ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20737)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (4329);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13270);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
4001IIDąbrowski, Jacek GKSz Hetman Pilzno1764N:12
4002IIPerucki, Zbigniew OKKFSiT Cross Opole 1764N:9
4003IDulinski, Stanislaw LUKKS Kielce1763N:143
4004IIWójcik, Mikołaj KKSz Urania Krosno1763N:29
4005I++Wesolowska, Katarzyna UKS Szach Wolsztyn1763N:208
4006IIJeske, JerzyWOK Wałbrzych1763N:50
4007IIGabryszewski, Michał LKS Polonia Poraj 1763N:9
4008IMajdański, Maksymilian STMGK Strzelce Krajeńskie1763N:363
4009IISmoleński, Filip KSz Gryf Szczecin 1763N:101
4010II+Orski, ZygmuntKSN Omega Łódź 1763N:27
4011IIGoździewicz, Marek MKS Wicher Zbąszyń1763N:50
4012IIKoseski, AndrzejMTSZ Mińsk Mazowiecki1763N:10
4013IISzwast, Artur Lublin1763N:20
4014IIHladysh, Maksym Lvov-Pustomyty1763N:8
4015IIGabuza, AnatoliiKSz Polonia Wrocław1763N:16
4016IIŚwiątek, MirosławRopczyce1763N:4
4017IIWiktorowskim, Janusz1763N:12
4018II+Kostelniuk, PawełKS Komunalni Sanok1762N:75
4019IIPrzybyła, AndrzejUKS Pałac Młodzieży Katowice 1762N:14
4020IIKoliński, Daniel UKS Hetman Puszcza Mariańska 1762N:92
4021IISmolnicki, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1762N:4
4022IIPazgan, JózefSiły Powietrzne1762N:31
4023IGigoń, StanisławStI EUROBESKIDY Łodygowice 1762N:137
4024IGamoń, StanisławŁukowica 1762N:16
4025IStopka, Tomasz1762N:52
4026IIZapała, JanMszana Dolna1762N:8
4027II+Głuch, PawełTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1762N:136
4028ITomsia, Jakub 1762N:82
4029IIMańkowski, Mariusz MCKiE Malbork 1762N:29
4030IZahorska, AleksandraKSz Miedź Legnica1762N:5
4031IIMajchrzak, Mikołaj MKS EMDEK Bydgoszcz 1761N:43
4032IIDębski, JerzySS-T Lubcza Racławówka1761N:17
4033IICierczek, Mariusz GKSz Hetman Pilzno IV 1761N:24
4034IIMalik, EugeniuszLibiąż1761N:47
4035IAdamski, Adam 1761N:267
4036IIWietecki, Jerzy 1761N:23
4037IMalcer, JoannaWarmia i Mazury Olsztyn 1761N:63
4038IWyrzykowski, Józef Łuczniczka Bydgoszcz 1761N:238
4039IIDobrowolski, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1761N:12
4040IIKorecki, PiotrUKS KOPERNIK Olsztyn1761N:34
4041I+Króliczek, GabrielaMKSz Rybnik 1761N:437
4042IILibura, Andrzej UKS Korona Gdańsk1761N:9
4043IIJagiełło, Jerzy Syrenka Warszawa1761N:110
4044IILendzion, Kamil KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1761N:151
4045IIPawełczak, Jerzy Kiliński OSiR Trzemeszno 1761N:17
4046IIKopcio, Mirosław 1761N:6
4047IIO. Wiejak, Grzegorz Zamość, Franciszkanie Conv. 1761N:26
4048II+Matuszewski, BartłomiejKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1761N:74
4049IIZawada, Andrzej BKS Chemik Bydgoszcz1760N:83
4050IIPawłowski, Dariusz MTSz Mińsk Mazowiecki1760N:26
4051IŻółkiewski, JakubMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1760N:464
4052IINiedbała, PiotrI LO Łomża1760N:37
4053IIRećko, GrzegorzIV LO Białystok1760N:8
4054IIDudziński, MaciejUKS Rotmistrz Grudziądz1760N:28
4055IIRuszkiewicz, Marian Rybnik1760N:8
4056IJop, WlodzimierzJelenia Góra 1760N:62
4057IISuchowierski, Łukasz Akademia Gambit 1760N:15
4058IILisok, Antoni Tychy 1760N:8
4059II+Lipinski, Ryszard 1760N:16
