ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20752)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25928);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36075)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (867);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14192)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13202);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
5501IIBrodowski, Mikołaj UKS MDK Otwock1617N:33
5502IIRabęda, Grzegorz CK Łubianka1617N:110
5503IIMałek, Paulina UKS ÓSEMKA Chojnice1617N:16
5504IIILis, Wojciech KS Pocztowiec Poznań 1617N:7
5505IIGórecki, PatrykZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 1617N:16
5506IIIRozmus, Tadeusz Pionek Bielsko-Biała 1617N:15
5507IISzymański, Jerzy 1617N:41
5508IIGromnicki, Janusz UKS Korona Gdańsk1617N:65
5509IIChrostowski, WładysławGZSN Start Gorzów Wlkp.1617N:69
5510IIŻurek, Paulina KKSz Kraków1617N:28
5511IIIKluczek, Maciej KSz Torfarm-64 Toruń 1617N:7
5512IIIHartowicz, KrzysztofToruń1617N:6
5513IIGórski, KarolLKSz Lublin 1616N:54
5514IIPalowski, Artur UKSz \ Hetman\ Warszawa 1616N:38
5515IIGadziński, PawełKSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1616N:85
5516IIPiasecki, KacperWarszawa1616N:37
5517IISienkiewicz, Szymon I LO Łomża1616N:221
5518IIKusz, AleksanderTarnowskie Góry1616N:16
5519IITrzebiatowski, JarosławUKS Wda Lipusz1616N:132
5520IIIKokot, RemigiuszLKS Sparta Lubliniec1616N:15
5521IIJakimiuk, Jakub Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 1616N:22
5522IIIPawlus, Jan Cross Beskidek Żywiec1616N:24
5523IIŚmieszek, MaksymilianMAT Myślenice1616N:157
5524IIIWardziak, PawełWars Warszawa 1616N:4
5525IINawrocki, Arkadiusz TTSz Tęcza Turek 1616N:9
5526IIIPiątkowski, Robert KU AZS UMCS Lublin1616N:11
5527IIOwsianny, Jarosław 1616N:40
5528IIIStróżowski, WojciechZSM Elbląg 1616N:19
5529IIWiatrowski, ZbigniewSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu 1616N:131
5530IIPuchała, Jan Wrocław1616N:29
5531Grenda, WojciechUKS GROM Krężnica Jara1615N:7
5532IIICzyszczon, Adam 1615N:9
5533ILesniowski, BoguslawOKSz Społem Opole1615N:153
5534IIIPiętka, Krystyn1615N:35
5535ISuchanek, Paulina KSz Silesia Racibórz 1615N:285
5536IIIJażdżewski, DanielChess Mates 1615N:6
5537IIIPruk, Mateusz Łowicz 1615N:16
5538ISazon, Adam Białystok1615N:109
5539IIJankowski, Maciej 1615N:62
5540IIIPotaczek, Marek 1615N:8
5541IIEysmont, Julian KS LAURA Chylice1615N:78
5542IIIKarasek, Paweł UKS Czternastka Warszawa1615N:12
5543IIIKizym, Łukasz1615N:12
5544IIMroziński, Michał UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1614N:385
5545IISzurek, OrianaII LO w Rybniku 1614N:29
5546IIIRyszawy, MichałGLKS Strzegom 1614N:5
5547IIIKarlowicz, MarekGimn. 6 Suwałki1614N:8
5548IIBerek, MichałTS Wisła Kraków 1614N:155
5549IIRobaszkiewicz, JakubMKS Wicher Zbąszyń1614N:60
5550IILewandowski, PrzemysławSSz Pocztowiec Bydgoszcz1614N:12
5551IINitychoruk, Jacek KSz Silesia Racibórz 1614N:214
5552IICzajka, Iwo TS-R Hetman Konin 1614N:134
5553IIKęsy, Maciej 1614N:200
5554IIISzpargala, Lukasz UKS Zadrna Kamienna Góra 1614N:2
5555IIKempkiewicz, Lech Trzebiatów 1614N:14
5556IIIKs. Skarżyński, Andrzej Adrianopolis, Brazylia, Marianie1614N:31
