ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20402)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25076);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35067)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (266);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13842)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12599);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
7501IILitwin, Piotr KKSz Kraków1481N:89
7502IIPituła, Adam WKSz 1938 Włocławek 1481N:156
7503IIIPawłowicz, Jerzy LKS Sparta Lubliniec1481N:30
7504IIChlebowicz, Jerzy Rzeszów1481N:34
7505IIPodlewski, Szymon MKS EMDEK Bydgoszcz 1481N:218
7506IIJałoszyński, RyszardTS-R Hetman Konin 1481N:63
7507IIKasjaniuk, Marcin 1481N:16
7508IIINowak, DominikKSz Odrodzenie Kożuchów 1480N:14
7509IISułkowski, Dawid UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1480N:176
7510IISzewczak, Michał LKS Wrzos Miedzyborów1480N:200
7511IIPrus, MarcinUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1480N:71
7512IIKaniewski, Piotr1480N:56
7513IISkromak, OlgierdUKS Korona Gdańsk1480N:115
7514IISymbor, WeronikaUKS Korona Gdańsk1480N:40
7515IIFranc, PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1480N:335
7516IIIDrzewicki, Konrad Zamość1480N:35
7517ISzczotka, Matylda SP 29 Białystok1480N:195
7518IIGrzybek, Mikołaj MUKS SZS Cieszyn1480N:118
7519II+Kopacka, NataliaOTSz Ostrów Wielkopolski 1479N:185
7520IIRadko, ArturMKS EMDEK Bydgoszcz 1479N:116
7521IITrendota, KarolinaRKS MAT Ruda Śląska 1479N:91
7522IIWilant, Marta KSz ODRODZENIE Kożuchów 1479N:151
7523IIWitko, DawidTKKF Rzemyk Gdynia1479N:81
7524IIIMaciaszek, MichałKowale1479N:41
7525IIIKręć, Robert1479N:18
7526IIPańczuk, GrzegorzTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1479N:162
7527IITkaczyk, Dominika UKS Czternastka Warszawa1479N:48
7528IIZieliński, Dawid KKS Ormuzd Kartuzy1479N:87
7529IIILipiak, Mateusz UKS Iskra Piła 1479N:8
7530IIIZięba, Krzysztof Gorzkowice1479N:14
7531IIIDudek, Marcin Sz MOK Debiut Terespol1479N:14
7532IIRainer, Piotr UKS GONIEC Staniątki 1479N:217
7533Mindur, Dariusz Cieszyn 1479N:6
7534IIChrebor, JarosławWrocław1479N:20
7535IIJaszczykowski, Marcin Klub Marynarki Wojennej 1479N:22
7536IIFlig, Wojciech1479N:71
7537IVKliś, Wojciech Fundacja im. Akiby Rubinsteina1479N:8
7538IVMatuszewski, Grzegorz Łódź 1478N:14
7539IIRaducka, Anna PTC Pabianice 1478N:60
7540IIIŁasica, Marcin RzKSz Rzeszów1478N:167
7541IIIDyląg, Jan UKS Czarny Koń Olkusz1478N:104
7542IIIŻurko, Jan MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1478N:128
7543IIISachajko, Filip UMKS Na Pięterku Poznań 1478N:37
7544IIICiborowski, KonradTS Wisła Kraków 1478N:71
7545IINowak, ŁukaszSUKS Śląsk Zabrze 1478N:20
7546IIPawłowska, EmiliaUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1478N:209
7547IIIŻak, Grzegorz1478N:29
7548IIUllrich, KarolUMKS Na Pięterku Poznań 1478N:261
7549IIGryszko, Hubert Czarna Białostocka 1478N:43
7550IIWięckowski, MichałUKS Czternastka Warszawa1478N:278
7551IIPokrzywa, Katarzyna G-171477N:66
7552IIIMarkowski, MateuszLksz Lublin 1477N:67
7553IIKanach, Jerzy StI EUROBESKIDY Łodygowice 1477N:202
