ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19310)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23193);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33393)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (126);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12902)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11545);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
7001IIIKlos, Sebastian LZS Goniec Kluczbork1510N:25
7002I++Śliwicki, Damian UKS OPP Toruń1510N:12
7003IIISkrzypek, KornelUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1510N:7
7004IIIGraś, BartłomiejLZS Kuźnica Żelichowska 1510N:8
7005IIWnuk, WojciechUKS GONIEC Staniątki 1510N:261
7006WCMCzernikowska, Laura LKSz GCKiP Czarna 1510N:253
7007IIJarocki, GabrielSP 1 Białystok 1510N:154
7008IIWydmański, SzymonTS Wisła Kraków 1510N:174
7009Zieliński, Dawid 1510N:7
7010IISzymaniuk, DariaMUKS Stoczek 45 Białystok1509N:56
7011IIIJasiński, ŁukaszKKSz Urania Krosno1509N:21
7012IIOczachowska, Dorota 1509N:49
7013IIKrówka, Ireneusz UKS REKORD Iwla 1509N:40
7014IIIKozłowicz, AdrianMKS Wicher Zbąszyń1509N:82
7015II+Jasiak, Katarzyna GKS Gorzyce W 1509N:88
7016IIPtak, Radosław KSz Polonia Warszawa1509N:123
7017IIIwaszkiewicz, GrzegorzKSz Polonia Warszawa1509N:322
7018IIILachowicz, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1508N:48
7019IIIStaroń, Maciej KKSz Urania Krosno1508N:42
7020IISzablicka, MagdaMUKS SZS Cieszyn1508N:114
7021IIKułak, Tomasz1508N:104
7022IIIKnott, Krystian KKSz Kraków1508N:19
7023IIGonsior, Paweł ChTS Chorzów 1508N:307
7024IIICudo, Tadeusz 1508N:29
7025IIChoina, Jan Hetman Ostrowiec Św.1508N:246
7026IIIMędel, Mateusz MAZSzach w Warszawie1508N:15
7027IIIBurawa, Adolf Simoradz1508N:12
7028IIWarchoł, Kamil Akademia Szachowa Gliwice 1508N:125
7029IIKałużny, JanAZS Poznań 1507N:262
7030IIWaszkowska, KarolinaAZS UMK Toruń1507N:71
7031IIKielar, WiktorKSz Gambit Przeworsk1507N:110
7032IIIJabłońska, JuliaRybnik1507N:8
7033IISmolak, Jerzy Niedrzwica Duża1507N:51
7034IIRaczyński, MarcinLKS Mechanik Stargard 1507N:30
7035IIIKowal, Józef LKS PARK Starzenice 1507N:12
7036IILisiecka, AleksandraSarnaki 1507N:72
7037IIIPanas, KajetanTKSz Tarnobrzeg 1507N:30
7038IIDuda, HenrykPabianice 1507N:117
7039II+Szymańska, AleksandraUKS MDK Radom 1506N:32
7040IILewicki, Kacper Szkoła Podstawowa w Chylicach1506N:112
7041IIIPiasecki, Nikodem KSz SDK-Lotnik Mielec 1506N:72
7042IIIKamiński, Olaf Liceum Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim 1506N:114
7043II+Piotrowska, FlorentynaKTS Kalisz1506N:268
7044IIBednarczyk, Żaneta LO Wieliczka1506N:39
7045IIIMakszewski, MaciejGKSz Solny Grzybowo 1506N:64
7046IIWłodarczyk, Konrad TS Wisła Kraków 1506N:127
7047IIIKozioł, Paweł KU AZS PL Lublin1506N:24
7048IIPariaszewski, Bogusław CKR SSz Grójec 1506N:202
7049IIWalukiewicz, Dominika 1505N:43
7050IIReda, ŁucjaUKS Czternastka Warszawa1505N:189
7051IIBialucha, Sebastian MKSz DIAGONALIA Imielin 1505N:199
7052IIDelekta, Joanna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1505N:33
7053IIIJasiński, JanUKS Piątka Wieluń 1505N:46
7054IIDembicki, Karol UKS MDK GDYNIA1505N:272
7055IIZborowski, Paweł TS Wisła Kraków 1505N:206
7056II+Łochina, Justyna WKS Kopernik Wrocław 1505N:115