5557IIOsada, Wojciech UKSz Ziemowit Złotów1614N:18
5558IITadych, SzymonKS KORONA Zakrzewo1614N:191
5559IIIKościelniak, HubertRabka Zdrój1614N:14
5560Chmiel, Piotr 1614N:7
5561IIIFangrat, PiotrŁódź 1614N:7
5562IIBieszczad, MichałPUKS Karolina Tarnów 1614N:8
5563IIMitraszewski, MaciejMUKS MDK Śródmieście Wrocław1613N:28
5564IINęcki, Cezary1613N:132
5565IIKucza, SławomirL-UKS Burza Rogi1613N:59
5566IISroka, Marcin MPZSzach Kraków1613N:15
5567IIRojek, Marcin Stowarzyszenie AS Płock1613N:69
5568IIICyran, BartłomiejLKS Orzeł Wysoka 1613N:3
5569IIINowak, Paweł UKS Pałac Młodzieży Katowice 1613N:26
5570IIKossowski, Paweł KSz Gryf Szczecin 1613N:309
5571IIITomecki, JerzyGKS Gwarek Ornontowice1613N:22
5572IIGrala, Dorian KTS Kalisz1613N:296
5573IIIMiś, AdrianUKS PIĄTKA Wieluń 1613N:27
5574IIKubicz, Piotr Dzwola, D. Sandomierska 1613N:93
5575IIGorecki, JarosławLUKKS Kielce1613N:147
5576IIIWach, Maksymilian Wrocław1613N:7
5577IVBorowicz, SzymonKKSz Urania Krosno1613N:2
5578IIISiuda, KrzysztofM-LKS WISŁA Nowe 1613N:7
5579IITrzeciak, Piotr XIVLO im. Stanisława Staszica W-wa Ochota1613N:42
5580IIIKępka, PawełIłownica 1613N:14
5581IIKinas, Tomasz KSz ORŁY Pleszew 1613N:35
5582IIIDubowski, RobertMałomice 1613N:9
5583Brak, MarianKlagenfurt1613N:5
5584IIBarszcz, Milena LUKKS Kielce1612N:47
5585IIChłopek, Katarzyna MKS Wicher Zbąszyń1612N:37
5586IIPuchała, StanisławUKS Hetman Częstochowa 1612N:48
5587IIOleszczuk, PiotrSS-T Lubcza Racławówka1612N:50
5588IIIOlejarz, MateuszUKS - CENTRUM JEŻOWE 1612N:1
5589IIIKozak, KrzysztofUKS Gim-2 Środa Wlkp.1612N:4
5590IIIOkoniewski, AdamKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1612N:32
5591IIIBiałowąs, Jerzy 1612N:18
5592IIKudas, Filip1612N:111
5593IIPiechota, Kamil UKS Ognisko Rydułtowy1612N:291
5594IIWojtusiak, Teresa UKS Pałac Młodzieży Katowice 1612N:4
5595IIIAntolak, Adam KS Komunalni Sanok1612N:7
5596IIAnisów, Eugeniusz1612N:25
5597IIIWaszkowski, Jacek KSz Gambit Świecie 1612N:7
5598IISzumielewicz, Rafał1612N:20
5599IIIPiotrowski, Andrzej 1612N:7
5600IIISorbian, Maciej 1612N:6
5601IIPariaszewski, SzczepanCKR SSz Grójec 1612N:210
5602IIIJokel, Marcin 1612N:17
5603IIRolka, Anna MKSz DIAGONALIA Imielin 1611N:117
5604IIISzoen, KamilJKSz MCKiS Jaworzno 1611N:9
5605IIIKorzekwa, Artur SSz Zebra Jaworzyna Śląska1611N:5
5606IIIOsiński, MaciejKSz Piątka Skierniewice1611N:32
5607IIPachocki, DamianGimnazjum nr 1 Trzebinia1611N:62
5608IIIPach, Andrzej Mat Chorzów1611N:9
5609IIMajdan, Marta ŻTMS Baszta Żnin1611N:9
5610IIIGromnicki, KrzysztofUKS Caissa Warszawa 1611N:28
5611IIIOlchówka, MichałJawor 1611N:7
5612IIIwaszkiewicz, Grzegorz(1)PSP 108 Targówek W-wa 1611N:385
5613IISłoka, Andrzej LZS Kordian Bliżyn 1611N:21
5614IIIKabata, Przemysław WIMiM (s) 1611N:6
5615IICala, AdrianLZS Goniec Kluczbork1611N:27
5616IICicharski, Daniel Publiczne Gimnazjum w Ostrowie Wielkopolskim1610N:60
5617IISzymankiewicz, JanUKSz Hetman Warszawa1610N:54
5618IIWodecki, Mikołaj UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1610N:140
5619II+Młynarczyk, JanKSz Silesia Racibórz 1610N:136
5620II+Kosztyła, MateuszKKSz Urania Krosno1610N:130