7554IIGliński, Mateusz WKSz 1938 Włocławek 1477N:35
7555IIPająk, Kamil UKS Czternastka Warszawa1477N:254
7556IVJasiński, Damian LKS Park Starzenice 1477N:6
7557IICiborowski, Konrad Jr KKSz Kraków1477N:266
7558IILenart, Jakub Klub Szachowy Kana Tarnów1477N:128
7559IIIRyłko, Piotr Gimnazjum nr 1 w Andrychowie1477N:33
7560IIICedzidło, Paweł 1477N:26
7561IINawalany, TomaszMKS MOS Wieliczka 1477N:69
7562IIRydel, Kacper MAZSzach w Warszawie1477N:27
7563IIIBartodziej, Mariusz Warszawa1477N:54
7564IVRękawek, Arkadiusz 1477N:10
7565IIKaramucki, Henryk Polkowice 1476N:336
7566IIStołecka, GretaUKS Biały Pion Gryfino 1476N:53
7567IIISenftleben, Bartosz 1476N:29
7568IKawecka, MałgorzataGimnazjum Nr 14 Gliwice 1476N:400
7569IIIHinca, RadosławTKKF Rzemyk Gdynia1476N:37
7570IIRzepiński, MaciejUKS Ósemka Chojnice1476N:16
7571IIJagiełło, Adolf JANTAR Gdańsk1476N:173
7572IIBober, Tomasz UKS SP 1 Brzozów 1476N:228
7573IIBar, MartaKsz Gambit Przeworsk1476N:85
7574IIKosmala, DominikKSz JelonkaJelenia Góra1476N:19
7575IVBednarz, Mateusz1476N:7
7576IIIKrólak, Kacper Gimnazjum Jakubów1476N:121
7577IIISuchy, DawidBiery 1476N:15
7578Musielak, Sebastian Suchy Las 1476N:9
7579IIBarciński, Tymoteusz UMKS Na Pięterku Poznań 1475N:79
7580IIIBombiński, PatrykGimnazjum Kunów1475N:50
7581IIISzotkowski, Dawid 1475N:36
7582IISkowron, DawidUKS Czternastka Warszawa1475N:168
7583IIFurgał, Grzegorz SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1475N:93
7584IISobolewski, Michał TKKF PROMYK Ciechanów1474N:284
7585Sobień, KazimierzBydgoszcz 1474N:6
7586IIIMielewczyk, Mariusz Rumia 1474N:20
7587IIŁaś, Adrian PDG 3 w Tczewie 1474N:43
7588IIMisiewicz, Tomasz SSP 11 STO Białystok 1474N:241
7589IIKocaj, ŁukaszTMS Roszada Gliwice 1474N:222
7590IIISłanina, Piotr Wodzisław Śląski 1474N:7
7591IIIBrzęczek, Daniel TKKF Boronovia Boronów 1474N:26
7592IISkoczylas, Szymon Spartan Lublin1474N:21
7593IIKwieciński, Rafał Warszawa1474N:45
7594IIIKotkowski, Jacek1474N:6
7595IICzoch, Hubert UKS Zadrna Kamienna Góra 1473N:151
7596IAndrzejewska, MajaUMKS Na Pięterku Poznań 1473N:313
7597IIKowicki, Adam 1473N:191
7598IISzarota, JakubMKS Sandecja Nowy Sącz 1473N:111
7599IIStrzałka, Monika TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1473N:67
7600IIIDyjo, Władysław RKSG Radomig Radom1473N:63
7601IIHalhoul, Adam KSz Polonia Wrocław1473N:168
7602IIIBojanowski, MarcinPoznań 1473N:46
7603IIIPrzybylik, Kacper KKSz Kraków1473N:186
7604IIZaborski, IgorKS Roszada Żory1473N:140
7605IIICukrowski, Fabian 1472N:35
7606IIMaliszewski, MichałKSz Polonia Warszawa1472N:171
7607IIISlany, Józef KS Carbo-Gliwice Gliwice1472N:23
7608IIMilewski, AntoniKTS Kalisz1472N:120
7609IIKulka, WładysławStI EUROBESKIDY Łodygowice 1472N:121
7610IIIBąk, Sławomir KS Komunalni Sanok1472N:18
7611IIIJakubczyk, BartłomiejSP nr 7 Suwałki1472N:126
7612IIOrzełowski, PiotrMUKS Fidei Węgrów 1472N:112
7613IIIKowalski, Bartosz ŁKS Szach-Centrum Łódź1472N:75
7614Płocha, Karol1472N:12
7615IIIDamrath, BartoszUKS Płomyk Nekla 1471N:39
7616IIMrozowski, Adam KSz Polonia Warszawa1471N:239
7617IIIKruszyński, MichałLKS Stomil II Bełchatów 1471N:46
7618II+Jurkowska, MagdalenaSKS Orlik Brzeg 1471N:92