7057IIForyś, TomaszKołobrzeg1505N:69
7058IISierpowicz, KonradKSz Polonia Wrocław1505N:177
7059IIIKryzia, Krzysztof Wola Radłowska 1505N:13
7060Zyskowski, JanAkademia Gambit Białystok1505N:8
7061IIIŚmieszek, MichałBydgoszcz 1504N:16
7062IILeopold, Maks KSz LECH-WSUS Poznań 1504N:112
7063IIIPituła, JakubUKS Pionier Kleszczewo1504N:33
7064IBieńko, Jagoda AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1504N:294
7065IIINalichowski, Bogdan 1504N:50
7066IIPiłat, Tomasz Hetman Ostrowiec Św.1504N:25
7067IIOstaszewski, BartłomiejKSz Polonia Warszawa1504N:187
7068IIKisiel, Mateusz KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1504N:42
7069IIKucharczak, SandraAZS Poznań 1504N:32
7070IISmoleń, SebastianMKSz DIAGONALIA Imielin 1504N:180
7071IIIKandefer, WojciechWrocław1504N:22
7072IINer, Patrycja MZKS UNIA Nowa Sarzyna1503N:24
7073IITomczyk, RyszardFianchetto Rybnik 1503N:433
7074IIICieszyński, ArturUKS Trzydziestka Olsztyn1503N:101
7075IIITryzna, WaldemarLUKSz Orient Sokółka1503N:63
7076IIIBryska, Arkadiusz UKS HETMAN Żydowo1503N:18
7077IIWięckowski, KajetanUKS HETMAN PUSZCZA MARIAŃSKA 1503N:174
7078IIIBorychowski, JanUKS Rodło Opole1503N:16
7079IIZbawiony, Wojciech1503N:39
7080IChoremska, ZuzannaUMKS Na Pięterku Poznań 1502N:214
7081IIIKwiecień, Michał Hetman Ostrowiec Św.1502N:51
7082IIIStarzykiewicz, OskarUKS przy SP 8 Chrzanów 1502N:20
7083IIWoźniak, MaciejZSP Żnin 1502N:24
7084Wojtczak, Adrian1502N:9
7085IIILebiecki, Ryszard Ruda Śląska 1502N:47
7086IISłonina, AdamGOKiS Skomlin 1502N:191
7087IISzatkowski, PawełUKS FALA Świekatowo1502N:323
7088IIUllrich, KarolUMKS Na Pięterku Poznań 1502N:229
7089IIISarnecki, Rafał1502N:109
7090IIIDębowski, JakubKSz Polonia Wrocław1501N:61
7091II+Żarow, Elżbieta Wolbrom 1501N:62
7092IISetera, Mateusz UKS Pałac Młodzieży Katowice 1501N:106
7093IIIBednarczyk, Jakub KLIM UKSz Gambit Starachowice 1501N:14
7094IIIStroiński, AntoniPOL-ANG GIMN POZNAŃ1501N:33
7095ISzczypawka, AleksandraPUKS Mikołaj Gąbin1501N:161
7096IISternik, PiotrPKS MAT Białołęka1501N:289
7097IIKocaj, ŁukaszTMS Roszada Gliwice 1501N:206
7098IIISpadliński, EugeniuszSDK Wieluń 1501N:28
7099IIStachecki, Mikołaj MKS Wicher Zbąszyń1501N:156
7100IIPieczulis, Błażej KSz. Hańcza Suwałki 1501N:148
7101IIKubarek, Joanna KS Unia Bieruń Stary / Oświęcim1500N:39
7102II+Miąsik, Patrycja RzKSz Rzeszów1500N:401
7103IIIŁasocha, Krzysztof UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1500N:18
7104IIStachowiak, Magdalena LKS Piast Śrem 1500N:126
7105IIIŁukasiewicz, Piotr Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1500N:16
7106Szczotka, Artur Gliwice 1500N:7
7107IIKoryś, Dawid TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1500N:90
7108IICzarniecki, PawełKSz. Hańcza Suwałki 1500N:251
7109IIIKalinowski, KonradUKS Hetman Koronny Trzebinia1500N:12
7110IIHorwat, DamianKSz Sulechów 1500N:30
7111IISzczapa, PiotrUKS TSz Zieloni Zielonka1500N:165
7112IIDomke, Radosław Caissa Pion Zielona Góra1500N:58
7113IIIBogusz, KrystianUKS MDK Otwock1500N:35
7114IIIPiątek, Rafał Dąbrowa Górnicza1500N:14
7115II+Kukawski, WiktorMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski1500N:247
7116IIZdybel, TomaszWarszawa1500N:30