5621IIKrzempek, AngelikaCAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1610N:16
5622IIStosio, Dominik UKS MDK Otwock1610N:30
5623IILech, PawełRzeszów1610N:26
5624IIMaśliński, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 1610N:87
5625IIHajduk, TomaszLKS Polonia Poraj 1610N:43
5626IIŻygadło, KajetanUKS Fala Świekatowo1610N:346
5627IIIKuśmierz, Robert UKS Zawisza Kolbudy 1610N:2
5628IIPrzybylski, Jacek LUKS Lubartów1610N:39
5629IIISieniek, MateuszKKS Ormuzd Kartuzy1610N:1
5630IIMalinowski, AleksanderBiałystok1610N:147
5631IIIBąk, Marcin1610N:7
5632IIIŻukowski, JanPuńsk1610N:6
5633IKlisz, Karolina 1609N:264
5634IIIOlejarz, Damian UKS - CENTRUM JEŻOWE 1609N:8
5635IIISuhak, Roman1609N:19
5636IPazderska, MagdalenaGłówny Urząd Statystyczny Warszawa 1609N:28
5637IStróżyk, Aleksandra UMKS Na Pięterku Poznań 1609N:119
5638IIDąbrowska, Agnieszka MDK Dany Chojnów 1609N:14
5639IIBieszczad, ArkadiuszGKSz Kornuty Gorlice1609N:53
5640IIIJaroniek, Przemysław GOK Moszczenica 1609N:26
5641IIIKrupa, PiotrKSz SKOCZEK Siedlce 1609N:24
5642IIIGarbacik, Arkadiusz Czeluśnica 1609N:2
5643IIOlenderek, MalwinaZS Tuliszków 1609N:14
5644IŁukasik, Zuzanna KSz Piątka Skierniewice1609N:267
5645IIIBiegalski, MirosławBędzin 1609N:7
5646IIIPrzasnek, CezaryMTSZ Mińsk Mazowiecki1609N:3
5647IIIŻytkowiak, Michał Lasker Barlinek 1609N:7
5648IIKraśniewski, SzymonUKS UZDOWO1609N:132
5649IIISkubisz, KarolGim Leśniowice 1608N:13
5650IIWolski, Krzysztof KSz Lasker w Barlinku 1608N:9
5651IIOrłowska, Patrycja L-UKS Burza Rogi1608N:24
5652IIMazurkiewicz, Piotr Dąbrówki1608N:23
5653IIPiotrowska, Julia KSz Gambit Świecie 1608N:17
5654IISzczygieł, Antoni1608N:89
5655IIIKaczmarek, Taras1608N:6
5656IIGospodarczyk, WojciechLegnica 1608N:38
5657IIMucha, Hubert UKS SP1 Leżajsk1608N:50
5658IIISzwertner, Edward 1608N:4
5659IIIJanus, MateuszNadleśnictwo Łagów 1608N:11
5660Jagielski, JanKrynica 1608N:9
5661IIOlencewicz, LechGZSN Start Gorzów Wlkp.1608N:46
5662II+Kycia, MarekDwujezyczna SP Nr 1 W-waWesoła 1608N:307
5663II+Czernecki, AndrzejUKS Rodło Opole1608N:352
5664IIISiemiątkowski, Marek LKS Goniec Żarów1607N:2
5665IISokalla, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 1607N:276
5666IIIPiątek, Tomasz UKS Hetman Częstochowa 1607N:9
5667IBieńko, Jagoda AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1607N:328
5668IIIWolski, Krzysztof Lasker Barlinek 1607N:6
5669IIIZajdel, PawełGimnazjum Nr 4 Krosno 1607N:16
5670IISieńko, MateuszGim. nr 5 Suwałki1607N:43
5671IIIPelowski, MaciejUKS Wda Lipusz1607N:7
5672IISzafrański, Maciej UKS Kościelec1607N:373
5673IIDybowski, Artur KSz DRAKON Lublin 1607N:30
5674IIKojło, SzymonMUKS Stoczek 45 Białystok1607N:205
5675IIISłowik, Grzegorz Caissa Pion Zielona Góra1607N:2
5676IIIOstrowski, MateuszKSz. Javena Hańcza Suwałki1607N:9
5677IIIPatynowski, StanisławSS-T Lubcza Racławówka1606N:14
5678IIIPłóciennik, Jakub ASSz Miedź Legnica 1606N:13
5679IISzołtysek-Rybak, MirelaKS Roszada Żory1606N:10
5680Turowski, Kamil 1606N:9
5681IILechman, GabrielUKS GIECEK Radków1606N:239
5682IIBorowski, AdamUKS Roszada Radom 1606N:60
5683IICzarnecki, Zbigniew Omega Łódź 1606N:123
5684IIINajda, KamilUKSz Hetman Warszawa1606N:2
5685II+Łyszczarz, KonradSP 8 Chrzanów1606N:372