7619IIŻygadło, Tomasz Arkama Swiat Szachow1471N:35
7620IIDrygaś, Wojciech GKS Szach-Mat Wiśniowa 1471N:48
7621IIPopielarczyk, MaciejKSz Maraton Łomża 1471N:127
7622IIOleś, Jan1471N:341
7623IJanikowska, WiktoriaKSz Jelonka Jelenia Góra 1471N:214
7624IVBagdasaryan, ArmenKS LogIN Skierniewice 1471N:16
7625II+Piotrowska, FlorentynaKTS Kalisz1470N:277
7626IIIModrzejewski, SzymonUKS GROM Krężnica Jara1470N:80
7627IINiklas, IgnacySKS SMOL - BUD Giżycko 1470N:286
7628IILisek, MichałLUKS Lubartów1470N:54
7629IIIPiwowarczyk, Zbigniew SSz Szachpol Łuków1470N:17
7630IUliasz, Katarzyna Szkoła Podstawowa Nr 14 Krosno 1470N:211
7631IIBaranowska, MirelaUKS Mosińska Jedynka Mosina1470N:54
7632Węgrzyn, Robert1470N:7
7633IIPielach, JacekSamborowo 1469N:116
7634IIWcisło, Marek1469N:67
7635IIKlimczak, Oliwier MKS MOS Wieliczka 1469N:144
7636II+Kudlak, Julia KSGU Tęcza Krosno Odrz.1469N:101
7637IIIBochniak, Jakub Sławoborze 1469N:70
7638IIIPrzybył, ZbigniewUKS Mosińska Jedynka Mosina1469N:40
7639IBukała, Weronika UKS Jedynka Bełchatów 1469N:128
7640IIPytka, Witold Sz MOK DEBIUT Terespol1469N:21
7641IIWądołowski, AdrianKSz Maraton Łomża 1469N:46
7642Budziński, Jan Chyżne 1469N:7
7643IIKowacz, Agnieszka MCKiS Jaworzno1468N:213
7644IIGrzywa, Jakub UKS Rodło Opole1468N:62
7645IIWieczorek, MateuszKSz SILESIA Racibórz 1468N:45
7646IIIEggink, Przemysław UKS Łady Raszyn1468N:35
7647IIICharyga, WładysławMCKiE Malbork 1468N:34
7648IVOlech, PiotrUrząd Celny we Wrocławiu1468N:7
7649IIHasiuk, Aleksander1468N:21
7650IIRetz, PatrykLKS Promień Kowalewo Pom.1468N:184
7651IIGąska, AdamUKS TSz Zieloni Zielonka1468N:24
7652IVPiątek, Szymon KKSz Kraków1468N:7
7653IIIBrudka, Pavlo Kraków 1468N:7
7654IIIŻak, Mateusz Sosnowiec 1467N:35
7655IIŻukowska, Aleksandra 1467N:141
7656IIIStitou, El-Ayachi JrWOK Wałbrzych1467N:39
7657IIIKrawczyński, Szymon1467N:41
7658IIŚmietana, JakubUKS GONIEC Staniątki 1467N:230
7659IJędrzejewska, ZuzannaKTS Kalisz1467N:271
7660IIINguyen, Wiktor1467N:19
7661IIIŻuk, Filip XI LO Białystok1467N:31
7662IIGonsior, Zbigniew ChTS Chorzów 1467N:87
7663IIWiszniewski, Szymon KKSz Kraków1467N:282
7664IIStanik, SzymonAKS Mikołów 1467N:245
7665IVPerkowski, PiotrWałbrzych1467N:15
7666IIIMaślanka, AndrzejMKSz DIAGONALIA Imielin 1467N:22
7667IITomczyk, RyszardUKS TSz Zieloni Zielonka1466N:468
7668IIIWodecki, Aleksander UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1466N:147
7669IIGolenia, Stanisław MKS MOS Wieliczka 1466N:28
7670IIIJaskulski, MateuszLKS Promień Kowalewo Pom.1466N:135
7671IISadzyński, Sławomir 1466N:8
7672ISokół, MariaKSz Piątka Skierniewice1466N:287
7673IIZgorzelski, Michał UKS Czternastka Warszawa1466N:229
7674IILeńczowski, Alex KS HETMAN Marklowice1466N:127
7675IMalinowska, Natalia MUKS Stoczek 45 Białystok1466N:212
7676IISmulikowski, Franciszek KSz Polonia Warszawa1466N:25
7677IIAbramowicz, AleksanderKSz Polonia Warszawa1466N:66
7678IIStypka, Sebastian UKS Rodło Opole1466N:55
7679IIKlimaszewski, Jacek Kołbacz1466N:18
7680IIDąbrowski, Michał 1465N:401
7681IIStachowiak, Magdalena LKS Piast Śrem 1465N:132
7682IIKokot, Tomasz Dąbrowa Górnicza1465N:9
