ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20636)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25647);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35731)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (904);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14115)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13015);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
8001IIKałużny, Stanisław AZS Poznań 1445N:193
8002IIIWąsowski, JakubKSz Gambit Świecie 1445N:23
8003IKucharska, Helena MKSz Rybnik 1445N:304
8004IIWudarski, AdrianSarnaki 1445N:29
8005IIIZygmunt, DawidTylawa1445N:31
8006IIMilewski, Mateusz SP nr 11 Suwałki 1445N:191
8007IIISamoilo, AleksandrGrodno1445N:15
8008IIISzramka, MirosławCzarna Woda 1445N:13
8009IIIRyk, DominikSP ss. Nazaretanek Kraków1444N:29
8010IIISzydłowski, OskarKS Roszada Żory1444N:109
8011IIIKotek, Aleksandra OKKFSiT Cross Opole 1444N:9
8012IIIJedzok, AdamMUKS SZS Cieszyn1444N:28
8013IIIBarc, Hubert1444N:7
8014IIIKrasicki, Bogusław Legnica 1444N:19
8015IICzekańska, Barbara Team I Jedlicze 1444N:41
8016IVMichoński, KonradAleksandrów1444N:7
8017IISmaza, Kacper TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1444N:25
8018IIMartyniak, MiłoszUKS Pałac Młodzieży Katowice 1444N:199
8019IITomkiewicz, SzymonUKS SP 1 Brzozów 1444N:200
8020IIKrzyżanowski, KamilLKS Goniec Żarów1444N:20
8021IIMicuła, JakubUKS GONIEC Staniątki 1444N:104
8022Ancipiuk, AleksanderMichałowo1444N:7
8023IIRożek, GabrielaMKS Wicher Zbąszyń1443N:116
8024IVWąsik, Jan UKS Skoczek Milicz1443N:12
8025IVNehring, Tomasz UKS MDK Otwock1443N:15
8026IIICichomski, Stanisław UKSz Hetman Warszawa1443N:50
8027IIPieczewska, Gabriela1443N:323
8028IIIWoźniak, Konrad1443N:9
8029IIIOgrodnik, Łukasz 1443N:59
8030IIIPanek, MariuszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1443N:32
8031IIIJaskółka, Katarzyna KKSz Urania Krosno1443N:8
8032IIIKosiorek, Michał Łochów1443N:7
8033IIIRanecki, MateuszJeleśnia 1443N:13
8034IIIWójcik, MichałKKSz Kraków1443N:7
8035IIIDyl, Marcin 1443N:42
8036IIICzapliński, Bartosz1443N:16
8037IIIChojnacki, MateuszWrocław1442N:14
8038IIIPluciński, Bartosz 1442N:36
8039IIZalewska, Ewa UKS SP11 Skoczek Tczew1442N:215
8040IIBorkowski, Maciej KS HETMAN Marklowice1442N:205
8041IISpisak, WiktoriaUKS SP1 Jedynka Tychy 1442N:80
8042IISikorski, WojciechUKS Trzydziestka Olsztyn1442N:138
8043IIEkwiński, JanUKS Caissa Warszawa 1442N:179
8044IIIBorkowski, Marcin KSz Polonia Wrocław1442N:155
8045IVJedliński, AdamAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1442N:6
8046IIJarocki, Paweł KSz Gambit Szemud 1442N:21
8047IVProkopiuk, MateuszSz MOK DEBIUT Terespol1442N:15
8048IIIKruczyński, JanHetman I Łuków1442N:61
8049IVWnuk, Tomasz1442N:7
8050IIICholewiński, Mikołaj1442N:5
8051IIIStolarski, CyprianKSz Gambit Świecie 1442N:19
8052IGrzesik, Nikola AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1442N:233
8053IIISęktas, AndrzejKSz Gryf Szczecin 1442N:26
8054ISkólska, EmiliaUKS MDK GDYNIA1442N:131
8055IIIKopyciński, KrzysztofSą gorsi 1442N:31
8056IIKrupiński, KonradZespół Szkół Prywatnych Nr 1 Opoczno1442N:9
