ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18787)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22180);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32230)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (369);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12557)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10885);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
6501IISapiński, SebastianKSz. Hańcza Suwałki 1544N:219
6502IICzarnomski, Dominik UKS TSz Zieloni Zielonka1544N:86
6503IIKopaniewski, Wojciech ŁKS Szach-Centrum Łódź1544N:106
6504IIIJakubiak, Jan GZSN Start III Gorzów Wlkp.1544N:26
6505Brzozowski, Radosław Puławy 1544N:7
6506IIRogalska, AleksandraUKS Hetman Michałowice 1543N:10
6507II+Najuch, Natalia PG 2 w Skierniewicach 1543N:97
6508II+Gil, Oliwia TMS Roszada Gliwice 1543N:304
6509IIILączak, Hubert KSz SDK-Lotnik Mielec 1543N:23
6510IIIPawłowski, Miłosz UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1543N:85
6511IIISalamoński, PiotrSP 7 Łomża1543N:7
6512IIIZielonka, StanisławUKS KSM Tęcza Kościan 1543N:16
6513IIKukorowski, WojciechLKS Chrobry Gniezno 1543N:271
6514IIIFranc, Michał PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1543N:27
6515IPawicka, MagdalenaKSz Polonia Wrocław1543N:248
6516IIITurniak, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1542N:7
6517IIIPięta, AdamŻKSz Żary 1542N:26
6518IIŻak, Piotr ZSO Brzozów1542N:142
6519IIIWawszczak, Marcin MOK 64 Biała Podlaska1542N:31
6520IIILenart, FranciszekCzęstochowa1542N:24
6521IIMichno, Łukasz TS-R Hetman Konin 1542N:93
6522IIIOstrowski, MichałSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1542N:61
6523IIZborek, AntoniJabłonka 1542N:8
6524IIIDrgas, MariuszMKS Pogoń Oleśnica1541N:73
6525IIIGórniak, Mateusz MKSz Diagonalia Imielin 1541N:13
6526IIIKsiążkiewicz, MarcinZielona Góra 1541N:34
6527IIIRejman, Filip TKSz Tarnobrzeg 1541N:30
6528IIIPiórkowski, Wojciech CK Łubianka1541N:33
6529IIIWadowski, Przemysław MCKiS Jaworzno1541N:3
6530IISowa, DorotaStSz Arcymajstry Jaworzno 1541N:8
6531IIILewicki, PiotrLUKSz Orient Sokółka1541N:8
6532IIIZieliński, HubertKLIM UKSz Gambit Starachowice 1541N:3
6533IIIBlaschke, Josef Koenigsspringer Braunschweig1541N:19
6534IIOstrowski, Dymitr UKS Korona Gdańsk1541N:97
6535IIMasternak, Konrad LUKKS Kielce1541N:35
6536IIMichalski, Adrian UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1541N:120
6537IIIRacławski, Karol Wrocław1541N:7
6538IIIMichalski, Daniel UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1540N:37
6539IIWieczorek, Sandra MKSz Rybnik 1540N:44
6540IIBladoszewski, Kamil KSz Gryf Szczecin 1540N:144
6541IIIKwiatkowski, DominikTKKF Rzemyk Gdynia1540N:7
6542IIIMosek, JakubGdańsk 1540N:4
6543IIGórski, Wiktor Mielnik 1540N:86
6544IIIKotarba, MichałILO Nowy Targ 1540N:8
6545IIISujkowski, DominikKSz Torfarm-64 Toruń 1540N:61
6546IIISalwa, MiłoszLUKKS Miedziana Góra 1540N:6
6547IIDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki1540N:55
6548IIIRajman, Erwin Pszów1540N:7
6549IISojski, ErnestLKS Goniec Żarów1540N:172
6550Piechota, Katarzyna 1540N:5
6551IIICzerski, MariuszSTMGK Strzelce Krajeńskie1540N:19
6552IIZiółkowska, Bożena KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1539N:38
6553IIRóżycki, Wojciech KS LAURA Chylice1539N:184
6554IISzymański, Artur UKS MAT Kartuzy 1539N:76
6555IIGrobelna, Ewa 1539N:49
6556Buczek, Łukasz OKSiR Wisznia Mała 1539N:7
