ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20714)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26070);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (2468);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14265)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13272);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
3501IWolczyk, KarolI Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Zamo1792N:136
3502IWróbel, AnetaUniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie1792N:27
3503II+Radzymiński, Andrzej SzKS Zelmer Rzeszów1792N:14
3504IIJastrzębski, Łukasz Politechnika Krakowska1792N:48
3505IMajor, Boguslaw 1792N:129
3506IIWierzgała, Krzysztof 1792N:67
3507IIZawada, Piotr M-GOK GAMBIT Ślesin1792N:5
3508IIMałyszko, MichałAKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1792N:21
3509IIStraszewicz, Patryk Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie 1792N:6
3510IDuź, StanisławUKS BASZTA Wodzisław Śląski1792N:40
3511IITkacz, AndrzejElbląg 1792N:7
3512IIMagierski, Dagobert Płock1792N:6
3513IIChrabąszcz, DariuszLKSz GCKiP Czarna 1792N:6
3514I++Cichocka, Katarzyna WKSz 1938 Włocławek 1792N:184
3515II+Szandurski, Radosław 1792N:1
3516IWojtas, StanisławTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1792N:64
3517IILitwin, TomaszRadom 1792N:7
3518IIZega, LeszekMUKS Stoczek 45 Białystok1792N:2
3519IIChełmiński, Jerzy Kiliński OSiR Trzemeszno 1792N:2
3520IIPodgajny, Jerzy 1792N:3
3521IISzewczyk, Krzysztof KSz Zefir Boguszowice 1792N:2
3522I++Dziopa, Małgorzata LKSz Caissa Lubsko1791N:37
3523IWłoch, MikołajBKS Chemik Bydgoszcz1791N:534
3524II+Wójcik, DawidKSz Hetman Ostrowiec Św. 1791N:49
3525IIPrędecki, AndrzejEZ Wrocław 1791N:7
3526IIDuniec, Mateusz KS LAURA Chylice1791N:53
3527IIWymysłowski, AdamWOK Wałbrzych1791N:7
3528IŚwider, Stanisław TSz SKOCZEK III Sędziszów Małopolski 1791N:34
3529IIKubik, Wojciech MKSz GRYF III Dębica 1791N:5
3530IIWójtowicz, WojciechTUiR WARTA S.A. 1791N:16
3531IIKubica, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1791N:2
3532IIBroszkiewicz, Piotr OSiR Tuchola1791N:8
3533IIKata, JanuszTKSzach Tarnobrzeg1791N:11
3534IIPartyka, KazimierzStrzelce Krajeńskie1791N:3
3535IIZieliński, Andrzej Głogów1791N:8
3536IIŁukasiewicz, Przemysław UKS Szach Gryfice 1791N:34
3537II+Kępowicz, ArturKlub Szachowy Kana Tarnów1791N:80
3538IIBlicharz, GrzegorzUKS Zadrna Kamienna Góra 1791N:12
3539Głowacki, ArkadiuszIAS Lublin1791N:17
3540IIRomaniuk, BartlomiejGródek 1791N:14
3541IIStawicki, Andrzej Gdańsk 1791N:15
3542IIJanus, Henryk DK Małogoszcz1791N:7
3543IIEiselt, Harry Kamień Pomorski1791N:6
3544IIBains-Gillespie, EthanEngland 1791N:4
3545IIZgraja, HubertRacibórz 1791N:8
3546II+Filipiak, Rajmund Atut Nysa 1791N:79
3547IIGóra, MariuszKTS Kalisz1791N:1
3548IMajewski, Piotr KSz Polonia Wrocław1790N:105
3549IIMykita, Andrzej Publiczne Gimnazjum nr 5 w Kluczborku 1790N:27
3550II+Błażejowski, BogusławL-UKS Burza Rogi1790N:53
3551IIWłodyka, JanuszWysoka, Strzyżowska1790N:12
3552IKrasiński, Mateusz 1790N:275
3553IWajszczyk, PiotrSSz Modus Warszawa1790N:48
3554IGóreczny, Tomasz II LO w Opolu 1790N:115