4060IIRajtar, Jaroslaw1760N:9
4061IISękowski, PiotrLUKKS Kielce1759N:72
4062ISikorski, TomaszKSz Skoczek Siedlce 1759N:206
4063II+Skrzypek, LeszekKSz Wieża Śmigiel 1759N:63
4064IISitek, Paweł UKS POGOŃ Oleśnica1759N:36
4065IIHudziec, Władysław1759N:65
4066IIFrąckowiak, AndrzejUKS Mosińska Jedynka Mosina1759N:89
4067II+Bobras, Jan emeryt, Białystok1759N:42
4068II+Szczepaniak, ArturUKS Mosińska Jedynka Mosina1759N:107
4069IGóralczyk, Piotr TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1759N:124
4070IGandziarowski, JanOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Głuchołazy 1759N:79
4071IIMroczek, JarosławMTSz Mińsk Mazowiecki1759N:24
4072ILichorad, Mateusz SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1759N:402
4073IIKasperczyk, Dominik KS Nysa NiS 1759N:91
4074IISzeląg, Henryk Klub Szachowy Kana Tarnów1759N:11
4075Slowko, Krzysztof 1759N:7
4076IMajor, KatarzynaUniwersytet Medyczny1758N:10
4077II+ Stachowicz, Krzysztof 1758N:31
4078IINowakowski, Michał 1758N:30
4079IBłaszczak, JędrzejUniwersytet Śląski Katowice 1758N:247
4080II+Bieluszewski, Łukasz M-LKS WISŁA Nowe 1758N:87
4081I+Chmielecka, AleksandraI LO1758N:135
4082IIHaja, Jacek LKS Plezuro Skoki 1758N:49
4083IIDemidowicz, MaciejULKS Niwka Łomazy1758N:32
4084IIGlowacki, Andrzej Suwałki1758N:13
4085IITyran, Daniel 1758N:9
4086IWieczorek, Aleksandra KSz Silesia Racibórz 1757N:75
4087IIKałwik, MateuszZSO Gimnazjum Dwujęzyczne Krosno 1757N:58
4088II+Bazan, MichałKSz Polonia Warszawa1757N:298
4089IIKreft, Wojciech KKSz Kraków1757N:179
4090IZiebura, PaulinaZielona 1757N:29
4091IIGoławski, Hubert Radzyńskie Towarzystwo Szachowe1757N:96
4092IIŚliwonik, Robert MKS EMDEK Bydgoszcz 1757N:13
4093IIPac, Maciej KS Entropia NZSPW Warszawa1757N:44
4094IIWydra, MichałAZS UMK Toruń1757N:23
4095IIZwolan, AdamMDK Białystok1757N:9
4096IISzpinda, Piotr WIEŻA PĘGÓW 1757N:16
4097ITomicki, MarekKSz. Hańcza Suwałki 1757N:38
4098IJanocha, JanKKSz SZACH Kędzierzyn-Koźle 1756N:270
4099II+Ulatowski, JakubAkademia Szachowa Gliwice 1756N:339
4100II+Grochowski, RobertKSz Maraton Łomża 1756N:106
4101II+Cybulski, Marek UKS Szach-Mat Syców1756N:96
4102IIPłocki, AndrzejLKS Kańczuga 1756N:82
4103IITwardy, JózefLKS Ujkowice1756N:37
4104IBiałas, JerzyUKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1756N:136
4105IIBeszoner, Roman LKS Sparta Lubliniec1756N:7
4106IGondko, Katarzyna TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1756N:38
4107IIDybiec, Kazimierz Hetman Ostrowiec Św.1756N:20
4108IIDura, DamianOSz BASZTA Szamotuły 1756N:18
4109IIStecko, KrystianKSz Gambit Przeworsk1756N:50
4110IICharczenko, Dominik Strzelec Strzelce Opolskie 1756N:90
4111IIBoruc, Zbigniew Nysa1756N:26
4112IISobczak, Igor UKS OPP Neptun Kołobrzeg 1756N:7
4113IIPyclik, BłażejPSSz Pszczyna 1756N:15
4114IICzerniejewski, SławomirKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1756N:18
4115ILavonina, Julia 1756N:7
4116IIKern, RudolfKędzierzyn-Koźle1756N:7
4117IGorbacz, Dominika I LO Białystok 1755N:60
4118IKarłyk, MariaŻKSz Żary 1755N:310
4119IIBizoń, AdamPszów1755N:35
4120IILudwikowski, Leszek MKS KSOS Kraków1755N:25
4121IIDobosz, MarcinŻTMS Baszta Żnin1755N:10
4122IIWrzosek, TadeuszUKS KSM Tęcza Kościan 1755N:11