6557IIISeniów, Wiesław PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1539N:33
6558IIICiupka, RafałUKS Goniec Leśnica 1539N:5
6559II+Ficek, Bogdan Cieszyn 1539N:71
6560IIWasylewski, MarcinUKS Gambit - Wesoła1539N:45
6561IIISpadliński, EugeniuszSDK Wieluń 1539N:20
6562IIGrabowski, Adam TS-R Hetman Konin 1539N:43
6563IIDalkowski, Rafał UKS Czternastka Warszawa1539N:104
6564IIIPychyński, Marceli PSSz Pszczyna 1538N:70
6565II+Kaniowska, Anna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1538N:255
6566IIIPawlak, Jakub UKS G4 Tarnowskie Góry 1538N:43
6567IIIMłynarek, Paweł TS Wisła Kraków 1538N:16
6568IIFilipkowska, Joanna KSz Maraton Łomża 1538N:10
6569IIIŁabędzki, PawełUKS Pałac Młodzieży Katowice 1538N:9
6570IIIStanicki, Artur MKS Wicher Zbąszyń1538N:9
6571IBieńko, Jagoda AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1538N:285
6572IIIHalka, Adrian MUKS MDK Śródmieście Wrocław1538N:120
6573IIIMielnik, MateuszUniwersytet Szczeciński1538N:22
6574IIWrona, JarosławMKS MOS Wieliczka 1538N:111
6575IIWójtowicz, Krzysztof KGL Szarotka Wadowice Górne1538N:50
6576IIŚnieżek, PiotrMKS Polonia Przemyśl 1538N:33
6577IIIWronowicz, JakubKS 64 Zielona Góra 1538N:30
6578IIEysmont, Julian KS LAURA Chylice1538N:55
6579IIIKamiński, JarosławOrzeł Bierzwnik1538N:18
6580IIZięba, HubertKSz SDK-Lotnik Mielec 1538N:193
6581IIPiątkowski, KrzysztofPoznań 1538N:38
6582IIINowicki, BartoszUMKS Na Pięterku Poznań 1538N:14
6583IIICzyżewski, Michał KSz Miedź Legnica1537N:37
6584IIIWilk, MarcinUMKS Na Pięterku Poznań 1537N:16
6585IIIMajas, MichałII LO Kalisz1537N:28
6586IIICzekaj, Kamil Gimnazjum Nr 1 Krosno 1537N:9
6587IIIKostyra, Stanisław JrMUKS Stoczek 45 Białystok1537N:14
6588IIIChrząstek, Mateusz TKSz Tarnobrzeg 1537N:8
6589IISłoniec, AdrianUKS Orlik Rudnik n/Sanem1537N:111
6590IIŁokaj, Bartłomiej KSz Gryf Szczecin 1537N:108
6591IIBarszcz, MarekGKSz Hetman Pilzno1536N:35
6592IIWieczorek, KarolAKS Mikołów 1536N:269
6593IIIAndrejuk, Filip MKSz-MDK Białystok 1536N:41
6594IIISzyjka, CzesławUKSz Skoczek Choszczno1536N:60
6595IZałucka, EmiliaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1536N:319
6596IIKulka, WładysławStI EUROBESKIDY Łodygowice 1536N:104
6597IIIWiatr, Patryk MZKS Unia Nowa Sarzyna1536N:9
6598IIIGrabowski, MieczysławSosnowiec 1536N:35
6599IIISmoliński, Piotr UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1536N:24
6600IIIKloc, WiesławNysa1536N:14
6601IIAbratański, Wojciech Hetman Myślibórz1535N:72
6602IIIMarszolik, RadosławUMKS HETMAN Marklowice1535N:98
6603IIIBasza, MateuszS-KKS Przemyśl 1535N:16
6604IIILichwa, Mieczysław Wieża Pęgów1535N:31
6605IIIKonior, TomaszUKS Orlik II Rudnik n/Sanem 1535N:85
6606IIBorowczyk, JuliaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1535N:96
6607IIILewicki, MichałGimnazjum nr 5 Przemyśl1535N:20
6608IIIHebda, MariuszMPZSzach Kraków1535N:60
6609IIINiżyński, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1535N:9
6610IICiesielski, Marceli Gimnazjum nr 58 Poznań 1535N:85
6611ITrzaskowska, HannaGimnazjum Katolickie nr 22 Olsztyn1535N:250
6612IIIKulpiński, Jakub UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1534N:119
6613IIIPietrzak, Mateusz 1534N:11
6614IIKozak, Dorota SIOSTRY 1534N:42
6615IIIChrzan, Bartosz S-KKS Przemyśl 1534N:16
6616IISobiepanek, Mateusz Dobre 1534N:119
6617IIIKanas, MiłoszS-KKS Przemyśl 1534N:17
6618IIZłotucha, SławomirOpole Lubelskie 1534N:85