7117IIDixa, JoannaKSz ORŁY Pleszew 1499N:234
7118IIKubiniok, StanisławUKS Baszta Wodzisław Śląski1499N:277
7119II+Horoszczak, AdamUKS Jedynka Bełchatów 1499N:164
7120IIIOsiecki, Jonasz RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1499N:153
7121IJędras, Adrianna OTSz Ostrów Wielkopolski 1499N:252
7122IIGutkowski, MarekRadom - parafia pw. Chrystusa Króla1499N:70
7123IIKulka, WładysławStI EUROBESKIDY Łodygowice 1499N:114
7124IIEigner, Jerzy KSz Miedź Legnica1499N:227
7125IIŁozowski, Marcin Grodno1499N:27
7126IIISzałkowski, CyprianPKS AGAPE Białołęka1498N:12
7127IIWacławik, Joanna UKS Giecek Radków1498N:101
7128IIIMalepszak, JarosławUKS Sokół Włoszakowice 1498N:9
7129IIRomańczuk, Kamil GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1498N:86
7130IIIKlejna, WojciechOlsztyn 1498N:28
7131IBugaj, HannaUKS Ognisko Rydułtowy1498N:217
7132IIWłoch, DominikaBKS Chemik Bydgoszcz1497N:299
7133IIJankowski, Igor UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1497N:158
7134IISandomierski, Cyprian MTS Kwidzyn 1497N:60
7135IIBednarczyk, Mateusz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1497N:369
7136IIRylski, Tadeusz Ursynów1497N:173
7137IIFudała, DominikUKS Pałac Nieborów1496N:76
7138IIMajewski, Michał GKSz Kornuty Gorlice1496N:161
7139IIŁowczowski, Wiktor UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1496N:173
7140II+Rokoszna, Zuzanna KLIM UKSz Gambit Starachowice 1496N:139
7141IIMatuszewski, BartoszKSz ORŁY Pleszew 1496N:211
7142IIPisarek, JanKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1496N:238
7143IIPastuszko, PiotrWarszawa1496N:27
7144IIJózefczyk, SzymonKKSz Kraków1496N:204
7145IIIBorkowski, Zbigniew Nowa Sól 1496N:52
7146IIITartanus, Michał ŁKS Szach-Centrum Łódź1496N:77
7147IKobylarczyk, ElżbietaMKS Sandecja Nowy Sącz 1496N:41
7148IISadlak, RafałZSS Lublin1496N:18
7149IIIGrot, Jacek LUKKS Kielce1495N:83
7150IIIBebło, Mariusz Stowarzyszenie Nasz Rymanów II 1495N:46
7151IIUjma, CzesławS-KKS Przemyśl 1495N:144
7152IIIMoskal, Radosław Gimnazjum Rudnik nad Sanem1495N:61
7153II+Stankiewicz, KamilUKS Rodło Opole1495N:201
7154IIBizoń, Dominik UKS Ognisko Rydułtowy1495N:121
7155IIIWęgrzyniak, DawidGimnazjum Nr 1 Jasło 1495N:15
7156IIKulfan, DamianIV LO Białystok1495N:32
7157IIIPabiś, Adam1495N:59
7158IIIWasilewski, LeszekKoszalin1495N:66
7159IIIIwaszkiewicz, Adam1495N:42
7160II+Kaczor, Katarzyna UM w Łodzi 1494N:51
7161IIKanach, Jerzy St Eurobeskidy Łodygowice1494N:189
7162IIKowalczyk, Fryderyk PSSz Pszczyna 1494N:238
7163ISzlas, Aleksandra UKS Korona Gdańsk1494N:204
7164IIIJarosławski, Bartosz LKS Park Starzenice 1494N:48
7165IIZabłotny, BrunoUKS Dziewiątka Sieradz 1494N:16
7166IIWiśniewski, Sławomir1494N:121
7167IIChoina, Martyna MZKS Unia Nowa Sarzyna1493N:10
7168IIISprawka, JakubKSz DRAKON Lublin 1493N:103
7169IISkrodzki, Mateusz ZS Nr 1 Łomża 1493N:154
7170IIIWerner, Seweryn ChTS Chorzów 1493N:15
7171IIISzachniewicz, HubertUKS Trzydziestka Olsztyn1493N:9
7172IIIMiazek, MaksymŁKS Szach-Centrum Łódź1493N:62
7173IIBinek, DawidUKS Hetman Częstochowa 1493N:141
7174IIKasperski, AndrzejKS 64 Zielona Góra 1493N:36
7175IIBanaś, Bartosz 1493N:18
7176IIWojewoda, JózefKorczyna1493N:80
7177Dzhagraeva, Anaid 1493N:9