4123IIUrbańczyk, Tadeusz TTSz Tęcza Turek 1755N:21
4124IIBerezowski, MarianLZS Goniec Kluczbork [KLU]1755N:19
4125IGrochol, KamilMKSz Rybnik 1755N:311
4126IIGaziński, Maciej Pałac Młodzieży Koszalin 1755N:9
4127IIPolak, KarolRaszyn Poznań1755N:48
4128IMłynarski, Zbigniew1755N:32
4129IWójcik, Grzegorz WKSz HETMAN 1755N:119
4130I+Dąbek, KarolinaUKS Hetman Częstochowa 1754N:97
4131IKasperek, Kinga UKS przy SP 8 Chrzanów 1754N:229
4132IIRosiak, TomaszG. 13 im. Stanisława Staszica W-wa Śródmiescie 1754N:133
4133IIKowal, MieczysławMKS Chełmża 1754N:36
4134II+Filipowicz, AdamPubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Opolu 1754N:4
4135IIObara, Damian LUKKS Kielce1754N:41
4136IBrożek, EwaUKS 21 Podlesie 1754N:57
4137IVKlimaszewski, Jerzy KSz Lasker w Barlinku 1754N:29
4138IIKonewko, Konrad MLKS Czarni Olecko1754N:161
4139IIBinek, Adam Gdańsk 1754N:8
4140IIBednarek, IreneuszPłock1754N:15
4141IIFaron, MateuszMKS Sandecja Nowy Sącz 1754N:47
4142IIBąk, Jan ŻKSz Żary 1754N:7
4143IIWoźniak, AdamMUKS MDK Śródmieście Wrocław1753N:88
4144IIMendak, Mateusz UMKSz Jaćwież Suwałki1753N:156
4145IISzylar, Andrzej LKS Orzeł Wysoka 1753N:34
4146IWrabel, AntoniYMCA Warszawa 1753N:301
4147IIKarp, MaciejUKS BASZTA Wodzisław Śląski1753N:133
4148IIKundzik, JacekPKS AGAPE Białołęka1753N:30
4149IIPradzynski, KrystianUKS SP3 w Bogatyni1753N:22
4150IISzydzik, RyszardLKSz Caissa Lubsko1753N:20
4151IILewicki, MichałGimnazjum Nr 5 Przemyśl1753N:5
4152I+Roszkiewicz, Anna UMKS Na Pięterku Poznań 1753N:449
4153IISpiżewski, GrzegorzKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1753N:46
4154IIPacholczak, Piotr 1753N:5
4155IIKępiński, LechLegionowo 1753N:20
4156IIJarosiński, DariuszLUKS Lubartów1753N:14
4157IIGrabowiecki, TadeuszZAKŁAD KARNY Nysa1753N:32
4158II+Kozłowski, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn1753N:179
4159IICis, SylwesterKielce1753N:8
4160IIŁuc, WojciechPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1753N:26
4161IDobrzańska, Joanna LKS Olszanica 1752N:148
4162IIKozyra, MarcinUKS SP1 Leżajsk1752N:19
4163IStępniak, Stanisław WKSz 1938 Włocławek 1752N:86
4164IITomaszewski, Wiesław 1752N:15
4165IIDerewlany, Paweł UKS Gambit Świebodzin1752N:49
4166IKozinski, Karol 1752N:59
4167IIGubała, Czesław IKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry1752N:13
4168IINun, RyszardŻKSz Żary 1752N:28
4169IISzafran, Dariusz1752N:22
4170II+Wiech, DominikSS-T Lubcza Racławówka1752N:79
4171IILorkiewicz, ZiemowitLKSz Lublin 1752N:7
4172IIIngielewicz, Maciej SSz BDK Biskupiec 1752N:9
4173IINapierała, Krzysztof UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1752N:26
4174IIFengier, DariuszKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1752N:10
4175IIRzecki, Andrzej KSz. Hańcza Suwałki 1752N:8
4176IISwacha, Jan Janów Lubelski 1751N:10
4177II+Rogulska, MonikaUKS TSz Zieloni Zielonka1751N:21
4178II+Łapanowski, Jacenty1751N:124
4179IPaździor, MichałRybnik1751N:293
4180IWięckowski, RyszardWKSz GANT HETMAN1751N:70
4181IUrban, MarekBiały Król Wisznia Mała1751N:114
4182IŻyliński, Piotr UKS Ognisko Rydułtowy1751N:479
4183IIPanek, Adrian Strzelec Strzelce Opolskie 1751N:47
4184IIWesołowski, Mirosław Hetman Ostrowiec Św.1751N:49
4185IIDaczkowski, Mirosław Włocławek 1751N:19