6619IIIKłopotowski, Dariusz Gliwice 1534N:38
6620IIIOrleski, Wojciech Bolesławiec1534N:6
6621II+Backiel, Hubert SSP 1 STO Białystok1534N:173
6622Melaniuk, Karol 1534N:7
6623IIKania, DominikKSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1534N:237
6624II+Drgas, MarlenaWKSz GANT HETMAN1533N:166
6625IIPejski, AdamLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1533N:54
6626IIIŚliwka, Albert KSz Hetman Ostrowiec Św. 1533N:16
6627IIIKołodziej, Piotr MKSz Rybnik 1533N:45
6628IIHeinrich, Zuzanna Raszyn Poznań1533N:45
6629IIZawadzka, AnnaGimnazjum Nr3 z Oddz. Dwujęz.i Integracyjnymi Mysłowic1533N:8
6630IIMośny, PawełGimnazjum w Wożnikach1533N:63
6631IIIKorona, Mateusz Ogródek Jordanowski Krosno 1533N:20
6632IIGonsior, Paweł ChTS Chorzów 1533N:298
6633IIProbola, MateuszUKS TSz Zieloni Zielonka1533N:54
6634IIJędruszek, Zygmunt UKS Szach Gryfice 1533N:10
6635IISkomski, Marcin Gimnazjum nr 7 w Olsztynie 1533N:87
6636IISowiński, Maciej MDK Chorzów1533N:146
6637IITkocz, Rafał Czyżowice1533N:25
6638IIIKotliński, HenrykZiemowit Złotów 1533N:18
6639IIEkwiński, JanUKS Caissa Warszawa 1532N:162
6640IIINowak, JakubWKSz GANT Hetman Wrocław 1532N:18
6641IIIOwczarek, AdamGKSz POLFA Grodzisk Mazowiecki1532N:26
6642IIGałka, PawełKS Lew Krynki 1532N:29
6643II+Chudzik, JakubUKS MOSiR Włodawa1532N:205
6644IIISzpila, Piotr UKS SP1 Leżajsk1532N:35
6645IIKrawiec, DominikPWSZ Leszno 1532N:31
6646IIChróst, Hugo MMKS Wieniawa Leszno1532N:106
6647IIIKaznowski, MirosławOlsztyn 1532N:29
6648IICiszewski, KrzysztofMUKS Stoczek 45 Białystok1532N:219
6649IIWoźny, Jan LKS Goniec Żarów1532N:89
6650IIGadzińska, Mirosława Caissa Pion Zielona Góra1532N:17
6651IIJarzembiński, MateuszUKS Wda Lipusz1532N:26
6652IIKoperska, NinaUMKS Na Pięterku Poznań 1531N:144
6653II+Łuka, AgnieszkaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1531N:458
6654IVSmukowski, DawidPałac Młodzieży Olsztyn1531N:15
6655IIKubarek, Joanna KS Unia Bieruń Stary 1531N:32
6656IICierczek, Beata GKSz Hetman Pilzno IV 1531N:24
6657IIIKatafiasz, Krzysztof1531N:16
6658IIIChabrzyński, GrzegorzMDK Gdynia1531N:6
6659IIPiechota, Kamil UKS Ognisko Rydułtowy1531N:222
6660IIKojło, SzymonMUKS Stoczek 45 Białystok1531N:167
6661IISzczepanik, TomaszKS Korona Kraków 1531N:24
6662IITargosz, DominikTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1531N:22
6663IIIWoźniak, ErykUKS Giecek Radków1531N:23
6664IIIKamiński, JarosławOrzeł Bierzwnik1531N:24
6665IISzklorz, Beniamin SSz Olimpia Goleszów 1531N:21
6666IIINiesyczyński, Robert TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1531N:7
6667IIIRylski, PawełKS LAURA Chylice1530N:65
6668IIIStawujak, MaciejKS Entropia NZSPW Warszawa; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II 1530N:29
6669IIIKlimiuk, Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda 1530N:42
6670IIIUrys, Bartłomiej KMKSz Victoria Kielce 1530N:7
6671IIWikar, Rafał Gimnazjum Katolickiego Stowarz. Wychowawców Libiąż1530N:157
6672IIIZieliński, Krzysztof SSz BDK Biskupiec 1530N:16
6673IISobelga, ŁukaszTS Wisła Kraków 1530N:172
6674IIJaszczuk, Krzysztof Białystok1530N:24
6675IIIFliger, TomaszUKS GCK Sękowo 1530N:11
6676IIOberc, RyszardPodkarpacie Przemyśl 1530N:37
6677IINaglik, MaciejKLIM UKSz Gambit Starachowice 1530N:29
6678IIIBober, Paweł MOSiR Tuchów 1530N:10
6679IISosulski, Oskar UMKS Na Pięterku Poznań 1529N:80
6680IIIDelmanowicz, Łukasz1529N:35