7683IIDarnowski, Paweł GZSN Start Gorzów Wlkp.1465N:113
7684IBohdanowicz, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn1465N:295
7685IIIZahorski, Bartosz 1465N:42
7686IISłoniewski, Kacper UKS TSz Zieloni Zielonka1465N:301
7687IIBanicki, Aleksander LKS Promień Kowalewo Pom.1465N:111
7688IIPiech, EugeniuszUKS Iskra Piła 1465N:77
7689IIIGrzywa, Sławomir UKS Rodło Opole1465N:123
7690IITomaszek, Wiesław1465N:22
7691IIPytlos, Łukasz KSz Piątka Skierniewice1465N:64
7692IIPenot, ThierryRiom1465N:16
7693IISurma, Sławomir1465N:25
7694IIKulikowski, Michał Bielsko-Biała1465N:15
7695IIKruk, Dawid Akademia Szachowa Gliwice 1465N:35
7696IIJendrowiak, MaciejMKSz Rybnik 1465N:170
7697Kuczek, Kacper1465N:7
7698Pogorzelska, Alicja IKS Victoria Białystok 1465N:9
7699IILachowicz, Łukasz1464N:41
7700IIINojek, Rafał Szydłowiec 1464N:40
7701IIIKawalec, Paweł Wrocław1464N:38
7702IIKołaczyk, JanUKS Caissa Warszawa 1464N:117
7703II+Zygmunt, Patrycja UKS Orlik Rudnik n/Sanem1464N:128
7704IIMaciejek, Mariusz Akademia Mali Mistrzowie1464N:56
7705IIIOlszewski, OskarUKS Wda Lipusz1464N:14
7706IIIWłodarski, Kamil KSz Miedź Legnica1463N:160
7707IIIBiernacki, Błażej MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1463N:94
7708IIDeryło, Adam UKS Caissa Warszawa 1463N:163
7709IIPaszkowski, Dariusz UKS Jantar Pruszcz Gdański 1463N:72
7710IIStarzyk, KarolTS Wisła Kraków 1463N:279
7711IIIPrzymus, ŁukaszJKSz-W Jarocin1463N:37
7712IIBochenek, Ryszard UKS Gekon Nysa1463N:248
7713IIPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków1463N:128
7714IDżbik, Agnieszka MUKS Fidei Węgrów 1463N:68
7715IIIMalaczewski, Maciej 1463N:18
7716IIIWiśniewski, Maciej UKS Giecek Radków1462N:31
7717IIKrólak, Nikola M-GOK GAMBIT Ślesin1462N:91
7718IIIGierszon, Łukasz 1462N:34
7719IIWawrzyniak, Karol KTS Kalisz1462N:285
7720IIChodaczyński, Dorian UKS 21 Podlesie 1462N:157
7721IIIGóral, WojciechWrocław1462N:20
7722IIFiszer, Jakub UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1462N:212
7723IIIStryjecki, Stefan 1462N:9
7724IIIGnitecki, Szymon1462N:18
7725kPiwowarczyk, JuliaSSz Szachpol Łuków1462N:127
7726IIMartyniak, MiłoszUKS Pałac Młodzieży Katowice 1462N:191
7727IIChmielewski, Igor LUKKS Kielce1462N:129
7728IIHury, Tymoteusz KSz Gryf Szczecin 1462N:50
7729IIIKryzia, Krzysztof Wola Radłowska 1462N:20
7730IIZahorska, AnnaGłogów1462N:14
7731IIIJanas, AndrzejWZSN Start Wrocław II1461N:102
7732IVKaduszkiewicz, FerdynandWKSz Wołów1461N:23
7733IIIChlebowicz, SzymonRzKSz Rzeszów1461N:137
7734IIGromek, CezarySRSDiM Węgrów 1461N:114
7735IMajewska, MariannaMUKS Fidei Węgrów 1461N:188
7736IVBuczak, Andrzej Bystrzyca 1461N:29
7737IIIGrzegoszczyk, Jerzy Skrzyszów1461N:7
7738IIIStasz, Szymon Moderówka1461N:13
7739IIIBrzoskowski, DawidKKS Ormuzd Kartuzy1461N:20
7740IIMałkowski, Leszek1461N:14
7741IIIScura, EmanuelGIM 1 Józefów 1461N:61
7742IIGranosz, ArturLubliniec 1461N:50
7743IPastuszko, KatarzynaUKS Czternastka Warszawa1461N:384
7744IIHołownia, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1460N:22
7745IIRudnik, Małgorzata PG 1 Białystok 1460N:40
7746IIIMachelski, Błażej UKS HETMAN Puszcza Mariańska 1460N:59
7747IIIWiewióra, Robert LKS POLONIA Poraj 1460N:59