3555IICzoch, KarolUKS Zadrna Kamienna Góra 1790N:152
3556IIMrozek, AdamLKS Piast Śrem 1790N:22
3557IIRogala, Miłosz GKSz Solny Grzybowo 1790N:361
3558IIKucharski, Wojciech UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1790N:2
3559IIHofman, WłodzimierzLUKS Konopiska1790N:20
3560IIIZajączkowski, PiotrSosnowiec 1790N:7
3561IIJabłczyk, KazimierzPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1790N:7
3562IIKowalski, Artur DK Małogoszcz1790N:11
3563IIGnatiuk, Rafał LKSz Lublin 1790N:7
3564IINiewęgłowski, Krzysztof MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1790N:15
3565IIOpolski, PiotrLUKS Lubartów1790N:7
3566IIBanach, Edward1790N:4
3567IIKuzio, JerzyMKS Polonia Przemyśl 1790N:5
3568IIWójcik, Włodzimierz 1790N:27
3569IIIdczak, JanuszMagdalenka1790N:9
3570IIChmura, Kazimierz Syców1790N:2
3571II+Pyka, Tomasz1790N:21
3572IIJellinek, BogdanSkwierzyna1790N:4
3573IIKulpiński, Romuald PKS Wiatrak Bydgoszcz 1790N:2
3574IIGajewski, Bartosz MKS Wicher Zbąszyń1789N:76
3575IIKurek, Maciej 1789N:22
3576II+Niewiarowski, Mieszko WKS FLOTA Gdynia1789N:156
3577IIŻebrowski, Radosław KS Entropia NZSPW Warszawa; Entropia II 1789N:14
3578IICzuchwicki, Jacek 1789N:15
3579IIKrogulecki, WiesławIKSz Tęcza Tarnowskie Góry1789N:1
3580I++Tarka, Aleksandra UKS Czternastka Warszawa1789N:569
3581IIDura, Rafał1789N:17
3582IIRękawek, LechSKS SMOL - BUD Giżycko 1789N:3
3583IICieplak, DariuszBiłgoraj 1789N:16
3584IIBiegajski, RomanKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1789N:20
3585IIKarpiński, WaldemarNowe Miasto Lubawskie 1789N:8
3586IIWojnowski, MateuszWięcbork 1789N:7
3587IIMarcinowski, MarekJastrzębie-Zdrój1789N:2
3588IIYatskovyna, Roman Lwów 1789N:7
3589I+Bojczewski, Mateusz LKSz Lublin 1789N:374
3590IIWyrzykowski, Stanisław KSN Łuczniczka Bydgoszcz 1789N:14
3591IIUrbanek, Stanisław 1789N:4
3592IIMan, KonstantyWrocław1789N:13
3593IKozakiewicz, GracjanUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1788N:224
3594II+Ostrowski, DariuszUKS Kościelec1788N:28
3595IIKowalski, AleksanderŁKS Szach-Centrum Łódź1788N:1
3596INożyńska, Anna1788N:11
3597IIRadek, Kasper Warszawa1788N:2
3598IJankowski, Wiesław UKS OPP Toruń1788N:63
3599IIMochocki, Przemysław M-G LZS Szubin1788N:9
3600II+Kropiwnicki, Adam II LO w Opolu 1788N:54
3601IIPacak, MateuszUKS HETMAN Częstochowa 1788N:11
3602IPyrkosz, ElżbietaSzkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Częstoc1788N:5
3603IITynior, LeonUKS 21 Podlesie 1788N:2
3604IIŁąpieś, ŁukaszSGGW w Warszawie1788N:17
3605IIBalkiewicz, HenrykUKS Ogniwo Legnica1788N:18
3606IIDziuba, Kazimierz 1788N:7
3607IIGniazdowski, Marian KSz Gryf Szczecin 1788N:9
3608IIKoleda, TomaszSULĘCIN1788N:19
3609IIŻak, RafałCzerwionka-Leszczyny1788N:5
3610II+Mazurek, BartoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1788N:275
3611IICieślar, Eugeniusz Cieszyn 1788N:9
3612IISzymon, Jakub Jastrzębie Zdrój1788N:9
3613IIBaczyński, Krzysztof Łódź 1788N:9
3614IIKs. Szczeciński, JózefGąbin, D. Płocka1788N:10
3615IMąkosa, Angelika 1787N:11
3616IINiewiejski, RobertWKS Kopernik Wrocław 1787N:21
3617IIMaślanka, PiotrLegnica 1787N:8