6681II+Rożkowicz, CzesławCieszyn 1529N:180
6682IIIKaprykowski, Jakub1529N:14
6683Bogusz, Łukasz Uniwersytet Śląski1529N:8
6684IIIGrecki, DamianZSE 1529N:14
6685IIIGradowicz, MichałTrzebnica 1529N:17
6686IIIZając, KrystianGimnazjum im. Piotra Borowego w Lipnicy Wielkiej1529N:6
6687IIMarciniak, LeonardGKSz Kornuty Gorlice1529N:94
6688IPaluch, KorneliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1529N:190
6689IICelebias, Filip TMS Roszada Gliwice 1529N:271
6690IIGładyszewski, Adam Suwałki1529N:28
6691IIWojnar, MaciejLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1529N:50
6692IIWieczorek, MateuszUKS OPP Toruń1529N:135
6693Kryzia, Krzysztof Wola Radłowska 1529N:7
6694IIIKalita, JanuszKraków 1529N:23
6695IIKrukar, Jakub Stowarzyszenie Nasz Rymanów1528N:103
6696IIIKrysiak, MariuszKSz Caissa Złoty Stok1528N:14
6697IIIBeczała, SzymonUKS 21 Podlesie 1528N:31
6698IIŚwierczyński, CzesławWKSz HETMAN 1528N:53
6699IIWłodarek, Mikołaj MKS Wicher Zbąszyń1528N:88
6700IISzeliga, SebastianGimnazjum Nr 14 Gliwice 1528N:309
6701IIPieczyski, ArkadiuszXII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie1528N:68
6702IITkaczyk, Konrad 1528N:46
6703IIIFerenc, Michał PTC Pabianice 1528N:8
6704IIGałęziowska, MartaUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1528N:8
6705IIKrasiński, Kamil LKS Chrobry Gniezno 1528N:53
6706IIIMazurczak, Marek Caissa Pion Zielona Góra1528N:9
6707IISubjakova, Kristina Liptovska Sachova Skola 1528N:15
6708Piechota, Artur 1528N:4
6709IIIChojnowski, Sebastian I LO Łomża1527N:15
6710IIWalkowiak, BogumiłaAZS Poznań 1527N:270
6711IIHennig, CezaryGimnazjum nr 5 w Olsztynie1527N:171
6712IIIRafalski, Krzysztof 1527N:30
6713IIRzeńca, JerzyLKSz Lublin 1527N:463
6714II+Pyżewska, EwelinaKSz Gambit Świecie 1527N:136
6715IIIZgarda, Marek MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1527N:17
6716IIGrudniewski, Jakub Hetman Ostrowiec Św.1527N:59
6717IISawicki, Wojciech SP Jeleniewo1527N:125
6718IIUllrich, KarolUMKS Na Pięterku Poznań 1527N:220
6719Rzepkowski, Jerzy 1527N:8
6720IIIKozłowski, ZbigniewCOR CORDIUM Starogard Gdański1527N:48
6721IIJeżak, Justyna UM1526N:66
6722IIKaczmarski, CezaryUKS MDK Otwock1526N:150
6723IIBrewka, EmiliaLKS PIAST ŚREM 1526N:35
6724IIIBajko, JanUKS OPP Toruń1526N:61
6725IIISnarski, BogusławUKS Hetman Częstochowa 1526N:71
6726IIMirosławski, MarcinWrocław1526N:68
6727INowicka, JuliaGKSz Solny Grzybowo 1526N:325
6728IChrobot, Patrycja UKS Rodło Opole1526N:145
6729IIILiśnikowski, Łukasz UKS Baszta Wodzisław Śląski1526N:71
6730IIIBerus, Sławomir1526N:25
6731IIBiałczyński, Michał1526N:192
6732IIIPasicki, Michał1526N:7
6733IIIZając, RobertUKS OPP Toruń1526N:31
6734IIIPłoszczyca, Józef GKSz Hetman Pilzno IV 1525N:23
6735II+Sendobry, AnnaI Liceum Ogólnokształcące Mikołów1525N:225
6736IIIMichalski, KamilULKS Dobre1525N:22
6737IIIKwiatkowski, JakubUKS OPP Toruń1525N:32
6738IIKs. Domaraczeńko, KrzysztofProstyń, D. Drohiczyńska1525N:63
6739IIIPtak, PawełKSz Polonia Wrocław1525N:35
6740ISawa, Daria LUKS Fajsławice1525N:264
6741Dujava, Cyril Slávia PU Prešov1525N:8
6742IIIDura, JanuszOSz Baszta Szamotuły 1525N:8
6743kPiwowarczyk, JuliaGimnazjum nr 2 w Łukowie 1525N:110
6744Czaja, JarosławAkademia Szachowa Gliwice 1525N:7
6745IISzczygielski, MaciejCKR SSz Grójec 1525N:54
6746IIIGuzek, CyprianUKSz SKOCZEK Choszczno1525N:32
6747Krysiewicz, Łukasz LZS Choroszcz 1525N:8
6748IITrepkowski, Marek BKS Chemik Bydgoszcz1524N:76