7748IIŻelazny, Piotr UKS Korona Gdańsk1460N:117
7749IIIKlebański, Mateusz WKSz HETMAN Wałbrzych1460N:40
7750IIIGołańczyk, ArturUKS HETMAN Żydowo1460N:24
7751IIWasztyl, JakubTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1460N:14
7752IIWęgrzyn, SzymonUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1460N:70
7753IIIFronczyk, Mariusz Szkółka Szachowa Białystok 1460N:65
7754IIIMajchrowski, JacekMUKS MDK Śródmieście Wrocław1460N:96
7755IIIBurawa, Adolf Simoradz1460N:23
7756II+Szymajda, KarolinaKSz Piątka Skierniewice1460N:184
7757IISkrzypczyński, Dariusz UKS SP11 Skoczek Tczew1460N:72
7758IIDonoch, Jacek Jadów1460N:24
7759IIIJachyra, AndrzejUKS Spartakus Kolbuszowa1460N:6
7760Herka, Jakub1460N:6
7761II+Tomaka, AnnaGimnazjum nr 14 Gliwice 1459N:113
7762IIIRachwal, MateuszKSz SDK-Lotnik Mielec 1459N:23
7763IIINachaj, DamianHetman Wschowa1459N:13
7764IIDixa, WiktorKSz ORŁY Pleszew 1459N:190
7765IISowa, Agnieszka ŻKSz Żary 1459N:56
7766IIIIwicki, KacperUKS Iskra Piła 1459N:91
7767IINawrot, MikołajBiały Król Wisznia Mała1459N:103
7768IIBudny, PiotrKSz Polonia Warszawa1459N:87
7769IIPsyk, WłodzimierzKSz Piątka Skierniewice1459N:142
7770IIIKrupa, SławomirBiałystok1459N:17
7771Antoniewicz, Kacper LUKS Tempo Ożarów 1459N:7
7772IIMalek, JanTKKF Rzemyk Gdynia1459N:66
7773IIIForyś, Jakub TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1459N:7
7774IIIKuczera, JakubUKS 21 Podlesie 1458N:7
7775IIIRadziwiłł, Maciej UKS Caissa Warszawa 1458N:29
7776IIKołodziejek, StanisławWKS Kopernik Wrocław 1458N:250
7777IIIMazur, MichałS-KKS Przemyśl 1458N:109
7778IIIDzienisiuk, Dariusz KSz POLONIA Warszawa1458N:97
7779IIIŚwiątnicki, AdamTS-R Hetman Konin 1458N:25
7780IIKarzel, LudwikKS LAURA Chylice1458N:353
7781IBorek, Dominika UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1458N:117
7782II+Kieca, Aleksandra Akademia Szachowa Gliwice 1458N:300
7783IIIKupryjan, Damian1458N:75
7784IIKaźmierowski, TymonKS Laura Chylice1458N:199
7785IIZubacki, Wiktor MDK Białystok1458N:177
7786IIIDereń, Piotr Brzeg 1458N:33
7787IIJenczelewski, Karol MCKiE Malbork 1458N:28
7788IIUrban, Damian WKS KOPERNIK1457N:152
7789IIIStaroń, JakubGimnazjum Nr 4 Krosno 1457N:31
7790IIIMajocha, Tomasz 1457N:89
7791IISzulepa, Artur1457N:103
7792IIIJaniszewski, Zbigniew 1457N:24
7793IIOlsztyński, JanKSz Polonia Warszawa1457N:193
7794IIOrczykowski, JarosławOISW Poznań1457N:41
7795IIIGroszyk, Maciej UKS Gambit - Wesoła1457N:65
7796IIIKruczyński, JanKSG Hetman Łuków1457N:58
7797IIIKunach, TomaszLublin1457N:27
7798IIGajko, SewerynLZS Kordian Bliżyn 1457N:13
7799IILech, Leon1457N:53
7800IIŻyhałko, Konrad UKS Skoczek Elbląg 1457N:76
7801IIIOwsiak, EdwardWarzyce 1457N:37
7802IIISowa, BłażejŻKSz Żary 1456N:50
7803IIIKurpiewska, AnnaCK Łubianka1456N:34
7804IIIBielecki, TomaszWKSz HETMAN 1456N:16
7805IIWroczyński, Kasper KTS Kalisz1456N:143
7806IIIPolak, Marcin Teresin 1456N:17
7807IIIPałdyna, LeszekWydminy 1456N:14
7808IISemp, SzymonWKS Kopernik1456N:153
7809IIIMaksim, IreneuszKS Legion Legionowo 1456N:34
7810IIIPiechota, JózefOSz Baszta Szamotuły 1456N:62
7811IIIMikołajewicz, Eryk 1456N:36