3618IMarek, EugeniuszMKSz DIAGONALIA Imielin 1787N:79
3619IIHeimann, Adrian 1787N:22
3620II+Stroczyński, Dawid CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1787N:12
3621II+Kropidłowski, Maciej UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański1787N:9
3622IIKaczmarczyk, JakubMKS Rokita Brzeg Dolny1787N:130
3623ITęgi, Robert MMKS Wieniawa Leszno1787N:265
3624INisztuk, MichałUKS WDA Lipusz1787N:109
3625IIOstański, Antoni (Olsztyn) 1787N:9
3626IIMilewczyk, RafalWejherowo 1787N:8
3627IITaracha, TadeuszLIL Lublin1787N:4
3628IIMałecki, Mateusz KSz Miedź Legnica1786N:108
3629IIZubilewicz, Artur BSŚ ZMMPiR 1786N:71
3630ILisowska, OlgaKSz Miedź Legnica1786N:2
3631IISakowski, Mariusz 1786N:9
3632IIRabczewski, WojciechJKSz-W Jarocin1786N:3
3633IIBolibok, MiłoszUKS Rotmistrz Grudziądz1786N:13
3634IIWolnik, Karol 1786N:26
3635II+Malinowski, KrystianUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1786N:56
3636IIPaluch, AntoniMKSz DIAGONALIA Imielin 1786N:3
3637IIŁawryniuk, Oskar 1786N:1
3638IIKrzyszewski, Tomasz STMGK Strzelce Krajeńskie1786N:19
3639IIFrączek, Zdzisław Gdańsk 1786N:2
3640IDąbrowski, DamianKSz Pod Wieżą Szczecin1786N:175
3641II+Bednarski, Waclaw 1786N:42
3642IIKowalczyk, MichałKSz Gryf Szczecin 1786N:5
3643IIKapcia, JanuszKKSz Kraków1786N:5
3644IIDekorda, PiotrLKS Olszanica 1786N:32
3645IJanik, Marcin 1786N:58
3646IIMackiewicz, MarcinBrodnica1786N:17
3647IKałużna, Kamila TKKF Drogowiec Kraków1786N:14
3648II+Łukjan, Eryk UKSz SKOCZEK Choszczno1786N:101
3649IIKerber, Krzysztof MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1786N:20
3650IPaprocki, StanisławBKS Chemik Bydgoszcz1786N:245
3651IIRosik, Tomasz OTSz Ostrów Wielkopolski 1786N:20
3652IIJuchniewicz, ZdzisławKSz Górnik Lędziny1786N:25
3653IIDębowiak, ŁukaszMMKS Wieniawa Leszno1785N:19
3654IGrabowski, DariuszTS-R Hetman Konin 1785N:118
3655IBurzak, WojciechTMS Roszada Gliwice 1785N:368
3656IIBlank, KamilLegionowo 1785N:55
3657II+Hodorowicz, Kamil MDK Bochnia 1785N:51
3658IKaluszynski, AndrzejLKSz Lublin 1785N:164
3659IIRudzki, MaciejLKS Zarzewie Prudnik1785N:4
3660II+Łukomski, ŁukaszLZS KORDIAN Bliżyn 1785N:21
3661II+Wronka, Arkadiusz GKS Gorzyce W 1785N:61
3662ISypień, NatanUKS Giecek Radków1785N:129
3663IStaszewski, Krzysztof 1785N:75
3664IIGolimowski, PawełMPZSzach Kraków1785N:9
3665IIChochel, Henryk 1785N:6
3666IIKoza, StanisławKSz Polonia Wrocław1784N:169
3667IIAndrzejewski, TomaszUMKS Na Pięterku Poznań 1784N:4
3668IIStępień, Leszek MZKS Unia Nowa Sarzyna1784N:11
3669IIKirlejza, Robert1784N:9
3670IICholewiński, RobertSSz Modus Warszawa1784N:15
3671IIStec, CzesławGLKS Goniec Żarów 1784N:45
3672IISarnowski, RyszardZielona Góra 1784N:5
3673II+Furmański, KrystianKS LAURA Chylice1784N:189
3674IPanek, BartoszUKS Ognisko Rydułtowy1784N:540
3675IIDudek, RadosławUKS-STSz Sokołów Podlaski 1784N:9
3676IINurzyński, Kazimierz Wars Warszawa 1784N:3
3677IIParuzel, ŁukaszUniwersytet Jagielloński w Krakowie1784N:7
3678IIPawluk, JózefWARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ SG Kętrzyn1784N:21
3679IIRaszkowski, Przemysław MLKS Czarni Olecko1784N:12
3680IMuc, Zbigniew UKS 21 Podlesie 1783N:173