7178IIMarcinkowski, Jan UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN1493N:152
7179IIPach, Barbara 1493N:16
7180IIStrąk, Dominik KS LAURA Chylice1492N:149
7181IIISzczęśniak, Michał GIM 2 Otwock1492N:50
7182IIChwalińska, Aleksandra 1492N:16
7183IIKozaczyński, Piotr UKS Caissa Warszawa 1492N:148
7184IIIPietruch, Przemysław SzKSzach. JEDYNKAŚwiętochłowice1492N:63
7185IIIJelinek, PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1492N:41
7186IIIBaszczak, Mieszko SSz Modus Warszawa1492N:23
7187IIIKluk, WitoldTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1492N:38
7188IIWróbel, DariuszUKS SP1 Leżajsk1492N:29
7189IIIGroszfeld, Tomasz Zambrów1492N:26
7190IIKowalski, Przemysław UKS TSz Zieloni Zielonka1492N:26
7191IBarwińska, Ewa KTS Kalisz1492N:250
7192IDżbik, Agnieszka MUKS Fidei Węgrów 1492N:60
7193Yatsenko, EugeneUKS Smecz Konin 1492N:9
7194IIStarościak, Adrian WKS KOPERNIK1491N:244
7195IIDembińska, KarolinaMKS EMDEK Bydgoszcz 1491N:62
7196IIMościcki, SławomirKS LAURA Chylice1491N:236
7197IIKonarzewski, MichałLKS Lotos Jabłonna 1491N:16
7198ISurpeta, JuliaKKSz Kraków1491N:493
7199IIINiemiec, Tomasz RzKSz Rzeszów1491N:56
7200IIGrzesiek, WiktoriaSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1491N:265
7201IIMysłek, KarolKS Unia Bieruń Stary 1491N:196
7202IIFatyga, PawełKSz DRAKON Lublin 1491N:44
7203IIZięta, Zuzanna MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1491N:69
7204IIŁośko, Kalina UMKS Na Pięterku Poznań 1491N:13
7205IIBogacz, GrzegorzUKS Spartakus Kolbuszowa1491N:87
7206IIISoszyński, PawełKSz Skoczek Siedlce 1491N:85
7207IIIGrabek, AntoniHetman Łuków1491N:58
7208IMróz, Lena SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1491N:185
7209IVŚwirski, Piotr Kietrz1491N:13
7210IIJaworski, Tymon KSz Polonia Wrocław1491N:211
7211IIKupis, Paweł LUKKS Miedziana Góra 1491N:59
7212IIMusiał, Igor MCKiS Jaworzno1491N:118
7213IIKrygiel, Konrad WKS KOPERNIK Wrocław 1491N:126
7214IIIŻabicki, Michał UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1490N:30
7215IIHerok, MichalinaPSSz Pszczyna 1490N:42
7216IILachowicz, Arkadiusz1490N:53
7217IISpadło, KatarzynaŁKS Szach-Centrum Łódź1490N:47
7218IIIKaszuba, AndrzejKS DORS Ruda Śląska 1490N:46
7219IIBzdęga, BartłomiejKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1490N:83
7220IVBaryczka, AdamUKS GONIEC Staniątki 1490N:9
7221IIKycia, MarekWesoła 1490N:245
7222IIMatyjaszczyk, AdrianLUKS Lubartów1490N:47
7223IIGwizdak, Jakub1490N:33
7224IIPanek, RadosławUKS GIECEK Radków1489N:55
7225IIKlisowski, BartoszKS AZS Wratislavia1489N:247
7226IBiałek, Alicja KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1489N:276
7227IIISołek, Konrad1488N:33
7228IIPilarska, MonikaLZS SSz PAT Ligota Dolna1488N:54
7229IIIDurman, DamianMTS Kwidzyn 1488N:29
7230IILubecki, ŁukaszUKS Wda Lipusz1488N:57
7231IIFliger, CezaryUKS GCK Sękowo 1488N:153
7232IIIObara, MichałUKS Gedanensis Gdańsk1488N:17
7233II+Seemann, JakubMKSz Rybnik 1488N:111
7234IIIRajski, AdamKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1487N:21
7235IISidorczuk, DominikUKS Czternastka Warszawa1487N:241
7236IIIModrzejewski, FabianLipusz - parafia pw. św. Michała Archanioła1487N:30
7237IIIHajda, Wojciech SSz Pionek Radzionków1487N:6