6749IIRylski, Mateusz KS LAURA Chylice1524N:263
6750IIBialik, Nikodem UKS Rodło Opole1524N:154
6751IIIStrózik, StanisławSCS Sokół Chorzów1524N:28
6752IIISzpila, Michał WKSz GANT HETMAN1524N:15
6753IIITomaszewski, JakubUKS Roszada Radom 1524N:81
6754IIChebda, Bartosz Radom 1524N:69
6755IIWrzodak, JarosławUKS Hetman Puszcza Mariańska 1524N:157
6756IIISieczkowski, MateuszUKS MDK Radom 1523N:41
6757IIGubernat, Małgorzata SS-T Lubcza Racławówka1523N:31
6758IIZając, SzymonUKS Hetman Koronny Trzebinia1523N:147
6759IIIChmura, Bartłomiej UKS 21 Podlesie 1523N:16
6760IIBorowiecki, MaciejPKS Leśny Bydgoszcz1523N:78
6761IIIDombrzalski, Paweł AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1523N:30
6762IIISzajna, JózefStowarzyszenie Nasz Rymanów1523N:25
6763IIIMicewicz, Mateusz Gimnazjum w Nowej Sarzynie1523N:9
6764IIIDzięgiel, AndrzejMKS MOS Wieliczka 1523N:13
6765IIKról, PiotrLUNA Łódzki Klub Szachowy 1523N:37
6766IIKaszok, WeronikaPSSz Pszczyna 1522N:113
6767IIŚcisły, Marek WKSz HETMAN 1522N:197
6768IIJeleniewicz, WandaSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1522N:31
6769IIIZdyb, Jan /Elbląg/ 1522N:56
6770IIISzeląg, BartłomiejMKS Polonia Przemyśl 1522N:71
6771IIDyrda, JakubDwujęzyczne Społeczne Gimnazjum im. J. Kukuczki Rybnik1522N:35
6772IIKubiak, Eliza KKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1522N:11
6773IIILuboński, AndrzejWOK Wałbrzych1522N:26
6774IIDoskocz, KarolKS AZS Wratislavia1522N:247
6775IMalinowska, Natalia SSP 4 PTO Białystok1522N:203
6776IIIPrymaka, MichałSP nr 7 Suwałki1522N:5
6777IIRepke, MateuszMKS EMDEK Bydgoszcz 1521N:142
6778IIIWiszniowski, BartoszG-171521N:15
6779IIISkalik, RafałUKS Hetman Częstochowa 1521N:28
6780II+Kubiak, AleksandraMKS Wicher Zbąszyń1521N:214
6781IIIKarczewski, Tymoteusz UKS Pałac Nieborów1521N:24
6782IIIKościuszko, FilipASSz Lipno Stęszew 1521N:89
6783IIMielcarek, Arkadiusz Caissa Pion Zielona Góra1521N:82
6784IISolarz, MarianLKS OLZA POGWIZDÓW 1521N:36
6785II+Starzec, Patrycja TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1521N:131
6786IIRacinowski, BogdanKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1521N:113
6787IITrzebiński, Patryk UKS MDK GDYNIA1521N:195
6788IIBylica, Katarzyna AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1520N:18
6789IIMazurkiewicz, AdamLKS Dziecanovia Dziekanowice1520N:81
6790IIGołębiowski, MarekWarszawa1520N:200
6791IIIPiotrowski, Michał Caissa Pion Zielona Góra1520N:27
6792IIJaniak, AnielaOKKFSiT Cross Opole 1520N:16
6793IIChromicz, Andrzej RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1520N:113
6794IIStopa, DawidGKSz Hetman Pilzno1520N:176
6795IIRoskowski, Stanisław 1520N:93
6796IIIŻmijewski, Ernest1520N:7
6797IIStrugacz, Michał UKS Hetman Częstochowa 1520N:119
6798IIIŁukowicz, MateuszKSz Start Elbląg 1520N:51
6799IIMusiał, Igor MCKiS Jaworzno1520N:102
6800IIIHajduk, Krzysztof Czechowice-Dziedzice1520N:17
6801IIIDoberstein, Dawid MKS EMDEK Bydgoszcz 1519N:56
6802IIIPosłuszny, TomaszBrak Klubu w CR 1519N:62
6803IISieradzka, Kornelia UKS Zawisza Kolbudy 1519N:61
6804IIIŁakomy, Roman1519N:9
6805IIWilk, Bartłomiej UKS SP3 w Bogatyni1519N:88
6806IIZarembik, JózefRadlin1519N:31
6807IIKról, JanAkademia Mali Mistrzowie Białystok 1519N:100
6808IITaranowicz, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn1519N:138
6809IIŚwigoń, GrzegorzHetman Wschowa1518N:157
6810IIWierzchowski, Grzegorz1518N:91