5686IIIStrehlke, Jerzy Bydgoszcz 1606N:7
5687IIIGazda, Marcin MKSz GRYF Dębica 1606N:7
5688IIIRogacki, KamilUKS Ogniwo Legnica1606N:9
5689IIBierczak, Agata MKS Sandecja Nowy Sącz 1606N:6
5690IIIPolitowski, Łukasz KSz Torfarm-64 Toruń 1606N:6
5691IIISmołka, Robert SCS Sokół Chorzów1606N:30
5692II+Backiel, Hubert MUKS Stoczek 45 Białystok1606N:227
5693IIIZieliński, EdmundStarogard Gdański1606N:5
5694IIBartodziej, Bartosz KSz Polonia Warszawa1606N:164
5695IISocha, RoksanaUKS Mat Kartuzy 1605N:10
5696IIIMatyja, SzymonI LO Dębica1605N:30
5697IILewandowski, Tomasz UKS Jantar Pruszcz Gdański 1605N:66
5698IIINowak, Stanisław 1605N:20
5699IIKędzierski, Marcin I LO im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie1605N:90
5700IIWalczyk, Maciej TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1605N:113
5701IIIOwczarzak, Adam UKS Gim-2 Środa Wlkp.1605N:26
5702IIStachewicz, Artur UKS Ósemka Chojnice1605N:17
5703IIIPawleta, Rafał LKS Polonia Poraj 1605N:60
5704IIISalamoński, Paweł I LO Łomża1605N:22
5705IIIPiłka, Łukasz KMKSz Victoria Kielce 1605N:4
5706IISiek, Jerzy GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1605N:208
5707IIMigdziński, KrzysztofWKS Kopernik1605N:174
5708IIWydornik, Robert1605N:214
5709IIIZborowski, Maciej Zręcin 1605N:11
5710IIITrzop, Zbigniew KSz Zefir Rybnik-Boguszowice1605N:1
5711IIRak, JacekKSz Polonia Warszawa1605N:105
5712IIŁaźniewski, Tadeusz AZS Poznań 1605N:378
5713IIITararako, AdamCaissa Połczyn Zdrój1605N:7
5714IIIKosior, Artur 1605N:10
5715IIMiedziński, MarekPoznań 1605N:9
5716IILichwa, Przemysław WIEŻA PĘGÓW 1605N:33
5717II+Wilk, IgorUKS przy SP 8 Chrzanów 1605N:244
5718IIMaryniec, Grzegorz1605N:7
5719IRedmerska, MariaMTS Kwidzyn 1604N:50
5720IIIdrisli, Firangiz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 1604N:7
5721IIWilk, Radosław 1604N:403
5722IIIMirga, Franciszek UKS Gambit Łańcut 1604N:9
5723IIKołodziejski, Grzegorz LKSz Caissa Lubsko1604N:96
5724II+Marzec, KonradAZS UMK Toruń1604N:145
5725IIIKamiński, JanLKS Sparta Lubliniec1604N:9
5726IIINowak, KrzysztofLKS POLONIA Poraj 1604N:6
5727II+Sadowski, Michał KG1604N:264
5728IIDaniszewski, Kacper UKS OPP Toruń1604N:72
5729IIIMarczak, Grzegorz UKS Pałac Nieborów1604N:24
5730IIWieczorek, JanMiłardz1604N:4
5731IIIWątły, MateuszWieża Szydłowiec II 1604N:24
5732IIIRosiński, Zbigniew MAZSzach w Warszawie1604N:5
5733IIOlsztyński, AndrzejKS Entropia NZSPW Warszawa1604N:121
5734IIIPawlikowski, Adam MKS Chełmża 1604N:4
5735IIIMorawski, Kazimierz Bogatynia 1604N:11
5736IINikoluk, RomanPolkowice 1604N:24
5737IIIRydel, KamilUKS Trzydziestka Olsztyn1604N:23
5738IIIŚwierc, Robert PG 5 w Opolu1603N:18
5739IIIDubiel, Jerzy KS Granit Wysoka Strzyżowska 1603N:5
5740IIIGaweł, JanuszLKS Ujkowice1603N:3
5741IIIPająk, RafałUKS 21 Podlesie 1603N:6
5742IIZalewski, Piotr ZSE Mińsk Maz. 1603N:110
5743IIIGrzona, TomaszKSz Gambit Świecie 1603N:4
5744IIMazurek, KrzysztofMinisterstwo Obrony Narodowej 1603N:9
5745IIŻuchowski, FranciszekSDK Wieluń 1603N:76
5746IIITrybowski, AndrzejUKS Orlik Rudnik n/Sanem1603N:18
5747IIMolenda, AgnieszkaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1603N:26
5748IIIFalba, Janusz Wyszków1603N:5