7238IVJabłoński, Rafał 1487N:15
7239Kunicki, Paweł KS DORS Ruda Śląska 1487N:5
7240II+Kulec, Gabriela TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1486N:135
7241IIŁapiński, Jerzy WKSz 1938 Włocławek 1486N:167
7242IIIPiasecki, Andrzej NP Poznań1486N:70
7243IVFligiel, Szczepan Słupsk 1486N:11
7244IIIGumienny, PawełIwla1486N:13
7245IIIBobeła, PiotrŁódź 1486N:29
7246IVŚlisz, PawełLUKS Lubartów1486N:7
7247IIŻądło, Kamil Skawa 1486N:18
7248IIŚwięch, GabrielaUKS Goniec Staniątki (Gim.N-ce)1485N:46
7249IIWesołowska, AgataLKS Chrobry Gniezno 1485N:23
7250IIIStańczak, Adam KSz Gambit Świecie 1485N:24
7251IVBanaszczyk, AdamGimnazjum nr 32 w Świbnie1485N:13
7252IISzybowski, JanMKS MOS Wieliczka 1485N:9
7253IVWaszek, JanuszMysłowice1485N:7
7254IIIPawłowski, Kamil MKS MOS Wieliczka 1485N:101
7255IIOlszewski, Paweł 1485N:33
7256IIStrzelecki, MikołajUMKS Na Pięterku Poznań 1484N:82
7257IIIOrzołek, Michał TKKF Rzemyk Gdynia1484N:14
7258IIIMaciaszek, PiotrUKS Gedanensis Gdańsk1484N:75
7259IITaliashvili, Tamari KS Legion Legionowo 1484N:151
7260IIIMarciniak, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1484N:111
7261IIIJędrusik, Piotr1484N:26
7262IIIMuchowski, Bogumił UKS Wda Lipusz1484N:23
7263IIDuda, Jan Pabianice 1484N:86
7264IIBaranowska, MirelaUKS Mosińska Jedynka Mosina1484N:48
7265IISamsel, StanisławSSz BDK Biskupiec 1484N:7
7266IIVanduyfhuys, Igor KS AZS Wratislavia1484N:77
7267ISiekańska, Maria KSz Stilon Gorzów Wlkp.1484N:143
7268IIKnitter, Tomasz UKS Wda Lipusz1484N:35
7269CMŚmietańska, WiktoriaKSz Polonia Wrocław1484N:243
7270IIIKinczewski, Filip KSz Gambit Świecie 1483N:74
7271IIKolender, AdamStrzelec Strzelce Opolskie1483N:47
7272IIPankała, MilenaUKS Szach-Mat Syców1483N:24
7273IIKędzierska, LidiaI LO Leszno 1483N:127
7274IIISzczerbak, KamilUKS Hetman Częstochowa 1483N:102
7275IIIStugiewicz, AntoninaKSz Silesia Racibórz 1483N:9
7276IZaborowska, Maria MTSz Mińsk Mazowiecki1483N:260
7277IIIGrzelak, PiotrUKS Rodło Opole1483N:23
7278IINapierała, Jakub ITS Kopernik Inowrocław1483N:154
7279Surdel, Marek Tarnów 1483N:7
7280IIMucha, Konrad UKS SP1 Leżajsk1483N:28
7281IIRetz, AdrianLKS Promień Kowalewo Pom.1483N:236
7282IIIŚmigielski, Paweł OSiR Piotrków1483N:27
7283IITadych, SzymonKS Korona Zakrzewo1483N:165
7284IILech, Leon1483N:47
7285IIMyrmus, Mateusz SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 Skoczów1483N:179
7286IIJaśkiewicz, Kacper UKS Jedynka Bełchatów 1483N:112
7287IIIMielniczyk, Mieczysław Wrocław1483N:27
7288IIŚcisły, Marek WKSz GANT HETMAN1482N:212
7289IIIKrzyżak, Jan Jelenia Góra 1482N:77
7290IIITrybus, Dariusz KKSz Urania Krosno1482N:76
7291IIIPerka, KrzysztofUKS SP1 Jedynka Tychy 1482N:86
7292IIIStrzemieczny, Jacek GKSz POLFA, Grodzisk Mazowiecki 1482N:93
7293IIKaniewski, Piotr1482N:48
7294IIKarczewski, Jan UKS Pałac Nieborów1482N:89
7295IISidorczuk, Paweł Ursus 1482N:182
7296IIŁobacz, Adam Lublin1482N:112
7297IIJażdżyk, JakubUKS Caissa Warszawa 1482N:71
7298IICzaja, Adrian LZS GONIEC Kluczbork1482N:97
7299IIIKowalski, Bartosz ŁKS Szach-Centrum Łódź1482N:66
7300IIFedak, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1481N:158
7301IIWłodarska, Ewa KSz Miedź Legnica1481N:269
7302IVKopeć, Kamil Katowice1481N:8