6811IINiezabitowski, KamilMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1518N:134
6812IIIMulawka, Robert LKSz Lublin 1518N:39
6813IISobaniec, KarolinaOWR Andrychów1518N:8
6814IIIWilgos, Roman Hetman Łuków1518N:52
6815IIZborowski, Paweł Szkoła Podstawowa Nr 25 Kraków1518N:199
6816IIBednarczyk, Mateusz SP 10 Wrocław1518N:324
6817IIIMalinowski, GrzegorzKSz Maraton Łomża 1518N:28
6818IIINiemczal, HubertUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1517N:63
6819IIIJanzer, JanuszS-KKS Przemyśl 1517N:27
6820IIRichert, DominikUKS Zawisza Kolbudy 1517N:134
6821IIIWoszkowski, StanisławPTC Pabianice 1517N:57
6822IIIGąsiorek, BartoszKSz Gambit Przeworsk1517N:19
6823IIŁaźniewski, Tadeusz AZS Poznań 1517N:333
6824IIIDymecki, Zbigniew Sosnowiec 1517N:13
6825IKowalczyk, BarbaraKS Korona Kraków 1517N:205
6826Olszowy, Paweł Lublin1517N:5
6827II+Borsuk, AleksandraUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1516N:263
6828IIIPaździorek, KamilMTSz Mińsk Mazowiecki1516N:23
6829IIŁapiński, Jerzy WKSz 1938 Włocławek 1516N:160
6830IIIKowalski, Piotr UKS Kopernik Grudziądz 1516N:26
6831IIIBinger, DamianMLKS Krajna Sępólno Kr. 1516N:38
6832IIIPietryga, Bogusław KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1516N:34
6833IVPalka, Szymon Mikołów 1516N:9
6834IIIDzięgielewski, Dominik SSP 2 STO Białystok1516N:34
6835IIIŻola, JanKSz SDK-Lotnik Mielec 1516N:37
6836IICiborowski, Konrad Jr KKSz Kraków1516N:255
6837IIISzpond, MarcinGmina Lubenia 1516N:8
6838IIISzpunar, Marcin LKS Orzeł Wysoka 1515N:29
6839IIIOlszewski, Kacper MTS Kwidzyn 1515N:30
6840IIIPolak, Mateusz1515N:24
6841IIGuzik, Kacper KKSz Urania Krosno1515N:234
6842IIZając, AdamWolin 1515N:19
6843IIMoćko, MaciejLUKKS Miedziana Góra 1515N:170
6844IIMaj, Wiktor Gdańsk 1515N:72
6845IIBinkowski, Szymon Szachowy Uniwersytet Warszawa 1515N:55
6846IIISzumigalski, Mikołaj Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu1514N:36
6847IIChylewski, Daniel KS LAURA Chylice1514N:155
6848IIIFleming, Kacper UKS Giecek Radków1514N:32
6849IIIPłoszczyca, Wojciech GKSz Hetman Pilzno V1514N:13
6850IIIBiałkowski, Eryk UKS MDK Otwock1514N:14
6851IIIOsiecki, Jonasz RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1514N:146
6852IIIZąbczyński, Marek RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1514N:55
6853IIStrzałka, Monika TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1514N:60
6854IIManzhos, ArtemKovel 1514N:14
6855IIKitewski, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn1514N:179
6856IIIPiecuch, MarekRudnik nad Sanem1513N:110
6857IIIKwietniewski, Piotr KS Unia Bieruń Stary 1513N:30
6858IIIPasterski, Bogdan PKS Leśny Bydgoszcz1513N:69
6859IIPachocki, Kamil Gimnazjum nr 1 Trzebinia1513N:61
6860IIDziura, WiktorLKS Sanovia Lesko 1513N:127
6861IIIKobryń, Krystian KSz Skoczek Siedlce 1513N:22
6862IIIDomański, Aleksander SSz Goniec Wąsosz1513N:13
6863IIKliczykowski, Paweł1513N:34
6864IIKopertowski, SławomirKolobrzeg 1513N:41
6865II+Sokół, MariaKSz Piątka Skierniewice1513N:244
6866IISeń, Tymoteusz PKS MAT Białołęka; PKS MAT Białoł&#1513N:76
6867IIIDuda, Mariusz 1513N:7
6868IVKurtyj, Michał Wola Uhruska1513N:17
6869IIIPaterek, Rafał Gimnazjum Nr 10 Tychy 1512N:16
6870IIRóżycki, DariuszKS LAURA Chylice1512N:190
6871IINiczyporuk, Jakub SSz Szachpol Łuków1512N:107
6872II+Norek, Maciej Akademia Szachowa Gliwice 1512N:333
6873IIKasperek, GrzegorzWarszawa1512N:48