4186II+Okrasa, Mateusz 1751N:190
4187IIMagierski, DariuszStowarzyszenie AS Płock1751N:41
4188IBancarewicz, AleksSSP 1 STO Białystok1751N:253
4189IIGórny, StanisławUKS Mosińska Jedynka Mosina1751N:19
4190IIMakówka, Kamil CKiS Skawina1751N:22
4191IIPawłowski, Michał AWF Katowice1751N:28
4192IITyrka, Marcin MDK Bochnia 1751N:6
4193IIPiszczatowski, Zbigniew UKS Żak Łomża1751N:7
4194I+Knapik, Julia UKS Hetman Częstochowa 1750N:269
4195II+Szczepański, Henryk1750N:56
4196IIStępniak, Alan Lublin1750N:15
4197IIMalinowski, Andrzej KSz Stilon Gorzów Wlkp.1750N:37
4198IISobek, PiotrSiemianowice Śląskie1750N:9
4199IIBeker, Cezary UKS Polan Poznań 1749N:27
4200IPodgórski, MaciejKSz POLONIA Warszawa1749N:140
4201IKiwilsza, Piotr Raszyn Poznań1749N:178
4202IISalamandra, JózefLUKS Tempo Ożarów 1749N:19
4203II+Zając, Karol KS Komunalni Sanok1749N:194
4204IILipka, PiotrKS HETMAN Marklowice1749N:48
4205IINadarzyński, Andrzej KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1749N:5
4206Tavakalov, Stanislav1749N:9
4207IIŁazarski, JacekUKS Pałac Nieborów1749N:34
4208IBusko, Monika UKS Szach Wolsztyn1748N:10
4209ISzulc, ZofiaGMK Suwałki1748N:195
4210I++Czorniej, AntoninaUKSz Hetman Warszawa1748N:357
4211IILisowski, AdamG-4 1748N:64
4212IJóźwik, GrażynaLZS Mewa Goliszów1748N:19
4213IIMazur, Franciszek PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1748N:42
4214IISamson, StefanGZSN Start Gorzów Wlkp.1748N:29
4215IIBielecki, Michał UKS SP1 Jedynka Tychy 1748N:7
4216IIMalcharczyk, AndrzejKSz Silesia Racibórz 1748N:27
4217IIBłaszków, KonradŁomy 1748N:9
4218IIBogacki, Henryk 1747N:65
4219IIWandowicz, KajetanWKSz GANT HETMAN Wroclaw1747N:38
4220IIKonarski, Andrzej UKS Skoczek Milicz1747N:32
4221IIŚwierad, Łukasz MUKS Skałka-Śląsk Świętochło1747N:162
4222IIŻydek, JanuszKielce1747N:17
4223IIBorchardt, Marcin UKS ÓSEMKA Chojnice1747N:75
4224II+Krawczyk, Piotr KKSz Kraków1747N:224
4225II+Stemplewski, KamilChTS Chorzów 1747N:122
4226IIKuziemko, Mateusz Sieniawa1747N:25
4227IIBieliński, Kazimierz WOK Wałbrzych1747N:62
4228IITymrakiewicz, Jan Świnoujście 1747N:59
4229IIMroczek, PrzemysławMTSz Mińsk Mazowiecki1747N:44
4230IIStrzałka, JerzyBCK Biłgoraj 1747N:11
4231IIFabich, Krzysztof UKS Centrum Tczew 1747N:25
4232II+Madajczak, JakubKSz Polonia Wrocław1747N:280
4233Klimentov, Evgeny 1747N:9
4234IIŁosiński, PawełUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1747N:103
4235II+Skomski, KarolUKS DEBIUT DZIESIĄTKA Olsztyn1747N:19
4236IIZiemichód, Ryszard LUKS Lubartów1747N:21
4237IIFlorek, Wojciech1747N:8
4238IFlorczak, AleksandraWKSz GANT HETMAN1747N:31
4239IINiedbała, Tomasz IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1746N:37
4240IIWalczak, Konrad MKS Polonia Przemyśl 1746N:45
4241IIKurdziałek, Stanisław LKSz Lublin 1746N:23
4242IIHalamus, ZenonOgrodzieniec1746N:31
4243IIBaranowski, AdamPoznań 1746N:27
4244IILiszewski, KrzysztofKS Entropia NZSPW Warszawa; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II 1746N:16
4245IIPamuła, TadeuszGliwice 1746N:35
4246IPółgrabia, MirosławUKSz Hetman Warszawa1746N:167
4247IIKaczorowski, BogusławKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1746N:46
4248IIMaćkowiak, SzymonMPZSzach Kraków1746N:20