5749IIIJarmulski, Zbigniew 1603N:1
5750IITołoknów, AdamWKSz HETMAN 1603N:45
5751IIIPałacki, Kamil KS Komunalni Sanok1603N:6
5752IIMazurkiewicz, Barbara MLKS Ostródzianka Ostróda 1603N:1
5753IISzlósarczyk, HubertSzkoła Podstawowa nr 1 w Dobczycach1603N:253
5754IIIHamernik, Tomasz1603N:9
5755IIIGromski, Grzegorz LUKKS Nietulisko Duże1603N:5
5756IIISzymański, WojciechULKS Sarnaki1603N:10
5757IIIMajerski, WitoldŁącko 1603N:6
5758IIIBalano, RafałSuwałki1603N:7
5759IIISiedlanowski, Przemysław LKSz Lublin 1602N:41
5760IIGóra, Joanna Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie1602N:40
5761IIISobczak, Albert 1602N:34
5762IIRaś, Mateusz Stowarzyszenie Nasz Rymanów II 1602N:46
5763IIBroś, NataliaKSz Caissa Złoty Stok1602N:4
5764IIIDzięgielewski, KonradUKSz Hetman Warszawa1602N:37
5765IIWalkowski, Jonasz ZSRB Leszno 1602N:264
5766IIWójcik, IrenaKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1602N:28
5767IIISzczudło, Konrad 1602N:21
5768IISeredyn, DominikLUKS Tempo Ożarów 1602N:228
5769IIISkoczylas, AndrzejKSz Gambit Przeworsk1602N:9
5770IIIDados, Robert Pomorska Akademia Szachowa1602N:6
5771IIISzybowski, Tomasz MKS MOS Wieliczka 1602N:8
5772IIIgielski, Roman Caissa Pion Zielona Góra1602N:56
5773IIBator, Wojciech MPZSzach Kraków1602N:36
5774IIRyszewski, TadeuszSzydłowiec 1602N:44
5775IIIZiółkowski, KacperSSz Debiut GCK Giżycko 1602N:9
5776IIIStasiło, Tymoteusz AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1602N:5
5777IIMyrmus, Krzysztof SSz Olimpia Goleszów 1602N:7
5778IIIRałowski, Mateusz1602N:22
5779IIMalawski, Jarosław MKS Polonia Przemyśl 1602N:50
5780IIGrzyb, Joanna MLKS Czarni Olecko1602N:8
5781IIDziendziel, Mateusz UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1602N:147
5782IIGazda, Renata KKSz Urania Krosno1602N:1
5783IIIKrutul, Jacek Suchowola 1602N:8
5784II+Hagel, MariuszUKS WDA Lipusz1602N:38
5785IIINiedospial, Stanislaw Pszczyńskie Stowarzysz. Niesłyszących1602N:6
5786IIISienkiewicz, Michal 1602N:9
5787IIISzymański, Karol KS Legion Legionowo 1601N:7
5788IIKraszewski, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław1601N:306
5789IIIWielgosz, AleksanderLKS Kosienice Kosienice 1601N:9
5790IIJagustyn, MaciejS-KKS Przemyśl 1601N:78
5791IIKutyło, Konrad UMKSz Jaćwież Suwałki1601N:296
5792IIILiwowski, Piotr Zabrze1601N:32
5793IIIBiernacki, Rudolf WOK Wałbrzych1601N:12
5794IIISzczepaniak, PiotrPabianice 1601N:33
5795IIIDarocha, KajetanUKS SP1 Jedynka Tychy 1601N:17
5796IIIBisztyga, AdrianMPZSzach Kraków1601N:9
5797IIIGrela, Stanisław Czeladź1601N:7
5798IIChojnacki, JacekGZSN Start Gorzów Wlkp.1601N:50
5799IIKusiak, Mateusz LKSz GCKiP Czarna 1601N:331
5800IIIŚledź, Szymon KSz Zakrzewo-Start Elbląg1601N:7
5801IIINowak, Karol1601N:6
5802IIINiesyto, Grzegorz MOK Lędziny1601N:7
5803IIIJasnosz, MirosławMSKS GAMBIT Tarnowiec 1601N:9
5804IIIHońka, Jan Hetman Krapkowice 1601N:7
5805IISokulski, Michał UKS OPP Toruń1601N:16
5806IWaligóra, JuliaUKS Smecz Konin 1600N:264
5807IISzybka, Magda LZS SSz PAT Ligota Dolna1600N:46
5808IIPielaszek, BeataMDK Dany Chojnów 1600N:2
5809IIMaj, JanTKSzach Tarnobrzeg1600N:93
5810IIBędziński, Marian WKSz 1938 Włocławek 1600N:43