3681IITomaka, Marek Gliwice 1783N:152
3682IIBiałkowski, Józef LZS Wieża Więcbork1783N:38
3683IIPilarski, Piotr Politechnika Opolska1783N:25
3684IIJakubas, Wojciech UKS 21 Podlesie 1783N:16
3685II+Gut, Szymon TS Wisła Kraków 1783N:35
3686II+Mroziński, Mateusz UE Wrocław 1783N:87
3687IIKołodziejski, Marcin TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1783N:8
3688IIPolok, Robert PSSz Pszczyna 1783N:96
3689IINogal, JanUKS Rotmistrz Grudziądz1783N:3
3690IIBroczkowski, AndrzejSSz Goniec Wąsosz1783N:13
3691IIKremser, ZygmuntRacibórz 1783N:3
3692IIBagiński, Józef Płock1783N:6
3693IIDetka, Wojciech Kielce1783N:31
3694IIMaliszewski, KrzysztofUKSz Hetman Warszawa1783N:8
3695Ostrowski, JerzyBełchatów 1783N:9
3696IIGrabowski, Czesław MPZSzach Kraków1783N:5
3697IISibielski, Robert 1783N:7
3698IIGardziński, Antoni UKS Rodło Opole1783N:6
3699IIKozioł, Zbigniew Krzeszów 1783N:9
3700IIŚwistak, Zdzisław Duszniki Zdrój 1783N:7
3701IIKłoss, Andrzej M-LKS WISŁA Nowe 1783N:2
3702I+Borkowska, ZuzannaMKS EMDEK Bydgoszcz 1782N:424
3703IISzylar, Tadeusz MARKOVIA Markowa1782N:11
3704IIPiciński, AndrzejLKS Goniec Zarow1782N:4
3705IIMadaliński, JanLKS Stomil Bełchatów1782N:103
3706IMichalska, Aleksandra KSz Polonia Warszawa1782N:477
3707IIKazaniecki, PatrykLZS Wieża Więcbork1782N:21
3708IIMatejczyk, JakubMDK Białystok1782N:184
3709IIKuciel, Piotr MPZSzach Kraków1782N:37
3710IIKorek, Marcin MPZSzach Kraków1782N:17
3711IIJaworowski, Andrzej 1782N:7
3712IIOćwieja, Piotr KS Unia Bieruń Stary 1782N:50
3713I+Skiba, Aleksandra UKS Szach-Mat Syców1782N:341
3714IIPtak, Krzysztof Białystok1782N:29
3715IIKatus, Tomasz 1782N:16
3716IIKaczmarek, Zbigniew Sochaczew 1782N:40
3717II+Kosiorek, Łukasz UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1782N:8
3718II+Dusza, MiłoszGKSz Kornuty Gorlice1782N:45
3719IIPęski, Jan SSz Modus Warszawa1782N:14
3720IIZiętkowski, JerzySzydłowiec 1782N:21
3721IIKoza, Gabriel UKS Goniec Staniątki 1782N:13
3722IIKempiński, WojciechGdańsk 1782N:5
3723II+Gibas, AndrzejMKSz DIAGONALIA Imielin 1782N:21
3724IStępień, KatarzynaMZKS Unia Nowa Sarzyna1781N:21
3725IWysocki, Mieczyslaw SSz Modus Warszawa1781N:181
3726IIMarut, Maciej LKS Olszanica 1781N:11
3727IWasilowska, MalgorzataPZU S.A.1781N:2
3728IIGrubecki, Marek MKS Chełmża 1781N:10
3729IWirtek, Jerzy SCS Sokół Chorzów1781N:92
3730IIJanczar, Wojciech TG Sokół Mielec 1781N:5
3731IIEggink, RaimondoRaszyn1781N:17
3732IILeszczyński, HubertKoło 1781N:8
3733IISzczuka, Blazej UKS Piątka Wieluń 1781N:6
3734IIProboszcz, Maciej MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1781N:54
3735II+Stempniak, Henryk 1781N:9
3736IIJaremko, Maksym 1781N:11
3737IIBarszcz, MichałSGGW w Warszawie1781N:9
3738II+Olejniczak, Romuald UKS ZSO Włoszakowice 1781N:39
3739IIRosołek, Adam1781N:16
3740IKasprzykowska, Joanna KSz Silesia Racibórz 1781N:18
3741IKról, Marcin UKS Smecz Konin 1780N:339
3742IJarmolowski, TadeuszUKSz Hetman Warszawa1780N:310
3743II+Kuczkowiak, Jakub UKS Szach-Mat Syców1780N:75
3744IICyran, Eryk LKS Orzeł Wysoka 1780N:28
3745IIGłuch, GrzegorzMUKS MDK Śródmieście Wrocław1780N:4
3746IDobrowolski, Henryk Gdańsk 1780N:62