8057IITowarnicka, Izabela GKSN Pomorze1442N:7
8058IIMazur, Kacper KSz Miedź Legnica1441N:56
8059IIIStolarski, KewinGolina1441N:34
8060IIKlęk, Mikołaj KSz Polonia Wrocław1441N:202
8061IVOwsianka, Marcin1441N:23
8062IIIPaś, AdrianUKS Goniec Staniątki (Gim.Niep 3b) 1441N:212
8063IIIGajewski, Jerzy Morski Gdańsk1441N:54
8064IIRutkowski, KarolPG 10 w Opolu 1441N:54
8065ILewandowska, Weronika UKS Korona Gdańsk1441N:227
8066IVBuczak, DamianCross Jastrzębie 1441N:15
8067IIIWilk, KacperTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1441N:42
8068IIIMajewski, WiesławKiliński OSiR Trzemeszno 1441N:17
8069IIIBarczyk, Janusz 1441N:27
8070IIGryglicki, MateuszSSz Szachpol Łuków1441N:41
8071IIŁazarski, PrzemysławUKS Pałac Nieborów1441N:88
8072IIRąba, BartoszPSSz Pszczyna 1441N:118
8073IIIBednarz, Jakub1441N:7
8074IIIZapolski, Piotr Wiechlice 1441N:15
8075IIISowiński, MichałWarszawa1441N:34
8076IIIMendel, Przemysław Przemków 1440N:55
8077IIIKlaska, SzymonKTS Kalisz1440N:57
8078IIIGunajew, JanKKSz Kraków1440N:89
8079IIKargol, MajaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1440N:4
8080IIPul, MateuszMDK Białystok1440N:128
8081IIIŚwiątek, KamilGOKiS Skomlin 1440N:49
8082IIUliasz, Karol GimnazjumRogi 1440N:38
8083IIIRosa, Mariusz Oleksianka1440N:21
8084IVPiękos, PiotrPłock1440N:7
8085IIIMalinowski, GrzegorzKSz Maraton Łomża 1440N:42
8086IIKubaszewski, PiotrUKS Czternastka Warszawa1440N:308
8087IIIPancewicz, MateuszBGŻ BNP Paribas S.A. 1440N:141
8088IIMurawski, Miłosz UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1440N:163
8089IIIOwsiak, EdwardWarzyce 1440N:44
8090IIICzarnacki, ArseniuszLO nr 3 1440N:8
8091IIFrej, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1439N:269
8092II+Polakowska, Agnieszka AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1439N:191
8093IIŚwiątek, MateuszUKS Korona Gdańsk1439N:182
8094IIIUrban, KamilCKiS Skawina1439N:15
8095IIZając, Jan KS Komunalni Sanok1439N:172
8096IIIKusek, Radosław1439N:51
8097IIIHanke, Antoni 1439N:14
8098IVFidor, ŁukaszLZS Kordian Bliżyn 1439N:6
8099IILeśniak, KacperKSz Gambit Świecie 1439N:161
8100IIIGnitecki, MaciejGdańsk 1439N:35
8101VGroński, Jakub 1439N:7
8102IISura, MaciejKatolicki Klub Sportowy Victoria1439N:7
8103IIITazuszel, Andrzej (Elbląg) 1439N:15
8104IIIFilipowicz, Przemysław 1438N:15
8105IIWyszomirska, MałgorzataG.nr42 im. Bohaterek Powstania Warszawkiego W-wa1438N:59
8106IIPielach, Wojciech LO I Ostróda 1438N:119
8107IITurek, MichałKSz GAMBIT MDK Świdnica1438N:105
8108IIIKaczyński, Mateusz Chotcza 1438N:17
8109IISzafarczyk, Artur XXVII LO im. Tadeusza Czackiego Śródmieście1438N:78
8110IIHasterok, Łukasz Strzelec Strzelce Opolskie 1438N:106
8111IIIRębisz, Lech KLS Piechowice1438N:20
8112IVFiuk, Marek ODK Wiktoria1438N:9
8113IVMadej, Ryszard1438N:9
8114Wodniak, Stanisław Kędzierzyn Koźle1438N:8
8115IVBujak, Krzysztof1438N:10
8116IIWarcaba, JakubUKS Trzydziestka Olsztyn1438N:45
8117IVKrólikowski, Andrzej 1438N:18
8118IIIDudkiewicz, WiktorPłock1438N:24
8119IVLiman, PrzemysławŚwiebodzice1438N:7
8120IIKula, TomaszKS Roszada Żory1438N:13
8121IIISławek, KatarzynaLZS Znicz Rojewo1437N:9
8122IIIToczyłowski, WiktorUKS SP1 Jedynka Tychy 1437N:50