5811IIKucharski, Daniel UKS Hetman Częstochowa 1600N:197
5812IIIZaręba, KarolWojskowa Akademia Techniczna1600N:9
5813IIIKosik, Jan1600N:3
5814IIPietkiewicz, JanUniwersytet Szczeciński1600N:47
5815IIJamróg, MateuszSP Nr 15 Krosno 1600N:63
5816IISmyka, Wiktor KSz Polonia Wrocław1600N:241
5817IIIGrochowski, Łukasz Skarszewy 1600N:20
5818IIIDziekoński, BartoszI LO Łomża1600N:9
5819IIIGorczyca, AdrianBCK Biłgoraj 1600N:9
5820IIOrzłowski, PatrykKSz Miedź Legnica1600N:258
5821IIIJeżak, BogdanUKS Trzydziestka Olsztyn1600N:2
5822IIIKosiorek, Jerzy KS Entropia NZSPW Warszawa1600N:7
5823IISkalski, Dariusz1600N:16
5824IIIHawełko, Jan Lublin1600N:7
5825IIIWlodarczyk, Jerzy 1600N:5
5826IIIGrabowski, Grzegorz 1599N:17
5827IIIPrzybylski, RafałStrzegom1599N:18
5828IINiklas, Michał SKS SMOL - BUD Giżycko 1599N:354
5829IIGórecki, Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 17 Rybnik 1599N:345
5830IIIBresz, ŁukaszUKS Pałac Młodzieży Katowice 1599N:3
5831IIIŻukowski, Antoni SG 7 PTO1599N:4
5832IIMatlak, Katarzyna SCS SOKÓŁ Chorzów1599N:5
5833IIIBucholc, DawidMLKS Nadnarwianka Pułtusk1599N:8
5834IIMiedziński, Wiktor RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1599N:142
5835IINiestrój, PiotrRKS MAT Ruda Śląska 1599N:23
5836IISidorczuk, Paweł UKS Czternastka Warszawa1599N:236
5837IIINowacki, JanCK Łubianka1599N:8
5838IIGałka, Witold1599N:102
5839IIIBiniecki, Miłosz KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1599N:9
5840IIIStefański, Mateusz LKS Chrobry Gniezno 1599N:7
5841IIZagórski, Rafał 1599N:31
5842IIISiemieniuk, Kamil Krupniki1599N:9
5843IIIRodkiewicz, Sebastian Nadleśnictwo Łagów 1599N:17
5844IIBadowska, Adriana SSz Debiut GCK Giżycko 1599N:9
5845IIIMoczulski, Tomasz 1599N:14
5846IIOlszewski, Rafał UKS SP3 w Bogatyni1599N:18
5847IIBusiński, KarolBiałystok1599N:86
5848IIIBezdziczek, Artur Gubiński Klub Szachowy 1599N:9
5849IISzumigaj, Marcin1599N:78
5850IIIMastek, Stanislaw Atut Nysa 1599N:9
5851II+Szylar, KarolinaLKS Orzeł Wysoka 1598N:1
5852IIProczek, AndrzejTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1598N:45
5853IIKot, Paweł SS-T Lubcza Racławówka1598N:31
5854IIIStobbe, PatrykUKS Rotmistrz Grudziądz1598N:1
5855IIIDaniluk, JakubMiędzyrzec Podlaski1598N:8
5856IIZegar, Anna KKSz Urania Krosno1598N:7
5857IIITkaczyk, Grzegorz 1598N:10
5858IIWiśniewska, BogumiłaIC Biała Podlaska1598N:16
5859IIIMazurek, BartoszII LO 1598N:14
5860IIKlein, Zbigniew Stowarzyszenie AS Płock1598N:79
5861IIIBańkowski, JózefPełnatycze 1598N:5
5862IIStrześniewska, JoannaStowarzyszenie AS Płock1598N:53
5863IIZieliński, EdmundCOR CORDIUM Starogard Gdański1598N:32
5864IIJabłoński, Hubert KS Unia Bieruń Stary 1598N:154
5865IIISenderowicz, KrzysztofKSz Zefir Boguszowice 1598N:1
5866IINowotnik, Michał UKS Roszada Radom 1598N:84
5867IIIGiłyk, Tomasz -1598N:10
5868IIKasperczyk, Beata Atut Nysa 1598N:17
5869IIIMularczyk, DariuszKS LogIN Skierniewice 1598N:7
5870IIIGuziński, TadeuszRadom 1598N:34
5871IIIŁazuka, Jan1598N:19
5872IICiuba, SławomirTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1598N:16
5873IIRajczyk, Robert Kraków 1598N:17
5874IIIKlisz, Piotr1598N:5
5875IIIGwardecki, FilipKSz Piątka Skierniewice1597N:11