3747IIIGdaniec, Tomasz Starogard Gdański1780N:8
3748IISiwek, Damian LKSz Lublin 1780N:13
3749IIKarleszko, PiotrOKSz Społem Opole1780N:14
3750ISobich, Stanislaw SSz BDK Biskupiec 1780N:76
3751IIHerold, HenrykUKS Centrum Tczew 1780N:9
3752IPatyk, Anna WKSz HETMAN Wałbrzych1780N:17
3753IIJarosz, Bartłomiej BGŻ BNP Paribas S.A. 1780N:10
3754I+Skurzak, Joanna ZMCh Polska YMCA Warszawa 1780N:24
3755IIKawalec, Piotr1780N:8
3756II+Donnelly, Philip1780N:7
3757IWęgrzyniak, Paweł MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1779N:323
3758IIBiskupik, Piotr MZKS UNIA Nowa Sarzyna1779N:32
3759IWilczynski, AdamUKSz Hetman Warszawa1779N:487
3760IIKuprowski, Czesław WKSz Wołów1779N:34
3761IIMatuszek, Andrzej 1779N:8
3762IIBebel, Hubert KSz Polonia Wrocław1779N:27
3763IIRyngwelski, OlafUKS OPP Toruń1779N:17
3764IISzala, JanLZS Znicz Rojewo1779N:20
3765IIGodlewski, Adam CK Łubianka1779N:8
3766IPrzybylowicz, Kazimierz UKS Korona Gdańsk1779N:222
3767IIWoźniak, RobertKraków 1779N:8
3768IIPtaszek, PrzemysławSt Pokój OPP w Pokój1779N:72
3769IISzulejko, RafałUKS MDK Otwock1779N:4
3770II+Duch, RobertKS Polanica-Zdrój1779N:28
3771IIKoś, GrzegorzŁaziska Górne 1779N:12
3772IIZarubajko, PiotrHetman Wschowa1779N:2
3773IIGorgoń, KazimierzLZS Kordian Bliżyn 1779N:18
3774IHrytsyuk, MaksymKovel 1779N:5
3775IIKowalczyk, Waldemar Kołobrzeg1779N:6
3776INowakowska - Kotas, Marta AZS Politechnika Wrocław 1779N:4
3777IGulanowska, MalgorzataLZS SSz PAT Ligota Dolna1779N:2
3778IRzepkowska, Małgorzata PTC Pabianice 1779N:9
3779II+Orłowski, Bogdan OSiR Dobre Miasto 1779N:17
3780I++Wójcik, Jagoda V Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwu1778N:428
3781II+Piwowarczyk, ArkadiuszMAT Myślenice1778N:189
3782IPrus, Marek YMCA Warszawa 1778N:145
3783IIPluta, Edmund Wrocław1778N:46
3784IIKirsz, Krzysztof Jr UKS OPP Toruń1778N:3
3785IIWojtyna, MarekMKS MOS Wieliczka 1778N:10
3786II+Jach, AlfredKS Roszada Żory1778N:21
3787IIMiakisz, Wojciech LUKSz Orient Sokółka1778N:45
3788IIJarczak, Oleg Koszalin1778N:9
3789IIZiemski, JarosławKS DORS Ruda Śląska 1778N:108
3790I++Filipska, MajaUKS MDK GDYNIA1778N:421
3791IISpurek, Przemysław DK Małogoszcz1778N:11
3792IIGasperski, Józef Elbląg 1778N:8
3793IIKaczmarek, Stanisław UKS GCK Sękowo 1778N:29
3794II+Makowski, Piotr Warszawa1778N:25
3795IIKozerski, MarcinUKS TSz Zieloni Zielonka1778N:6
3796II+Sawicki, JerzyKSz Jelonka Jelenia Góra 1778N:80
3797IKleyny, Maciej1778N:153
3798IIMalinowski, Jozef ATUT Nysa 1778N:8
3799IIKątny, Jerzy GKS Gorzyce W 1778N:2
3800IIKnoff, DariuszResort SWiA 1778N:9
3801IIKubiak, Dariusz KKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1778N:16
3802Narojek, Marcin LKSz Lublin 1777N:20
3803IIHujdus, StanisławLKS Olszanica 1777N:55
3804IIDrygalski, Zbigniew 1777N:4
3805II+Bzowski, Grzegorz Zryw Słupsk1777N:202
3806II+Izydor, WłodzimierzOSz Baszta Szamotuły 1777N:52
3807IICarbonaro, Davide 1777N:34
3808IIKuciel, AleksanderUKS przy SP 8 Chrzanów 1777N:2
3809IIGrudkowski, TomaszWKSz Wołów1777N:14
3810IIKołodziej, JanuszCzęstochowa1777N:8
3811IIWoźniak, WojciechLKS Dziecanovia Dziekanowice1777N:8