7812IIIWojnowski, Wojciech Warszawa1456N:35
7813IIIOstrowiecki, Janusz Michałowo1456N:34
7814IIIKrystoń, AleksanderUKSz Hetman Warszawa1456N:156
7815IIIPodstawka, KrzysztofLUKS Lubartów1456N:14
7816IIŁabędzki, Kamil UKS Szach Gryfice 1456N:172
7817IIIWiśniewski, Adam Łomża 1456N:54
7818IIWosztyl, Emilian1456N:46
7819IIIBańkowski, Kazimierz Pruszcz Gdański1456N:17
7820IIKraszewska, Barbara MUKS MDK Śródmieście Wrocław1455N:192
7821IIISalawa, WiktorMKS MOS Wieliczka 1455N:202
7822IIIKrawczyk, Jan LKSz Lublin 1455N:18
7823IIIWysmyk, Kamil Moszczenica 1455N:54
7824INależna, GabrielaKGL Szarotka Wadowice Górne1455N:190
7825IIIWilk, HubertTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1455N:24
7826Szerffel, Mateusz Dobroń 1455N:9
7827IIIWaligóra, MariuszKSz Sulechów 1455N:54
7828IIFronczyk, WiktorSP 37 Białystok1455N:297
7829IIPisarski, Stanisław1455N:139
7830IIIMaliszewski, MichałSzachy Ciechanów 1455N:130
7831IIIWidalski, Wacław RKSG Radomig Radom1455N:41
7832IINowacki, KrzysztofWarszawa1455N:97
7833IIGackowski, Marian PKS Leśny Bydgoszcz1455N:141
7834IIMoroz, Adrian SP 49 Białystok1455N:185
7835IIISpychalski, Michał Koło Szachowe Gambit Żuromin1455N:25
7836IIIPoślada, Jan 1455N:14
7837IVCupiał, BartłomiejGliwice 1455N:8
7838IIIKujawski, SzymonWKSz 1938 Włocławek 1454N:59
7839IIOpoka, Szymon Gimnazjum 3 Kętrzyn1454N:154
7840IIIŻmijewski, StanisławLUKS GOK Samborowo1454N:11
7841IIIWoźniak, Łukasz 1454N:6
7842IIBrzeziński, ŁukaszUKS Hetman Puszcza Mariańska 1454N:300
7843IIKuźmicz, Karol Białystok1454N:98
7844IVKaźmierowski, Stanisław 1454N:7
7845IIZieliński, TomaszLKS Piast Śrem 1454N:84
7846IIRetz, AdrianLKS Promień Kowalewo Pom.1454N:261
7847IIIJax, Adam 1454N:83
7848IIKlisowski, BartoszKS AZS Wratislavia1454N:261
7849IITrochimczuk, Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu1454N:130
7850IIIJezierzański, Marcin KSz Polonia Wrocław1453N:58
7851IIIWoszczycki, Jakub KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1453N:18
7852IIITrzos, Hubert KSz GAMBIT MDK Świdnica1453N:76
7853IIICzechowicz, Michał KSz Stilon Gorzów Wlkp.1453N:19
7854IIISoszka, Jakub KU AZS KUL Lublin 1453N:28
7855IIIOleszczak, DariuszBCK Biłgoraj 1453N:7
7856IITarawski, AdrianUKS Szach-Mat Przemków 1453N:177
7857IIIKról, RomanUKS Roszada Radom 1453N:53
7858IVZychowicz, KarolLO Marii Skłodowskiej-Curie w MMz1453N:8
7859IIIŁagowska, ElizaUKS Astra Leśniowice 1452N:12
7860IIKedziera, IzydorKOszalin1452N:9
7861IIMarkiewicz, Janusz1452N:255
7862IIGrzeżułkowski, Maciej 1452N:131
7863IIIBalcerek, GerardPKS Leśny Bydgoszcz1452N:110
7864IIIIwaniuk, Paweł MDK Białystok1452N:124
7865IIKordela, KamilKrasickiego 1452N:34
7866IIMurglin, KamilUKS Jantar Pruszcz Gdański 1452N:86
7867IIIHerbut, MaciejLubin 1452N:40
7868IIIMagre, Jean UKS Caissa Warszawa 1452N:23
7869IIZajkowski, Szymon LUKSz Orient Sokółka1452N:155
7870IIJuszczak, Miłosz MKS Emdek Bydgoszcz 1452N:111
7871IIISkarbowski, Dawid Taktyk Szczecinek 1452N:12
7872IKowalczyk, BarbaraKS Korona Kraków 1452N:232
7873IIZiemięcki, Dawid Rodzina Ścisły1451N:296
7874IVGrabowski, Paweł UKS OPP Toruń1451N:9
7875IIŚwiderski, MarcinIV LO Białystok1451N:127