5876II+Popiel, Natalia II LO Suwałki1597N:191
5877IIIWojtynkiewicz, Hubert KKSz Urania Krosno1597N:1
5878IISzotek, Agnieszka PSSz Pszczyna 1597N:1
5879IIUgrewicz, LudwikKLIM UKSz Gambit Starachowice 1597N:241
5880IIGumińska, AnetaKSz Górnik Lędziny1597N:79
5881IIIMikayelyan, HaczikUKS 21 Podlesie 1597N:9
5882IIKlimczok, Natalia MKSz DIAGONALIA Imielin 1597N:4
5883IINowakowski, Mieczysław TS-R Hetman Konin 1597N:136
5884IIMikołajczak, KrystianKSz Wieża Śmigiel 1597N:82
5885IIIDoberschütz, Przemysław LKS Chrobry Gniezno 1597N:14
5886IICieślak, Łukasz M-GOK Gambit Ślesin1597N:50
5887IIIKostuch, Wojciech UKS Wda Lipusz1597N:7
5888IIIRusinowski, Łukasz Rybnik1597N:2
5889IIIPawlus, Adam1597N:6
5890IWawrzyniak, WeronikaSzkoła Podstawowa nr 24 w Kaliszu1597N:354
5891IIMaszkiewicz, Włodzimierz CKR SSz Grójec 1597N:30
5892IIILewczyk, Józef Hetman Łuków II 1597N:4
5893IIIPapis, Patryk PP1597N:18
5894IIKowalski, Janusz1597N:34
5895IIDziura, Małgorzata LKS Sanovia Lesko 1597N:9
5896IIIWojciechowski, EugeniuszGZSN Start Gorzów Wlkp.1597N:5
5897IIIWilk, Andrzej 1597N:7
5898IILeśnikowski, Piotr - 1596N:120
5899IIWrzesiński, Gustaw UKS Czternastka Warszawa Ursus1596N:264
5900IIIBoczar, Robert1596N:2
5901IIIJamróz, Paweł MKS GRYF DĘBICA1596N:2
5902IIISzymeczek, MichałTyniec Mały1596N:2
5903IIIWruck, Włodzimierz OSiR Tuchola1596N:7
5904IISzcześniak, ZuzannaUKS Rotmistrz Grudziądz1596N:147
5905IIIBabirecki, Zbigniew LKS Parnas Stara Wieś1596N:1
5906IIMiecznik, AlbertMUKS Stoczek 45 Białystok1596N:46
5907IIIBieszczad, MichałGKSz Kornuty Gorlice1596N:2
5908IIPuchalska, Sylwia MLKS Nadnarwianka Pułtusk1596N:7
5909IIPastwik, BarbaraMLKS Krajna Sępólno Kr. 1596N:3
5910IIIWrona, Krystian ZSzŁ Kraków 1596N:9
5911IIIAmbroziak, Mateusz Caissa Pion Zielona Góra1596N:36
5912IIRusak, JanBiałystok1596N:252
5913IIIKupka, Andrzej1596N:11
5914IIIBiernacki, Tomasz 1596N:7
5915IVMarkowicz, PiotrPUKS Karolina Tarnów 1596N:9
5916IIIGradowicz, Marcin Wrocław1596N:4
5917IIIPechcin, Zygmunt1596N:16
5918IIIWalter, Jerzy Kiliński OSiR Trzemeszno 1596N:18
5919IVWoźniak, Mateusz Gubin 1596N:20
5920IIHnat, Sebastian UKSz Skoczek Choszczno1596N:9
5921IISobótka, Elżbieta Zespół Szkół Technicznych Cieszyn 1595N:4
5922IISzpakowicz, RobertKS 64 Zielona Góra 1595N:131
5923IIIDrosdziok, Janusz UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1595N:1
5924IIIWalczyk, RyszardTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1595N:20
5925IIIPierzchała, MichałMPZSzach Kraków1595N:19
5926IIIlnicki, Tomasz 1595N:74
5927IIIKrzemiński, Rafał Rodzeństwo 2 1595N:7
5928IIITkaczyk, Damian 1595N:6
5929IIIBednarczyk, WojciechUKS Goniec Staniątki 1595N:2
5930IIŁokaj, Bartłomiej KSz Gryf Szczecin 1595N:148
5931IIKryzia, WiktorKlub Szachowy Kana Tarnów1595N:23
5932IIIPrzeździecki, ArkadiuszAndrzejewo1595N:7
5933IIGrzywocz, WojciechXIVLO im. Stanisława Staszica W-wa Ochota1595N:9
5934IIISzymański, Jakub Warszawa1595N:7
5935IIRóżaniecka, Katarzyna UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1594N:44
5936IIINowak, Tomasz UKS Piątka Wieluń 1594N:14
5937IIIMalita, MaciejKS Granit Wysoka Strzyżowska 1594N:8
5938IIICzerwiński, TymonKS Lipno Stęszew 1594N:7