3812IINalichowski, SebastianMDK Bochnia 1777N:58
3813II+Mazurek, Jerzy1777N:55
3814IIZawadzki, Michal1777N:9
3815IIGawiejnowicz, StanisławASSz Lipno Stęszew 1776N:10
3816IIKugler, Paweł1776N:75
3817IIChilkiewicz, PiotrBiałystok1776N:39
3818IICzerwiński, Damian MTSZ Mińsk Mazowiecki1776N:7
3819IIWolański, Zbigniew Wrocław1776N:12
3820IIWalaszczyk, WojciechTTSz Tęcza Turek 1776N:2
3821IISkolimowski, AndrzejResort SWiA 1776N:33
3822IISerafin, Jerzy1776N:52
3823IIBarański, Stanisław UKS Szach-Mat Przemków 1776N:17
3824IIDziczkowski, MariuszUMKSz Jaćwież Suwałki1776N:9
3825IIMartsynkevich, Viktar Grodno1776N:7
3826I+Wierzbowska, Aleksandra LO I Ostróda 1775N:554
3827II+Tokarz, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław1775N:320
3828IIKomorowski, ZbigniewLKS Goniec Zarow1775N:4
3829IILusio, Józef LKS Ujkowice1775N:50
3830II+Gryglewicz, Tadeusz Zryw Słupsk1775N:156
3831IISkałecki, RomanGKS Myśliwiec Gostycyn 1775N:8
3832IICzernow, Marcin UKS Gedanensis Gdańsk1775N:9
3833IIKornet, ZbigniewSSz Modus Warszawa1775N:7
3834IRedzisz, MichałKS LAURA Chylice1775N:477
3835II+Pieczewski, SzymonOTSz Ostrów Wielkopolski 1775N:92
3836IIMerci, AndrzejLZS Goniec Kluczbork [KLU]1775N:24
3837IKarwacki, Piotr SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1775N:238
3838IITutko, Grzegorz STMGK Strzelce Krajeńskie1775N:13
3839IIKowalczyk, MariuszKlub Marynarki Wojennej Gdynia1775N:27
3840IIKaczmarski, Andrzej Szuka Klubu 1774N:44
3841IIWiechowski, BronisławKLUB HDK PCK im. dr K. PLUSKIEWICZA Gliwice 1774N:48
3842IIStasiak, Tomasz LZS Wieża Więcbork1774N:49
3843IIMisiuna, KrzysztofKS Carbo-Gliwice Gliwice1774N:5
3844IILarisch, Bogdan Prywatne Centrum Kultury Sulejówek Miłosna1774N:9
3845IIBonczek, AndrzejCzęstochowa1774N:9
3846IMaciejewski, KamilŁKS Szach-Centrum Łódź1774N:416
3847kEberle, Jan 1774N:8
3848IIHałubek, JanuszUKS Zadrna Kamienna Góra 1774N:4
3849IWysocki, MateuszKSz Piątka Skierniewice1774N:257
3850IIJarosz, LeszekKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1774N:3
3851II+Mużacz, Bartłomiej1774N:34
3852I++Rejniak, ZuzannaUKS Czternastka Warszawa1774N:341
3853IINowosad, Jan1773N:146
3854II+Pietraś, DanielLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1773N:155
3855II+Nowakowski, Jacek RzKSz Rzeszów1773N:300
3856INowak, Danuta DOO PCK Wrocław1773N:66
3857IIKiryczuk, Artur UKS Rodło Opole1773N:64
3858IIMusiatowicz, PrzemysławKSz Skoczek Siedlce 1773N:14
3859I+Łapa, Aleksandra MTSz Mińsk Mazowiecki1773N:198
3860IIKuźniarz, Maciej KU AZS UMCS Lublin1773N:56
3861IITikhonov, ValeriKKSz Kraków1773N:82
3862IISzarzyński, Marcin Włocławek 1773N:12
3863IIEyvazov, Adil Olsztyn 1773N:23
3864IIGórski, Wawrzyniec SKS SMOL - BUD Giżycko 1773N:9
3865IIZahorski, Edward1773N:7
3866IIChoina, Jarosław Hetman Ostrowiec Św.1773N:9
3867II+Mackiewicz, Artur LZS Kordian Bliżyn 1773N:52
3868IKulik, RomanJantar Gdańsk1773N:71
3869IISkorupski, Szymon Wrocław1773N:7
3870IIOłtuszyk, Cezary 1773N:8
3871II+Kosiński, BartoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1772N:411
3872ILarysz, AnnaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1772N:146
3873IIMencfel, ArturWKSz HETMAN 1772N:97