8123IIŁęczycka, Agnieszka KS Carbo-Gliwice Gliwice1437N:112
8124IIIMizura, PawełUKS Taktyk Białołęka 1437N:11
8125IIRadwański, Sebastian Stowarzyszenie AS Płock1437N:84
8126IITajchert, Oskar UKS Szach Wolsztyn1437N:162
8127IIIMączka, DominikUKS POGOŃ Oleśnica1437N:26
8128IIMaciejewski, Robert 1437N:185
8129IISzumowicz, Weronika GKSz Hetman Pilzno1437N:182
8130IVTrzciński, IreneuszGrudziądz1437N:7
8131Hirneise, Lothar1437N:8
8132IIISławski, PatrykŻTMS Baszta Żnin1437N:7
8133IIBednarczyk, Sławomir 1437N:19
8134IIIStachura, RafałBiecz 1437N:33
8135IIIKarcz, KrzysztofNiepołomice1437N:17
8136IIKomisarski, Jerzy ŁKS Szach-Centrum Łódź1437N:141
8137IIStypka, Sebastian UKS Rodło Opole1437N:64
8138IIIWolak, Marcin GKS Szach-Mat Wiśniowa 1437N:54
8139IIIAugustynowicz, Adam 1437N:20
8140IIIJachimek, Zenon LKSz Caissa Lubsko1437N:17
8141Kulpa, Marcin Rzeszów1437N:8
8142IIIDudziński, Jan UKS Rotmistrz Grudziądz1436N:45
8143IIIGil, PiotrUKS SP1 Jedynka Tychy 1436N:115
8144IIIWalasek, MichałUKS MDK Otwock1436N:48
8145II+Borowska, Julia ASU Sokółka 1436N:82
8146IIIMaruszczak, MaciejKSz Gryf Szczecin 1436N:22
8147IIIDubrawski, Wacław1436N:14
8148IIIMarcińczyk, KrzysztofKsz Maraton Łomża 1436N:34
8149IIIJurkowski, Adam Dąbrowa-Górnicza1436N:7
8150IIINiedzielewski, Maciej S P nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej Józef�1436N:14
8151IIIBenedyk, Maciej Żołynia 1436N:7
8152IIKarcz, AndrzejJabłowo1436N:59
8153IIISkowroński, Adam MDK Ozorków1436N:7
8154IIILisewski, Piotr Gdańsk 1436N:14
8155IIIŁabędź, DawidKlub Szachowy Kana Tarnów1436N:104
8156IIIIwiński, Kamil MKS KSOS Kraków1436N:51
8157IIINowak, KarolPKS Leśny Bydgoszcz1436N:31
8158IBiałek, Alicja KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1436N:306
8159IIIKwitowski, Stanisław Tęcza Poznań1436N:17
8160IVSzczepański, GrzegorzKSz ORŁY Pleszew 1436N:9
8161IVGrzesiak, Waldemar1435N:9
8162IIISarzyński, Jakub S-KKS Przemyśl 1435N:25
8163II+Teske, IwonaKarolinka Chorzów1435N:61
8164IVSakrajda, Jan KSz TORFARM-64 Toruń 1435N:18
8165IIIGraczyk, SławomirUKS Hetman Częstochowa 1435N:9
8166IIIBadocha, Hubert UKS Gambit - Wesoła1435N:41
8167IIIMasłowski, Jakub UKS OPP Toruń1435N:83
8168IIIHydzik, Arkadiusz RzKSz Rzeszów1435N:20
8169IIIŻywica, Adam Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 1435N:9
8170IIBorysławski, Jan S-KKS Przemyśl 1435N:35
8171IIHopek, ArkadiuszMDK Chorzów1435N:112
8172IIIZdybel, Jakub UKS SP3 w Bogatyni1435N:26
8173IISmuda, Tomasz UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1435N:136
8174IIGórny, Jacek BKS Chemik Bydgoszcz1435N:21
8175IVZąbek, Radosław 1435N:17
8176IIISzymoniak, Paweł UKS Piątka Wieluń 1435N:60
8177Gembski, MateuszŚKS Kielce 1435N:9
8178IIIBaran, JarosławWrocław1434N:26
8179IIIOczachowski, Mariusz1434N:48
8180IIIRozmus, TomaszMGLKS Parnas Oława 1434N:12
8181IIIChojecki, Karol SRSDiM Węgrów 1434N:54
8182IVChudecki, KrystianUMKS Gambit Augustów 1434N:12
8183IITopolski, WojciechJabłonna 1434N:91
8184IIIWitkowski, Marian SKS SMOL - BUD Giżycko 1434N:42
8185IIIGąsiorek, MichałKSz Gambit Przeworsk1434N:47
8186IIIOrczykowski, TadeuszLKS Chrobry Gniezno 1434N:15