5939IILauba, Monika MKS Wicher Zbąszyń1594N:15
5940IIISeweryn, JakubKS Cracovia 1906 Kraków1594N:43
5941IIIPaszkowski, Michał MOK Biała Podlaska 1594N:9
5942IIIPolok, KazimierzLKS Strażak Zabrzeg1594N:16
5943IIIGryszko, PrzemysławLUKS GOK Samborowo1594N:8
5944IISzwast, Kamil UKS REKORD Iwla 1594N:103
5945IIHorała, Grzegorz WKSz GANT HETMAN1594N:120
5946I+Zniszczoł, WiktoriaUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1594N:433
5947IIIKossowski, Witold Husaria Biesiekierz 1594N:44
5948IIISzewczyk, Dawid 1594N:2
5949IIIKaźmierski, Michał Caissa Pion Zielona Góra1594N:6
5950IIIZdon, Przemysław Wieża Szydłowiec1594N:13
5951I+Mróz, Lena SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1594N:213
5952IIIPatała, Adam Świdnica 1594N:8
5953IIKomorniczak, BarbaraKMKSz Victoria Kielce 1594N:1
5954IIOberc, RyszardJasło1594N:46
5955IIAdamaszek, MariuszSzamotuły1594N:63
5956Malec, KrzysztofRadom 1594N:7
5957IIIKaczmarski, Piotr Zgierz1594N:5
5958IIIMatyka, Tadeusz UKS - CENTRUM JEŻOWE 1593N:1
5959IIITęczar, Konrad KKSz URANIA IV MPGK MOSiR KROSNO1593N:2
5960IIISochaczewski, RobertSRSDiM Węgrów 1593N:69
5961IIIGul, FilipŻKSz Żary 1593N:8
5962IIŚliwińska, Dorota LUKS Tempo Ożarów 1593N:1
5963IIIKociszewski, ŁukaszOpoczno 1593N:13
5964IIIJakubowski, KrystianHajnówka 1593N:17
5965IIIŁata, Adam 1593N:7
5966IIPawlak, AnnaKS 64 Zielona Góra 1593N:7
5967IIIBąkowski, JanKS Polanica-Zdrój1593N:1
5968IIIKosiorowski, Wiesław UKS Spartakus Kolbuszowa1593N:3
5969IIIMiniow, Michał Dąbrowa Górnicza1593N:7
5970IIKołodziejski, PiotrKsz Jelonka Jelenia Góra 1593N:227
5971IIIMironowicz, Jarosław Spartan Lublin1593N:35
5972IIWojna, Natalia WIEŻA PĘGÓW 1592N:14
5973IIIFirszt, RafałI LO Gorlice1592N:13
5974IIILis, DawidUKS Sokół Włoszakowice 1592N:5
5975IIBiela, Konrad Bielsko-Biała1592N:40
5976IIOwsianny, SzymonUKS Płomyk Nekla 1592N:52
5977IISingh, AbhirajKKSz Kraków1592N:165
5978IIIChoremski, SławomirUMKS Na Pięterku Poznań 1592N:33
5979IIIKowalski, Bartosz GKSz Solny Grzybowo 1592N:24
5980IIDoberschütz, Przemysław LKS Chrobry Gniezno 1592N:21
5981IIIJuras, Paweł Gimnazjum Wadowice Górne 1592N:2
5982IISidorczuk, DominikUKS Czternastka Warszawa1592N:295
5983IIDziembaj, GrzegorzKS Cracovia 1906 Kraków1592N:41
5984IIISikora, DamianRadom 1592N:18
5985IIIŚwiątnicki, HieronimTS-R Hetman Konin 1592N:5
5986IIJózefczyk, SzymonKKSz Kraków1592N:264
5987IIIO. Szadkowski, KamilPińczów, Franciszkanie OFM1592N:15
5988IIIGoryszewski, Maciej UMKS HETMAN Marklowice1592N:26
5989IIIKłyś, PawełKKSG Reyman Kraków 1592N:7
5990IIIDrozdek, Henryk DK Nowogród Bob. 1592N:5
5991IIMilewczyk, BogusławUKS WDA Lipusz1592N:38
5992IIIJaworski, KacperKS Polanica-Zdrój1592N:1
5993IIIBinkiewicz, Marcin1592N:7
5994IGowin, MałgorzataKSz Polonia Warszawa1591N:253
5995IIPiotrowski, MaciejIII LO Kalisz 1591N:79
5996IIICzyżewski, Jan SS-T Lubcza Racławówka1591N:26
5997IIGorol, Dominika KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1591N:24
5998IIChrzan, Karol S-KKS Przemyśl 1591N:58
5999IIStolarz, DominikKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1591N:172
6000IIIRosicki, Paweł Siemianowice Śląskie1591N:46
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)