarekKKSz Kraków1826N:133
2896IISiedlecki, Adam LZS Victoria Chróścice1826N:33
2897IRadzicki, WiesławBaszta Złotoryja 1826N:125
2898IIMajdan, DamianŻTMS Baszta Żnin1826N:46
2899IPyka, Sławomir STMGK Strzelce Krajeńskie1826N:292
2900IIŻegota, AndrzejUKS Hetman Częstochowa 1826N:59
2901IIŻukow, Sławomir Konopiska 1826N:11
2902II+Adamczyk, Piotr UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1826N:167
2903II+Szymkowiak, DamianMMKS Wieniawa Leszno1826N:78
2904IIJankowski, Maciej LKS Sanovia Lesko 1826N:14
2905IIOstręga, Przemysław KSz Start Elbląg 1826N:13
2906IOklejewicz, Krzysztof RzKSz Rzeszów1826N:99
2907II+Drożdżyński, Arkadiusz KSz LECH-WSUS Poznań 1826N:27
2908kKlementys, JerzyKS DORS Ruda Śląska 1825N:570
2909IŚniadecki, Jerzy ŻTMS Baszta Żnin1825N:88
2910IIDec, ŁukaszMZKS Unia Nowa Sarzyna1825N:21
2911IRacławicki, Kacper UKS Rodło Opole1825N:223
2912IIRozmus, Marek MGLKS Parnas Oława 1825N:39
2913kZaboklicki, ZbigniewTKKF Drogowiec Kraków1825N:188
2914IILitowski, Jakub KSz Torfarm-64 Toruń 1825N:10
2915IISobkowski, KrzysztofBKS Chemik Bydgoszcz1825N:18
2916IIKwaśniewski, PawełKSz Górnik Lędziny1825N:113
2917IBaranowicz, Jan UKS Caissa Warszawa 1825N:100
2918IIJarczewski, Krzysztof SCS Sokół Chorzów1825N:25
2919IIŁąpieś, ŁukaszUKS GOK Zduny 1825N:9
2920IIKrupinski, Robert KSz Maraton Łomża 1825N:9
2921IIJędryczka, Jakub Płock1825N:14
2922IIOsada, Kacper UKSz Ziemowit Złotów1825N:8
2923IIBoła, ZygmuntGZSN Start Gorzów Wlkp.1825N:36
2924IIHekman, Dominik Biskupiec 1825N:17
2925IKlimkowski, Jan UKS Smecz Konin 1825N:150
2926I++Jurkiewicz, Zuzanna UKS SP 1 Brzozów 1824N:386
2927IKrawiec, Grzegorz KSz Miedź Legnica1824N:269
2928IIKirszenstein, LukaszGniew 1824N:8
2929IMichalska, Aleksandra KSz Polonia Warszawa1824N:475
2930IIStępień, PiotrMKSZ Rybnik 1824N:36
2931IILipka, JanMCKiS Jaworzno1824N:6
2932II+Belka, AndrzejZakrzewo1824N:16
2933I+Płaneta, WojciechKlub Szachowy Kana Tarnów1824N:310
2934I++Jurkiewicz, JoannaUKS Zawisza Kolbudy 1824N:105
2935I+Bojczewski, RafałLKSz Lublin 1824N:286
2936IPrzybyl, Jozef1823N:141
2937IZimochocki, Roman UKS Pałac Nieborów1823N:118
2938IZyśko, TeresaWKSz GANT HETMAN1823N:44
2939IIŻółtański, Grzegorz MGOK Mrocza 1823N:4
2940ITheuss, TomaszMLKS Krajna Sępólno Kr. 1823N:70
2941IISzymański, Marek AZS UMK Toruń1823N:48
2942IPawłowski, Sławomir AZS KUL Lublin1823N:120
2943IFic, Wiesław LKS Parnas Stara Wieś1823N:19
2944IPrandzioch, DorotaPUKS Rodło Opole 1822N:11
2945IStępniowski, Jakub UKS SP1 Leżajsk1822N:233
2946IIBruch, Tomasz M-GOK GAMBIT Ślesin1822N:147
2947II+Nowaczyk, MikołajKSz LECH-WSUS Poznań 1822N:154
2948II+Dulęba, RomanTMS Roszada Gliwice 1822N:23