4249IZiziuk, Martyna ZS Sokółka1745N:323
4250IIKuta, Krzysztof MKS MOS Wieliczka 1745N:118
4251II+Brzozowski, Mateusz UKS Pałac Nieborów1745N:42
4252IIJankowski, LeonardGdańsk 1745N:15
4253II+Rafalski, KacperWKSz 1938 Włocławek 1745N:115
4254IJeda, MaciejKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1745N:169
4255II+Peret, RyszardTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1744N:109
4256II+Tadzik, BogdanITS Kopernik Inowrocław1744N:56
4257IŁosińska, AleksandraUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1744N:248
4258IIWróbel, KamilLZS Goniec Kluczbork1744N:42
4259IIKruk, IreneuszWIEŻA PĘGÓW1744N:18
4260II+Przeździecki, Marek1744N:38
4261IISas, Marcel KSz Miedź Legnica1744N:7
4262II+Straszewski, Tomasz MKS EMDEK Bydgoszcz 1744N:238
4263IIJurzak, Tadeusz Bielsko-Biała1744N:9
4264IIRosiek, Piotr UKS Szach-Mat Syców [KLU]1744N:13
4265ISzurek, Dagmara UKS Ognisko Rydułtowy1743N:130
4266II+Krzysztofiak, Zdzisław Caissa Pion Zielona Góra1743N:57
4267IIIKaczmarek, Ireneusz Pionek Bielsko Biała 1743N:21
4268IIDudziak, JanOpole Lubelskie 1743N:23
4269IIGóra, Krzysztof1743N:33
4270IIMaj, Marcin UKS SP1 III Leżajsk1743N:44
4271IIZiółkowski, JanuszUKS Orlik II Rudnik n/Sanem 1743N:8
4272CMKejna, PiotrKSz Miedź Legnica1743N:328
4273IIMosior, Bogusław WKSz HETMAN 1743N:30
4274IWojciechowska, Danuta Lesko 1742N:8
4275IISzeląg, Józef Biadoliny 1742N:37
4276IITumm, LeszekTS Wisła Kraków 1742N:25
4277IIJakubczyk, AndrzejCAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1742N:15
4278IISzymanowicz, Józef KS Agro-Kociewie Starogard Gdański 1742N:16
4279IIKomorowski, Piotr PKS Wiatrak Bydgoszcz 1742N:16
4280IIObruśnik, Paweł KSz Silesia Racibórz 1742N:6
4281II+Biernot, MariuszStI EUROBESKIDY Łodygowice 1742N:36
4282IIKs. Kuzio, AndrzejMołodycz, Arch. Przemyska1742N:67
4283IIJackowski, DariuszPUKS Karolina Tarnów 1742N:21
4284IIBosy, Henryk Strzelec Strzelce Opolskie 1742N:10
4285II+Kałkowski, IgorUKS 21 Podlesie 1742N:273
4286IIŻydek, StanisławRadlin1742N:25
4287II+Klimanek, DanielAKS Mikołów 1742N:160
4288IZąbroń, MaksymUKS SP1 JEDYNKA Tychy 1742N:414
4289IIOchędzan, Robert KTS Kalisz1742N:52
4290II+Niedźwiecki, Marek UKS Roszada Radom 1742N:77
4291IIKowalski, JanuszRybnik1742N:12
4292IIGaweł, JanuszPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1742N:48
4293IIChrobak, Alfred KSz Silesia Racibórz 1742N:7
4294IMazurkiewicz, Andrzej 1741N:177
4295IKrzymionka, Karol Dąbrowa Górnicza1741N:135
4296IISzpiłyk, StanisławLKS Kańczuga 1741N:82
4297IISikora, PawełGimnazjum Nr 10 Tychy 1741N:48
4298IMatwij, JózefGZSN Start Gorzów Wlkp.1741N:105
4299IISpojda, RobertTKKF Boronovia Boronów 1741N:39
4300IIGrynak, MaksymLUKKS Kielce1741N:40
4301IINasuta, Andrzej MUKS Stoczek 45 Białystok1741N:16
4302II+Klonowski, ArkadiuszHetman Wschowa1741N:159
4303IIWiśniewski, BartoszUKS Czarny Koń Olkusz1741N:37
4304IINowak, RyszardKnurów 1741N:12
4305IIPrzygoda, LeonSiedlce 1741N:22
4306IIKuczera, Mirosław WIEŻA PĘGÓW 1741N:21
4307II+Kozakow, Aleksy UKS Czternastka Warszawa1740N:193
4308IIKlocek, Sylwester Stowarzyszenie Nasz Rymanów1740N:56
4309IIAdamczyk, HubertWrocław1740N:15
4310IIGryglas, KamilMLKS Czarni Olecko1740N:53
4311IOlszewski, JerzyGKS Gorzyce Wlkp. 1740N:301