8187IIIPoręba, Janusz UKS Victoria Łowcz 1434N:28
8188IIIPowała, MichałUKS TSz Zieloni Zielonka1434N:92
8189IIDziurdzia, KarolKSz Piątka Skierniewice1434N:166
8190IIIKruszyński, ŁukaszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1434N:88
8191IVDyzma, RyszardKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1434N:5
8192IIBorkowski, Wojciech KS LAURA Chylice1434N:35
8193IIIRyszka, Kamil MKSz Rybnik 1434N:128
8194IIWójtowicz, SzymonRaszyn Poznań1434N:67
8195IIDuda, LeonKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1434N:179
8196IIIMackiewicz, TomaszLublin1434N:14
8197IIIWeryszko, Mariusz JrUKS Szach-Mat Przemków 1434N:43
8198IIIMarchan-Bednarek, GustawSP nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Praga Płd.W-wa1434N:12
8199IVSękowski, Janusz 1434N:7
8200IISiekanowicz, AgnieszkaMGLKS Parnas Oława 1433N:79
8201IIIMuszyński, SzymonSzkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie 1433N:49
8202IIZydorczak, MarekUKS POGOŃ Oleśnica1433N:113
8203IVKapturski, MichałUKS Gim-2 Środa Wlkp.1433N:7
8204IIKarwowska, Danuta UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1433N:189
8205IIIJoniak, Bartosz UKS Rodło Opole1433N:46
8206IIISikora, Krzysztof SSz Modus Warszawa1433N:215
8207IIIKubiaczyk, Mikołaj UKS Płomyk Nekla 1433N:8
8208IIPietruczanis, Mateusz PUKS Fides Węgrów 1433N:95
8209IIISkorupka, Teodozjusz1433N:7
8210IIWielgo, Przemysław Gdańsk 1433N:7
8211IIIPawłowicz, Jan KSz GRYF Szczecin 1433N:31
8212IIGądek, StanisławKKKFSiT NiS LAJKONIK Kraków1433N:63
8213IISukiennik, OliwierMKS Sandecja Nowy Sącz 1433N:124
8214IIKarut, Kacper UKS Pałac Młodzieży Katowice 1433N:160
8215II+Zioło, OliwiaUKS TSz Zieloni Zielonka1433N:155
8216IIIPartyka, Igor UKS TSz Zieloni Zielonka1433N:95
8217IIIPrzytarski, Jacek UKS Wda Lipusz1433N:31
8218IIKłos, Wojciech KSz LECH-WSUS Poznań 1433N:30
8219IIBochniarz, KatarzynaLKSz Lublin 1432N:183
8220IIIGołuch, PrzemysławUKS Debiut Przedwojów1432N:21
8221IIIParafiński, Marian 1432N:55
8222IVGabryszewski, HubertNOK Nakło1432N:6
8223IIBartoszewicz, Arkadiusz UKS Trzydziestka Olsztyn1432N:163
8224IIKozłowski, Bartłomiej UKS Hetman Puszcza Mariańska 1432N:151
8225IVStołowy, Michał UKS \ Caissa\ Warszawa1432N:4
8226IIFopke, Gerard Gdańsk 1432N:9
8227IIISzostecki, KamilWKS Górnovia Górno1432N:52
8228IVTomczak, ŁukaszCiechanów1432N:7
8229IIIMatczyński, MariuszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1432N:136
8230ILeśniak, AngelikaKSz Gambit Świecie 1432N:198
8231IIIBerliński, GrzegorzKSz Lasker w Barlinku 1432N:6
8232IIIZieliński, Artur Radzyń Podlaski1432N:7
8233IVŁaszewski, Jerzy Kutno 1432N:9
8234II+Grzyb, Anna UKS Jedynka Bełchatów 1432N:119
8235IIIZubrzycki, MateuszJelenia Góra 1432N:7
8236II+Kanduła, JaśminaKSz Polonia Warszawa1432N:336
8237IIIZarzycki, Michał KSz Gryf Szczecin 1432N:7
8238IIIHopek, Łukasz1432N:14
8239IIKurzatkowski, Jacek Warszawa1432N:9
8240Januszko, RobertRadzymin1432N:5
8241IIHallmann, Michalina UKS Szach Wolsztyn1431N:42
8242IIIStępniewski, Karol UKS Czternastka Warszawa1431N:298
8243IVDorna, Robert UKS Ognisko Rydułtowy1431N:47
8244IIGołębiowska-Fryga, BarbaraKS Nysa NiS 1431N:67