7303IIBielecki, Michał KSz Stilon Gorzów Wlkp.1481N:144
7304IIUlanowski, PiotrUKS SP11 Skoczek Tczew1481N:116
7305IILitwin, Piotr I LO1481N:89
7306IIPituła, Adam WKSz 1938 Włocławek 1481N:156
7307IIIPawłowicz, Jerzy LKS Sparta Lubliniec1481N:30
7308IIChlebowicz, Jerzy Rzeszów1481N:34
7309IIPawlak, EmiliaKKSz Kraków1481N:353
7310IIDrzewiecki, Miłosz UKS Refleks Gościno1481N:120
7311IIIMalinowski, GrzegorzKSz Maraton Łomża 1481N:35
7312IKowalczyk, BarbaraKS Korona Kraków 1481N:220
7313IIWesołek, Krzysztof UKS Hetman Puszcza Mariańska 1481N:271
7314IIZalega, MaciejOpoczno 1481N:90
7315IIINowak, DominikKSz Odrodzenie Kożuchów 1480N:14
7316IIWcisło, Marek1480N:59
7317IILiszewska, Leonarda ATUT Nysa 1480N:65
7318IISzewczak, Michał LKS Wrzos Miedzyborów1480N:200
7319IISkromak, OlgierdUKS Korona Gdańsk1480N:115
7320IISymbor, WeronikaUKS Korona Gdańsk1480N:40
7321IIIKuźnik, Kamil1480N:35
7322IIFiszer, Jakub Bemowo1480N:174
7323IIIDrzewicki, Konrad Zamość1480N:35
7324IIRosenfeld, NoeMKS Wicher Zbąszyń1480N:187
7325IIIKakowski, WojciechKSz Skoczek Siedlce 1480N:20
7326II+Kopacka, NataliaOTSz Ostrów Wielkopolski 1479N:185
7327IIRadko, ArturMKS EMDEK Bydgoszcz 1479N:116
7328IITrendota, KarolinaRKS MAT Ruda Śląska 1479N:91
7329IIWilant, Marta KSz ODRODZENIE Kożuchów 1479N:151
7330IRobakowska, Paulina UKS Ognisko Rydułtowy1479N:240
7331IIIMaciaszek, MichałKowale1479N:41
7332IIIMroczkowski, ArkadiuszUKS Żak Łomża1479N:146
7333IIIKręć, Robert1479N:18
7334IIPańczuk, GrzegorzTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1479N:162
7335IITkaczyk, Dominika UKS Czternastka Warszawa1479N:48
7336IIZieliński, Dawid KKS Ormuzd Kartuzy1479N:87
7337IIILipiak, Mateusz UKS Iskra Piła 1479N:8
7338IIIZięba, Krzysztof Gorzkowice1479N:14
7339IIChrebor, JarosławOISW Wrocław 1479N:20
7340IIFlig, Wojciech1479N:71
7341IVMatuszewski, Grzegorz Łódź 1478N:14
7342IIRaducka, Anna PTC Pabianice 1478N:60
7343IIIŁasica, Marcin RzKSz Rzeszów1478N:167
7344IIIDyląg, Jan UKS Czarny Koń Olkusz1478N:104
7345IIINowak, Rafał Gimnazjum Górno1478N:24
7346IIIŻurko, Jan MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1478N:128
7347IIISachajko, Filip UMKS Na Pięterku Poznań 1478N:37
7348IIKowalski, GerardKSz Polonia Warszawa1478N:162
7349INależna, GabrielaKGL Szarotka Wadowice Górne1478N:183
7350IIICiborowski, KonradTS Wisła Kraków 1478N:71
7351IINowak, ŁukaszZespół Szkół Mechanicznych1478N:20
7352IIKwiatkowski, MateuszUKS Korona Gdańsk1478N:20
7353IIIŻak, Grzegorz1478N:29
7354IIGryszko, Hubert Dom Kultury w Czarnej Białostockiej1478N:43
7355IIDawgiel, BartoszKSz Polonia Wrocław1478N:178
7356IIPokrzywa, Katarzyna G-171477N:66
7357IIIMarkowski, MateuszLksz Lublin 1477N:67
7358IIGliński, Mateusz WKSz 1938 Włocławek 1477N:35
7359IVJasiński, Damian LKS Park Starzenice 1477N:6
7360IIŻurawski, MateuszLKS Chrobry Gniezno 1477N:297
7361IIIRyłko, Piotr Gimnazjum nr 1 w Andrychowie1477N:33
7362IIICedzidło, Paweł 1477N:26
7363ISzczotka, Klara SP 12 Białystok1477N:150
7364IIKaramucki, Henryk Polkowice 1476N:336
7365IIStołecka, GretaUKS Biały Pion Gryfino 1476N:53
7366IIISenftleben, Bartosz 1476N:29
7367IKawecka, MałgorzataGimnazjum Nr 14 Gliwice 1476N:400
7368IIIHinca, RadosławTKKF Rzemyk Gdynia1476N:37