3874II+Musiał, Adam AZS UMK Toruń1772N:92
3875IIChromy, JulianSosnowiec 1772N:6
3876INapierała, MalgorzataMAŁGORZATA NAPIERAŁA Poznań1772N:32
3877IIPolok, Alojzy Mysłowice1772N:9
3878IOlszowski, AndrzejOpole 1771N:200
3879I++Gredka, DominikaPSSz Pszczyna 1771N:589
3880IIChiszko, Janusz Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych I1771N:9
3881II+Kocur, Paweł MKS Pogoń Oleśnica1771N:16
3882II+Brzechffa, Szymon MUKS MDK Śródmieście Wrocław1771N:21
3883IIStrzyżewski, AdamMKS Chełmża 1771N:17
3884IIPrzybycień, MichałMKS KSOS Kraków1771N:128
3885II+Kołodziej, Krzysztof MPZSzach Kraków1771N:126
3886IISzepe, Eryk Hetman Wschowa1771N:26
3887IIMalecki, JerzyGdańsk 1771N:20
3888IIMielke, PatrykUKS Centrum Tczew 1771N:14
3889IIWenzel, GrzegorzSSz Goniec Wąsosz1771N:13
3890II+Paprocki, AntoniBKS Chemik Bydgoszcz1771N:168
3891IIMosiek, MaciejOKSz Społem Opole1771N:3
3892IIRudny, Tomasz 1771N:36
3893IIKijko, KrzysztofLublin1771N:9
3894IIKaczor, Mateusz LUKKS Kielce1770N:49
3895IDuplaga, Zbigniew Stowarzyszenie Nasz Rymanów1770N:145
3896IICzornik, Adam KS Carbo-Gliwice Gliwice1770N:40
3897IOstrowska, Joanna LKS Wrzos Miedzyborów1770N:159
3898IIKowalik, MichałPKS AGAPE Białołęka1770N:15
3899IIZmorzyski, Bohdan KKSz Kraków1770N:40
3900IBelka, MartaBydgoszcz 1770N:36
3901IPycka, Zbigniew Siedlce 1770N:116
3902IIWieczorek, BrunoKSz Polonia Wrocław1770N:11
3903IIPerz, Stanisław1770N:5
3904ISobótka, Jan Warszawa1770N:179
3905IIKalinowski, SzymonCaissa Połczyn-Zdrój1770N:8
3906IWnęk, FilipUKS Goniec Staniątki 1770N:320
3907IIRatajczak, ZdzisławOKS "Warmia i Mazury" 1770N:8
3908II+Skrzypczak, Edyta MKS Wicher Zbąszyń1769N:147
3909II+Antoniewicz, Jakub1769N:32
3910II+Rymarowicz, PawełUKS MDK Otwock1769N:142
3911IIHendel, Kazimierz MUKS Skałka-Śląsk Świętochło1769N:8
3912IIZabuga, MaciejLO nr 3 1769N:167
3913IIMaciążek, Michał KS Wesoła Warszawa 1769N:13
3914IIFlieger, Zbigniew uks Diagonala Elbląg 1769N:27
3915IIZborowski, Adam WOK Wałbrzych1769N:7
3916IIKania, DariuszUKS Magnus Rzezawa1769N:7
3917II+Włodarczak, Damian LKS Piast Śrem 1769N:106
3918IIRaczkowski, Zygmunt SKS SMOL - BUD Giżycko 1769N:9
3919IIGrzelachowski, PiotrLKS Chrobry Gniezno 1769N:21
3920IIKacinski, RobertKraków 1769N:4
3921IKrajewska, Aleksandra UKS Czarny Koń Olkusz1768N:32
3922I+Karleszko, Karolina UKS Rodło Opole1768N:236
3923IFeliksinski, Tadeusz1768N:233
3924IZakorczmenny, Tadeusz RzKSz Rzeszów1768N:240
3925IILipka, RomanL-UKS Burza Rogi1768N:54
3926IIRoman, Stanisław KS Komunalni Sanok1768N:13
3927IIMozol, DawidGLKS Goniec Żarów 1768N:247
3928IIŻakowski, Adrian ZSMEiE1768N:54
3929II+Tabaczka, Jerzy SSz Pocztowiec Bydgoszcz1768N:73
3930IIRusiak, GrzegorzLKS Piast Śrem 1768N:9
3931IIDyszy, JacekKS Unia Bieruń Stary 1768N:32
3932II+Kozłowski, MarcinUKS Hetman Częstochowa 1768N:74
3933IIPołap, Mirosław UKS G4 Tarnowskie Góry 1768N:33
3934IIJakubiak, Karol 1768N:59
3935IIStarczewski, MichałKS Wesoła Warszawa 1768N:40
3936IIHładun, BartłomiejUKS MDK GDYNIA1768N:199
3937IIMigdał, Robert Hetman Ostrowiec Św.1768N:18
3938II+Kopeć, Norbert PG 1 Sokółka1768N:232