8245IIKruszewski, Maksymilian XIVLO im. Stanisława Staszica W-wa Ochota1431N:89
8246IVIrach, JakubOWR Andrychów1431N:28
8247IIIKawaler, AndrzejRodzina Kawaler 1431N:22
8248IVMałochleb, MaciejSkrzyszów1431N:10
8249IIIKłosowski, GrzegorzMCKiE Malbork 1431N:14
8250IIIGowin, Maciej 1431N:14
8251IIIKorczyński, AndrzejHetman Bielany Wrocławskie 1431N:17
8252IIIPiersiak, Radosław WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA Warszawa 1431N:31
8253IIILapczyk, JerzyGoczałkowice 1431N:55
8254IIIChroboczek, Remigiusz Gdańsk 1431N:13
8255IVKlimanek, AlanMikołów 1431N:7
8256IMrozek, Zofia UKS BASZTA Wodzisław Śląski1431N:176
8257IIMaciak, Mateusz UKS Caissa Warszawa 1431N:172
8258IIIPodhajecki, Jerzy 1431N:90
8259IIISuliga, Sławomir 1431N:14
8260IIIJóźwik, Michał MTSz Mińsk Mazowiecki1431N:51
8261IISzymczak, Paweł1430N:85
8262IMaślewska, AnnaMLKS Ostródzianka Ostróda 1430N:246
8263IIPtak, Radosław KSz Polonia Warszawa1430N:145
8264IVBiernacki, Kacper MKSz-W Pat Miejska Górka 1430N:6
8265IIITęcza, AlbertKS DZIKOWIEC1430N:29
8266IIIAugustenowicz, MieszkoUKS Gedanensis Gdańsk1430N:7
8267IIIPitak, Szymon Iwla1430N:50
8268IIKończyło, Urszula Gdynia1430N:30
8269IIITrzaskalik, Krzysztof Pawłowice1430N:7
8270IIRudowski, Rafał1430N:7
8271IIPerek, OskarKSz GAMBIT MDK Świdnica1430N:165
8272IIIJankowski, MateuszZP Studzieniec1430N:20
8273IIIPogorzelski, Alfred 1430N:6
8274IISputowski, JakubAKS Mikołów 1430N:119
8275IIIKulis, PiotrCKiS Skawina1429N:16
8276IIBłaszczyńska-Żurek, Patrycja MKSZ Rybnik 1429N:32
8277IIIChmiel, Tymoteusz RKS Mat Ruda Śląska 1429N:85
8278IIIKalemba, ArturMKS MOS Wieliczka 1429N:47
8279IIIWais, Bartosz Gimnazjum Nr 4 Krosno 1429N:71
8280IIZalewska, Agnieszka 1429N:7
8281IVSprawka, JacekPanieńszczyzna 1429N:9
8282IIIBojko, DominikWrocław1429N:20
8283IIMazanowska, AnielaMAT Myślenice1429N:160
8284IICzogala, Piotr1429N:40
8285IISowiński, JerzyMSKS GAMBIT Tarnowiec 1429N:44
8286IITarawski, AdrianUKS SZACH-MAT Przemków 1429N:195
8287IIIMróz, Paweł 1429N:21
8288IIWiznerowicz, Izabela1429N:10
8289IIKania, Zbigniew 1429N:14
8290IIIBorowiak, Karol UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1428N:27
8291IVFigurski, Jeremiasz Golub-Dobrzyń1428N:13
8292IIWęgrzyniak, Dominika MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1428N:59
8293IIISkowron, Agata1428N:8
8294IIIBednarek, Filip KKSz Kraków1428N:29
8295IIIKossowski, PiotrKSz Gryf Szczecin 1428N:78
8296IIIMróz, DominikRzKSz Rzeszów1428N:107
8297IILiszewska, Leonarda Atut Nysa 1428N:99
8298IVPobuta, Krzysztof L-UKS Burza Rogi1428N:2
8299IIIWrona, Adam Gimnazjum Nr 3 Sanok1428N:18
8300IIIPałdyna, Natalia Wydminy 1428N:7
8301IIIWalkiewicz, CezaryUKS Korona Gdańsk1428N:7
8302IIPodolecka, MartaSCS Sokół Chorzów1428N:21
8303IIIFaron, Hubert MKS Sandecja Nowy Sącz 1428N:6
8304IIWiśniewska, Nina UKS OPP Toruń1428N:61
8305IITomczyk, Michał Caissa Pion Zielona Góra1428N:132
8306IIITrzeciak, Dariusz Warszawa1428N:55
8307IIAraszkiewicz, Krzysztof 1428N:11
8308IIIŚwiniarski, WacławSSz Szachpol Łuków1428N:16
8309IISawicki, JanSKS SMOL - BUD Giżycko 1428N:34
8310IIILigęzka, PawełMKSz GRYF III Dębica 1428N:14