4312II+Krasiewicz, Dawid UKS TSz Zieloni Zielonka1740N:13
4313IIKlimera, Henryk 1740N:14
4314IIDłużyński, Krzysztof UKSz SKOCZEK Choszczno1740N:54
4315IIŁukaszewicz, Jerzy KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1740N:28
4316IIPolański, MarekKSz Start Elbląg 1740N:13
4317IIDajerling, JanŚwinoujście 1740N:9
4318IIKutrowski, Feliks LKS Lotos Jabłonna 1739N:28
4319IIOsiński, KrystianITS Kopernik Inowrocław1739N:11
4320IICzaczka, PiotrGZSN Start Gorzów Wlkp.1739N:79
4321IIPluta, MichałIKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry1739N:36
4322IZieniuk, Kacper KSz GRYF Szczecin 1739N:183
4323IIChojnowski, RobertUKS Pałac Nieborów1739N:77
4324IIPłatek, Adam MAT Myślenice1739N:61
4325Kołodziej, Krzysztof 1739N:10
4326IISpiżewski, Jakub KKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1739N:11
4327IDytman, Radosław KSz POLONIA Wrocław1738N:465
4328IIFrączek, Jan L-UKS Burza Rogi1738N:50
4329IICichowski, PiotrGKSZ HETMAN V PILZNO1738N:6
4330IBazan, MartaZespół Szkół Ogólnokształc&#1738N:10
4331II+Karwat, SzymonKSz Piątka Skierniewice1738N:220
4332IIKalhorn, Marcin 1738N:201
4333IIRaczek, StanisławBeskidek Żywiec1738N:135
4334II+Daleczko, Władysław Wieża Pęgów1738N:76
4335II+Głębocki, Piotr MLKS Ostródzianka I Ostróda 1738N:44
4336IIUfnal, Zenon Hetman Ostrowiec Św.1738N:16
4337IILach, Tadeusz KS Nysa NiS 1738N:61
4338IIBugajski, WiesławLKS Płomień Limanowa1738N:9
4339IIWoźniak, Lesław JANTAR Gdańsk1738N:16
4340IBuksa, EwelinaLKS Zarzewie Prudnik1737N:166
4341IISiorek, StanisławSS-T Lubcza Racławówka1737N:54
4342II+Wałęga, Agnieszka MLKSz Myślenice1737N:96
4343IIMandla, MaciejKSz HETMAN Katowice 1737N:183
4344IIĆwik, JacekWarszawa1737N:44
4345IINiedźwiedź, AntoniKSiRNiS PIONEK Bielsko-Biała 1737N:36
4346IBręgoszewski, Leon UKS OPP Kołobrzeg1737N:225
4347II+Piędel, MarekUKS SP1 Leżajsk1737N:29
4348IIGardziński, KazimierzPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1737N:18
4349II+Wilmanowicz, SławomirGdynia1737N:45
4350IIMalcher, Aleksander TKKF Boronovia Boronów 1737N:25
4351IVanduyfhuys, DariaKS AZS Wratislavia1737N:77
4352IIŁabuć, Adrian ŻKSz Żary 1737N:14
4353I++Jurkiewicz, Zuzanna Zespół Szkół Ogólnokształc&#1736N:404
4354IIWłodarczyk, DawidGKSz Solny Grzybowo 1736N:16
4355IISkierski, Jacek UKS Pałac Młodzieży Katowice 1736N:190
4356IPoźniak, MarcinKSz Odrodzenie Kożuchów 1736N:255
4357IIKozłowski, PawełMUKS Stoczek 45 Białystok1736N:246
4358IIWójcikowski, StanisławPodkarpacie Przemyśl 1736N:33
4359IIMartynov, Petr1736N:18
4360IIBrzoza, Mirosław Trzciel, Zgromadzenie Księży Misjonarzy 1736N:32
4361IISzynalski, Bartosz1736N:121
4362IIKozieł, MateuszCKiS Skawina1735N:9
4363IIDębiński, Jarosław UKSz Hetman Warszawa1735N:118
4364IKoruch, Maria SP 45 Białystok1735N:275
4365IIBieniak, JerzyPKS Leśny Bydgoszcz1735N:80
4366IICybulski, MaciejMKS przy MDK Trzcianka1735N:19
4367IIKarpiński, Ryszard 1735N:111
4368IIGórzyński, Zbigniew GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1735N:21
4369II+Jefimow, Bronislaw1735N:26
4370IIPrządak, Sebastian KKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1735N:30
4371IIKotecki, Robert Resort SWiA 1735N:23
4372ISokołowska, Anna II LO Kalisz1734N:172