7369IIRzepiński, MaciejUKS Ósemka Chojnice1476N:16
7370IIBober, Tomasz UKS SP 1 Brzozów 1476N:228
7371IIBar, MartaKsz Gambit Przeworsk1476N:85
7372II+Norek, Maciej Akademia Szachowa Gliwice 1476N:356
7373IIJuszczak, Miłosz MKS EMDEK Bydgoszcz 1476N:104
7374IIKosmala, DominikKSz JelonkaJelenia Góra1476N:19
7375IVBednarz, Mateusz1476N:7
7376IIIKrólak, Kacper Gimnazjum Jakubów1476N:121
7377IIChmielewski, Igor LUKKS Kielce1476N:105
7378IIKochanek, Tomasz1476N:36
7379IIISuchy, DawidDom Kultury w Starym Bielsku1476N:15
7380Musielak, Sebastian Suchy Las 1476N:9
7381IIIBinkowski, Tomasz SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1475N:48
7382IIGolenia, Stanisław MKS MOS Wieliczka 1475N:23
7383IIBarciński, Tymoteusz UMKS Na Pięterku Poznań 1475N:79
7384IIĆwięka, KonradKGL Szarotka Wadowice Górne1475N:171
7385IIIBombiński, PatrykGimnazjum Kunów1475N:50
7386IIGoszyk, Bartosz MUKS SZS Cieszyn1475N:157
7387IIISzotkowski, Dawid 1475N:36
7388IITrzebiński, Patryk UKS MDK GDYNIA1475N:210
7389IIMożdżanowski, Filip NASZACH Nowy Tomyśl1475N:71
7390IIIMarchan-Bednarek, GustawSzachowy Uniwersytet Warszawa 1475N:7
7391IISobolewski, Michał TKKF PROMYK Ciechanów1474N:284
7392Sobień, KazimierzBydgoszcz 1474N:6
7393IINiklas, IgnacySKS SMOL - BUD Giżycko 1474N:277
7394IIIMielewczyk, Mariusz Rumia 1474N:20
7395IIŁaś, Adrian PDG 3 w Tczewie 1474N:43
7396IICiborowski, Konrad Jr KKSz Kraków1474N:262
7397IIMisiewicz, Tomasz SSP 4 PTO Białystok1474N:241
7398IIIOstrowski, MateuszUKS OPP Toruń1474N:59
7399IDallemura, Anna PrSP 6 Białystok 1474N:272
7400IIISłanina, Piotr Wodzisław Śląski 1474N:7
7401IISkoczylas, Szymon Spartan Lublin1474N:21
7402II+Mężykowska, EmiliaKSz Polonia Warszawa1474N:130
7403IICzoch, Hubert UKS Zadrna Kamienna Góra 1473N:151
7404IISzarota, JakubMKS Sandecja Nowy Sącz 1473N:111
7405IIIDyjo, Władysław Radom 1473N:63
7406IITomkiewicz, Jakub UKS SP 1 Brzozów 1473N:187
7407IIGrządka, Artur KS LAURA Chylice1473N:227
7408IIŚwita, JędrzejAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1473N:160
7409IIIBojanowski, MarcinPoznań 1473N:46
7410IIICukrowski, Fabian 1472N:35
7411IIMaliszewski, MichałKSz Polonia Warszawa1472N:171
7412IIISlany, Józef KS Carbo-Gliwice Gliwice1472N:23
7413IIMilewski, AntoniKTS Kalisz1472N:120
7414IIIBąk, Sławomir KS Komunalni Sanok1472N:18
7415IIIJakubczyk, BartłomiejSP nr 7 Suwałki1472N:126
7416IIBudzisz, Adrian SP Supraśl 1472N:129
7417IICelebias, Filip TMS Roszada Gliwice 1472N:289
7418IIOrzełowski, PiotrMUKS FideI Węgrów 1472N:112
7419IIPłocha, Karol1472N:12
7420IIGuzik, Tomasz MCKiS Jaworzno1471N:162
7421IIIDamrath, BartoszUKS Płomyk Nekla 1471N:39
7422IIMrozowski, Adam KSz Polonia Warszawa1471N:239
7423IIIKruszyński, MichałLKS Stomil II Bełchatów 1471N:46
7424II+Jurkowska, MagdalenaSKS ORLIK Brzeg - PG 2 Brzeg1471N:92
7425IIŻygadło, Tomasz Arkama Swiat Szachow1471N:35
7426IIAdamowicz, MichałGIM 1 Józefów 1471N:48
7427IIPopielarczyk, MaciejKSz Maraton Łomża 1471N:127
7428IIIBiesiadecki, Adam TKSzach Tarnobrzeg1471N:134
7429IVBagdasaryan, ArmenKS LogIN Skierniewice 1471N:16
7430IIOwczarzak, Maciej UKS OPP Toruń1471N:110
7431IIIJanas, AndrzejUKS Skoczek Milicz1470N:95
7432IBohdanowicz, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn1470N:271