8311IIIJeda, Tomasz1428N:11
8312IIIOlczyk, HubertSzach-centrum Łódź 1428N:27
8313Zarzycki, Piotr 1428N:7
8314IVDłutowski, Łukasz UKS Skoczek Milicz1427N:15
8315IIIPuchała, WeronikaUKS Hetman Częstochowa 1427N:28
8316IVOsada, Szymon 1427N:17
8317IIIWoźnica, Mirosław IC Warszawa 1427N:16
8318IVKrólikiewicz, Patryk KS Pocztowiec Poznań 1427N:14
8319IIRek, KatarzynaLZS Kordian Bliżyn 1427N:13
8320IIHomza, DominikWKS FLOTA Gdynia1427N:268
8321IVBorkowski, Tomasz Wrocław1427N:6
8322IIIKlich, Mirko1427N:29
8323IIIBerent, Łukasz Siemiatycze 1427N:14
8324IVZieliński, Piotr KSz. Javena Hańcza Suwałki1427N:10
8325IIKondrat, KrzysztofWKSz Hetman Wałbrzych1427N:51
8326VJakubowski, KacperWałdowo Szlacheckie1427N:8
8327IIIKanicki, Adam Siedlce 1427N:8
8328IIIDudziński, AdamUKS Rotmistrz Grudziądz1426N:83
8329IVZawadzki, WojciechKSz. Javena Hańcza Suwałki1426N:7
8330IVSzczecina, MarekChTS Chorzów 1426N:8
8331IIJasińska, Patrycja M-GOK GAMBIT Ślesin1426N:159
8332IVWrzoł, MikołajLKS Strażak Zabrzeg1426N:9
8333IIKlimek, MonikaG.nr2 im. Ireny Sendlerowej Otwock1426N:137
8334IIIZawistowski, KarolKorona Góra Kalwaria 1426N:7
8335IILewandowska, Kamila GKSz Kornuty Gorlice1426N:99
8336IIIGliszczyński, MichałPolkowice 1426N:118
8337IIIKowalczuk, Antoni GMK Suwałki1426N:32
8338IIIMatuszny, FranciszekStI EUROBESKIDY Łodygowice 1426N:53
8339IVDłutowski, Kamil KS Legion Legionowo 1426N:4
8340IIGoławski, BartłomiejRadzyńskie Towarzystwo Szachowe1426N:21
8341IIIMajgier, Zbigniew 1426N:13
8342IIIMatyka, Jakub WIEŻA PĘGÓW 1426N:72
8343IIIWróblewski, TymonSP w Gliniance im. Wincentego Witosa1426N:155
8344IIIAsadov, AzimKSz Polonia Warszawa1426N:19
8345IIISzweda, Jakub KKS Ormuzd Kartuzy1426N:5
8346IIIKozarzewski, Michał1426N:20
8347IVPilipa, SzymonUKS Skoczek Milicz1425N:4
8348IIIMoska, PiotrMGLKS Parnas Oława 1425N:77
8349IIBerdyga, Mariusz1425N:88
8350IIIKula, WojciechIV Liceum Ogólnokształcące Olkusz1425N:9
8351IIStrzemieczny, Jacek GKSz POLFA, Grodzisk Mazowiecki 1425N:122
8352IIIStępień, Szymon UKS Piątka Wieluń 1425N:17
8353IVWodecki, MichałUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1425N:24
8354IVKleban, Kamil MKSz-W Pat Miejska Górka 1425N:6
8355IIIKoćmierowski, Szymon Białystok1425N:77
8356IIIPolak, Marian 1425N:26
8357IIIBromirski, GracjanMKS EMDEK BYDGOSZCZ 1425N:184
8358IIPaszki, Nikodem Kartuzy 1425N:129
8359VSzczygielski, PawełBorkowo 1425N:7
8360IIIWrzosek, Patryk ZSOiZ Ciechanowiec1425N:7
8361Stark, DariuszOpole 1425N:10
8362IVGwoździowski, Jakub1425N:9
8363IVLeszczowski, ArturKTS Kalisz1425N:7
8364IIIKandelszajn, KrzysztofWłocławek 1425N:20
8365IVLewandowski, PiotrGdynia1425N:7
8366IIIAntkiewicz, Karol 1425N:7
8367IIGrabowski, Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn1425N:82
8368IIKoprowski, MateuszMGLKS Parnas Oława 1425N:155
8369IIICiechociński, DariuszLublin1425N:7
8370IIIBosek, Grzegorz PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1425N:14
8371IIITyszecki, Aliaksandr1425N:21
8372IIIGrzybowski, Rafał1425N:14
8373IIKuta, Kinga MKSz GRYF Dębica 1424N:12
8374IIIŚniady, Wojciech MUKS MDK Śródmieście Wrocław1424N:25