4373IIKliś, BogusławTSz Skoczek II Sędziszów Małopolski1734N:53
4374IIBrejer, Ryszard Nysa1734N:71
4375IIMakielak, HubertUKS Piątka Wieluń 1734N:87
4376IIEliasz, AdrianSosnowiec 1734N:37
4377IAndrzejewski, KonradUKS Wda Lipusz1734N:59
4378IIKowalski, Mateusz SS-T Lubcza Racławówka1734N:41
4379II+Rumak, BartoszSS-T Lubcza Racławówka1734N:74
4380IIMirowski, TomaszUniwersytet Łódzki1734N:26
4381IIZielazny, Ryszard GKS Gorzyce W 1734N:41
4382IIKrzyżewski, Radosław1734N:34
4383IIAleshko, Igor L Mińsk, Białorus 1734N:27
4384IŻyła, Agata CEKDiM Wrocław 1733N:62
4385I+Jagieła, Piotr WKSz HETMAN 1733N:387
4386IAndrzejewska, MirosławaWKSz HETMAN 1733N:117
4387IWołągiewicz, KingaKSz. Hańcza Suwałki 1733N:334
4388IIGrzywa, Mateusz UKS SP3 w Bogatyni1733N:12
4389IIMaliński, Waldemar LUKS FENIKS Mrocza1733N:69
4390IIIMatusz, Kazimierz 1733N:18
4391IIKiszka, Arkadiusz KSz Gambit Przeworsk1733N:235
4392IIIvanyk, Stepan1733N:47
4393IIDuszczak, Jerzy MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1733N:19
4394IIKnap, NarcyzUKS Gedanensis Gdańsk1733N:17
4395IIGrochulski, TomaszUKSz Hetman Warszawa1732N:27
4396IIKromski, KamilMKS Wicher Zbąszyń1732N:9
4397IWojkowski, MariuszGliwice 1732N:216
4398II+Kozłowski, Andrzej 1732N:152
4399IIBrychcy, PiotrHetman Wschowa1732N:7
4400II+Bućko, Wiesław1732N:38
4401II+Zaborowski, Krzysztof Warszawa1732N:54
4402IICaputa, Roman KSz Zefir Boguszowice 1732N:53
4403IPondo, Augustyn TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1731N:110
4404IIDaciuk, StanisławLegnica 1731N:24
4405IIZmora, WładysławLKS Kańczuga 1731N:77
4406Hebel, Adam Start Wejherowo 1731N:20
4407IITomecki, Grzegorz GKS Gwarek Ornontowice1731N:14
4408IISzmidt, WojciechPawłowice1731N:148
4409IIKupiak, Sylwester Kołobrzeg1731N:96
4410IIGołaszewski, Marek Świdnica 1731N:48
4411IIBiela, Wojciech GKS Gorzyce W 1731N:63
4412IIMazur, Krzysztof Caissa Pion Zielona Góra1731N:24
4413IIWęglicki, SławomirSSz Modus Warszawa1731N:22
4414IIWolender, Zdzisław M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1731N:21
4415IIJedliński, Bartosz KS Wisłoka Dębica 1730N:61
4416IIZienowicz, Józef UKS Gedanensis Gdańsk1730N:98
4417IINowak, DawidBKS Chemik Bydgoszcz1730N:18
4418IISobieraj, Mirosław PKS Leśny Bydgoszcz1730N:63
4419IKnap, Jerzy KS AZS Wratislavia1730N:165
4420IIŻarczuk, Michał SSz Strzelec Strzelce Opolskie1730N:9
4421IIWojciechowski, Adam Lublin1730N:75
4422II+Szymański, Karol KSz Gryf Szczecin 1730N:74
4423IIKasperek, ZbigniewRadzionków 1730N:29
4424IIStanowski, MateuszLKS Stomil Bełchatów1729N:108
4425IIBogut, MaksymilianWKS Kopernik1729N:184
4426IIGazda, MariuszKKSz Urania Krosno1729N:29
4427IITurek, Piotr1729N:26
4428II+Podgajny, AdamDom Finansowy DF1729N:72
4429IDixa, StanisławKSz ORŁY Pleszew 1729N:118
4430IISzuba, Henryk Raszyn Poznań1729N:32
4431I+Mukhtarova, AnastasiiaSimferopol1729N:35
4432IIKiełbasa, ArturUKS ASTRA Leśniowice 1728N:30
4433IINowakowski, Artur KSz Polonia Wrocław1728N:105
4434II+Wojciechowski, Antoni UMKS Na Pięterku Poznań 1728N:197
4435IITrocha, AdamUKS HETMAN Puszcza Mariańska 1728N:80
4436IIZazula, Jonatan S-KKS Przemyśl 1728N:45
4437IKoźliński, Marcin UKS OPP Toruń1728N:307
4438IIGniazdowski, RomanLZS Goniec Kluczbork1728N:13