7876IIIStańczak, Adam KSz Gambit Świecie 1451N:33
7877IIIDziawgo, Tomasz UKS OPP Toruń1451N:28
7878IIGodlewski, JakubKS 64 Zielona Góra 1451N:82
7879IIIHardek, Krzysztof Oświęcim1451N:25
7880IIISmajek, PawełPZ 5 Oświęcim 1451N:7
7881IIJędrzejko, WojciechGCKiS Kobierzyce1451N:177
7882IIJędrzejewski, Adam Warszawa1451N:23
7883IIŁąkowski, Filip UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1451N:222
7884IIIZambrowski-Mazurek, StefanKSz Polonia Warszawa1451N:21
7885IVRyszkowski, Kamil 1451N:7
7886IIIKusiak, Jakub UKS Jedynka Bełchatów 1451N:33
7887IIZawadzki, Jan KSz Stilon Gorzów Wlkp.1451N:95
7888IIIWiniarski, Szymon 1451N:26
7889Kalinowska, AleksandraNowy Staw 1451N:4
7890IIISionko, PawełMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1450N:75
7891IIPobuta, Elżbieta L-UKS BURZA Rogi1450N:27
7892IIIKamiński, ArkadiuszSKS ORLIK Brzeg 1450N:33
7893II+Flisiak, JuliaIV Liceum Ogólnokształcące 1450N:187
7894IVKowalski, Jakub Gimnazjum nr 32 w Świbnie1450N:6
7895IIStąpor, DawidUKS Spartakus Kolbuszowa1450N:52
7896IIIŻmijewski, ErnestGP 1 Grajewo1450N:14
7897ICieślak, Jessica MKSz Rybnik 1450N:330
7898IVEjzenberg, Emil GIM 101 Olsztyn 1450N:7
7899IIKuligowska, Monika1450N:71
7900IIBiliński, Krzysztof1450N:16
7901IIHagel, MałgorzataUKS Wda Lipusz1450N:9
7902IVPajaczkowski, Slawomir1450N:7
7903IIŁukaszewska, Magdalena KSz Maraton Łomża 1449N:265
7904IIZiółkowski, Cyprian KSz Polonia Wrocław1449N:199
7905II+Majewska, AlicjaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1449N:198
7906IIIUrbański, MichałGdańsk 1449N:20
7907IIIToporowski, Jacek SKS Orlik Brzeg 1449N:71
7908IIIHaluch, KacperGKSz Kornuty Gorlice1449N:145
7909IICzukiewski, Tymoteusz SP Sióstr Urszulanek 1449N:167
7910IIIPiwecki, MarekKS 64 Zielona Góra 1449N:16
7911IIChojnowska, KarolinaSP Konarzyce1449N:245
7912IIIStolarczyk, Piotr KSSSN Ursynów Warszawa 1449N:11
7913IICichoń, BartłomiejSP 123 Kraków1449N:146
7914IICzuba, Paweł 1449N:29
7915IIJuraszek, Paweł1449N:63
7916IIKurzawa, Marcin 1449N:63
7917IIIBagdasaryan, Vazgen KS LogIN Skierniewice 1449N:15
7918IIIParzoch, Tomasz Dąbrowa Górnicza1449N:14
7919IIISurowiecki, Bartłomiej KS Granit Wysoka Strzyżowska 1448N:11
7920IIIZnamirowski, MariuszZamek Kamieniec 1448N:16
7921IIŁuc, Jacek KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1448N:285
7922Mackiewicz, Piotr MKS Polonia Warszawa1448N:9
7923IIIMówiński, RafałZSE-E 1448N:29
7924IIIBargielski, PawełLublin1448N:41
7925IIKolarz, MaciejUKS SP1 Jedynka Tychy 1448N:197
7926IIKudzia, Krzysztof UMKS Żak Kielce1448N:10
7927IIILewicki, MariuszKKSz Kraków1448N:22
7928IIBławat, Franciszek COR CORDIUM Starogard Gdański1448N:83
7929IILipski, EdwardUKS Centrum Tczew 1448N:54
7930IIIZabinski, Wladyslaw 1448N:8
7931IIIBiernat, Tomasz 1448N:14
7932IIOlszewski, JanMDK Białystok1448N:188
7933IVMiłuński, Marek KLIM UKSz Gambit Starachowice 1448N:15
7934IIWojtacha, Krzysztof PrSP 1 Białystok 1448N:99
7935IIGudell, EmiliaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1447N:104
7936IIGuzik, Tomasz MCKiS Jaworzno1447N:169
7937IIICzyszczoń, JózefSkawa 1447N:54
7938IIISzybiński, Arkadiusz SP-11 1447N:136