8375IIIKopij, Hubert SKS ORLIK Brzeg 1424N:11
8376IIIGrądzki, Michał 1424N:40
8377IIIZałucki, Bartłomiej 1424N:7
8378IIŚwiętoń, PatrykLO Ropczyce 1424N:11
8379IIKruszyński, JacekKSz HETMAN Katowice 1424N:177
8380Leśniak, Paweł22. Batalion Piechoty Górskiej Kłodzko1424N:7
8381IMajczyna, PatrycjaMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski1424N:314
8382IISmętek, Robert AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1424N:86
8383IIJankowski, Andrzej Strzelec Strzelce Opolskie 1424N:157
8384IIWilk, AleksanderUKS Debiut Przedwojów1424N:47
8385IIIŚmigielski, Marek1424N:8
8386IIJezikowska, NadziejaUKSz Skoczek Choszczno1424N:66
8387IVChodorowski, Wawrzyniec 1423N:14
8388IVFret, Bartosz UKS Kościelec1423N:8
8389IIIStach, Wojciech MUKS MDK Śródmieście Wrocław1423N:81
8390IVGąska, StanisławGubin 1423N:9
8391IIPietryga, SandraKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1423N:159
8392IIIDuda, AdriannaUKS Czternastka Warszawa1423N:15
8393IIBaran, Milena LO im. J.P. II Rzeszów 1423N:107
8394IIICąderek, ZbigniewCKR SSz Grójec 1423N:120
8395IIIKijek, ArkadiuszOSz Baszta Szamotuły 1423N:6
8396IIISiciarz, KrzysztofMPZSzach Kraków1423N:37
8397IIWysmyk, Klaudia GOKiS Moszczenica 1423N:54
8398IIChoina, Jan Ostrowiec Świętokrzyski - Parafia pw. św. Brata A1423N:284
8399IINiedźwiedzki, Marcin MDK Białystok1423N:102
8400IIJamiołkowski, Antoni UKS Czternastka Warszawa1423N:167
8401IIBarylak, ArkadiuszŚroda Śląska 1423N:30
8402IIMaćkowiak, BoguszAZS Poznań 1423N:99
8403IIOchalik, FilipKGL Szarotka Wadowice Górne1423N:114
8404IIWesołek, Krzysztof ZSPim.KrólaJana ||| Sobieskiego w Puszczy Mariańskie1423N:337
8405IIIGolonka, Grzegorz Kielce1423N:26
8406IIICylke, Janusz Kartuzy 1423N:68
8407IVTomkiewicz, Krzysztof 1423N:7
8408IVPelc, Marek 1423N:7
8409IIIGrochola, Ireneusz1423N:25
8410IIIMilczarek, Paweł UKS Goniec Leśnica 1422N:59
8411IIIZaremba, Wiktor GLKS Goniec Żarów 1422N:168
8412IILubońska, Sylwia WOK Wałbrzych1422N:26
8413IIPociejowski, Ernest Biały Król Wisznia Mała1422N:23
8414IIILis, Damian ŻKSz Żary 1422N:29
8415IIIDybowski, Oscar KSz. DRAKON Lublin1422N:57
8416IIIPilarski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 1422N:7
8417IIChłopecki, Mateusz Akademia Szachowa Gliwice 1422N:272
8418IILewandowski, Patryk 1422N:73
8419IIZmysłowski, TobiaszZSP nr 3 (SP nr 5)1422N:181
8420IIKlingenberg, ŁukaszUKS Korona Gdańsk1422N:57
8421IVGórny, RobertOSz Baszta Szamotuły 1422N:7
8422IIKowalczyk, Janusz PKS Leśny Bydgoszcz1422N:14
8423IIDusznicki, Damian 1422N:42
8424IIINabożny, Adrian1422N:9
8425IVNiwczyk, Szymon MKSz-W Pat Miejska Górka 1422N:7
8426IVMadejowski, Henryk1422N:5
8427IIIGorczyca, Sanatan Wadowice1422N:40
8428IIIMossakowski, JakubTKKF Promyk Ciechanów1422N:147
8429IVKasprzak, Jakub 1422N:7
8430IIIPiotrowski, Krzysztof KSz Silesia Racibórz 1422N:16
8431IVHamacher, Edward1422N:7
8432IIIBąk, WłodzimierzSt Pokój OPP w Pokój1422N:7
8433IIIPartyka, Wiktor LUKKS Kielce - sekcja Busko-Zdrój1422N:66
8434Jaworski, Mateusz Barłogi1422N:9
8435IIIRymar, Gabriel1422N:11
8436IVPodchul, MichałUKS Trzydziestka Olsztyn1422N:7
8437IIWolski, Łukasz UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1421N:159