4439IJaszczuk, HubertMUKS Stoczek 45 Białystok1728N:405
4440IIWojtas, SzymonGimn. nr 31728N:30
4441IBabijczuk, Wojciech WKS Kopernik1728N:112
4442ISkorecki, JanuszTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1728N:79
4443Dujava, Jonas Slávia PU Prešov1728N:9
4444IIMazurkiewicz, Łukasz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1727N:246
4445IISmykla, Kazimierz KS Wisłoka Dębica 1727N:88
4446CMSanz, Losada Victoriano KS LAURA Chylice1727N:134
4447IIWilczek, Piotr1727N:65
4448IISłaby, StanisławLKS Ujkowice1727N:27
4449IIPawlicki, Dariusz KSz LECH-WSUS Poznań 1727N:110
4450IICiepielowski, JanuszTSz Skoczek Sędziszów Małopolski III 1727N:18
4451IIDulęba, Janusz KLIM UKSz Gambit Starachowice 1727N:51
4452Janus, Tomasz 1727N:9
4453IIJurzyk, FranciszekKSz Skoczek Siedlce 1727N:13
4454IICichanowicz, PiotrMLKS Czarni Olecko1727N:31
4455II+Mala, MarcinMKSz GRYF Dębica 1726N:118
4456IIWach, Bartosz LUKKS Kielce1726N:29
4457IZieliński, KonradUKS Gedanensis Gdańsk1726N:262
4458II+Kostecki, SamuelASSz Lipno Stęszew 1726N:316
4459IIJanas, RadosławUKS Skoczek Milicz1726N:62
4460IIWoronowicz, ZbigniewIKS Zryw Słupsk1726N:84
4461IMirski, Jerzy 1726N:88
4462IITylkowski, EugeniuszLUKKS Miedziana Góra 1726N:22
4463IHumin, JuliaUKS FALA Świekatowo1725N:311
4464IKwiatkowska, AgnieszkaPG 5 w Opolu1725N:267
4465II+Paliszewski, DominikUKS Rodło Opole1725N:259
4466IILenik, Leszek L-UKS Burza Rogi1725N:47
4467IIDaniek, JózefGKSz HETMAN II Pilzno 1725N:16
4468IIBuczek, Jakub KKSz Urania Krosno1725N:11
4469IIWoźnica, TomaszKSz Polonia Warszawa1725N:129
4470IJędrusik, Adam UKS Czternastka Warszawa1725N:503
4471IICzuraj, GrzegorzKS Entropia NZSPW Warszawa1725N:11
4472IIMilewski, Henryk1725N:17
4473IIJanus, SławomirMORSKI ODDZIAŁ SG placówka Szczecin 1725N:103
4474IMakowska, Edyta Warszawa1725N:8
4475IWieczorek, Mikołaj MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław1725N:499
4476IIPrzepióra, Gabriel IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1725N:25
4477II+Goliński, Kacper 1725N:239
4478IKurek, AndrzejSSz Szachpol Łuków1725N:53
4479II+Rutkowski, PiotrŁódź 1725N:32
4480IPisarek, MagdalenaPolitechnika Śląśka Gliwice1724N:24
4481IIOkoński, Mateusz MKS EMDEK Bydgoszcz 1724N:138
4482IIKwiatkowski, MarekKoszalin - Parafia pw. św. Marcina 1724N:105
4483ISocha, KrzysztofUKS SP1 Leżajsk1724N:116
4484IISzarfemberg, Paweł WKSz 1938 Włocławek 1724N:139
4485IILizak, Grzegorz KS Roszada Żory1724N:42
4486IIAndrzejewski, Władysław 1724N:36
4487IJantos, Magdalena TKKF Boronovia Boronów 1724N:83
4488IZaporowski, TomaszKSz Gryf Szczecin 1724N:34
4489IIObuchowicz, Jerzy LUKSz Orient Sokółka1724N:36
4490IIKrajewski, Marian MTSz Mińsk Mazowiecki1723N:40
4491IIDziodzio, TomaszMKSz Rybnik 1723N:57
4492IKrzyzanowski, Antoni1723N:348
4493ITomalak, Stanisław MKS ROKITA Brzeg Dolny1723N:124
4494IICzopek, Ryszard GZSN "Start" Gorzów Wlkp. - DPS1723N:17
4495IIParol, KrzysztofMTSz Mińsk Mazowiecki1723N:49
4496IIŻarczyński, Dariusz SSz BDK Biskupiec 1723N:22
4497IIKudliński, ZbigniewJurand Witkowo1722N:42
4498IPilarski, TomaszTS-R Hetman Konin 1722N:96
4499IIKroczka, Damian KW POLICJI Poznań1722N:33
4500IIOkulewicz, Zbigniew Grajewo 1722N:40
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)