2949IICiupek, Andrzej MCKiS Jaworzno1822N:11
2950IIGładysiak, Arkadiusz KSz ZEFIR Boguszowice 1822N:8
2951ISołtyk, Leszek Elbląg 1822N:85
2952II+Kala, Franciszek1822N:27
2953IIRadziwonowicz, AndrzejMońki1822N:6
2954IINowacki, Adam KSz HETMAN Katowice 1822N:23
2955IIHinc, PawełRaszyn Poznań1822N:18
2956II+Ks. Wądrzyk, ZbigniewGdańsk; Arch. Gdańska 1822N:9
2957IIŁoś, Paweł Trzebnica 1821N:4
2958IITatarynowicz, Jerzy Międzyrzecz1821N:80
2959ISiluk, Jan(Elbląg) 1821N:73
2960II+Gałka, Kazimierz 1821N:33
2961II+Janczak, AndrzejLUKS Tempo Ożarów 1821N:7
2962ISlomski, ArkadiuszWarszawa1821N:391
2963II+Kaciotys, Mieczysław Jantar Gdańsk1821N:69
2964ISmolenska, Olga TS-R Hetman Konin 1821N:13
2965II+Pogorzelski, Adrian MKS przy MDK Trzcianka1821N:23
2966IJuszkowski, Kamil KSz Maraton Łomża 1821N:46
2967IPiekielny, Paweł KTS Kalisz1821N:195
2968II+Sobolewski, Mieszko 1821N:9
2969IIJaroszonek, Łukasz Lasker Barlinek 1821N:6
2970II+Gzieł, DamianKTS Kalisz1821N:4
2971ICeglowski, RyszardUKSz Hetman Warszawa1820N:179
2972IKarpiński, Andrzej MKS EMDEK Bydgoszcz 1820N:163
2973II+Bezimienny, DanielUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1820N:7
2974IIKopera, Marek UKS Zadrna Kamienna Góra 1820N:57
2975IIRabczewski, AdamGoniec Skwierzyna 1820N:62
2976IIChoiński, AndrzejKSz Maraton Łomża 1820N:8
2977II+Pierzga, Józef LKS Płomień Limanowa1820N:9
2978IIMejzner, MirosławWarszawa, Pallotyni 1820N:10
2979IBiałowąs, IngaI LO Przemyśl1819N:105
2980IFilipek, Halina UKS Rotmistrz Grudziądz1819N:49
2981IILuty, Mariusz UKS Refleks Gościno1819N:22
2982I++Jarmużek, Karolina KSz LECH-WSUS Poznań 1819N:228
2983IILipka, Ignacy PKS AGAPE Białołęka1819N:4
2984II+Gryglewicz, Tadeusz 1819N:141
2985II+Grzenkowicz, PrzemysławPKS Wiatrak Bydgoszcz 1819N:45
2986IIKołoczek, Henryk KS Korona Kraków 1819N:16
2987IIStudent, Patryk GKS Gwarek Ornontowice1819N:45
2988ISiergiej, Izabela KU AZS UMK Toruń 1819N:7
2989IIMałaszek, JakubUKS Pałac Nieborów1819N:9
2990IIŁada, Damian SKS Orlik Brzeg 1819N:51
2991IMaciejewski, KamilŁKS Szach-Centrum Łódź1819N:402
2992II+Grochulski, Krzysztof SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1819N:33
2993II+Sołoducha, OlafMKS Pogoń Prabuty1819N:16
2994IOszejko, KrzysztofGdańsk 1819N:9
2995II+Sondej, Mateusz Katolicki Klub Sportowy Victora 1819N:9
2996IIDworak, Artur PUKS Karolina Tarnów 1819N:9
2997II+Kryszkiewicz, Mariusz Prabuty 1819N:9
2998ISzczurek, Natalia KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1818N:45
2999IIKozek, Wojciech MAZSzach w Warszawie1818N:26
3000IISkwarek, Hubert UKS MDK Otwock1818N:70
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)