8438IIIZapert, GrzegorzPG 1 Łomża1421N:49
8439IIIKorta, JakubGimnazjum nr 4 Przemyśl1421N:79
8440IIIZając, KacperGimnazjum nr 3 w Krośnie 1421N:31
8441IISlowik, Zygmunt 1421N:67
8442IIGalej, JarosławMUKS Stoczek 45 Białystok1421N:127
8443IIIGiecewicz, Zbigniew MTS Kwidzyn 1421N:5
8444IIIDziura, GrzegorzLKS Sanovia Lesko 1421N:33
8445IIIStrzelecki, Aleksander1421N:7
8446II+Palka, Aleksandra MKSz DIAGONALIA Imielin 1421N:268
8447IIIKulon, Tomasz Bytom 1421N:45
8448IIIKuligowski, Andrzej NOK Nakło1421N:6
8449IIKociemska, EwaTS-R Hetman Konin 1421N:47
8450IIPortee, TomaszGdynia1421N:28
8451IVPieronek, GrzegorzStI EUROBESKIDY Łodygowice 1421N:5
8452IVMalowaniec, Jacek Nadleśnictwo Grójec 1421N:10
8453IIISaletnik, DamianKSz HETMAN Katowice 1421N:13
8454IIISadłowski, Adrian1421N:52
8455IIIDobaj, Daniel SP Bakałarzewo 1421N:41
8456IVJakubiak, AlbertSarnaki 1421N:7
8457IIIKalbarczyk, Marek 1421N:14
8458IIIMerecki, Antoni SP4 Koszalin1421N:6
8459IILasok, MarekKSz Miedź Legnica1421N:48
8460IIIBojczuk, Zbigniew MDK DANY Chojnów 1420N:14
8461IIIKotulski, Michał LUKS FENIKS Mrocza1420N:18
8462IIIŻeleźniak, MaksymilianUKS Iskra Piła 1420N:88
8463IIINowak, Rafał WKS Górnovia Górno1420N:32
8464IIIOstrowski, MateuszUKS OPP Toruń1420N:75
8465IIIWitczak, Wojciech II LO w Kędzierzynie-Koźlu1420N:27
8466IVNiedźwiedź, Mateusz Dąbrowa Białostocka 1420N:7
8467IIICzapla, TomaszSiemianowice Śląskie1420N:24
8468IIMarczak, Rafał Szachowy Uniwersytet Warszawa 1420N:77
8469IIIWacławski, Piotr KSz Miedź Legnica1420N:10
8470IIIBator, TadeuszWarzyce 1420N:48
8471IITrandyk, Rafał AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1420N:21
8472IIIŚwiderek, Patryk Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1420N:6
8473IVParadowski, WojciechPłock1420N:9
8474IVSobieszczański, Maciej Siedlce 1420N:6
8475IIJanda, KrzysztofMKS MOS Wieliczka 1420N:6
8476IIIKusiak, Krzysztof ULKS Lipinki1420N:20
8477IIIJop, Mateusz1420N:29
8478IVBrzeski, Maciej 1420N:7
8479IIGilarek, Weronika UKS Kościelec1419N:110
8480IIIPiotrowski, TomaszKS 64 Zielona Góra 1419N:25
8481IIIDopierała, SzymonLKS Chrobry Gniezno 1419N:51
8482IVPastewski, BartoszKSz Gambit Świecie 1419N:10
8483IIKartasiewicz, IgorSP nr 321 Bemowo W-wa 1419N:66
8484IIAdamczyk, Dominik KSz Jelonka Jelenia Góra 1419N:268
8485IIIWłoch, WiktoriaGimnazjum Nr 4 Krosno 1419N:7
8486IIIHaska, FilipBeskydska Sachova Skola o.s.1419N:19
8487IIIKasprzyk, KarolinaZespół Szkół Nr 2 1419N:23
8488IVBlicharski, WiesławLegionowo 1419N:7
8489IIIWereszczyński, Wacław UKS Mosińska Jedynka Mosina1419N:16
8490IIIMamiński, Tomasz 1419N:7
8491IIDolanowski, GrzegorzGimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1419N:49
8492IVWiśniewski, Kamil1419N:14
8493IIIKaczmarek, Patryk 1419N:13
8494IIIRyłow, Krzysztof 1419N:8
8495IIISumara, Arkadiusz 1419N:41
8496IVChęć, Marek 1419N:9
8497IIIGarwacki, KornelUMKS Na Pięterku Poznań 1419N:132
8498IIILupa, Andrzej 1419N:14
8499IIISłowik, JakubKlub Szachowy Kana Tarnów1419N:60
8500IIIYbarra, SantiagoSpołeczne Gimnazjum Hispaniola W-wa Wola 1419N:10
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)