7433IIIModrzejewski, SzymonUKS GROM Krężnica Jara1470N:80
7434IILisek, MichałLUKS Lubartów1470N:54
7435IILenart, Jakub Klub Szachowy Kana Tarnów1470N:96
7436IIIPiwowarczyk, Zbigniew SSz Szachpol Łuków1470N:17
7437IIMoćko, MaciejLUKKS Miedziana Góra 1470N:180
7438IITomkiewicz, SzymonUKS SP 1 Brzozów 1470N:175
7439Węgrzyn, Robert1470N:7
7440IIPielach, JacekLUKS GOK Samborowo1469N:116
7441IIWitko, DawidTKKF Rzemyk Gdynia1469N:72
7442IIIKruszyński, ŁukaszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1469N:72
7443IIISurmacz, Albert MOSiR Tuchów 1469N:13
7444IIPytka, Witold Sz MOK DEBIUT Terespol1469N:21
7445Budziński, Jan Chyżne 1469N:7
7446IIKowacz, Agnieszka MCKiS Jaworzno1468N:213
7447IIGrzywa, Jakub UKS Rodło Opole1468N:62
7448IIWieczorek, MateuszKSz SILESIA Racibórz 1468N:45
7449IIIEggink, Przemysław UKS Łady Raszyn1468N:35
7450IIICharyga, WładysławMCKiE Malbork 1468N:34
7451IVOlech, PiotrUrząd Celny we Wrocławiu1468N:7
7452IIJędrzejewska, ZuzannaKTS Kalisz1468N:235
7453IIHasiuk, Aleksander1468N:21
7454ISokół, MariaKSz Piątka Skierniewice1468N:260
7455IIGąska, AdamUKS TSz Zieloni Zielonka1468N:24
7456IIIMaślanka, AndrzejMKSz DIAGONALIA Imielin 1468N:17
7457Brudka, Pavlo Kraków 1468N:7
7458IIIŻak, Mateusz Sosnowiec 1467N:35
7459IIŻukowska, Aleksandra 1467N:141
7460IIIStitou, El-Ayachi JrWOK Wałbrzych1467N:39
7461IIIKrawczyński, Szymon1467N:41
7462IISułot, Zdzisław WKSz GANT HETMAN1467N:234
7463IIŚmietana, JakubUKS GONIEC Staniątki 1467N:230
7464IIINguyen, Wiktor1467N:19
7465IIIŻuk, Filip XI LO Białystok1467N:31
7466IIIGonsior, Zbigniew ChTS Chorzów 1467N:87
7467IVPerkowski, PiotrWałbrzych1467N:15
7468IIIWodecki, Aleksander UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1466N:147
7469IITarka, Adam UKS Czternastka Warszawa1466N:254
7470II+Kubasik, Aleksandra KTS Kalisz1466N:262
7471IIIJaskulski, MateuszLKS Promień Kowalewo Pom.1466N:135
7472IIJagiełło, Adolf Sopot 1466N:162
7473IMytnik, Kinga TMS Roszada Gliwice 1466N:317
7474IIIKrężołek, MateuszGKSz Kornuty Gorlice1466N:162
7475IISadzyński, Sławomir 1466N:8
7476IIZgorzelski, Michał UKS Czternastka Warszawa1466N:229
7477IIISmulikowski, Franciszek 1466N:25
7478IIStypka, Sebastian UKS Rodło Opole1466N:55
7479IIKlimaszewski, Jacek Kołbacz1466N:18
7480IIKokot, Tomasz Dąbrowa Górnicza1465N:9
7481IIIZahorski, Bartosz 1465N:42
7482IISłoniewski, Kacper UKS TSz Zieloni Zielonka1465N:301
7483IIBanicki, Aleksander LKS Promień Kowalewo Pom.1465N:111
7484IIPiech, EugeniuszUKS Iskra Piła 1465N:77
7485IIIGrzywa, Sławomir UKS Rodło Opole1465N:123
7486IITomaszek, Wiesław1465N:22
7487IIPytlos, Łukasz KSz Piątka Skierniewice1465N:64
7488IIKarwowski, MichałKSz Maraton Łomża 1465N:127
7489IIJedynak, JakubKMKszach VICTORIA KOMPLEXBUD1465N:179
7490IIPenot, ThierryOlsztyn 1465N:16
7491IISurma, Sławomir1465N:25
7492IIKulikowski, Michał 1465N:15
7493Kuczek, Kacper1465N:7
7494IILachowicz, Łukasz1464N:41
7495IIKowicki, Adam Kraków 1464N:184
7496IIINojek, Rafał Szydłowiec 1464N:40
7497IIIKawalec, Paweł Wrocław1464N:38
7498IIMaciejek, Mariusz 1464N:56
7499IIWolski, Michał UKS Czternastka Warszawa1464N:359
7500IIJałoszyński, RyszardTS-R Hetman Konin 1464N:57
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)