6874IIAndziak, Grzegorz Warszawa1512N:80
6875IIWielgus, Wojciech AKADEMIA SZACHOWA Gliwice 1512N:150
6876IIŻółkiewska, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1511N:53
6877IIWojciechowska, MartynaUMKS Na Pięterku Poznań 1511N:153
6878IIKosecki, Krystian UKS Płomyk Nekla 1511N:46
6879IIICioch, PiotrSS-T Lubcza Racławówka1511N:9
6880IIIMaćkowski, WiktorMKS Wicher Zbąszyń1511N:8
6881IIStępiński, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1511N:96
6882IIStrepikowski, PawełUKS Trzydziestka Olsztyn1511N:175
6883IIKebel, BartoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1511N:202
6884IICieślak, Jakub UKSz SKOCZEK Choszczno1511N:29
6885IILiana, ŁukaszBiecz 1511N:40
6886IIKoprowski, Mikołaj KLIM UKSz Gambit Starachowice 1511N:40
6887IIPorębiak, MateuszUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1511N:17
6888II+Chądzyńska, Magdalena ŁKS Szach-Centrum Łódź1510N:87
6889IIIKlos, Sebastian LZS Goniec Kluczbork1510N:25
6890I++Śliwicki, Damian UKS OPP Toruń1510N:12
6891IIISkrzypek, KornelUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1510N:7
6892IIIGraś, BartłomiejLZS Kuźnica Żelichowska 1510N:8
6893IIIKołakowski, Tomasz MKSz Diagonalia Imielin 1510N:86
6894IIWnuk, WojciechUKS GONIEC Staniątki 1510N:261
6895WCMCzernikowska, Laura LKSz GCKiP Czarna 1510N:253
6896IDallemura, Anna MUKS Stoczek 45 Białystok1510N:263
6897IISierpowicz, KonradKSz Polonia Wrocław1510N:170
6898IIZarzycki, Urban 1510N:62
6899IIGraczyk, PiotrAZS UMK Toruń1510N:74
6900Zieliński, Dawid 1510N:7
6901IISzymaniuk, DariaMUKS Stoczek 45 Białystok1509N:56
6902IIIJasiński, ŁukaszKKSz Urania Krosno1509N:21
6903IIJoniak, GrzegorzKSz Polonia Wrocław1509N:235
6904IIOczachowska, Dorota 1509N:49
6905IIKulec, Gabriela TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1509N:125
6906IIKrówka, Ireneusz UKS REKORD Iwla 1509N:40
6907IISłonina, AdamUKS Piątka Wieluń 1509N:183
6908IIPtak, Radosław KSz Polonia Warszawa1509N:123
6909IIILachowicz, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1508N:48
6910IIIStaroń, Maciej KKSz Urania Krosno1508N:42
6911IIMarkiewicz, Janusz1508N:214
6912IISzablicka, MagdaMUKS SZS Cieszyn1508N:114
6913IIOlechnicki, Krzysztof Toruń1508N:105
6914IIKułak, Tomasz1508N:104
6915IIIKnott, Krystian KKSz Kraków1508N:19
6916IIICieślik, Krzysztof Bałtów - parafia pw. MB Bolesnej1508N:96
6917IIICudo, Tadeusz 1508N:29
6918IIIMędel, Mateusz MAZSzach w Warszawie1508N:15
6919IIWąsik, Mateusz TS Wisła Kraków 1508N:108
6920IIKielar, WiktorKSz Gambit Przeworsk1507N:110
6921IIIJabłońska, JuliaRybnik1507N:8
6922IISmolak, Jerzy Niedrzwica Duża1507N:51
6923IIRaczyński, MarcinLKS Mechanik Stargard 1507N:30
6924IIIKowal, Józef LKS PARK Starzenice 1507N:12
6925IIKozłowski, SzymonKSz Polonia Warszawa1507N:271
6926IISternik, PiotrPKS MAT Białołęka; PKS MAT Białoł&#1507N:282
6927IIIPanas, KajetanTKSz Tarnobrzeg 1507N:30
6928IIIDuda, HenrykPabianice 1507N:117
6929IIPosłuszny, MaciejMKS Rokita Brzeg Dolny1506N:139
6930II+Szymańska, AleksandraUKS MDK Radom 1506N:32
6931IILewicki, Kacper Szkoła Podstawowa w Chylicach1506N:112
6932IIIPiasecki, Nikodem KSz SDK-Lotnik Mielec 1506N:72
6933IIIKamiński, Olaf Liceum Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim 1506N:114
6934IIBednarczyk, Żaneta LO Wieliczka1506N:39
6935IIIMakszewski, MaciejGKSz Solny Grzybowo 1506N:64
6936IIWłodarczyk, Konrad TS Wisła Kraków 1506N:127