7939IIISpiżewski, Marek SLO Sokołów 1447N:7
7940IIWieczorek, Krystian UKS Czternastka Warszawa1447N:306
7941IISkalny, RafałMKS KSOS Kraków1447N:85
7942IISitek, Tomasz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie1447N:9
7943IIRóżycki, DariuszKS LAURA Chylice1447N:211
7944IVOżóg, Piotr Gimnazjum Nr 7 w Częstochowie1447N:9
7945IIKarabasz, KacperUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1447N:151
7946IIIGodłowski, StanisławWydział Matematyki i Informatyki 1447N:9
7947IIITorbik, KonradIwla1447N:16
7948IIISłobodzian, AndrzejKP PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ Prudnik1447N:49
7949IIKueck, ArturKSz Polonia Wrocław1447N:16
7950IIIBartczak, Wojciech1447N:27
7951IIWesołek, Krzysztof UKS Hetman Puszcza Mariańska 1447N:330
7952IIŚniadecki, Oskar MTS Kwidzyn 1447N:116
7953IIIRyśkiewicz, TadeuszWKSz Wołów1447N:8
7954IIBajer, AndrzejUKS GONIEC Staniątki 1447N:9
7955IIFilipek, JustynaUKS Hetman Koronny Trzebinia1446N:95
7956IIIBielecki, Andrzej 1446N:52
7957IILiszewska, Leonarda KS Nysa NiS 1446N:85
7958II+Wagner, Klaudia UKS Pałac Młodzieży Katowice 1446N:225
7959IIIMichalski, JarosławTS KUŹNIA Rybnik 1446N:9
7960IIIUglis, KamilSP4 Kołobrzeg1446N:101
7961IIIGorczyca, IreneuszUKS TSz Zieloni Zielonka1446N:14
7962IIChoina, Jan Hetman Ostrowiec Św.1446N:275
7963IISzwajkowski, TymoteuszKKSz Kraków1446N:204
7964IIKubaszewski, PiotrUKS Czternastka Warszawa1446N:292
7965IVRomaniak, Kamil 1446N:7
7966IIJasiulewicz, DawidSP nr 5 Suwałki1446N:93
7967IIINiewiejski, PatrykMUKS MDK Śródmieście Wrocław1445N:108
7968IIKałużny, Stanisław AZS Poznań 1445N:193
7969IIIWąsowski, JakubKSz Gambit Świecie 1445N:23
7970IIStrzemieczny, Jacek 1445N:115
7971IIWudarski, AdrianSarnaki 1445N:29
7972IIIZygmunt, DawidTylawa1445N:31
7973IIMilewski, Mateusz SP nr 11 Suwałki 1445N:191
7974II+Musin, Oliwia ŻKSz Żary 1445N:130
7975IIISamoilo, AleksandrGrodno1445N:15
7976IIIRyk, DominikSP ss. Nazaretanek Kraków1444N:29
7977IIISzydłowski, OskarKS ROSZADA Żory1444N:109
7978IIIKotek, Aleksandra OKKFSiT Cross Opole 1444N:9
7979IIIJedzok, AdamMUKS SZS Cieszyn1444N:28
7980IIKrówka, Damian UKS REKORD I Iwla 1444N:106
7981IIIBarc, Hubert1444N:7
7982IICzekańska, Barbara L-UKS Burza Rogi1444N:41
7983IVMichoński, KonradAleksandrów1444N:7
7984IILeśniak, KacperKSz Gambit Świecie 1444N:152
7985IISmaza, Kacper TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1444N:25
7986IITomkiewicz, SzymonUKS SP 1 Brzozów 1444N:200
7987IIKrzyżanowski, KamilLKS Goniec Żarów1444N:20
7988IIMicuła, JakubUKS Goniec Staniątki 1444N:104
7989Ancipiuk, AleksanderMichałowo1444N:7
7990IIRożek, GabrielaMKS Wicher Zbąszyń1443N:116
7991IVWąsik, Jan UKS Skoczek Milicz1443N:12
7992IVNehring, Tomasz UKS MDK Otwock1443N:15
7993IIICichomski, Stanisław UKSz Hetman Warszawa1443N:50
7994IIIWoźniak, Konrad1443N:9
7995IIIOgrodnik, Łukasz 1443N:59
7996IIIPanek, MariuszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1443N:32
7997IIIJaskółka, Katarzyna KKSz Urania Krosno1443N:8
7998IIIKosiorek, Michał Łochów1443N:7
7999IIIRanecki, MateuszJeleśnia 1443N:13
8000IIIWysocki, RyszardGniew 1443N:37
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)