3939IIngielewicz, Konrad SSz BDK Biskupiec 1768N:52
3940IIPawlowski, Bogdan 1768N:6
3941IIRatajczak, MateuszUKS Mosińska Jedynka Mosina1767N:8
3942IIKula, MaciejIV LO im. H.Sienkiewicza1767N:17
3943IIOlejarz, PiotrJeżowe 1767N:22
3944IIPukianiec, Emil MTSZ Mińsk Mazowiecki1767N:29
3945IIMucha, Tomasz UKS Zadrna Kamienna Góra 1767N:8
3946IIBielecki, Jan IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1767N:7
3947IIBrychcy, Paweł Hetman Wschowa1767N:15
3948IIMatulka, Franciszek CKR SSz Grójec 1767N:24
3949IPółtorak, Sebastian UKS Hetman Koronny Trzebinia1767N:266
3950IISebzda, Apoloniusz1767N:13
3951Kania, Karol1767N:9
3952IIGutek, Bartosz1767N:14
3953IISydor, RadosławOKSz Społem Opole1767N:5
3954IIPiotrzkowski, Krzysztof UKS Gedanensis Gdańsk1767N:8
3955II+Kasperczyk, SzymonTS Wisła Kraków 1767N:102
3956IWiatr, MariaPSSz Pszczyna 1766N:162
3957IIBruder, AdamRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1766N:126
3958II+Rogus, SylwesterGKSz Hetman II Pilzno 1766N:80
3959IISzczepaniak, Maciej LKS Kańczuga 1766N:81
3960IIMazurkiewicz, Antoni1766N:9
3961IITomaszewski, Robert JKSz-W Jarocin1766N:51
3962IIFrączek, Łukasz ZMCh Polska YMCA Warszawa 1766N:145
3963IIWiśniewski, ArkadiuszKSz Sulechów 1766N:40
3964IINiemiec, Zbigniew KSz Polonia Wrocław1766N:14
3965II+Siegieda, Stanislaw Józefów 1766N:13
3966IINowak, Adam Rodzina Nowak 1766N:9
3967IIZaczek, Krzysztof KS Cracovia 1906 Kraków1766N:12
3968IIWęgrzyniak, TadeuszMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1766N:9
3969IKania, Paweł StI EUROBESKIDY Łodygowice 1766N:74
3970IINiedziela, MateuszKU AZS KUL Lublin 1765N:23
3971IIPaździerz, Ryszard KS Wisłoka Dębica 1765N:55
3972IMikuła, MichałMKSz GRYF Dębica 1765N:106
3973II+Indyk, Wojciech V LO Mielec 1765N:26
3974IIMalita, MarianKS Granit Wysoka Strzyżowska 1765N:12
3975IISoldatov, Volodymyr 1765N:17
3976IIPerlak, Michał WKS Górnovia Górno1765N:61
3977IIMiklosik, LeonKSz LECH-WSUS Poznań 1765N:7
3978I++Hampel, AnnaRKS MAT Ruda Śląska 1765N:314
3979IIRydlewski, MarekUKS Mosińska Jedynka Mosina1765N:99
3980II+Podkówka, MirosławLZS Goniec Kluczbork1765N:14
3981IIWoźniak, WojciechElektron1765N:4
3982IICzerwiński, Bogumił UKS Gedanensis Gdańsk1765N:16
3983IIKuska, BernardMKS Rokita Brzeg Dolny1765N:52
3984IISzymański, JanuszMTSz Mińsk Mazowiecki1765N:6
3985IMielczarek, JoannaUKS Hetman Częstochowa 1764N:251
3986II+Szeląg, PrzemysławMKS Polonia Przemyśl 1764N:87
3987IISkopowski, JerzyWKSz Wołów1764N:11
3988IIBosek, Tomasz KS Carbo-Gliwice Gliwice1764N:44
3989IKorycki, JozefKraków 1764N:147
3990IIIDerek, Zbigniew Szczekociny 1764N:9
3991IIOrłowski, MarekSzczecin1764N:14
3992IIPułka, JózefTS Wisła Kraków 1764N:7
3993IIKlonowski, Edward TSzONiN Caissa-Gambit-Gdańsk 97 Gdańsk1764N:7
3994IIŁęczek, KornelUKS MAGNUS Rzezawa1764N:9
3995IIWąsiołek, AdrianŁKS Szach-Centrum Łódź1764N:71
3996IMadej, MarekKSz Polonia Wrocław1764N:177
3997IIDąbrowski, Jacek GKSz Hetman Pilzno1764N:12
3998IIPerucki, Zbigniew OKKFSiT Cross Opole 1764N:9
3999IDulinski, Stanislaw LUKKS Kielce1763N:143
4000IIWójcik, Mikołaj KKSz Urania Krosno1763N:29
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)