6937II+Jasiak, Katarzyna GKS Gorzyce W 1506N:81
6938IIIKozioł, Paweł Politechnika Lubelska 1506N:24
6939IDżbik, Agnieszka MUKS Fidei Węgrów 1506N:57
6940IIWalukiewicz, Dominika 1505N:43
6941IIReda, ŁucjaUKS Czternastka Warszawa1505N:189
6942IIBialucha, Sebastian MKSz DIAGONALIA Imielin 1505N:199
6943IIDelekta, Joanna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1505N:33
6944IIIOlcha, DominikUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1505N:256
6945IIGrabarczyk, EdmundMUKS Stoczek 45 Białystok1505N:345
6946IIIKędzierski, KrzysztofTKSzach Tarnobrzeg1505N:36
6947IIIJasiński, JanUKS Piątka Wieluń 1505N:46
6948II+Matyjasek, MichalinaUKS Piątka Wieluń 1505N:164
6949IIForyś, TomaszKołobrzeg1505N:69
6950IBarwińska, Ewa KTS Kalisz1505N:232
6951IOlszewska, Wiktoria UKS SP3 w Bogatyni1505N:249
6952IIWaszewski, SebastianLKS Promień Kowalewo Pom.1505N:39
6953IIWilk, IgorUKS przy SP 8 Chrzanów 1505N:161
6954Zyskowski, JanAkademia Gambit Białystok1505N:8
6955IIIŚmieszek, MichałBydgoszcz 1504N:16
6956IILeopold, Maks KSz LECH-WSUS Poznań 1504N:112
6957IIIPituła, JakubUKS Pionier Kleszczewo1504N:33
6958IZaborowska, Maria MTSz Mińsk Mazowiecki1504N:249
6959IIINalichowski, Bogdan 1504N:50
6960IIPiłat, Tomasz Hetman Ostrowiec Św.1504N:25
6961IIOstaszewski, BartłomiejKSz Polonia Warszawa1504N:187
6962IIIKisiel, Mateusz KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1504N:42
6963IIKucharczak, SandraAZS Poznań 1504N:32
6964II+Przepióra, AnnaI Liceum Ogólnokształcące Kielce 1504N:116
6965IIIKandefer, WojciechWrocław1504N:22
6966IINer, Patrycja MZKS UNIA Nowa Sarzyna1503N:24
6967IIICieszyński, ArturUKS Trzydziestka Olsztyn1503N:101
6968IIITryzna, WaldemarLUKSz Orient Sokółka1503N:63
6969IIIŻuwała, Marek KKSz Kraków1503N:135
6970IIKoryś, Dawid TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1503N:82
6971IIIBryska, Arkadiusz UKS HETMAN Żydowo1503N:18
6972IIIBorychowski, JanUKS Rodło Opole1503N:16
6973IChoremska, ZuzannaUMKS Na Pięterku Poznań 1502N:214
6974I+Samujło, Agnieszka KSz DRAKON Lublin 1502N:361
6975IIIKwiecień, Michał Hetman Ostrowiec Św.1502N:51
6976IIIStarzykiewicz, OskarUKS przy SP 8 Chrzanów 1502N:20
6977IIWoźniak, MaciejZSP Żnin 1502N:24
6978Wojtczak, Adrian1502N:9
6979IIILebiecki, Ryszard Ruda Śląska 1502N:47
6980IIGrot, BłażejKSz Polonia Wrocław1502N:210
6981IIJarocki, GabrielSP 1 Białystok 1502N:145
6982IIStachecki, Mikołaj MKS Wicher Zbąszyń1502N:138
6983IIISarnecki, Rafał1502N:109
6984IIIDębowski, JakubKSz Polonia Wrocław1501N:61
6985II+Żarow, Elżbieta Wolbrom 1501N:62
6986IISetera, Mateusz UKS Pałac Młodzieży Katowice 1501N:106
6987IIIBednarczyk, Jakub KLIM UKSz Gambit Starachowice 1501N:14
6988IIIStroiński, AntoniPOL-ANG GIMN POZNAŃ1501N:33
6989ISzczypawka, AleksandraPUKS Mikołaj Gąbin1501N:161
6990IIMatuszewski, BartoszKSz ORŁY Pleszew 1501N:203
6991IIDorau, ZygmuntCzarna Woda 1501N:81
6992IIPieczulis, Błażej KSz. Hańcza Suwałki 1501N:148
6993II+Miąsik, Patrycja RzKSz Rzeszów1500N:401
6994IIIŁasocha, Krzysztof UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1500N:18
6995IIStachowiak, Magdalena LKS Piast Śrem 1500N:126
6996IIIŁukasiewicz, Piotr Gim nr 2 Tomaszów Lub. 1500N:16
6997Szczotka, Artur Gliwice 1500N:7
6998IICzarniecki, PawełKSz. Hańcza Suwałki 1500N:251
6999IIIKalinowski, KonradUKS Hetman Koronny Trzebinia1500N:12
7000IIHorwat, DamianKSz Sulechów 1500N:30
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)